vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Marathon Zeeuws-Vlaanderen

Hulst, zaterdag 20 april 2013 - Organisatie: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sebastien Schletterer (PR 2.20.38) Middelburg2.35.27minM40   16.286  3:414.52751
2  Henk SmalbruggeHasselt2.39.01minMSe   15.921  3:464.42701
3  Huub van Noorden (PR 2.31.20) AV'562.39.20minMse   15.889  3:474.41697
4  Jordy van GuyseStekene2.41.15minMSe   15.700  3:494.36670
5  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas2.46.50minM40   15.175  3:574.22597
6  Aaike de WeverGentbrugge2.49.08minMSe   14.969  4:014.16568
7  Folkert vander KrolPuttershoek2.49.33minM40   14.932  4:014.15562
8  Edwin Arens (PR)Kruiningen2.53.24minM40   14.600  4:074.06516
9  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg2.54.32minM40   14.506  4:084.03502
10  Wilko de Vos (PR 2.36.01) Kattendijke2.56.52minM50   14.314  4:113.98475
11  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen2.57.03minM40   14.299  4:123.97473
12  Sander VerminckEeklo2.57.09minMSe   14.291  4:123.97472
13  Dave Boone (PR 2.45.09) Kruiningen2.57.22minMSe   14.274  4:123.96469
14  Simon de Clerck (PR)Nieuwvliet2.58.17minMSe   14.200  4:143.94459
15  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens2.58.32minM50   14.181  4:143.94456
16  Rudy van GuyseStekene2.58.35minM50   14.177  4:143.94456
17  JaapJan Ritsema (PR)Middelburg2.58.38minM40   14.173  4:143.94455
18  Guy DhondtVlimmeren2.58.44minM40   14.165  4:143.93454
19  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe3.00.09minM40   14.053  4:163.90438
20  Marc VervaetBreda3.01.47minM40   13.927  4:183.87421
21  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Rhoon3.02.44minM40   13.855  4:203.85410
22  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.03.25minM40   13.803  4:213.83403
23  Nico BilterijstViane3.03.44minM40   13.779  4:213.83400
24  Harold Hiel (PR 2.52.20) Sint Jansteen3.03.47minM40   13.775  4:213.83399
25  Geert RoelandtsHeule3.04.43minM40   13.706  4:233.81390
26  Rene Traas (PR)Kapelle-Biezelinge3.05.42minM40   13.633  4:243.79379
27  Jan VermeulenSint-Gillis-Waas3.05.56minMSe   13.616  4:243.78377
28  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.06.16minM40   13.592  4:253.78374
29  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.07.14minM40   13.522  4:263.76364
30  Edwin de NeijsTilburg3.07.39minM40   13.492  4:273.75360
31  Rudy van DaeleSint-Niklaas3.08.36minM50   13.424  4:283.73350
32  Robert Vroon (PR)Breskens3.08.55minM40   13.401  4:293.72347
33  Sander de BartBreda3.11.20minMSe   13.232  4:323.68324
34  Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Vlissingen3.11.26minM50   13.225  4:323.67323
35  Jan Vermeulen (PR 3.08.19) Clinge3.13.29minM40   13.085  4:353.63304
36  Chris vanden BusscheBrugge3.14.00minM50   13.050  4:363.63299
37  Ruud ButeijnRotterdam3.14.15minMSe   13.033  4:363.62297
38  Angelo Delforge (PR 3.07.16) Hulst3.14.28minM40   13.019  4:373.62295
39  Jos Hoefnagels (PR)Hulst3.14.38minM40   13.008  4:373.61294
40  Anton van Daalen (PR 3.09.41) Koudekerke3.14.45minM40   13.000  4:373.61293
41  Crum van der Linden (PR 2.53.25) Vlissingen3.15.07minMSe   12.975  4:373.60289
42  Archie Staal (PR 3.01.24) Nieuw-Haamstede3.15.41minM40   12.938  4:383.59284
43  Olivier LeergKortrijk3.16.30minMSe   12.884  4:393.58277
44  Eric van DaeleGeldrop3.16.52minM40   12.860  4:403.57274
45  Maus DielemanUtrecht3.17.11minM60   12.839  4:403.57271
46  Marcel de Lange (PR)Middelburg3.17.31minM40   12.818  4:413.56268
47  Marco Scherbeijn (PR 3.12.33) Cadzand3.18.14minM40   12.771  4:423.55262
48  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.18.17minM40   12.768  4:423.55262
49  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande3.18.18minM40   12.767  4:423.55262
50  Marco DavelaarVeenendaal3.18.58minMSe   12.724  4:433.53256
51  Marlon Roels (PR 3.01.41) Terneuzen3.19.05minM40   12.717  4:433.53255
