dinsdag 7 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Familieloop

Vlissingen, zaterdag 30 juni 2012 - Organisatie: Dynamica
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Niels StrikBaarn1.07.20minM35   18.800  3:115.22905
2  Anthony PochetBeauraing1.07.27minMse   18.767  3:125.21901
3  Tjitte van den Buys (PR 1.17.09) Middelburg1.19.54minMse   15.843  3:474.40505
4  Ruben v KootenLunteren1.21.29minMse   15.535  3:524.32463
5  Adriaan Walhout (PR 1.14.57) Middelburg1.21.31minMse   15.529  3:524.31462
6  Sjacco Joziasse (PR 1.18.06) Koudekerke1.23.32minM40   15.154  3:584.21411
7  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Nieuw- en Sint Joosland1.23.35minMse   15.145  3:584.21410
8  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.24.16minM40   15.022  4:004.17393
9  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.25.08minM45   14.869  4:024.13373
10  Lindert Moerdijk (PR 1.23.42) Arnemuiden1.25.20minMse   14.834  4:034.12368
11  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.25.27minM35   14.814  4:034.11365
12  Piet van Mourik (PR)Ouwerkerk1.26.15minM45   14.677  4:054.08347
13  Rene Traas (PR 1.24.10) Kapelle-Biezelinge1.26.55minM45   14.564  4:074.05332
14  Crum van der Linden (PR 1.18.42) Vlissingen1.27.13minMse   14.514  4:084.03325
15  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.27.23minM40   14.486  4:094.02322
16  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.28.15minM40   14.344  4:113.98303
17  Hanco van Keulen (PR 1.22.45) Ritthem1.28.34minM40   14.293  4:123.97297
18  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg1.28.46minM45   14.260  4:123.96293
19  Rob schaap (PR 1.25.08) Vlissingen1.29.09minM55   14.199  4:143.94285
20  Jos den Hollander (PR 1.23.56) Goes1.29.41minM45   14.115  4:153.92274
21  Jeroen de Nood (PR 1.25.50) Middelburg1.30.18minMse   14.018  4:173.89262
22  Pieter Goud (PR)Oostdijk1.31.04minMse   13.900  4:193.86247
23  Marcel de Lange (PR 1.27.48) Middelburg1.31.11minM40   13.882  4:193.86245
24  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.31.12minM50   13.880  4:193.86244
25  John Slabbekoorn (PR 1.24.14) Kapelle-Biezelinge1.31.13minM45   13.877  4:193.85244
26  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.32.02minM65   13.754  4:223.82229
27  Leo de Bruijn (PR 1.28.38) Oostkapelle1.32.10minM45   13.734  4:223.82226
28  Jan Louisse (PR 1.15.45) Middelburg1.32.16minM45   13.719  4:223.81224
29  Wim Oele (PR)Wemeldinge1.32.17minM45   13.717  4:223.81224
30  Wim Flipse (PR)Terneuzen1.32.23minM45   13.702  4:233.81222
31  Jacco Schroevers (PR 1.25.56) Middelburg1.33.14minM40   13.577  4:253.77207
32  Johan de Vlieger (PR 1.08.32) Vlissingen1.33.37minM50   13.522  4:263.76201
33  John Nieuwenhuize (PR 1.23.02) Yerseke1.33.42minMse   13.510  4:263.75199
34  Jozias Marijs (PR)Arnemuiden1.33.58minM35   13.471  4:273.74195
35  Marco riemens (PR 1.28.14) IJzendijke1.34.14minM45   13.433  4:283.73190
36  Pieter Poortvliet (PR 1.28.39) Veere1.34.26minM35   13.405  4:293.72187
37  Kees Joosse (PR 1.23.27) Middelburg1.34.31minM40   13.393  4:293.72185
38  Menno den Dekker (PR 1.29.33) Terneuzen1.34.38minM45   13.376  4:293.72183
39  Richard van Belzen (PR 1.27.57) Serooskerke1.34.53minM40   13.341  4:303.71179
40  Jacky Luitwieler (PR 1.30.43) Vlissingen1.34.56minM50   13.334  4:303.70179
41  Maarten van Goethem (PR 1.29.21) Hulst1.35.11minM35   13.299  4:313.69175
42  Rob Wijnstekers (PR)Oosterland1.35.33minMse   13.248  4:323.68169
43  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.35.38minM60   13.236  4:323.68167
44  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Aagtekerke1.35.39minMse   13.234  4:323.68167
45  Dennis Plessius (PR 1.35.21) s-Heer Arendskerke1.35.55minM40   13.197  4:333.67163
46  Harry Christiaanse (PR)Yerseke1.36.13minM50   13.156  4:343.65158
47  John Langerak (PR 1.35.10) Meliskerke1.36.50minM40   13.072  4:353.63149
48  Wilbert Poppe (PR)Arnemuiden1.36.52minMse   13.068  4:353.63149
49  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.36.54minM55   13.063  4:363.63148
50  Geert-Jan Jobse (PR 1.33.31) Vlissingen1.37.04minM45   13.041  4:363.62146
51  Rens Bostelaar (PR 1.23.13) Koudekerke1.37.09minM50   13.030  4:363.62144
52  Robin Vogel (PR)Vlissingen1.37.16minMse   13.014  4:373.62143
53  Rico de putter (debuut) Goes1.37.16minMse   13.014  4:373.62143
54  Nicky Moolenaar (debuut) Vlissingen1.37.25minM35   12.994  4:373.61141
55  Ronald de Rijke (PR 1.36.52) Middelburg1.37.28minM40   12.988  4:373.61140
56  Pascal Eltink (PR 1.30.57) Vlissingen1.37.34minM40   12.974  4:373.60138
57  Endy Slock (PR 1.22.33) Axel1.37.39minM35   12.963  4:383.60137
58  Bert van Gorsel (PR)Vlissingen1.37.46minM50   12.948  4:383.60136
59  Klaas Marteijn (PR 1.35.55) Arnemuiden1.37.55minM45   12.928  4:383.59134
60  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.37.57minM40   12.923  4:393.59133
61  Auke ten Bruggencate (PR 1.32.42) Vlissingen1.38.29minM45   12.853  4:403.57126
62  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Middelburg1.38.37minMse   12.836  4:403.57124
63  Ron Timmermans (PR 1.29.42) Middelburg1.39.14minM45   12.756  4:423.54116
64  Marcel Engel (PR)Zierikzee1.39.46minM45   12.688  4:443.52109
65  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.40.18minM45   12.621  4:453.51102
66  Walter-Niels Luitwieler (PR 1.35.08) Goes1.40.21minMse   12.614  4:453.50102
67  Souverein van der Gaag (PR 1.39.45) Vlissingen1.40.23minMse   12.610  4:453.50101
68  Kees Staal (PR 1.40.10) Aagtekerke1.40.29minM40   12.598  4:463.50100
69  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.40.35minM45   12.585  4:463.5099
70  Joost Liefbroer (PR 1.39.29) Oost-Souburg1.40.54minMse   12.546  4:473.4895
71  Henny Strating (PR)Kamperland1.41.18minV40   12.496  4:483.47259
72  Jack de Waal (PR)Vlissingen1.41.38minM45   12.455  4:493.4687
73  Adriaan van BelzenKerkrade1.41.45minM40   12.441  4:493.4685
74  Niek van Belzen (PR 1.30.38) Axel1.41.47minM45   12.437  4:493.4585
75  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.41.59minM50   12.412  4:503.4583
76  Matthias Bassie (PR 1.36.18) Vlissingen1.42.01minMse   12.408  4:503.4582
77  Wim Stevels (PR 1.34.57) Middelburg1.42.34minM40   12.342  4:523.4376
78  Mathieu van der WeeleHoeven1.42.42minMse   12.326  4:523.4275
79  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.42.43minM40   12.324  4:523.4275
80  Andre Houwing (debuut) Vlissingen1.42.56minM45   12.298  4:533.4273
81  Marcel de Witte (PR 1.40.33) Ritthem1.43.29minM45   12.232  4:543.4067
82  Vital Timmermans (PR 1.35.50) Yerseke1.43.30minM40   12.230  4:543.4067
83  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.43.38minM35   12.215  4:553.3965
