donderdag 9 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

32e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 11 juli 2012 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica33.02minMse   18.163  3:185.05720
2  Martijn de Kok (PR 32.05) Dynamica34.44minMse   17.274  3:284.80600
3  Armand van der SmissenTilburg Road R34.54minM35   17.192  3:294.78589
4  Wouter van Caspel (PR 34.42) Dynamica35.31minMse   16.893  3:334.69548
5  Tjitte van den Buys (PR)Middelburg35.36minMse   16.854  3:344.68543
6  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport36.16minM40   16.544  3:384.60501
7  Filip LijnenEindhoven36.19minM35   16.521  3:384.59498
8  Paul VerkleyLeusden36.30minM35   16.438  3:394.57486
9  Jesper Francke (PR 33.06) Dynamica36.39minMse   16.371  3:404.55477
10  Teun SweereGroene Ster36.42minMse   16.349  3:404.54474
11  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22) Krabbendijke36.44minMse   16.334  3:404.54472
12  Erik Cappon (PR 34.52) Wielingen37.20minM45   16.071  3:444.46437
13  Lous Wondergem (PR 37.22) Dynamica37.24minMse   16.043  3:444.46433
14  Jethro ten Bruggencate (PR 35.07) Vlissingen37.27minMse   16.021  3:454.45430
15  Adriaan Walhout (PR 34.51) Middelburg37.30minMse   16.000  3:454.44428
16  Kevin de Pagter (PR 33.34) Dynamica37.45minMse   15.894  3:474.42413
17  Ruud Hoosemans (PR 34.33) Dynamica38.02minMse   15.776  3:484.38398
18  Ruud BrosensBreda38.13minMse   15.700  3:494.36388
19  Robin de Vos (PR 35.15) AV'5638.15minMse   15.686  3:504.36386
20  Gilles Geschiere (PR 37.32) Meliskerke38.29minM40   15.591  3:514.33373
21  Michel Bekink (PR 37.50) Goes38.43minM35   15.497  3:524.30361
22  Rene den Hollander (PR 38.21) Meliskerke38.47minMse   15.471  3:534.30357
23  JaapJan Ritsema (PR 37.32) Dynamica38.50minM40   15.451  3:534.29355
24  Jeroen van de Berge (PR 36.12) Kruiningen38.52minMse   15.437  3:534.29353
25  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica38.55minM40   15.418  3:544.28350
26  Marianne de Kok (PR 36.17) Dynamica39.18minV35   15.267  3:564.24577
27  Rick van Keeken (PR 38.03) AV'5639.26minM45   15.216  3:574.23324
28  Gertjan Adriaanse (PR 38.42) Dynamica39.30minMse   15.190  3:574.22321
29  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5639.32minM50   15.177  3:574.22319
30  Chris Koole (PR 38.52) AV'5639.33minM45   15.171  3:574.21319
31  Michiel DomburgDomburg39.36minMse   15.152  3:584.21316
32  Danny Huibregtse (PR 38.48) Westkapelle39.39minMse   15.132  3:584.20314
33  Gerard van der Male (PR 38.31) Westkapelle39.41minM45   15.120  3:584.20312
34  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica39.45minM45   15.094  3:594.19309
35  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg40.07minM35   14.956  4:014.15291
36  Cas Tiethof (PR 38.54) Dynamica40.15minM35   14.907  4:024.14285
37  Sander Zeijseink (PR 38.12) Vlissingen40.18minMse   14.888  4:024.14283
38  Hanco van Keulen (PR 37.09) Ritthem40.21minM35   14.870  4:024.13280
39  Jeroen de Nood (PR 39.04) Dynamica40.24minMse   14.851  4:024.13278
40  Guido Gosselink?40.26minM35   14.839  4:034.12276
41  Dennis Heilbron (PR 37.57) Dynamica40.29minM35   14.821  4:034.12274
42  Jan de Koster (debuut) Krabbendijke40.36minMse   14.778  4:044.11269
43  Jan Louisse (PR 36.42) Middelburg40.39minM45   14.760  4:044.10267
44  Alexander Dekker (PR 40.32) Dynamica40.46minMse   14.718  4:054.09261
45  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica40.50minM60   14.694  4:054.08258
46  Marinus Stroo (PR 38.59) Middelburg40.55minMse   14.664  4:064.07255
47  Jos Meeuwse (PR 39.37) Dynamica40.58minM45   14.646  4:064.07253
48  Peter Dekker (PR 39.23) Dynamica41.03minM35   14.616  4:064.06249
49  Patrick de Vos (PR 32.14) AV'5641.05minMse   14.604  4:074.06247
50  Aart Joziasse (PR 37.31) Middelburg41.08minM45   14.587  4:074.05245
51  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica41.10minM45   14.575  4:074.05244
