vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

4e Ladiesrun

Zoutelande, vrijdag 30 september 2011 - Organisatie: Kustmarathon
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Marianne de Kok (PR 36.17) Dynamica42.20minV40   14.173  4:143.94411
2  Wilma Tieman (PR)Middelburg47.03minV40   12.752  4:423.54209
3  Monique Verschuure (PR 36.43) Yerseke47.06minVse   12.739  4:433.54207
4  Cindy JobseOost-Souburg47.17minV45   12.689  4:443.52201
5  Annemiek van de Velde (PR 45.37) Delta Sport47.58minVse   12.509  4:483.47178
6  Willeke den DikkenAmersfoort48.48minVse   12.295  4:533.42151
7  Jeanette VlenterieVelden48.52minV50   12.278  4:533.41149
8  Christine VisserDynamica48.56minV60   12.262  4:543.41147
10  Roely Prenger (PR 43.45) Dynamica49.04minVse   12.228  4:543.40143
9  Bianca van Aartsen (PR 42.51) Koudekerke49.10minVse   12.203  4:553.39141
11  Chantal Koole (PR 39.08) Zoutelande49.35minVse   12.101  4:583.36128
12  Ans van Veenendaal?49.55minVse   12.020  5:003.34119
13  Renate de Wilde (PR 44.15) AV'5649.57minVse   12.012  5:003.34119
14  Jannie De Vries (PR 46.15) Vlissingen50.06minV50   11.976  5:013.33115
15  Barbara Trappeniers (debuut) Biggekerke50.15minVse   11.940  5:023.32111
16  Sylvie Bertijn (PR 49.23) Vlissingen50.18minV40   11.928  5:023.31109
17  Sylvia van der Weide (PR)Oost-Souburg50.23minV35   11.909  5:023.31107
18  Marcia Wielemaker (debuut) Vlissingen50.23minV35   11.909  5:023.31107
19  Idelette SchuurmanWestkapelle50.49minV40   11.807  5:053.2896
20  Pascal de MeulmeesterMiddelburg51.04minV35   11.749  5:063.2691
21  Angela van Alphen (PR 48.14) Vlissingen51.21minV35   11.685  5:083.2584
23  Marga Slot (debuut) Kloetinge51.41minV45   11.609  5:103.2277
22  Susanne Roose (PR)Middelburg51.45minV40   11.594  5:113.2275
24  Nicole Constandse (PR 46.18) Dynamica52.03minVse   11.527  5:123.2069
26  Sonja Boogaard (PR 46.15) Middelburg52.07minV35   11.513  5:133.2068
25  Ans Mastbooms (PR)Middelburg52.09minV45   11.505  5:133.2067
27  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5652.22minV40   11.458  5:143.1863
28  Corina van de Wege (PR 47.00) Philippine52.22minV45   11.458  5:143.1863
29  Claudia StrooHalsteren52.23minV35   11.454  5:143.1862
30  Mieke Van der BijlEnschede52.52minV35   11.349  5:173.1553
31  Catherine Nieuwenhuijse (debuut) Yerseke52.57minVse   11.331  5:183.1552
33  Mia Eversdijk (PR 52.08) AV'5653.03minV50   11.310  5:183.1450
32  Marloes Priemis (PR 46.14) Renesse53.09minVse   11.289  5:193.1448
34  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Dynamica53.24minV50   11.236  5:203.1244
36  Andrea van der Heul (PR 51.37) Middelburg53.36minV35   11.194  5:223.1141
35  Jolanda In't anker (debuut) Koudekerke53.39minVse   11.184  5:223.1140
37  Lisanne Richard (PR)Zoutelande53.49minVse   11.149  5:233.1037
38  Tessa Springer (PR)Middelburg53.49minVse   11.149  5:233.1037
39  Annet van de Kreke (PR 48.03) Oost-Souburg53.51minV40   11.142  5:233.1037
40  Ilona Harten (PR 47.22) Oost-Souburg53.58minV35   11.118  5:243.0935
41  Irus RondeelDutch Runners Gold54.05minV40   11.094  5:253.0834
42  Annemiekd de QuelerijMiddelburg54.06minVse   11.091  5:253.0833
43  Petra Koets (debuut) Serooskerke54.06minV35   11.091  5:253.0833
44  Julia Paauwe (PR 50.12) Oostkapelle54.10minV45   11.077  5:253.0832
45  Ria Tramper (PR 49.23) Dynamica54.14minV50   11.063  5:253.0731
46  Mariëtte van Kleven (PR)Middelburg54.20minV45   11.043  5:263.0730
48  Charlotte Vercouteren (PR)Zaamslag54.20minVse   11.043  5:263.0730
49  Christianne Duvekot (PR)Vrouwenpolder54.26minV40   11.023  5:273.0629
47  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport54.27minV35   11.019  5:273.0629
50  Sandra Cevaal (PR 54.05) Nieuw- en Sint Joosland54.36minV45   10.989  5:283.0527
51  Eugenie Heuvinks-Heer Arendskerke54.41minV35   10.972  5:283.0526
53  Inge Marchand (PR)Burgh-Haamstede54.50minV35   10.942  5:293.0424
54  Petra Hogenstein (debuut) Burgh-Haamstede54.54minV40   10.929  5:293.0423
52  Maaike Louwerse (PR 53.09) Middelburg54.55minVse   10.926  5:303.0323
58  Claudia TimmermanBreda55.03minVse   10.899  5:303.0321
56  Jacqueline Baas (PR 52.28) Oost-Souburg55.06minV45   10.889  5:313.0221
57  Elvera Boogaard (PR 51.28) Grijpskerke55.06minVse   10.889  5:313.0221
55  Coby Coppoolse (PR 50.07) Grijpskerke55.07minV50   10.886  5:313.0220
59  Corry Cevaal (debuut) Oost-Souburg55.21minV40   10.840  5:323.0118
62  Jael van der Oever (PR 47.29) Vlissingen55.21minV35   10.840  5:323.0118
61  Ciska Dijkers (PR 53.37) Zoutelande55.22minV40   10.837  5:323.0118
60  Eleonora Puijpe (debuut) Heinkenszand55.23minVse   10.834  5:323.0118
63  Suzanne BrandsmaVenlo55.30minV45   10.811  5:333.0016
67  Vivian Brasser (PR 55.27) Westkapelle55.38minV35   10.785  5:343.0015
64  Elsbeth Dingemanse (PR 50.48) Gapinge55.41minV40   10.775  5:342.9915
65  Marleen van Sighem (PR 52.28) Delta Sport55.46minV45   10.759  5:352.9914
66  Henny Strating (PR 46.14) Kamperland55.48minV40   10.753  5:352.9914
70  Linda JobseMiddelburg55.56minVse   10.727  5:362.9812
74  Ada Geuze (PR 43.13) Middelburg55.59minVse   10.717  5:362.9812
77  Vera de Winter (PR 55.03) Kapelle-Biezelinge56.01minVse   10.711  5:362.9812
69  Mariette van Vliet (PR 51.23) Vlissingen56.07minV45   10.692  5:372.9711
68  Annemarie Simonse (debuut) Middelburg56.12minV40   10.676  5:372.9710
79  Gertrud Elenbaas (debuut) Goes56.18minVse   10.657  5:382.969
71  Claudia WijnhovenVelden56.25minV35   10.635  5:392.959
73  Nancy Burger (PR)Vlissingen56.30minV40   10.619  5:392.958
75  Sandra Hermkens-van VeGrubbenvorst56.31minV35   10.616  5:392.958