84  Danny van Goethem (PR)Axel1.43.49minM50   12.193  4:553.3964
85  Jan de Vries (PR 1.37.54) Biggekerke1.43.53minM60   12.185  4:553.3863
86  Wilbert Koole (PR 1.37.42) Serooskerke1.43.53minM35   12.185  4:553.3863
87  Rianne Jansen (PR)Middelburg1.43.58minV35   12.176  4:563.38214
88  Frank Schoonwater (PR)Vlissingen1.44.14minM45   12.144  4:563.3760
89  Jan van de Griek (PR 1.37.28) Oostdijk1.44.46minM45   12.083  4:583.3655
90  Ronald Stroo (PR 1.39.33) Middelburg1.44.53minM45   12.069  4:583.3554
91  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Westdorpe1.45.00minM50   12.056  4:593.3553
92  Boudewijn van Ouwerkerk (PR 1.44.37) Wilhelminadorp1.45.23minM45   12.012  5:003.3449
93  Sjakkie van den Broeke (PR 1.35.58) Hoek1.45.29minM40   12.000  5:003.3349
94  Michel de Wee (PR 1.28.35) Yerseke1.45.34minM35   11.991  5:003.3348
95  Remco Paauwe (PR)Kapelle-Biezelinge1.45.48minMse   11.965  5:013.3246
96  Carel van Putten (PR 1.42.44) Kerkwerve1.45.52minM65   11.957  5:013.3245
97  Kees-Pieter Geschiere (PR 1.36.43) Serooskerke1.45.54minM40   11.953  5:013.3245
98  Frits Broos (PR 1.35.04) Middelburg1.45.58minM50   11.946  5:013.3245
99  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.46.03minV45   11.936  5:023.32183
100  Gert Jan Marinisse (PR 1.44.26) Oost-Souburg1.46.07minM45   11.929  5:023.3143
101  Benoit Alexandre (debuut) Vlissingen1.46.22minMse   11.901  5:033.3141
102  Theo Engel (PR)Zierikzee1.46.26minM50   11.893  5:033.3041
103  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.46.40minM35   11.867  5:033.3039
104  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke1.46.42minM65   11.864  5:033.3039
105  Leendert van de Ven (PR 1.33.38) Zoutelande1.46.57minM50   11.836  5:043.2937
106  Wim Huibregtse (PR 1.33.46) Westkapelle1.47.02minM45   11.827  5:043.2936
107  Alexander Bouten (PR)Vlissingen1.47.04minMse   11.823  5:043.2836
108  Leen Meijers (PR 1.30.23) Veere1.47.05minM50   11.821  5:053.2836
109  Aarnout Crucq (debuut) Vlissingen1.47.12minM55   11.808  5:053.2835
110  Ronnie Mesu (PR 1.31.49) Middelburg1.47.13minM35   11.806  5:053.2835
111  Peter van de Bosse (PR 1.42.02) Grijpskerke1.47.18minM45   11.797  5:053.2834
112  Jan de Jager (PR 1.36.58) Wolphaartsdijk1.47.21minM35   11.792  5:053.2834
113  Chantal Koole (PR 1.30.19) Zoutelande1.47.26minV35   11.783  5:063.27163
114  Johan Lorier (debuut) Vlissingen1.47.30minM35   11.775  5:063.2733
115  Jan Bostelaar (PR 1.35.00) Westkapelle1.47.31minMse   11.774  5:063.2733
116  Jaap Flikweert (PR 1.39.05) Nieuwerkerk1.47.34minM50   11.768  5:063.2733
117  Wim van den Nobelen (PR 1.41.11) Middelburg1.47.53minM40   11.734  5:073.2630
118  Johan Ovaa (PR 1.36.30) Koudekerke1.48.12minMse   11.699  5:083.2528
119  Ron Verkerk (debuut) Vlissingen1.48.18minM55   11.688  5:083.2528
120  Reinier Broeksma (PR 1.48.02) Heinkenszand1.48.45minM40   11.640  5:093.2325
121  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.48.47minM35   11.636  5:093.2325
122  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.48.52minM60   11.628  5:103.2324
123  Etienne Verhoef (PR)Goes1.48.53minM40   11.626  5:103.2324
124  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.49.15minM60   11.587  5:113.2222
125  Jelle reijnhoudt (debuut) Oost-Souburg1.49.17minMse   11.583  5:113.2222
126  Chris Koppejan (PR 1.48.06) s-Gravenpolder1.49.22minM45   11.574  5:113.2221
127  Leon reijnhoudt (PR 1.38.50) Koudekerke1.49.45minMse   11.534  5:123.2019
128  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09) Middelburg1.49.49minV45   11.527  5:123.20132
129  Jan Provoost (PR 1.41.49) Kapelle-Biezelinge1.49.52minMse   11.522  5:123.2019
130  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen1.49.59minMse   11.509  5:133.2018
131  Willem van der Weele (PR)Veere1.50.10minM60   11.490  5:133.1917
132  Cees de Leeuw (PR)Oost-Souburg1.50.33minM60   11.450  5:143.1815
133  Nancy Burger (PR)Vlissingen1.50.35minV40   11.447  5:143.18122
134  Peter Boogaard (PR 1.36.16) Grijpskerke1.50.40minM45   11.438  5:153.1815
135  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland1.50.47minM55   11.426  5:153.1714
136  Niek Grootjans (PR 1.45.02) Arnemuiden1.50.58minMse   11.407  5:163.1713
137  Walter Plessius (PR 1.48.25) Kattendijke1.50.58minM35   11.407  5:163.1713
138  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.50.59minM40   11.406  5:163.1713
139  Henk van ViegenUtrecht1.51.06minMse   11.394  5:163.1613
140  Anne Kwist (PR 1.40.14) Tholen1.51.16minVse   11.377  5:163.16114
141  Stefan Feleus (PR 1.36.34) Westkapelle1.51.23minM35   11.365  5:173.1612
142  Adrie van Belzen (PR 1.44.34) Westkapelle1.51.27minM45   11.358  5:173.1611
143  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.51.38minMse   11.339  5:173.1511
144  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden1.51.38minV40   11.339  5:173.15110
145  John Jansen (PR 1.47.23) Lewedorp1.51.50minM55   11.319  5:183.1410
146  Ben Kempers (PR 1.51.11) Domburg1.51.51minM55   11.317  5:183.1410
147  Hans van der Peijl (PR 1.46.02) Domburg1.51.57minM50   11.307  5:183.149
148  Matthijs van Straten (PR 1.41.54) Vlissingen1.52.03minM35   11.297  5:193.149
149  Sonja Boogaard (PR 1.50.56) Middelburg1.52.20minV40   11.269  5:193.13102
150  Ron BustraanGoes1.52.21minM35   11.267  5:203.138
151  Gert Kooiman (PR 1.44.34) Middelburg1.52.22minM55   11.265  5:203.138
152  Benny van belzen (PR)Oost-Souburg1.52.33minM40   11.247  5:203.127
153  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.52.33minM50   11.247  5:203.127
154  Dirk Poortvliet (PR 1.51.25) Middelburg1.52.34minM35   11.245  5:203.127
155  Laus de Ridder (PR 1.38.27) Vlissingen1.52.51minM50   11.217  5:213.126
156  Jan Verburg (PR 1.51.45) Koudekerke1.53.06minM60   11.192  5:223.116
157  Wim Govers (PR)Kwadendamme1.53.14minM60   11.179  5:223.115
158  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.53.18minM50   11.173  5:223.105
159  Jacqueline de Bree (PR 1.50.39) Middelburg1.53.46minV45   11.127  5:243.0987
160  Vincent Barentsen (PR 1.41.10) Middelburg1.53.50minMse   11.120  5:243.094
161  Julia Paauwe (PR)Oostkapelle1.53.58minV50   11.107  5:243.0985
162  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.54.01minMse   11.102  5:243.083
163  Kees KlerksWaalwijk1.54.09minM45   11.089  5:253.083
164  Geoffrey Barbery (PR 1.50.49) Krabbendijke1.54.11minMse   11.086  5:253.083
165  Danny van Luijk (debuut) Middelburg1.54.15minMse   11.080  5:253.083
166  Patrick de Klerk (PR 1.50.19) Oost-Souburg1.54.20minM45   11.072  5:253.083
167  Elvera Boogaard (PR 1.52.34) Grijpskerke1.54.28minVse   11.059  5:263.0780
168  Ferry Goedhart (PR 1.40.31) Oost-Souburg1.54.43minM35   11.035  5:263.072
