zaterdag 4 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

9e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 1 oktober 2011 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Rik WolswinkelWoudenberg2.50.07minMse   14.882  4:024.13555
2  Remy Vasseur (PR 2.37.21) Vlissingen2.52.39minMse   14.664  4:064.07525
3  Huub van Noorden (PR 2.31.20) Yerseke2.52.58minMse   14.637  4:064.07521
4  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Nieuw- en Sint Joosland2.53.15minMse   14.613  4:064.06517
5  Niels Koole (PR 2.26.47) Zoutelande2.59.26minM35   14.109  4:153.92446
6  Marc PapanikitasMortsel2.59.59minM35   14.066  4:163.91440
7  Jos op 't HoogHaaren3.00.18minM45   14.042  4:163.90437
8  Leo SmetsOlen3.01.33minM45   13.945  4:183.87423
9  Erik Kok (PR 2.59.48) Arnemuiden3.01.58minM35   13.913  4:193.86419
10  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36) Kwadendamme3.04.11minM35   13.746  4:223.82395
11  Arie van Houwelingens-Hertogenbosch3.04.38minM45   13.712  4:233.81390
12  Ronnie DuinkerkenRotterdam3.06.06minM35   13.604  4:253.78375
13  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee3.06.29minM35   13.576  4:253.77371
14  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.07.35minM45   13.496  4:273.75360
15  Adriaan van Keulen (PR 2.52.35) Middelburg3.09.08minMse   13.386  4:293.72345
16  Nap Hage (PR 2.51.38) Poortvliet3.09.49minM45   13.338  4:303.70339
19  Arnoud Mathers-Hertogenbosch3.10.42minMse   13.276  4:313.69330
17  Paul MertensNijlen3.10.43minM45   13.275  4:313.69330
18  Jacco LangerakUtrecht3.10.50minMse   13.267  4:313.69329
20  Maris JacobsVelden3.11.08minMse   13.246  4:323.68326
21  Jan HendrickxHoogstraten3.11.24minM45   13.227  4:323.67323
22  Alexander WildschützRemscheid3.11.34minM35   13.216  4:323.67322
23  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg3.12.41minM35   13.139  4:343.65311
24  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.13.13minM45   13.103  4:353.64307
25  Miquel van Tongeren (PR 2.31.24) Middelburg3.13.50minM35   13.061  4:363.63301
26  Eddy FeliersTervuren3.15.12minM35   12.970  4:383.60289
27  René van DijkeRotterdam3.15.53minM35   12.925  4:393.59283
28  Alex MonsterGorinchem3.16.08minMse   12.908  4:393.59280
29  Ilonka van den HengelNijkerk3.16.35minVse   12.879  4:403.58491
30  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe3.17.27minM35   12.822  4:413.56269
31  Marco AdriaansenBergen op Zoom3.17.40minM45   12.808  4:413.56267
32  Rob MustersOud Gastel3.17.51minMse   12.796  4:413.55266
33  Bernard van den BergLeusden3.17.52minM45   12.795  4:413.55265
34  Edwin Arens (PR 2.53.24) Kruiningen3.18.52minM35   12.731  4:433.54257
35  Herman CouperusErmelo3.18.55minM45   12.727  4:433.54256
39  Pascal HuppertzNiederzier3.18.57minMse   12.725  4:433.53256
37  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Rhoon3.19.04minM35   12.718  4:433.53255
38  Thomas ToepperBochum3.19.06minM45   12.716  4:433.53255
36  Billy van der ValkVoorschoten3.19.08minMse   12.714  4:433.53255
40  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.19.40minM45   12.680  4:443.52250
41  Jan ZuidwegMelissant3.19.52minM55   12.667  4:443.52249
42  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.20.02minM45   12.656  4:443.52247
43  Martijn Tissink (PR 2.54.51) Tilburg3.20.32minMse   12.625  4:453.51243
44  Gustav SwagemakersSteenbergen3.20.40minM35   12.616  4:453.50242
45  Anjolie Engels (PR 3.00.47) Middelburg3.20.52minV35   12.604  4:463.50447
46  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.21.01minM45   12.594  4:463.50239
47  Adriaan Walhout (PR 2.52.52) Middelburg3.21.28minMse   12.566  4:463.49235
48  Richard GroenendijkLekkerkerk3.22.21minM35   12.511  4:483.48228
49  Dirk-Jan de JongLeerdam3.22.47minM35   12.485  4:483.47225
50  Ton van BurenVelden3.22.48minM45   12.484  4:483.47225
51  Bart Verkaart (PR 2.59.16) Zierikzee3.23.42minM35   12.429  4:503.45218
52  Jurgen SegersVeldhoven3.23.58minM35   12.412  4:503.45216
54  Cornelis VerplankeBreda3.24.22minM55   12.388  4:513.44213
53  Lucas van der VeenGorinchem3.24.24minMse   12.386  4:513.44212
55  Abne Herrebout (PR 3.06.32) Middelburg3.24.32minMse   12.378  4:513.44211
57  Ad WijtenVoorhout3.24.34minM45   12.376  4:513.44211
56  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.24.47minM45   12.363  4:513.43210
58  Filip LijnenEindhoven3.24.56minM35   12.354  4:513.43208
59  Wilko de Vos (PR 2.36.01) Kattendijke3.25.07minM45   12.343  4:523.43207
60  Edwin van Alphen (PR 2.58.02) Vlissingen3.26.05minM35   12.285  4:533.41200
61  Walter PackoletHoboken3.26.55minM55   12.235  4:543.40194
62  Jorim de Boks (PR 2.54.08) Middelburg3.27.15minMse   12.216  4:553.39191
63  Marc van LaarDe Bilt3.27.45minMse   12.186  4:553.39188
64  Edwin RoestValkenswaard3.28.05minM35   12.167  4:563.38185
65  Mark Groote BromhaarUtrecht3.28.12minM45   12.160  4:563.38184
66  Jacco de Broekert (PR 3.17.58) Goes3.28.20minMse   12.152  4:563.38183
67  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.28.49minM35   12.124  4:573.37180
68  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.29.33minM35   12.082  4:583.36175
69  Jan van de NobelenArkel3.29.41minM55   12.074  4:583.35174
70  Eric BaxRijswijk3.29.56minM45   12.060  4:593.35172
71  Gerbrand ReijnoudtRenswoude3.30.13minMse   12.043  4:593.35170
72  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.30.44minM35   12.014  5:003.34167
73  Silvia VerhoevenEtten-Leur3.30.57minV45   12.001  5:003.33353
75  Dieter DumstorffKerpen3.31.07minM45   11.992  5:003.33164
74  Jaap van der BokMiddelharnis3.31.19minM45   11.981  5:003.33163
76  Rick van Keeken (PR 3.11.29) Kruiningen3.32.27minM45   11.917  5:023.31155
77  Pieter heggenBreda3.32.31minM45   11.913  5:023.31155
78  Ron NagtzaamPuttershoek3.33.27minM45   11.861  5:043.29149
79  Jos Grootjans (PR 3.17.05) Westkapelle3.34.08minM55   11.823  5:043.28145
80  Nico van den BOSPapendrecht3.34.13minM55   11.818  5:053.28144
81  Andre VerweiUtrecht3.34.34minM35   11.799  5:053.28142
83  Leonie Ton (PR 3.00.07) Zierikzee3.34.42minV35   11.792  5:053.28321
82  Michel Buijck (PR 2.59.50) Middelburg3.34.47minM35   11.787  5:053.27140
84  Michael den Hamer (PR 3.23.06) Hoek3.34.48minMse   11.786  5:053.27140
85  Marco Geldof (PR 2.47.25) Middelburg3.34.58minM45   11.777  5:063.27139
86  Leo de Bruijn (PR 3.11.34) Oostkapelle3.35.33minM35   11.745  5:073.26136
87  Jack van den HomberghLomm3.35.42minM45   11.737  5:073.26135
88  Crum van der Linden (PR 2.53.25) Vlissingen3.36.00minMse   11.721  5:073.26133
89  Laurens van der Haven (PR 3.11.34) Wissenkerke3.36.42minM45   11.683  5:083.25129
90  Simon LuckettHaarlem3.36.56minM45   11.670  5:083.24127
92  Joeri Versluis (PR 2.47.24) Vlissingen3.37.00minMse   11.667  5:093.24127
93  Anton van Daalen (PR 3.09.41) Koudekerke3.37.05minM35   11.662  5:093.24127
91  Michel Bekink (PR)Goes3.37.10minM35   11.658  5:093.24126
94  Chris Koole (PR 3.12.36) Yerseke3.37.59minM45   11.614  5:103.23121
95  JaapJan Ritsema (PR 2.58.38) Middelburg3.38.18minM35   11.597  5:103.22119
96  Ruud ButeijnRotterdam3.38.54minMse   11.566  5:113.21116
97  Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg3.39.10minM35   11.551  5:123.21115
98  Kees Lindhoud (PR 3.24.25) Sint-Annaland3.39.31minM55   11.533  5:123.20113
99  Peter KaljouwLeiderdorp3.39.32minM45   11.532  5:123.20113
102  Dietmar FrenkenHückelhoven3.39.36minM45   11.529  5:123.20112
101  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes3.39.40minM45   11.525  5:123.20112
103  Joep RozendalBaarn3.39.42minM35   11.523  5:123.20112
100  Anita Joziasse (PR 3.06.50) Goes3.39.45minV45   11.521  5:123.20280
104  Sjef BeringsNuenen3.39.53minM45   11.514  5:133.20111
105  Jozias Marijs (PR 3.30.35) Arnemuiden3.40.10minM35   11.499  5:133.19109
106  Jeroen meijerCothen3.40.12minMse   11.497  5:133.19109
107  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.40.15minM45   11.495  5:133.19109
108  Lourens-Jan Hengst (PR 3.25.58) Aagtekerke3.40.20minM45   11.490  5:133.19108
109  Jan Willem Rietberg (PR 3.12.13) Oost-Souburg3.40.21minM35   11.489  5:133.19108
110  Dennis Verschuure (PR 3.27.01) Yerseke3.41.07minMse   11.450  5:143.18104
111  Jan MullerSprundel3.41.43minM45   11.419  5:153.17101
112  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Middelburg3.42.03minM35   11.401  5:163.1799
113  Dennis Plessius (PR 3.18.56) s-Heer Arendskerke3.42.14minM35   11.392  5:163.1698
114  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.42.27minM35   11.381  5:163.1697
115  Conno Francke (PR)Gapinge3.43.09minM45   11.345  5:173.1593
116  Arnold Eggink (PR 3.38.25) Gapinge3.43.10minM45   11.344  5:173.1593
117  Bram Verhage (PR 3.28.44) Aagtekerke3.43.10minM45   11.344  5:173.1593
118  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke3.43.15minM35   11.340  5:173.1593
119  Johan Kodde (PR 3.24.31) Arnemuiden3.43.29minM45   11.328  5:183.1592
120  Pieter Wisse (PR)Meliskerke3.43.34minMse   11.324  5:183.1591
121  Maus DielemanUtrecht3.44.04minM55   11.299  5:193.1489
122  Saskia Goole (PR 3.26.31) Kapelle-Biezelinge3.44.18minV35   11.287  5:193.14245
123  Arthur Pouwelse (PR 3.25.41) Middelburg3.44.21minM45   11.285  5:193.1387
124  Leen Cornelisse (PR 3.44.17) Middelburg3.44.32minM55   11.275  5:193.1386
125  Frédéric Eliette (PR 2.59.54) Vlissingen3.44.57minMse   11.255  5:203.1384
132  Wim Van DammeAntwerpen3.45.02minM45   11.250  5:203.1384
126  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.45.06minM35   11.247  5:203.1284
133  Daan van VroonhovenUtrecht3.45.06minM35   11.247  5:203.1284
128  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes3.45.07minM35   11.246  5:203.1284
127  Ludolf Reijntjes (PR 2.59.49) Zierikzee3.45.15minM45   11.240  5:203.1283
129  Wilco de Schipper (PR 3.10.14) Westkapelle3.45.20minM45   11.235  5:203.1283
131  Vital Timmermans (PR 3.32.16) Yerseke3.45.28minM35   11.229  5:213.1282
130  Jan Guiljam (PR 2.48.44) Wemeldinge3.45.34minM45   11.224  5:213.1281
138  Marco Scherbeijn (PR 3.12.33) Cadzand3.45.48minM35   11.212  5:213.1180
134  John Nieuwenhuize (PR 2.59.37) Yerseke3.45.50minMse   11.210  5:213.1180
