zondag 31 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 2 oktober 2010 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Nouredine AthamnaAlgerije2.33.50minMse   16.457  3:394.57775
2  Sébastien Schletterer (PR 2.20.38) Middelburg2.35.16minMse   16.305  3:414.53754
3  Jos op 't HoogHaaren2.47.33minM40   15.110  3:584.20588
4  Marc PapanikitasMortsel2.48.20minM40   15.040  3:594.18578
5  Eric BatenApeldoorn2.50.03minM40   14.888  4:024.14556
6  Rik WolswinkelWoudenberg2.52.15minMse   14.698  4:054.08529
7  Marc Riemens (PR 2.55.01) Middelburg2.57.25minM40   14.270  4:123.96469
8  Huub van Noorden (PR 2.31.20) Yerseke2.57.29minMse   14.264  4:123.96468
9  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36) Kwadendamme2.58.23minM40   14.192  4:143.94458
10  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Nieuw- en Sint Joosland2.59.09minMse   14.132  4:153.93449
11  Erik Kok (PR 2.59.48) Arnemuiden2.59.51minMse   14.077  4:163.91442
12  John AalbersNijmegen3.00.22minM45   14.036  4:163.90436
13  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Middelburg3.00.43minM45   14.009  4:173.89432
14  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.03.10minMse   13.822  4:203.84406
15  Jan HendrickxHoogstraten (BEL)3.03.38minM50   13.787  4:213.83401
16  Sjacco Joziasse (PR 2.47.03) Koudekerke3.04.06minM40   13.752  4:223.82396
17  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.04.27minM45   13.726  4:223.81392
18  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee3.04.37minM40   13.713  4:233.81391
19  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.04.54minM40   13.692  4:233.80388
20  Alexander WildschützRemscheid (GER)3.05.13minM40   13.669  4:233.80384
21  Martijn HienschAmsterdam3.07.05minM45   13.532  4:263.76365
22  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.07.19minM45   13.516  4:263.75363
23  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg3.07.28minM40   13.505  4:273.75362
24  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe3.07.52minMse   13.476  4:273.74358
25  Simon LuckettHaarlem3.08.10minM45   13.455  4:283.74355
26  Johan van OpstalOud Gastel3.09.12minM45   13.381  4:293.72345
27  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.09.36minM50   13.353  4:303.71341
28  Rian van den Broeke (PR)Vlissingen3.09.50minM45   13.336  4:303.70338
29  Peter van Limbergen (PR 2.50.47) Goes3.11.56minMse   13.191  4:333.66318
30  Archie Staal (PR 3.01.24) Burgh-Haamstede3.12.08minM45   13.177  4:333.66317
31  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.12.20minM40   13.163  4:333.66315
32  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Rhoon3.12.46minMse   13.133  4:343.65311
33  Edwin Arens (PR 2.53.24) Kruiningen3.13.08minM40   13.109  4:353.64307
34  Ilonka van den HengelNijkerk3.13.30minVse   13.084  4:353.63523
35  Fer Bouwens (PR)Zierikzee3.13.52minM50   13.059  4:363.63301
36  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.15.51minM40   12.927  4:383.59283
37  Dirk-Jan de JongLeerdam3.16.07minM40   12.909  4:393.59281
38  Jaap van der BokMiddelharnis3.16.15minM45   12.900  4:393.58279
39  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.16.24minMse   12.891  4:393.58278
40  Niels Koole (PR 2.26.47) Zoutelande3.17.02minMse   12.849  4:403.57273
41  Maurits HeikoopNieuwerkerk ad IJsse3.17.35minMse   12.813  4:413.56268
42  Henk GuiseRoosendaal3.17.54minM45   12.793  4:413.55265
43  Jacco de Broekert (PR)Kapelle-Biezelinge3.17.58minMse   12.789  4:423.55265
44  Raymond ArnoldRoosendaal3.18.41minM40   12.742  4:433.54258
45  Peter KaljouwLeiderdorp3.19.17minM50   12.704  4:433.53253
46  Van der ValkVoorschoten3.19.38minMse   12.682  4:443.52250
47  Arthur HulstkampRotterdam3.19.47minM40   12.672  4:443.52249
48  Laurens van der Haven (PR 3.11.34) Wissenkerke3.20.02minM45   12.656  4:443.52247
49  Theo TroostHellevoetsluis3.20.17minM40   12.641  4:453.51245
50  Martine Lust (PR)Brielle3.20.18minV45   12.640  4:453.51453
51  Kees van BlooisOud Beijerland3.20.53minM50   12.603  4:463.50240
52  Edwin van Alphen (PR 2.58.02) Vlissingen3.21.43minMse   12.551  4:473.49233
53  Walter PackoletHoboken (BEL)3.22.03minM50   12.530  4:473.48231
54  Anjolie Engels (PR 3.00.47) Middelburg3.22.08minVse   12.525  4:473.48435
55  Patrick Vervaet (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.22.28minMse   12.504  4:483.47227
56  Theo VermeerBerkel-Enschot3.23.11minMse   12.460  4:493.46222
57  Thomas ToepperBochum (GER)3.23.21minM45   12.450  4:493.46221
58  Jeroen van de Berge (debuut) Kruiningen3.23.41minMse   12.430  4:503.45218
59  Aart Joziasse (PR 3.23.14) Middelburg3.24.17minM40   12.393  4:503.44213
60  Kees Lindhoud (PR)Sint-Annaland3.24.25minM55   12.385  4:513.44212
61  Leo de Bruijn (PR 3.11.34) Oostkapelle3.24.30minM40   12.380  4:513.44212
62  Jan ZuidwegMelissant3.24.39minM55   12.371  4:513.44211
63  Eric guiljamKesteren3.24.47minM45   12.363  4:513.43210
64  Peter Dekker (PR 3.16.34) Zoutelande3.24.58minMse   12.352  4:513.43208
65  Jan Westhoeve (PR)Ouddorp3.25.28minMse   12.322  4:523.42204
66  Anton van Daalen (PR 3.09.41) Koudekerke3.25.32minM40   12.318  4:523.42204
67  Sjaak van den OeverWesterbeek3.25.59minM55   12.291  4:533.41201
68  Robin den OudstenEindhoven3.26.10minMse   12.280  4:533.41199
69  Chris Koole (PR 3.12.36) Yerseke3.26.21minM45   12.269  4:533.41198
70  Jan Vermeulen (PR 3.08.19) Clinge3.26.22minM45   12.268  4:533.41198
71  Anita Joziasse (PR 3.06.50) Goes3.26.33minV45   12.257  4:543.40393
72  Walter van de PolBest3.27.01minM40   12.229  4:543.40193
73  Adriaan Walhout (PR 2.52.52) Middelburg3.27.08minMse   12.223  4:553.40192
74  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.27.26minM45   12.205  4:553.39190
75  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede3.27.39minMse   12.192  4:553.39188
76  Marco Ottjes (PR 3.01.35) Ossenisse3.27.56minM40   12.176  4:563.38186
77  Henk van LaarDe Meern3.28.11minM50   12.161  4:563.38185
78  Heini van MaarAnnen3.28.16minM40   12.156  4:563.38184
79  Wouter RouwhorstBorculo3.28.25minM45   12.147  4:563.37183
80  Marinus Stroo (PR 3.19.11) Middelburg3.28.44minMse   12.129  4:573.37181
81  Henk-Jan Joosse (PR 3.26.21) Arnemuiden3.28.47minM45   12.126  4:573.37180
82  Ines van RinsumArnhem3.28.49minVse   12.124  4:573.37372
83  Gert-Jan HazeDriebergen-Rijsenbur3.28.50minMse   12.123  4:573.37180
84  Andrea van der Sluijs (PR)Den Bommel3.28.51minV40   12.122  4:573.37372
85  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg3.29.01minM55   12.112  4:573.36179
86  Jordy AriensAlmere3.29.14minMse   12.100  4:583.36177
87  Peter DerksNuenen3.29.26minM45   12.088  4:583.36176
88  Maris JacobsVelden3.29.35minMse   12.080  4:583.36175
89  Abne Herrebout (PR 3.06.32) Middelburg3.29.52minMse   12.063  4:583.35173
90  Michael den Hamer (PR 3.23.06) Hoek3.30.00minMse   12.056  4:593.35172
91  Ad WijtenVoorhout3.30.03minM45   12.053  4:593.35171
92  Sepp Vermeulen (PR 2.22.36) Koewacht3.30.12minM50   12.044  4:593.35170
93  Frédéric Eliette (PR 2.59.54) Vlissingen3.30.25minMse   12.032  4:593.34169
94  Jan MullerSprundel3.30.35minM45   12.022  4:593.34168
95  Jos Grootjans (PR 3.17.05) Westkapelle3.30.46minM50   12.012  5:003.34167
96  Fred EijpeEindhoven3.30.47minM45   12.011  5:003.34166
97  Silvia VerhoevenEtten-Leur3.30.51minV45   12.007  5:003.34354
98  Kees de Nooijer (PR 3.25.47) Aagtekerke3.30.52minM50   12.006  5:003.34166
99  Rino van Oosten (PR)Driewegen3.30.55minM50   12.003  5:003.33166
100  Jorim de Boks (PR 2.54.08) Middelburg3.31.22minMse   11.978  5:013.33163
101  Martin BatenApeldoorn3.31.28minM40   11.972  5:013.33162
102  Peter Verhage (PR 3.30.52) Oostkapelle3.31.30minMse   11.970  5:013.33162
103  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.31.32minM40   11.968  5:013.32161
104  Gustav SwagemakersSteenbergen3.31.39minMse   11.962  5:013.32161
105  Martijn Lindenberg (PR 3.28.09) Middelburg3.31.49minMse   11.952  5:013.32160
106  Johan Kodde (PR 3.24.31) Arnemuiden3.31.54minM40   11.948  5:013.32159
107  Piet Posthuma (PR 3.21.18) Oost-Souburg3.32.14minM50   11.929  5:023.31157
108  Dirk HolsteinBochum (GER)3.32.21minM45   11.922  5:023.31156
109  Dennis Verschuure (PR 3.27.01) Yerseke3.32.25minMse   11.919  5:023.31156
110  Jacco Schroevers (PR 3.06.06) Middelburg3.32.45minM40   11.900  5:033.31153
111  Lourens-Jan Hengst (PR 3.25.58) Aagtekerke3.32.45minM40   11.900  5:033.31153
112  Rudi Ravia (PR 3.19.06) Zierikzee3.32.45minM50   11.900  5:033.31153
113  Leonie Ton (PR 3.00.07) Zierikzee3.32.47minV35   11.898  5:033.31337
114  Marlon Roels (PR 3.01.41) Terneuzen3.32.56minMse   11.890  5:033.30152
115  Boudewijn Nieuwenhuijse (PR)Oostdijk3.33.10minM45   11.877  5:033.30151
116  Jan van GentOud Beijerland3.33.13minM50   11.874  5:033.30150
117  Rick van Keeken (PR 3.11.29) Kruiningen3.33.43minM40   11.846  5:043.29147
118  Arnold de KromHalsteren3.33.48minM40   11.841  5:043.29147
119  Dave Ruissen (PR 3.33.38) Oost-Souburg3.33.55minM55   11.835  5:043.29146
120  Sjaak Portegies (PR 3.17.10) Middelburg3.33.56minM50   11.834  5:043.29146
121  Erwin BoerWildervank3.34.34minM40   11.799  5:053.28142
122  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke3.34.55minM55   11.780  5:063.27140
123  Eric HaestKasterlee3.35.07minM55   11.769  5:063.27138
124  Arthur Pouwelse (PR 3.25.41) Middelburg3.35.25minM45   11.753  5:063.26137