169  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle1.54.48minM65   11.027  5:263.062
170  Esdra Minnaard (PR 1.37.13) Yerseke1.54.53minMse   11.019  5:273.062
171  Daan MeulmeesterArnemuiden1.54.55minM35   11.015  5:273.062
172  Joris Beilo (PR 1.40.02) Vlissingen1.55.01minMse   11.006  5:273.061
173  Robbert Beilo (PR 1.37.55) Vlissingen1.55.02minMse   11.004  5:273.061
174  Ronald Beilo (PR)Vlissingen1.55.02minM55   11.004  5:273.061
175  Johnny MaljaarsGoes1.55.02minMse   11.004  5:273.061
176  Gep Navest (debuut) Vlissingen1.55.07minMse   10.996  5:273.051
177  Ronnie Moerdijk (PR 1.46.32) Arnemuiden1.55.11minM35   10.990  5:283.051
178  Christian Janse (PR)Oost-Souburg1.55.35minMse   10.952  5:293.041
179  Irene Koole (PR 1.43.24) Zoutelande1.55.41minV45   10.942  5:293.0469
180  Patrick provoost (PR 1.52.40) Vlissingen1.55.47minM35   10.933  5:293.04-
181  Martin van der Doe (PR)Waarde1.55.48minM60   10.931  5:293.04-
182  Jaap Luitwieler (PR 1.46.56) Middelburg1.55.52minM65   10.925  5:303.03-
183  Ruben Kouwer?1.55.53minMse   10.923  5:303.03-
184  Ton Tijhuis (PR)Vlissingen1.55.57minM40   10.917  5:303.03-
185  Robin Struik (PR)Vlissingen1.56.02minMse   10.909  5:303.03-
186  Dennis Jobse (PR)Vlissingen1.56.03minMse   10.908  5:303.03-
187  Jordy van Heese (PR)Vlissingen1.56.04minMse   10.906  5:303.03-
188  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes1.56.06minM50   10.903  5:303.03-
189  Edgar Angelini (PR)Koudekerke1.56.13minM45   10.892  5:313.03-
190  Wim Tabak (PR 1.42.44) Vlissingen1.56.18minM50   10.884  5:313.02-
191  Christl Rozendaal (PR 1.46.22) Kapelle-Biezelinge1.56.21minV45   10.880  5:313.0263
192  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.56.24minM45   10.875  5:313.02-
193  Sjef Berndsen (PR 1.48.06) Rilland1.56.24minM50   10.875  5:313.02-
194  Adrie de Kraker (PR 1.45.32) Kapelle-Biezelinge1.56.50minM50   10.835  5:323.01-
195  Ronald Dees (PR 1.44.45) Vlissingen1.56.57minM40   10.824  5:333.01-
196  Pieter Jan Mersie (PR)Middelburg1.57.00minM55   10.819  5:333.01-
197  Jaap van de PlasseKruiningen1.57.32minM65   10.770  5:342.99-
198  Marco Meur (PR 1.45.29) Middelburg1.57.48minM35   10.746  5:352.98-
199  Jan Jobse (PR 1.52.19) Serooskerke1.57.49minM60   10.744  5:352.98-
200  peter van Moergaste;Vlissingen1.57.57minMse   10.732  5:352.98-
201  Stefan de Nooijer (PR)Vlissingen1.58.00minM40   10.728  5:362.98-
202  Jan Neels (PR 1.49.28) Yerseke1.58.21minM45   10.696  5:372.97-
203  Gwendolyn Vermeule (PR)Koudekerke1.58.33minVse   10.678  5:372.9746
204  Tea Tazelaar (PR 1.56.04) Middelburg1.58.43minV50   10.663  5:382.9644
205  Wolfgang Krug (PR)Middelburg1.58.52minM50   10.649  5:382.96-
206  Jaap de Ridder (PR 1.58.31) Arnemuiden1.58.54minM60   10.646  5:382.96-
207  David Perquin (PR 1.56.31) Kats1.59.05minM40   10.630  5:392.95-
208  Jacco de Leeuw (PR 1.55.47) Kapelle-Biezelinge1.59.12minMse   10.620  5:392.95-
209  Geerten van Moolenbroek (PR)Middelburg1.59.17minMse   10.612  5:392.95-
210  Nico westmaas (PR)s-Heer Hendrikskinderen1.59.19minM50   10.609  5:392.95-
211  Nicky Aalders (PR 1.36.09) s-Heer Hendrikskinderen1.59.19minMse   10.609  5:392.95-
212  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke1.59.25minM55   10.600  5:402.94-
213  Daan Zandijk (PR)Arnemuiden1.59.30minMse   10.593  5:402.94-
214  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge1.59.42minV35   10.575  5:402.9438
215  Sylvia Timmermans (debuut) Yerseke2.00.01minV35   10.547  5:412.9336
216  John van Beek?2.00.33minMse   10.501  5:432.92-
217  Caroline Ganseman (PR)Kapelle-Biezelinge2.00.37minV40   10.495  5:432.9232
218  Jolanda Verhage (PR)Terneuzen2.00.43minV40   10.486  5:432.9131
219  Sandra Passenier (PR 1.58.15) Westkapelle2.00.54minV35   10.470  5:442.9130
220  Tonny van Mulken (PR 1.48.38) Breskens2.01.03minM55   10.457  5:442.90-
221  Rob Joosse (PR 1.52.58) Veere2.01.10minMse   10.447  5:452.90-
222  Martin Geluk (PR 1.51.03) Kattendijke2.01.43minMse   10.400  5:462.89-
223  Johan van Moolenbroek (PR 1.57.13) Middelburg2.02.22minM50   10.345  5:482.87-
224  Niek Tramper (PR 1.48.08) Middelburg2.02.25minM60   10.341  5:482.87-
225  Wilma Schroevers (PR)Arnemuiden2.02.44minV45   10.314  5:492.8620
226  Marga Eliette (PR 1.58.00) Vlissingen2.02.49minVse   10.307  5:492.8620
227  Robert Eerland (PR 1.56.08) Oost-Souburg2.03.03minM45   10.287  5:502.86-
228  Sinke BasKruiningen2.03.43minM35   10.232  5:522.84-
229  Ciska Dijkers (PR 1.54.28) Zoutelande2.04.01minV40   10.207  5:532.8414
230  Claudia van Sighem (PR 1.52.03) Westkapelle2.04.03minV40   10.204  5:532.8314
231  Leo van Driel (PR 2.01.30) Vlissingen2.04.04minM50   10.203  5:532.83-
232  Jolanda Bilderbeek (PR 1.57.52) Kloetinge2.04.04minVse   10.203  5:532.8314
233  Petra Wijkhuys (PR)Westkapelle2.04.10minV40   10.195  5:532.8314
234  Muriel Jongepier (PR 1.58.53) Westkapelle2.04.10minV35   10.195  5:532.8314
235  Marion Goossen (PR 1.49.39) Terneuzen2.04.53minV40   10.136  5:552.8211
236  Nelly de Bruin (PR 1.58.25) Vlissingen2.04.58minV55   10.130  5:552.8111
237  Katinka van den Broeke (PR)Middelburg2.05.06minV35   10.119  5:562.8110
238  Manfred van den Broeke (PR 1.37.01) Middelburg2.05.07minM35   10.117  5:562.81-
239  Berry HeereboutBerkel-Enschot2.05.17minM65   10.104  5:562.81-
240  Bart van LiereRotterdam2.05.24minMse   10.094  5:572.80-
241  Patrick van Hofwegen (debuut) Vlissingen2.05.42minM40   10.070  5:572.80-
242  Pascal Mantini?2.05.48minMse   10.062  5:582.80-
243  Sung van 't Veer (PR 2.05.25) Middelburg2.06.23minV35   10.016  5:592.786
244  Harry Kwakkelaar (PR 1.57.13) Vlissingen2.06.42minM55   9.991  6:002.78-
245  Jan Paul Schiewold (debuut) Vlissingen2.06.51minM45   9.979  6:012.77-
246  Anja van Leerdam (PR)Arnemuiden2.07.39minV45   9.917  6:032.753
247  Leo Goedegebure (PR 1.54.38) s-Heer Arendskerke2.07.40minM50   9.915  6:032.75-
248  Paulien de Klerk (PR 2.01.34) Nieuw- en Sint Joosland2.07.54minV55   9.897  6:042.753
249  Angela Oostrom-VerdamVlissingen2.09.56minVse   9.742  6:102.71-
250  Willem Huiszoon (PR 1.50.12) Middelburg2.10.11minM50   9.724  6:102.70-
251  Marion Leenpoel (PR 2.05.05) Kamperland2.10.31minV50   9.699  6:112.69-
252  Hans Bek (PR 2.02.00) Middelburg2.10.32minM55   9.698  6:112.69-
253  Mireille Huiszoon-la GRan (PR 2.01.21) Arnemuiden2.11.04minV35   9.658  6:132.68-
254  Jan-Willem Huiszoon (PR 1.48.31) Arnemuiden2.11.15minMse   9.645  6:132.68-
255  Harry Anders (PR 2.05.07) Arnemuiden2.11.32minM65   9.624  6:142.67-
256  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand2.12.42minV45   9.539  6:172.65-
257  Loek Kwakkelaar (PR 2.01.24) Vlissingen2.13.00minM60   9.518  6:182.64-
258  Michel Klippel (PR 2.02.15) Wemeldinge2.13.44minM40   9.465  6:202.63-