137  Dirk Nerger-BaumgartChemnitz3.45.50minM45   11.210  5:213.1180
135  Henk VermaasRotterdam3.45.51minM45   11.210  5:213.1180
136  Jacco Schroevers (PR 3.06.06) Middelburg3.45.57minM35   11.205  5:213.1180
140  Vincent van LeentSoest3.46.21minM45   11.185  5:223.1178
139  Bas BastenVelden3.46.23minMse   11.183  5:223.1178
141  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke3.46.42minM55   11.168  5:223.1076
142  Cees VerbeekGeldermalsen3.46.52minM35   11.159  5:233.1075
146  Jeroen RaijmakersUden3.46.55minM35   11.157  5:233.1075
143  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.47.05minM45   11.149  5:233.1074
144  Görge HeimannKeulen3.47.06minM35   11.148  5:233.1074
145  Hans-jan RijberingLandsmeer3.47.18minM35   11.138  5:233.0973
147  Leen Hubregtse (PR)Kapelle-Biezelinge3.47.42minMse   11.119  5:243.0972
148  Ruben van KootenLunteren3.48.17minMse   11.090  5:253.0869
149  Aart Joziasse (PR 3.23.14) Middelburg3.48.17minM45   11.090  5:253.0869
150  Fatima Goncalves (PR 3.32.40) Middelburg3.48.41minV35   11.071  5:253.08214
152  Gerben RonhaarHellendoorn3.48.43minM35   11.069  5:253.0767
151  Andrea van der Sluijs (PR 3.28.51) Den Bommel3.48.48minV35   11.065  5:253.07213
155  Frank BreuerAachen3.49.18minMse   11.041  5:263.0765
153  Andreas WeddewerAhaus3.49.19minM35   11.040  5:263.0765
154  Pieter Wisse (PR 3.21.54) Biggekerke3.49.23minM45   11.037  5:263.0764
156  Leon Willem Loeve (PR 3.13.49) Burgh-Haamstede3.49.45minM35   11.019  5:273.0663
158  Michael WillemsenMidwoud3.50.03minM45   11.005  5:273.0662
157  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.50.11minM35   10.999  5:273.0661
163  Hans DickhoutNijmegen3.50.13minM55   10.997  5:273.0561
161  Jan MenssenBeek-Ubbergen3.50.14minM45   10.996  5:273.0561
159  Pieter Goud (PR 3.26.33) Oostdijk3.50.21minMse   10.991  5:283.0560
160  Menno Baart (PR 3.29.51) Vlissingen3.50.26minM35   10.987  5:283.0560
162  Peter KoensLaren Nh3.50.27minM45   10.986  5:283.0560
167  Simon van BovenNijkerk3.50.44minM55   10.972  5:283.0559
165  Rob HirsNieuwerkerk ad IJssel3.50.46minM35   10.971  5:283.0559
164  Olav GribnauHeukelum3.50.52minM45   10.966  5:283.0558
166  Mart van de Vreede (PR 3.22.17) Krabbendijke3.51.09minM35   10.953  5:293.0457
172  Jan AndriesDongen3.51.12minM55   10.950  5:293.0457
168  Johan Karelse (PR 2.50.49) Heinkenszand3.51.15minM35   10.948  5:293.0457
170  Eddy van der GeestHeemskerk3.51.31minM35   10.935  5:293.0456
169  Raymond ArnoldRoosendaal3.51.33minM35   10.934  5:293.0456
171  Carly van PinxtenSint-Michielsgestel3.51.45minM55   10.924  5:303.0355
174  Wilfred Joossens (PR 3.45.05) Middelburg3.52.00minM45   10.913  5:303.0354
173  Henk KerkhofHoogvliet Rotterdam3.52.08minM45   10.906  5:303.0353
176  Arie SlotVeenendaal3.52.12minM55   10.903  5:303.0353
177  Peter Dekker (PR 3.16.34) Zoutelande3.52.27minM35   10.891  5:313.0352
179  Leonard G BoekestijnDe Lier3.52.29minM45   10.890  5:313.0252
175  Jan Willem PoppeBaiersdorf3.52.31minM35   10.888  5:313.0252
180  Marijn TreurnietRotterdam3.52.37minMse   10.884  5:313.0251
178  Edwin Ruppert (PR 3.23.48) Vlissingen3.52.39minM35   10.882  5:313.0251
182  Sascha StrackDuisburg3.52.41minM35   10.880  5:313.0251
181  Remi Louwerse (debuut) Middelburg3.52.58minMse   10.867  5:313.0250
184  Bas de Jong (PR 3.45.58) Bergen op Zoom3.53.19minM45   10.851  5:323.0149
183  Rinus van de Woestijne (PR 3.20.04) Aagtekerke3.53.37minMse   10.837  5:323.0148
187  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.53.54minM35   10.824  5:333.0147
188  Jeanette Verkoeijen-HendrLomm3.53.57minVse   10.822  5:333.01180
190  Jeroen van Dommelen (PR)Vlissingen3.53.58minMse   10.821  5:333.0147
185  Ed WientjensBergen op Zoom3.54.02minM45   10.818  5:333.0046
186  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.54.12minM35   10.810  5:333.0046
189  Dirk SpitzBochum3.54.15minM35   10.808  5:333.0046
191  Piet HuizerGorinchem3.54.30minM55   10.796  5:333.0045
192  Bonno OdijkPuttershoek3.54.55minM45   10.777  5:342.9943
194  Hans Geus (PR 3.26.08) Heinkenszand3.55.04minM45   10.770  5:342.9943
193  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32) Westkapelle3.55.05minM45   10.769  5:342.9943
195  Davy Dubbeldam (PR 3.29.03) Sluiskil3.55.16minM35   10.761  5:352.9942
196  Kees de Nooijer (PR 3.25.47) Aagtekerke3.55.24minM45   10.755  5:352.9942
199  Eric van DaeleGeldrop3.55.25minM35   10.754  5:352.9942
202  Erik LagaeSint-Amandsberg3.55.32minMse   10.749  5:352.9941
197  Patrick MoensHamme3.55.39minM45   10.743  5:352.9841
200  Richard van der KlisZoetermeer3.55.40minM45   10.743  5:352.9841
203  Marc KikkertUtrecht3.55.40minM35   10.743  5:352.9841
198  John van TilburgHoogerheide3.55.44minM45   10.740  5:352.9840
201  Archie Staal (PR 3.01.24) Burgh-Haamstede3.55.59minM45   10.728  5:362.9840
207  Jack van der Staal (PR 3.19.42) Zaamslag3.56.02minM45   10.726  5:362.9839
205  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen3.56.14minM45   10.717  5:362.9839
204  Albert Schrijver (debuut) Kapelle-Biezelinge3.56.20minM45   10.712  5:362.9838
206  Marco PetersHellevoetsluis3.56.20minM35   10.712  5:362.9838
208  Ton ReijmersWoerden3.56.24minM55   10.709  5:362.9738
209  Wim den OtterBarendrecht3.56.52minM45   10.688  5:372.9737
213  Bert LemmensRijen3.57.13minM45   10.673  5:372.9636
210  Koen de HaanEindhoven3.57.16minMse   10.670  5:372.9636
214  Hilde OttevaereVosselaar3.57.17minV35   10.670  5:372.96159
212  Fred van Es (PR 3.15.26) Domburg3.57.18minM35   10.669  5:372.9635
218  Klaas LaanAmsterdam3.57.18minM45   10.669  5:372.9635
211  Leo Janse (PR 3.22.12) Middelburg3.57.19minM35   10.668  5:372.9635
215  Peter Schouwenaar (PR 3.27.44) Koudekerke3.57.35minM45   10.656  5:382.9635
220  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen3.57.35minM45   10.656  5:382.9635
217  Arjo Verhage (PR 3.45.24) Aagtekerke3.57.40minM35   10.652  5:382.9634
216  Ron BakkerHeemskerk3.57.41minM55   10.652  5:382.9634
219  Sepp Vermeulen (PR 2.22.36) Koewacht3.57.47minM45   10.647  5:382.9634
223  Hans van der MastSchiedam3.58.09minM55   10.631  5:392.9533
225  Martin Wilken (PR 3.48.03) Vlissingen3.58.11minMse   10.629  5:392.9533
224  John Van WanrooijBergen op Zoom3.58.12minM35   10.628  5:392.9533
226  Jacco van Haveren (debuut) Ede3.58.12minM45   10.628  5:392.9533
221  Marielle SprangersKaatsheuvel3.58.18minV45   10.624  5:392.95153
227  Peter Belfroid (PR 3.27.22) Terneuzen3.58.28minM55   10.617  5:392.9532
222  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke3.58.36minM35   10.611  5:392.9531
230  Tiny RaijmakersUden3.58.39minM65   10.608  5:392.9531
232  Bianca Noorlander-RensDordrecht3.58.58minV35   10.594  5:402.94149
228  Frank van der MarkBilthoven3.59.01minM45   10.592  5:402.9430
229  Jan Mulder (debuut) Amstelveen3.59.05minM45   10.589  5:402.9430
233  Guy LatasterDordrecht3.59.11minMse   10.585  5:402.9430
231  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.59.21minM45   10.577  5:402.9429
237  Bert Aalbers (PR 3.49.06) Vlissingen3.59.24minM45   10.575  5:402.9429
236  Jurjen CoenenRotterdam3.59.28minMse   10.572  5:412.9429
234  Cees Dijkman (PR 3.21.13) Burgh-Haamstede3.59.32minM35   10.569  5:412.9429
235  Johnny DielemanOisterwijk3.59.32minM35   10.569  5:412.9429
238  Wouter RouwhorstBorculo3.59.39minM45   10.564  5:412.9328
241  Guy GaffinetMersch3.59.50minMse   10.556  5:412.9328
239  Jaco Pleijte (PR 3.39.55) Koudekerke3.59.51minM35   10.555  5:412.9328
243  Peter ZwartAmsterdam3.59.59minM55   10.549  5:412.9328
240  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke4.00.08minM45   10.543  5:412.9327
245  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg4.00.16minM35   10.537  5:422.9327
242  Richard EmbregtsBreda4.00.29minM35   10.528  5:422.9226
252  Lambert van EijckDelft4.00.45minM35   10.516  5:422.9225
247  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg4.00.48minM55   10.514  5:422.9225
244  Paul de GroenRotterdam4.00.49minM55   10.513  5:422.9225
250  Kristof De BlockBrugge4.00.50minMse   10.512  5:422.9225
248  Kees GuijtKatwijk4.00.51minM45   10.512  5:422.9225
246  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.00.53minM55   10.510  5:432.9225
249  Vok de WitZijdewind4.01.03minM45   10.503  5:432.9225
251  Leon de Munnik (PR 3.28.37) Nieuwerkerk4.01.30minM35   10.483  5:432.9124
257  Bas Anemaet (PR 3.37.23) Kamperland4.01.30minMse   10.483  5:432.9124
253  Patrick van de VijverVeldhoven4.01.36minM35   10.479  5:442.9123
254  Paul van den BroekNijmegen4.01.37minM45   10.478  5:442.9123
256  Hanco van Keulen (PR 3.05.53) Ritthem4.02.06minM35   10.457  5:442.9022
258  Johan Lodder (PR 3.56.41) Kapelle-Biezelinge4.02.08minM45   10.456  5:442.9022
255  Alex Verhulst (PR 3.27.22) Westkapelle4.02.11minM35   10.454  5:442.9022
263  Martin EdelmanDen Hoorn4.02.21minM35   10.446  5:452.9021
259  Sjaak Portegies (PR 3.17.10) Middelburg4.02.25minM45   10.444  5:452.9021
264  Barry TholenaarsRidderkerk4.02.26minMse   10.443  5:452.9021
260  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen4.02.27minM45   10.442  5:452.9021
261  Geert Francke (PR 3.54.55) Vlissingen4.02.31minMse   10.439  5:452.9021
267  Jan-Willem Florie (PR 3.25.43) Vlissingen4.02.38minMse   10.434  5:452.9021
262  Adrie Janse (PR 3.25.26) Arnemuiden4.02.39minM45   10.434  5:452.9021
266  Wim van KouterenAlmere4.02.52minM35   10.424  5:452.9020
265  Bart Pouwer (PR 3.53.19) Vlissingen4.02.56minM45   10.421  5:452.8920
268  Gert de FluiterVeenendaal4.02.58minM35   10.420  5:452.8920
269  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens4.03.23minM55   10.402  5:462.8919
270  LRL VandbebergRosmalen4.03.31minM55   10.396  5:462.8919
271  Rob Jeras (PR 3.35.19) Middelburg4.03.37minM45   10.392  5:462.8918
272  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen4.03.43minM45   10.388  5:472.8918
274  Geert CeuppensDuffel4.03.52minM35   10.381  5:472.8818
273  Edith Koole (debuut) Oostkapelle4.04.02minV35   10.374  5:472.88122
275  Koen PoolmanAmsterdam4.04.07minM35   10.371  5:472.8817
276  Fred EijpeEindhoven4.04.08minM45   10.370  5:472.8817
277  Paul van der WalBaarn4.04.36minM45   10.350  5:482.8816