125  Henk VermaasRotterdam3.35.27minM50   11.751  5:063.26136
126  Jan Louisse (PR 2.46.09) Middelburg3.36.20minM40   11.703  5:083.25131
127  Bram verhage (PR 3.28.44) Aagtekerke3.36.31minM45   11.693  5:083.25130
128  Alexander Dekker (PR 3.26.04) Oostkapelle3.36.35minMse   11.689  5:083.25130
129  Roy TheunissenRavenstein3.36.45minM40   11.680  5:083.24129
130  Ed ZijlstraHilversum3.36.48minM55   11.678  5:083.24128
131  Mark van Leijden (PR)Goes3.36.49minM40   11.677  5:083.24128
132  Wisse PieterMeliskerke3.37.18minMse   11.651  5:093.24125
133  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.37.33minM40   11.637  5:093.23124
134  John van TilburgHoogerheide3.37.35minM45   11.636  5:093.23124
135  Leon de LangenBergschenhoek3.37.41minM40   11.630  5:103.23123
136  Frank van der MarkBilthoven3.37.49minM45   11.623  5:103.23122
137  Richard van der KlisZoetermeer3.37.54minM45   11.619  5:103.23122
138  Marco Scherbeijn (PR 3.12.33) Cadzand3.37.57minMse   11.616  5:103.23122
139  Dirk SpitzBochum (GER)3.38.25minM40   11.591  5:113.22119
140  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen3.38.32minM50   11.585  5:113.22118
141  Jozias Marijs (PR 3.30.35) Arnemuiden3.38.32minMse   11.585  5:113.22118
142  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg3.39.01minM55   11.559  5:113.21115
143  Simon van BovenNijkerk3.39.31minM55   11.533  5:123.20113
144  Saskia Goole (PR 3.26.31) Kapelle-Biezelinge3.39.32minV40   11.532  5:123.20281
145  Han MathijssenHaaren3.39.46minM45   11.520  5:133.20111
146  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee3.40.01minM50   11.507  5:133.20110
147  Hennie LensinkDalen3.40.07minM55   11.502  5:133.19109
148  Rob HirsNieuwerkerk ad IJsse3.40.10minM40   11.499  5:133.19109
149  Henrik Westerweele (debuut) Vlissingen3.40.12minMse   11.497  5:133.19109
150  Quierien Driedijk (PR 3.20.19) Heinkenszand3.40.13minMse   11.496  5:133.19109
151  Arnold Willemse (debuut) Almere3.40.28minM40   11.483  5:133.19107
152  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Axel3.40.28minM45   11.483  5:133.19107
153  Erwin van Wijk (PR)Burgh-Haamstede3.40.33minM45   11.479  5:143.19107
154  PietJan Reijnierse (PR 3.36.07) Koudekerke3.40.35minM45   11.477  5:143.19107
155  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen3.40.35minM50   11.477  5:143.19107
156  Leo Janse (PR 3.22.12) Middelburg3.40.41minM40   11.472  5:143.19106
157  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke3.40.43minMse   11.470  5:143.19106
158  Frank AartsAmsterdam3.40.50minMse   11.464  5:143.18105
159  Menno Baart (PR 3.29.51) Vlissingen3.41.05minM40   11.451  5:143.18104
160  Henry WondergemVoorthuizen3.41.08minM40   11.449  5:143.18104
161  André Crucq (PR)Vlissingen3.41.16minM55   11.442  5:153.18103
162  John BouwensAlphen a/d Rijn3.41.22minM55   11.437  5:153.18103
163  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke3.41.30minM45   11.430  5:153.17102
164  Alex de LangenOud Beijerland3.41.43minM45   11.419  5:153.17101
165  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32) Westkapelle3.41.57minM50   11.407  5:163.1799
166  Piet la RoiPunthorst3.42.03minM50   11.401  5:163.1799
167  Ronald Strobos (PR)Middelburg3.42.12minM45   11.394  5:163.1698
168  Aarnout Huibregtse (PR)Westkapelle3.42.12minM50   11.394  5:163.1698
169  Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg3.42.13minMse   11.393  5:163.1698
170  Robert VinkZevenhuizen3.42.18minM55   11.389  5:163.1698
171  Michael WillemsenMidwoud3.42.21minM45   11.386  5:163.1697
172  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens3.42.24minM55   11.384  5:163.1697
173  Poieter HeggenBreda3.42.45minM45   11.366  5:173.1695
174  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.42.52minM50   11.360  5:173.1695
175  Marleen van der Graaff (PR)Gorinchem3.43.07minVse   11.347  5:173.15254
176  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.43.14minM45   11.341  5:173.1593
177  Wilko Houmes (PR)Westkapelle3.43.16minMse   11.339  5:173.1593
178  Arjen de Boer (PR)Nijmegen3.43.28minMse   11.329  5:183.1592
179  René van den BergSpijkenisse3.43.29minM45   11.328  5:183.1592
180  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.43.37minM40   11.322  5:183.1491
181  Pieter Wisse (PR 3.21.54) Biggekerke3.43.45minM40   11.315  5:183.1490
182  Peter de Waal (PR)Middelburg3.43.53minM45   11.308  5:183.1490
183  Ronald ValkenburgIJsselstein Ut3.43.54minM50   11.307  5:183.1490
184  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande3.43.54minM60   11.307  5:183.1490
185  Adrie Janse (PR 3.25.26) Arnemuiden3.44.01minM45   11.301  5:193.1489
186  Cris SimonsHaaren3.44.15minM40   11.290  5:193.1488
187  Michel Bekink (PR 3.37.10) Goes3.44.17minMse   11.288  5:193.1488
188  Bram van Keulen (PR 3.41.52) Meliskerke3.44.26minM40   11.280  5:193.1387
189  Kees GuijtKatwijk3.44.28minM50   11.279  5:193.1387
190  Dennis Plessius (PR 3.18.56) s-Heer Arendskerke3.44.30minMse   11.277  5:193.1387
191  Jeroen Pluijmert (PR 3.32.42) Middelburg3.45.07minMse   11.246  5:203.1284
192  Rob OtjensNaarden3.45.08minM45   11.245  5:203.1284
193  Harold Duvekot (PR 3.21.30) Middelburg3.45.19minM50   11.236  5:203.1283
194  Dirk van KesselGeldermalsen3.45.21minM40   11.235  5:203.1282
195  Kees VerheulDordrecht3.45.27minM55   11.230  5:213.1282
196  Ronald Becks (PR)Middelburg3.45.31minM40   11.226  5:213.1282
197  Kees van den Griek (PR)Kruiningen3.45.34minM45   11.224  5:213.1281
198  Jan Theune (PR)Zoutelande3.45.36minM45   11.222  5:213.1281
199  Gerard VerveerBarendrecht3.45.50minMse   11.210  5:213.1180
200  Revelino Rijk (debuut) Oost-Souburg3.46.02minM40   11.201  5:213.1179
201  Pieter AarnoutseLeuven3.46.02minMse   11.201  5:213.1179
202  Danny JaspersHeemstede3.46.06minM40   11.197  5:223.1179
203  Jos Meeuwse (PR 3.24.04) Arnemuiden3.46.21minM45   11.185  5:223.1178
204  Jan de GoedeLeiden3.46.39minM45   11.170  5:223.1076
205  Annelies Trommel (debuut) Goes3.46.41minVse   11.168  5:223.10228
206  Jos Lampert (PR 3.26.23) Koudekerke3.46.49minM45   11.162  5:233.1076
207  Marja H.C. BosjeWijk bij Duurstede3.46.52minV50   11.159  5:233.10227
208  Tom v/d Voorde (PR 3.14.20) Hulst3.47.01minMse   11.152  5:233.1075
209  Peter de Pagter (PR 3.46.23) Vlissingen3.47.02minM45   11.151  5:233.1075
210  Peter van den BrinkLeersum3.47.03minM50   11.150  5:233.1075
211  Ron Timmermans (PR 3.19.47) Middelburg3.47.16minM45   11.140  5:233.0974
212  Daan de LangeAmsterdam3.47.43minMse   11.118  5:243.0972
213  Ernst Klapwijk (PR)Vlissingen3.48.13minM40   11.093  5:253.0869
214  Jan van Hoeve (PR 3.20.56) Oostburg3.48.14minM60   11.093  5:253.0869
215  Michel SiepRotterdam3.48.16minM40   11.091  5:253.0869
216  Joop van LammerenBarendrecht3.48.28minMse   11.081  5:253.0868
217  Pierre BonnetDen Burg3.48.38minM50   11.073  5:253.0868
218  Geert CeuppensDuffel (BEL)3.48.47minMse   11.066  5:253.0767
219  jeroen de Nood (PR 3.25.12) Middelburg3.48.49minMse   11.064  5:253.0767
220  Harry SmitSchoorl3.48.50minM55   11.064  5:253.0767
221  Bert Aalbers (PR)Vlissingen3.49.06minM45   11.051  5:263.0766
222  Anja KemmerenKaatsheuvel3.49.15minV45   11.043  5:263.07210
223  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg3.49.17minMse   11.042  5:263.0765
224  Angela VerschoorRockanje3.49.17minV40   11.042  5:263.07210
225  Klaas Houterman (PR 3.35.14) Westkapelle3.49.18minMse   11.041  5:263.0765
226  Arnold Eggink (PR 3.38.25) Gapinge3.49.19minM45   11.040  5:263.0765
227  Johan Joziasse (PR)Middelburg3.49.23minM45   11.037  5:263.0764
228  Klaas PolBarneveld3.49.33minM50   11.029  5:263.0664
229  Peter HoncoopRijen3.49.35minM45   11.027  5:263.0664
230  Martin Harte (PR)Wilhelminadorp3.49.40minM45   11.023  5:273.0663
231  Jan Provoost (PR)Arnhem3.49.43minM40   11.021  5:273.0663
232  Willem BoerkampAmsterdam3.49.45minM55   11.019  5:273.0663
233  Patrick van de VijverVeldhoven3.49.45minMse   11.019  5:273.0663
234  Bonno OdijkPuttershoek3.49.52minM45   11.014  5:273.0662
235  Bert LemmensRijen3.50.02minM50   11.006  5:273.0662
236  Bob VerbruggeZoetermeer3.50.09minM50   11.000  5:273.0661
237  Jack van Aspert (PR 3.18.27) Middelburg3.50.17minM55   10.994  5:273.0561
238  Jan Op 't HoogMoergestel3.50.23minM45   10.989  5:283.0560
239  Paul CeuppensLint (BEL)3.50.34minM45   10.980  5:283.0560
240  Paul Lindenbergh (debuut) Goes3.50.35minM40   10.980  5:283.0559
241  Rudy BoogaardHeerhugowaard3.50.47minM40   10.970  5:283.0559
242  Frans FobbeBarendrecht3.50.51minM40   10.967  5:283.0558
243  Kees van de WeteringIJsselmuiden3.50.55minM45   10.964  5:283.0558
244  William van OverveldRoosendaal3.50.57minM45   10.962  5:283.0558
245  Martijn den Blijker (PR 3.47.11) Zoutelande3.51.02minMse   10.958  5:293.0458
246  Eric Jansen (PR)Kloetinge3.51.06minM50   10.955  5:293.0457
247  Herman PloegerDen Burg3.51.13minM45   10.949  5:293.0457
248  Marielle SprangersKaatsheuvel3.51.14minV45   10.949  5:293.04197
249  Ruud GRim (PR 3.48.09) Lewedorp3.51.18minM50   10.946  5:293.0457
250  Johan Karelse (PR 2.50.49) Heinkenszand3.51.27minMse   10.938  5:293.0456
251  Erik Malcorps (PR 3.44.23) Middelburg3.51.30minM45   10.936  5:293.0456
252  Martijn Hermsen (debuut) Koudekerke3.51.31minMse   10.935  5:293.0456
253  Dick van weelderenMaurik3.51.34minM55   10.933  5:293.0456
254  Marcel Suurmond (PR 2.42.25) Vlissingen3.51.39minMse   10.929  5:293.0455