259  Peter-Paul Lobbezoo (PR 2.04.28) Middelburg2.14.06minM35   9.440  6:212.62-
260  Leon van Liere (PR 1.35.00) Meliskerke2.14.16minM55   9.428  6:222.62-
261  Peter SlagterMiddelburg2.14.26minM45   9.416  6:222.62-
262  Harma Breuker (PR 2.14.08) Middelburg2.14.39minV65   9.401  6:232.61-
263  Natasja de Smoker (debuut) Kats2.14.40minVse   9.400  6:232.61-
264  Phuong Banh (PR 2.01.05) Oost-Souburg2.14.59minM45   9.378  6:242.60-
265  Ignaz Pouwelse (PR 1.40.04) Vlissingen2.15.07minM35   9.369  6:242.60-
266  Eveline Marinisse (PR)Oost-Souburg2.15.25minV45   9.348  6:252.60-
267  Anja Schreijenberg (debuut) Biggekerke2.15.26minV45   9.347  6:252.60-
268  John Hendrikse (debuut) Vlissingen2.15.28minM55   9.344  6:252.60-
269  Jozina Hoornick (PR)Koudekerke2.15.59minV40   9.309  6:272.59-
270  Erna de Landmeter (PR 2.13.39) Oost-Souburg2.17.06minVse   9.233  6:302.56-
271  Angelique Rober (PR)Vlissingen2.17.06minV40   9.233  6:302.56-
272  Chris Rodermond (PR 2.07.59) Oost-Souburg2.17.10minM50   9.229  6:302.56-
273  Bart de Looff (PR 1.56.51) Serooskerke2.17.36minM50   9.199  6:312.56-
274  Maarten Roosendaals-Gravenhage2.18.58minMse   9.109  6:352.53-
275  Gilles de witte (PR 2.14.16) Heinkenszand2.19.14minM70   9.092  6:362.53-
276  Wim van Dijk (PR 1.38.21) Vlissingen2.19.28minM60   9.076  6:372.52-
277  Peter van der Maale (PR 2.12.26) Koudekerke2.19.47minM65   9.056  6:382.52-
278  Eugene KamerbeekMiddelburg2.19.51minM65   9.051  6:382.51-
279  Andreas van straten (PR 1.58.36) Domburg2.20.19minMse   9.021  6:392.51-
280  Trudi Belt (PR 2.19.34) Vlissingen2.20.30minV60   9.010  6:402.50-
281  Nick Vermeirssen (debuut) Philippine2.23.01minMse   8.851  6:472.46-
282  Serge Tulen (PR 2.18.30) Middelburg2.23.32minM35   8.819  6:482.45-
283  Marina Joosse (debuut) Arnemuiden2.24.29minVse   8.761  6:512.43-
284  Michel Theelen (PR 2.09.00) Westkapelle2.30.54minM45   8.389  7:092.33-
285  Samed AydinTerneuzen2.31.35minMse   8.351  7:112.32-
286  Eleonore AdesRotterdam2.33.26minVse   8.250  7:162.29-
287  Jaime Meeuwissen (PR 2.13.07) Middelburg2.33.43minMse   8.235  7:172.29-
Mannen: 239 (83.28%) => M35=30 - M40=32 - M45=43 - M50=30 - M55=16 - M60=14 - M65=10 - M70=1 - Mse=63
Vrouwen: 48 (16.72%) => V35=9 - V40=12 - V45=10 - V50=3 - V55=2 - V60=1 - V65=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2016Patrick de Vos36:52Remy Vasseur37:08Tim van den Broeke37:43Yvonne Moerland41:24373

halve marathon

2015Crum van der Linden1:19:37Joeri Versluis1:19:43Alwin Vermeulen1:21:30Yvonne moerland1:33:04261
2014Anthony Pochet1:10:51Erwin van den Broeke1:17:58Maarten Harthoorn1:18:06Anjolie Engels1:23:30278
2013Anthony Pochet1:10:43Erwin Harmes1:10:44Wouter van Caspel1:17:11Leonie Ton1:28:13302
2012Niels Strik1:07:20Anthony Pochet1:07:27Tjitte van den Buys1:19:54Henny Strating1:41:18287
9.86 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tommy StaalAV'5633.59minMse   17.409  3:274.84-
2  Wouter van CaspelOost-Souburg35.21minMse   16.736  3:354.65+1:22
3  Ruud HoosemansVlissingen36.01minMse   16.426  3:394.56+2:02
4  Robin HoflandVlissingen36.38minM45   16.149  3:434.49+2:39
5  Robin de VosKattendijke36.47minMse   16.083  3:444.47+2:48
6  Harmen van EijzerenMeliskerke36.48minMse   16.076  3:444.47+2:49
7  Jethro ten BruggencateVlissingen37.06minMse   15.946  3:464.43+3:07
8  Erik de WitteRhenen37.19minMse   15.854  3:474.40+3:20
9  Erik de SchipperVlissingen37.55minMse   15.603  3:514.33+3:56
10  Benjamin GerritsAxel38.21minMse   15.426  3:534.29+4:22
11  Patrick de VosKattendijke38.30minMse   15.366  3:544.27+4:31
12  Rob KoelewijnAlmere38.33minM35   15.346  3:554.26+4:34
13  Marinus StrooMiddelburg38.36minMse   15.326  3:554.26+4:37
14  Pieter WisseRotterdam38.40minMse   15.300  3:554.25+4:41
15  Dillon de Groot?39.00minMse   15.169  3:574.21+5:01
16  Sven VermeulenVlissingen39.35minM35   14.946  4:014.15+5:36
17  Arjo VerhageAagtekerke40.02minM40   14.778  4:044.10+6:03
18  Dennis HeilbronBiggekerke40.19minM35   14.674  4:054.08+6:20
19  Salim AchouiGoes40.43minMse   14.530  4:084.04+6:44
20  Pieter WisseBiggekerke40.44minM45   14.524  4:084.03+6:45
21  Henrik WesterweeleVlissingen40.48minMse   14.500  4:084.03+6:49
22  Jeroen van DommelenVlissingen40.57minMse   14.447  4:094.01+6:58
23  Jan van VaardegemWestkapelle41.03minM40   14.412  4:104.00+7:04
24  Rinus PoortvlietOost-Souburg41.06minM55   14.394  4:104.00+7:07
25  Adrie van DalenLewedorp41.16minMse   14.336  4:113.98+7:17
26  Mark van der MoereKortgene41.22minMse   14.301  4:123.97+7:23
27  Jan BraamGapinge41.42minMse   14.187  4:143.94+7:43
28  Loura KleinepierMiddelburg41.43minVse   14.181  4:143.94+7:44
29  Michel Velkerss-Heer Arendskerke41.50minM35   14.142  4:153.93+7:51
30  Ivar van den BosKoudekerke42.04minM35   14.063  4:163.91+8:05
31  Bjorn QuartelGoes42.34minMse   13.898  4:193.86+8:35
32  Eva BoonmanMiddelburg42.41minVse   13.860  4:203.85+8:42
33  Tim KleppeGoes42.46minMse   13.833  4:203.84+8:47
34  Robbert VleugelWemeldinge42.49minMse   13.817  4:213.84+8:50
35  Mark GeuzeMiddelburg42.50minM45   13.812  4:213.84+8:51
36  Jonathan BoonOost-Souburg42.55minMse   13.785  4:213.83+8:56
37  Jaap Bloks-Gravenpolder42.59minMse   13.763  4:223.82+9:00
38  Herman de GraveVlissingen42.59minMse   13.763  4:223.82+9:00
39  Maurice SteketeeMiddelburg43.17minMse   13.668  4:233.80+9:18
40  Mario van 't WestendeArnemuiden43.17minMse   13.668  4:233.80+9:18
41  Jordi BotGoes43.26minMse   13.621  4:243.78+9:27
42  Remi Louwerse?43.38minMse   13.558  4:263.77+9:39
43  John OverweelMiddelburg43.40minM60   13.548  4:263.76+9:41
44  Jos van Stees-Gravenpolder43.51minM40   13.491  4:273.75+9:52
45  Martin FranckeMiddelburg43.52minM35   13.486  4:273.75+9:53
46  Laurens MeeuwsenKrabbendijke43.56minM50   13.466  4:273.74+9:57
47  Christiaan van de PlasseWemeldinge44.01minMse   13.440  4:283.73+10:02
48  Peter MeeuwsenKrabbendijke44.05minMse   13.420  4:283.73+10:06
49  Paola van GilstGoes44.09minV35   13.400  4:293.72+10:10
50  Marius DekGoes44.09minM60   13.400  4:293.72+10:10
51  Timo JansenGoes44.35minMse   13.270  4:313.69+10:36
52  Jack SmitsOost-Souburg44.45minM50   13.220  4:323.67+10:46
53  Kees den HollanderAagtekerke44.54minM40   13.176  4:333.66+10:55
54  Jan Willem PoortvlietArnemuiden44.55minMse   13.171  4:333.66+10:56
55  Rob JongeneelMiddelburg44.55minMse   13.171  4:333.66+10:56
56  Boy SaijaMiddelburg44.58minM50   13.156  4:343.65+10:59
57  Martijn KooleYerseke45.13minMse   13.084  4:353.63+11:14
58  Jacob WiskerkeKruiningen45.24minM55   13.031  4:363.62+11:25
59  Arno LukasseGoes45.30minMse   13.002  4:373.61+11:31
60  Maarten PaauweKrabbendijke45.56minMse   12.880  4:403.58+11:57
61  Jeroen VerdonkHeinkenszand45.57minMse   12.875  4:403.58+11:58