52  Dominique PattynIngelmunster3.19.13minM40   12.708  4:433.53254
53  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.19.27minV40   12.693  4:443.53461
54  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.19.30minM40   12.690  4:443.53252
55  Patrick Vervaet (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.19.31minM40   12.689  4:443.52251
56  Frank van den Branden (PR 3.18.31) Sint Jansteen3.19.57minM50   12.662  4:443.52248
57  Benjamin Gerrits (debuut) Axel3.20.17minMSe   12.641  4:453.51245
58  Henk van der Bas (PR 3.13.52) Meliskerke3.21.28minMSe   12.566  4:463.49235
59  Godfried GeudensAntwerpen3.21.37minMSe   12.557  4:473.49234
60  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.21.47minM40   12.547  4:473.49233
61  Jan BarbeBuizingen3.22.07minM40   12.526  4:473.48230
62  Emiel Flipse (PR 2.57.07) Vlissingen3.22.12minMSe   12.521  4:483.48230
63  Marc MarcusseTerneuzen3.22.57minM40   12.475  4:493.47224
64  Cor ten BrinkeKampen3.23.02minMSe   12.469  4:493.46223
65  Andres de Witte (PR 3.21.50) Terneuzen3.23.06minMSe   12.465  4:493.46223
66  Arno HerrenweghPrinsenbeek3.23.18minMSe   12.453  4:493.46221
67  Luc GerloTemse3.23.42minM50   12.429  4:503.45218
68  Etienne den ToornTerneuzen3.23.52minM40   12.418  4:503.45217
69  Robert Matthijs (PR 3.18.56) Terneuzen3.24.02minM40   12.408  4:503.45215
70  Marco Riemens (PR 3.14.10) IJzendijke3.24.10minM40   12.400  4:503.44214
71  Dirk van Bunder (PR 3.16.43) Hulst3.24.20minM40   12.390  4:513.44213
72  Olof Hoogesteger (PR)Vlissingen3.24.21minMSe   12.389  4:513.44213
73  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke3.24.23minM40   12.387  4:513.44213
74  Danny SwitzynckLovendegem3.24.25minM40   12.385  4:513.44212
75  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.24.34minM40   12.376  4:513.44211
76  Kenneth CollemanSint-Gillis-Waas3.24.44minMSe   12.366  4:513.43210
77  Ludwig WillemsLichaart3.24.46minM40   12.364  4:513.43210
78  Bastiaan WinkelaarKampen3.24.52minMSe   12.358  4:513.43209
79  Peter van LooGent3.25.02minMSe   12.348  4:523.43208
80  Bas SchopEethen3.25.05minM50   12.345  4:523.43207
81  Geert Waelput (PR 3.08.49) Vogelwaarde3.25.33minM40   12.317  4:523.42204
82  Jan van Hoeve (PR 3.20.56) Oostburg3.25.57minM60   12.293  4:533.41201
83  Peter PalmansNeerpelt3.26.08minM50   12.282  4:533.41199
84  Donatus VlaemynckNevele3.26.11minM40   12.279  4:533.41199
85  Wim Wouters (PR 2.55.56) Kruiningen3.26.18minM50   12.272  4:533.41198
86  Joris CasierBrugge3.26.20minM40   12.270  4:533.41198
87  Johan BallegeerAssebroek3.26.20minM50   12.270  4:533.41198
88  Tony van den Neucker (PR)IJzendijke3.26.58minMSe   12.232  4:543.40193
89  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.27.19minM40   12.212  4:553.39191
90  Mark SlabbekoornZaamslag3.27.31minMSe   12.200  4:553.39189
91  Daan van HoorewegheMechelen3.27.44minMSe   12.187  4:553.39188
92  Steven VandierendonckRuudervoorde3.27.54minMSe   12.177  4:563.38187
93  Lieven DerooTorhout3.27.56minMSe   12.176  4:563.38186
94  Jean-Marie VandenheedeKaster3.28.06minM50   12.166  4:563.38185
95  Leo Bracke (PR 3.15.42) Axel3.28.11minM40   12.161  4:563.38185
96  Luc de Jaeger-BraetWatervliet3.28.26minM50   12.146  4:563.37183
97  Rob BrekelmansVught3.28.28minM40   12.144  4:563.37183
98  Michel Lansman (debuut) Hulst3.28.33minMSe   12.140  4:573.37182
99  Kurt de SmetEeklo3.28.35minM40   12.138  4:573.37182
100  Veerle HofmanSint-Niklaas3.28.45minVse   12.128  4:573.37372
101  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande3.28.58minM40   12.115  4:573.37179
102  Alexander StockGrobbendonk3.29.05minMSe   12.109  4:573.36178
103  Patrick de CockStekene3.29.34minM50   12.081  4:583.36175
104  Kris VlyminckStekene3.29.36minM40   12.079  4:583.36175
105  Yves PetersKasterlee3.30.09minM50   12.047  4:593.35171
106  Filippos ChatzimichailAmsterdam3.30.36minMSe   12.021  4:593.34168
107  Elisa Rijk (PR 3.22.29) Schoondijke3.30.40minVse   12.018  5:003.34355
