zondag 31 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 3 oktober 2009 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sébastien Schletterer (PR 2.20.38) Middelburg2.55.38minMse   14.415  4:104.00489
2  Miquel van Tongeren (PR 2.31.24) Middelburg2.56.12minMse   14.368  4:113.99483
3  Bert FlierNederland2.56.57minMse   14.307  4:123.97474
4  Remy Vasseur (PR 2.37.21) Vlissingen3.04.06minMse   13.752  4:223.82396
5  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg3.04.26minMse   13.727  4:223.81392
6  Jos op 't HoogHaaren3.05.15minM40   13.666  4:233.80384
7  Marc Riemens (PR 2.55.01) Middelburg3.06.41minM40   13.561  4:253.77369
8  Thijs DekkersSint Oedenrode3.08.17minMse   13.446  4:283.74353
9  Paul MertensNijlen (BEL)3.10.12minM45   13.311  4:303.70335
10  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36) Kwadendamme3.10.16minMse   13.306  4:313.70334
11  Perry Vermeulen (PR 2.45.23) Kwadendamme3.12.16minMse   13.168  4:333.66315
12  Huub van Noorden (PR 2.31.20) Yerseke3.15.24minMse   12.956  4:383.60287
13  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.16.33minM50   12.881  4:393.58277
14  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.17.48minM45   12.799  4:413.56266
15  Rik WolswinkelWoudenberg3.18.10minMse   12.776  4:423.55263
16  Sjacco Joziasse (PR 2.47.03) Koudekerke3.18.43minMse   12.740  4:433.54258
17  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.18.57minMse   12.725  4:433.53256
18  Robin Hofland (PR 2.52.43) Vlissingen3.19.25minM40   12.696  4:443.53252
19  Jeroen BergmansVoorburg3.20.03minMse   12.655  4:443.52247
20  Jan HendrickxHoogstraten (BEL)3.21.02minM50   12.593  4:463.50239
21  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Middelburg3.21.43minM45   12.551  4:473.49233
22  Tom GrootDirksland3.21.48minMse   12.546  4:473.48233
23  Jaap van der BokMiddelharnis3.22.29minM45   12.503  4:483.47227
24  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.23.11minM40   12.460  4:493.46222
25  André MelissantSommelsdijk3.23.48minMse   12.422  4:503.45217
26  Erik Kok (PR 2.59.48) Arnemuiden3.24.10minMse   12.400  4:503.44214
27  Adriaan van Keulen (PR 2.52.35) Middelburg3.24.44minMse   12.366  4:513.43210
28  René Jakobsen (debuut) Middelburg3.25.19minM40   12.331  4:523.43205
29  Arie van Houwelingens-Hertogenbosch3.26.01minM45   12.289  4:533.41200
30  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.26.16minM45   12.274  4:533.41198
31  Kees van BlooisOud Beijerland3.26.43minM50   12.247  4:543.40195
32  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Nieuw- en Sint Joosland3.27.35minMse   12.196  4:553.39189
33  Floris Jan Koole (PR 2.59.43) Oostkapelle3.27.36minMse   12.195  4:553.39189
34  Peter PalmansNeerpelt (BEL)3.28.19minM45   12.153  4:563.38184
35  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.29.10minM40   12.104  4:573.36178
36  Paul FierensLier (BEL)3.31.27minM50   11.973  5:013.33162
37  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.32.26minM40   11.918  5:023.31156
38  Frank van der Want (PR 2.58.53) Middelburg3.33.36minMse   11.853  5:043.29148
39  Simon LuckettHaarlem3.34.05minM45   11.826  5:043.28145
40  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.34.09minMse   11.822  5:053.28144
41  Edwin Arens (PR 2.53.24) Kruiningen3.34.20minMse   11.812  5:053.28143
42  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.36.14minMse   11.708  5:073.25132