62  Don LousVlissingen45.59minMse   12.866  4:403.57+12:00
63  Levi van DommelenVlissingen46.00minMse   12.861  4:403.57+12:01
64  Raymond ArratoonVlissingen46.13minM45   12.801  4:413.56+12:14
65  Wilbert de WitteLeiden46.14minMse   12.796  4:413.55+12:15
66  Fabian VerklaartOosterland46.14minMse   12.796  4:413.55+12:15
67  Nick VenmansKapelle-Biezelinge46.16minMse   12.787  4:423.55+12:17
68  Anthony DahlkampHeinkenszand46.19minM40   12.773  4:423.55+12:20
69  Bertus van GinnekenEtten-Leur46.24minMse   12.750  4:423.54+12:25
70  Lizo KoppejanArnemuiden46.27minM40   12.736  4:433.54+12:28
71  Hans van Zelst?46.42minMse   12.668  4:443.52+12:43
72  Marco GrozemaVlissingen46.43minM40   12.664  4:443.52+12:44
73  Rick HuibregtseGoes46.46minMse   12.650  4:453.51+12:47
74  Jurjan Bruins SlotTerneuzen46.48minMse   12.641  4:453.51+12:49
75  Yoeri NijsseOost-Souburg46.49minMse   12.637  4:453.51+12:50
76  Caio de GraafBurgh-Haamstede46.52minM40   12.623  4:453.51+12:53
77  Martijn KoelewijnMarknesse46.54minMse   12.614  4:453.50+12:55
78  Günter GiesMiddelburg46.56minM50   12.605  4:463.50+12:57
79  Adrie FlipseWestkapelle46.57minM55   12.601  4:463.50+12:58
80  Richard HollebrandsVlissingen47.20minMse   12.499  4:483.47+13:21
81  Daisy VerkerkVlissingen47.20minVse   12.499  4:483.47+13:21
82  Weshley NijsseOost-Souburg47.22minMse   12.490  4:483.47+13:23
83  Marcel van DeldenMiddelburg47.26minM45   12.472  4:493.46+13:27
84  Annemiek van de VeldeNoordgouwe47.27minVse   12.468  4:493.46+13:28
85  Nicky JansenTerneuzen47.30minM50   12.455  4:493.46+13:31
86  Leo PleijteMiddelburg47.35minM50   12.433  4:503.45+13:36
87  Freddie PhilipseYerseke47.40minM40   12.411  4:503.45+13:41
88  Leander JanseKattendijke47.40minMse   12.411  4:503.45+13:41
89  Roderick van IwaardenDriewegen47.42minMse   12.403  4:503.45+13:43
90  Arno WillemseZoutelande47.46minM45   12.385  4:513.44+13:47
91  Sicco JongemaMiddelburg47.47minM45   12.381  4:513.44+13:48
92  Joost MoerdijkGoes48.01minMse   12.321  4:523.42+14:02
93  Werner van KerckhovenYerseke48.03minM40   12.312  4:523.42+14:04
94  Eric van ZonGoes48.09minM40   12.287  4:533.41+14:10
95  Rian FlikweertMiddelburg48.12minV50   12.274  4:533.41+14:13
96  Nicolaas MoesOost-Souburg48.13minM70   12.270  4:533.41+14:14
97  Bram LampertKoudekerke48.13minM45   12.270  4:533.41+14:14
98  Maarten PeeneVlissingen48.21minMse   12.236  4:543.40+14:22
99  Jackie KooleKoudekerke48.23minM50   12.227  4:543.40+14:24
100  Freek MöhlmannMiddelburg48.24minMse   12.223  4:553.40+14:25
101  Jan BesuijenSerooskerke48.35minM55   12.177  4:563.38+14:36
102  Hein van UffelenOost-Souburg48.39minMse   12.160  4:563.38+14:40
103  Willem IJkerTerneuzen48.55minM35   12.094  4:583.36+14:56
104  Bastian BoogaardBreda48.55minMse   12.094  4:583.36+14:56
105  Kristan de MeulmeesterArnemuiden49.05minMse   12.053  4:593.35+15:06
106  Hubert van SabbenLewedorp49.13minMse   12.020  4:593.34+15:14
107  Lennart de KamArnemuiden49.16minMse   12.008  5:003.34+15:17
108  Sergé van der PolVlissingen49.26minM35   11.968  5:013.32+15:27
109  Rian BastingMiddelburg49.27minV40   11.964  5:013.32+15:28
110  Ruud VerhoefOost-Souburg49.30minMse   11.952  5:013.32+15:31
111  Bennie StrooOost-Souburg49.31minMse   11.947  5:013.32+15:32
112  Marcel van der HartMiddelburg49.33minMse   11.939  5:023.32+15:34
114  Dennis WeijersGoes49.34minMse   11.935  5:023.32+15:35
113  Annelies van der PerkWestkapelle49.35minVse   11.931  5:023.31+15:36
115  Bennie de JongeKapelle-Biezelinge49.41minM35   11.907  5:023.31+15:42
116  John CarolHeinkenszand49.46minM40   11.887  5:033.30+15:47
117  Jacco HoumesWestkapelle49.55minMse   11.852  5:043.29+15:56
118  Jens VerjaalRotterdam50.01minMse   11.828  5:043.29+16:02
119  Ad MeulmeesterOost-Souburg50.01minM55   11.828  5:043.29+16:02
120  Maup LindenburgSerooskerke50.06minMse   11.808  5:053.28+16:07
121  Jack PerdonVlissingen50.07minM35   11.804  5:053.28+16:08
122  Krista VoorhamBurgh-Haamstede50.09minV40   11.797  5:053.28+16:10
123  Bennie DaniëlseMiddelburg50.17minM50   11.765  5:063.27+16:18
124  Lauran ClarijsKapelle-Biezelinge50.18minMse   11.761  5:063.27+16:19
125  Rien GiljamBruinisse50.21minMse   11.750  5:063.26+16:22
126  Bram BrasserVlissingen50.21minM50   11.750  5:063.26+16:22
127  Luck de BruijnTerneuzen50.23minMse   11.742  5:073.26+16:24
128  Jack HuibregtseWestkapelle50.27minMse   11.726  5:073.26+16:28
129  Kees-Jan VerstrateMiddelburg50.27minM35   11.726  5:073.26+16:28
130  Graeme RutjesGoes50.35minM50   11.696  5:083.25+16:36
131  Anders OomsNisse50.35minM35   11.696  5:083.25+16:36
132  Rhinja RutjesGoes50.37minVse   11.688  5:083.25+16:38
133  Lex VermazenOostburg50.39minMse   11.680  5:083.24+16:40
134  Jochem Niemantsverdriets-Gravenpolder50.43minMse   11.665  5:093.24+16:44
135  Cees LeijnseMiddelburg50.44minM65   11.661  5:093.24+16:45
136  Christel VerbeekVlissingen50.47minV45   11.649  5:093.24+16:48
137  Niels GeuzeMiddelburg50.48minMse   11.646  5:093.23+16:49
138  Peter VerhoefOost-Souburg50.52minM50   11.630  5:103.23+16:53
139  Gerit Aart KoelewijnVlissingen50.57minM35   11.611  5:103.23+16:58
140  Lenneke Rozendaals-Gravenhage51.03minVse   11.589  5:113.22+17:04
141  Theo GieleMiddelburg51.03minM50   11.589  5:113.22+17:04
142  Dick HilberdinkMiddelburg51.04minM45   11.585  5:113.22+17:05
143  Karin van NoordenVlissingen51.09minV40   11.566  5:113.21+17:10
144  Aart van LuijkVlissingen51.11minM55   11.558  5:113.21+17:12
145  Arian de VisserMiddelburg51.16minMse   11.540  5:123.21+17:17
146  Arnold van VaardegemKapelle-Biezelinge51.17minM35   11.536  5:123.20+17:18
147  Lorenz VaderVlissingen51.17minM45   11.536  5:123.20+17:18
148  Mannin van DeeleVlissingen51.21minVse   11.521  5:123.20+17:22
149  Youri van NoordenKruiningen51.21minMse   11.521  5:123.20+17:22
150  Stefan WillemsenEindhoven51.24minMse   11.510  5:133.20+17:25
151  Hans JoosseMiddelburg51.28minM55   11.495  5:133.19+17:29
152  Jacky JanseVlissingen51.31minM45   11.484  5:133.19+17:32
153  Frank LeynseDriewegen51.36minMse   11.465  5:143.18+17:37
154  Paola DaalhuizenWestkapelle51.39minV40   11.454  5:143.18+17:40
155  Izaak HuibregtseWestkapelle51.41minM65   11.447  5:153.18+17:42
156  Kees van BelzenRitthem51.41minM60   11.447  5:153.18+17:42
157  Joke de KosterColijnsplaat51.44minV55   11.436  5:153.18+17:45
158  Janet van de GriendVlissingen51.45minV40   11.432  5:153.18+17:46
159  Rijk FiliusVlissingen51.46minM55   11.428  5:153.17+17:47
160  Eveliene EijsermansMaastricht51.48minVse   11.421  5:153.17+17:49
161  Wim Karelse?51.50minMse   11.414  5:153.17+17:51
162  Matty de JongOost-Souburg51.52minV50   11.406  5:163.17+17:53
163  Angelique HarinckOost-Souburg51.55minV40   11.395  5:163.17+17:56