72  Renate van Belzen (PR)Oost-Souburg56.33minV40   10.610  5:392.958
76  Mariska de Meulmeester (PR)Middelburg56.38minV35   10.594  5:402.947
78  Leonie de KosterColijnsplaat56.45minVse   10.573  5:412.946
86  Carola den Hartog (debuut) Dynamica56.49minV35   10.560  5:412.936
83  Marian van DammeRKHAV56.51minV45   10.554  5:412.936
81  Nicole Sturm (PR)Wemeldinge56.53minV35   10.548  5:412.936
80  Janet van de Griend (PR 49.41) Vlissingen56.54minV40   10.545  5:412.935
82  Sanja Landsbergen (PR)Kapelle-Biezelinge56.54minV35   10.545  5:412.935
87  Judith de LooffArnhem56.54minVse   10.545  5:412.935
96  Marga de BreeSpado56.59minV45   10.529  5:422.925
84  Eveline Rodts (PR 54.25) Lewedorp57.00minV40   10.526  5:422.925
85  Noleen Schraa-RiordanVlissingen57.01minV35   10.523  5:422.925
90  Manella Lampert (PR 54.51) Biggekerke57.01minV45   10.523  5:422.925
93  Natasja Adriaanse-DijkHeinkenszand57.06minV40   10.508  5:432.924
91  Krista Kanbolat (PR 54.13) Burgh-Haamstede57.07minV35   10.505  5:432.924
95  Willeke Prevost (PR 54.55) AV'5657.08minV35   10.502  5:432.924
99  Annabelle IkenLeiden57.08minVse   10.502  5:432.924
88  Natasja Jacobse (debuut) Middelburg57.09minV35   10.499  5:432.924
94  Natascha But (debuut) Middelburg57.10minV40   10.496  5:432.924
97  Lia Dobbelaar (PR 53.53) Heinkenszand57.19minV45   10.468  5:442.913
89  Sandra Passenier (PR 53.52) Westkapelle57.20minV35   10.465  5:442.913
98  Karin lukaart Lukaart (PR 54.12) Kapelle-Biezelinge57.25minV45   10.450  5:452.903
102  Miranda Slabber (PR 54.34) Dynamica57.25minVse   10.450  5:452.903
112  Gwendolyn Vermeule (debuut) Koudekerke57.25minVse   10.450  5:452.903
100  Nancy Baecke-VerstraetMiddelburg57.27minV35   10.444  5:452.903
92  Petra Janse (debuut) Koudekerke57.29minV35   10.438  5:452.903
109  Wilma CornelissenWilbertoord57.36minV55   10.417  5:462.892
101  Marlies Hulsteijn (PR 53.33) Grijpskerke57.37minVse   10.414  5:462.892
107  Hilde Meulenberg (PR 53.42) AV'5657.40minVse   10.405  5:462.892
105  Anda Passenier (PR)Dynamica57.43minV45   10.396  5:462.892
106  Caroline van Houselt (PR 56.09) Zierikzee57.44minV35   10.393  5:462.892
108  Petra van Bleijswijk (PR 55.02) Renesse57.44minV40   10.393  5:462.892
115  Nicole van KeulenLoopgroep Oegstgeest57.45minVse   10.390  5:472.892
103  Christianne Janse (debuut) Zoutelande57.49minVse   10.378  5:472.881
104  Ina Willemse (PR 51.22) Zoutelande57.50minV45   10.375  5:472.881
111  Giny Koster (PR)Middelburg57.52minV35   10.369  5:472.881
110  Lindy Hollebrandse (PR 56.51) Middelburg57.53minV35   10.366  5:472.881
113  Marianne LakoMiddelburg57.59minV55   10.348  5:482.871
117  Eveline Roskam (PR 53.37) Middelburg58.00minVse   10.345  5:482.871
114  Natalie Sinke (PR 45.26) Vlissingen58.02minV35   10.339  5:482.871
116  Ilona Snoep (PR 53.06) Oost-Souburg58.12minVse   10.309  5:492.861
119  Evelien Glas (PR)Zoutelande58.12minVse   10.309  5:492.861
121  Ria Gillissen-oomenMiddelburg58.13minV50   10.306  5:492.861
118  Marie-louise van Mierl (debuut) Vlissingen58.17minV45   10.295  5:502.861
122  Frannah Numeijer (PR 53.41) Middelburg58.23minVse   10.277  5:502.851
120  Ineke Kerkhove (debuut) Dynamica58.24minV55   10.274  5:502.851
123  Marieke de Hoop (debuut) Burgh-Haamstede58.27minVse   10.265  5:512.85-
124  Jessicaj de JongZoutelande58.36minV40   10.239  5:522.84-
130  Marja Kuiper (PR)Oost-Souburg58.43minV45   10.219  5:522.84-
126  Jolanda Steenbakker (PR 54.57) AV'5658.45minV45   10.213  5:532.84-
125  Anja Schreijenberg (PR)Biggekerke58.52minV40   10.193  5:532.83-
131  Alexandra Van het westKapelle-Biezelinge58.57minV50   10.178  5:542.83-
127  Corrie Treebusch de LoBiggekerke59.01minV50   10.167  5:542.82-
129  Marika Sinke (debuut) Middelburg59.02minVse   10.164  5:542.82-
128  Henny de Jonge (PR 50.33) Delta Sport59.03minV55   10.161  5:542.82-
146  Wijk van IrisLeerdam59.06minV40   10.152  5:552.82-
140  Renate Moerland (PR 51.10) Arnemuiden59.08minVse   10.147  5:552.82-
132  Gertie de SwartLomm59.11minV45   10.138  5:552.82-
137  Iris FranckeGrijpskerke59.11minVse   10.138  5:552.82-
135  Sung van 't Veer (PR 58.48) Middelburg59.15minV35   10.127  5:562.81-
133  Rosette Erdtsieck (PR 51.39) Vlissingen59.17minV35   10.121  5:562.81-
136  Sylvia de KlerkVlissingen59.18minVse   10.118  5:562.81-
134  Sandra Stoopen-BrandsmVelden59.20minV45   10.112  5:562.81-
139  Johanneke Wijkhuijs (debuut) Meliskerke59.28minVse   10.090  5:572.80-
144  Hanneke SchoemanVeenendaal59.30minV35   10.084  5:572.80-
138  Carol de Kraa (PR)Kloetinge59.31minV50   10.081  5:572.80-
142  Ria Marchand (PR)Burgh-Haamstede59.31minV60   10.081  5:572.80-
145  Roelie BotmanMiddelburg59.34minV55   10.073  5:572.80-
141  Wendy Vermeulen (PR 55.48) Kwadendamme59.35minV35   10.070  5:582.80-
143  Marielle EnsingGoes59.35minV35   10.070  5:582.80-
149  Sylvia Timmermans (debuut) Yerseke59.46minV35   10.039  5:592.79-
156  Stien van Belzen (PR 58.17) Middelburg59.46minV55   10.039  5:592.79-
147  Ann Fiers (debuut) Goes59.49minV35   10.031  5:592.79-
148  Heleen Kapteijn (PR 58.39) Kapelle-Biezelinge59.50minV35   10.028  5:592.79-
151  Arja BeukersBurgh-Haamstede59.57minV35   10.008  6:002.78-
157  Jacqueline Vos (PR 54.39) Nieuw- en Sint Joosland59.58minVse   10.006  6:002.78-
155  Kim de Nooijer (PR 53.54) Koudekerke1.00.01minVse   9.997  6:002.78-
150  Paulien de Klerk (PR 56.24) Nieuw- en Sint Joosland1.00.05minV55   9.986  6:012.77-
152  Helma Minderhoud (PR 55.40) Middelburg1.00.08minV45   9.978  6:012.77-
153  Simone SchroeversRotterdam1.00.14minVse   9.961  6:012.77-
159  Claudia van Sighem (PR 49.48) Westkapelle1.00.18minV40   9.950  6:022.76-