278  Marco Riemens (PR 3.14.10) IJzendijke4.04.53minM45   10.338  5:482.8716
281  Harry van DorstBergen op Zoom4.04.53minM35   10.338  5:482.8716
282  Pieter Sturm (PR 3.15.26) Oost-Souburg4.05.00minM35   10.333  5:482.8715
283  Kees Sturm (PR)Middelburg4.05.00minMse   10.333  5:482.8715
279  Jack de Waal (PR 3.37.23) Vlissingen4.05.01minM35   10.333  5:482.8715
284  Danny Huibregtse (PR 3.08.43) Westkapelle4.05.07minMse   10.329  5:492.8715
280  Peter de Waal (PR 3.43.53) Middelburg4.05.10minM45   10.326  5:492.8715
285  Gerwin StruijsVoorburg4.05.35minM35   10.309  5:492.8614
286  Simon De Clerck (PR 2.58.17) Nieuwvliet4.05.39minMse   10.306  5:492.8614
292  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande4.05.57minM45   10.294  5:502.8614
291  Leonard van den HoutenIJsselstein Ut4.06.02minM35   10.290  5:502.8613
293  Yves KellerBergen op Zoom4.06.07minMse   10.287  5:502.8613
287  Marc Rommers (PR 3.39.21) Vlissingen4.06.08minM45   10.286  5:502.8613
295  Adjan Verhage (PR 3.57.22) Vlissingen4.06.17minM35   10.280  5:502.8613
294  Jack Mechielsen (PR 3.47.41) Terneuzen4.06.22minM45   10.276  5:502.8513
288  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge4.06.28minM45   10.272  5:502.8513
289  Annet van der Linde (PR 3.22.05) Nisse4.06.36minV35   10.266  5:512.85109
290  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse4.06.36minM45   10.266  5:512.8512
298  Jaap van de BergSoest4.06.47minM45   10.259  5:512.8512
301  Maurice Korstanje (PR)Vlissingen4.06.48minM35   10.258  5:512.8512
296  Wil EngelsVenlo4.06.58minM35   10.251  5:512.8512
302  Juriën NauwKloetinge4.06.58minMse   10.251  5:512.8512
299  Ernst Klapwijk (PR 3.48.13) Vlissingen4.07.00minM35   10.250  5:512.8512
303  Thomas BernardDongen4.07.05minM45   10.246  5:512.8511
297  Ronny van Acker (PR 2.50.28) Nieuw-Namen4.07.11minM55   10.242  5:512.8511
300  Richard Koops (PR 3.44.46) Domburg4.07.19minMse   10.237  5:522.8411
306  Wim OudshoornGoes4.07.20minM45   10.236  5:522.8411
304  Harm KuipersHaarlem4.07.38minM45   10.224  5:522.8411
309  Patrick BalemansBorgerhout4.07.44minM45   10.219  5:522.8410
310  Jan Koen de Graaf (PR 3.32.56) Middelburg4.08.06minM45   10.204  5:532.8310
307  Marco Simonse (PR 3.07.01) Heinkenszand4.08.08minM35   10.203  5:532.8310
308  Berry Simonse (PR 3.10.10) Goes4.08.08minM35   10.203  5:532.8310
305  Guido VroemenLeusden4.08.09minM35   10.202  5:532.8310
313  Cris SimonsHaaren4.08.12minM45   10.200  5:532.8310
312  Jeroen de Nood (PR 3.25.12) Middelburg4.08.23minMse   10.193  5:532.839
311  Stefan van der Eijk (PR 3.16.18) Terneuzen4.08.24minMse   10.192  5:532.839
318  Jürgen Op de beeckMerksem4.08.31minMse   10.187  5:532.839
320  Robert-Jan Provoost (PR 3.49.29) Domburg4.08.36minM35   10.184  5:542.839
314  Peter van den BrinkLeersum4.08.43minM45   10.179  5:542.839
316  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst4.08.49minV35   10.175  5:542.8398
317  Thierry van GroenGorredijk4.08.55minMse   10.171  5:542.838
321  Leon Hage (PR 3.48.51) Vlissingen4.08.55minMse   10.171  5:542.838
315  Aarnout Huibregtse (PR 3.42.12) Westkapelle4.09.05minM45   10.164  5:542.828
319  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes4.09.23minMse   10.152  5:552.828
323  Martijn den Blijker (PR 3.47.11) Zoutelande4.09.24minMse   10.151  5:552.828
324  Raymond OffermansGeleen4.09.37minM35   10.142  5:552.827
322  Alexander Dekker (PR 3.26.04) Oostkapelle4.09.39minMse   10.141  5:552.827
325  Adrie van Dalen (PR 3.25.19) Lewedorp4.09.42minM35   10.139  5:552.827
326  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg4.09.43minM35   10.138  5:552.827
327  Tim SchulzBochum4.09.49minM35   10.134  5:552.827
329  Eric Jansen (PR 3.51.06) Kloetinge4.09.56minM45   10.130  5:552.817
328  Johannes van RossumKeulen4.10.00minM35   10.127  5:552.817
330  Kees Jansen van Rosendaal (PR 3.44.41) Goes4.10.00minM45   10.127  5:552.817
331  Mark Geuze (PR 3.31.58) Middelburg4.10.13minM45   10.118  5:562.817
332  Ron SantifortVeenendaal4.10.21minM45   10.113  5:562.816
333  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande4.10.21minM35   10.113  5:562.816
334  Erwin de Nijs (debuut) Tholen4.10.26minM35   10.109  5:562.816
339  Kees FrankenHalsteren4.10.27minM45   10.109  5:562.816
337  Raymond SneekesDen Oever4.10.49minM35   10.094  5:572.806
336  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg4.11.13minM35   10.078  5:572.805
335  Mark van der KaapZevenbergen4.11.20minM35   10.073  5:572.805
338  Arjen de Boer (PR 3.43.28) Nijmegen4.11.51minM35   10.052  5:582.795
341  Remco Kapteijn (PR 3.27.36) Kapelle-Biezelinge4.11.52minM35   10.052  5:582.795
340  Dirk DanenOud Gastel4.11.58minMse   10.048  5:582.794
342  Rudi Ravia (PR 3.19.06) Zierikzee4.12.40minM45   10.020  5:592.784
345  Peter HoncoopRijen4.12.46minM45   10.016  5:592.784
344  Karin Bastian-RamsteijnMiddelburg4.12.48minV35   10.015  5:592.7881
347  Raymond BekkerRockanje4.12.48minM45   10.015  5:592.784
343  Cor de Ridder (PR 3.25.08) Arnemuiden4.12.52minM35   10.012  6:002.784
351  Dorus Breidenbach (PR 2.54.36) Rotterdam4.13.01minM55   10.006  6:002.783
348  Ron Mesu (debuut) Middelburg4.13.03minMse   10.005  6:002.783
349  Peter SijlmansBerkel-Enschot4.13.04minM55   10.004  6:002.783
346  Han MathijssenHaaren4.13.05minM45   10.003  6:002.783
350  Kenneth AltingOisterwijk4.13.06minMse   10.003  6:002.783
352  Steven van de Veire (PR 3.43.21) Rotterdam4.13.19minM35   9.994  6:002.783
357  Vincent Lange (PR 3.45.44) Middelburg4.13.38minMse   9.982  6:012.773
353  Kees VerheulDordrecht4.13.49minM55   9.975  6:012.773
354  Hugo KoppenolSpijkenisse4.13.49minM45   9.975  6:012.773
361  Coert BokmaVeere4.13.52minM45   9.973  6:012.773
356  Jorien van den DoelVlaardingen4.13.57minV45   9.969  6:012.7776
355  Marcel de Lange (PR 3.17.31) Middelburg4.14.12minM35   9.959  6:012.772
358  Emiel Flipse (PR 2.57.07) Vlissingen4.14.13minMse   9.959  6:012.772
362  Jaap Flikweert (PR 3.51.49) Nieuwerkerk4.14.31minM45   9.947  6:022.762
359  Paul LandsmeerDordrecht4.14.36minM45   9.944  6:022.762
360  Marco MuschDordrecht4.14.43minM35   9.939  6:022.762
364  Walter Marsilles-Hertogenbosch4.14.49minM35   9.935  6:022.762
363  Kees Siereveld (PR)Arnemuiden4.15.10minM45   9.922  6:032.762
366  Kees-Pieter Geschiere (PR 3.39.22) Serooskerke4.15.26minM35   9.911  6:032.751
369  Tom NijlandBorculo4.15.28minM35   9.910  6:032.751
365  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Axel4.15.32minM45   9.908  6:032.751
368  Jacko de Ridder (PR 3.48.02) Arnemuiden4.15.42minM35   9.901  6:042.751
367  Johan Joziasse (PR 3.49.23) Middelburg4.15.45minM45   9.899  6:042.751
370  Paola van Gilst (PR 3.09.15) Goes4.15.54minV35   9.893  6:042.7568
372  Kees Vreke (PR 3.47.16) Middelburg4.16.07minM55   9.885  6:042.751
374  Peter WeijerWinsum Fr4.16.18minM35   9.878  6:042.741
373  Jac VerbeekVelden4.16.23minM55   9.875  6:052.741
371  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg4.16.26minV45   9.873  6:052.7466
376  David WalterDüsseldorf4.16.26minMse   9.873  6:052.741
377  Harold den BoerDongen4.16.46minM35   9.860  6:052.741
375  Jac op 't HoogMoergestel4.16.49minM45   9.858  6:052.741
378  Ruud Grim (PR 3.48.09) Lewedorp4.17.27minM45   9.834  6:062.73-
386  Wilfried DuivenvoordenHoofddorp4.17.28minM45   9.833  6:062.73-
379  Guy VermeulenWuustwezel4.17.33minM35   9.830  6:062.73-
381  Peter BootOud-Beijerland4.17.37minM35   9.827  6:062.73-
380  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen4.17.42minM55   9.824  6:062.73-
382  Yuri Boskamps-Gravenhage4.17.47minM35   9.821  6:072.73-
384  Rob RoelofsenWestervoort4.17.56minM45   9.815  6:072.73-
383  Jos Lampert (PR 3.26.23) Koudekerke4.18.12minM45   9.805  6:072.72-
391  Cor BaarsNieuwland4.18.16minM45   9.803  6:072.72-
387  Leo de Rijke (PR 3.51.31) Vlissingen4.18.22minM45   9.799  6:072.72-
390  Mieke KetelaarsSchiedam4.18.27minV45   9.796  6:082.7259
385  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg4.18.29minM55   9.794  6:082.72-
388  Betty van ZoelenDordrecht4.18.34minV35   9.791  6:082.7258
389  Klaas Houterman (PR 3.35.14) Westkapelle4.18.44minM35   9.785  6:082.72-
392  Perry Van kanVeenendaal4.18.55minM45   9.778  6:082.72-
393  Isto Knaap (PR 3.41.52) Goes4.19.02minM45   9.774  6:082.71-
410  Jan Bostelaar (PR 3.11.56) Westkapelle4.19.08minM55   9.770  6:082.71-
398  Hans BeerensSprang-Capelle4.19.25minM45   9.759  6:092.71-
396  Rob Maat (PR 4.02.11) Goes4.19.27minM45   9.758  6:092.71-
404  Harry BouwhuisBreda4.19.28minM55   9.757  6:092.71-
394  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande4.19.36minM55   9.752  6:092.71-
397  Rian Basting (PR 3.51.31) Middelburg4.19.41minV35   9.749  6:092.7154
395  Marcel Struyk (PR 3.19.15) Middelburg4.19.42minM35   9.749  6:092.71-
399  Walter SprangersKaatsheuvel4.19.50minM45   9.744  6:092.71-
403  Jos Hoebeke (PR 3.34.32) Rilland4.19.57minM35   9.739  6:102.71-
406  Gust LathouwersZutendaal4.20.03minM55   9.735  6:102.70-
405  Marjan Thuy (PR 3.49.52) Sint Jansteen4.20.05minV35   9.734  6:102.7053
408  John LouwerseKoudekerke4.20.12minM35   9.730  6:102.70-
400  Lindert Moerdijk (PR 3.12.18) Arnemuiden4.20.22minMse   9.724  6:102.70-
401  Wilbert Poppe (PR 3.38.47) Arnemuiden4.20.22minMse   9.724  6:102.70-
402  Fons Schelfhout (PR 3.19.43) Goes4.20.27minM55   9.720  6:102.70-
409  Ard Joosse (PR 3.40.32) Middelburg4.20.38minM35   9.714  6:112.70-
411  Peter WitloxHaaren4.20.39minM55   9.713  6:112.70-
415  Frans Geijs (PR 3.54.56) Wolphaartsdijk4.20.40minM35   9.712  6:112.70-
414  Bill Stegers (PR 3.48.37) Vlissingen4.20.41minM35   9.712  6:112.70-
407  Sascha OsterholtLangerwehe4.20.42minVse   9.711  6:112.7051
413  Patrick VermaerenLede4.20.59minM45   9.701  6:112.69-
417  Alwin OerlemansWoerden4.20.59minM45   9.701  6:112.69-
412  Jan Donze (PR 3.51.15) Middelburg4.21.00minM35   9.700  6:112.69-
420  Ronny Dekker (PR 3.27.55) Meliskerke4.21.00minMse   9.700  6:112.69-
423  Robert StabelWörrstadt4.21.02minM35   9.699  6:112.69-
419  Izaäk DekkerGrijpskerke4.21.04minM45   9.698  6:112.69-
422  Ronnie Krocke (PR 3.40.43) Oost-Souburg4.21.08minM55   9.695  6:112.69-
421  Dirk den BroederSoest4.21.10minM35   9.694  6:112.69-
