dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

30e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 4 augustus 2010 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Michel Schrier (PR 30.18) Dynamica33.13minMse   18.063  3:195.02707
2  Jesper Francke (PR 33.06) Dynamica34.35minMse   17.349  3:284.82610
3  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport34.37minM40   17.333  3:284.81608
4  Erwin Harmes (PR 31.18) Dynamica35.10minMse   17.062  3:314.74571
5  Edward GeertseSpado35.13minMse   17.037  3:314.73568
6  Teun SweereGroene Ster35.43minMse   16.799  3:344.67535
7  Kevin de Pagter (PR 33.34) Dynamica35.45minMse   16.783  3:354.66533
8  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica36.09minM35   16.598  3:374.61508
9  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5636.11minM45   16.582  3:374.61506
10  Adriaan van Keulen (PR 34.42) Middelburg36.15minMse   16.552  3:384.60502
11  Theo Rabout (PR 32.38) Wielingen36.32minM35   16.423  3:394.56484
12  Dave Boone (PR 35.11) AV'5636.46minMse   16.319  3:414.53470
13  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport36.49minM35   16.297  3:414.53467
14  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica36.58minM50   16.231  3:424.51458
15  Sebastiaan Heikoop (PR 36.28) Delta Sport37.00minM35   16.216  3:424.50457
16  Andre van Maldegem (PR 33.41) Dynamica37.04minMse   16.187  3:424.50453
17  Martijn de Kok (PR 32.05) Dynamica37.07minMse   16.165  3:434.49450
18  Peter Limbergen (PR 35.27) AV'5637.10minM35   16.143  3:434.48447
19  Mark VoermansGilze Rijen37.28minMse   16.014  3:454.45429
20  Michel Buijck (PR 36.43) Middelburg37.32minM35   15.986  3:454.44426
21  Ruud Hoosemans (PR 34.33) Vlissingen37.52minMse   15.845  3:474.40407
22  Gert-Jan Verbrugge (PR)AV'5637.55minM40   15.824  3:484.40404
23  Ralf SchumadingHolzgerlingen37.58minM45   15.803  3:484.39401
24  Martijn NoorenZundert38.01minMse   15.783  3:484.38399
25  Edwin de Jaeger (PR 34.38) Zuiddorpe38.11minM35   15.714  3:494.36389
26  John Ravia (PR 38.06) Delta Sport38.13minM35   15.700  3:494.36388
27  Wim Vos (PR 34.30) Dynamica38.15minM45   15.686  3:504.36386
28  Guido GosselinkTwente38.17minM35   15.673  3:504.35384
29  Johan van OpstalOud Gastel38.20minM35   15.652  3:504.35381
30  JaapJan Ritsema (PR 37.32) Dynamica38.30minM40   15.584  3:514.33372
31  Jaap van de BokSommelsdijk38.31minM45   15.578  3:514.33371
32  Anjolie Engels (PR 35.42) Dynamica38.34minVse   15.557  3:514.32620
33  Wilco de Schipper (PR 35.57) Westkapelle38.39minM45   15.524  3:524.31364
34  Sjacco Joziasse (PR 35.45) Dynamica38.43minM40   15.497  3:524.30361
35  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica38.45minM40   15.484  3:534.30359
36  Erik Poppe (PR 35.56) Dynamica38.52minM40   15.437  3:534.29353
37  Paco Lous (PR 36.26) Vlissingen38.56minMse   15.411  3:544.28350
38  Marinus Stroo (PR)Middelburg38.59minMse   15.391  3:544.28347
39  Aart Joziasse (PR 37.31) Middelburg39.08minM35   15.332  3:554.26339
40  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5639.11minM50   15.313  3:554.25337
41  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica39.20minM60   15.254  3:564.24329