43  Maarten Harthoorn (PR 2.46.20) Kapelle-Biezelinge3.36.22minMse   11.701  5:083.25131
44  Jan KuiperApeldoorn3.36.25minM55   11.698  5:083.25131
45  Rinus Witte (PR 2.52.47) Middelburg3.36.40minM45   11.685  5:083.25129
46  Johan van OpstalOud Gastel3.36.42minM40   11.683  5:083.25129
47  Leo de Leeuw (PR 2.31.38) Wolphaartsdijk3.36.59minM45   11.668  5:093.24127
48  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe3.37.14minMse   11.654  5:093.24126
49  Archie Staal (PR 3.01.24) Burgh-Haamstede3.37.16minM45   11.653  5:093.24125
50  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Rhoon3.37.35minMse   11.636  5:093.23124
51  Ton van Os (PR 3.18.26) Poortvliet3.38.20minM40   11.596  5:103.22119
52  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.39.01minM45   11.559  5:113.21115
53  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.39.14minMse   11.548  5:123.21114
54  Edwin van Alphen (PR 2.58.02) Vlissingen3.40.02minMse   11.506  5:133.20110
55  Pieter KlemMiddelharnis3.41.21minMse   11.438  5:153.18103
56  Marcel van de WegeVlissingen3.41.22minM40   11.437  5:153.18103
57  Kees Lindhoud (PR 3.24.25) Sint-Annaland3.41.22minM55   11.437  5:153.18103
58  Bart Verkaart (PR 2.59.16) Zierikzee3.41.26minMse   11.433  5:153.18102
59  Rens Bostelaar (PR 2.50.17) Koudekerke3.41.29minM50   11.431  5:153.18102
60  Jan Vermeulen (PR 3.08.19) Clinge3.41.43minM45   11.419  5:153.17101
61  Leo de Bruijn (PR 3.11.34) Oostkapelle3.42.36minM40   11.373  5:173.1696
62  Norbert BrunnerCadolzburg (GER)3.42.47minM45   11.364  5:173.1695
63  Arthur HulstkampRotterdam3.43.29minM40   11.328  5:183.1592
64  Pieter Wisse (PR 3.21.54) Biggekerke3.43.32minM40   11.326  5:183.1591
65  Henk-Jan Joosse (PR 3.26.21) Arnemuiden3.43.35minM40   11.323  5:183.1591
66  Lourens-Jan Hengst (PR 3.25.58) Aagtekerke3.43.42minM40   11.317  5:183.1491
67  Anton van Daalen (PR 3.09.41) Koudekerke3.43.48minM40   11.312  5:183.1490
68  Leonie Ton (PR 3.00.07) Zierikzee3.44.13minVse   11.291  5:193.14246
69  Walter PackoletWilrijk (BEL)3.44.20minM50   11.285  5:193.1387
70  Hans de Nooijer (PR 3.10.11) Middelburg3.44.39minM45   11.270  5:193.1386
71  Rick van Keeken (PR 3.11.29) Kruiningen3.44.42minM40   11.267  5:203.1386
72  Leon Willem Loeve (PR 3.13.49) Burgh-Haamstede3.44.46minMse   11.264  5:203.1385
73  Jacco Schroevers (PR 3.06.06) Middelburg3.45.06minM40   11.247  5:203.1284
74  Jaap van de Velde (PR 3.23.00) Serooskerke3.45.16minM45   11.239  5:203.1283
75  Pjotr CoenenHoboken (BEL)3.45.21minMse   11.235  5:203.1282
76  Jos Grootjans (PR 3.17.05) Westkapelle3.45.22minM50   11.234  5:203.1282
77  Arie van DijkSommelsdijk3.45.27minM55   11.230  5:213.1282
78  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.45.28minM45   11.229  5:213.1282
79  Guus van VeenWassenaar3.45.52minM40   11.209  5:213.1180
80  Arthur Pouwelse (PR 3.25.41) Middelburg3.46.03minM45   11.200  5:213.1179
81  Pieter HeggenBreda3.46.16minM40   11.189  5:223.1178
82  Alexander Dekker (PR 3.26.04) Oostkapelle3.46.19minMse   11.187  5:223.1178
83  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg3.46.27minM55   11.180  5:223.1177
84  Elwin BakkerRotterdam3.46.33minMse   11.175  5:223.1077
85  Peter van den BrinkLeersum3.46.42minM50   11.168  5:223.1076
86  Stefan van der Eijk (PR 3.16.18) Terneuzen3.46.46minMse   11.164  5:223.1076
87  Jan ZuidwegMelissant3.47.05minM55   11.149  5:233.1074