418  Olof Hoogesteger (PR 3.24.21) Vlissingen4.21.27minM35   9.683  6:122.69-
416  Robert RokvenVught4.21.30minM35   9.681  6:122.69-
424  Anne Kwist (PR 3.27.35) Tholen4.21.32minVse   9.680  6:122.6948
426  Jasper RemijnNijkerk4.21.39minM35   9.676  6:122.69-
428  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg4.21.52minM45   9.668  6:122.69-
425  Robin ColardUtrecht4.22.00minM35   9.663  6:132.68-
427  Peter Cijvat (PR 3.58.07) Zoutelande4.22.08minM45   9.658  6:132.68-
430  Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.22.15minM55   9.654  6:132.68-
429  Robbert BliekRotterdam4.22.26minM45   9.647  6:132.68-
431  Kees VerbiestBergen op Zoom4.22.29minM35   9.645  6:132.68-
432  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel4.22.34minM35   9.642  6:132.68-
434  Julian Maijers (PR 4.09.16) Middelburg4.22.59minMse   9.627  6:142.67-
438  Jeroen Rass-Gravenhage4.23.07minM35   9.622  6:142.67-
433  Norman KleinKöln4.23.08minM35   9.621  6:142.67-
436  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg4.23.16minM35   9.616  6:142.67-
437  Peter Noordijke (PR 3.48.08) Goes4.23.26minM45   9.610  6:152.67-
435  René van den BergSpijkenisse4.23.31minM45   9.607  6:152.67-
440  Corina Grim (PR 3.48.48) Lewedorp4.23.31minV45   9.607  6:152.6742
439  Tonny van EekelenWouw4.23.37minM45   9.604  6:152.67-
445  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.23.51minV35   9.595  6:152.6741
442  Erik van der Sluis (PR 4.16.38) Rotterdam4.23.52minM35   9.595  6:152.67-
441  Johan SperberWaalwijk4.24.00minM55   9.590  6:152.66-
443  Guy TillieuxHasselt4.24.10minM55   9.584  6:162.66-
444  Herman van OostHalsteren4.24.26minM45   9.574  6:162.66-
446  Boy Saija (PR 3.45.11) Middelburg4.24.35minM45   9.569  6:162.66-
447  Jan van PoortvlietSchelluinen4.24.55minM55   9.557  6:172.65-
451  Michel KoppejanNieuwerkerk ad IJssel4.25.09minMse   9.548  6:172.65-
450  Joop TerwielSchiedam4.25.24minM55   9.539  6:172.65-
448  Bram van Keulen (PR 3.41.52) Meliskerke4.25.35minM35   9.533  6:182.65-
463  Selena TemmermanStekene4.25.40minV35   9.530  6:182.6536
449  Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen4.25.41minM35   9.529  6:182.65-
455  Marcel PickkersZwijndrecht4.25.46minM35   9.526  6:182.65-
456  Bernd SchadowskiJülich4.25.46minM35   9.526  6:182.65-
459  Marc de Carpentier (PR 3.55.45) Goes4.25.54minMse   9.521  6:182.64-
458  Ab van der RoestVeenendaal4.25.56minM55   9.520  6:182.64-
452  Sander Janse (PR 3.54.58) Middelburg4.25.57minM35   9.519  6:182.64-
453  Harrie Smeekens (PR 4.02.35) Goes4.25.59minM45   9.518  6:182.64-
457  Albert Jan RemijnVeenendaal4.26.01minMse   9.517  6:182.64-
454  Martin Daalhuizen (PR 3.59.01) Aagtekerke4.26.12minM45   9.511  6:192.64-
460  Emiel Duit (PR 3.49.19) Vlissingen4.26.46minM35   9.490  6:192.64-
461  Ard-Jan Hamelink (PR 3.22.32) Zaamslag4.26.48minM35   9.489  6:192.64-
473  Vanessa van Dolder (PR)Koudekerke4.26.51minV35   9.487  6:192.6432
465  Marco DielemanSommelsdijk4.26.54minM35   9.486  6:202.63-
472  Wilmar HeuvelmanBoxtel4.26.55minM35   9.485  6:202.63-
464  Peter Stroo (PR 3.55.50) Serooskerke4.26.56minM45   9.484  6:202.63-
462  Willem van der Weele (PR 4.01.12) Veere4.26.59minM55   9.483  6:202.63-
469  Stan BrooijmansTerhole4.27.13minM55   9.474  6:202.63-
468  Cor MeemsHeemskerk4.27.14minM55   9.474  6:202.63-
466  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg4.27.18minM45   9.471  6:202.63-
467  Friederike Slupina-BeckWuppertal4.27.19minV45   9.471  6:202.6331
470  Theo Zoontjens (PR 3.54.49) Koudekerke4.27.23minM65   9.468  6:202.63-
471  Gerrit ter ElstHarderwijk4.27.27minM45   9.466  6:202.63-
475  Björn WalraveTilburg4.27.43minMse   9.457  6:212.63-
476  Greg LamarcheBrussel4.27.43minMse   9.457  6:212.63-
478  Luisa AgostiOuderkerk aan de Amstel4.27.43minV45   9.457  6:212.6330
474  Ronald van den Berg (PR 4.02.06) Vlissingen4.27.47minM35   9.454  6:212.63-
482  Els DuivenvoordenLisse4.28.02minV45   9.445  6:212.6229
481  Siebolt de BoerNijmegen4.28.06minM45   9.443  6:212.62-
477  Erwin van Wijk (PR 3.40.33) Burgh-Haamstede4.28.10minM45   9.441  6:212.62-
480  Arthur Priem (PR 4.23.35) Koudekerke4.28.10minM45   9.441  6:212.62-
487  Marc Wagenaar (PR 4.18.51) Grijpskerke4.28.15minMse   9.438  6:212.62-
493  Rob NelisseHedel4.28.29minM45   9.430  6:222.62-
479  Reinier van Wouwe (PR 3.28.32) Serooskerke4.28.31minM45   9.428  6:222.62-
485  Eric Gasseling (debuut) Vlissingen4.28.31minM45   9.428  6:222.62-
484  Ben Kempers (PR)Domburg4.28.59minM55   9.412  6:222.61-
489  Francois BakkerWoerden4.29.09minM45   9.406  6:232.61-
483  Michel de Ruijsscher (PR 3.53.45) Breskens4.29.13minM35   9.404  6:232.61-
491  Dianne BoevenbrinkTwello4.29.15minV35   9.403  6:232.6126
486  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen4.29.18minM45   9.401  6:232.61-
495  Sjaak VerberkmoesWijk bij Duurstede4.29.23minM55   9.398  6:232.61-
494  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst4.29.29minM55   9.395  6:232.61-
498  Michel SlabbekoornHeerle4.29.35minM35   9.391  6:232.61-
488  Jan van GentOud-Beijerland4.29.43minM45   9.387  6:242.61-
490  Erik Malcorps (PR 3.44.23) Middelburg4.29.52minM45   9.381  6:242.61-
497  Tom van der VeldtHaarlem4.30.01minM35   9.376  6:242.60-
502  Christoph HeckelTrier4.30.09minM45   9.371  6:242.60-
492  Geert HoefnagelsWesterlo4.30.10minM35   9.371  6:242.60-
496  Martijn FaassenVelden4.30.12minM35   9.370  6:242.60-
499  Leon BuijsHalsteren4.30.13minM45   9.369  6:242.60-
503  Paul CeuppensLint4.30.36minM45   9.356  6:252.60-
500  Marco Walhout (PR 3.50.36) Vlissingen4.30.52minM35   9.347  6:252.60-
501  Volker RoßbergPeitz4.30.53minM45   9.346  6:252.60-
507  Harry Buijs (PR 4.19.05) Oost-Souburg4.30.55minM45   9.345  6:252.60-
505  Rob Jongeneel (PR 3.56.50) Middelburg4.31.22minM45   9.329  6:262.59-
506  Egbert PladdetTerneuzen4.31.22minMse   9.329  6:262.59-
508  Derk Roelofs (PR 4.24.54) Vlissingen4.31.22minM45   9.329  6:262.59-
504  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg4.31.39minM55   9.320  6:262.59-
514  Benedikt VromanWingene4.31.42minM35   9.318  6:262.59-
510  Kees van Haveren (debuut) Vlissingen4.32.25minM55   9.293  6:272.58-
511  Emiel SchellHellevoetsluis4.32.27minM45   9.292  6:272.58-
512  Paul van de PoelBathmen4.32.27minM55   9.292  6:272.58-
513  Erik Maranus (PR 3.41.19) Westkapelle4.32.29minM35   9.291  6:272.58-
509  Leontien BarendsNieuwerkerk ad IJssel4.32.41minV35   9.284  6:282.5819
516  Peter LaureyssensErtvelde4.32.55minM35   9.276  6:282.58-
521  Kees de FijterBarneveld4.33.01minM45   9.273  6:282.58-
518  Marcel van den Driest (PR 3.42.21) Vlissingen4.33.05minMse   9.271  6:282.58-
519  Karel Dellebeke (PR 4.02.39) Vlissingen4.33.11minM45   9.267  6:282.57-
520  John Kommer (PR 3.25.31) Zierikzee4.33.15minM35   9.265  6:292.57-
517  Jan van KatwijkRhoon4.33.16minM55   9.265  6:292.57-
522  Herman De sobrieVorselaar4.33.16minM55   9.265  6:292.57-
523  Colin Harmsen van der Vliet (PR 3.09.34) Tholen4.33.16minMse   9.265  6:292.57-
515  Piet Posthuma (PR 3.21.18) Oost-Souburg4.33.21minM45   9.262  6:292.57-
524  Schiltz StevePetit-Nobressart4.33.30minMse   9.257  6:292.57-
531  Marco RemijnKwadendamme4.33.47minMse   9.247  6:292.57-
528  Peter BilstraGorinchem4.33.52minM45   9.244  6:292.57-
525  Dietmar BeckWuppertal4.33.53minM45   9.244  6:292.57-
530  Martien QuaakRaamsdonksveer4.33.54minM55   9.243  6:292.57-
538  Helmut LeyDuisburg4.34.01minM65   9.239  6:302.57-
526  Bram EveraertHoogstraten4.34.11minM35   9.234  6:302.56-
527  Cees KoomanSteenbergen4.34.12minM55   9.233  6:302.56-
529  Jos BuijksRaamsdonksveer4.34.15minM55   9.231  6:302.56-
539  Joop van der PasOisterwijk4.34.19minM65   9.229  6:302.56-
534  Jurgen DanenOud Gastel4.34.21minMse   9.228  6:302.56-
532  Steven van Hoepen (PR 4.06.42) Heinkenszand4.34.28minM35   9.224  6:302.56-
533  Chris van BeemGeldrop4.34.35minM35   9.220  6:302.56-
536  Jan Joosse (PR 3.40.29) Kapelle-Biezelinge4.34.42minM45   9.216  6:312.56-
535  Johan CeuppensMuizen4.34.56minM45   9.208  6:312.56-
542  Raf IdeBeernem4.35.21minM55   9.194  6:322.55-
537  Reinco Geschiere (PR 3.54.54) Serooskerke4.35.23minM45   9.193  6:322.55-
543  Luc van der Linden (PR)Goes4.35.24minM35   9.193  6:322.55-
545  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.35.28minM45   9.191  6:322.55-
540  John Sieling (PR 3.57.49) Middelburg4.35.30minM45   9.189  6:322.55-
541  Leen DekkerDeventer4.35.45minM45   9.181  6:322.55-
544  Mark BolierNoordgouwe4.35.57minM35   9.174  6:322.55-
546  Florian BuschBonn4.36.01minMse   9.172  6:322.55-
558  Daan de LangeAmsterdam4.36.27minMse   9.158  6:332.54-
547  Ronald van NoordenburgEscharen4.36.36minM35   9.153  6:332.54-
553  Wim Van DEN Nobelen (PR 3.58.40) Middelburg4.36.36minM35   9.153  6:332.54-
551  Eric van der DoesDelft4.36.39minMse   9.151  6:332.54-
554  Ronald Willemsen (PR 3.42.45) Kamperland4.37.03minM45   9.138  6:342.54-
556  Frans Lemsom (PR 4.21.49) Vlissingen4.37.04minM35   9.138  6:342.54-
561  Ramon van de Grift (PR 2.59.53) Vlissingen4.37.05minMse   9.137  6:342.54-
549  Bern van VulpenVelden4.37.08minM45   9.135  6:342.54-
550  Henk ten HaveVelden4.37.09minM55   9.135  6:342.54-
548  Jan HermkesVelden4.37.10minM45   9.134  6:342.54-
557  Ron MoerlandHellevoetsluis4.37.18minM35   9.130  6:342.54-
552  Marcel de Witte (PR 4.01.22) Ritthem4.37.22minM35   9.128  6:342.54-
555  Niels van Dijke (PR)Vlissingen4.37.22minM35   9.128  6:342.54-
559  Marleen Huson (PR 4.23.15) Oost-Souburg4.37.34minV55   9.121  6:352.5310
560  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19) Heinkenszand4.37.34minM45   9.121  6:352.53-
563  Rutger Kwekkeboom (PR)Middelburg4.37.41minM35   9.117  6:352.53-
568  Petra Verhulst (PR 4.07.44) Westkapelle4.37.46minV35   9.114  6:352.5310
562  Chris den HartogDordrecht4.37.52minM55   9.111  6:352.53-
564  Jurjen OostenveldLeiderdorp4.38.10minM45   9.101  6:362.53-
567  Ferry Ton (PR 4.07.15) s-Gravenpolder4.38.11minMse   9.101  6:362.53-
570  Bopp van DesselBrielle4.38.13minM45   9.100  6:362.53-
569  Peter Vader (PR 3.31.30) Kerkwerve4.38.15minM45   9.099  6:362.53-
565  Ruud WijsmanVlaardingen4.38.33minM45   9.089  6:362.52-