255  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.51.41minM40   10.927  5:293.0455
256  Peter Vader (PR 3.31.30) Kerkwerve3.51.42minM45   10.927  5:293.0455
257  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.51.51minM50   10.920  5:303.0354
258  Danny de Leeuw (PR 3.05.26) Wolphaartsdijk3.51.52minMse   10.919  5:303.0354
259  Leo de Leeuw (PR 2.31.38) Wolphaartsdijk3.51.53minM45   10.918  5:303.0354
260  Alex Verhulst (PR 3.27.22) Westkapelle3.51.58minM40   10.914  5:303.0354
261  Henk JonkerBarneveld3.51.58minM50   10.914  5:303.0354
262  Leo de Baan (PR 3.39.26) Vlissingen3.52.01minM40   10.912  5:303.0354
263  Stephan GerlachHamburg (GER)3.52.04minMse   10.909  5:303.0354
264  Emiel SchellHellevoetsluis3.52.06minM45   10.908  5:303.0353
265  Marco van der HaarGouda3.52.10minM40   10.905  5:303.0353
266  Jaap Karelses-Gravenhage3.52.19minM40   10.898  5:303.0353
267  Patrick TemmermanKaprijke3.52.22minM45   10.895  5:303.0352
268  Marcel Hassink (PR)Goes3.52.26minM45   10.892  5:313.0352
269  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes3.52.27minM40   10.891  5:313.0352
270  Hilde OttevaereVosselaar (BEL)3.52.29minV35   10.890  5:313.02189
271  Jeroen van 't VerlaatSpijkenisse3.52.32minM40   10.887  5:313.0252
272  Henk ten HaveVelden3.52.33minM55   10.887  5:313.0252
273  Dennis Bootsgezel (PR)Vlissingen3.52.43minMse   10.879  5:313.0251
274  Ab van der RoestVeenendaal3.52.51minM50   10.873  5:313.0251
275  Harry Christiaanse (PR 3.25.17) Yerseke3.52.58minM45   10.867  5:313.0250
276  Robin Vogel (PR 3.32.30) Vlissingen3.52.59minM40   10.866  5:313.0250
277  Esther SweerisRockanje3.53.02minV40   10.864  5:313.02185
278  Jan-Peter SimonsHooge Zwaluwe3.53.22minMse   10.849  5:323.0149
279  Marc den OudenBarendrecht3.53.24minMse   10.847  5:323.0149
280  Martine DattinSchiedam3.53.24minV35   10.847  5:323.01183
281  Ruud Fredriks (PR 3.41.28) s-Heerenhoek3.53.28minM55   10.844  5:323.0148
282  Jan HermkesVelden3.53.36minM45   10.838  5:323.0148
283  Dirk MARTENSDeurne (BEL)3.53.36minM45   10.838  5:323.0148
284  Hans van der Sande (PR 3.44.28) Middelburg3.53.38minM50   10.836  5:323.0148
285  Henk van der Bas (PR 3.13.52) Meliskerke3.53.39minMse   10.835  5:323.0148
286  Jack van Stel (PR 3.31.50) Yerseke3.53.56minM40   10.822  5:333.0147
287  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.53.58minM45   10.821  5:333.0147
288  Wim Dingemanse (PR 3.06.11) Grijpskerke3.54.00minM45   10.819  5:333.0146
289  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Middelburg3.54.03minM40   10.817  5:333.0046
290  Tiny RaijmakersUden3.54.04minM60   10.816  5:333.0046
291  Léonie van den HaakAmsterdam3.54.06minVse   10.815  5:333.00179
292  Mo IdrissiHeemskerk3.54.08minM55   10.813  5:333.0046
293  Bart Pouwer (PR 3.53.19) Vlissingen3.54.10minM40   10.812  5:333.0046
294  Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen3.54.23minM40   10.802  5:333.0045
295  Alex van TilburgRoosendaal3.54.26minMse   10.799  5:333.0045
296  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes3.54.40minMse   10.788  5:343.0044
297  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle3.54.51minM55   10.780  5:342.9943
298  Paul de GroenRotterdam3.54.53minM55   10.779  5:342.9943
299  Harm KuipersHaarlem3.55.03minM40   10.771  5:342.9943
300  Ad Vermeulen (PR 3.38.17) Middelburg3.55.05minM50   10.769  5:342.9943
301  Serge Beulens (PR)Kwadendamme3.55.07minM40   10.768  5:342.9943
302  Ralf KloosSchwerte (GER)3.55.25minM45   10.754  5:352.9942
303  Ronald de Waal (PR 3.23.11) Terneuzen3.55.40minM50   10.743  5:352.9841
304  Remigiusz FaderskiNisse3.55.42minM40   10.741  5:352.9841
305  Joeri Versluis (PR 2.47.24) Middelburg3.55.46minMse   10.738  5:352.9840
306  Rini Bruggeman (PR 2.48.13) Wilhelminadorp3.55.49minM45   10.736  5:352.9840
307  Kees Vreke (PR 3.47.16) Middelburg3.55.51minM55   10.734  5:352.9840
308  Conno Francke (PR 3.43.09) Gapinge3.56.02minM45   10.726  5:362.9839
309  Eric van DaeleGeldrop3.56.33minM40   10.703  5:362.9738
310  Huib MatthijsseTolbert3.56.36minM50   10.700  5:362.9738
311  Johan Lodder (PR)Kapelle-Biezelinge3.56.41minM45   10.697  5:372.9737
312  Berry Simonse (PR 3.10.10) Goes3.56.41minM45   10.697  5:372.9737
313  Marcel PickkersZwijndrecht3.56.44minM40   10.694  5:372.9737
314  André DokmanZoetermeer3.56.45minM50   10.694  5:372.9737
315  Wil EngelsVenlo3.56.46minM40   10.693  5:372.9737
316  Kok QualmRozenburg3.56.46minMse   10.693  5:372.9737
317  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle3.56.52minM55   10.688  5:372.9737
318  Piet HuizerGorinchem3.56.59minM50   10.683  5:372.9736
319  Pieter van ZijlEde3.57.03minM45   10.680  5:372.9736
320  Wim Huurman (PR 3.47.46) Goes3.57.10minM50   10.675  5:372.9736
321  Claudia WesselmanNieuw Vennep3.57.10minV40   10.675  5:372.97160
322  Rinus Witte (PR 2.52.47) Sint Laurens3.57.11minM45   10.674  5:372.9736
323  Eric Brouwer (PR 3.33.22) Krabbendijke3.57.14minM45   10.672  5:372.9636
324  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.57.17minM40   10.670  5:372.9635
325  Jos Hoebeke (PR 3.34.32) Rilland3.57.19minM40   10.668  5:372.9635
326  Jacky Luitwieler (PR)Vlissingen3.57.20minM45   10.667  5:372.9635
327  Isto Knaap (PR 3.41.52) Goes3.57.25minM50   10.664  5:382.9635
328  Han van den BergZwolle3.57.41minM40   10.652  5:382.9634
329  Arjen Houmes (PR)Westkapelle3.57.43minM40   10.650  5:382.9634
330  Matthew Arensman (PR 3.29.51) Den Bommel3.57.48minMse   10.646  5:382.9634
331  Jan van de ErveBergschenhoek3.57.50minM45   10.645  5:382.9634
332  Margie van SeetersOosterhout3.57.50minV45   10.645  5:382.96156
333  Nico den HartogNieuwerkerk ad IJsse3.57.58minMse   10.639  5:382.9633
334  Pierre la GrandBemmel3.58.06minMse   10.633  5:392.9533
335  Peter Cijvat (PR)Zoutelande3.58.07minM45   10.632  5:392.9533
336  Richard Koops (PR 3.44.46) Domburg3.58.10minMse   10.630  5:392.9533
337  Ingrid Koene (PR 3.28.34) Yerseke3.58.13minV45   10.628  5:392.95154
338  Robbert BliekRotterdam3.58.30minM40   10.615  5:392.9532
339  Alex FrankenSchiedam3.58.35minM50   10.611  5:392.9532
340  Rob Jeras (PR 3.35.19) Middelburg3.58.38minM45   10.609  5:392.9531
341  Walter SprangersKaatsheuvel3.58.50minM50   10.600  5:402.9431
342  Janneke van der Linde (PR 3.46.44) Zierikzee3.58.59minV40   10.594  5:402.94149
343  Marco PetersHellevoetsluis3.59.04minM40   10.590  5:402.9430
344  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen3.59.05minM45   10.589  5:402.9430
345  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.59.07minM45   10.588  5:402.9430
346  Dennis van den Ouden (PR)Oude-Tonge3.59.10minM45   10.586  5:402.9430
347  Peter BilstraGorinchem3.59.11minM50   10.585  5:402.9430
348  Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen3.59.12minM55   10.584  5:402.9430
349  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen3.59.12minM55   10.584  5:402.9430
350  Jan PuntMonnickendam3.59.22minM45   10.577  5:402.9429
351  Peter WitloxHaaren3.59.22minM55   10.577  5:402.9429
352  Ronald de Rijke (PR 3.25.44) Middelburg3.59.23minMse   10.576  5:402.9429
353  Bob HazenboschVelden3.59.24minM50   10.575  5:402.9429
354  Leo KosterRotterdam3.59.25minM50   10.574  5:402.9429
355  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg3.59.28minMse   10.572  5:412.9429
356  Harry BouwhuisBreda3.59.32minM55   10.569  5:412.9429
357  Jan Koen de Graaf (PR 3.32.56) Middelburg3.59.35minM45   10.567  5:412.9429
358  Jaap Wondergem (PR 2.47.49) Middelburg3.59.39minM60   10.564  5:412.9328
359  Ludo SomersLint (BEL)3.59.40minM45   10.563  5:412.9328
360  Jan HeyndrickxBertem (BEL)3.59.40minM45   10.563  5:412.9328
361  Ray Cornips (PR 3.23.46) Waterlandkerkje3.59.45minM45   10.560  5:412.9328
362  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg3.59.46minV45   10.559  5:412.93145
363  Robert Sonke (PR 3.55.53) Middelburg4.00.01minM40   10.548  5:412.9327
364  Frans PliegerMaasland4.00.04minM50   10.546  5:412.9327
365  Loek LelieveldOud Beijerland4.00.06minM60   10.544  5:412.9327
366  Anthony van den Berg (PR 3.16.52) Vlissingen4.00.14minM40   10.539  5:422.9327
367  Ellen van DijkLeersum4.00.21minV45   10.533  5:422.93142
368  Hans van GinnekenDordrecht4.00.22minM50   10.533  5:422.9326
369  René Florisse (PR 3.19.51) Middelburg4.00.23minM40   10.532  5:422.9326
370  Frank van RooijenEde4.00.30minM40   10.527  5:422.9226
371  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Oost-Souburg4.00.32minM45   10.525  5:422.9226
372  Henry BinkWaalwijk4.00.36minM40   10.522  5:422.9226
373  Pieter Poortvliet (PR 3.35.50) Veere4.00.40minMse   10.520  5:422.9226
374  Dieter PerauKevelaer (GER)4.00.44minM45   10.517  5:422.9225
375  Jacqueline van Os (debuut) Poortvliet4.00.46minV40   10.515  5:422.92139
376  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen4.00.55minM45   10.509  5:432.9225
377  Acronius Kramer (PR 2.47.10) Goes4.00.57minM55   10.507  5:432.9225
378  Jac op 't HoogMoergestel4.01.11minM50   10.497  5:432.9224
379  Willem van der Weele (PR)Veere4.01.12minM60   10.496  5:432.9224
380  Rene JalinkRotterdam4.01.16minM45   10.493  5:432.9124
381  Rein-Jan Elenbaas (PR 3.29.47) Goes4.01.31minMse   10.483  5:432.9123
382  Coby Louwerse (PR)Veere4.01.33minV45   10.481  5:432.91135
383  Jack Mechielsen (PR 3.47.41) Terneuzen4.01.36minM45   10.479  5:442.9123
384  Hans Minnaard (PR 3.12.22) Yerseke4.01.40minM50   10.476  5:442.9123