52  Remi Louwerse (PR 40.39) Dynamica41.13minMse   14.557  4:074.04242
53  Christian MartinLauftreff41.28minMse   14.469  4:094.02231
54  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica41.31minM50   14.452  4:094.01229
55  Marijke de Visser (PR 35.01) Dynamica41.35minVse   14.429  4:104.01449
56  Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg41.42minM35   14.388  4:104.00221
57  Pieter Poortvliet (PR 40.04) Veere41.58minMse   14.297  4:123.97211
58  Marcel de Lange (PR 39.13) Dynamica42.01minM35   14.280  4:123.97209
59  Chris de Smit (PR 35.42) RKHAV42.03minMse   14.269  4:123.96207
60  Frans Poortvliet (PR 40.21) Oost-Souburg42.08minMse   14.241  4:133.96204
61  Anne de Vlieger (PR)AV'5642.12minVse   14.218  4:133.95417
62  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Oost-Souburg42.16minM55   14.196  4:143.94199
63  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem42.25minM35   14.145  4:153.93193
64  Edwin Ruppert (debuut) Vlissingen42.28minM35   14.129  4:153.92191
65  Iljan Steenpoorte (PR 38.35) Kruiningen42.30minMse   14.118  4:153.92190
66  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden42.33minM45   14.101  4:153.92188
67  Astrid den Herder (PR 40.52) AV'5642.37minVse   14.079  4:163.91397
68  Rutger Wondergem (PR)Middelburg42.39minM35   14.068  4:163.91184
69  Marco Toussaint (PR 40.34) Wolphaartsdijk42.41minM45   14.057  4:163.90183
70  Ewald Provoost (PR 40.51) Biggekerke42.43minM35   14.046  4:163.90182
71  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica42.45minM55   14.035  4:173.90180
72  Loura Kleinepier (PR 42.07) Middelburg42.47minVse   14.024  4:173.90389
73  Michel Velkers (PR 39.38) s-Heer Arendskerke42.49minM35   14.013  4:173.89178
74  Robert-Jan Provoost (PR 41.13) Domburg42.57minM35   13.970  4:183.88173
75  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica43.04minM55   13.932  4:183.87169
76  Herman de Grave (PR 42.48) Vlissingen43.14minMse   13.878  4:193.86163
77  John Overweel (PR 35.33) Dynamica43.16minM55   13.867  4:203.85162
78  Rinus WoesteijneMiddelburg43.19minMse   13.851  4:203.85160
79  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5643.22minV40   13.836  4:203.84361
80  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke43.24minM35   13.825  4:203.84157
81  Adriaan van Keulen (PR 34.42) Middelburg43.26minMse   13.814  4:213.84156
82  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen43.28minM55   13.804  4:213.83155
83  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica43.35minM45   13.767  4:223.82151
84  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica43.46minM50   13.709  4:233.81145
85  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke44.00minMse   13.636  4:243.79137
86  Joost Liefbroer (PR 43.25) Oost-Souburg44.04minMse   13.616  4:243.78135
87  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Vlissingen44.08minMse   13.595  4:253.78133
88  Leo de Rijke (PR 42.03) Vlissingen44.12minM45   13.575  4:253.77131
89  Alexander Bouten (PR 43.11) Vlissingen44.29minMse   13.488  4:273.75122
90  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg44.34minM35   13.463  4:273.74119
91  Michel Ridderhof (PR 39.49) Middelburg44.40minMse   13.433  4:283.73116
92  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5644.44minM60   13.413  4:283.73114
93  Michiel de BoerArnhem44.46minMse   13.403  4:293.72113
94  Ruud Fredriks (PR 44.01) s-Heerenhoek44.49minM55   13.388  4:293.72112
95  Kees Staal (PR 42.52) Aagtekerke44.52minM35   13.373  4:293.71110
96  Geert-Jan Jobse (PR 41.56) Dynamica44.57minM45   13.348  4:303.71108
97  Paul Lindenbergh (debuut) Goes45.06minM45   13.304  4:313.70104
98  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke45.15minM45   13.260  4:323.68100
99  Jan VanhoofMol45.25minM35   13.211  4:333.6795
100  Roely Prenger (PR 43.45) Dynamica45.33minVse   13.172  4:333.66266
101  Richard Koops (PR 43.16) Domburg45.35minMse   13.163  4:343.6691
102  Tonnis van der Tuin (PR 42.16) AV'5645.37minM45   13.153  4:343.6590