164  Bert JerasMiddelburg51.55minM40   11.395  5:163.17+17:56
165  Cees JoosseArnemuiden51.58minM60   11.384  5:163.16+17:59
166  Bianca RelyveldLewedorp52.03minVse   11.366  5:173.16+18:04
167  Wilma SalmYerseke52.04minVse   11.362  5:173.16+18:05
168  Lodewijk VerhaarMiddelburg52.06minV50   11.355  5:173.15+18:07
169  Françoise KooleVlissingen52.09minV35   11.344  5:173.15+18:10
170  Remi van den BroekeVlissingen52.11minMse   11.337  5:183.15+18:12
171  Angelo van BelzenArnemuiden52.13minMse   11.330  5:183.15+18:14
172  Erik ReijnhoutVlissingen52.27minM50   11.279  5:193.13+18:28
173  Jan WisseMiddelburg52.32minM50   11.261  5:203.13+18:33
174  Ellie WesterweeleVlissingen52.33minV60   11.258  5:203.13+18:34
175  Monique KochanowskiMiddelburg52.35minV45   11.251  5:203.13+18:36
176  Arjan KooleArnemuiden52.38minMse   11.240  5:203.12+18:39
177  Frans van der LindenVlissingen52.38minMse   11.240  5:203.12+18:39
178  Elize BacTerneuzen52.40minVse   11.233  5:203.12+18:41
179  Rinus JobseKoudekerke52.41minM45   11.229  5:213.12+18:42
180  Jouri van den BroekeWolphaartsdijk52.43minMse   11.222  5:213.12+18:44
181  Jean-Paul VereeckeVlissingen52.44minM50   11.219  5:213.12+18:45
182  Richard HelbersVlissingen52.46minM35   11.212  5:213.11+18:47
183  Eddy ErdtsieckVlissingen52.55minM40   11.180  5:223.11+18:56
184  Adriaan van de plasseYerseke52.57minMse   11.173  5:223.10+18:58
185  Katinka van den BergeSerooskerke52.58minV35   11.169  5:223.10+18:59
186  Gilles SiereveldArnemuiden53.11minM50   11.124  5:243.09+19:12
187  Rinus RiemensBiggekerke53.17minMse   11.103  5:243.08+19:18
188  Niek SpiljardMiddelburg53.19minM50   11.096  5:243.08+19:20
189  Patricia AldenhovenMiddelburg53.19minVse   11.096  5:243.08+19:20
190  Kitty van AkenMiddelburg53.20minVse   11.093  5:253.08+19:21
191  Dick AardenVlissingen53.32minM55   11.051  5:263.07+19:33
192  Jimmy KooleKamperland53.36minMse   11.037  5:263.07+19:37
193  Frank de WitteMiddelburg53.38minMse   11.030  5:263.06+19:39
194  Wim van SetersVlissingen53.42minM50   11.017  5:273.06+19:43
195  Ron van RoseveltOost-Souburg53.44minM45   11.010  5:273.06+19:45
196  Robin VerschuureKloetinge53.56minMse   10.969  5:283.05+19:57
197  Kees TraasKapelle-Biezelinge53.59minM65   10.959  5:283.04+20:00
198  Melvin HunnikWissenkerke54.02minMse   10.949  5:293.04+20:03
199  Petra StrooMiddelburg54.03minV45   10.945  5:293.04+20:04
200  Marije SmitYerseke54.04minV35   10.942  5:293.04+20:05
201  Adrie de KamArnemuiden54.05minM50   10.939  5:293.04+20:06
202  Sjoert VerdamVlissingen54.05minMse   10.939  5:293.04+20:06
203  Karin GeuzeMiddelburg54.08minV40   10.929  5:293.04+20:09
204  Jacqueline VosNieuw- en Sint Joosland54.10minVse   10.922  5:303.03+20:11
205  Klaas-Willem van DijkeHarderwijk54.15minM35   10.905  5:303.03+20:16
206  Maarten DobbelaerVlissingen54.20minMse   10.888  5:313.02+20:21
207  Ziko JagurdzijaVlissingen54.21minMse   10.885  5:313.02+20:22
208  Leo LuijkVlissingen54.31minM70   10.852  5:323.01+20:32
209  Kees VerstrateSint-Maartensdijk54.32minM55   10.848  5:323.01+20:33
210  Krijn van WinkelhofMiddelburg54.38minM55   10.829  5:323.01+20:39
211  Marco WillemsenRotterdam54.43minMse   10.812  5:333.00+20:44
212  Janneke KlopLeiden54.44minVse   10.809  5:333.00+20:45
213  Philip LuitwielerGoes54.44minM60   10.809  5:333.00+20:45
214  Arco WisseZoutelande54.51minMse   10.786  5:343.00+20:52
215  Michel de BlaeijTerneuzen54.52minMse   10.783  5:343.00+20:53
216  Jan SiereveldMiddelburg54.55minM70   10.773  5:342.99+20:56
217  Arjan KranenburgOost-Souburg54.58minMse   10.763  5:342.99+20:59
218  Daphne van GiesenGoes55.06minVse   10.737  5:352.98+21:07
219  Ron van GiesenMiddelburg55.06minM50   10.737  5:352.98+21:07
220  Eva PosthumusGoes55.09minVse   10.727  5:362.98+21:10
221  Jacqueline WillemsenMiddelburg55.15minVse   10.708  5:362.97+21:16
222  Rogier KerbertVlissingen55.15minMse   10.708  5:362.97+21:16
223  Robert van NoordColijnsplaat55.16minMse   10.704  5:362.97+21:17
224  Esmeralda van BovenZierikzee55.18minV35   10.698  5:372.97+21:19
225  Joke SturmOostkapelle55.18minV40   10.698  5:372.97+21:19
226  Gertrud ElenbaasGoes55.30minVse   10.659  5:382.96+21:31
227  Janneke SchouwenaarGoes55.30minVse   10.659  5:382.96+21:31
228  Frans LameijnMiddelburg55.37minM45   10.637  5:382.95+21:38
229  Wendy TheuneVlissingen55.38minV35   10.634  5:392.95+21:39
230  Marja KuiperOost-Souburg55.38minV45   10.634  5:392.95+21:39
231  Rinus VermueLewedorp55.42minM60   10.621  5:392.95+21:43
232  Jessica WattelNieuw- en Sint Joosland55.42minVse   10.621  5:392.95+21:43
233  Jan WiedenhoffMiddelburg55.43minM65   10.618  5:392.95+21:44
234  Maarten CoppoolseMiddelburg55.50minM60   10.596  5:402.94+21:51
235  Elly van den BroekeOost-Souburg55.53minV55   10.586  5:402.94+21:54
236  Sandra RomeijnKoudekerke55.56minV40   10.577  5:402.94+21:57
237  Melanie BosMiddelburg55.57minV35   10.574  5:402.94+21:58
238  Wim BommeljéVlissingen56.12minM60   10.527  5:422.92+22:13
239  Lex van ZuilenVlissingen56.14minM50   10.520  5:422.92+22:15
240  Buddy van GorkomVlissingen56.17minM45   10.511  5:422.92+22:18
241  Luc MinderhoudSint-Oedenrode56.19minM45   10.505  5:432.92+22:20
242  Nancy Baecke-VerstraetenMiddelburg56.20minV35   10.502  5:432.92+22:21
243  Conzuela Brink-NavestVlissingen56.23minV40   10.492  5:432.91+22:24
244  Jos MeeuwseArnemuiden56.29minM45   10.474  5:442.91+22:30
245  Harriette HesselmansMiddelburg56.29minV50   10.474  5:442.91+22:30
246  Jeanet MeeuwseArnemuiden56.30minV45   10.471  5:442.91+22:31
247  Renate de ReusTerneuzen56.31minVse   10.468  5:442.91+22:32
248  Romeo de KrakerKapelle-Biezelinge56.35minMse   10.455  5:442.90+22:36
249  Jolanda SchotZierikzee56.36minV40   10.452  5:442.90+22:37
250  Jasper de KrakerKapelle-Biezelinge56.36minMse   10.452  5:442.90+22:37
251  John van GeersdaeleVlissingen56.37minM55   10.449  5:452.90+22:38
252  Wendy van de GriekOostdijk56.38minVse   10.446  5:452.90+22:39
253  Cris SohierMiddelburg56.46minMse   10.422  5:452.89+22:47
254  Carlijn Veenss-Gravenpolder56.48minVse   10.415  5:462.89+22:49
255  Lucienne MercusOost-Souburg56.50minVse   10.409  5:462.89+22:51
256  Debby Elstgeests-Heerenhoek56.50minV35   10.409  5:462.89+22:51
257  Jessica de JongeLewedorp56.54minVse   10.397  5:462.89+22:55
258  Sylvia Siegers-van WaardeVlissingen56.56minV40   10.391  5:462.89+22:57
259  Maartje BommeljéNijmegen56.58minVse   10.385  5:472.88+22:59
260  Wim WitteBorssele57.02minM50   10.373  5:472.88+23:03
261  Anouk TramperVlissingen57.07minVse   10.358  5:482.88+23:08
262  Ria TramperVlissingen57.07minV50   10.358  5:482.88+23:08
263  Cees van den BulckMiddelburg57.09minM65   10.352  5:482.88+23:10