566  André Polfliet (PR 3.57.07) Oost-Souburg4.38.38minMse   9.086  6:362.52-
576  Jack KlijsSchiedam4.38.38minM45   9.086  6:362.52-
575  Jaap Rentier (PR 3.59.00) Koudekerke4.38.41minM45   9.085  6:362.52-
572  Han BartBergen Nh4.38.49minM55   9.080  6:362.52-
573  Carel KuitenbrouwerAlkmaar4.38.49minM45   9.080  6:362.52-
571  Dyrk EngelhardtDüsseldorf4.39.07minM35   9.070  6:372.52-
574  Bart Van den BemtBemmel4.39.08minM35   9.070  6:372.52-
580  Caroline Veringa (PR 3.49.30) Middelburg4.39.10minV35   9.069  6:372.528
578  Marike Brusket (PR 3.42.34) Wilhelminadorp4.39.12minV35   9.068  6:372.528
581  Rob VlegelsRoosendaal4.39.12minM35   9.068  6:372.52-
577  Michiel SchrijverBaarn4.39.20minM45   9.063  6:372.52-
579  Monique van der HorstSoest4.39.36minV45   9.055  6:382.527
584  Koen OderyKortrijk4.39.44minM45   9.050  6:382.51-
586  Maarten van der PlasLisse4.39.45minM45   9.050  6:382.51-
583  Pascal Duerinck (debuut) Kloosterzande4.39.50minM35   9.047  6:382.51-
593  Gust De KeyserVlezenbeek4.40.04minM55   9.040  6:382.51-
582  Leo de Baan (PR 3.39.26) Vlissingen4.40.11minM35   9.036  6:382.51-
589  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Middelburg4.40.11minM55   9.036  6:382.51-
585  Andre Crucq (PR 3.41.16) Vlissingen4.40.36minM55   9.022  6:392.51-
587  Aart EijgelsheimZwijndrecht4.40.47minM45   9.017  6:392.50-
594  Marcel Veldhuizen (PR 3.58.55) Vlissingen4.40.47minM45   9.017  6:392.50-
597  Willem ZaadnoordijkRotterdam4.41.00minM45   9.010  6:402.50-
598  Willem van Riele (debuut) Goes4.41.05minM45   9.007  6:402.50-
596  Kees Zuijdweg (debuut) Yerseke4.41.07minM45   9.006  6:402.50-
588  Charles Vermeulen (debuut) Kapelle-Biezelinge4.41.08minM55   9.005  6:402.50-
592  Harm Boer (PR 4.06.33) Goes4.41.11minM35   9.004  6:402.50-
599  Manfred Scheiber (PR 3.26.53) Domburg4.41.14minMse   9.002  6:402.50-
590  Marja H.C. BosjeWijk bij Duurstede4.41.16minV45   9.001  6:402.505
591  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg4.41.17minM45   9.001  6:402.50-
601  Jonathan Boon (PR 3.41.34) Oost-Souburg4.41.22minMse   8.998  6:402.50-
595  Aad GelukHendrik-Ido-Ambacht4.41.32minM35   8.993  6:402.50-
603  Edgar van Weelden (PR 4.13.01) s-Heer Arendskerke4.41.39minM35   8.989  6:402.50-
611  Kees KoolsHoogerheide4.41.46minM45   8.985  6:412.50-
600  Michael HossNeunkirchen4.42.04minM45   8.976  6:412.49-
605  Claudia WesselmanNieuw-Vennep4.42.07minV35   8.974  6:412.495
606  Jeroen van Terheijden (PR 4.04.16) Vlissingen4.42.07minM35   8.974  6:412.49-
602  Marc de Groote (PR 3.33.18) Middelburg4.42.10minM35   8.972  6:412.49-
607  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke4.42.31minM55   8.961  6:422.49-
604  Kees de Kroo (PR 4.23.29) Koudekerke4.42.32minM45   8.961  6:422.49-
608  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande4.42.39minM45   8.957  6:422.49-
609  Peter MolWolphaartsdijk4.42.46minM35   8.953  6:422.49-
610  Torben BraunAachen4.42.51minMse   8.951  6:422.49-
615  Martin van der Doe (PR 4.22.38) Waarde4.42.53minM55   8.950  6:422.49-
616  Bart-Jan de LorijnWageningen4.42.55minM35   8.949  6:422.49-
613  Jacqueline de Bree (PR 3.57.08) Middelburg4.43.06minV45   8.943  6:432.484
612  Jan van de Griek (PR 3.52.03) Oostdijk4.43.10minM45   8.941  6:432.48-
621  Benny Roelse (PR)Westkapelle4.43.23minMse   8.934  6:432.48-
618  Jan Dominicus (PR 3.54.43) Middelburg4.43.25minM45   8.933  6:432.48-
617  Hans van der Sande (PR 3.44.28) Middelburg4.43.33minM45   8.929  6:432.48-
614  Kees de Visser (PR 4.24.56) Aagtekerke4.43.37minM45   8.926  6:432.48-
622  André JansenAbbenbroek4.43.37minM55   8.926  6:432.48-
620  Michiel MierasBunnik4.43.49minM45   8.920  6:442.48-
619  Jos Brouwer (PR 4.04.44) Grijpskerke4.43.52minM55   8.919  6:442.48-
624  Roger GroteclaesSchimmert4.43.52minM35   8.919  6:442.48-
623  Lyda Vos (PR)Lewedorp4.43.53minV35   8.918  6:442.483
625  Heleen van Vlaardingen (PR 4.19.53) Middelburg4.44.04minV55   8.912  6:442.483
628  Robert HerlingCapelle aan den IJssel4.44.08minM55   8.910  6:442.48-
626  Albert van der HeijdenBergen op Zoom4.44.43minM35   8.892  6:452.47-
627  Nicole SpruitVeldhoven4.44.47minV35   8.890  6:452.472
630  Lennart van Liere (debuut) Eindhoven4.44.57minM35   8.885  6:452.47-
629  Kees van ZantwijkUtrecht4.45.02minM35   8.882  6:452.47-
632  Hans van KlaverenRotterdam4.45.05minM45   8.881  6:452.47-
633  Rudie Grim (PR 4.06.34) Heinkenszand4.45.06minM45   8.880  6:452.47-
631  Wilbert Koole (PR 4.08.22) Serooskerke4.45.12minMse   8.877  6:462.47-
641  Henk Willeboordse (PR 4.02.26) Zoutelande4.45.14minM45   8.876  6:462.47-
635  Tonny De Ruijter (PR 3.19.55) Vlissingen4.45.15minM55   8.875  6:462.47-
640  Frits van der LubbenZoetermeer4.45.15minM45   8.875  6:462.47-
644  Jan PlaizierWoerden4.45.22minM55   8.872  6:462.46-
645  Joke de Koster (PR 4.19.02) Colijnsplaat4.45.28minV45   8.869  6:462.462
637  Ronald TertoolenVlaardingen4.45.29minM45   8.868  6:462.46-
634  Leo Rijnberg (PR 3.56.24) Oosterland4.45.36minM45   8.864  6:462.46-
647  Michael VeldungMönchengladbach4.45.42minMse   8.861  6:462.46-
646  Fred van der RoestHilversum4.45.43minM35   8.861  6:462.46-
642  Arjan de JongSteenbergen4.45.51minM35   8.857  6:462.46-
639  Eric TimmerVaassen4.45.53minM45   8.856  6:472.46-
643  Leo Hage (PR 4.15.34) Middelburg4.45.56minM35   8.854  6:472.46-
638  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.46.08minM45   8.848  6:472.46-
636  Raoul Poortvliet (PR 3.43.19) s-Heerenhoek4.46.11minMse   8.846  6:472.46-
648  Vanya Lock (debuut) Tholen4.46.11minMse   8.846  6:472.46-
651  Jan HeshofSteenbergen4.46.14minM45   8.845  6:472.46-
649  Ton LegersteeBarendrecht4.46.15minM55   8.844  6:472.46-
653  Bruno van RijsingenVught4.46.16minM55   8.844  6:472.46-
654  Emile de Die (PR 4.01.47) Kortgene4.46.25minM35   8.839  6:472.46-
660  Henk Kasper (PR 4.00.46) Wemeldinge4.46.26minM45   8.839  6:472.46-
657  Dirk BrendlerNettetal4.46.31minM35   8.836  6:472.45-
650  Rob Polak (PR 4.04.46) Vlissingen4.46.37minM45   8.833  6:482.45-
652  Eric Berrevoets (PR 3.52.51) Zierikzee4.46.45minM35   8.829  6:482.45-
661  Marc de KamLeiden4.47.01minM35   8.821  6:482.45-
656  Jan Schot (PR 3.49.05) Middelburg4.47.08minM45   8.817  6:482.45-
662  Patrick Dieleman (PR 3.47.37) Philippine4.47.13minM35   8.815  6:482.45-
655  Erwin Houmes (PR 4.13.09) Vlissingen4.47.18minM35   8.812  6:492.45-
658  Bert Jeras (PR 4.36.00) Middelburg4.47.31minM35   8.805  6:492.45-
659  Reijer Leestemaker (PR 4.37.06) Kapelle-Biezelinge4.47.46minM45   8.798  6:492.44-
663  Ben Bols-Gravenhage4.47.59minM45   8.791  6:502.44-
664  Dirk FinkensiepBochum4.48.05minM45   8.788  6:502.44-
674  Paul VerbekeWaasmunster4.48.14minM45   8.784  6:502.44-
671  Judith HoubenWeert4.48.16minV45   8.782  6:502.44-
672  Carla de BieWeert4.48.16minV35   8.782  6:502.44-
668  Bram Bruijnes (PR 4.35.15) Goes4.48.23minM35   8.779  6:502.44-
678  Arnd AdamsGangelt4.48.23minM45   8.779  6:502.44-
667  Jacco Barth (PR 4.26.15) Goes4.48.24minM35   8.778  6:502.44-
677  Pieter LuijtenSteenbergen4.48.34minM45   8.773  6:502.44-
670  Christl Rozendaal (PR 3.58.06) Kapelle-Biezelinge4.48.37minV45   8.772  6:502.44-
666  Petra PolspoelBergen op Zoom4.48.38minV35   8.771  6:502.44-
665  Hans van der Peijl (PR 3.59.32) Domburg4.48.39minM45   8.771  6:502.44-
679  Karin Steunenberg v/d HeiVlissingen4.48.40minV45   8.770  6:502.44-
669  Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.48.45minM45   8.768  6:512.44-
673  Paul OlthofOuderkerk aan de Amstel4.48.53minM55   8.764  6:512.43-
680  Leo Francke (PR 4.15.05) Oostkapelle4.49.15minM45   8.753  6:512.43-
682  Jan Kaan (PR 4.04.29) Rilland4.49.28minM45   8.746  6:522.43-
675  Robin vogel (PR 3.32.30) Vlissingen4.49.33minM35   8.744  6:522.43-
676  Justin Schiewold (debuut) Vlissingen4.49.34minMse   8.743  6:522.43-
681  Dineke MijerOostvoorne4.49.51minV45   8.735  6:522.43-
688  Christel MuisRotterdam4.50.07minVse   8.726  6:532.42-
692  Jan van der Flier (PR 4.36.56) Vlissingen4.50.11minM45   8.724  6:532.42-
687  Maurice RoeterdSchalkhaar4.50.12minM35   8.724  6:532.42-
684  Lieven WautersSint-Niklaas4.50.16minM45   8.722  6:532.42-
685  Tonny Janse (PR 4.07.16) Aagtekerke4.50.16minM35   8.722  6:532.42-
689  Willem SterkDordrecht4.50.21minMse   8.719  6:532.42-
690  Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen4.50.31minM35   8.714  6:532.42-
683  Eric van Remortel (debuut) Goes4.50.34minM55   8.713  6:532.42-
691  Ard de Later (PR 4.20.00) Serooskerke4.50.42minM35   8.709  6:532.42-
686  Leo Zuidweg (PR 3.53.20) Middelburg4.50.46minM45   8.707  6:532.42-
697  Winifred Franse (PR 4.01.13) Vlissingen4.51.05minM45   8.698  6:542.42-
693  Daniel Dingemanse (PR 4.46.53) Oost-Souburg4.51.16minMse   8.692  6:542.41-
695  Martin de Regt (PR 3.57.19) Goes4.51.18minM45   8.691  6:542.41-
701  Jack Goedegebuures-Hertogenbosch4.51.19minM45   8.691  6:542.41-
699  Marcel Schoon (PR)Vlissingen4.51.26minM35   8.687  6:542.41-
708  Floris Mansvelt BeckWarmond4.51.41minM35   8.680  6:552.41-
703  Susan StienenWeert4.51.50minV35   8.675  6:552.41-
698  Hubert WischnewskiRheinfelden4.51.54minM55   8.673  6:552.41-
712  Tom RozenburgVijfhuizen4.51.56minM35   8.672  6:552.41-
713  Ton Hamerss-Hertogenbosch4.51.58minM45   8.671  6:552.41-
710  Eline VreeOud-Beijerland4.52.01minV35   8.670  6:552.41-
694  Leon GoorDordrecht4.52.02minM45   8.669  6:552.41-
696  Hans van GinnekenDordrecht4.52.05minM45   8.668  6:552.41-
707  John Jansen (PR 4.13.54) Lewedorp4.52.07minM45   8.667  6:552.41-
700  Jeroen HooijerBaarn4.52.21minM45   8.660  6:562.41-
705  Joost Boonman (PR 4.24.39) Yerseke4.52.27minM45   8.657  6:562.40-
711  Arenda van de Pas (PR 3.58.28) Nieuwdorp4.52.31minV35   8.655  6:562.40-
704  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Middelburg4.52.36minM45   8.652  6:562.40-
715  Corry cevaal- de SchachtOost-Souburg4.52.37minV35   8.652  6:562.40-
702  Sjaak Baas (debuut) Oost-Souburg4.52.40minM45   8.650  6:562.40-
716  Etienne Verhoef (PR 3.59.56) Goes4.52.41minM35   8.650  6:562.40-
709  Hans Minnaard (PR 3.12.22) Yerseke4.52.51minM45   8.645  6:562.40-
706  Hans Pieter van Not (PR 4.15.30) Goes4.52.55minM45   8.643  6:572.40-