88  Bram Verhage (PR 3.28.44) Aagtekerke3.47.15minM45   11.141  5:233.0974
89  Emyl van den BrandOudenbosch3.47.18minMse   11.138  5:233.0973
90  Kees-Jan van SpaandonkOudenbosch3.47.20minMse   11.137  5:233.0973
91  Johan Kodde (PR 3.24.31) Arnemuiden3.47.26minM40   11.132  5:233.0973
92  Martine Lust (PR 3.20.18) Brielle3.47.36minV40   11.123  5:243.09222
93  Wouter RouwhorstBorculo3.48.01minM40   11.103  5:243.0870
94  Bianca van Vuuren (debuut) s-Gravenpolder3.48.15minV40   11.092  5:253.08217
95  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.48.24minMse   11.085  5:253.0869
96  Bob VerbruggeZoetermeer3.48.27minM50   11.082  5:253.0868
97  Jack van Aspert (PR 3.18.27) Middelburg3.48.34minM55   11.076  5:253.0868
98  Eddie TholenaarsRidderkerk3.49.00minM40   11.055  5:263.0766
99  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.49.37minM40   11.026  5:273.0663
100  Boudewijn Nieuwenhuijse (PR 3.33.10) Oostdijk3.50.05minM40   11.003  5:273.0661
101  Raymond ArnoldRoosendaal3.50.41minM40   10.975  5:283.0559
102  Jan Korevaar (PR 2.56.31) Middelburg3.50.41minM45   10.975  5:283.0559
103  Jan van GentOud Beijerland3.50.42minM50   10.974  5:283.0559
104  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Axel3.50.52minM45   10.966  5:283.0558
105  Jozias Marijs (PR 3.30.35) Arnemuiden3.50.57minMse   10.962  5:283.0558
106  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes3.51.01minM45   10.959  5:283.0458
107  Anita Joziasse (PR 3.06.50) Goes3.51.02minV45   10.958  5:293.04198
108  Rino van Oosten (PR 3.30.55) Driewegen3.51.14minM50   10.949  5:293.0457
109  Lucas van der VeenKampen3.51.35minMse   10.932  5:293.0455
110  John Hendriks (PR)Zoutelande3.52.08minM55   10.906  5:303.0353
111  Piet van der VormRhoon3.52.27minM40   10.891  5:313.0352
112  Bram van Keulen (PR 3.41.52) Meliskerke3.52.28minMse   10.891  5:313.0352
113  Sjaak Portegies (PR 3.17.10) Middelburg3.52.32minM50   10.887  5:313.0252
114  Daniella van Dulst (debuut) Sommelsdijk3.52.36minV40   10.884  5:313.02188
115  Marco DielemanSommelsdijk3.52.42minMse   10.880  5:313.0251
116  Pierre BonnetDen Burg3.52.45minM45   10.877  5:313.0251
117  Wilco de Schipper (PR 3.10.14) Westkapelle3.52.47minM45   10.876  5:313.0251
118  Roy TheunissenRavenstein3.52.51minM40   10.873  5:313.0251
119  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee3.52.53minM50   10.871  5:313.0251
120  Gert-Jan van GroningenCothen3.53.03minM45   10.863  5:313.0250
121  Simon van BovenNijkerk3.53.17minM55   10.852  5:323.0149
122  Bert Martens (PR 3.22.14) Roermond3.53.25minM55   10.846  5:323.0149
123  Carel SlijkhuisOud Beijerland3.53.39minM45   10.835  5:323.0148
124  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee3.53.41minM40   10.834  5:323.0148
125  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen3.53.41minM50   10.834  5:323.0148
126  Patrick van de VijverVeldhoven3.53.53minMse   10.825  5:333.0147
127  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.54.00minM50   10.819  5:333.0146
128  Henk van Tatenhove (PR 3.31.06) Kapelle-Biezelinge3.54.15minM50   10.808  5:333.0046
129  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.54.16minV40   10.807  5:333.00178
130  Jurjen Swiers (PR 3.20.13) Vlissingen3.54.28minM40   10.798  5:333.0045
131  Menno Baart (PR 3.29.51) Middelburg3.54.35minM40   10.792  5:343.0044
132  Cris SimonsHaaren3.54.48minM40   10.782  5:343.0044
133  Heinz-Willi LeursGeldern (GER)3.54.50minM45   10.781  5:342.9944