264  Kris DerksNijmegen57.14minVse   10.337  5:482.87+23:15
265  Monique van de KetterijVlissingen57.17minV35   10.328  5:492.87+23:18
266  Elise FanchampsWestkapelle57.19minV50   10.322  5:492.87+23:20
267  Erik FrederiksOost-Souburg57.23minM45   10.310  5:492.86+23:24
268  Jessica Hills-Heer Hendrikskinderen57.25minVse   10.304  5:492.86+23:26
269  Cor TrompVlissingen57.27minMse   10.298  5:502.86+23:28
270  Peter OstéRitthem57.28minM40   10.295  5:502.86+23:29
271  Lisette van SluijsNieuw- en Sint Joosland57.30minVse   10.289  5:502.86+23:31
272  Stephanie VermeulenVlissingen57.31minVse   10.286  5:502.86+23:32
273  Charles JillebaVlissingen57.45minM60   10.244  5:512.85+23:46
274  Maria José VillanuevaMiddelburg57.45minV35   10.244  5:512.85+23:46
275  Rob VerdamVlissingen57.49minM50   10.232  5:522.84+23:50
276  Joost SprinkhuizenNisse57.52minM60   10.224  5:522.84+23:53
277  Suzanne van HartingsveldtKapelle-Biezelinge57.53minVse   10.221  5:522.84+23:54
278  Cathalijne v WijngaardenMiddelburg57.57minV35   10.209  5:532.84+23:58
279  Kees HuibregtseGoes58.01minM45   10.197  5:532.83+24:02
280  Leonie BeijerMiddelburg58.02minVse   10.194  5:532.83+24:03
281  Marielle pattenierKoudekerke58.04minV35   10.188  5:532.83+24:05
282  Adriaan HoogerlandVlissingen58.05minM65   10.185  5:532.83+24:06
283  Hans van der HavenVlissingen58.08minM65   10.177  5:542.83+24:09
284  Alexander GlansbeekTerneuzen58.10minMse   10.171  5:542.83+24:11
285  Marjolein BambagtBiggekerke58.11minV45   10.168  5:542.82+24:12
286  Karin SchotMiddelburg58.14minV50   10.159  5:542.82+24:15
287  Rob Philipses-Gravenpolder58.19minM55   10.145  5:552.82+24:20
288  Tess van MindeWilhelminadorp58.20minVse   10.142  5:552.82+24:21
289  Noortje HermsenGoes58.21minVse   10.139  5:552.82+24:22
290  Josien van BelzenMiddelburg58.23minVse   10.133  5:552.81+24:24
291  Marcel MinnaardKapelle-Biezelinge58.25minM40   10.127  5:552.81+24:26
292  Hans PluijlaarKoudekerke58.30minM75   10.113  5:562.81+24:31
293  Laura LouwsZoutelande58.31minVse   10.110  5:562.81+24:32
294  Jeroen GillissenVlissingen58.32minM40   10.107  5:562.81+24:33
295  Eveline RoskamMiddelburg58.33minVse   10.104  5:562.81+24:34
296  Jorg TrampeKapelle-Biezelinge58.34minMse   10.101  5:562.81+24:35
297  Piet EiffMiddelburg58.38minM55   10.090  5:572.80+24:39
298  Jolanda KrombeenKruiningen58.44minV40   10.073  5:572.80+24:45
299  John PleijteVlissingen58.45minMse   10.070  5:582.80+24:46
300  Danny DijkeOost-Souburg58.46minMse   10.067  5:582.80+24:47
301  Annemiek PaulusseOost-Souburg58.58minV40   10.033  5:592.79+24:59
302  Talitha DekKruiningen59.02minVse   10.021  5:592.78+25:03
303  Andries den HollanderHansweert59.02minM65   10.021  5:592.78+25:03
304  Daniëlle van den HeuvelTerneuzen59.04minVse   10.016  5:592.78+25:05
305  Henny van DijkeHarderwijk59.06minVse   10.010  6:002.78+25:07
306  Chantal WalhoutVlissingen59.06minV40   10.010  6:002.78+25:07
307  Ilse GroenewegZoutelande59.07minVse   10.007  6:002.78+25:08
308  AW SchotZierikzee59.09minM45   10.002  6:002.78+25:10
309  Jolanda KolijnOost-Souburg59.12minV45   9.993  6:002.78+25:13
310  Jaap van der EndtVlissingen59.20minM50   9.971  6:012.77+25:21
311  Joost MesManila59.24minMse   9.960  6:012.77+25:25
312  Annemarie ContantMiddelburg59.26minVse   9.954  6:022.77+25:27
313  Karen WesthuisGoes59.31minV35   9.940  6:022.76+25:32
314  Cindy den HollanderOost-Souburg59.38minV35   9.921  6:032.76+25:39
315  Irene IJmker-Bruins SlotTerneuzen59.41minV35   9.912  6:032.75+25:42
316  Patricia van PamelenVlissingen59.46minV45   9.898  6:042.75+25:47
317  Sebastian NijssenMiddelburg59.49minMse   9.890  6:042.75+25:50
318  Tonny VaesZierikzee59.50minM55   9.887  6:042.75+25:51
319  Aarnoud SchoutMiddelburg59.58minM75   9.865  6:052.74+25:59
320  Rianne BotGoes1.00.14minV40   9.822  6:072.73+26:15
321  Jeroen van SluijsNieuw- en Sint Joosland1.00.14minM40   9.822  6:072.73+26:15
322  Mathilde de BlaeijYerseke1.00.15minV60   9.819  6:072.73+26:16
323  Christine van der MeuleVlissingen1.00.16minV35   9.816  6:072.73+26:17
324  René HoebekeNieuw- en Sint Joosland1.00.18minM50   9.811  6:072.73+26:19
325  Michelle BaasNieuw- en Sint Joosland1.00.23minVse   9.797  6:072.72+26:24
326  Willemijn de LooffAntwerpen1.00.25minVse   9.792  6:082.72+26:26
327  Sonja PoppeKamperland1.00.28minV45   9.784  6:082.72+26:29
328  Peter de MoorMiddelburg1.00.29minM65   9.781  6:082.72+26:30
329  Bas de MoorMiddelburg1.00.29minM35   9.781  6:082.72+26:30
330  Adrie ButeijnMiddelburg1.00.37minM55   9.760  6:092.71+26:38
331  Lia ButeijnMiddelburg1.00.39minV55   9.754  6:092.71+26:40
332  Karin WisseMiddelburg1.00.41minV50   9.749  6:092.71+26:42
333  Jeanine UijtdeHaagLewedorp1.00.52minV45   9.720  6:102.70+26:53
334  Wim BoogertMiddelburg1.00.55minM55   9.712  6:112.70+26:56
335  Saskia KuiperMiddelburg1.01.01minV35   9.696  6:112.69+27:02
336  Karin van EenennaamMiddelburg1.01.03minV45   9.690  6:122.69+27:04
337  Merian KwakkelaarVlissingen1.01.07minVse   9.680  6:122.69+27:08
338  André MarkusseTerneuzen1.01.09minM50   9.675  6:122.69+27:10
339  Wendy VermeulenKwadendamme1.01.20minV35   9.646  6:132.68+27:21
340  Lisa JakobsenVlissingen1.01.21minVse   9.643  6:132.68+27:22
341  Nadine JakobsenMiddelburg1.01.24minV35   9.635  6:142.68+27:25
342  Greta GalliVlissingen1.01.28minV35   9.625  6:142.67+27:29
343  Monique RoyersArnemuiden1.01.31minVse   9.617  6:142.67+27:32
344  Alexander Edison VeerisTerneuzen1.01.37minMse   9.601  6:152.67+27:38
345  Gerda WattelMiddelburg1.01.39minV40   9.596  6:152.67+27:40
346  Mieke van der WijngaardMiddelburg1.01.40minV45   9.594  6:152.66+27:41
347  Vallery van BelzenArnemuiden1.01.40minVse   9.594  6:152.66+27:41
348  Claudia VerhorstMiddelburg1.01.41minV40   9.591  6:152.66+27:42
349  Ellen StrooVlissingen1.01.47minV40   9.575  6:162.66+27:48
350  Sylvia DuinhouwerKapelle-Biezelinge1.01.49minV35   9.570  6:162.66+27:50
351  Martine OstéRitthem1.01.55minV40   9.555  6:172.65+27:56
352  Karin van den HeuvelVlissingen1.01.59minV45   9.545  6:172.65+28:00
353  Marcella QuistMiddelburg1.01.59minVse   9.545  6:172.65+28:00
354  Elvira WondergemRitthem1.02.00minV40   9.542  6:172.65+28:01
355  Jolanda VisserVlissingen1.02.01minVse   9.539  6:172.65+28:02
356  Marjolein van HamTerneuzen1.02.02minVse   9.537  6:172.65+28:03
357  Jacqueline KeurMiddelburg1.02.04minV40   9.532  6:182.65+28:05
358  Annemarie de VisserMiddelburg1.02.09minVse   9.519  6:182.64+28:10
359  Juriun SchroeversArnemuiden1.02.24minMse   9.481  6:202.63+28:25
360  Rian JanseZoutelande1.02.25minVse   9.478  6:202.63+28:26
361  Davey van de WegeVlissingen1.02.37minMse   9.448  6:212.62+28:38
362  Richard van de WegeVlissingen1.02.37minM40   9.448  6:212.62+28:38