42  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica39.24minM45   15.228  3:564.23326
43  Robin de Vos (PR 35.15) AV'5639.42minMse   15.113  3:584.20311
44  Sandra de Block (PR 37.55) Dynamica39.49minVse   15.069  3:594.19546
45  Marianne de Kok (PR 36.17) Dynamica39.51minV35   15.056  3:594.18544
46  Jos Meeuwse (PR 39.37) Dynamica39.58minM45   15.013  4:004.17298
47  Harmen van Eijzeren (PR)Meliskerke40.13minMse   14.919  4:014.14287
48  Archie Staal (PR 39.09) Burgh-Haamstede40.17minM45   14.894  4:024.14283
49  Frank van der Want (PR 38.20) Middelburg40.20minM35   14.876  4:024.13281
50  Martijn Hermsen (PR)Koudekerke40.32minM35   14.803  4:034.11272
51  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport40.42minM45   14.742  4:044.10264
52  Ton van Os (debuut) Poortvliet40.48minM40   14.706  4:054.08260
53  Marin KanneMunster40.51minM35   14.688  4:054.08258
54  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica40.58minM55   14.646  4:064.07253
55  Christian MartinNeunkirchen41.03minMse   14.616  4:064.06249
56  Leo de Bruijn (PR 40.01) Oostkapelle41.14minM40   14.551  4:074.04241
57  Lourens-Jan Hengst (PR 39.23) Aagtekerke41.15minM35   14.545  4:084.04240
58  Peter DorelustZaltbommel41.17minM45   14.534  4:084.04239
59  Adriaan Walhout (PR 34.51) Middelburg41.31minMse   14.452  4:094.01229
60  Henrik Westerweele (PR 38.20) Dynamica41.39minMse   14.406  4:104.00223
61  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke41.42minM45   14.388  4:104.00221
62  Ewald Provoost (PR 40.51) Biggekerke41.46minM35   14.366  4:113.99219
63  Adriaan Wattel (PR 38.19) Dynamica41.50minMse   14.343  4:113.98216
64  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Dynamica41.57minM35   14.303  4:123.97211
65  Jos Geluk (PR 40.38) Delta Sport41.59minM50   14.291  4:123.97210
66  Han van Achterberg (PR 40.43) Delta Sport42.03minM45   14.269  4:123.96207
67  Mats DeckersDeuten42.06minM45   14.252  4:133.96205
68  Wim Wouters (PR 36.32) AV'5642.10minM55   14.229  4:133.95203
69  Cor de Ridder (PR 40.00) Arnemuiden42.13minM35   14.212  4:133.95201
70  Patrick Miller (debuut) Vrouwenpolder42.15minMse   14.201  4:143.94199
71  Frans Bos (PR 40.02) Dynamica42.17minM60   14.190  4:143.94198
72  BurgerNieuwe Tonge42.19minM35   14.179  4:143.94197
73  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke42.21minM35   14.168  4:143.94195
74  Piet Moes (PR)Koudekerke42.24minM55   14.151  4:143.93194
75  Pieter Wisse (PR 37.57) Biggekerke42.31minM40   14.112  4:153.92189
76  Frans Poortvliet (PR 40.21) Oost-Souburg42.33minMse   14.101  4:153.92188
77  Ronald ApeldoornZuidlaren42.35minM35   14.090  4:163.91187
78  Rien de Wilde (PR 39.27) AV'5642.37minM45   14.079  4:163.91185
79  Robert-Jan Provoost (PR 41.13) Domburg42.38minM35   14.073  4:163.91185
80  Michel Bekink (PR 37.50) Goes42.40minM35   14.063  4:163.91183
81  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica42.42minM55   14.052  4:163.90182
82  Tommy SiemerinkBergen op Zoom42.43minMse   14.046  4:163.90182
83  Rick van Keeken (PR 38.03) AV'5642.51minM35   14.002  4:173.89177
84  Joop Lasseur (PR 39.10) Delta Sport42.52minM65   13.997  4:173.89176
85  Joop WijnoudZwolle42.58minM45   13.964  4:183.88172
86  Pjotr SauerDomburg43.00minMse   13.953  4:183.88171