134  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg3.54.53minM50   10.779  5:342.9943
135  Sjaak VerberkmoesWijk bij Duurstede3.55.01minM55   10.772  5:342.9943
136  Jan van BeersAlmkerk3.55.05minM55   10.769  5:342.9943
137  PietJan Reijnierse (PR 3.36.07) Koudekerke3.55.14minM45   10.763  5:342.9942
138  Ruud Hoosemans (PR 2.48.36) Vlissingen3.55.48minMse   10.737  5:352.9840
139  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.55.57minM40   10.730  5:362.9840
140  John Davidse (PR 3.09.39) Middelburg3.56.01minM45   10.727  5:362.9840
141  Leon de LangenBergschenhoek3.56.04minM40   10.725  5:362.9839
142  Alex de LangenOud Beijerland3.56.04minM45   10.725  5:362.9839
143  Kees de Nooijer (PR 3.25.47) Aagtekerke3.56.27minM50   10.707  5:362.9738
144  Ed WientjensBergen op Zoom3.56.30minM45   10.705  5:362.9738
145  Hans Vliet (PR)Middelburg3.56.31minM55   10.704  5:362.9738
146  Eef Kooman (PR 2.29.32) Dirksland3.56.32minM55   10.703  5:362.9738
147  John van TilburgHoogerheide3.56.39minM45   10.698  5:372.9737
148  Marcel van IeperenBreda3.57.10minM50   10.675  5:372.9736
149  Ruud Wiegerss-Hertogenbosch3.57.23minM40   10.665  5:382.9635
150  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg3.58.00minM55   10.637  5:382.9533
151  Tom de Koster (PR 3.19.02) Hulst3.58.07minMse   10.632  5:392.9533
152  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg3.58.08minMse   10.631  5:392.9533
153  Jacco de Broekert (PR 3.17.58) Kapelle-Biezelinge3.58.16minMse   10.625  5:392.9532
154  Michel Bekink (PR 3.37.10) Goes3.58.16minMse   10.625  5:392.9532
155  Marlon Roels (PR 3.01.41) Terneuzen3.58.17minMse   10.625  5:392.9532
156  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen3.58.40minM50   10.608  5:392.9531
157  Adrie Janse (PR 3.25.26) Arnemuiden3.59.10minM45   10.586  5:402.9430
158  Theo Peters (PR 3.41.54) Spijkenisse3.59.53minM50   10.554  5:412.9328
159  Ray Cornips (PR 3.23.46) Waterlandkerkje3.59.56minM45   10.552  5:412.9328
160  Christine KissBochum (GER)3.59.59minVse   10.549  5:412.93144
161  Jan Op 't HoogMoergestel4.00.29minM45   10.528  5:422.9226
162  Jan van der Vleuten (PR 3.55.33) Vlissingen4.00.31minM40   10.526  5:422.9226
163  Bert LemmensRijen4.00.35minM50   10.523  5:422.9226
164  Jan van DommelenAchel (BEL)4.00.44minM45   10.517  5:422.9225
165  Peter PeetersEsbeek4.00.44minM50   10.517  5:422.9225
166  Marc de Regt (PR 3.19.19) Goes4.00.55minM55   10.509  5:432.9225
167  Dennis Plessius (PR 3.18.56) s-Heer Arendskerke4.00.56minMse   10.508  5:432.9225
168  Alexander WildschutzRemscheid (GER)4.01.01minM40   10.504  5:432.9225
169  Fons Schelfhout (PR 3.19.43) Goes4.01.09minM55   10.498  5:432.9224
170  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke4.01.29minM40   10.484  5:432.9124
171  Jeroen van 't VerlaatSpijkenisse4.01.32minM40   10.482  5:432.9123
172  Frank van RooijenEde4.01.37minM40   10.478  5:442.9123
173  Jos Lampert (PR 3.26.23) Koudekerke4.01.38minM45   10.477  5:442.9123
174  Wim Huibregtse (PR 3.39.04) Westkapelle4.01.48minM40   10.470  5:442.9123
175  Jack van Stel (PR 3.31.50) Yerseke4.01.53minM40   10.467  5:442.9123
176  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke4.02.21minM55   10.446  5:452.9021
177  Gerard VerveerBarendrecht4.02.23minM45   10.445  5:452.9021
178  Monique WeeningDelft4.02.41minV45   10.432  5:452.90129
179  Aart Joziasse (PR 3.23.14) Middelburg4.02.58minM40   10.420  5:452.8920