725  Edwin van DijkCountesthorpe4.52.59minM45   8.641  6:572.40-
714  René Kuiper (PR 4.22.50) Vlissingen4.53.05minMse   8.638  6:572.40-
723  Imka de Ridder (PR 4.29.25) Westkapelle4.53.08minV35   8.637  6:572.40-
718  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.53.16minM55   8.633  6:572.40-
726  Koos Bierings (PR 4.22.15) Vlissingen4.53.19minM45   8.631  6:572.40-
729  Jan Sipma (PR 4.27.59) Meliskerke4.53.24minM55   8.629  6:572.40-
717  Henk van RosmalenTilburg4.53.28minM55   8.627  6:572.40-
720  Roald van der laanHuijbergen4.53.31minM35   8.625  6:572.40-
719  Jan van der MaaleHalsteren4.53.32minM45   8.625  6:572.40-
728  Albert Heuvelman (PR 4.11.50) Scharendijke4.53.42minM45   8.620  6:582.39-
739  Mark DuinkerkenDelfgauw4.53.45minM45   8.619  6:582.39-
724  Emil JanssensBarendrecht4.53.46minMse   8.618  6:582.39-
721  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg4.53.47minM55   8.618  6:582.39-
732  Peter Verhoef (debuut) Oost-Souburg4.53.49minM45   8.617  6:582.39-
742  Peter MüllerGladenbach4.53.50minM55   8.616  6:582.39-
743  Eric Cevaal (PR)Oost-Souburg4.54.00minMse   8.611  6:582.39-
730  Ad Moerland (PR 4.06.09) Sint-Maartensdijk4.54.01minMse   8.611  6:582.39-
731  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.54.02minM35   8.610  6:582.39-
737  Lody Verhaar (PR)Middelburg4.54.02minM45   8.610  6:582.39-
744  Kees de Leeuw (PR 4.15.07) Oost-Souburg4.54.02minM55   8.610  6:582.39-
736  Edwin van de Ven (PR 4.20.28) Serooskerke4.54.05minM35   8.609  6:582.39-
722  Erik van MiddelkoopUtrecht4.54.06minMse   8.608  6:582.39-
727  Sven Vermeulen (PR 3.44.15) Vlissingen4.54.08minMse   8.607  6:582.39-
740  Anton HollemansZwijndrecht4.54.14minM45   8.604  6:582.39-
734  Pascal WolfTuk4.54.19minM35   8.602  6:592.39-
749  Freddy Roose (PR 3.53.12) Oostkapelle4.54.29minM35   8.597  6:592.39-
748  Leentje MattheysesHoboken4.54.37minV45   8.593  6:592.39-
735  Dick van WeelderenMaurik4.54.44minM55   8.590  6:592.39-
738  Jan Neels (PR 4.43.22) Yerseke4.54.45minM35   8.589  6:592.39-
758  Antonio MandersVeghel4.54.47minM35   8.588  6:592.39-
753  Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28) Middelburg4.54.49minM45   8.587  6:592.39-
733  Roy Magnus (PR 4.29.30) Goes4.54.50minM35   8.587  6:592.39-
747  Frank HanssenMaastricht4.54.52minM35   8.586  6:592.38-
741  Mario HochNideggen-Schmidt4.54.53minM35   8.585  6:592.38-
750  Ellen StraverOuderkerk aan de Amstel4.54.56minV55   8.584  6:592.38-
745  Auke ten Bruggencate (PR 3.51.29) Vlissingen4.54.57minM35   8.583  6:592.38-
751  Erwin Koppejan (PR 4.09.20) Middelburg4.55.01minM45   8.582  7:002.38-
757  Anton den EngelseRotterdam4.55.03minM35   8.581  7:002.38-
754  Klaas Marteijn (PR 3.43.05) Arnemuiden4.55.16minM45   8.574  7:002.38-
760  Theo de Bie (PR 4.39.14) Kortgene4.55.18minM35   8.573  7:002.38-
746  Arjen Jeras (PR 4.04.21) Middelburg4.55.19minM45   8.573  7:002.38-
756  Victor KarmanHalsteren4.55.23minM45   8.571  7:002.38-
755  Ruud RaijmakersVoorburg4.55.25minM35   8.570  7:002.38-
752  Marcel Moerland (PR 3.32.29) Krabbendijke4.55.34minMse   8.566  7:002.38-
759  Rob VlietstraNijkerkerveen4.55.36minM55   8.565  7:002.38-
769  Johan Spijk (PR 3.52.35) Goes4.55.43minM35   8.561  7:012.38-
771  Rob Kosters (PR)Middelburg4.55.53minM45   8.556  7:012.38-
766  Onno Mondeel (PR 4.27.07) Middelburg4.55.58minM35   8.554  7:012.38-
763  Willeke den DikkenAmersfoort4.56.05minVse   8.551  7:012.38-
762  Ilco Koeman (PR 3.50.39) Yerseke4.56.08minM35   8.549  7:012.37-
770  Andor SchakelWouw4.56.08minM35   8.549  7:012.37-
776  Peter van Moergastel (PR 4.01.00) Vlissingen4.56.13minM45   8.547  7:012.37-
767  Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder4.56.18minM35   8.544  7:012.37-
761  Frank HenningsNeunkirchen-Seelsche4.56.21minM45   8.543  7:012.37-
765  Hans HelslootOuderkerk aan de Amstel4.56.21minM45   8.543  7:012.37-
764  John VersteegUtrecht4.56.23minM35   8.542  7:012.37-
768  Steven WoolgroveMiddelburg4.56.24minM35   8.541  7:012.37-
773  Pieter-Jan de Baar (PR 4.09.21) Wolphaartsdijk4.56.32minM35   8.538  7:022.37-
777  Jan-Kees Duvekot (PR 4.39.08) Vrouwenpolder4.56.50minM45   8.529  7:022.37-
772  Rogier EtmanRotterdam4.56.52minM35   8.528  7:022.37-
779  Christian Jobse (PR 3.52.44) Middelburg4.56.52minMse   8.528  7:022.37-
778  Urbi van Belzen (PR 3.56.03) Lewedorp4.57.05minM45   8.522  7:022.37-
775  Arnold Boonman (PR 3.55.02) Hulst4.57.08minM45   8.520  7:032.37-
780  Edward Bank (PR 3.57.43) Kruiningen4.57.18minM45   8.516  7:032.37-
774  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.57.25minM45   8.512  7:032.36-
781  Sjaak de BoesselaereDe Meern4.57.27minM35   8.511  7:032.36-
786  Marijn den EngelseAmsterdam4.57.35minM35   8.508  7:032.36-
787  Fred van der ZeeDordrecht4.57.35minM45   8.508  7:032.36-
788  Erik BassieSchiedam4.57.35minM35   8.508  7:032.36-
782  Nelleke van den BergSoest4.57.48minV45   8.501  7:032.36-
783  Erik KlaverLeiden4.57.56minM35   8.498  7:042.36-
784  Rob KoningsOudenbosch4.58.00minM35   8.496  7:042.36-
792  Erno Tramper (PR 4.09.06) Middelburg4.58.17minM35   8.488  7:042.36-
785  Bas de Nooijer (PR 3.39.16) Koudekerke4.58.21minMse   8.486  7:042.36-
794  Jack Gillissen (PR 4.29.24) Middelburg4.58.26minM45   8.483  7:042.36-
791  Peter Rentmeester (PR 3.59.42) Yerseke4.58.27minM35   8.483  7:042.36-
795  Thierry De blockBrugge4.58.41minM55   8.476  7:052.35-
789  Ronald NuijtenDordrecht4.58.45minM35   8.474  7:052.35-
797  Marco VoorthuisHilversum4.58.53minM35   8.471  7:052.35-
793  Stefan WeddewerAhaus4.58.56minM35   8.469  7:052.35-
796  André de Koning (PR 4.27.20) Goes4.59.00minM55   8.467  7:052.35-
790  John van de WateringBergen op Zoom4.59.09minM35   8.463  7:052.35-
800  Kees van der NietRotterdam4.59.19minM55   8.458  7:062.35-
798  André KwakernaakBergen op Zoom4.59.46minM35   8.446  7:062.35-
805  Koen De GussemAalter4.59.51minM35   8.443  7:062.35-
801  Ben van der Linden (PR 4.00.11) Vlissingen5.00.05minM45   8.437  7:072.34-
799  John Stoutjesdijk (PR 4.04.26) Westkapelle5.00.11minM35   8.434  7:072.34-
804  Jacco Nieboer (PR 4.12.24) Vrouwenpolder5.00.19minM35   8.430  7:072.34-
803  Caroline van WeerdenburgOuderkerk aan de Amstel5.00.23minV45   8.428  7:072.34-
807  Dian LigtendagFijnaart5.00.46minV45   8.417  7:082.34-
806  Peter van den Bosse (PR 4.03.31) Grijpskerke5.00.57minM45   8.412  7:082.34-
814  Jan de Jonge (PR 3.55.08) Biervliet5.01.04minM65   8.409  7:082.34-
802  Oscar BosjeLeiden5.01.07minM45   8.408  7:082.34-
811  Aarnoud Schout (PR 4.43.55) Middelburg5.01.15minM65   8.404  7:082.33-
812  Melinda BakkerOud-Beijerland5.01.16minV35   8.404  7:082.33-
808  Frits van der VeldenDongen5.01.22minM45   8.401  7:092.33-
810  Peter Buursema (PR 4.26.53) Koudekerke5.01.33minM35   8.396  7:092.33-
813  Ludo SomersLint5.01.37minM45   8.394  7:092.33-
809  Udo LenzigJülich5.01.56minM45   8.385  7:092.33-
815  Ignaz Pouwelse (PR 4.10.16) Vlissingen5.02.01minM35   8.383  7:092.33-
818  Maurice Anemaat (PR 4.57.33) Middelburg5.02.05minM35   8.381  7:102.33-
823  Ann SeynaeveWingene5.02.27minV35   8.371  7:102.33-
816  Christiaan Hage (PR 4.17.33) Vlissingen5.02.35minMse   8.367  7:102.32-
819  Benny van Belzen (debuut) Oost-Souburg5.02.40minM35   8.365  7:102.32-
817  Wim-Pieter Dijkers (PR 4.27.27) Zoutelande5.02.41minM35   8.364  7:102.32-
824  Erik MastebroekVoorburg5.02.44minM35   8.363  7:102.32-
825  Stephan van TiggelenTilburg5.02.51minM35   8.360  7:112.32-
826  Peter van Kempen (PR 4.32.49) Koudekerke5.03.07minM45   8.352  7:112.32-
821  Rutger Wondergem (PR 3.45.59) Middelburg5.03.09minM35   8.351  7:112.32-
820  Bart HelsdingenBergen op Zoom5.03.14minM45   8.349  7:112.32-
822  Hans Vermeulen (PR 4.05.07) Goes5.03.15minM55   8.349  7:112.32-
828  Beate EiseleSolingen5.03.27minV55   8.343  7:112.32-
827  Daan Zandijk (PR 4.46.56) Arnemuiden5.03.31minMse   8.341  7:122.32-
830  Hans van SchaijkOss5.03.56minM45   8.330  7:122.31-
829  Ben Guequierre (PR 4.39.05) Oost-Souburg5.03.59minM55   8.328  7:122.31-
832  Jurgen Provo (debuut) Sluis5.03.59minMse   8.328  7:122.31-
835  Hansjorg AhrensLeiden5.04.27minM45   8.316  7:132.31-
831  Frank HeitbrinkDeventer5.04.28minM55   8.315  7:132.31-
836  Rene Lako (PR 4.52.40) Middelburg5.04.34minM55   8.312  7:132.31-
834  Jasper MonsterZuidland5.04.56minM55   8.302  7:142.31-
839  Imo Jongepier (PR 4.01.01) Nieuw- en Sint Joosland5.05.02minM55   8.300  7:142.31-
840  Kristiaan van RooijenKoudekerke5.05.06minMse   8.298  7:142.30-
833  Martin de Visser (PR 3.58.30) Middelburg5.05.12minM45   8.295  7:142.30-
842  Michael StegersRösrath5.05.16minM45   8.293  7:142.30-
838  Jan de Reu (PR 4.14.51) Middelburg5.05.25minM45   8.289  7:142.30-
841  Marion Leenpoel (PR 4.35.09) Kamperland5.05.31minV45   8.287  7:142.30-
837  Daan Eikenhout (PR 4.28.50) Middelburg5.05.53minM35   8.277  7:152.30-
843  Dré van den BoschDongen5.06.15minM55   8.267  7:152.30-
845  Huib Pouwelse (PR 4.44.09) Rilland5.06.22minM45   8.264  7:162.30-
846  Martina HeinsHerzogenrath5.06.22minV45   8.264  7:162.30-
847  Karoline KordtAachen5.06.22minVse   8.264  7:162.30-
849  Paul de WitBergen op Zoom5.06.22minM35   8.264  7:162.30-
848  Ralf WuppermannAachen5.06.23minM45   8.263  7:162.30-
850  Maarten van den BroekWaddinxveen5.06.30minM55   8.260  7:162.29-
851  Jo VermeirenSint-Niklaas5.06.40minM35   8.256  7:162.29-
844  Rini CapelleNieuwendijk5.06.48minM45   8.252  7:162.29-
855  Hans den BoerRotterdam5.06.59minM45   8.247  7:172.29-
852  Iris HuibregtseUtrecht5.07.08minVse   8.243  7:172.29-
854  Sylvia Siegers (debuut) Vlissingen5.07.16minV35   8.239  7:172.29-
857  Laus de Ridder (PR 3.32.15) Vlissingen5.07.28minM45   8.234  7:172.29-
863  Christophe TaillieuAalter5.07.36minM35   8.230  7:172.29-
853  Erwin Schell (PR 4.20.33) Zierikzee5.07.38minM45   8.230  7:172.29-
864  Piet SnoepScheemda5.07.47minM55   8.226  7:182.28-
860  Gert-Jan Westdorp (PR 4.47.46) Krabbendijke5.07.51minM45   8.224  7:182.28-
862  Ferdy Depondt (PR 4.39.48) Goes5.07.55minM35   8.222  7:182.28-
856  Marcus WeinkopfUnkel5.07.59minM45   8.220  7:182.28-
858  Gert Kruitbosch (PR 4.16.47) Goes5.08.06minM45   8.217  7:182.28-