108  Guy van Driessche (PR 3.19.20) Graauw3.30.51minM40   12.007  5:003.34166
109  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Axel3.30.58minM40   12.000  5:003.33165
110  Dries NoppeLinden3.31.01minMSe   11.998  5:003.33165
111  Peter Belfroid (PR 3.27.22) Terneuzen3.31.07minM50   11.992  5:003.33164
112  Pieter van ZijlEde3.31.10minM40   11.989  5:003.33164
113  Jan OvereemVeenendaal3.31.12minM50   11.987  5:003.33164
114  Igor SpoormansAalter3.31.44minMSe   11.957  5:013.32160
115  Marko van der VoortBerkel & Rodenrijs3.31.46minM40   11.955  5:013.32160
116  Simon van BovenNijkerk3.31.50minM50   11.951  5:013.32159
117  Mark Geuze (PR)Middelburg3.31.58minM40   11.944  5:013.32159
118  Bart RoelantSint-Niklaas3.32.22minM40   11.921  5:023.31156
119  Fouad Mekkaoui (PR)Terneuzen3.32.25minM50   11.919  5:023.31156
120  Marcel Moerland (PR)Krabbendijke3.32.29minMSe   11.915  5:023.31155
121  Adrie Janse (PR 3.25.26) Arnemuiden3.33.08minM50   11.878  5:033.30151
122  Philip GoossensStekene3.33.11minM50   11.876  5:033.30151
123  Peter VervaetLokeren3.33.32minMSe   11.856  5:043.29148
124  Jack PeelenTielen3.34.16minM50   11.816  5:053.28144
125  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen3.34.21minM50   11.811  5:053.28143
126  Pascal SchillemansVoorburg3.34.37minMSe   11.796  5:053.28142
127  Patrick VermaerenLede3.34.40minM50   11.794  5:053.28141
128  Frans Verwilligen (PR 3.25.03) Hulst3.34.51minM50   11.784  5:063.27140
129  Wim WuestenenkCreil3.35.04minM50   11.772  5:063.27139
130  Ronny ToussaintSwalmen3.35.12minM40   11.764  5:063.27138
131  Hein CallensKruishouten3.35.32minM40   11.746  5:063.26136
132  Tim BrouwerUrk3.35.45minMSe   11.734  5:073.26135
133  Denis GerritsenEindhoven3.36.01minMSe   11.720  5:073.26133
134  Claus BrouwerUrk3.36.31minMSe   11.693  5:083.25130
135  Erik BrandsmaMaurik3.36.42minM50   11.683  5:083.25129
136  Marcel van Luik (PR 3.32.37) Terneuzen3.36.47minMSe   11.678  5:083.24128
137  Tim LuyckxOverpelt3.36.48minMSe   11.678  5:083.24128
138  Ludo LuyckxPeer3.36.50minM50   11.676  5:083.24128
139  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen3.37.01minM50   11.666  5:093.24127
140  Dennis Plessius (PR 3.18.56) s-Heer Arendskerke3.37.19minM40   11.650  5:093.24125
141  Kristl BlancquaertSint-Gillis-Waas3.38.47minVse   11.572  5:113.21287
142  Marinus de GrootKampen3.39.18minM50   11.544  5:123.21114
143  Hans BosmanHalsteren3.39.21minM50   11.542  5:123.21114
144  Niels Jongepier (PR)Middelburg3.39.23minMSe   11.540  5:123.21113
145  Mike Zegers (PR)Terneuzen3.39.24minM40   11.539  5:123.21113
146  Peter Meeuwsen (PR 2.57.32) Krabbendijke3.39.38minMSe   11.527  5:123.20112
147  Cees DijkstraMenaam3.40.22minM50   11.489  5:133.19108
148  Henk Tatenhove (PR 3.31.06) Kapelle-Biezelinge3.40.30minM50   11.482  5:143.19107
149  Hans RiezebosKampen3.40.39minM40   11.474  5:143.19106
150  Johan PensonBrugge3.40.41minM40   11.472  5:143.19106
151  Luc van der WalAntwerpen3.40.48minM60   11.466  5:143.19106
152  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05) Kapelle-Biezelinge3.40.55minM40   11.460  5:143.18105
153  Edwin Dorrepaal (PR)Schore3.41.11minM40   11.446  5:153.18104
154  Martine LemsonZoetermeer3.41.13minV40   11.444  5:153.18268
155  Martin VandendriesscheIngelmunster3.41.44minM40   11.418  5:153.17101
156  Guy PollingWellen3.41.54minM40   11.409  5:163.17100
157  Vital Timmermans (PR 3.32.16) Yerseke3.42.00minM40   11.404  5:163.1799
158  Marco DielemanSommelsdijk3.42.17minM40   11.390  5:163.1698
159  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.42.20minMSe   11.387  5:163.1697
160  George ImminkBest3.42.30minM40   11.378  5:163.1697
161  Marco Herwegh (debuut) Heikant3.42.35minM40   11.374  5:173.1696
162  Luc DroesbekeDestelberge3.43.02minM40   11.351  5:173.1594
163  Klaas Marteijn (PR)Arnemuiden3.43.05minM40   11.349  5:173.1594
164  Etienne Kouijzer (PR 3.37.39) Hulst3.43.28minM40   11.329  5:183.1592