363  Peet van de WegeVlissingen1.02.37minM70   9.448  6:212.62+28:38
364  Rebecca van WinkelhofMiddelburg1.02.39minVse   9.443  6:212.62+28:40
365  Adrie DominicusKoudekerke1.02.39minM40   9.443  6:212.62+28:40
366  Monique de KrakerKapelle-Biezelinge1.02.49minV45   9.418  6:222.62+28:50
367  Loretta DominicusKoudekerke1.02.54minV35   9.405  6:232.61+28:55
368  Olaf BraunOost-Souburg1.02.54minMse   9.405  6:232.61+28:55
369  Talitha Beudekers-Gravenpolder1.03.00minVse   9.390  6:232.61+29:01
370  Rick SturmOostkapelle1.03.05minMse   9.378  6:242.61+29:06
371  Jan GoudswaardMiddelburg1.03.18minM70   9.346  6:252.60+29:19
372  Peter de LooffVlissingen1.03.19minM55   9.344  6:252.60+29:20
373  Tono WondergemWestkapelle1.03.24minM45   9.331  6:262.59+29:25
374  Frannah NumeijerMiddelburg1.03.24minVse   9.331  6:262.59+29:25
375  Kim de RidderNieuw- en Sint Joosland1.03.24minVse   9.331  6:262.59+29:25
376  Willy LastdragerMiddelburg1.03.26minV50   9.326  6:262.59+29:27
377  Dennis HuibregtseGoes1.03.27minMse   9.324  6:262.59+29:28
378  Robert SonkeMiddelburg1.03.32minM40   9.312  6:272.59+29:33
379  Monique SonkeMiddelburg1.03.37minV40   9.299  6:272.58+29:38
380  Gery Blok-MolenaarHeinkenszand1.03.56minV55   9.253  6:292.57+29:57
381  CIndy den BeerVlissingen1.04.00minV45   9.244  6:292.57+30:01
382  Kees LouwerseMiddelburg1.04.09minM45   9.222  6:302.56+30:10
383  Petra HollebrandseWestkapelle1.04.18minV45   9.201  6:312.56+30:19
384  Mariska van der MeerOost-Souburg1.04.19minVse   9.198  6:312.56+30:20
385  Sander Almekinderss-Gravenhage1.04.24minMse   9.186  6:322.55+30:25
386  Jan van DoornHeinkenszand1.04.26minM55   9.182  6:322.55+30:27
387  Wim van de plasseYerseke1.04.27minM55   9.179  6:322.55+30:28
388  Marion RichardZoutelande1.04.47minVse   9.132  6:342.54+30:48
389  Janpeter BeenakkerKapelle-Biezelinge1.04.49minM50   9.127  6:342.54+30:50
390  Marcel VinkeTerneuzen1.04.53minM40   9.118  6:352.53+30:54
391  Leen Slots-Gravenpolder1.05.00minM45   9.102  6:362.53+31:01
392  Roel StrooMiddelburg1.05.02minMse   9.097  6:362.53+31:03
393  Margaretha LacourVlissingen1.05.04minV55   9.092  6:362.53+31:05
394  Priscilla provoostVlissingen1.05.06minV35   9.088  6:362.52+31:07
395  Jakobus MeulenbergOudelande1.05.10minM40   9.078  6:372.52+31:11
396  Jackelien KrombeenKwadendamme1.05.11minV40   9.076  6:372.52+31:12
397  Jose Beudekers-Gravenpolder1.05.13minV40   9.071  6:372.52+31:14
398  Marlies Veerhoeks-Gravenpolder1.05.17minV40   9.062  6:372.52+31:18
399  Jozien WalhoutMiddelburg1.05.17minVse   9.062  6:372.52+31:18
400  Marianne StormOudelande1.05.28minVse   9.037  6:382.51+31:29
401  John van luykMiddelburg1.05.56minMse   8.973  6:412.49+31:57
402  Nikita de BeerRotterdam1.05.59minVse   8.966  6:422.49+32:00
403  Monique JankowskiVlissingen1.06.01minV50   8.961  6:422.49+32:02
404  Laura de RidderMiddelburg1.06.05minV40   8.952  6:422.49+32:06
405  Henk BarentsenOost-Souburg1.06.20minM55   8.919  6:442.48+32:21
406  Manon BarentsenOost-Souburg1.06.24minVse   8.910  6:442.47+32:25
407  Annemarie BoeijeMiddelburg1.06.27minV35   8.903  6:442.47+32:28
408  André de RidderMiddelburg1.06.27minM35   8.903  6:442.47+32:28
409  Jan de RijkeMiddelburg1.06.30minM65   8.896  6:452.47+32:31
410  Marijke van der LindenVlissingen1.06.35minV40   8.885  6:452.47+32:36
411  Robert SteurHoogvliet Rotterdam1.06.36minMse   8.883  6:452.47+32:37
412  Petra VerhulstColijnsplaat1.06.37minV45   8.881  6:452.47+32:38
413  Marrielle Vesters?1.06.54minVse   8.843  6:472.46+32:55
414  Anja CornelisseVlissingen1.07.02minVse   8.825  6:482.45+33:03
415  Carin SturmGoes1.07.05minVse   8.819  6:482.45+33:06
416  Cora KrijnsenWaarde1.07.06minV40   8.817  6:482.45+33:07
417  Henk HoekstraKloetinge1.07.21minM65   8.784  6:502.44+33:22
418  Miranda HoekstraHellevoetsluis1.07.24minV40   8.777  6:502.44+33:25
419  Nathalie SchroeversArnemuiden1.07.30minVse   8.764  6:512.43+33:31
420  Kees GorsseKloetinge1.07.42minM40   8.739  6:522.43+33:43
421  Kilian van der EndtVlissingen1.07.42minMse   8.739  6:522.43+33:43
422  Robin van der EndtVlissingen1.07.42minMse   8.739  6:522.43+33:43
423  Bram de RijkeMiddelburg1.07.58minM75   8.704  6:542.42+33:59
424  Dorinda Schewe-VerhageOostkapelle1.08.15minVse   8.668  6:552.41+34:16
425  Jeltina StevelsMiddelburg1.08.28minV40   8.641  6:572.40+34:29
426  Annette MastenbroekMiddelburg1.08.35minV40   8.626  6:572.40+34:36
427  Ernst MeyjesVlissingen1.08.37minM45   8.622  6:582.39+34:38
428  Rianne SteenhardYerseke1.08.44minV40   8.607  6:582.39+34:45
429  Jacqueline SmitVlissingen1.08.49minVse   8.597  6:592.39+34:50
430  Arjon CopperKapelle-Biezelinge1.09.36minV35   8.500  7:042.36+35:37
431  Gré Schuit de NooijerArnemuiden1.09.46minV60   8.480  7:052.36+35:47
432  Marion VerdamVlissingen1.09.51minV55   8.470  7:052.35+35:52
433  Tanita SchuitGoes1.10.02minV55   8.447  7:062.35+36:03
434  Maryke Le guludecOost-Souburg1.10.16minV35   8.419  7:082.34+36:17
435  Monica de MunckKruiningen1.10.20minV40   8.411  7:082.34+36:21
436  Kitty VooisKruiningen1.10.21minV40   8.409  7:082.34+36:22
437  Nelleke WagenaarOudelande1.10.22minV45   8.407  7:082.34+36:23
438  John de krakerKapelle-Biezelinge1.10.26minM45   8.399  7:092.33+36:27
439  Henny van der WeeleVlissingen1.12.32minV50   8.156  7:212.27+38:33
440  Gigi SchetsVlissingen1.12.42minV35   8.138  7:222.26+38:43
441  Henny de GrootMiddelburg1.13.00minV50   8.104  7:242.25+39:01
442  Cor de VoogdMiddelburg1.13.07minM85   8.091  7:252.25+39:08
443  Caesar HulstaertMiddelburg1.13.18minM70   8.071  7:262.24+39:19
444  Edwin de MunckKortgene1.13.25minM40   8.058  7:272.24+39:26
445  Kim van den BroekeWolphaartsdijk1.13.42minVse   8.027  7:282.23+39:43
446  Jolijn VermueHeinkenszand1.14.05minVse   7.986  7:312.22+40:06
447  Erica CorbijnMiddelburg1.14.20minV45   7.959  7:322.21+40:21
448  Mirjam BrockotterMiddelburg1.14.23minV45   7.953  7:332.21+40:24
449  Joanna WitteGoes1.14.52minVse   7.902  7:362.20+40:53
450  Wanda ElzingaWestkapelle1.15.29minV40   7.837  7:392.18+41:30
451  Evelien van DammeVlissingen1.16.01minV35   7.783  7:432.16+42:02
452  Eveline verbruggeVlissingen1.16.02minVse   7.781  7:432.16+42:03
453  Sanne VermueHeinkenszand1.16.57minVse   7.688  7:482.14+42:58
454  Joke BlankerMiddelburg1.17.52minV50   7.598  7:542.11+43:53
455  Nicole ReichpietschMiddelburg1.55.35minV35   5.118  1:431.42+21:36
Mannen: 269 (59.12%) => M35=18 - M40=25 - M45=25 - M50=27 - M55=21 - M60=10 - M65=11 - M70=6 - M75=3 - M85=1 - Mse=122
Vrouwen: 186 (40.88%) => V35=30 - V40=36 - V45=20 - V50=13 - V55=7 - V60=3 - Vse=77

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.876 seconden nodig om deze lijst met 742 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020