160  Marieke de Vries (PR 59.56) Zoutelande1.00.20minVse   9.945  6:022.76-
154  Iris de Jonge (PR 58.04) Heinkenszand1.00.25minVse   9.931  6:032.76-
166  Marga Jobse (PR 1.00.08) Oostkapelle1.00.32minV45   9.912  6:032.75-
163  Marianne Meijers (debuut) Middelburg1.00.37minV45   9.898  6:042.75-
168  Veronique Geijs (PR 1.00.10) Goes1.00.39minVse   9.893  6:042.75-
158  Sylvia Maas (debuut) Middelburg1.00.43minV40   9.882  6:042.74-
162  Claudia MaasdijkHoogerheide1.00.47minV40   9.871  6:052.74-
165  Annemieke van StelKapelle-Biezelinge1.00.49minV35   9.866  6:052.74-
161  Thea van Schaik (PR)Middelburg1.00.51minV40   9.860  6:052.74-
170  Jet Groeneveld (debuut) Aagtekerke1.00.52minV40   9.858  6:052.74-
169  Anke Franse-LousDynamica1.00.59minV50   9.839  6:062.73-
164  Nicky Sherrington (PR 58.16) Domburg1.01.02minV45   9.831  6:062.73-
173  Jakolien SchreijenbergHilversum1.01.09minVse   9.812  6:072.73-
175  Jolanda Bilderbeek (PR 51.35) Kloetinge1.01.09minV35   9.812  6:072.73-
167  Cornelleke Blok (debuut) Middelburg1.01.11minVse   9.807  6:072.72-
172  Paula de HaasSerooskerke1.01.15minV35   9.796  6:082.72-
176  Dianne Ridderhof (PR)Kapelle-Biezelinge1.01.17minV45   9.791  6:082.72-
171  Cathy den Beer (PR)Vlissingen1.01.18minV45   9.788  6:082.72-
179  Lenny Caljouw-Wouts (PR 56.18) Vlissingen1.01.19minV50   9.785  6:082.72-
181  Elise Fanchamps (PR 56.40) Westkapelle1.01.22minV45   9.777  6:082.72-
182  Hannie de Nooijer (PR 52.34) Aagtekerke1.01.24minV50   9.772  6:082.71-
177  Miranda Cijvat (PR 1.00.44) Domburg1.01.25minV40   9.769  6:092.71-
180  Marjan Francke (PR 58.27) Biggekerke1.01.26minV40   9.767  6:092.71-
184  Lenneke BruijnesGoes1.01.26minVse   9.767  6:092.71-
174  Els van Zwieten (PR 56.04) Delta Sport1.01.28minV60   9.761  6:092.71-
183  Monika Tramper (PR 54.01) Middelburg1.01.28minV35   9.761  6:092.71-
178  Heidi Bontius (PR 57.00) Delta Sport1.01.29minV40   9.759  6:092.71-
198  Judith van HeusenOost-Souburg1.01.40minV40   9.730  6:102.70-
185  ? (PR)Vlissingen1.01.43minV40   9.722  6:102.70-
188  Ingrid Faber (PR 57.32) Zuiddorpe1.01.45minV40   9.717  6:112.70-
190  Annemiek Paulusse (PR 58.07) Oost-Souburg1.01.48minV40   9.709  6:112.70-
189  ? (PR 1.01.43) Vlissingen1.01.50minV40   9.704  6:112.70-
199  Tamara Kramer (PR 57.20) Koudekerke1.01.56minVse   9.688  6:122.69-
186  Nathalie van der MaasVlissingen1.02.01minV40   9.675  6:122.69-
201  Sonja VerstraetenVeldhoven1.02.04minV35   9.667  6:122.69-
187  Priscilla Provoost (PR 59.16) Vlissingen1.02.05minVse   9.664  6:132.68-
200  Wendy Prior (PR)Vlissingen1.02.05minVse   9.664  6:132.68-
191  Marieke Padmoes (PR 50.27) Goes1.02.06minV35   9.662  6:132.68-
196  Ana Lokerse-StrutzDomburg1.02.07minV35   9.659  6:132.68-
197  Manita Louwerse (debuut) Oostkapelle1.02.08minV45   9.657  6:132.68-
192  Jacqueline de BlaeijWolphaartsdijk1.02.13minV50   9.644  6:132.68-
193  Anneke Heijning (debuut) Goes1.02.20minV50   9.626  6:142.67-
194  Lia Verhage (PR 57.58) Lewedorp1.02.23minV40   9.618  6:142.67-
195  Coline Coppoolse (PR 54.47) Middelburg1.02.26minV40   9.610  6:152.67-
216  Danielle Van der MastAmersfoort1.02.27minV35   9.608  6:152.67-
221  Nicole PeeneWestkapelle1.02.27minVse   9.608  6:152.67-
202  Mirjam GeldofMiddelburg1.02.29minVse   9.603  6:152.67-
207  Cecile van EsbroeckSpado1.02.29minV50   9.603  6:152.67-
208  Dorien van BovenNijkerk1.02.29minVse   9.603  6:152.67-
209  Anita van Boven (PR 1.01.02) Goes1.02.31minV40   9.597  6:152.67-
205  Elvera Krijger (PR)Koudekerke1.02.34minVse   9.590  6:152.66-
203  Judith de Kok-Visser (debuut) Vlissingen1.02.35minV35   9.587  6:162.66-
212  Gina Jansen (PR 57.47) Goes1.02.36minV50   9.585  6:162.66-
214  Wilma de NooijerArnemuiden1.02.37minVse   9.582  6:162.66-
213  Monique de Gijsel (PR)Goes1.02.38minV35   9.580  6:162.66-
226  Carla DagevosWemeldinge1.02.41minV45   9.572  6:162.66-
219  Astrid GabrielseWestkapelle1.02.42minVse   9.569  6:162.66-
211  Nadine Ovaa (debuut) Zoutelande1.02.43minVse   9.567  6:162.66-
222  Pauline Nijsse (PR 57.56) Veere1.02.44minV40   9.564  6:162.66-
220  Marloes Roelse (PR 50.06) Westkapelle1.02.45minVse   9.562  6:172.66-
206  Marileen van Wijnen (PR 59.10) Vlissingen1.02.48minVse   9.554  6:172.65-
204  Monique Rispens-SpruitVlissingen1.02.52minV40   9.544  6:172.65-
210  Hannie Peene (PR 54.58) Zoutelande1.02.52minV40   9.544  6:172.65-
215  Karin Schot paridaen (PR 1.00.09) Middelburg1.02.52minV50   9.544  6:172.65-
225  Marja Jansen (PR 53.11) Wolphaartsdijk1.02.58minV35   9.529  6:182.65-
217  Jozina Hoornick (PR 1.02.22) Koudekerke1.02.59minV40   9.526  6:182.65-
229  Marijke Willems (PR 1.02.18) Aagtekerke1.03.04minV45   9.514  6:182.64-
218  Manon VeroudeMiddelburg1.03.05minVse   9.511  6:192.64-
224  Marielouise van DongenDuiven1.03.06minV55   9.509  6:192.64-
233  Marieke Warringa (debuut) Terneuzen1.03.14minV50   9.489  6:192.64-
223  Mariette Sanderse (PR 56.59) Middelburg1.03.17minV40   9.481  6:202.63-
228  Diana BolleOost-Souburg1.03.23minVse   9.466  6:202.63-
227  Claudia GrubeKoln (GER)1.03.31minV45   9.446  6:212.62-
238  Anita van SplunterHeerle1.03.34minV40   9.439  6:212.62-
230  Natasja de Smoker (debuut) Kats1.03.46minVse   9.409  6:232.61-
242  Leenke van HaaftenNijmegen1.03.47minVse   9.407  6:232.61-
235  Laura Louws (PR 55.49) Zoutelande1.03.48minVse   9.404  6:232.61-
239  Marjan Boogaard (PR 52.37) Middelburg1.03.48minV45   9.404  6:232.61-
237  Marcelle Meerman (PR)Middelburg1.03.50minV35   9.399  6:232.61-
250  Cathalijne van WijngaaMiddelburg1.03.53minV35   9.392  6:232.61-