165  Dirk VernaegheOostende3.43.35minM40   11.323  5:183.1591
166  Bert CayssensMaasmechelen3.43.43minMSe   11.317  5:183.1490
167  Philip Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde3.43.57minM40   11.305  5:183.1489
168  Wim SchelfhoutSint-Pauwels3.44.26minMSe   11.280  5:193.1387
169  Jessey KasandikromoTeteringen3.44.32minMSe   11.275  5:193.1386
170  Dick van den BergStedum3.44.41minM50   11.268  5:193.1386
171  Ronald DhondtKemkeze3.45.00minM50   11.252  5:203.1384
172  Daniel SpinnoyLondezeel3.45.11minM50   11.243  5:203.1283
173  Hans Gerritsen (debuut) Hulst3.45.15minM60   11.240  5:203.1283
174  Dirk WagenaerStekene3.45.29minM40   11.228  5:213.1282
175  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Middelburg3.45.58minM40   11.204  5:213.1180
176  Peter RobertHoegaarden3.46.01minM40   11.201  5:213.1179
177  Nico BosschaWaddinxveen3.46.08minM50   11.196  5:223.1179
178  Bryan Hofman (PR 3.24.39) Westdorpe3.46.12minM40   11.192  5:223.1179
179  Maurice Baart (PR 3.44.24) Hulst3.46.20minM40   11.186  5:223.1178
180  John van de Vreede (PR 3.16.58) Goes3.46.23minM40   11.183  5:223.1178
181  Marcel van BurgstedenAmersfoort3.46.34minM40   11.174  5:223.1077
182  Rob VlietstraNijkerkerveen3.46.41minM60   11.168  5:223.1076
183  Boudewijn Jansen (PR 3.42.54) Hulst3.46.55minM40   11.157  5:233.1075
184  Henry OkkersenSchimmert3.46.58minM60   11.155  5:233.1075
185  Walter van TienenClinge3.47.40minM40   11.120  5:243.0972
186  Omer RenterghemAmersfoort3.48.11minM50   11.095  5:243.0870
187  Paul van der LogtHellevoetsluis3.48.14minM40   11.093  5:253.0869
188  Philipe MayPuurs3.48.19minM40   11.089  5:253.0869
189  Marja BosjeWijk bij Duurstede3.48.54minV50   11.060  5:253.07213
190  Ymke Hamelinks-Gravenhage3.48.56minVse   11.059  5:263.07212
191  William GoossensKieldrecht3.49.00minM60   11.055  5:263.0766
192  Edith Margadant (PR)Zierikzee3.49.02minV50   11.054  5:263.07212
193  Francois BakkerWoerden3.49.42minM50   11.022  5:273.0663
194  Stijn van EijkDen Bosch3.50.06minMSe   11.003  5:273.0661
195  Annemiek Smet (PR 3.44.35) Hulst3.50.16minVse   10.995  5:273.05203
196  Willem van der HeydenKieldrecht3.50.33minM60   10.981  5:283.0560
197  Stefan van Damme (PR 3.46.10) Terneuzen3.50.52minMSe   10.966  5:283.0558
198  Nelsen FernandBonheiden3.51.22minM60   10.942  5:293.0456
199  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.51.33minM50   10.934  5:293.0456
200  Jerry de Krijger (PR 3.34.55) Philippine3.51.53minM40   10.918  5:303.0354
201  Niek Wieland (PR 3.16.50) Axel3.51.58minM40   10.914  5:303.0354
202  Martin de Graaf (PR)Wemeldinge3.52.05minM40   10.909  5:303.0354
203  Gerald van den HoelVeenendaal3.52.09minMSe   10.905  5:303.0353
204  Jan BilterijstEnschede3.52.11minM50   10.904  5:303.0353
205  Merijn de Roeck (PR 3.49.44) Vogelwaarde3.52.15minMSe   10.901  5:303.0353
206  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke3.52.18minM40   10.898  5:303.0353
207  Nicole SpruitVeldhoven3.52.27minV40   10.891  5:313.03189
208  Marjan ThyuSint Jansteen3.52.30minV40   10.889  5:313.02189
209  William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp3.52.40minM40   10.881  5:313.0251
210  Jaap Flikweert (PR 3.51.49) Nieuwerkerk3.52.52minM50   10.872  5:313.0251
211  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge3.53.33minM50   10.840  5:323.0148
212  Rene den OtterBruchem3.53.41minM40   10.834  5:323.0148
213  Briek van WaesBreda3.53.58minM50   10.821  5:333.0147
214  Maarsen DonzeTerneuzen3.54.00minM50   10.819  5:333.0146
215  Tonny Verwer (PR 3.52.54) Sint Jansteen3.54.33minM50   10.794  5:343.0045
216  Dirk PeetersTielem3.54.49minM50   10.782  5:342.9944
217  Reinco Geschiere (PR)Serooskerke3.54.54minM40   10.778  5:342.9943
218  Fons Sturm (PR)Sint Jansteen3.54.59minM60   10.774  5:342.9943
219  Tom RozenburgVijfhuizen3.55.06minMSe   10.769  5:342.9943
220  Ron van Waterschoot (PR 3.47.54) Hulst3.55.16minM50   10.761  5:352.9942
221  Didier de SmedtBoekhoute3.55.20minM40   10.758  5:352.9942