385  Silvester SarneelGouda4.01.41minMse   10.475  5:442.9123
386  Bern van VulpenVelden4.01.46minM45   10.472  5:442.9123
387  Boy Saija (PR 3.45.11) Middelburg4.02.03minM50   10.459  5:442.9122
388  Jan Geluk (PR 3.57.29) Noordgouwe4.02.03minM60   10.459  5:442.9122
389  Ronald van den Berg (PR)Vlissingen4.02.06minM40   10.457  5:442.9022
390  Lian KuijtenOosterhout4.02.06minVse   10.457  5:442.90132
391  Francois BakkerWoerden4.02.10minM45   10.454  5:442.9022
392  Adjan Verhage (PR 3.57.22) Vlissingen4.02.13minMse   10.452  5:442.9022
393  Ard Joosse (PR 3.40.32) Middelburg4.02.14minM40   10.451  5:442.9022
394  Denis GerritsenEindhoven4.02.24minMse   10.444  5:452.9021
395  Job Geuze (debuut) Middelburg4.02.35minMse   10.436  5:452.9021
396  Robin Botman (debuut) Middelburg4.02.36minMse   10.436  5:452.9021
397  Karel Dellebeke (PR)Vlissingen4.02.39minM45   10.434  5:452.9021
398  Alexander SensenKleve (GER)4.02.44minM55   10.430  5:452.9020
399  Peter Warnier (PR 3.26.50) Hulst4.03.00minM45   10.419  5:462.8920
400  Edwin CasteleinArnhem4.03.07minM45   10.414  5:462.8920
401  Pieter Goud (PR 3.26.33) Oostdijk4.03.07minMse   10.414  5:462.8920
402  Jan van Drongelen (PR 2.38.45) Grijpskerke4.03.14minM55   10.409  5:462.8919
403  Elies van Sliedregts-Gravenhage4.03.19minV35   10.405  5:462.89126
404  Steef Berrevoets (PR 3.25.05) Bruinisse4.03.22minM40   10.403  5:462.8919
405  Albert van der HeijdenBergen op Zoom4.03.30minM40   10.397  5:462.8919
406  Christian BoerBarendrecht4.03.31minMse   10.396  5:462.8919
407  Remko BoerBarendrecht4.03.32minMse   10.396  5:462.8919
408  Raymond BekkerRockanje4.03.52minM45   10.381  5:472.8818
409  Albert KoedamVeenendaal4.04.00minM50   10.376  5:472.8818
410  Sascha StrackDuisburg (GER)4.04.01minMse   10.375  5:472.8818
411  Jan van der MaaleHalsteren4.04.04minM45   10.373  5:472.8817
412  Wim KrolsHeerle4.04.06minM55   10.372  5:472.8817
413  Stuart van TuylWedel (GER)4.04.15minM50   10.365  5:472.8817
414  Arjen Jeras (PR)Middelburg4.04.21minM45   10.361  5:472.8817
415  Marco DielemanSommelsdijk4.04.22minMse   10.360  5:472.8817
416  Peter van Houte (debuut) Waarde4.04.22minMse   10.360  5:472.8817
417  Nico RaesMoerbeke-Waas (BEL)4.04.24minMse   10.359  5:482.8817
418  Michael ArltBaesweiler (GER)4.04.28minM45   10.356  5:482.8817
419  Martin WolfRemscheid (GER)4.04.33minM45   10.352  5:482.8816
420  Aleksej PotapovRotterdam4.04.58minMse   10.335  5:482.8716
421  Joris Beilo (PR 3.28.36) Vlissingen4.04.58minMse   10.335  5:482.8716
422  Geert Francke (PR 3.54.55) Vlissingen4.04.59minMse   10.334  5:482.8715
423  Jan de Vries (PR 3.25.53) Biggekerke4.05.04minM55   10.331  5:482.8715
424  Wilfred Joossens (PR 3.45.05) Middelburg4.05.07minM45   10.329  5:492.8715
425  John Moerdijk (debuut) s-Heer Abtskerke4.05.16minM40   10.322  5:492.8715
426  Morien Janse (PR)Westkapelle4.05.18minVse   10.321  5:492.87115
427  Leen van den BergAlmere4.05.22minM60   10.318  5:492.8715
428  Jan van KatwijkRhoon4.05.32minM55   10.311  5:492.8614
429  Floris Mansvelt BeckWarmond4.05.43minMse   10.303  5:492.8614
430  Rens Bosman (PR)Middelburg4.05.45minM50   10.302  5:492.8614
431  Leo Zuidweg (PR 3.53.20) Middelburg4.05.53minM45   10.296  5:502.8614
432  Arjan SyrierUtrecht4.06.01minMse   10.291  5:502.8613
433  Betty van ZoelenDordrecht4.06.05minV40   10.288  5:502.86112
434  Hans HelslootOuderkerk aan de Ams4.06.21minM50   10.277  5:502.8513
435  Harm Boer (PR)Goes4.06.33minMse   10.269  5:512.8512
436  Rudie Grim (PR)Heinkenszand4.06.34minM45   10.268  5:512.8512
437  Jan BalkenendeUtrecht4.06.40minM45   10.264  5:512.8512
438  Kees Jansen van Rosend (PR)Goes4.06.41minM45   10.263  5:512.8512
439  Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.06.56minM40   10.253  5:512.8512
440  Jacko de Ridder (PR 3.48.02) Arnemuiden4.07.08minMse   10.244  5:512.8511
441  Ferry Ton (PR)s-Gravenpolder4.07.15minMse   10.239  5:522.8411
442  Ron van Waterschoot (PR 3.47.54) Hulst4.07.36minM50   10.225  5:522.8411
443  Adri Gerards (PR)Zierikzee4.07.41minM60   10.222  5:522.8410
444  Marco MuschDordrecht4.07.46minM40   10.218  5:522.8410
445  Matei GuttenbergOud Beijerland4.07.46minMse   10.218  5:522.8410
446  Erik BoehleNederland4.07.46minMse   10.218  5:522.8410
447  Ton ReijmersWoerden4.07.52minM55   10.214  5:522.8410
448  Dirk FinkensiepBochum (GER)4.07.54minM50   10.213  5:532.8410
449  Gert SimonsHoevelaken4.07.59minM45   10.209  5:532.8410
450  Ronny Dekker (PR 3.27.55) Meliskerke4.08.16minMse   10.198  5:532.839
451  Minke BaakWoerden4.08.26minV45   10.191  5:532.83100
452  Detlev KonigGouda4.08.39minM60   10.182  5:542.839
453  Corina Grim (PR 3.48.48) Lewedorp4.08.53minV45   10.172  5:542.8398
454  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.09.04minV45   10.165  5:542.8297
455  Marcel Struyk (PR 3.19.15) Middelburg4.09.08minMse   10.162  5:542.828
456  Arjo Verhage (PR 3.45.24) Aagtekerke4.09.12minM40   10.159  5:542.828
457  Sylvestro Lorello (PR)Biggekerke4.09.13minMse   10.159  5:542.828
458  Addie van DalenHoevelaken4.09.14minM40   10.158  5:542.828
459  Leo de Rijke (PR 3.51.31) Vlissingen4.09.14minM45   10.158  5:542.828
460  Julian Maijers (PR)Middelburg4.09.16minMse   10.157  5:542.828
461  Peter van de Bosse (PR 4.03.31) Grijpskerke4.09.17minM45   10.156  5:542.828
462  Johnny de Waele (PR 3.50.48) Oostburg4.09.21minM50   10.153  5:552.828
463  Anne Kwist (PR 3.27.35) Tholen4.09.21minVse   10.153  5:552.8296
464  Jan StaalMaastricht4.09.24minM60   10.151  5:552.828
465  Harald StutzingerKleve-Griethausen (G4.09.35minM45   10.144  5:552.827
466  Steven van Hoepen (PR 4.06.42) Heinkenszand4.09.36minM40   10.143  5:552.827
467  Reinier van Wouwe (PR 3.28.32) Serooskerke4.09.38minM50   10.142  5:552.827
468  Martin Wilken (PR 3.48.03) Vlissingen4.09.47minMse   10.136  5:552.827
469  Hans CrulRoosendaal4.09.50minM55   10.134  5:552.817
470  Jan Donze (PR 3.51.15) Middelburg4.09.56minM40   10.130  5:552.817
471  Sneep BasOostvoorne4.09.57minM45   10.129  5:552.817
472  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Middelburg4.10.11minM45   10.119  5:562.817
473  Freek SchultzEmmen4.10.12minM40   10.119  5:562.817
474  Pieter Lindenbergh (PR 3.56.51) Goes4.10.12minM40   10.119  5:562.817
475  Cor Muller (PR 2.55.54) Renesse4.10.18minM70   10.115  5:562.816
476  Hans van der Peijl (PR 3.59.32) Domburg4.10.28minM45   10.108  5:562.816
477  Peter VermondenRaamsdonksveer4.10.32minM55   10.105  5:562.816
478  Sjaak VerberkmoesWijk bij Duurstede4.10.37minM55   10.102  5:562.816
479  Michael StegersRösrath4.10.40minM45   10.100  5:562.816
480  Christian Jobse (PR 3.52.44) Middelburg4.10.45minMse   10.097  5:572.806
481  Mark van SluysBurgh-Haamstede4.11.04minM40   10.084  5:572.805
482  Jan BanninkOss4.11.06minM50   10.082  5:572.805
483  Irene Koole (PR)Zoutelande4.11.10minV40   10.080  5:572.8088
484  Patrick van HarenBergen op Zoom4.11.12minM40   10.078  5:572.805
485  Freddy Blaas (PR 3.55.43) Aagtekerke4.11.27minMse   10.068  5:582.805
486  Maurice Steketee (PR 3.51.31) Middelburg4.11.29minMse   10.067  5:582.805
487  John van de WateringBergen op Zoom4.11.47minM40   10.055  5:582.795
488  Piet LodderHendrik-Ido-Ambacht4.12.00minM50   10.046  5:582.794
489  Klaas LaanAmsterdam4.12.15minM50   10.036  5:592.794
490  Heinz-Willi BergsBaesweiler (GER)4.12.18minM55   10.034  5:592.794
491  Günter Gies (PR)Middelburg4.12.20minM45   10.033  5:592.794
492  Erik GroenewegOud Beijerland4.12.25minMse   10.030  5:592.794
493  Ando den Engelsman (PR)Middelburg4.12.27minM50   10.029  5:592.794
494  Hans Alewijnse (PR 4.06.25) Vlissingen4.12.29minMse   10.027  5:592.794
495  Hans van KlaverenRotterdam4.12.47minM45   10.015  5:592.784
496  Sergio Baecke (PR 3.24.02) Middelburg4.12.48minMse   10.015  5:592.784
497  Rob Wattel (PR 3.57.24) Serooskerke4.12.51minM50   10.013  6:002.784
498  Pieter den Hollander (PR 4.05.18) Serooskerke4.12.57minM45   10.009  6:002.783
499  Bas de RuiterCothen4.13.02minMse   10.005  6:002.783
500  Henk MachielseStanddaarbuiten4.13.19minM55   9.994  6:002.783
501  Fred van der RoestHilversum4.13.20minM40   9.994  6:002.783
502  Marcel de Witte (PR 4.01.22) Ritthem4.13.21minM40   9.993  6:002.783
503  Roel NoordamVlaardingen4.13.21minM45   9.993  6:002.783
504  Pieter LuijtenSteenbergen4.13.23minM45   9.992  6:002.783
505  Stan VerdonckVelden4.13.26minMse   9.990  6:002.773
506  Frits Broos (PR 3.48.45) Middelburg4.13.29minM45   9.988  6:002.773
507  Jaap de Blaeij (PR 3.57.52) Wolphaartsdijk4.13.29minM55   9.988  6:002.773
508  Jan Hellema (PR 4.12.45) Oost-Souburg4.13.32minM65   9.986  6:012.773
509  Edwin MoensGoes4.13.40minM40   9.980  6:012.773
510  Kees HessHaaren4.14.08minM65   9.962  6:012.772
511  Pieter van der Kolk (PR 4.05.24) Vlissingen4.14.28minM45   9.949  6:022.762
512  Adrie van den Bosse (PR 4.06.08) Oostkapelle4.14.28minM45   9.949  6:022.762
513  Ronald Willemsen (PR 3.42.45) Kamperland4.14.36minM45   9.944  6:022.762
514  Wim de Jonge (PR 3.11.26) s-Heer Abtskerke4.14.43minM60   9.939  6:022.762
515  Theo Zoontjens (PR 3.54.49) Koudekerke4.14.43minM60   9.939  6:022.762
516  Peter van Moergastel (PR 4.01.00) Vlissingen4.14.45minM50   9.938  6:022.762
517  Cor BaarsNieuwland4.14.47minM45   9.937  6:022.762
518  Wim Karelse (PR)Schore4.14.55minM50   9.931  6:022.762
519  Peter Rentmeester (PR 3.59.42) Yerseke4.15.00minM40   9.928  6:032.762