87  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg43.02minMse   13.943  4:183.87170
88  Olof van SoolenHendrik-Ido-Ambacht43.04minMse   13.932  4:183.87169
89  Frans Daalman (PR 40.55) Breskens43.07minM55   13.916  4:193.87167
90  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen43.11minM45   13.894  4:193.86165
91  Vincent Toutenhoofd (PR 41.59) Westkapelle43.15minM35   13.873  4:203.85162
92  Pieter Poortvliet (PR 40.04) Veere43.18minMse   13.857  4:203.85161
93  David Schrier (PR 34.39) Oost-Souburg43.19minMse   13.851  4:203.85160
94  Andrea van SluijsSommelsdijk43.21minV35   13.841  4:203.84362
95  Andre Crucq (PR)Dynamica43.23minM55   13.830  4:203.84158
96  Alexander Dekker (PR 40.32) Oostkapelle43.28minMse   13.804  4:213.83155
97  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg43.32minMse   13.783  4:213.83152
98  Thieme Schot (debuut) Middelburg43.35minMse   13.767  4:223.82151
99  PietJan Reijnierse (PR)Koudekerke43.37minM45   13.756  4:223.82150
100  Rene Harinck (PR 41.09) Oost-Souburg43.39minM35   13.746  4:223.82148
101  Ronald de Rijke (PR 41.01) Vlissingen43.42minMse   13.730  4:223.81147
102  Sebastian IjzermanAmstelveen43.43minMse   13.725  4:223.81146
103  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5644.02minV40   13.626  4:243.79330
104  Ralf van den BoomBochum44.05minM45   13.611  4:253.78134
105  Jacco Schroevers (PR 41.49) Dynamica44.08minM40   13.595  4:253.78133
106  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke44.10minM45   13.585  4:253.77132
107  Ruud Fredriks (PR 44.01) s-Heerenhoek44.12minM55   13.575  4:253.77131
108  Rinus Paardekooper (PR 42.28) AV'5644.14minM50   13.564  4:253.77129
109  Geert-Jan Jobse (PR 41.56) Vlissingen44.16minM45   13.554  4:263.77128
110  Richard Koops (PR 43.16) Domburg44.26minMse   13.503  4:273.75123
111  Ard de Later (PR)Serooskerke44.28minM35   13.493  4:273.75122
112  Wim Huurman (PR)AV'5644.30minM50   13.483  4:273.75121
113  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica44.31minM45   13.478  4:273.74121
114  Wilfred Joossens (debuut) Middelburg44.38minM45   13.443  4:283.73117
115  Conno Francke (PR)Gapinge44.41minM45   13.428  4:283.73116
116  Harold Duvekot (PR 42.48) Dynamica44.42minM50   13.423  4:283.73115
117  Boy Saija (PR 44.25) Dynamica44.44minM50   13.413  4:283.73114
118  Jan Neels (PR)AV'5644.48minM40   13.393  4:293.72112
119  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg44.49minM45   13.388  4:293.72112
120  Roy van der Voort (PR 43.58) Dynamica44.50minMse   13.383  4:293.72111
121  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica44.52minM45   13.373  4:293.71110
122  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) AV'5644.53minM35   13.368  4:293.71110
123  Loura Kleinepier (PR 42.07) Middelburg44.55minVse   13.358  4:303.71292
124  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Vlissingen44.56minMse   13.353  4:303.71108
125  Ivar van de Bos (PR 39.49) Koudekerke44.58minM35   13.343  4:303.71108
126  Peter Schurink (PR 44.31) Vlissingen45.00minM45   13.333  4:303.70107
127  Jan de Vries (PR 43.57) Biggekerke45.01minM55   13.328  4:303.70106
128  Fatima Goncalves (PR 43.16) Dynamica45.02minV35   13.323  4:303.70287