222  Ab van der RoestVeenendaal3.55.30minM50   10.750  5:352.9941
223  Johnny Dooms (PR 3.41.37) Terneuzen3.55.41minM50   10.742  5:352.9841
224  Bill Stegers (PR 3.48.37) Vlissingen3.55.54minM40   10.732  5:352.9840
225  Kathy DebruijneKoksijde3.55.55minV40   10.731  5:352.98168
226  Hedwig van BeverenMoerbeke-Waas3.56.15minM40   10.716  5:362.9839
227  Heidi JanssensEernegem3.56.37minVse   10.700  5:362.97163
228  Vincent MeersGentbrugge3.56.40minM40   10.697  5:372.9737
229  Karen VanderhallenStekene3.56.42minVse   10.696  5:372.97163
230  Rachid HillaertLovendegem3.56.44minMSe   10.694  5:372.9737
231  Wlly LuytenOud Turnhout3.56.48minM60   10.691  5:372.9737
232  Albert KoedamVeenendaal3.56.53minM50   10.688  5:372.9737
233  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg3.57.08minV40   10.676  5:372.97160
234  Berry Knibbeler (PR 3.46.00) Westdorpe3.57.14minM50   10.672  5:372.9636
235  Filip HeirmanGent3.57.17minM40   10.670  5:372.9635
236  Frans van Lokvens-Hertogenbosch3.57.28minM50   10.661  5:382.9635
237  Sjaak VerberkmoesWijk bij Duurstede3.57.40minM60   10.652  5:382.9634
238  Eric Jansen (PR 3.51.06) Kloetinge3.58.04minM50   10.634  5:392.9533
239  Jan Louws (PR 3.15.29) Sint Laurens3.58.21minM50   10.622  5:392.9532
240  Koen Koutstaal (PR 3.46.30) Hulst3.58.29minM40   10.616  5:392.9532
241  Linda SterrenburgHulst3.58.34minVse   10.612  5:392.95152
242  Tom de Rijk (PR 3.40.08) Vogelwaarde3.58.36minMSe   10.611  5:392.9531
243  Johnny de Waele (PR 3.50.48) Oostburg3.58.44minM50   10.605  5:392.9531
244  Evelien de Visser (PR 3.39.43) IJzendijke3.58.45minVse   10.604  5:392.95151
245  Jakob HartmanVeenendaal3.59.07minM50   10.588  5:402.9430
246  Harold VerstraetenHalsteren3.59.20minM40   10.578  5:402.9429
247  Filip HoornaertEeklo3.59.30minM50   10.571  5:412.9429
248  Bertus SasbrinkVeenendaal3.59.38minM50   10.565  5:412.9328
249  Peter Rentmeester (PR)Yerseke3.59.42minM40   10.562  5:412.9328
250  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst3.59.45minM60   10.560  5:412.9328
251  peter BogaertHulst4.00.02minM50   10.547  5:412.9327
252  Rene Florussen (PR 3.43.09) Terneuzen4.00.15minM40   10.538  5:422.9327
253  Gert-Jan Menheere (PR 3.54.49) Hulst4.00.17minM40   10.536  5:422.9327
254  Filip GeirnaertDrongen4.00.22minM40   10.533  5:422.9326
255  Liet Erpelinck (PR 3.56.15) Terneuzen4.00.27minM60   10.529  5:422.9226
256  Jan de Feijter (PR 3.55.35) Zaamslag4.00.55minM40   10.509  5:432.9225
257  Luc RottiersHamme4.01.21minM50   10.490  5:432.9124
258  Marco Toussaint (PR 3.31.18) Wolphaartsdijk4.01.25minM40   10.487  5:432.9124
259  Bart ThansGentbrugge4.01.48minM40   10.470  5:442.9123
260  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen4.02.00minM50   10.462  5:442.9122
261  Marc WillemsTielen4.02.04minM40   10.459  5:442.9122
262  Arjan Boot (PR 3.30.10) Kloetinge4.02.15minMSe   10.451  5:442.9022
263  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.02.31minM50   10.439  5:452.9021
264  Vera BiesemansLonderzeel4.02.46minV50   10.429  5:452.90129
265  Chris DhoogeZaffelare4.03.21minM40   10.404  5:462.8919
266  Lennart Piek (PR 3.51.49) Hulst4.03.25minMSe   10.401  5:462.8919
267  Ed KronenburgParijs Fr4.03.30minM60   10.397  5:462.8919
268  Frank DereseSt-Martens-Latem4.04.13minM40   10.367  5:472.8817
269  Katelijne de CockBuggenhout4.04.23minVse   10.360  5:482.88120
270  Kathy DerooOostduinkerke4.04.35minV40   10.351  5:482.88119
271  Rob Polak (PR)Vlissingen4.04.46minM50   10.343  5:482.8716
272  Jan Donze (PR 3.51.15) Middelburg4.04.48minM40   10.342  5:482.8716
273  Marc-Jan Moerland (PR 4.01.55) Krabbendijke4.04.51minMSe   10.340  5:482.8716
274  Marian Sturm (PR 3.58.47) Zaamslag4.05.00minV40   10.333  5:482.87117
275  Annemieke van de Dools-Gravenhage4.05.29minVse   10.313  5:492.86115
276  Jacomien BakkerVijfhuizen4.05.34minV40   10.310  5:492.86114
277  Jurgen Segers (PR 3.55.21) Hulst4.05.36minM40   10.308  5:492.8614