520  Robert-Jan Provoost (PR 3.49.29) Domburg4.15.03minM40   9.926  6:032.762
521  Paul de WitBergen op Zoom4.15.16minM40   9.918  6:032.752
522  Friederike Slupina-BecWuppertal (GER)4.15.18minV45   9.917  6:032.7571
523  Marcel van Ommeren (PR)Middelburg4.15.24minMse   9.913  6:032.751
524  Perry Van kanVeenendaal4.15.26minM40   9.911  6:032.751
525  Kenneth AltingOisterwijk4.15.32minMse   9.908  6:032.751
526  Hans van der Welle (PR 4.03.38) Middelburg4.15.39minM50   9.903  6:042.751
527  Priska StalderSchüpfheim (SUI)4.15.44minV45   9.900  6:042.7569
528  Dani FelderEntlebuch (SUI)4.15.45minMse   9.899  6:042.751
529  Jeroen van Dommelen (PR 3.53.58) Vlissingen4.15.50minMse   9.896  6:042.751
530  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke4.16.01minM40   9.889  6:042.751
531  Siebolt de BoerNijmegen4.16.01minM45   9.889  6:042.751
532  Leen Meijers (PR 4.03.58) Veere4.16.09minM50   9.884  6:042.751
533  Jaap Glerum (PR 3.48.34) Kapelle-Biezelinge4.16.15minM45   9.880  6:042.741
534  Jan HaverhalsDrunen4.16.17minM45   9.879  6:042.741
535  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.16.23minM50   9.875  6:052.741
536  Rinus Van Stee (debuut) Herkingen4.16.26minM40   9.873  6:052.741
537  Petra Verhulst (PR 4.07.44) Westkapelle4.16.27minV40   9.872  6:052.7466
538  Alwin OerlemansWoerden4.16.30minM45   9.870  6:052.741
539  Christel Provoost (PR 3.53.02) Gapinge4.16.31minV35   9.870  6:052.7466
540  Marco de Smidt (PR 3.55.36) Heinkenszand4.16.37minM40   9.866  6:052.741
541  Erik van der Sluis (PR)Rotterdam4.16.38minMse   9.865  6:052.741
542  Ronald de Bert (PR 3.56.46) Vlissingen4.16.42minM45   9.862  6:052.741
543  Andres de Witte (PR 3.21.50) Terneuzen4.16.42minMse   9.862  6:052.741
544  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen4.16.45minM40   9.861  6:052.741
545  Ron van Giesen (PR 3.58.59) Middelburg4.16.50minM45   9.857  6:052.741
546  Erik TheunissenRavenstein4.16.51minM40   9.857  6:052.741
547  Klaas Marteijn (PR 3.43.05) Arnemuiden4.16.51minM45   9.857  6:052.741
548  Peter Stroo (PR 3.55.50) Serooskerke4.16.54minM50   9.855  6:052.741
549  Victor KarmanHalsteren4.16.57minM45   9.853  6:052.741
550  Jan Schot (PR 3.49.05) Middelburg4.16.57minM50   9.853  6:052.741
551  Etienne Verhoef (PR 3.59.56) Goes4.17.04minM40   9.848  6:062.741
552  Leontien BarendsNieuwerkerk ad IJsse4.17.09minV35   9.845  6:062.7364
553  Ruud de Wolf (PR 4.15.31) Vlissingen4.17.12minM45   9.843  6:062.73-
554  Leonard van Moolenbroe (PR)Middelburg4.17.15minM40   9.841  6:062.73-
555  Reynold van Iperen (PR 3.57.58) Kapelle-Biezelinge4.17.19minM40   9.839  6:062.73-
556  Jan DeschachtAssebroek (Brugge) (4.17.36minM45   9.828  6:062.73-
557  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.17.43minM40   9.824  6:062.73-
558  Rob Maat (PR 4.02.11) Goes4.17.52minM45   9.818  6:072.73-
559  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19) Heinkenszand4.17.52minM45   9.818  6:072.73-
560  Maarten van den BroekWaddinxveen4.17.55minM55   9.816  6:072.73-
561  Adrie Mathijssen (PR 3.00.32) Goes4.17.57minM55   9.815  6:072.73-
562  Dick Hilberdink (PR 4.09.27) Vlissingen4.18.03minM45   9.811  6:072.73-
563  John Sieling (PR 3.57.49) Middelburg4.18.10minM50   9.806  6:072.72-
564  Bram de Blaeij (PR 4.10.36) Heinkenszand4.18.14minM55   9.804  6:072.72-
565  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst4.18.19minM55   9.801  6:072.72-
566  Gerhard OckeloenNootdorp4.18.34minM55   9.791  6:082.72-
567  Wilco Boone (PR)Yerseke4.18.43minMse   9.786  6:082.72-
568  John Stoutjesdijk (PR 4.04.26) Westkapelle4.19.05minMse   9.772  6:082.71-
569  Kees Sturm (PR 4.05.00) Middelburg4.19.07minMse   9.771  6:082.71-
570  Theo JansenBergen op Zoom4.19.09minM45   9.769  6:092.71-
571  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen4.19.09minM50   9.769  6:092.71-
572  Kees Siereveld (PR 4.15.10) Arnemuiden4.19.16minM50   9.765  6:092.71-
573  Emile de Die (PR 4.01.47) Kortgene4.19.28minM40   9.757  6:092.71-
574  Jeroen van der Schelde (PR 3.59.36) Oost-Souburg4.19.35minMse   9.753  6:092.71-
575  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.19.41minM50   9.749  6:092.71-
576  Goof LindijerDoorn4.19.42minM50   9.749  6:092.71-
577  Richard Reijerse (PR 4.01.41) Vlissingen4.19.45minM40   9.747  6:092.71-
578  Eline Francke (PR 3.53.50) Biggekerke4.19.49minV40   9.744  6:092.7154
579  Dietmar BeckWuppertal (GER)4.19.52minM45   9.742  6:102.71-
580  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg4.19.54minM55   9.741  6:102.71-
581  Jan Hogeweg (PR)Oostkapelle4.20.18minM40   9.726  6:102.70-
582  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg4.20.20minM50   9.725  6:102.70-
583  Erwin Schell (PR)Zierikzee4.20.33minM45   9.717  6:102.70-
584  Eric Berrevoets (PR 3.52.51) Zierikzee4.20.41minM40   9.712  6:112.70-
585  Paul van der WalBaarn4.20.59minM45   9.701  6:112.69-
586  Henk van WuyckhuyseOverveen4.21.12minM45   9.693  6:112.69-
587  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen4.21.13minM50   9.692  6:112.69-
588  Jacques Zaman (PR 3.55.00) Terneuzen4.21.25minM45   9.685  6:122.69-
589  Jacco de Meij (PR)Ritthem4.21.32minM40   9.680  6:122.69-
590  Frans Lemsom (PR)Vlissingen4.21.49minM40   9.670  6:122.69-
591  Matthias BackesSankt Augustin (GER)4.21.58minMse   9.664  6:132.68-
592  Jan de Carpentier (PR 4.01.13) Goes4.22.02minM50   9.662  6:132.68-
593  Kees van ZantwijkUtrecht4.22.10minM40   9.657  6:132.68-
594  Mark Geuze (PR 3.31.58) Middelburg4.22.12minM45   9.656  6:132.68-
595  Claudia ArzHerzogenrath (GER)4.22.18minV40   9.652  6:132.6846
596  Krijn van Sparrentak (PR 3.51.53) Biggekerke4.22.20minM40   9.651  6:132.68-
597  Peter Bollebakker (PR)Koudekerke4.22.20minM60   9.651  6:132.68-
598  Cees van der PlasSantpoort-Noord4.22.25minM45   9.648  6:132.68-
599  Mirjam Kloet (PR 3.54.26) Arnemuiden4.22.28minV40   9.646  6:132.6845
600  Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder4.22.35minM40   9.642  6:132.68-
601  Jaap Rentier (PR 3.59.00) Koudekerke4.22.42minM50   9.637  6:142.68-
602  Miriam ReedersRotterdam4.22.49minV35   9.633  6:142.6844
603  Rene Kuiper (PR)Vlissingen4.22.50minMse   9.632  6:142.68-
604  Chris MijerOostvoorne4.22.51minM55   9.632  6:142.68-
605  Pepijn van den AnkerGoes4.22.53minMse   9.631  6:142.68-
606  Dennis But (PR 3.25.24) Middelburg4.22.59minM40   9.627  6:142.67-
607  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.23.08minM50   9.621  6:142.67-
608  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande4.23.24minM50   9.612  6:152.67-
609  Jan Joosse (PR 3.40.29) Kapelle-Biezelinge4.23.26minM45   9.610  6:152.67-
610  Kees de Kroo (PR)Koudekerke4.23.29minM50   9.609  6:152.67-
611  Kees de Leeuw (PR 4.15.07) Oost-Souburg4.23.35minM60   9.605  6:152.67-
612  Ard de Later (PR 4.20.00) Serooskerke4.23.47minMse   9.598  6:152.67-
613  Erno Tramper (PR 4.09.06) Middelburg4.23.48minMse   9.597  6:152.67-
614  Paul OlthofOuderkerk aan de Ams4.23.59minM50   9.590  6:152.66-
615  Aad van VlietOosterhout4.24.05minM55   9.587  6:162.66-
616  Heleen van Vlaardingen (PR 4.19.53) Middelburg4.24.05minV50   9.587  6:162.6640
617  Ronald MeijerAlphen aan den Rijn4.24.08minM40   9.585  6:162.66-
618  Marco VoorthuisHilversum4.24.09minMse   9.584  6:162.66-
619  Kris Huntink (PR)Vlissingen4.24.22minMse   9.576  6:162.66-
620  Norbert de Mol (PR 4.06.54) Kapelle-Biezelinge4.24.27minMse   9.573  6:162.66-
621  Piet de Rijke (PR)Sint-Annaland4.24.31minM60   9.571  6:162.66-
622  Franklin Nieuwdorp (PR 3.56.24) Middelburg4.24.33minMse   9.570  6:162.66-
623  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.24.34minM45   9.569  6:162.66-
624  Peter Schurink (PR 4.01.35) Vlissingen4.24.44minM45   9.563  6:162.66-
625  Leo Francke (PR 4.15.05) Oostkapelle4.24.56minM50   9.556  6:172.65-
626  Wilfried DuivenvoordeHoofddorp4.24.59minM45   9.554  6:172.65-
627  Bertjan KraleOttoland4.24.59minM45   9.554  6:172.65-
628  Anja Kluijfhout (PR)Middelburg4.25.02minV45   9.552  6:172.6538
629  Ron AretGouda4.25.12minM50   9.546  6:172.65-
630  Eline VreeOud Beijerland4.25.19minV35   9.542  6:172.6537
631  Tonny Janse (PR 4.07.16) Aagtekerke4.25.25minMse   9.539  6:172.65-
632  Gijs van der MeijdenVeenendaal4.25.27minM60   9.537  6:172.65-
633  Ronald Stroo (PR 4.13.02) Middelburg4.25.28minM45   9.537  6:172.65-
634  Frans Vogel (PR 3.58.02) Middelburg4.25.35minM40   9.533  6:182.65-
635  Marcel MoretHoogvliet Rotterdam4.25.55minM45   9.521  6:182.64-
636  Rinus Paardekooper (PR 3.39.56) Goes4.25.55minM50   9.521  6:182.64-
637  Indra BimmelBerg en Dal4.26.01minV35   9.517  6:182.6435
638  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg4.26.07minMse   9.513  6:182.64-
639  Robin ColardUtrecht4.26.11minM40   9.511  6:192.64-
640  Monique HoevenOud Beijerland4.26.13minV45   9.510  6:192.6434
641  Wytze Veerman (PR 3.53.15) Ovezande4.26.16minMse   9.508  6:192.64-
642  Edwin Dorrepaal (PR 3.41.11) Schore4.26.27minMse   9.502  6:192.64-
643  Van WeerdenburgOuderkerk aan de Ams4.26.33minV50   9.498  6:192.6433
644  Kees-Pieter Geschiere (PR 3.39.22) Serooskerke4.26.36minM40   9.496  6:192.64-
645  Reinco Geschiere (PR 3.54.54) Serooskerke4.26.37minM45   9.496  6:192.64-
646  Kees de Visser (PR 4.24.56) Aagtekerke4.26.38minM45   9.495  6:192.64-
647  Marco van der Knaap (PR)Vlissingen4.26.42minM40   9.493  6:192.64-