129  Ruud Verhoef (debuut) Oost-Souburg45.05minMse   13.309  4:313.70104
130  Richard Polderdijk (PR)AV'5645.07minM35   13.299  4:313.69103
131  Rijn BarnhoornKatwijk45.08minM35   13.294  4:313.69103
132  Acronius Kramer (PR 41.19) AV'5645.14minM55   13.265  4:313.68100
133  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica45.16minM55   13.255  4:323.6899
134  Wim NuytenBergen op Zoom45.24minM45   13.216  4:323.6795
135  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport45.26minM45   13.206  4:333.6795
136  Eric van DinterNijmegen45.28minM35   13.196  4:333.6794
137  Raymond Gerrits (PR 42.48) Middelburg45.32minMse   13.177  4:333.6692
138  Eric Deijnen (debuut) Middelburg45.37minM45   13.153  4:343.6590
139  Kees Geuze (PR 42.41) Middelburg45.41minM45   13.134  4:343.6588
140  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg45.43minM45   13.124  4:343.6587
141  Harry BrookhuisDenekom45.44minM45   13.120  4:343.6487
142  Bill Stegers (PR 45.40) Vlissingen45.49minM35   13.096  4:353.6485
143  Aswin Konings (PR 44.12) Dynamica45.52minM40   13.081  4:353.6383
144  Wim van Belzen (debuut) Serooskerke45.55minM35   13.067  4:363.6382
145  Jan Rombout (PR 44.33) Dynamica45.59minM45   13.048  4:363.6280
146  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica46.06minM55   13.015  4:373.6278
147  Arjen Houmes (PR)Westkapelle46.09minM35   13.001  4:373.6176
148  Miel Verheijen (PR 40.31) AV'5646.11minM35   12.992  4:373.6176
149  Anne Kwist (PR 40.43) Tholen46.16minVse   12.968  4:383.60238
150  Hans van SuylenSommelsdijk46.18minM35   12.959  4:383.6073
151  Arnold Eggink (PR 43.40) Gapinge46.21minM45   12.945  4:383.6072
152  Tom SauerDomburg46.33minMse   12.889  4:393.5867
153  Katinka van den Berge (PR)Serooskerke46.40minV35   12.857  4:403.57223
154  Gert Joziasse (PR 43.22) Middelburg46.58minM35   12.775  4:423.5558
155  Jack MachielsenTerneuzen47.02minM45   12.757  4:423.5457
156  Eline Francke (PR 46.36) Biggekerke47.10minV35   12.721  4:433.53205
157  Vital Timmermans (PR 40.15) Yerseke47.12minM40   12.712  4:433.5353
158  Edwin van de Ven (PR 46.29) Serooskerke47.14minM35   12.703  4:433.5353
159  Jan van Drongelen (debuut) Grijpskerke47.16minM55   12.694  4:443.5352
160  Jan KamphoutMiddelburg47.18minM35   12.685  4:443.5251
161  Koen de Vries (PR 45.29) Vlissingen47.21minM50   12.672  4:443.5250
162  Ivo Besuijen (PR 47.08) Middelburg47.26minMse   12.649  4:453.5149
163  Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5647.32minV45   12.623  4:453.51192
164  Frans van HeerdtEderveen47.34minM45   12.614  4:453.5046
165  Arno van den Boom (PR 42.36) Ovezande47.37minMse   12.601  4:463.5045
166  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg47.39minMse   12.592  4:463.5045
167  Stephan Willemstein (PR)Westkapelle47.42minMse   12.579  4:463.4944
168  Sandra Joziasse (PR 44.23) Koudekerke47.48minVse   12.552  4:473.49183
169  Maaike KrimpenfortSpado47.53minV45   12.530  4:473.48180
170  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica47.56minV45   12.517  4:483.48179
171  Miranda SnepvangersBergen op Zoom47.58minV35   12.509  4:483.47178
172  Marco Behage (PR 46.52) Goes48.05minMse   12.478  4:493.4737