278  Theo Roels (PR 3.44.48) Kloosterzande4.05.54minM50   10.296  5:502.8614
279  Stephan Rosielle (PR 4.01.27) Axel4.05.56minM40   10.294  5:502.8614
280  Ad de LaatGeldrop4.05.59minM50   10.292  5:502.8613
281  Jelle BolteRotterdam4.06.04minM50   10.289  5:502.8613
282  Jan van de Griek (PR 3.52.03) Oostdijk4.06.06minM40   10.287  5:502.8613
283  Ben Schlärmann (PR 3.51.45) Sint Jansteen4.06.20minM40   10.278  5:502.8513
284  Kenneth van SchootenMarikerke4.06.23minM40   10.275  5:502.8513
285  Gilbert WillemsEvergem4.06.25minM50   10.274  5:502.8513
286  Luc ClaesTernat4.06.46minM40   10.259  5:512.8512
287  Ann MaesStekene4.07.22minVse   10.235  5:522.84105
288  Heidi DeclercqKuurne4.07.56minVse   10.211  5:532.84103
289  David SerroyenNijlen4.08.03minMSe   10.206  5:532.8410
290  Paul de Bruijckere (PR 3.42.24) Oostburg4.08.05minM50   10.205  5:532.8310
291  Bert van PaepegemElewijt4.08.08minM40   10.203  5:532.8310
292  Johan Spijk (PR 3.52.35) Goes4.08.59minMSe   10.168  5:542.828
293  Pascal DeckEksaarde4.09.08minM40   10.162  5:542.828
294  Julia Paauwe (PR)Oostkapelle4.09.11minV50   10.160  5:542.8297
295  Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder4.09.16minM40   10.157  5:542.828
296  Ab de BoerZeist4.09.18minM60   10.155  5:542.828
297  Sjaak Vroonland (PR 3.46.23) Lamswaarde4.09.21minM50   10.153  5:552.828
298  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg4.09.53minM40   10.132  5:552.817
299  Andre Houwing (PR 3.54.50) Vlissingen4.09.54minM60   10.131  5:552.817
300  Marian van Damme (PR 4.03.46) Clinge4.10.05minV40   10.123  5:562.8193
301  Eric van den Branden (PR)Hulst4.10.49minMSe   10.094  5:572.806
302  Bert van MierloBeerse4.11.11minM40   10.079  5:572.805
303  Corne Boeije (PR 3.55.52) Axel4.11.17minM40   10.075  5:572.805
304  Erwin Dieleman (PR)Terneuzen4.11.32minM40   10.065  5:582.805
305  Frank de WulffLandegem4.11.45minM50   10.056  5:582.795
306  Freddy de MulderStekene4.11.56minM50   10.049  5:582.794
307  Koert van der MeerGarrelsweer4.12.24minM40   10.031  5:592.794
308  Boy Saija (PR 3.45.11) Middelburg4.12.52minM50   10.012  6:002.784
309  Jos van GrembergheStekene4.13.27minM50   9.989  6:002.773
310  Anneke MeuwesGierle4.14.01minV40   9.967  6:012.7776
311  Rinus Paardekooper (PR 3.39.56) Goes4.14.03minM50   9.965  6:012.772
312  Joris RottiersMalderen4.14.05minMSe   9.964  6:012.772
313  Philip Haers (PR 3.39.27) Philippine4.14.26minM50   9.950  6:022.762
314  Eric van der Klooster (PR 4.12.41) Terhole4.14.43minM50   9.939  6:022.762
315  Alain WerkersMeerdonk4.15.07minMSe   9.924  6:032.762
316  Adrie de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge4.15.10minM50   9.922  6:032.762
317  John Sieling (PR 3.57.49) Middelburg4.15.16minM50   9.918  6:032.752
318  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen4.15.27minM40   9.911  6:032.751
319  Greta IngelsWatervliet4.15.38minV50   9.904  6:042.7569
320  Dany KerckhoveDe Haan4.15.41minV50   9.902  6:042.7569
321  Fernand VermeeschDe Haan4.15.43minM60   9.900  6:042.751
322  Catheline CouckeEvergem4.15.49minV50   9.897  6:042.7569
323  Riekie van den BergStedum4.15.51minV50   9.895  6:042.7568
324  Arie HoudijkVeenendaal4.16.04minM60   9.887  6:042.751
325  Ruud Geldof (PR 3.57.07) Middelburg4.16.07minM50   9.885  6:042.751
326  Gunther AertsKasterlee4.16.09minM40   9.884  6:042.751
327  Liese StuerBeveren4.16.31minVse   9.870  6:052.7466
328  Maarten de LaereBeveren Waes4.16.34minMSe   9.868  6:052.741
329  Gert Kruitbosch (PR)Goes4.16.47minM50   9.859  6:052.741
330  Xantha Jansen (PR)Goes4.16.50minV40   9.857  6:052.7465
331  Hugo Meeusen (PR 4.01.14) Terneuzen4.16.57minM40   9.853  6:052.741
332  Boudewijn KayserRoma Italie4.17.06minM40   9.847  6:062.741
333  Johan HoornUrk4.17.08minM50   9.846  6:062.731
334  Danmar Dees (PR 3.27.51) Goes4.17.46minM40   9.822  6:072.73-
335  Marianne Knijff (PR 4.15.42) Philippine4.17.49minV50   9.820  6:072.7361