648  David WalterMönchengladbach (GER4.26.44minMse   9.492  6:192.64-
649  Eric van der StarreRaamsdonksveer4.26.48minM50   9.489  6:192.64-
650  Edwin van DijkCountesthorpe (GBR)4.26.50minM45   9.488  6:192.64-
651  Marc DumoulinDeurne (BEL)4.26.51minMse   9.487  6:192.64-
652  Ivar van den Bos (PR 3.39.04) Koudekerke4.26.59minMse   9.483  6:202.63-
653  Julian HolderPurfleet (GBR)4.27.04minM45   9.480  6:202.63-
654  Rinus Joosse (PR 2.54.09) Wilhelminadorp4.27.07minM70   9.478  6:202.63-
655  Jacqueline de JongWoerden4.27.10minV45   9.476  6:202.6332
656  Danil SchillemansVlissingen4.27.17minMse   9.472  6:202.63-
657  Hans Sinke (PR 4.15.15) Zoutelande4.27.19minM60   9.471  6:202.63-
658  Mieke Valk (PR 3.55.56) Goes4.27.21minVse   9.470  6:202.6331
659  Roger GroteclaesSchimmert4.27.22minM40   9.469  6:202.63-
660  Remie Openeer (debuut) Goes4.27.22minMse   9.469  6:202.63-
661  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle4.27.25minM60   9.467  6:202.63-
662  Jan Kaan (PR 4.04.29) Rilland4.27.26minM50   9.467  6:202.63-
663  Marcel Schouls (debuut) Zonnemaire4.27.26minMse   9.467  6:202.63-
664  Evelien de Wolf (PR)Vlissingen4.27.28minV40   9.465  6:202.6331
665  Lauretn ZeegersCoevorden4.27.31minM50   9.464  6:202.63-
666  Tonny van EekelenWouw4.27.41minM45   9.458  6:212.63-
667  Ronald SchatsHalsteren4.27.41minM45   9.458  6:212.63-
668  Ilco Koeman (PR 3.50.39) Yerseke4.27.41minMse   9.458  6:212.63-
669  Kalle BöckerAhaus (GER)4.27.46minM40   9.455  6:212.63-
670  Mark TammingaAmstelveen4.27.46minM45   9.455  6:212.63-
671  Willy HeijnenDalen4.27.47minM40   9.454  6:212.63-
672  Jos MulderOuderkerk aan de Amstel4.27.48minM45   9.454  6:212.63-
673  Eric Grim (PR 4.10.11) Westkapelle4.27.50minM40   9.453  6:212.63-
674  Patrick van de Putte (PR 3.51.03) Serooskerke4.28.16minMse   9.437  6:212.62-
675  Achim JansenNettetal (GER)4.28.22minM45   9.434  6:222.62-
676  Marieke van Belzen (PR 4.08.12) Vlissingen4.28.30minV40   9.429  6:222.6228
677  Pieter Jan Mersie (PR 4.13.48) Middelburg4.28.36minM50   9.426  6:222.62-
678  Johan VerdaasdonkHuijbergen4.28.59minM40   9.412  6:222.61-
679  Elza van Alphen (PR 4.15.01) Tholen4.29.01minV45   9.411  6:232.6127
680  Machteld Verdaasdonk-KHuijbergen4.29.03minV40   9.410  6:232.6127
681  Arjan van den HurkBrielle4.29.14minM45   9.403  6:232.61-
682  Roy Magnus (PR)Goes4.29.30minMse   9.394  6:232.61-
683  Huub Koster (debuut) Arnemuiden4.29.35minM50   9.391  6:232.61-
684  Kees van DisRoosendaal4.29.36minM40   9.391  6:232.61-
685  Igna Becks (PR 4.07.28) Middelburg4.29.38minV50   9.389  6:232.6125
686  Frans Bentvelsen (PR 3.40.55) Goes4.29.42minM50   9.387  6:242.61-
687  Piet Verhage (PR 4.07.44) Westkapelle4.29.44minM65   9.386  6:242.61-
688  Joost Liefbroer (PR 3.57.47) Oost-Souburg4.29.53minMse   9.381  6:242.61-
689  Erik BassieSchiedam4.30.18minM40   9.366  6:242.60-
690  Alexandra ThalerEntlebuch (SUI)4.30.31minVse   9.359  6:252.6023
691  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg4.30.52minM55   9.347  6:252.60-
692  Martin Daalhuizen (PR 3.59.01) Aagtekerke4.30.53minM40   9.346  6:252.60-
693  Yvonne van de weele (PR)Goes4.30.53minV35   9.346  6:252.6023
694  Boris Klopmeijer (PR 4.16.07) Domburg4.30.55minMse   9.345  6:252.60-
695  Rien van Weele (PR)Kwadendamme4.31.08minM45   9.337  6:262.59-
696  Niels de Water (PR 4.26.09) Middelburg4.31.20minMse   9.331  6:262.59-
697  Sander Janse (PR 3.54.58) Middelburg4.31.27minM40   9.327  6:262.59-
698  Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen4.31.28minM40   9.326  6:262.59-
699  Carla Horstink-BeumerHengelo4.31.34minV45   9.323  6:262.5921
700  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg4.31.41minM45   9.319  6:262.59-
701  Winny Dierks (PR)Grijpskerke4.31.43minV40   9.317  6:262.5921
702  Erik LeushuisBorne4.31.52minM50   9.312  6:272.59-
703  Marc Wijne (PR 3.57.38) Koudekerke4.32.06minMse   9.304  6:272.58-
704  Han van den Berg (PR 4.15.01) Lewedorp4.32.07minM45   9.304  6:272.58-
705  Joke de Koster (PR 4.19.02) Colijnsplaat4.32.11minV50   9.301  6:272.5820
706  Janine JongepierWoerden4.32.17minV45   9.298  6:272.5820
707  Jeroen HooijerBaarn4.32.23minM45   9.295  6:272.58-
708  Erwin Koppejan (PR 4.09.20) Terneuzen4.32.31minM50   9.290  6:282.58-
709  Peter Buursema (PR 4.26.53) Koudekerke4.32.32minM40   9.290  6:282.58-
710  Margreeth CapelleVeenendaal4.32.43minV55   9.283  6:282.5819
711  Nico Westmaass-Heer Hendrikskind4.32.55minM50   9.276  6:282.58-
712  Peter Geijs (PR 3.37.34) Goes4.33.13minM45   9.266  6:292.57-
713  Leo Hage (PR 4.15.34) Middelburg4.33.16minM40   9.265  6:292.57-
714  Liesbeth van ZalingeDronrijp4.33.21minV40   9.262  6:292.5717
715  Martin Maranus (debuut) Middelburg4.33.24minM40   9.260  6:292.57-
716  Jos van den Boomgaard (PR 4.16.43) Middelburg4.33.33minM40   9.255  6:292.57-
717  Leentje MattheysesHoboken4.33.33minV45   9.255  6:292.5717
718  Jacqueline Schroevers (PR)Arnemuiden4.33.39minV35   9.252  6:292.5717
719  André de Koning (PR 4.27.20) Goes4.33.54minM55   9.243  6:292.57-
720  Hans van SchaijkOss4.34.13minMse   9.232  6:302.56-
721  Koen van der Veen (PR)Vlissingen4.34.15minMse   9.231  6:302.56-
722  Wim DebetsAlphen aan den Rijn4.34.16minM55   9.231  6:302.56-
723  Dick van der KleiDen Haag4.34.19minM45   9.229  6:302.56-
724  Simon Wielemaker (PR 4.10.17) Vlissingen4.34.19minMse   9.229  6:302.56-
725  Matty de Jong (PR 4.10.48) Oost-Souburg4.34.22minV50   9.227  6:302.5616
726  Frank van der VorstHalsteren4.34.25minM40   9.226  6:302.56-
727  Jacek GoszczynskiNisse4.34.31minM40   9.222  6:302.56-
728  Geert van der PalenApeldoorn4.34.31minMse   9.222  6:302.56-
729  Ronald Beilo (debuut) Vlissingen4.34.35minM50   9.220  6:302.56-
730  Peter KleinepierRotterdam4.34.44minM45   9.215  6:312.56-
731  Nicole SpruitVeldhoven4.34.47minV40   9.213  6:312.5615
732  John Nieuwenhuize (PR 2.59.37) Yerseke4.34.53minMse   9.210  6:312.56-
733  Dian LigtendagFijnaart4.34.57minV45   9.208  6:312.5614
734  Rene van den Hoven (PR 4.26.35) Oost-Souburg4.34.59minM50   9.207  6:312.56-
735  Chris den HartogDordrecht4.35.01minM55   9.206  6:312.56-
736  Dustin van RoozendaalUtrecht4.35.15minMse   9.198  6:312.55-
737  Kees de FijterBarneveld4.35.29minM50   9.190  6:322.55-
738  Berend Jan LuchtenbergBarneveld4.35.30minM45   9.189  6:322.55-
739  Ronald NuijtenDordrecht4.35.35minMse   9.187  6:322.55-
740  Jos SnijdersHelmond4.35.40minM40   9.184  6:322.55-
741  Melinda BakkerOud Beijerland4.35.45minV40   9.181  6:322.5513
742  Michel van de SandenZundert4.35.53minM65   9.177  6:322.55-
743  Ron de Wolf (debuut) Vlissingen4.35.56minM40   9.175  6:322.55-
744  Bert Jeras (PR)Middelburg4.36.00minM40   9.173  6:322.55-
745  Peter Goulooze (PR)Colijnsplaat4.36.12minM45   9.166  6:332.55-
746  Willy van Gimst (PR)Domburg4.36.16minM70   9.164  6:332.55-
747  Lucas Kint (PR 4.05.59) Middelburg4.36.29minM45   9.157  6:332.54-
748  Jan Verburg (PR 4.12.57) Koudekerke4.36.29minM60   9.157  6:332.54-
749  Pieter van Maaren (PR 3.41.38) Middelburg4.36.31minMse   9.156  6:332.54-
750  Ben Kempers (PR 4.28.59) Domburg4.36.32minM50   9.155  6:332.54-
751  Rik HendrikseAlmere4.36.40minM50   9.151  6:332.54-
752  Leon GoorDordrecht4.36.44minM50   9.149  6:342.54-
753  Fons JansenOuderkerk aan de Ams4.37.09minM45   9.135  6:342.54-
754  Hannah van der WeijdeAagtekerke4.37.29minVse   9.124  6:352.5310
755  Jolande ArdonOostvoorne4.37.30minV45   9.123  6:352.5310
756  Iris HuibregtseUtrecht4.37.34minVse   9.121  6:352.5310
757  Herman EuvermanZwolle4.37.58minM55   9.108  6:352.53-
758  Krista Voorham (PR 3.56.24) Burgh-Haamstede4.38.04minV35   9.105  6:352.539
759  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.38.14minM55   9.099  6:362.53-
760  Marcel Veldhuizen (PR 3.58.55) Vlissingen4.38.17minM45   9.098  6:362.53-
761  Marleen FlobbeUtrecht4.38.19minVse   9.096  6:362.539
762  Wolfgang Krug (PR)Middelburg4.38.24minM45   9.094  6:362.53-
763  John van HaeffNeer4.38.25minM45   9.093  6:362.53-
764  Leo Rijnberg (PR 3.56.24) Burgh-Haamstede4.38.27minM45   9.092  6:362.53-
765  Gert Kruitbosch (PR 4.16.47) Goes4.38.38minM45   9.086  6:362.52-
766  Wouter DelenGeldrop4.38.39minM45   9.086  6:362.52-
767  Marcus WeinkopfUnkel (GER)4.38.44minM45   9.083  6:362.52-
768  Julia Paauwe (PR 4.09.11) Oostkapelle4.38.44minV45   9.083  6:362.529
769  Wilco Meijering (debuut) Vlissingen4.38.49minMse   9.080  6:362.52-
770  Sjako Matthijsse (PR 4.12.02) Meliskerke4.38.50minMse   9.080  6:362.52-
771  Lutz FrankeHamm (GER)4.39.06minMse   9.071  6:372.52-
772  Theo de Bie (PR)Kortgene4.39.14minMse   9.067  6:372.52-
773  Marc Damman (PR 4.18.11) Middelburg4.39.20minM45   9.063  6:372.52-
774  Roel van BernebeekUtrecht4.39.39minMse   9.053  6:382.51-
775  Menno BoumaEnschede4.39.44minMse   9.050  6:382.51-
776  Marco van 't Westeinde (PR 4.06.37) Arnemuiden4.39.48minM40   9.048  6:382.51-
777  Peter Geertsema (PR 3.58.01) Terneuzen4.39.54minM45   9.045  6:382.51-
778  Ben van der GiessenBrielle4.39.58minM50   9.043  6:382.51-
779  Adrie de Kraker (PR 4.15.10) Kapelle-Biezelinge4.39.59minM45   9.042  6:382.51-
780  Jan van ZalingeCapelle aan den IJss4.40.15minM45   9.034  6:392.51-
781  Iljan steenpoorte (debuut) Kruiningen4.40.17minMse   9.033  6:392.51-
782  Michel de PreeMiddelburg4.40.31minMse   9.025  6:392.51-
783  Annet van der Meule (PR 4.40.01) Biggekerke4.40.40minV35   9.020  6:392.516