103  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg45.47minMse   13.105  4:353.6485
104  Marco DielemanSommelsdijk45.49minM35   13.096  4:353.6485
105  Jan de Vries (PR 43.57) Biggekerke45.55minM55   13.067  4:363.6382
106  Rianne Jansen (PR)Middelburg46.01minVse   13.039  4:363.62247
107  Paola van Gilst (PR 40.10) Goes46.03minV35   13.029  4:363.62246
108  Martin van Nieulande (PR 38.05) Nieuw- en Sint Joosland46.06minM45   13.015  4:373.6278
109  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg46.08minM45   13.006  4:373.6177
110  Ronnie Moerdijk (PR 44.26) Arnemuiden46.10minM35   12.996  4:373.6176
111  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30) Kwadendamme46.13minM45   12.982  4:373.6175
112  Bianca van Aartsen (PR 42.51) Koudekerke46.17minVse   12.964  4:383.60237
113  Frank WernerAachen46.30minM35   12.903  4:393.5868
114  Wim Huurman (PR 44.30) AV'5646.40minM50   12.857  4:403.5764
115  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) Arnemuiden46.44minM35   12.839  4:403.5763
116  Richard de Vlieger (PR 40.27) Lewedorp46.45minM40   12.834  4:413.5763
117  Tonny Janse (PR)Aagtekerke46.47minM35   12.825  4:413.5662
118  Wim NuytenSpado46.52minM45   12.802  4:413.5660
119  Adrie van Belzen (PR 46.20) Westkapelle46.55minM45   12.789  4:423.5559
120  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg47.03minMse   12.752  4:423.5456
121  Isabel Lous (PR 46.18) Dynamica47.09minVse   12.725  4:433.53206
122  Boy Saija (PR 44.25) Dynamica47.24minM50   12.658  4:443.5249
123  Jack Smits (PR 42.43) Dynamica47.25minM50   12.654  4:453.5149
124  Ruud Geldof (PR 46.12) Dynamica47.28minM50   12.640  4:453.5148
125  Rinus Paardekooper (PR 42.28) AV'5647.29minM50   12.636  4:453.5148
126  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg47.31minM45   12.627  4:453.5147
127  Jan de Jager (PR)Wolphaartsdijk47.36minM35   12.605  4:463.5045
128  Frits Broos (PR 44.42) Middelburg47.38minM45   12.596  4:463.5045
129  Jannie de Vries (PR 46.15) Dynamica47.43minV50   12.574  4:463.49186
130  Jan Borra (PR)Biggekerke47.53minMse   12.530  4:473.4840
131  Walter Plessius (PR 45.39) AV'5648.00minM35   12.500  4:483.4738
132  Boudewijn Ouwerkerk (PR)Wilhelminadorp48.04minM35   12.483  4:483.4737
133  Rinus Joosse (PR 36.55) AV'5648.07minM70   12.470  4:493.4636
134  Jan Bostelaar (PR 42.26) Dynamica48.11minM60   12.452  4:493.4635
135  Jeroen van der Meide (PR 38.03) Vlissingen48.21minMse   12.410  4:503.4533
136  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg48.24minM45   12.397  4:503.4432
137  Rian Flikweert (PR 47.13) Dynamica48.27minV45   12.384  4:513.44162
138  Harriette Houmes (PR 45.54) Middelburg48.51minV35   12.282  4:533.41150
139  Jan Besuijen (PR 48.17) Serooskerke48.56minM55   12.262  4:543.4124
140  Eric de Visser (PR 42.40) Domburg49.05minMse   12.224  4:553.4022
141  Sico Poortvliet (PR 44.18) Middelburg49.06minM45   12.220  4:553.3922
142  Rene Goetheer (PR 49.06) Oud Sabinge49.08minM45   12.212  4:553.3921
143  Richard Polderdijk (PR 45.07) AV'5649.10minM45   12.203  4:553.3921
144  Peter Schurink (PR 44.31) Vlissingen49.12minM45   12.195  4:553.3921
145  Wim Karelse (PR 45.49) AV'5649.21minM50   12.158  4:563.3819
146  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Dynamica49.27minV55   12.133  4:573.37132
147  Ludwig van der WouwZundert49.30minM35   12.121  4:573.3717
148  Maaike KrimpenfortSpado49.35minV45   12.101  4:583.36128
149  Arthur Priem (PR 46.37) Koudekerke49.39minM45   12.085  4:583.3615
150  Jan Sipma (PR)Meliskerke49.42minM55   12.072  4:583.3515
151  Marco Behage (PR 46.52) Goes49.43minM35   12.068  4:583.3515
152  Ton Tijhuis (PR)Vlissingen49.46minM35   12.056  4:593.3514
153  Petra Verhulst (PR 47.09) Westkapelle49.51minM35   12.036  4:593.3413
154  Tommy SiemerinkBergen op Zoom50.00minMse   12.000  5:003.3312
155  Adrie van Bavel (PR 47.49) Delta Sport50.06minM45   11.976  5:013.3311