231  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.03.54minV55   9.390  6:232.61-
234  Eva Huibregtse (PR 48.14) Middelburg1.03.57minVse   9.382  6:242.61-
232  Wendy willemsenLomm1.03.59minV35   9.377  6:242.60-
248  Maryska Nastaly (PR 57.03) Vlissingen1.04.01minV55   9.373  6:242.60-
236  Mieke JanseZonnemaire1.04.03minV55   9.368  6:242.60-
245  Mila BouwenseUtrecht1.04.04minVse   9.365  6:242.60-
246  Mariska Herwegh (PR)Biggekerke1.04.05minVse   9.363  6:252.60-
240  Ilse KloetKloetinge1.04.06minVse   9.360  6:252.60-
247  Ina van belzen-brasser (PR)Middelburg1.04.09minV50   9.353  6:252.60-
249  Danielle de Bruijn (PR 58.40) Vlissingen1.04.11minV35   9.348  6:252.60-
241  Jeanette Verkoeijen-HeLomm1.04.12minVse   9.346  6:252.60-
243  Marjon Stokman (PR 56.46) Vlissingen1.04.13minV35   9.343  6:252.60-
244  Claudia van de KetterijVlissingen1.04.13minV40   9.343  6:252.60-
262  Ineke KempersDomburg1.04.17minV50   9.334  6:262.59-
267  Conny InjaWilhelminadorp1.04.20minV45   9.326  6:262.59-
252  Marion Richard (PR 1.01.13) Zoutelande1.04.32minVse   9.298  6:272.58-
253  Elna Stroo (PR 57.18) Serooskerke1.04.35minV50   9.290  6:282.58-
254  Carola Riemens (PR 1.02.51) Serooskerke1.04.37minV50   9.286  6:282.58-
261  Nathalie Mol (PR 1.02.21) Vlissingen1.04.38minV40   9.283  6:282.58-
251  Jacomijn SchraaAmsterdam1.04.39minVse   9.281  6:282.58-
259  Nella de Ridder (PR 1.01.31) Middelburg1.04.41minV40   9.276  6:282.58-
260  Marije Melis (debuut) Middelburg1.04.41minVse   9.276  6:282.58-
258  Corrinne Dekker (debuut) Kapelle-Biezelinge1.04.45minV35   9.266  6:292.57-
256  Willy Lastdrager (PR 56.55) Middelburg1.04.47minV50   9.262  6:292.57-
255  Rianne Kloet (PR 1.02.44) Wolphaartsdijk1.04.51minV50   9.252  6:292.57-
273  Tamara Filius-Paree (PR 59.43) Vlissingen1.04.53minVse   9.247  6:292.57-
257  Marjolein Mesie (PR 52.03) Zoutelande1.04.54minV40   9.245  6:292.57-
265  Anita Wieles (PR 1.01.35) Philippine1.04.55minV50   9.243  6:302.57-
263  Trudi Belt (PR)Vlissingen1.04.56minV60   9.240  6:302.57-
266  Wilma Eversdijk (PR 58.21) Kapelle-Biezelinge1.04.56minV55   9.240  6:302.57-
268  Ilja van den Bos (PR 1.01.10) Middelburg1.04.58minV35   9.236  6:302.57-
272  Karin Wisse (PR 1.03.22) Middelburg1.04.58minV50   9.236  6:302.57-
269  Els SinkeMiddelburg1.04.59minVse   9.233  6:302.56-
264  Petra SuijkMiddelburg1.05.06minV40   9.217  6:312.56-
275  Kim Adriaanse (PR 54.21) Zoutelande1.05.06minVse   9.217  6:312.56-
270  Arja Boogaard (PR 55.13) Grijpskerke1.05.07minV45   9.214  6:312.56-
280  Madelein Lampert (PR 55.09) Koudekerke1.05.14minV45   9.198  6:312.55-
271  Hetty Kerkhof (PR)Goes1.05.19minV50   9.186  6:322.55-
284  Hanny de FijterBarneveld1.05.28minV55   9.165  6:332.55-
276  Magda Boogaard (PR 59.24) Oostkapelle1.05.30minV50   9.160  6:332.54-
277  Nicole Pattenier (PR 1.01.04) Oostkapelle1.05.30minVse   9.160  6:332.54-
274  Jacolien de Visser (PR 56.35) Middelburg1.05.32minV40   9.156  6:332.54-
278  Sandra MidavaineVlissingen1.05.33minVse   9.153  6:332.54-
281  Marie José Janse (PR 50.10) AV'561.05.36minV50   9.146  6:342.54-
283  Sandra VosMiddelburg1.05.42minV40   9.132  6:342.54-
279  Debby Elstgeest (PR 53.35) s-Heerenhoek1.05.44minV35   9.128  6:342.54-
282  Debora Oreel (PR 1.03.54) Middelburg1.05.45minV50   9.125  6:352.53-
285  Marianne Verhulst (PR 1.01.07) Westkapelle1.05.45minV40   9.125  6:352.53-
288  Marleen WalhoutWestkapelle1.05.49minV55   9.116  6:352.53-
294  Elvira Wondergem (PR 56.39) Ritthem1.05.49minV40   9.116  6:352.53-
295  Mireille Cevaal (PR 1.02.41) Middelburg1.05.50minVse   9.114  6:352.53-
287  Caroline de Vaan (PR 1.03.22) Zuiddorpe1.05.53minV40   9.107  6:352.53-
290  Mireille Huiszoon-la GArnemuiden1.05.53minV35   9.107  6:352.53-
292  Marijke de Visser (PR 35.01) Middelburg1.06.03minV45   9.084  6:362.52-
300  Elly Jobse (PR 1.01.06) Oostkapelle1.06.08minV40   9.073  6:372.52-
305  Chantal Walhout (PR 1.02.59) Vlissingen1.06.08minV40   9.073  6:372.52-
286  Simone Nieuwenhuijze -Goes1.06.09minVse   9.070  6:372.52-
301  Nathalie van BelzenZierikzee1.06.11minVse   9.066  6:372.52-
289  Nellie RijkBrouwershaven1.06.13minV55   9.061  6:372.52-
291  Saskia Roose (PR)Oostkapelle1.06.13minV35   9.061  6:372.52-
304  Wilma Polak-de RijkeVlissingen1.06.13minV45   9.061  6:372.52-
308  Debora van der GeugtenVlissingen1.06.13minVse   9.061  6:372.52-
306  Matty Hamelink (PR)Zaamslag1.06.15minV45   9.057  6:382.52-
307  Monique de Rooij (PR 52.46) Hoek1.06.15minV45   9.057  6:382.52-
297  Adriënne Jansen (PR 53.56) s-Heer Arendskerke1.06.19minVse   9.047  6:382.51-
299  Elly Schuitert (PR 1.04.29) Schore1.06.19minV40   9.047  6:382.51-
312  Ankie LuchtenbergBarneveld1.06.21minV45   9.043  6:382.51-
293  Alice Brasser (PR 1.06.06) Biggekerke1.06.23minV35   9.038  6:382.51-
309  Nellie SeltenMill1.06.28minV50   9.027  6:392.51-
298  Joke van de Kasteele (PR 55.14) Delta Sport1.06.33minV50   9.016  6:392.50-
296  Willemijn Gisolf-landrKoudekerke1.06.34minV35   9.014  6:392.50-
314  Miranda BeletOlympia Halsteren1.06.34minV35   9.014  6:392.50-
310  Gerda Wattel (PR)Middelburg1.06.40minV35   9.000  6:402.50-
313  Joyce de Visser (PR 1.01.21) Grijpskerke1.06.40minVse   9.000  6:402.50-
311  Mieke van der WijngaarMiddelburg1.06.41minV45   8.998  6:402.50-
303  Claudia VerhorstDutch Runners Basic1.06.42minV35   8.996  6:402.50-
302  Gerda Franse (PR)Vlissingen1.06.44minV60   8.991  6:402.50-
316  Ciska de Buck (PR 1.01.52) Biggekerke1.06.44minVse   8.991  6:402.50-
315  Judith Houmes (PR 1.01.41) Westkapelle1.06.46minVse   8.987  6:412.50-
318  Leny van de Ketterij (PR 1.02.13) Vlissingen1.06.46minV35   8.987  6:412.50-