336  Arnold Veenstra (PR)Hulst4.17.58minM40   9.814  6:072.73-
337  Hans Minnaard (PR 3.12.22) Yerseke4.18.15minM50   9.803  6:072.72-
338  Peter van BaarleZoetermeer4.18.39minM60   9.788  6:082.72-
339  Jos van Bellen (PR)Hulst4.18.42minM50   9.786  6:082.72-
340  Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.18.55minM50   9.778  6:082.72-
341  Wim JacobsTielen4.18.56minM40   9.777  6:082.72-
342  Micaela Boone (PR)Hulst4.18.59minV40   9.776  6:082.7257
343  Angelo de Bruijn (PR 3.52.59) Hulst4.19.02minM40   9.774  6:082.71-
344  Ellen de Bruijn (PR 4.06.22) Hulst4.19.04minV40   9.772  6:082.7157
345  Ans van der MeerGarrelsweer4.19.30minV40   9.756  6:092.7155
346  Tonnie Hoogstraate (PR 3.58.57) Hulst4.19.32minM40   9.755  6:092.71-
347  Matthijs DaelmanMoerbeke4.19.48minMSe   9.745  6:092.71-
348  William de Fleurquin (PR 4.03.19) Westdorpe4.19.55minM50   9.740  6:102.71-
349  Hilde de Beleir (PR 4.07.16) Westdorpe4.19.57minV40   9.739  6:102.7154
350  Jacqueline van de Voorde (PR 4.12.00) Hulst4.20.56minV50   9.702  6:112.7050
351  Marc Corijn (PR 3.29.45) Kapellebrug4.21.08minM40   9.695  6:112.69-
352  Joop DekkersLeusden4.21.12minM50   9.693  6:112.69-
353  Paul VerbekeWaasmunster4.21.18minM50   9.689  6:122.69-
354  Ronny van Loon (PR)Middelburg4.21.53minM40   9.667  6:122.69-
355  Jeannet BakemaLoppersum4.22.06minV50   9.659  6:132.6846
356  Marcel Kouijzer (PR 4.15.50) Terhole4.22.09minM50   9.657  6:132.68-
357  Patrick SchuermanTilburg4.23.18minM50   9.615  6:142.67-
358  Rudi Ravia (PR 3.19.06) Zierikzee4.23.27minM50   9.610  6:152.67-
359  Luc BlanckeStekene4.23.47minM40   9.598  6:152.67-
360  Lucas Kint (PR 4.05.59) Middelburg4.24.09minM50   9.584  6:162.66-
361  Wilfried CrauwelsMechelen4.24.21minM60   9.577  6:162.66-
362  Freek Brouwerurk4.24.23minM50   9.576  6:162.66-
363  Ronny SteelsDe Klinge4.24.53minM40   9.558  6:172.65-
364  Nicole Niemantsverdriet (PR)Sint Jansteen4.25.21minV40   9.541  6:172.6537
365  Marieke Schieman (PR 4.14.21) Philippine4.25.34minVse   9.533  6:182.6536
366  Cor Lakerveld (PR 4.22.22) Terneuzen4.26.23minM60   9.504  6:192.64-
367  Wim van der MaatEindhoven4.26.34minM50   9.497  6:192.64-
368  Menno van Hoepen (PR 4.25.59) Terneuzen4.26.37minM40   9.496  6:192.64-
369  Jan van KatwijkRhoon4.26.42minM50   9.493  6:192.64-
370  Eddy van BovenSchoonaarde4.27.09minM50   9.477  6:202.63-
371  Rene Goetheer (PR 4.01.11) Wolphaartsdijk4.27.44minM40   9.456  6:212.63-
372  John van Beek (PR 4.18.23) Arnemuiden4.27.47minMSe   9.454  6:212.63-
373  Eddy LeysenLichtaart4.27.49minMSe   9.453  6:212.63-
374  Jeroen BronsveldSpijkenisse4.28.30minM40   9.429  6:222.62-
375  Anita Wieles (PR)Philippine4.28.46minV50   9.420  6:222.6228
376  Sabine BroeckxTielen4.29.46minV40   9.385  6:242.6125
377  Patrick vander EyckenTielen4.29.48minM50   9.384  6:242.61-
378  Fredrika de BoeyStekene4.29.52minV40   9.381  6:242.6125
379  Sandra van HoveStekene4.29.54minV40   9.380  6:242.6125
380  Honny de GuchtDeventer4.30.05minM40   9.374  6:242.60-
381  Hans van der KloosterHulst4.30.24minM50   9.363  6:252.60-
382  Pascal de Graeve (PR 3.48.42) Westdorpe4.30.44minM40   9.351  6:252.60-
383  Elske de Clercq (debuut) Westdorpe4.30.57minVse   9.344  6:252.6022
384  Carolina WallaceLindford Gbr4.31.00minV40   9.342  6:252.6022
385  Leo van SelstSprang Capelle4.31.23minM50   9.329  6:262.59-
386  Ivo de BlockStekene4.31.39minM40   9.320  6:262.59-
387  Seppe Lambert (debuut) Vogelwaarde4.32.12minMSe   9.301  6:272.58-
388  Marjo Buzeyn (debuut) Aardenburg4.32.52minV40   9.278  6:282.5818
389  Anne de PaepeEke4.33.10minVse   9.268  6:282.5718
390  Michiel Bleijenbergh (PR 3.48.06) Middelburg4.34.35minMSe   9.220  6:302.56-
391  Bram Bruijnes (PR)Goes4.35.15minM40   9.198  6:312.55-
392  Patricia BraeckmanKruishouten4.35.47minV50   9.180  6:322.5513
393  Frank van de WieleWaregem4.35.50minM40   9.178  6:322.55-
394  Jack van Aspert (PR 3.18.27) Middelburg4.35.53minM50   9.177  6:322.55-