784  Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28) Middelburg4.40.44minM45   9.018  6:392.51-
785  Marion Leenpoel (PR 4.35.09) Kamperland4.40.46minV45   9.017  6:392.506
786  Christel MuisRotterdam4.40.59minVse   9.010  6:402.506
787  Gert Joziasse (PR 4.01.58) Middelburg4.41.02minM40   9.009  6:402.50-
788  Imka de Ridder (PR 4.29.25) Westkapelle4.41.11minV40   9.004  6:402.506
789  Dietmar GorißenKleve (GER)4.41.19minM50   8.999  6:402.50-
790  André van der Graafs-Heer Abtskerke4.41.23minM40   8.997  6:402.50-
791  Kees Capelle (PR)Oostkapelle4.41.24minM40   8.997  6:402.50-
792  Patty van Zonderen (PR 3.54.27) Burgh-Haamstede4.41.26minV40   8.996  6:402.505
793  Jan de Jonge (PR 3.55.08) Biervliet4.41.37minM65   8.990  6:402.50-
794  Niek Knol (PR 4.34.39) Koudekerke4.41.40minM60   8.988  6:412.50-
795  Lennard Knol (debuut) Middelburg4.41.40minMse   8.988  6:412.50-
796  Marike BijtelaarHulshorst4.41.47minVse   8.985  6:412.505
797  Ruud Hoosemans (PR 2.48.36) Vlissingen4.41.50minMse   8.983  6:412.50-
798  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder4.42.03minM50   8.976  6:412.49-
799  John Kommer (PR 3.25.31) Zierikzee4.42.06minM40   8.974  6:412.49-
800  Joly MatthijsDoppleschwand (SUI)4.42.09minV45   8.973  6:412.494
801  Paul SteinebachRozenburg4.42.33minM45   8.960  6:422.49-
802  Mark DuinkerkenDelfgauw4.42.37minM40   8.958  6:422.49-
803  Benito Bostelaar (PR 3.56.29) Middelburg4.42.44minMse   8.954  6:422.49-
804  Ralph Gillissen (PR)Middelburg4.43.18minM40   8.936  6:432.48-
805  Harrie Smeekens (PR 4.02.35) Goes4.43.19minM50   8.936  6:432.48-
806  Martin KempermanDoorn4.43.43minM60   8.923  6:432.48-
807  Jan Neels (PR 4.43.22) Yerseke4.43.46minM40   8.922  6:442.48-
808  Hans Wijkhuys (PR 4.34.35) Meliskerke4.43.50minMse   8.920  6:442.48-
809  Aarnoud Schout (PR)Middelburg4.43.55minM70   8.917  6:442.48-
810  Jan Pieter RotteVeldhoven4.44.02minMse   8.913  6:442.48-
811  Marco Walhout (PR 3.50.36) Vlissingen4.44.10minM40   8.909  6:442.47-
812  Antoine Verdonk (PR 3.49.59) Tholen4.44.10minMse   8.909  6:442.47-
813  Carolien MurreUtrecht4.44.20minV35   8.904  6:442.473
814  Marleen Huson (PR 4.23.15) Oost-Souburg4.44.24minV55   8.902  6:442.473
815  Erwin Pouwelse (debuut) Westkapelle4.44.35minMse   8.896  6:452.47-
816  Rinus van der walHeemskerk4.45.06minM45   8.880  6:452.47-
817  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen4.45.10minMse   8.878  6:452.47-
818  Jacqueline de Bree (PR 3.57.08) Middelburg4.45.15minV45   8.875  6:462.472
819  Tonny de Ruijter (PR 3.19.55) Vlissingen4.45.18minM60   8.874  6:462.46-
820  John VersteegUtrecht4.45.19minM40   8.873  6:462.46-
821  Ellen de Bert (debuut) Vlissingen4.45.21minV40   8.872  6:462.462
822  Jos Boogaard (PR 3.52.24) Aagtekerke4.45.29minM55   8.868  6:462.46-
823  Eline Aerts (PR 4.31.24) Middelburg4.45.50minVse   8.857  6:462.462
824  Christl Rozendaal (PR 3.58.06) Kapelle-Biezelinge4.45.52minV40   8.856  6:462.462
825  Wilbert RoeleveldWijk bij Duurstede4.45.59minM55   8.853  6:472.46-
826  Gert-Jan van GroningenCothen4.46.00minM45   8.852  6:472.46-
827  Sigrid Jense (PR 4.43.48) Middelburg4.46.06minV45   8.849  6:472.461
828  Marianne Knijff (PR 4.15.42) Philippine4.46.11minV45   8.846  6:472.461
829  Berend Haan (PR)Middelburg4.46.13minM40   8.845  6:472.46-
830  Monique Fieman (PR 4.41.10) Wemeldinge4.46.13minV40   8.845  6:472.461
831  Peter-Paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene4.46.28minM50   8.838  6:472.45-
832  Bruno van RijsingenVught4.46.30minM55   8.837  6:472.45-
833  Walter OuwehandLeidschendam4.46.42minMse   8.830  6:482.45-
834  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke4.46.43minM50   8.830  6:482.45-
835  Sjaak de Bruijn (debuut) Vrouwenpolder4.46.49minM40   8.827  6:482.45-
836  Reginald JankiAmsterdam4.46.56minM50   8.823  6:482.45-
837  Willem van der Most (PR 4.44.26) Domburg4.47.01minM55   8.821  6:482.45-
838  Martin de JongSchiedam4.47.02minM40   8.820  6:482.45-
839  Henk LodderAlblasserdam4.47.03minM40   8.820  6:482.45-
840  Roel Latuheru (PR 4.33.30) Middelburg4.47.09minMse   8.817  6:482.45-
841  Marc de Groote (PR 3.33.18) Middelburg4.47.13minMse   8.815  6:482.45-
842  Nancy Burger (debuut) Vlissingen4.47.13minV40   8.815  6:482.451
843  Verboord MartHeusden gem Heusden4.47.16minM60   8.813  6:482.45-
844  Freddy Roose (PR 3.53.12) Oostkapelle4.47.17minMse   8.813  6:492.45-
845  Edgar Angelini (PR 3.45.32) Koudekerke4.47.26minM45   8.808  6:492.45-
846  Georg KeutzerAachen (GER)4.47.29minMse   8.806  6:492.45-
847  Leon van ZaltbommelHeinkenszand4.47.31minMse   8.805  6:492.45-
848  Dionny Blankers (PR 3.57.24) Middelburg4.48.30minM45   8.775  6:502.44-
849  Jan Kees SchakelEnschede4.48.33minM50   8.774  6:502.44-
850  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg4.49.09minM45   8.756  6:512.43-
851  Bill Stegers (PR 3.48.37) Vlissingen4.49.12minM40   8.754  6:512.43-
852  Rene LangeslagAlmere4.49.38minM45   8.741  6:522.43-
853  Simon van Wouwe (PR)Serooskerke4.49.39minM50   8.741  6:522.43-
854  Hans CujeMiddelburg4.49.47minM45   8.737  6:522.43-
855  Wolfgang KochsÜbach-Palenberg (GER4.49.48minM50   8.736  6:522.43-
856  Rene PietermanHuizen4.49.54minM40   8.733  6:522.43-
857  Francois van ZonDrunen4.49.58minMse   8.731  6:522.43-
858  Stephan van Es (PR)Middelburg4.50.01minMse   8.729  6:522.42-
859  Lorenzo AntoniGroede4.50.01minMse   8.729  6:522.42-
860  Maurice van den Berge (PR 4.40.21) Eindhoven4.50.06minM45   8.727  6:532.42-
861  Martje Wisse (PR 3.46.13) Koudekerke4.50.17minV40   8.721  6:532.42-
862  Oscar van Huet (debuut) Driewegen4.50.21minMse   8.719  6:532.42-
863  Hans Verhage (PR 4.09.29) Goes4.50.26minM50   8.717  6:532.42-
864  Menno van Hoepen (PR 4.25.59) Middelburg4.50.39minM45   8.710  6:532.42-
865  Pieter-Jan de Baar (PR 4.09.21) Wolphaartsdijk4.50.39minMse   8.710  6:532.42-
866  Frank de Kok (PR)Middelburg4.50.42minM45   8.709  6:532.42-
867  Rob BiemondLelystad4.50.43minM45   8.708  6:532.42-
868  Bart van der Slik (PR)Goes4.50.46minMse   8.707  6:532.42-
869  Carlo de Neve (PR)Vlissingen4.50.51minM40   8.704  6:542.42-
870  Enno Meijers (PR 3.50.30) Middelburg4.51.04minM45   8.698  6:542.42-
871  Ben Boers (PR)Oost-Souburg4.51.05minM45   8.698  6:542.42-
872  Marleen RemijnGoes4.51.08minVse   8.696  6:542.42-
873  Chris van DorsserBeuningen4.51.25minM60   8.688  6:542.41-
874  Stef AbrahamseMiddelburg4.51.36minM50   8.682  6:552.41-
875  Gertjan SnijdersOud Beijerland4.52.06minM45   8.667  6:552.41-
876  Ed de Paauw (PR)Middelburg4.52.09minM45   8.666  6:552.41-
877  Jan Koenss-Gravenpolder4.52.19minM40   8.661  6:562.41-
878  Manfred PostmaKranenburg-Zyfflich4.52.19minM45   8.661  6:562.41-
879  Hans Bek (PR 4.46.32) Middelburg4.52.25minM55   8.658  6:562.40-
880  Quinten Meulblok (PR)Burgh-Haamstede4.52.25minMse   8.658  6:562.40-
881  Erik DijksmanAmerongen4.52.29minM50   8.656  6:562.40-
882  Ronnie de Nooijer (PR)Oostkapelle4.52.33minM45   8.654  6:562.40-
883  Truus de Gaaij-MengeleMiddelburg4.52.50minV45   8.646  6:562.40-
884  Ben SibonHengelo Ov4.53.00minM55   8.641  6:572.40-
885  Marcel Richard (PR 4.15.32) Zoutelande4.53.15minM55   8.633  6:572.40-
886  Jeffrey Geerse (PR 3.47.22) Vlissingen4.53.17minMse   8.632  6:572.40-
887  Dennis van den NouwelaVlissingen4.53.22minMse   8.630  6:572.40-
888  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke4.53.30minM40   8.626  6:572.40-
889  Jacco Nieboer (PR 4.12.24) Vrouwenpolder4.53.35minM40   8.623  6:572.40-
890  Jutta StengerAchern (GER)4.53.38minV55   8.622  6:582.39-
891  Miel GussenhovenBergen op Zoom4.53.46minM45   8.618  6:582.39-
892  Aad SpruijtPoortugaal4.53.56minM55   8.613  6:582.39-
893  Arjan Froeling (PR 4.45.54) Serooskerke4.53.59minMse   8.612  6:582.39-
894  Bram de Rijke (PR)Middelburg4.54.08minM75   8.607  6:582.39-
895  Joep Roseboom (PR 3.40.06) Vlissingen4.54.19minM40   8.602  6:592.39-
896  Jeroen Terlouw (debuut) Biggekerke4.54.22minM40   8.600  6:592.39-
897  Lenno Louwerse (debuut) Grijpskerke4.54.22minM45   8.600  6:592.39-
898  Pietjan Platschorre (PR 4.31.41) Kortgene4.54.27minM50   8.598  6:592.39-
899  Ben Guequierre (PR 4.39.05) Oost-Souburg4.54.47minM55   8.588  6:592.39-
900  Arco Wisse (PR)Zoutelande4.54.50minMse   8.587  6:592.39-
901  Rob VlietstraNijkerkerveen4.54.56minM55   8.584  6:592.38-
902  Marie VlietstraNijkerkerveen4.54.56minV50   8.584  6:592.38-
903  Denny Hoogstrate (PR)Wilhelminadorp4.55.21minMse   8.572  7:002.38-
904  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder4.55.38minV55   8.564  7:002.38-
905  Vanessa van Dolder (PR 4.26.51) Koudekerke4.55.40minV35   8.563  7:002.38-
906  Luc van der Linden (PR 4.35.24) Goes4.55.47minMse   8.559  7:012.38-
907  Jan van Schagen (PR 4.17.38) Goes4.56.06minM55   8.550  7:012.38-
908  Michel HanssenGeleen4.56.18minM50   8.544  7:012.37-
909  Walter Louws (PR 4.28.06) Aagtekerke4.57.04minM50   8.522  7:022.37-
910  Linda Grim-jakobsen (PR)Westkapelle4.57.28minV40   8.511  7:032.36-
911  Maurice Anemaat (PR)Middelburg4.57.33minM40   8.508  7:032.36-
912  Aart van Luijk (PR 4.19.12) Vlissingen4.57.48minM50   8.501  7:032.36-
913  Piet WolffDelft4.57.49minM60   8.501  7:032.36-
914  Mark Kakes (PR 4.20.24) Wolphaartsdijk4.57.55minM40   8.498  7:042.36-
915  Ruud ArdonOostvoorne4.58.01minM45   8.495  7:042.36-
916  Dick Geijs (PR 4.42.30) Nisse4.58.06minM45   8.493  7:042.36-