156  Elbert Simonse (PR 46.55) Aagtekerke50.09minMse   11.964  5:013.3210
157  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee50.11minM65   11.956  5:013.3210
158  Martin Overloop (PR 49.15) Kapelle-Biezelinge50.15minM55   11.940  5:023.3210
159  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica50.16minV45   11.936  5:023.32110
160  Carel van Putten (PR 46.47) Kerkwerve50.22minM65   11.913  5:023.319
161  Gertjan Bakker (PR 45.10) AV'5650.28minM40   11.889  5:033.308
162  Edwin Dorrepaal (PR 46.25) AV'5650.30minM40   11.881  5:033.307
163  Hans OrczewiskiKrefeld50.33minM55   11.869  5:033.307
164  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica50.58minM60   11.772  5:063.274
165  Jan Jobse (PR 49.11) Dynamica51.13minM60   11.715  5:073.253
166  John van Beek (PR 47.58) Arnemuiden51.21minM35   11.685  5:083.252
167  Chris de Koe (PR 50.22) Vlissingen51.33minM60   11.639  5:093.232
168  Leonie FranckeAagtekerke51.36minVse   11.628  5:103.2378
169  Tessja de Kraker (debuut) Domburg51.38minVse   11.620  5:103.2378
170  Leonie GebhartDusseldorf51.41minVse   11.609  5:103.2277
171  Martin GeleedstNV Kerk52.02minM45   11.531  5:123.201
172  Kees van Belzen (PR 49.14) Ritthem52.07minM55   11.513  5:133.201
173  Piet Verhage (PR 45.50) Westkapelle52.10minM65   11.502  5:133.191
174  Lena de Wilde (PR 48.10) Vlissingen52.19minV55   11.469  5:143.1963
175  Hans Joosse (PR 47.07) Middelburg52.32minM55   11.421  5:153.17-
176  Esther van Sluijs (PR 48.59) Kloetinge52.45minV35   11.374  5:173.1655
177  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg52.50minVse   11.356  5:173.1554
178  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica52.55minM55   11.339  5:183.15-
179  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport53.12minV35   11.278  5:193.1347
180  Angelique Harinck (PR 51.55) Dynamica53.22minV40   11.243  5:203.1245
181  Ellie Westerweele (PR 41.51) Dynamica53.32minV60   11.208  5:213.1142
182  Lambert TheunissenTilburg54.17minMse   11.053  5:263.07-
183  Rosette Erdtsieck (PR 51.39) Dynamica54.49minV35   10.946  5:293.0424
184  Geertje Huurman (PR 49.30) AV'5656.23minV50   10.641  5:382.969
185  Ramona HertelVlissingen56.53minMse   10.548  5:412.93-
186  Eveline Scheers (PR)Dynamica56.59minV55   10.529  5:422.925
187  Michael NeitselWitten57.27minM45   10.444  5:452.90-
188  Madelon GravensteijnSpijkenisse57.38minVse   10.411  5:462.892
189  Wietse Haak (PR 54.15) Oostkapelle58.13minM55   10.306  5:492.86-
190  Albert GrunewaldAmstelveen58.34minM65   10.245  5:512.85-
191  Sebastian Nijssen (PR 54.35) Dynamica58.40minM35   10.227  5:522.84-
192  Michel TonikoBreda59.24minM45   10.101  5:562.81-
193  Ralf van den BoomBochum59.50minM45   10.028  5:592.79-
194  Carole Traas (PR 58.15) Arnemuiden1.00.08minVse   9.978  6:012.77-
195  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica1.00.17minM65   9.953  6:022.76-
196  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.00.28minV55   9.923  6:032.76-
197  Marjan Boon (PR 59.03) Goes1.00.58minMse   9.841  6:062.73-
198  Jakobus Meulenberg (PR 52.25) Oudelande1.01.43minM35   9.722  6:102.70-
199  Peter de RondeSpijkenisse1.01.55minM35   9.690  6:122.69-
200  Maryska Nastaly (PR 57.03) Vlissingen1.02.01minV45   9.675  6:122.69-
201  Peggy Houtepen (debuut) Middelburg1.04.02minV35   9.370  6:242.60-
202  Jurgen Dingemanse (PR 59.04) Biggekerke1.04.05minM45   9.363  6:252.60-
203  Hans SchoenmakerNuenen1.04.17minM35   9.334  6:262.59-
204  Jacques BouwensAmsterdam1.04.52minMse   9.250  6:292.57-
205  Hannie Corbijn (PR 1.00.42) Oostkapelle1.04.55minV50   9.243  6:302.57-
206  Astrid NooyBreda1.07.46minVse   8.854  6:472.46-
Mannen: 170 (82.52%) => M35=39 - M40=7 - M45=36 - M50=9 - M55=15 - M60=6 - M65=5 - M70=1 - Mse=52
Vrouwen: 36 (17.48%) => V35=7 - V40=2 - V45=4 - V50=3 - V55=4 - V60=1 - Vse=15

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.153 seconden nodig om deze lijst met 206 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020