173  Marijke de Visser (PR 35.01) Aagtekerke48.07minVse   12.470  4:493.46173
174  Andre Bommelje (debuut) Serooskerke48.09minM45   12.461  4:493.4636
175  Rian Flikweert (PR 47.13) Dynamica48.12minV45   12.448  4:493.46170
176  Michel Ridderhof (PR 39.49) Middelburg48.14minM35   12.440  4:493.4634
177  Joost Liefbroer (PR 43.25) Oost-Souburg48.22minMse   12.405  4:503.4532
178  Didier LoosLuxemburg48.24minM35   12.397  4:503.4432
179  Ronald van Hercules (PR 48.15) Serooskerke48.26minM45   12.388  4:513.4431
180  Rinus Joosse (PR 36.55) AV'5648.28minM70   12.380  4:513.4431
181  Cor Duinhouwer (PR 46.17) Delta Sport48.32minM65   12.363  4:513.4330
182  Sico Poortvliet (PR 44.18) Middelburg48.40minM35   12.329  4:523.4228
183  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica48.54minM55   12.270  4:533.4124
184  Hans Wijkhuis (PR 44.00) Meliskerke48.58minMse   12.253  4:543.4024
185  Teun NoordhoekNumansdorp49.01minM55   12.241  4:543.4023
186  Michael VildingM Gladbach49.03minMse   12.232  4:543.4022
187  Jan-Kees de Meester (PR 48.52) Hansweert49.08minM35   12.212  4:553.3921
188  Wino van Iersel (debuut) Ovezande49.11minM35   12.199  4:553.3921
189  Jannie de Vries (PR 46.15) Vlissingen49.22minV50   12.154  4:563.38135
190  Ronald Willemsen (PR 42.37) Kamperland49.24minM45   12.146  4:563.3718
191  Roely Prenger (PR 43.45) Domburg49.31minVse   12.117  4:573.37130
192  Ziko Jagurdzija (PR)Vlissingen49.34minMse   12.105  4:573.3616
193  J Krammer (debuut) Yerseke49.37minM35   12.093  4:583.3616
194  Piet TolhoekYerseke49.44minM55   12.064  4:583.3514
195  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Middelburg49.45minM60   12.060  4:593.3514
196  Anja Vogel (PR 49.01) Middelburg49.50minV45   12.040  4:593.34122
197  Rijk Filius (PR 45.36) Vlissingen49.53minM50   12.028  4:593.3413
198  Gerard Rommers (PR 49.02) Dynamica49.55minM70   12.020  5:003.3413
199  Jan Neels (PR 44.48) Yerseke49.58minM40   12.008  5:003.3412
200  Boris Klopmeijer (PR 48.00) Domburg50.08minM35   11.968  5:013.3211
201  Pieter Hollander (PR 46.51) Serooskerke50.11minM35   11.956  5:013.3210
202  Thorben FrommeIngelheim50.13minM35   11.948  5:013.3210
203  Michel Sinke (PR 44.32) Dynamica50.16minM35   11.936  5:023.329
204  Johan Ovaa (PR 47.15) Koudekerke50.18minMse   11.928  5:023.319
205  Geert Francke (PR 40.41) Vlissingen50.22minMse   11.913  5:023.319
206  Daan Eikenhout (PR 45.36) Middelburg50.25minM35   11.901  5:033.318
207  Jan Minderhoud (PR 38.49) Oostkapelle50.28minM60   11.889  5:033.308
208  Aukje JansenDrempt50.32minVse   11.873  5:033.30103
209  Han van de Berg (PR 49.39) Lewedorp50.35minM45   11.862  5:043.297
210  John VisDordrecht50.37minM35   11.854  5:043.297
211  Emiel de Die (debuut) AV'5650.40minM35   11.842  5:043.296
212  Geertje Huurman (PR 49.30) AV'5650.54minV50   11.788  5:053.2794
213  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee50.57minM65   11.776  5:063.274
214  Tonny de Ruijter (PR 41.54) Dynamica51.00minM60   11.765  5:063.274
215  Jan Brink (debuut) Vlissingen51.27minM45   11.662  5:093.242
216  Gilles Verschure (PR)Heinkenszand51.29minM55   11.654  5:093.242
217  Aart van Luijk (PR 46.28) Dynamica51.39minM50   11.617  5:103.231