917  Jeroen Hage (PR 3.55.01) Middelburg4.58.10minM40   8.491  7:042.36-
918  Jan van der SlikGoes4.58.11minM55   8.490  7:042.36-
919  Wouter de BruijneMiddelburg4.58.13minMse   8.489  7:042.36-
920  Steven Heinsius (PR 3.48.41) Goes4.58.13minMse   8.489  7:042.36-
921  Corina Lievense (PR 3.52.06) Middelburg4.58.16minV35   8.488  7:042.36-
922  Jos Tuns (PR 4.35.51) Vlissingen4.58.21minV50   8.486  7:042.36-
923  Bob Schouten (PR 4.49.23) s-Gravenpolder4.58.30minM40   8.481  7:042.36-
924  PJ VerhoefKatwijk4.58.53minMse   8.471  7:052.35-
925  Jenny DammeierBocholt (GER)4.59.02minVse   8.466  7:052.35-
926  Andrea WildschützRemscheid (GER)4.59.08minV40   8.463  7:052.35-
927  Alibert BokRosmalen4.59.27minM40   8.454  7:062.35-
928  Rene Janse (PR 4.50.19) Axel4.59.38minM50   8.449  7:062.35-
929  Wim-Paul Lievense (PR)Middelburg4.59.39minMse   8.449  7:062.35-
930  John van Anrooij (PR 4.38.03) Kapelle-Biezelinge4.59.56minM45   8.441  7:062.34-
931  Jan van den BroekGeldermalsen5.00.06minM50   8.436  7:072.34-
932  Rutger Kwekkeboom (PR 4.37.41) Middelburg5.00.10minM40   8.434  7:072.34-
933  Jacqueline Baaijens (PR 4.50.43) Arnemuiden5.00.10minV40   8.434  7:072.34-
934  Jan Davidse (PR 3.59.29) Oost-Souburg5.00.17minM50   8.431  7:072.34-
935  Jan de Reu (PR 4.14.51) Middelburg5.00.17minM50   8.431  7:072.34-
936  Phuong Banh (PR 4.56.42) Oost-Souburg5.00.22minM45   8.429  7:072.34-
937  Marisa de Goey (PR)Wolphaartsdijk5.00.26minVse   8.427  7:072.34-
938  Moniek Schipper (PR 4.13.24) Heinkenszand5.00.27minVse   8.426  7:072.34-
939  Niek Grootjans (PR)Arnemuiden5.00.47minMse   8.417  7:082.34-
940  Bonnie Visser (PR 4.23.05) Middelburg5.00.50minV40   8.416  7:082.34-
941  Kiek van den TweelBemmel5.01.19minV45   8.402  7:082.33-
942  Markus StawinogaAachen (GER)5.01.40minM45   8.392  7:092.33-
943  Andre Nieuwenhuize (PR 4.51.20) Yerseke5.02.12minM55   8.378  7:102.33-
944  Kenneth van Belzen (PR 4.59.08) Vlissingen5.02.25minMse   8.372  7:102.33-
945  Jurjen Swiers (PR 3.20.13) Vlissingen5.02.26minM40   8.371  7:102.33-
946  Toon de Kam (PR)Wolphaartsdijk5.02.41minM45   8.364  7:102.32-
947  Markus FendelAchern (GER)5.02.47minM55   8.361  7:112.32-
948  Florian BuschBonn (GER)5.03.09minMse   8.351  7:112.32-
949  Anton Ringenaldus (PR)Middelburg5.03.10minM45   8.351  7:112.32-
950  Jan Waltz (PR 4.15.44) Wolphaartsdijk5.03.18minM60   8.347  7:112.32-
951  Ankie Kersten (PR 5.02.25) Middelburg5.03.21minV40   8.346  7:112.32-
952  Jan Lindenberg (PR 3.56.42) Middelburg5.04.13minM50   8.322  7:132.31-
953  Gre Wondergem (debuut) Middelburg5.04.20minV60   8.319  7:132.31-
954  Frits van Borrendam (debuut) Middelburg5.05.09minM60   8.297  7:142.30-
955  Lenie VonkSchiedam5.05.22minV50   8.291  7:142.30-
956  Herman van den Dries (PR 4.05.23) Ovezande5.05.54minM40   8.276  7:152.30-
957  Bennie Danielse (PR 4.21.48) Middelburg5.06.41minM45   8.255  7:162.29-
958  Jack Gillissen (PR 4.29.24) Middelburg5.06.48minM50   8.252  7:162.29-
959  Michiel Vrees-Gravendeel5.08.00minM40   8.220  7:182.28-
960  Johan van Moolenbroek (debuut) Middelburg5.08.05minM50   8.218  7:182.28-
961  Yvonne SmitsMoergestel5.08.23minV50   8.210  7:192.28-
962  Ids van der MeulenVenlo5.08.40minM55   8.202  7:192.28-
963  Jan van Doorn (PR 3.55.07) Heinkenszand5.08.52minM50   8.197  7:192.28-
964  Ronald SmoutHouten5.08.53minM45   8.196  7:192.28-
965  Caroline Ganseman (PR 4.43.04) Kapelle-Biezelinge5.09.09minV40   8.189  7:202.27-
966  Ralf HetzerAldenhoven (GER)5.10.21minMse   8.158  7:212.27-
967  Daan Zandijk (PR 4.46.56) Arnemuiden5.10.36minMse   8.151  7:222.26-
968  Jessemijn Krijger (PR 5.10.21) Koudekerke5.10.42minVse   8.148  7:222.26-
969  Tom RozenburgVijfhuizen5.11.21minMse   8.131  7:232.26-
970  Jordan EllenVlissingen5.11.29minMse   8.128  7:232.26-
971  Fedor Hamelink (PR 4.48.06) Goes5.11.36minM40   8.125  7:232.26-
972  Jacob Frederik MöhlmanKwadendamme5.11.53minMse   8.117  7:232.25-
973  Ellen SteinebachRozenburg5.11.58minV40   8.115  7:242.25-
974  Mike van der Mark (PR 3.31.58) Biervliet5.12.14minMse   8.108  7:242.25-
975  Chris van BeemGeldrop5.12.19minMse   8.106  7:242.25-
976  Andre Polfliet (PR 3.57.07) Oost-Souburg5.12.42minMse   8.096  7:252.25-
977  Klaas MoesMiddelburg5.12.52minM45   8.092  7:252.25-
978  Jan Sipma (PR 4.27.59) Meliskerke5.13.04minM50   8.087  7:252.25-
979  Jan Hoekman (debuut) Goes5.13.14minMse   8.082  7:252.25-
980  Sarijke Aerts (PR 4.57.49) Middelburg5.13.16minV55   8.082  7:252.24-
981  Marvin Fischer (debuut) Vlissingen5.13.39minMse   8.072  7:262.24-
982  Marcel Krikke (PR 4.26.35) Oost-Souburg5.13.40minM45   8.071  7:262.24-
983  Jaap de KamAmstelveen5.13.40minM60   8.071  7:262.24-
984  Remco Kapteijn (PR 3.27.36) Kapelle-Biezelinge5.13.41minMse   8.071  7:262.24-
985  Regina Verhage (PR 4.00.44) Meliskerke5.14.06minV45   8.060  7:272.24-
986  Rob Joosse (PR 4.34.50) Veere5.14.20minMse   8.054  7:272.24-
987  Bart van LeeuwenDordrecht5.14.35minM50   8.048  7:272.24-
988  Marjan van den BergZoetermeer5.14.37minV50   8.047  7:272.24-
989  Annelies van der Perk (PR 4.31.52) Westkapelle5.16.00minV40   8.012  7:292.23-
990  Sjaak SchipperGroningen5.16.39minM60   7.995  7:302.22-
991  Christiaan SchmetsSluiskil5.16.50minMse   7.991  7:312.22-
992  Jaap Kievit (debuut) Burgh-Haamstede5.17.00minM40   7.986  7:312.22-
993  Jacco GeleijnseBurgh-Haamstede5.17.00minM45   7.986  7:312.22-
994  Kees HeilApeldoorn5.17.26minM55   7.976  7:312.22-
995  Ruud HoondertKruisland5.18.03minM45   7.960  7:322.21-
996  Richard ClementKamperland5.18.16minMse   7.955  7:332.21-
997  Emy Terwiel (PR 4.33.37) Heinkenszand5.18.17minM50   7.954  7:332.21-
998  Ronald Ingelse (PR 4.54.34) Zoutelande5.19.01minM50   7.936  7:342.20-
999  Michel Theelen (PR 5.09.16) Westkapelle5.19.06minM40   7.934  7:342.20-
1000  Leen GeschiereVught5.19.37minM45   7.921  7:342.20-
1001  Thomas PostlerHamminkeln (GER)5.19.48minM40   7.917  7:352.20-
1002  Dietmar KleinWesel (GER)5.19.48minM45   7.917  7:352.20-
1003  Jean Dees (PR)Middelburg5.20.48minM45   7.892  7:362.19-
1004  Ad Zuidweg (PR 4.55.37) Kapelle-Biezelinge5.21.10minM45   7.883  7:372.19-
1005  Hans van LubeckGouda5.21.40minM45   7.871  7:372.19-
1006  Arja van Belzen (debuut) Middelburg5.21.58minV55   7.863  7:382.18-
1007  Marc WillemsensTurnhout (BEL)5.21.59minM45   7.863  7:382.18-
1008  John van Beek (PR 4.18.23) Arnemuiden5.22.00minMse   7.862  7:382.18-
1009  Helmuth KubatRadevormwald (GER)5.22.12minM65   7.858  7:382.18-
1010  Bas HamelinkTerneuzen5.22.32minM50   7.849  7:392.18-
1011  Annette StraussBocholt (GER)5.22.50minV45   7.842  7:392.18-
1012  Trees Blaauw-KramNijkerk5.23.35minV60   7.824  7:402.17-
1013  Eef NagtagaalNijkerk5.24.25minV45   7.804  7:412.17-
1014  Franz WetzlJohannesburg (RSA)5.24.27minM60   7.803  7:412.17-
1015  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse5.25.31minM55   7.777  7:432.16-
1016  Suzanne van HartingsveKapelle-Biezelinge5.25.32minVse   7.777  7:432.16-
1017  Gerrie Melse (PR 4.50.50) Middelburg5.25.54minM50   7.768  7:432.16-
1018  Loes van AckooijBrielle5.26.32minV45   7.753  7:442.15-
1019  Gera van BovenNijkerk5.27.03minV50   7.741  7:452.15-
1020  Herman van Hoeve (PR 4.05.59) Vlissingen5.27.04minM55   7.741  7:452.15-
1021  Gerard Rommers (PR 4.07.08) Vlissingen5.29.51minM70   7.675  7:492.13-
1022  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp5.30.11minM50   7.668  7:502.13-
1023  Norbert de GrootBurgh-Haamstede5.30.40minMse   7.656  7:502.13-
1024  Lucien de Boer (PR 4.42.16) Zierikzee5.30.51minMse   7.652  7:502.13-
1025  Jos Davidse.Ovezande5.30.54minM50   7.651  7:512.13-
1026  Heinz Werner SchäferDierdorf (GER)5.31.56minM50   7.627  7:522.12-
1027  Hans de Groot (PR 4.42.59) Nieuw- en Sint Joosland5.32.28minM50   7.615  7:532.12-
1028  Piet Steketee (PR 4.30.16) Borssele5.33.11minM50   7.599  7:542.11-
1029  Marijke van ZeeBad Hofgastein (AUT)5.34.11minV55   7.576  7:552.10-
1030  Norbert Tromp (debuut) Zierikzee5.37.12minM45   7.508  7:592.09-
1031  Pascal Tournier (debuut) Renesse5.37.13minMse   7.508  8:002.09-
1032  Lies NettenHoevelaken5.37.28minV50   7.502  8:002.08-
1033  Annemiek van Noort (debuut) Goes5.39.39minVse   7.454  8:032.07-
1034  Jacob den Engelsman (PR 5.36.48) Burgh-Haamstede5.39.43minM50   7.452  8:032.07-
1035  Angelique SijlRotterdam5.40.27minV45   7.436  8:042.07-
1036  Erik Huiszoon (PR 4.32.51) Middelburg5.40.58minM45   7.425  8:052.06-
1037  Frederiek Huiszoon (PR 4.53.24) Middelburg5.41.00minV45   7.424  8:052.06-
1038  Corrie BouwmeesterMaassluis5.43.19minV65   7.374  8:082.05-
1039  Edwin BommeljéWemeldinge5.44.15minMse   7.354  8:102.04-
1040  Johan van den BergBergen op Zoom5.45.44minM45   7.323  8:122.03-
1041  Debora Oreel (PR)Middelburg5.46.32minV45   7.306  8:132.03-
1042  Piet van de VrieKapelle-Biezelinge5.48.13minM45   7.270  8:152.02-
1043  Loek SouisaMiddelburg5.51.18minM45   7.207  8:202.00-
1044  Tinoes LatunyMiddelburg5.51.18minM50   7.207  8:202.00-
1045  Joop van der PasOisterwijk5.55.15minM75   7.127  8:251.98-
Mannen: 908 (86.89%) => M40=186 - M45=236 - M50=143 - M55=76 - M60=31 - M65=6 - M70=5 - M75=2 - Mse=223
Vrouwen: 137 (13.11%) => V35=16 - V40=35 - V45=39 - V50=13 - V55=7 - V60=2 - V65=1 - Vse=24

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.768 seconden nodig om deze lijst met 1045 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020