861  Piet Beijer (PR 4.18.41) Middelburg5.08.23minM55   8.210  7:192.28-
868  Phuong Banh (PR 4.56.42) Oost-Souburg5.08.25minM45   8.209  7:192.28-
865  Dick Geijs (PR 4.42.30) Nisse5.08.27minM45   8.208  7:192.28-
859  Henk JonkerBarneveld5.08.32minM45   8.206  7:192.28-
867  Kees van Belzen (debuut) Vlissingen5.08.37minM45   8.203  7:192.28-
876  Arjan Boot (PR 3.30.10) Kloetinge5.08.44minM35   8.200  7:192.28-
866  Dianka Zuiderwijk (PR 3.54.30) Heinkenszand5.08.46minV35   8.199  7:192.28-
871  Serge Nijssen (debuut) Zierikzee5.09.00minMse   8.193  7:192.28-
873  Annet van der Meule (PR 4.40.01) Biggekerke5.09.07minV35   8.190  7:202.28-
874  Bianca Izeboud (PR)Koudekerke5.09.08minV35   8.190  7:202.27-
881  Maarten VerstuijfLeiden5.09.16minMse   8.186  7:202.27-
879  Kenneth Van Belzen (PR 4.59.08) Vlissingen5.09.18minMse   8.185  7:202.27-
875  Truus de Gaaij-MengelersMiddelburg5.09.19minV45   8.185  7:202.27-
869  Wouter van den BuuseMiddelburg5.09.21minMse   8.184  7:202.27-
870  Niels de Water (PR 4.26.09) s-Gravenhage5.09.22minMse   8.183  7:202.27-
877  Xander Kentin (PR 4.28.23) Goes5.09.26minM35   8.182  7:202.27-
878  Han van den Berg (PR 4.15.01) Lewedorp5.09.37minM45   8.177  7:202.27-
882  Mariska Moenis (debuut) Koudekerke5.09.39minVse   8.176  7:202.27-
883  Joost Polderdijk (PR 3.42.25) Goes5.09.48minM35   8.172  7:212.27-
889  Maarten Kepers (PR 4.38.06) Vlissingen5.09.53minM35   8.170  7:212.27-
880  John van Beek (PR 4.18.23) Arnemuiden5.09.54minM35   8.169  7:212.27-
872  John Provoost (PR 3.59.35) Domburg5.10.00minM35   8.167  7:212.27-
886  Jessemijn Krijger (PR)Koudekerke5.10.21minVse   8.158  7:212.27-
884  John van Anrooij (PR 4.38.03) Kapelle-Biezelinge5.10.22minM45   8.157  7:212.27-
885  Edwin Baas (PR 4.36.38) Oost-Souburg5.10.25minM35   8.156  7:212.27-
891  Eric Hoondert (PR 4.59.34) Kloetinge5.10.30minM45   8.154  7:222.26-
888  Jan van den BroekGeldermalsen5.10.44minM45   8.148  7:222.26-
890  Martijn Remijns-Hertogenbosch5.11.06minMse   8.138  7:222.26-
892  Marjo Hamelink (PR 3.46.10) Oost-Souburg5.11.06minM35   8.138  7:222.26-
887  Eric van der StarreRaamsdonksveer5.11.09minM45   8.137  7:222.26-
895  Charlie KerklaanRosmalen5.11.39minM45   8.124  7:232.26-
894  Thierry van DesselOisterwijk5.11.45minM45   8.121  7:232.26-
893  Mart van de KampGouda5.11.59minM45   8.115  7:242.25-
896  Kees van Belzen (PR 4.08.20) Ritthem5.11.59minM55   8.115  7:242.25-
897  Marco de Smit (PR 4.32.08) Oost-Souburg5.12.00minM35   8.114  7:242.25-
900  Lianne Wijsman (PR 4.13.34) Zierikzee5.12.21minV35   8.105  7:242.25-
904  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg5.12.23minM55   8.104  7:242.25-
901  Piet ColpaartGoirle5.12.25minM65   8.104  7:242.25-
902  Chris van DorsserBeuningen5.12.28minM55   8.102  7:242.25-
898  Peter Bollebakker (PR 4.22.20) Koudekerke5.12.30minM55   8.101  7:242.25-
899  Jos MulderOuderkerk aan de Amstel5.12.30minM45   8.101  7:242.25-
905  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes5.12.35minM45   8.099  7:242.25-
906  Pim Abbink (debuut) Goes5.12.35minMse   8.099  7:242.25-
903  Peter Verhage (PR 3.30.52) Oostkapelle5.12.45minMse   8.095  7:252.25-
910  Izak van Maldegem (PR 4.05.24) Kortgene5.13.06minM45   8.086  7:252.25-
914  Jan DeschachtBrugge (Assebroek)5.13.15minM45   8.082  7:252.25-
909  Ronald Ridderbos (PR 4.12.25) Serooskerke5.13.21minMse   8.079  7:262.24-
912  Rainer CzeschlaRatingen5.13.23minM55   8.079  7:262.24-
915  Wolfgang Krug (PR 4.38.24) Middelburg5.13.40minM45   8.071  7:262.24-
908  Herman van den Dries (PR 4.05.23) Ovezande5.13.56minM35   8.064  7:262.24-
918  Arco Wisse (PR 4.54.50) Zoutelande5.13.59minMse   8.063  7:262.24-
907  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke5.14.00minM35   8.063  7:262.24-
911  Margreeth CapelleVeenendaal5.14.02minV55   8.062  7:272.24-
919  Ruud BakkerNieuw-Vennep5.14.17minM35   8.055  7:272.24-
913  Joost Liefbroer (PR 3.57.47) Oost-Souburg5.14.20minMse   8.054  7:272.24-
920  Muriel Jongepier (PR 4.32.51) Westkapelle5.14.47minVse   8.043  7:282.23-
921  Eline Aerts (PR 4.31.24) Middelburg5.14.47minVse   8.043  7:282.23-
916  Simon van Wouwe (PR 4.49.39) Serooskerke5.14.51minM55   8.041  7:282.23-
922  Marianne Knijff (PR 4.15.42) Philippine5.14.51minV45   8.041  7:282.23-
917  Eric de BruinRockanje5.14.53minM45   8.040  7:282.23-
923  Edwin Dorrepaal (PR 3.41.11) Schore5.15.07minM35   8.034  7:282.23-
925  Wim MiddelveldRidderkerk5.15.07minM45   8.034  7:282.23-
924  Edgar Angelini (PR 3.45.32) Koudekerke5.15.12minM45   8.032  7:282.23-
926  Thijs van HeugtenWeert5.15.25minM55   8.027  7:292.23-
927  Pieter de Gaaij (PR 4.26.16) Middelburg5.15.57minM45   8.013  7:292.23-
928  Francois KraneveldTilburg5.16.03minM35   8.010  7:292.23-
933  Jaap de KamAmstelveen5.16.06minM55   8.009  7:292.22-
929  Pieter Verhage (PR 4.12.12) Westkapelle5.16.16minM65   8.005  7:302.22-
930  Arjen SchutteSoest5.16.17minM45   8.005  7:302.22-
936  Jasper LampertKoudekerke5.16.29minMse   7.999  7:302.22-
931  Johan van der Jagt (PR 4.21.04) Yerseke5.16.37minM35   7.996  7:302.22-
932  Hans CrulRoosendaal5.16.46minM55   7.992  7:302.22-
937  Cor de HeerVoorhout5.16.52minM45   7.990  7:312.22-
941  Piet Roos (PR 4.33.25) Oostkapelle5.16.57minM45   7.988  7:312.22-
934  Herman BonteHoorn Nh5.17.13minM45   7.981  7:312.22-
939  Ron Brusket (PR 4.26.37) Wilhelminadorp5.17.15minM35   7.980  7:312.22-
935  Etienne de Koning (PR 4.54.35) Goes5.17.25minMse   7.976  7:312.22-
943  Margot Verhaagen (PR 5.02.18) Middelburg5.17.29minV45   7.974  7:312.22-
938  Laurens Meeuwsen (PR 4.51.49) Krabbendijke5.17.37minM45   7.971  7:322.21-
945  Dick Hilberdink (PR 4.09.27) Middelburg5.17.40minM45   7.970  7:322.21-
940  Martijn Leenknegt (PR 4.18.00) Kapelle-Biezelinge5.17.48minM35   7.966  7:322.21-
946  Rob Joosse (PR 4.34.50) Veere5.18.07minMse   7.958  7:322.21-
949  Sjaak van der LeerBarendrecht5.18.08minMse   7.958  7:322.21-
951  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder5.18.14minV55   7.955  7:332.21-
952  Sietze HouwenZuidbroek5.18.16minM55   7.955  7:332.21-
947  Herman EuvermanZwolle5.18.19minM55   7.953  7:332.21-
948  Harpert Holtkamp (debuut) Burgh-Haamstede5.18.21minM35   7.953  7:332.21-
942  Martijn de Visser (debuut) Arnemuiden5.18.27minM35   7.950  7:332.21-
954  Miel GussenhovenBergen op Zoom5.18.28minM45   7.950  7:332.21-
944  Sander de Nooijer (debuut) Arnemuiden5.18.29minMse   7.949  7:332.21-
950  Christel Provoost (PR 3.53.02) Gapinge5.18.29minV35   7.949  7:332.21-
955  Aleid Panss-Gravenhage5.18.40minVse   7.945  7:332.21-
956  Dick van der Kleis-Gravenhage5.18.40minM45   7.945  7:332.21-
959  Mariska Thorenaar-van Lei (PR 5.02.17) Middelburg5.18.54minV35   7.939  7:332.21-
961  Elies van Sliedregts-Gravenhage5.19.00minV35   7.936  7:342.20-
953  Martin van Oordt (PR 4.53.46) Middelburg5.19.01minM45   7.936  7:342.20-
960  Erika Dek (debuut) Kapelle-Biezelinge5.19.01minVse   7.936  7:342.20-
958  Frederiek Huiszoon (PR 4.53.24) Middelburg5.19.12minV45   7.931  7:342.20-
957  Ed de Paauw (PR 4.52.09) Middelburg5.19.13minM45   7.931  7:342.20-
963  Berend Haan (PR 4.46.13) Middelburg5.19.55minM35   7.914  7:352.20-
962  Maurits de Jongh (PR 4.25.19) Heinkenszand5.20.14minMse   7.906  7:352.20-
967  Willem KramerApeldoorn5.20.15minM45   7.905  7:352.20-
970  Jasper Knobbout (PR 5.19.53) Koudekerke5.20.40minM45   7.895  7:362.19-
964  Hans Korstanje (PR 4.34.53) Arnemuiden5.20.48minM35   7.892  7:362.19-
965  Jaco Moerdijk (PR 5.01.53) Arnemuiden5.20.50minM35   7.891  7:362.19-
966  Vincent Barentsen (PR 4.28.27) Middelburg5.20.50minMse   7.891  7:362.19-
969  Rien van Weele (PR 4.31.08) Kwadendamme5.20.50minM45   7.891  7:362.19-
974  Peter HelmstrijdGilze5.21.07minM45   7.884  7:372.19-
976  Linda Grim-jakobsen (PR 4.57.28) Westkapelle5.21.15minV35   7.881  7:372.19-
973  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse5.21.17minM55   7.880  7:372.19-
975  Jan Davidse (PR 3.59.29) Oost-Souburg5.21.22minM45   7.878  7:372.19-
978  John van der VeldenBavel5.21.25minM45   7.877  7:372.19-
977  Marjolein Minderhoud (debuut) Domburg5.21.31minVse   7.874  7:372.19-
982  Peter Meeuwsen (PR 2.57.32) Krabbendijke5.21.46minMse   7.868  7:382.19-
971  Gep Navest (debuut) Vlissingen5.21.55minM35   7.864  7:382.18-
972  Peter Busé (debuut) Vlissingen5.21.55minM45   7.864  7:382.18-
979  Ron Kindts (PR 4.40.51) Oost-Souburg5.21.59minM35   7.863  7:382.18-
985  Sjaak SchipperGroningen5.22.00minM55   7.862  7:382.18-
968  Jeffrey Vader (PR 4.55.11) Domburg5.22.07minM35   7.860  7:382.18-
983  Piet KlaaysenGroede5.22.11minM55   7.858  7:382.18-
984  Jan Waltz (PR 4.15.44) Wolphaartsdijk5.22.20minM55   7.854  7:382.18-
981  Jan Verburg (PR 4.12.57) Koudekerke5.22.32minM55   7.849  7:392.18-
991  Ralph Gillissen (PR 4.43.18) Middelburg5.22.41minM35   7.846  7:392.18-
980  Marcel van Ommeren (PR 4.15.24) Middelburg5.22.47minM35   7.843  7:392.18-
990  Coen SchrootsNuenen5.22.52minM35   7.841  7:392.18-
987  Mireille Huiszoon-la Gran (PR 4.22.35) Arnemuiden5.22.53minV35   7.841  7:392.18-
986  Jacqueline Schroevers (PR 4.33.39) Arnemuiden5.22.54minV35   7.841  7:392.18-
993  Bonnie Visser (PR 4.23.05) Middelburg5.23.02minV45   7.837  7:392.18-
994  Sjaak Hamelink (PR 5.08.45) Middelburg5.23.03minM55   7.837  7:392.18-
992  Carlo de Neve (PR 4.50.51) Vlissingen5.23.06minM45   7.836  7:392.18-
989  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.23.10minM45   7.834  7:402.18-
997  Walter OuwehandLeidschendam5.23.11minMse   7.834  7:402.18-
988  Izaak Kroon (PR 5.02.54) Middelburg5.23.14minM55   7.832  7:402.18-
1001  Bas Vooijs (PR 5.08.11) Veere5.23.28minM65   7.827  7:402.17-
998  Carolien Wisse (PR 4.31.04) Grijpskerke5.23.29minV35   7.826  7:402.17-
996  Lenie VonkSchiedam5.23.48minV45   7.819  7:402.17-
1000  Erik Huiszoon (PR 4.32.51) Middelburg5.24.15minM45   7.808  7:412.17-
1002  Martin Ribbens (debuut) Kapelle-Biezelinge5.24.19minM45   7.806  7:412.17-
995  Henry c m BinkWaalwijk5.24.20minM45   7.806  7:412.17-
1005  Jeroen WolfVlissingen5.24.25minM35   7.804  7:412.17-
1003  Hiensch ChristiaanTerneuzen5.24.38minM45   7.799  7:422.17-
1006  Peter de JeuOud-Beijerland5.24.47minM35   7.795  7:422.17-