218  Bram Brasser (PR 46.49) Vlissingen51.41minM45   11.609  5:103.221
219  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Dynamica51.44minV55   11.598  5:103.2276
220  Bas de Moor (debuut) Middelburg51.52minM35   11.568  5:113.211
221  Ana Lokerse (debuut) Domburg51.56minV35   11.553  5:123.2171
222  Martin OssenArnemuiden52.03minM35   11.527  5:123.201
223  Jan Jobse (PR 49.11) Dynamica52.08minM60   11.509  5:133.201
224  Ronald Bun (debuut) Middelburg52.14minM45   11.487  5:133.19-
226  Dignus Lensen (PR 47.49) Dynamica52.33minM50   11.418  5:153.17-
227  Willy van Gimst (PR)Domburg52.36minM65   11.407  5:163.17-
228  Jeroen Hage (PR 49.09) Dynamica52.38minM40   11.400  5:163.17-
229  Marije Besuijen (PR 47.00) Middelburg52.40minVse   11.392  5:163.1657
230  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport52.43minV35   11.382  5:163.1656
231  Ilona Harten (PR 47.22) Oost-Souburg53.07minV35   11.296  5:193.1449
232  Ada Geuze (PR 43.13) Middelburg53.12minVse   11.278  5:193.1347
233  Jan Schot (debuut) Middelburg53.28minM45   11.222  5:213.12-
234  Henk van OoijenHoevelaken53.33minM45   11.204  5:213.11-
235  Roel Klap (PR 53.28) Westkapelle54.02minM55   11.104  5:243.08-
236  Kees Kortleve (PR 47.07) AV'5654.05minM65   11.094  5:253.08-
237  Miranda Ridderhof (PR 53.45) Middelburg54.25minV35   11.026  5:273.0629
238  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica54.44minM65   10.962  5:283.05-
239  Hans van Sluijs (PR 44.40) Dynamica55.03minM60   10.899  5:303.03-
240  Anniek Risseeuw (PR)Koudekerke55.19minV35   10.847  5:323.0118
241  Jos Kruik (debuut) Middelburg55.26minM45   10.824  5:333.01-
242  Luc MinderhoudSint Oedenrode55.40minM45   10.778  5:342.99-
243  John Hendrikse (debuut) Vlissingen56.09minM55   10.686  5:372.97-
244  Jaap de Zeeuw (PR 53.29) Middelburg56.11minM45   10.679  5:372.97-
245  Renee Krijnsen (PR)Hansweert56.36minVse   10.601  5:402.947
246  Kees Verburg (PR 53.04) Hansweert56.44minM35   10.576  5:402.94-
247  Lianne Wijsman (PR 53.40) Delta Sport57.02minV40   10.520  5:422.925
248  Eveline van de GeugtenVlissingen57.15minVse   10.480  5:442.914
249  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Oost-Souburg57.33minM45   10.426  5:452.90-
250  Bram de Rijke (PR 46.57) Dynamica58.47minM65   10.207  5:532.84-
251  Theo Kootstra (PR)Waarde58.51minM65   10.195  5:532.83-
252  Sebastian Nijssen (PR 54.35) Middelburg59.05minM35   10.155  5:552.82-
253  Carlo de Ridder (PR 47.12) Arnemuiden59.23minMse   10.104  5:562.81-
254  Mariette van Kleven (PR 54.20) Middelburg59.53minV35   10.019  5:592.78-
255  Sylvia KlerkVlissingen59.57minVse   10.008  6:002.78-
256  Ad de Ridder (PR 47.21) Arnemuiden1.00.01minM45   9.997  6:002.78-
257  Rosette Erdtsieck (PR 51.39) Vlissingen1.00.04minVse   9.989  6:002.77-
258  Hannie Corbijn (PR 1.00.42) Oostkapelle1.03.34minV45   9.439  6:212.62-
259  Machiel Sinke (PR 50.35) Krabbendijke1.08.46minM60   8.725  6:532.42-
Mannen: 221 (85.66%) => M35=57 - M40=15 - M45=50 - M50=11 - M55=18 - M60=8 - M65=8 - M70=2 - Mse=52
Vrouwen: 37 (14.34%) => V35=12 - V40=2 - V45=6 - V50=2 - V55=1 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.283 seconden nodig om deze lijst met 258 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020