321  Maaike Doorenbos (PR 1.01.47) Middelburg1.06.48minV40   8.982  6:412.50-
319  Anita Adriaanse (PR 1.06.04) Westkapelle1.06.49minV45   8.980  6:412.49-
325  Anne-May BarthBergen op Zoom1.06.52minV45   8.973  6:412.49-
317  Evelien de Vries (PR 58.45) Wissenkerke1.06.58minVse   8.960  6:422.49-
320  Leny LuteijnWielingen1.07.00minV50   8.955  6:422.49-
324  Hanneke van der SteltBabyloniënbroek1.07.04minV35   8.946  6:422.49-
331  Martine Osté (PR 59.49) Ritthem1.07.04minV40   8.946  6:422.49-
330  Lotte van der Weijde (PR 1.04.45) Aagtekerke1.07.12minVse   8.929  6:432.48-
332  Brigitte van HamVeldhoven1.07.13minV40   8.926  6:432.48-
334  Jolanda sandersVeldhoven1.07.13minV40   8.926  6:432.48-
333  Miranda StaalsVeldhoven1.07.14minV40   8.924  6:432.48-
335  Ellen ZimmermanEindhoven1.07.15minV35   8.922  6:442.48-
322  Marije SchreijenbergMiddelburg1.07.16minVse   8.920  6:442.48-
323  Natasja Wisse (PR 1.02.02) Domburg1.07.16minV40   8.920  6:442.48-
336  Simone BruurmijnVeldhoven1.07.17minV35   8.918  6:442.48-
337  Gree van Belzen (PR 1.06.29) Middelburg1.07.18minV40   8.915  6:442.48-
329  Joyce de Nooijer-AronsMiddelburg1.07.19minV35   8.913  6:442.48-
326  Carla Coenen (PR 58.39) Middelburg1.07.30minVse   8.889  6:452.47-
342  Inge KnulstHansweert1.07.32minVse   8.885  6:452.47-
328  Nicolette Versluis (PR 1.06.28) Middelburg1.07.37minVse   8.874  6:462.46-
327  Annemieke Wondergem (PR 58.13) Middelburg1.07.39minVse   8.869  6:462.46-
348  Marijke Ooms (PR 1.05.56) Terneuzen1.07.57minV40   8.830  6:482.45-
343  Marieke ElstMiddelburg1.08.00minV35   8.824  6:482.45-
339  Milly Donze (debuut) Middelburg1.08.01minV40   8.821  6:482.45-
338  Anneke JanseMiddelburg1.08.06minV40   8.811  6:492.45-
341  Annemarie van der Jagt (PR 1.05.32) Yerseke1.08.06minV35   8.811  6:492.45-
345  Francis Klink (PR 56.45) Middelburg1.08.09minV35   8.804  6:492.45-
350  Belinda van 't Westeinde (PR 1.01.47) Arnemuiden1.08.12minV40   8.798  6:492.44-
344  Antoinette van den HomLomm1.08.16minV50   8.789  6:502.44-
340  Loes Meyjes-de Queljoe (PR 1.04.09) Vlissingen1.08.17minV45   8.787  6:502.44-
347  Shanna van Ewijk (debuut) Oost-Souburg1.08.19minVse   8.783  6:502.44-
354  Petra Dellebeke (PR 1.07.20) Vlissingen1.08.19minV45   8.783  6:502.44-
358  Ingrid weijsenfeldRhenen1.08.19minV45   8.783  6:502.44-
359  Jolanda Vermeulen (debuut) Koewacht1.08.19minV50   8.783  6:502.44-
360  Evelien van KeulenMiddelburg1.08.24minV45   8.772  6:502.44-
349  Joanneke SinkeHardinxveld-Giessend1.08.26minV40   8.768  6:512.44-
356  Monique Rijkse (PR 55.43) Middelburg1.08.26minV40   8.768  6:512.44-
351  Rowy Provoost (debuut) Domburg1.08.28minVse   8.763  6:512.43-
352  Mia van de Veire (PR 1.07.30) Wielingen1.08.28minV60   8.763  6:512.43-
346  Anita TilroeMiddelburg1.08.31minV35   8.757  6:512.43-
357  Rian Janse (PR 1.01.47) Zoutelande1.08.35minVse   8.748  6:522.43-
362  Janneke van Belzen (PR 59.20) Arnemuiden1.08.39minV45   8.740  6:522.43-
353  Hennie van Eijbergen (PR 54.56) Vlissingen1.08.40minV50   8.738  6:522.43-
366  Marcella de Vlieger (PR 1.06.43) Middelburg1.08.41minV35   8.736  6:522.43-
365  Michelle Baas (debuut) Nieuw- en Sint Joosland1.08.44minVse   8.729  6:522.42-
355  Marilon Faassen-FaesseVelden1.08.45minV40   8.727  6:532.42-
361  Hella van MiddegaalHuijbergen1.08.46minV45   8.725  6:532.42-
363  Yvette de Fouw (PR 1.05.19) Vlissingen1.08.46minV45   8.725  6:532.42-
368  Marina Joosse (PR 1.00.47) Arnemuiden1.08.50minVse   8.717  6:532.42-
371  Marion de Korts-Heer Hendrikskinderen1.08.51minVse   8.715  6:532.42-
367  Angelina Colijn (PR 1.07.17) Vlissingen1.08.57minV45   8.702  6:542.42-
373  Kimmy HanssenGeleen1.09.00minVse   8.696  6:542.42-
364  Karin Steunenberg (debuut) Vlissingen1.09.06minV45   8.683  6:552.41-
377  Sabina MeijerVlissingen1.09.10minVse   8.675  6:552.41-
374  Jolanda Zuijdweg (PR 1.05.25) Kapelle-Biezelinge1.09.12minV40   8.671  6:552.41-
372  Anne Eijnwachter (PR 1.07.25) Dynamica1.09.14minV45   8.666  6:552.41-
376  Carla Koenss-Gravenpolder1.09.14minV40   8.666  6:552.41-
369  Jackelien Krombeen (PR 53.54) Kwadendamme1.09.17minV40   8.660  6:562.41-
375  Margaretha Lacour (PR 55.57) Vlissingen1.09.19minV55   8.656  6:562.40-
378  Harma Breuker (PR)Dynamica1.09.19minV60   8.656  6:562.40-
370  Sylvia Dingemanse (PR 1.02.08) Vlissingen1.09.23minV40   8.648  6:562.40-
379  Sandra ZuijdwgYerseke1.09.23minV40   8.648  6:562.40-
382  Marleen KalandWestkapelle1.09.24minV40   8.646  6:562.40-
381  Monique Gillesse (PR 1.06.52) Vlissingen1.09.42minV45   8.608  6:582.39-
380  Monique van Rooij (PR 52.46) s-Gravenpolder1.09.44minV35   8.604  6:582.39-
385  Inge SmitKoudekerke1.09.54minV40   8.584  6:592.38-
388  Laura de Ridder (PR 1.06.07) Middelburg1.09.56minV40   8.580  7:002.38-
393  Charlotte Boogaards-Heer Arendskerke1.09.56minVse   8.580  7:002.38-
387  Astrid BakxBergen op Zoom1.10.00minV45   8.571  7:002.38-
383  Willeke Carol (PR 1.00.04) Arnemuiden1.10.03minVse   8.565  7:002.38-
391  Ineke van Poppel (PR 52.36) Delta Sport1.10.03minV60   8.565  7:002.38-
395  Theresa GsellaKoln (GER)1.10.06minVse   8.559  7:012.38-
389  Bianca Morauw (PR 57.40) Ovezande1.10.07minV35   8.557  7:012.38-
390  Colette de Jonge (PR 1.02.42) Ovezande1.10.08minV35   8.555  7:012.38-
392  Marjan de Ridder-van BArnemuiden1.10.09minV45   8.553  7:012.38-
394  Neel van Hecke (PR 1.08.19) Arnemuiden1.10.14minV45   8.543  7:012.37-
400  Sacha Hokke (PR 1.07.48) s-Heer Arendskerke1.10.19minV40   8.533  7:022.37-
384  Mariska Van der Meer (debuut) Oost-Souburg1.10.22minVse   8.527  7:022.37-
398  Regina Hengst (PR 1.08.36) Arnemuiden1.10.32minV35   8.507  7:032.36-