1007  Angelique de JeuOud-Beijerland5.24.49minV35   7.794  7:422.17-
1008  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee5.24.56minM45   7.791  7:422.16-
1011  Jan Kees SchakelEnschede5.25.03minM55   7.789  7:422.16-
999  Wim Karelse (PR 4.14.55) Schore5.25.09minM45   7.786  7:422.16-
1009  Hans Wijkhuijs (PR 5.01.24) Meliskerke5.25.10minMse   7.786  7:422.16-
1004  Adriaan Kroese (PR 4.11.19) Gapinge5.25.18minMse   7.783  7:432.16-
1012  Monique Fieman (PR 4.41.10) Wemeldinge5.25.20minV35   7.782  7:432.16-
1013  Inge ZieglerFriedberg5.25.34minV45   7.776  7:432.16-
1010  Carel van Putten (debuut) Kerkwerve5.25.54minM65   7.768  7:432.16-
1014  Eugene Louwerse (PR 4.01.38) Middelburg5.26.47minM55   7.747  7:452.15-
1016  Youri van Noorden (debuut) Kruiningen5.26.53minMse   7.745  7:452.15-
1015  Charlotte Fischer-SimonRatingen5.26.55minV45   7.744  7:452.15-
1021  Marten Bij de Vaate (PR 4.30.11) Kapelle-Biezelinge5.27.30minM35   7.730  7:462.15-
1019  Monica Kesteloo (PR 4.34.35) Vlissingen5.27.32minV45   7.730  7:462.15-
1018  Ludger JoormannRheine5.27.37minM45   7.728  7:462.15-
1017  Betty MeckingDuesseldorf5.27.46minV35   7.724  7:462.15-
1020  Kiek van den TweelBemmel5.27.54minV45   7.721  7:462.14-
1025  Caroline Ganseman (PR 4.43.04) Kapelle-Biezelinge5.28.24minV35   7.709  7:472.14-
1024  Aad SpruijtPoortugaal5.28.29minM55   7.707  7:472.14-
1022  Guido van den Dries (PR 4.19.06) Goes5.28.42minM45   7.702  7:472.14-
1023  Maarten van Tol (debuut) Goes5.28.45minM45   7.701  7:472.14-
1026  Martin DekkerIJmuiden5.28.49minM35   7.699  7:482.14-
1027  Toon de Kam (PR 5.02.41) Wolphaartsdijk5.28.57minM45   7.696  7:482.14-
1028  Moniek Schipper (PR 4.13.24) Heinkenszand5.28.59minVse   7.696  7:482.14-
1029  Mark Kakes (PR 4.20.24) Wolphaartsdijk5.29.00minM35   7.695  7:482.14-
1032  Jaap de Ridder (PR 4.31.43) Arnemuiden5.29.24minM55   7.686  7:482.13-
1030  Frans KleemansOosterhout5.29.30minM55   7.683  7:492.13-
1031  Martin Harte (PR 3.49.40) Wilhelminadorp5.29.39minM45   7.680  7:492.13-
1033  Marcel van de Ketterij (PR 4.42.54) Vlissingen5.29.41minM35   7.679  7:492.13-
1034  Marcel Adriaanse (PR 2.57.46) Middelburg5.30.03minM35   7.671  7:492.13-
1036  Jan van Schagen (PR 4.17.38) Goes5.30.36minM55   7.658  7:502.13-
1037  Hans JelierseNoordwijk5.30.50minM45   7.652  7:502.13-
1035  Peter PostAmsterdam5.31.05minM35   7.647  7:512.12-
1038  Vincent Kouwen (PR 4.37.19) Kapelle-Biezelinge5.31.46minM35   7.631  7:522.12-
1039  Johnny Tolhoek (debuut) Yerseke5.32.00minM35   7.626  7:522.12-
1040  Harro Hazelaar (PR 4.53.01) Oostkapelle5.32.00minM35   7.626  7:522.12-
1041  Peter-Paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene5.32.03minM45   7.624  7:522.12-
1042  Eberhard RieckSankt Augustin5.32.09minM45   7.622  7:522.12-
1044  Anja OosterbaanKoudekerke5.32.50minV35   7.607  7:532.11-
1043  Dirk de JongPapendrecht5.32.52minM35   7.606  7:532.11-
1049  Michel HanssenGeleen5.33.06minM45   7.600  7:542.11-
1045  Gerrie Melse (PR 4.50.50) Middelburg5.33.07minM45   7.600  7:542.11-
1047  Monique KullerSpijkenisse5.33.27minV35   7.592  7:542.11-
1048  Niek Grootjans (PR 5.00.47) Arnemuiden5.33.29minMse   7.592  7:542.11-
1046  Willy van Gimst (PR 4.36.16) Domburg5.33.33minM65   7.590  7:542.11-
1052  Joost Moerdijk (PR 4.30.59) Goes5.33.35minMse   7.589  7:542.11-
1050  Geertje Huurman (PR 4.34.34) Goes5.33.37minV45   7.589  7:542.11-
1053  Andrea WildschützRemscheid5.33.46minV35   7.585  7:552.11-
1055  Fedor Hamelink (PR 4.48.06) Goes5.34.08minM35   7.577  7:552.10-
1051  Gerard Paul de ManMelissant5.34.15minM45   7.574  7:552.10-
1054  Martina de JongMiddelburg5.34.23minV35   7.571  7:552.10-
1057  Eric van der LindenBergen op Zoom5.34.25minM45   7.570  7:562.10-
1058  Patrick van HarenBergen op Zoom5.34.25minM35   7.570  7:562.10-
1056  Esther van Sluijs (PR 4.23.19) Kloetinge5.34.49minV35   7.561  7:562.10-
1059  André Marteijn (PR 4.51.33) Middelburg5.34.52minM35   7.560  7:562.10-
1060  Roel van der SchotGoes5.35.06minMse   7.555  7:572.10-
1063  Tina Verhulst (PR 4.45.22) Oostkapelle5.35.08minV35   7.554  7:572.10-
1061  Stephan Van Es (PR 4.50.01) Middelburg5.35.20minMse   7.550  7:572.10-
1062  Lorenzo AntoniRotterdam5.35.20minMse   7.550  7:572.10-
1064  Marc FuhringBarendrecht5.35.37minM45   7.543  7:572.10-
1066  Loes van AckooijBrielle5.35.57minV45   7.536  7:582.09-
1065  Bennie Danielse (PR 4.21.48) Middelburg5.36.00minM45   7.535  7:582.09-
1067  Jacob den Engelsman (PR)Burgh-Haamstede5.36.48minM45   7.517  7:592.09-
1068  Peter Groenenberg (PR 4.45.56) Middelburg5.37.00minMse   7.512  7:592.09-
1069  Leen GeschiereVught5.37.18minM45   7.506  8:002.08-
1071  Willem ElsingaErmelo5.37.25minM55   7.503  8:002.08-
1074  Lucas Kint (PR 4.05.59) Middelburg5.37.33minM45   7.500  8:002.08-
1072  Peter Maranus (debuut) Aagtekerke5.37.54minM45   7.492  8:002.08-
1073  Quinten Meulblok (PR 4.52.25) Burgh-Haamstede5.37.59minMse   7.491  8:012.08-
1077  Willem van der Most (PR 4.44.26) Domburg5.38.14minM55   7.485  8:012.08-
1070  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder5.38.17minM45   7.484  8:012.08-
1075  Jolita de NijsTholen5.38.20minV35   7.483  8:012.08-
1076  Helene van SchiltTholen5.38.20minV45   7.483  8:012.08-
1080  Cirsten VerlegerDortmund5.38.47minV35   7.473  8:022.08-
1079  Gera van BovenNijkerk5.39.17minV45   7.462  8:022.07-
1081  Frank de Koeijer (PR 4.19.40) Middelburg5.39.19minM35   7.461  8:022.07-
1078  Josien GreenwoodDongen5.39.20minV45   7.461  8:032.07-
1083  Emy Terwiel (PR 4.33.37) Heinkenszand5.39.50minM45   7.450  8:032.07-
1084  Irma Karelse (debuut) Middelburg5.39.58minV35   7.447  8:032.07-
1082  Jacco de Meij (PR 4.21.32) Ritthem5.40.07minM35   7.444  8:042.07-
1085  Joep Roseboom (PR 3.40.06) Vlissingen5.41.32minM35   7.413  8:062.06-
1086  Martijn MalinkaBreda5.41.41minMse   7.409  8:062.06-
1087  Monik Van loockVorselaar5.42.30minV45   7.392  8:072.05-
1088  André Nieuwenhuize (PR 4.51.20) Yerseke5.42.52minM55   7.384  8:082.05-
1089  Trees Blaauw-KramNijkerk5.43.16minV55   7.375  8:082.05-
1091  Thijs Kluijfhout (PR 5.24.56) Koudekerke5.43.27minMse   7.371  8:082.05-
1092  Gerben Meijers (PR 5.15.20) Koudekerke5.43.28minMse   7.371  8:082.05-
1093  Manfred LeismannLeichlingen5.43.38minM55   7.367  8:092.05-
1090  Barry van de WeteringTerneuzen5.44.07minMse   7.357  8:092.04-
1095  Wil HopmansBergen op Zoom5.44.20minM45   7.352  8:102.04-
1097  Martijn FolkersmaAxel5.44.25minMse   7.351  8:102.04-
1094  Marco Mandemaker (PR 4.28.35) s-Gravenpolder5.44.41minM45   7.345  8:102.04-
1098  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp5.44.52minM45   7.341  8:102.04-
1096  Michela van Stel (PR 4.26.20) Yerseke5.45.20minV35   7.331  8:112.04-
1099  Jacqueline Baaijens-van b (PR 5.24.36) Arnemuiden5.46.04minV35   7.316  8:122.03-
1100  Wilma Schroevers (PR 4.08.34) Arnemuiden5.46.05minV45   7.315  8:122.03-
1103  Ziko Jagurdzija (debuut) Vlissingen5.46.19minMse   7.310  8:122.03-
1101  Rene Janse (PR 4.50.19) Axel5.46.38minM45   7.304  8:132.03-
1102  Gerson Titaleys-Gravenhage5.47.19minM35   7.289  8:142.02-
1105  Johan HopmansAmersfoort5.47.23minM55   7.288  8:142.02-
1106  Miranda Lievense (PR 3.54.25) Goes5.47.45minV35   7.280  8:142.02-
1104  Sarijke Aerts (PR 4.57.49) Middelburg5.47.50minV55   7.278  8:152.02-
1109  Mirjam Dek (debuut) Kapelle-Biezelinge5.47.59minVse   7.275  8:152.02-
1107  Jos Davidse (debuut) Ovezande5.48.09minM55   7.272  8:152.02-
1108  Robbie VisserRotterdam5.48.19minMse   7.268  8:152.02-
1110  Paul Wijnen (debuut) Krabbendijke5.48.25minM35   7.266  8:152.02-
1111  John Sonnevijlle (PR 5.07.18) Vlissingen5.48.35minM45   7.263  8:162.02-
1112  Ingrid Hildenbrant (PR 4.50.56) Middelburg5.48.48minV35   7.258  8:162.02-
1114  Johan van den BergBergen op Zoom5.49.16minM45   7.249  8:172.01-
1115  Regina Verhage (PR 4.00.44) Aagtekerke5.49.46minV45   7.238  8:172.01-
1116  Ronald LipsHoofddorp5.50.02minM45   7.233  8:182.01-
1113  Frank RohmannBochum5.50.35minM35   7.221  8:192.01-
1118  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen5.51.00minMse   7.213  8:192.00-
1117  Christina Fuhring BennikBarendrecht5.51.07minV35   7.210  8:192.00-
1120  Jurgen Dingemanse (PR 4.47.31) Biggekerke5.51.09minM35   7.210  8:192.00-
1119  Chris Rodermond (PR 5.17.21) Oost-Souburg5.51.52minM45   7.195  8:202.00-
1121  Burry van Nugteren (PR 4.08.47) Vlissingen5.52.02minM35   7.192  8:212.00-
1122  Sylvia Berrevoets (debuut) Zonnemaire5.52.02minV35   7.192  8:212.00-
1123  Heinz Werner SchäferDierdorf5.52.05minM45   7.191  8:212.00-
1124  Ronald Mesu (PR 3.58.57) Oostkapelle5.52.37minM45   7.180  8:211.99-
1125  Kees Hermans (PR 4.55.30) Heinkenszand5.53.00minM45   7.172  8:221.99-
1128  Folkert Kasemier (PR 4.22.34) Zierikzee5.53.29minM55   7.162  8:231.99-
1126  Wolfgang SchwabeNordstemmen5.53.32minM55   7.161  8:231.99-
1127  Ronald Lamers (PR 5.21.59) Kattendijke5.53.58minM45   7.152  8:231.99-
1131  Sylvestro Lorello (PR 4.09.13) Rotterdam5.55.02minMse   7.131  8:251.98-
1133  Peter DamenTilburg5.55.09minM45   7.129  8:251.98-
1132  Ronnie de Nooijer (PR 4.52.33) Oostkapelle5.55.20minM45   7.125  8:251.98-
1130  Leo Cannoo (PR 5.35.50) Oost-Souburg5.55.21minM45   7.125  8:251.98-
1135  Peter van der Maale (PR 4.57.52) Koudekerke5.55.26minM65   7.123  8:251.98-
1134  Diana Schuit (PR 5.49.23) Arnemuiden5.55.54minV35   7.114  8:261.98-
1129  Raymond VosSpijkenisse5.55.59minM35   7.112  8:261.98-
1136  Rudi Aantjes (PR 4.47.46) Krabbendijke5.56.47minMse   7.096  8:271.97-
1138  Hans KoppejanKloetinge5.57.57minM35   7.073  8:291.96-
1139  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke5.58.20minM55   7.065  8:301.96-
1137  Ton Biesemaats-Gravenhage5.58.49minM45   7.056  8:301.96-
1140  Alfred Jakob JansepsViersen6.00.02minM55   7.032  8:321.95-
1141  Just GroenApeldoorn6.00.24minM45   7.025  8:321.95-
Mannen: 1007 (88.26%) => M35=321 - M45=383 - M55=136 - M65=12 - Mse=155
Vrouwen: 134 (11.74%) => V35=67 - V45=42 - V55=8 - Vse=17

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.899 seconden nodig om deze lijst met 1141 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020