395  Stephan MolitorLudwigsburg4.35.57minM50   9.174  6:322.55-
396  Lena Wilde (PR 3.47.48) Vlissingen4.36.30minV50   9.156  6:332.5412
397  Leo Riemens (PR 3.58.10) Vlissingen4.37.12minM40   9.133  6:342.54-
398  Suzanne van Hartingsveldt (PR)Goes4.39.33minVse   9.056  6:382.527
399  Monique Fieman (PR)Wemeldinge4.41.10minV40   9.004  6:402.506
400  Joop WelterLeusden4.42.19minM60   8.968  6:412.49-
401  Theo den BraankerSliedrecht4.42.37minM40   8.958  6:422.49-
402  Eddy de Caluwe (PR 3.50.12) Graauw4.42.44minM40   8.954  6:422.49-
403  Ruud van de Lavoir (PR)Philippine4.42.56minM50   8.948  6:422.49-
404  Stijn RaemdonckGent4.43.12minM40   8.940  6:432.48-
405  Inge QuatantAardenburg4.43.26minV40   8.932  6:432.483
406  Frans de Rijk (PR 4.29.44) Vogelwaarde4.43.50minM60   8.920  6:442.48-
407  Roelof SiepelDronten4.44.09minM40   8.910  6:442.47-
408  Edwin DenissenStavenisse4.44.12minMSe   8.908  6:442.47-
409  Hubert van der GraafStavenisse4.44.15minMSe   8.907  6:442.47-
410  Lineke van der SneppenBreda4.44.30minVse   8.899  6:452.472
411  Nico Westmaas (PR 4.30.36) s-Heer Hendrikskinderen4.44.42minM50   8.893  6:452.47-
412  Alexander van Keulen (PR 4.29.35) Kloetinge4.45.48minM40   8.858  6:462.46-
413  Ronny den Exter (debuut) Hulst4.47.06minM40   8.818  6:482.45-
414  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen4.47.33minV40   8.804  6:492.451
415  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse4.48.06minM60   8.788  6:502.44-
416  Leo Goedegebure (PR)s-Heer Arendskerke4.48.09minM50   8.786  6:502.44-
417  Bernadette Salome (PR)Kloosterzande4.48.48minV50   8.766  6:512.44-
418  Geert VanstraelenTemse4.53.30minM40   8.626  6:572.40-
419  Sven CooremansWestmalle4.53.59minMSe   8.612  6:582.39-
420  Louis HufkensGrobbendonk4.54.48minM60   8.588  6:592.39-
421  Mark Broekhoven (debuut) Vogelwaarde4.55.07minM40   8.579  7:002.38-
422  Folkert Kasemier (PR 4.22.34) Zierikzee4.55.27minM50   8.569  7:002.38-
423  Peter DeurinckTerneuzen4.55.32minM40   8.567  7:002.38-
424  Adrie van den Brande (debuut) Hulst4.56.28minM50   8.540  7:022.37-
425  Leonora Ruiter (PR)Terneuzen5.00.53minV50   8.414  7:082.34-
426  Louis van der SteenGent5.01.35minM50   8.395  7:092.33-
427  Tillo CasteleinAalter5.01.53minM60   8.386  7:092.33-
428  Jan Sipma (PR 4.27.59) Meliskerke5.03.27minM50   8.343  7:112.32-
429  Marco Walhout (PR 3.50.36) Vlissingen5.04.05minM40   8.326  7:122.31-
430  Ad Roovers (PR 4.52.13) Hulst5.04.20minM50   8.319  7:132.31-
431  Marc HerpelinckAardenburg5.05.39minM50   8.283  7:152.30-
432  Peter van der Maale (PR 4.57.52) Koudekerke5.07.07minM60   8.243  7:172.29-
Mannen: 372 (86.11%) => M40=161 - M50=111 - M60=28 - MSe=72
Vrouwen: 60 (13.89%) => V40=25 - V50=16 - Vse=19

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Maarten van Zetten2:28:05Leendert van der Lugt2:30:55Erwin Adan2:33:45Hinke Schokker2:57:43579
2018Erwin Harmes2:32:25Huub van Noorden2:38:00David Bouman2:40:31Monica Sanderse3:14:09406
2017Michel Verhaeghe2:30:51Michael de Cooman2:39:15Jorim Scheele2:40:58Anjolie Engels3:00:47513
2016Erwin Harmes2:32:17Wouter Decock2:37:36Michel Verhaeghe2:38:16Elsemieke de Vos3:06:37489
2015Erwin Harmes2:31:53Huub van Noorden2:44:23Joachim De Naeyer2:46:37Ines van Rinsum3:24:39524
2014Sébastièn Schletterer2:25:14Erwin Harmes2:30:35Huub van Noorden2:31:20Ilonka van den Hengel3:04:35539
2013Sebastien Schletterer2:35:27Henk Smalbrugge2:39:01Huub van Noorden2:39:20Ingrid IJsebaert3:19:27432
2012Sjaak Luteijn2:48:09Patrick Hembrecht2:50:33Bart Bleyaert2:50:38Elisa Rijk3:22:29378
2011Remy Vasseur2:37:49Stijn Vandevelde2:38:19Ralf Preibisch2:40:33Saskia Goole3:26:47361
2010Sebastien Schletterer2:27:40Remy Vasseur2:39:44Alwin Vermeulen2:41:05Leonie Ton3:16:58310
2009Alwin Vermeulen2:44:21Bart Bleyaert2:46:41Wim van Sparrentak2:46:45Karin Bakker3:17:30355

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.708 seconden nodig om deze lijst met 432 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020