404  Manita Delzenne (debuut) Terneuzen1.10.32minV45   8.507  7:032.36-
405  Dianne Witteveen (PR)Heinkenszand1.10.34minV40   8.503  7:032.36-
406  Yolanda Remijn (debuut) Heinkenszand1.10.35minV40   8.501  7:042.36-
386  Gré Labruyère (PR 1.09.47) Wolphaartsdijk1.10.36minV45   8.499  7:042.36-
408  Stefanie DijkgraafVlissingen1.10.47minVse   8.477  7:052.35-
409  Lianne SerierPoortugaal1.10.49minVse   8.473  7:052.35-
407  Bea Jobse (PR 1.02.19) Oostkapelle1.10.52minV45   8.467  7:052.35-
399  Annelies Kakes (PR 1.07.27) Wolphaartsdijk1.10.53minV45   8.465  7:052.35-
402  Leonie Maat (PR 1.00.53) Middelburg1.10.53minV35   8.465  7:052.35-
401  Christel Burggraaf (PR 1.02.06) Vrouwenpolder1.10.55minV35   8.461  7:062.35-
396  Mylou GrimHeinkenszand1.10.56minVse   8.459  7:062.35-
397  Christine Reule (PR 1.04.47) Vlissingen1.10.56minV40   8.459  7:062.35-
410  Netty JonkerBarneveld1.11.04minV50   8.443  7:062.35-
411  Sylvia Wielart -van HeVeere1.11.06minV35   8.439  7:072.34-
403  Miranda Nieboer (PR)Oost-Souburg1.11.09minV45   8.433  7:072.34-
412  Judith Boonman (PR 1.03.11) Kwadendamme1.11.12minV35   8.427  7:072.34-
413  Addie van NoordenYerseke1.11.32minV40   8.388  7:092.33-
419  Ingrid GsellaKoln (GER)1.11.34minV55   8.384  7:092.33-
418  Loes FranseVlissingen1.11.37minVse   8.378  7:102.33-
416  Melissa Muller (PR 1.01.10) Vlissingen1.11.53minVse   8.347  7:112.32-
417  Laurence ChevretonYerseke1.11.55minV35   8.343  7:122.32-
420  Maaike de MunckMiddelburg1.11.56minV40   8.341  7:122.32-
414  Michella Barten (PR)Oost-Souburg1.11.58minV35   8.337  7:122.32-
415  Linda Van VeenendaalVlissingen1.12.08minVse   8.318  7:132.31-
423  Corina Blok (PR 1.09.52) Vlissingen1.12.13minV35   8.308  7:132.31-
427  Jeannette van GlabbeekWestkapelle1.12.13minV40   8.308  7:132.31-
422  Marieke Sprengers (PR 59.00) Wolphaartsdijk1.12.20minV35   8.295  7:142.30-
421  Liesbeth Wijkhuijs (PR 58.08) Nieuw- en Sint Joosland1.12.24minV45   8.287  7:142.30-
426  Conny Provoost (PR 1.05.26) Domburg1.12.26minV45   8.283  7:152.30-
433  Anneke Ooms (debuut) Koudekerke1.12.32minV50   8.272  7:152.30-
430  Lianne Zuijdweg (PR 1.08.38) Goes1.12.34minV40   8.268  7:152.30-
424  Anita van OuwerkerkMiddelburg1.12.39minV45   8.259  7:162.29-
425  Ria van de GriendMiddelburg1.12.40minV40   8.257  7:162.29-
428  Ina Verheul (PR 1.03.48) Dynamica1.12.40minV45   8.257  7:162.29-
435  Ylona van Hemert (PR 1.03.05) Middelburg1.12.49minVse   8.240  7:172.29-
437  Margriet den DunnenBreskens1.12.49minVse   8.240  7:172.29-
431  Mirjam den Outer (PR 1.07.02) Westkapelle1.12.50minV40   8.238  7:172.29-
436  Annie Witkam (debuut) Ovezande1.12.50minV45   8.238  7:172.29-
432  Kitty den Hollander (PR)Westkapelle1.12.51minVse   8.236  7:172.29-
429  Irene HendriksZierikzee1.12.56minVse   8.227  7:182.29-
438  Corine Lobbezoo (PR 1.05.32) Wemeldinge1.13.01minV40   8.217  7:182.28-
434  Thea de FeijterKapelle-Biezelinge1.13.04minV50   8.212  7:182.28-
439  Esther Dieleman (PR)Kortgene1.13.19minVse   8.184  7:202.27-
440  Esther ButeijnVlissingen1.13.24minV35   8.174  7:202.27-
441  Lenie van Vliet (PR 1.06.19) Serooskerke1.13.38minV60   8.148  7:222.26-
442  Danielle Dubbeldam (PR 1.03.50) Sluiskil1.13.49minV35   8.128  7:232.26-
445  Karin van Iersel (debuut) Ovezande1.14.10minV40   8.090  7:252.25-
444  Annet van Hal (PR 59.45) Middelburg1.14.16minVse   8.079  7:262.24-
443  Miranda van Beveren (debuut) Middelburg1.14.17minV35   8.077  7:262.24-
446  Angelique van de KerkhofVlissingen1.14.18minV40   8.075  7:262.24-
447  Inge Schoonakker (debuut) Terneuzen1.14.19minV45   8.074  7:262.24-
449  Marlies Robeyns (PR 1.00.46) Oost-Souburg1.14.54minV45   8.011  7:292.23-
448  Jannie van Haaften (debuut) Kapelle-Biezelinge1.14.57minV55   8.005  7:302.22-
450  Gre Schuit-de NooijerArnemuiden1.15.05minV55   7.991  7:312.22-
451  Ilse NijsseEllewoutsdijk1.15.48minV35   7.916  7:352.20-
452  Christel Hemelsoet (PR 1.13.23) Terneuzen1.16.28minV40   7.847  7:392.18-
454  Jantine Joosses-Heer Arendskerke1.16.28minVse   7.847  7:392.18-
453  Marjolein van Noort (PR)Zoutelande1.16.32minVse   7.840  7:392.18-
455  Carien du Pon (PR)Goes1.16.34minV55   7.836  7:392.18-
456  Ivonne de Jonge (debuut) Heinkenszand1.18.26minV40   7.650  7:512.12-
457  Lizette Stouten (PR 1.14.07) Zierikzee1.18.48minV45   7.614  7:532.12-
458  Sandra de Visser (debuut) Domburg1.19.45minVse   7.524  7:592.09-
460  Nancy SchinkelVlissingen1.21.02minV35   7.404  8:062.06-
459  Ramona Dingemanse (PR 56.48) Biggekerke1.21.04minVse   7.401  8:062.06-
461  Marie-Chantal InjaWilhelminadorp1.21.31minVse   7.360  8:092.04-
462  Romie de WinterKapelle-Biezelinge1.21.31minVse   7.360  8:092.04-
Vrouwen: 462 (100%) => V35=94 - V40=98 - V45=73 - V50=40 - V55=20 - V60=9 - Vse=128

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2013
2012
2011
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Lindy van Anrooij (PR 20.13) AV'5624.38minVse   12.179  4:563.3841
2  Christa Verhage (PR)Vlissingen25.09minVse   11.928  5:023.3124
3  Dewi KarelsBreskens25.23minVse   11.819  5:053.2818
4  Shirin van Anrooij (PR 17.43) AV'5626.20minVse   11.392  5:163.163
5  Joanne de Ridder (debuut) Dynamica28.05minVse   10.682  5:372.97-
6  Esther Houmes (debuut) Wissenkerke28.54minV35   10.381  5:472.88-
7  Françoise van WaterschRKHAV29.49minVse   10.061  5:582.79-
8  Angelique Harinck (PR 24.20) Oost-Souburg29.56minV40   10.022  5:592.78-
9  Anouska van Damme (PR)Clinge30.03minVse   9.983  6:012.77-
10  Tessa de JongeMiddelburg30.32minVse   9.825  6:062.73-
11  Emma Verstraate (PR 29.51) Westkapelle31.05minVse   9.651  6:132.68-
12  Lisanne StrooVeere31.06minVse   9.646  6:132.68-
13  Gaby van RuitenVlissingen31.18minV35   9.585  6:162.66-
16  Nicky de Baan-AbrahamsVlissingen31.34minV40   9.504  6:192.64-
15  Kabi Schouwenaar (PR 30.38) Kapelle-Biezelinge32.02minVse   9.365  6:242.60-
14  Carla Schurink (PR)Vlissingen32.04minV45   9.356  6:252.60-
22  Anna Schreijenberg (PR 28.43) Biggekerke32.17minVse   9.293  6:272.58-
20  Michelle de la Chambre (PR)Vlissingen32.18minVse   9.288  6:282.58-
17  Manon Quartel (PR)Middelburg32.33minVse   9.217  6:312.56-
18  Maaike IJsebaert (debuut) Hulst32.34minVse   9.212  6:312.56-
19  Conzuela Brink-Navest (debuut) Vlissingen32.41minV40   9.179  6:322.55-
21  Sonja Poppe (debuut) Kamperland32.50minV45   9.137  6:342.54-
25  Marlies Jeremiasse (PR 26.20) Wemeldinge32.58minV50   9.100  6:362.53-
23  Huguette Declercq (debuut) Vlissingen33.07minV60   9.059  6:372.52-
24  Marjolein DuitsErmelo33.07minVse   9.059  6:372.52-
26  Renee IJsebaert (PR 30.50) RKHAV33.42minVse   8.902  6:442.47-
29  Jolanda de SmitMiddelburg33.49minV50   8.871  6:462.46-
27  Renate van Damme (PR 31.41) RKHAV33.51minVse   8.863  6:462.46-
28  Anniek Nierijnck (PR 30.03) Middelburg33.53minVse   8.854  6:472.46-
30  Connie Franken-TundersSpado33.55minV50   8.845  6:472.46-
33  Lyan MoerlandSpado34.04minV45   8.806  6:492.45-
32  ? (debuut) Vlissingen34.06minV40   8.798  6:492.44-
31  Marianne de BaanVlissingen34.07minV45   8.793  6:492.44-
34  Mieke Poortvliet (debuut) Middelburg34.11minV45   8.776  6:502.44-
38  Ca JanseOost-Souburg34.22minV40   8.729  6:522.42-
46  Nancy Sandee (debuut) s-Heer Hendrikskinderen34.30minV40   8.696  6:542.42-
35  Annet van ZantenVlissingen34.38minV45   8.662  6:562.41-
39  Miranda Ridderhof (debuut) Middelburg34.43minV40   8.641  6:572.40-
37  Els VerstraateWestkapelle34.47minV40   8.625  6:572.40-
36  Renee van PuttenBrouwershaven34.51minVse   8.608  6:582.39-
43  Petra Koets (debuut) Serooskerke34.51minV35   8.608  6:582.39-
48  Marylou de Jonge (debuut) s-Heerenhoek34.51minV40   8.608  6:582.39-
49  Ingrid van de Waart (debuut) s-Heerenhoek34.52minV40   8.604  6:582.39-
42  Nicole DielemanOost-Souburg34.55minV40   8.592  6:592.39-
44  Monique van der Linden (PR)Goes35.04minV40   8.555  7:012.38-
45  Linsey KempkesKoudekerke35.04minVse   8.555  7:012.38-
40  Eline CijsouwWestkapelle35.05minV35   8.551  7:012.38-
41  Regine Boogert (PR 28.43) Middelburg35.08minVse   8.539  7:022.37-
47  Brenda JozwiakVlissingen35.22minV35   8.483  7:042.36-
51  Angelien de NooijerVlissingen35.22minV45   8.483  7:042.36-
50  Mirjam Wisse (PR 26.55) Biggekerke35.26minV40   8.467  7:052.35-
53  Joke de NeeffScherpenisse35.29minV45   8.455  7:062.35-
54  Wilza Kouwer (PR)Gapinge35.30minV35   8.451  7:062.35-
59  Patricia RuijtenVlissingen35.32minV35   8.443  7:062.35-
52  Eline Ferdinandus (PR)Vlissingen35.33minVse   8.439  7:072.34-
58  Ilse Kraak (debuut) Goes35.33minV35   8.439  7:072.34-
55  Silvia Philipse (debuut) Yerseke35.46minV35   8.388  7:092.33-
56  Anja van NispenBergen op Zoom35.47minV50   8.384  7:092.33-
64  Judith de GroeneWemeldinge35.48minVse   8.380  7:102.33-
66  Cathie Griep (PR 24.51) Kloetinge35.51minV35   8.368  7:102.32-
60  Jessica Visser (debuut) Middelburg35.57minV40   8.345  7:112.32-
63  Vera Story-volkers (PR 34.15) Middelburg35.59minV40   8.337  7:122.32-
65  Annemieke Houmes (PR 26.19) Middelburg35.59minVse   8.337  7:122.32-
67  Katja FerdinandusVlissingen36.01minVse   8.329  7:122.31-
68  Jaimie FerdinandusVlissingen36.02minVse   8.326  7:122.31-
57  Lian van BoxtelVlissingen36.03minV50   8.322  7:132.31-
61  Saskia Overdevest-de Ws-Gravenhage36.09minV40   8.299  7:142.31-
70  Lisette van Sluijs (debuut) Nieuw- en Sint Joosland36.09minVse   8.299  7:142.31-
62  Vera Geschiere (debuut) Aagtekerke36.12minVse   8.287  7:142.30-
75  Quinty Kempkes (PR 35.27) Koudekerke36.16minVse   8.272  7:152.30-
69  Bianca BaggermanZaltbommel36.19minVse   8.261  7:162.29-
74  Karlijn HoorensZoutelande36.21minV35   8.253  7:162.29-
77  Hilda Bolkenbaas (PR 33.12) Goes36.21minVse   8.253  7:162.29-
71  Marina WisseMeliskerke36.22minVse   8.249  7:162.29-
82  Johanna Brouwer (PR 28.56) Middelburg36.24minV55   8.242  7:172.29-
72  Marlies BorgoKruiningen36.26minVse   8.234  7:172.29-
80  Dimphy Korstanje (PR)Vlissingen36.32minVse   8.212  7:182.28-
79  Wilma van de ScheurVeghel36.36minV55   8.197  7:192.28-
86  Ramona VerdonkKoudekerke36.37minVse   8.193  7:192.28-
76  Esther LomansVlissingen36.42minVse   8.174  7:202.27-
84  Ria de BaareBaarland36.43minV50   8.171  7:212.27-
85  Marianne BinkWaalwijk36.44minV40   8.167  7:212.27-
73  Sandra van ZantenVlissingen36.47minV40   8.156  7:212.27-
78  Lisa Rozendaal (debuut) Kapelle-Biezelinge36.51minVse   8.141  7:222.26-
89  Brigitte de Lange-elicVlissingen36.52minV35   8.137  7:222.26-
81  Nel Baas (PR 33.02) Nieuw- en Sint Joosland36.56minV55   8.123  7:232.26-
87  Jolanda de Zeeuw (debuut) Goes36.56minV40   8.123  7:232.26-
88  Moniek de Kosters-Heerenhoek36.57minV40   8.119  7:232.26-
91  Mirjam de la Chambre (PR)Vlissingen36.57minV40   8.119  7:232.26-
83  Patricia van VeenBiervliet37.00minV50   8.108  7:242.25-
98  Anja VogelMiddelburg37.02minV45   8.101  7:242.25-
93  Brenda Dooms (PR 29.21) Vlissingen37.09minV50   8.075  7:262.24-
94  Marloes Saaman (PR 23.11) Zoutelande37.10minVse   8.072  7:262.24-
92  Ria Kwekkeboom (PR 36.52) Nieuw- en Sint Joosland37.20minV50   8.036  7:282.23-
90  Ingrid van der ZwaagVeere37.22minV40   8.029  7:282.23-
100  Ellen de BuckMiddelburg37.24minV50   8.021  7:292.23-
96  Ciska BaasVlissingen37.25minV35   8.018  7:292.23-
95  Lindy HuibregtseMiddelburg37.26minVse   8.014  7:292.23-
103  Debora RijkOost-Souburg37.31minV40   7.996  7:302.22-
97  Jolanda van BeekVlissingen37.34minVse   7.986  7:312.22-
99  Jessica Maas-Goverde (debuut) Zoutelande37.36minVse   7.979  7:312.22-
107  Petra Hollebrandse (PR 27.53) Westkapelle37.39minV45   7.968  7:322.21-
109  van Lucia WassenbergLeiderdorp37.43minV40   7.954  7:332.21-
113  Sandra Minneboo (debuut) Middelburg37.53minV40   7.919  7:352.20-
114  Ingrid Griep (debuut) Goes37.53minV40   7.919  7:352.20-
106  Anneleen Jansen (PR 33.40) Kruiningen37.55minVse   7.912  7:352.20-
101  Angelique TheuneWestkapelle38.03minV45   7.884  7:372.19-
102  Angelique Rober (debuut) Vlissingen38.03minV40   7.884  7:372.19-
104  Jolanda Schroevers (PR)Westkapelle38.04minV35   7.881  7:372.19-
111  Annemarie MonsterZuidland38.06minV50   7.874  7:372.19-
105  Jolanda de Nooijer (PR 34.55) Arnemuiden38.07minV35   7.871  7:372.19-
112  Vivian de Meulmeester-Vlissingen38.11minV35   7.857  7:382.18-
117  Sandra Hage (debuut) s-Gravenpolder38.11minV40   7.857  7:382.18-
110  Claudine SchoonwaterVlissingen38.12minV35   7.853  7:382.18-
115  Lesley Wise (PR)Zoutelande38.12minV55   7.853  7:382.18-
108  Irene Rozendaal (PR 36.35) Kapelle-Biezelinge38.15minVse   7.843  7:392.18-
120  Serena van den Hooven (debuut) Middelburg38.20minVse   7.826  7:402.17-
123  Addy de Bruijne (PR)Vlissingen38.21minV45   7.823  7:402.17-
124  Loopgroep Zeeland LoopVlissingen38.21minV40   7.823  7:402.17-
126  Digna de KamNijmegen38.26minVse   7.806  7:412.17-
122  Marion MeermanVlissingen38.33minV45   7.782  7:432.16-
118  Adrienne RodenburgMiddelburg38.35minV45   7.775  7:432.16-
119  Jacqueline Lous-KopmelZoutelande38.35minV40   7.775  7:432.16-
127  Marieke te BeekVlissingen38.41minVse   7.755  7:442.15-
129  Amy HuibregtseWestkapelle38.41minVse   7.755  7:442.15-
121  Nicole KoekBiervliet38.45minVse   7.742  7:452.15-
128  Sytske FrankeMiddelburg38.46minV35   7.739  7:452.15-
125  Trudy Jansen (PR)Kruiningen38.47minV50   7.735  7:452.15-
116  Mandy de VilderGoes38.48minVse   7.732  7:462.15-
131  Yvonne De wijze (debuut) Oost-Souburg38.59minVse   7.696  7:482.14-
130  Arianne FranckeGrijpskerke39.00minVse   7.692  7:482.14-
132  Danielle SiesVlissingen39.09minV35   7.663  7:502.13-
135  Mariëlla Nederlof (debuut) Dynamica39.16minVse   7.640  7:512.12-
134  Corinne Langeveld (PR 38.59) Goes39.18minV35   7.634  7:522.12-
138  Monique Schuit-van deArnemuiden39.18minV40   7.634  7:522.12-
139  Petra Schuit (debuut) Arnemuiden39.18minV50   7.634  7:522.12-
136  Jessica SchardijnVlissingen39.20minV40   7.627  7:522.12-
137  Sara IJsebaert (PR 32.45) RKHAV39.21minVse   7.624  7:522.12-
133  Marlies de PagterDomburg39.23minV45   7.617  7:532.12-
140  Birgit MeyrerOost-Souburg39.30minV35   7.595  7:542.11-
142  José Danielse (debuut) Middelburg39.36minV45   7.576  7:552.10-
146  Esther Moret (PR 31.25) Vlissingen39.46minV35   7.544  7:572.10-
144  Kristel Huige?39.47minVse   7.541  7:572.09-
141  Anneke Gillissen (debuut) Middelburg39.52minV40   7.525  7:582.09-
145  Françoise MinderhoudWestkapelle39.58minV35   7.506  8:002.09-
143  Jessica Jacobse (PR 31.36) Oost-Souburg40.07minV35   7.478  8:012.08-
149  Anne RoozeMiddelburg40.20minVse   7.438  8:042.07-
147  Francis BoermaKoudekerke40.21minV40   7.435  8:042.07-
155  Mieke van Schagen (debuut) Goes40.29minV55   7.410  8:062.06-
148  Pia van Opdurp (PR 36.03) Wielingen40.32minV50   7.401  8:062.06-
152  Brita de KamNijmegen40.33minVse   7.398  8:072.06-
150  Seline LampertKoudekerke40.40minVse   7.377  8:082.05-
158  Sandra Schout-Northolt (PR 36.42) s-Gravenpolder40.40minV35   7.377  8:082.05-
157  Christie JanseVlissingen40.44minV50   7.365  8:092.05-
153  Corine Heijboer-van deOost-Souburg40.47minV50   7.356  8:092.04-
154  Maartje Meijers (debuut) Middelburg40.48minV45   7.353  8:102.04-
151  Anita van Sluijs-JaspeVlissingen40.53minV40   7.338  8:112.04-
156  Annelies Veenhoven (PR)Axel40.55minV45   7.332  8:112.04-
159  Carine van der Sluijs (PR 40.13) Oostkapelle41.09minV45   7.290  8:142.03-
160  Sabine Ovaa (PR 37.39) Middelburg41.10minV40   7.287  8:142.02-
162  Riekie Andries-JanssenAtledo41.17minV60   7.267  8:152.02-
163  Heidy Visser-HendrikseMiddelburg41.24minV35   7.246  8:172.01-
161  Liesbeth de Feijters-Heerenhoek41.27minV35   7.238  8:172.01-
165  Saskia de Jonge (debuut) Ovezande41.38minVse   7.206  8:202.00-
164  Macy GrimHeinkenszand41.46minVse   7.183  8:212.00-
166  Bettina WitvoetVlissingen42.06minV40   7.126  8:251.98-
167  Evelien van Damme (PR 41.21) Vlissingen42.06minV35   7.126  8:251.98-
168  Ginia ArendsMiddelburg42.20minV45   7.087  8:281.97-
170  Annelieke Landre (debuut) Kamperland42.56minV40   6.988  8:351.94-
171  Eva IJsebaert (PR 32.17) RKHAV43.07minVse   6.958  8:371.93-
169  Sonja BruggemanKloetinge43.09minV45   6.952  8:381.93-
173  Sarina Verstraeten (debuut) Terneuzen43.36minV45   6.881  8:431.91-
172  Els KrijgerBaarn43.42minV55   6.865  8:441.91-
174  Priscilla van Brakel (PR)Vlissingen44.15minVse   6.780  8:511.88-
175  Linda de JongVeenendaal45.51minV35   6.543  9:101.82-
176  Monique Versluis (PR 40.15) Vlissingen52.13minV50   5.745  0:271.60-
177  Sanne Versluis (PR)Middelburg52.14minVse   5.743  0:271.60-
178  Marjan Boon (debuut) Goes1.06.23minVse   4.519  3:171.26-
179  Evelien Fredriks (PR 35.28) s-Heerenhoek1.10.04minVse   4.282  4:011.19-
Vrouwen: 179 (100%) => V35=29 - V40=38 - V45=22 - V50=17 - V55=6 - V60=2 - Vse=65

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.394 seconden nodig om deze lijst met 641 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020