180  Frank van der MarkBilthoven4.03.33minM45   10.395  5:462.8919
181  Richard Koops (PR 3.44.46) Domburg4.03.41minMse   10.389  5:472.8918
182  Ramigiusz FaderskiPolen4.03.43minM40   10.388  5:472.8918
183  Jan Guiljam (PR 2.48.44) Wemeldinge4.04.04minM50   10.373  5:472.8817
184  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes4.04.10minM45   10.369  5:472.8817
185  Adriaan Walhout (PR 2.52.52) Middelburg4.04.20minMse   10.362  5:472.8817
186  Peter de Waal (PR 3.43.53) Middelburg4.04.30minM45   10.355  5:482.8816
187  Saskia Goole (PR 3.26.31) Kapelle-Biezelinge4.04.32minV35   10.353  5:482.88119
188  Jan Donze (PR 3.51.15) Middelburg4.04.40minM40   10.348  5:482.8716
189  Ronald Strobos (PR 3.42.12) Middelburg4.04.40minM45   10.348  5:482.8716
190  Hans van der Sande (PR 3.44.28) Middelburg4.04.40minM50   10.348  5:482.8716
191  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen4.04.41minM50   10.347  5:482.8716
192  Sjoerd Sanderse (PR)Middelburg4.04.47minMse   10.343  5:482.8716
193  Wim van RuivenOud Beijerland4.05.00minM45   10.333  5:482.8715
194  Andre Polfliet (PR 3.57.07) Oost-Souburg4.05.02minMse   10.332  5:482.8715
195  Johan Joziasse (PR 3.49.23) Middelburg4.05.21minM45   10.319  5:492.8715
196  Jan Rombout (PR 3.19.16) Zoutelande4.05.30minM45   10.312  5:492.8614
197  Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg4.05.30minMse   10.312  5:492.8614
198  Wilko Houmes (PR 3.43.16) Westkapelle4.05.36minMse   10.308  5:492.8614
199  Jan Schot (PR 3.49.05) Middelburg4.05.39minM45   10.306  5:492.8614
200  Janneke van der Linde (PR 3.46.44) Zierikzee4.05.54minV40   10.296  5:502.86112
201  Linda SchoeUtrecht4.06.06minVse   10.287  5:502.86111
202  Giorgio TsieOuderkerk aan de Ams4.06.19minMse   10.278  5:502.8613
203  Rudi Ravia (PR 3.19.06) Zierikzee4.06.22minM50   10.276  5:502.8513
204  Frans den OuterOud Beijerland4.06.30minM45   10.271  5:512.8513
205  Rob Jeras (PR 3.35.19) Middelburg4.06.50minM40   10.257  5:512.8512
206  Harald SchwidderHeinsberg (GER)4.07.09minM45   10.244  5:512.8511
207  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens4.07.18minM55   10.237  5:522.8411
208  Erwin van Wijk (PR 3.40.33) Burgh-Haamstede4.07.33minM45   10.227  5:522.8411
209  Peter HoncoopRijen4.07.33minM45   10.227  5:522.8411
210  Jan BorstelaarNederland4.07.36minM60   10.225  5:522.8411
211  Frank Verschorre (PR 2.54.30) Breskens4.07.51minM50   10.215  5:522.8410
212  Klaas PolBarneveld4.08.00minM50   10.208  5:532.8410
213  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Middelburg4.08.03minM40   10.206  5:532.8410
214  Henry WondergemVoorthuizen4.08.12minM40   10.200  5:532.8310
215  David DrijkoningenNederland4.08.16minMse   10.198  5:532.839
216  William van OverveldRoosendaal4.08.19minM45   10.195  5:532.839
217  Lion van Luijk (PR 2.54.43) Vlissingen4.08.41minM50   10.180  5:542.839
218  Petra BusMiddelburg4.08.57minV40   10.170  5:542.8298
219  Stefan TundermanRotterdam4.09.11minMse   10.160  5:542.828
220  Gilles Geschiere (PR 3.13.02) Meliskerke4.09.12minM40   10.159  5:542.828
221  Reimo FaberBergen op Zoom4.09.12minM45   10.159  5:542.828
222  Erik Malcorps (PR 3.44.23) Middelburg4.09.15minM45   10.157  5:542.828
223  Pat BalemansBorgerhout (BEL)4.09.32minM50   10.146  5:552.828
224  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.09.41minM55   10.140  5:552.827
225  André Crucq (PR 3.41.16) Vlissingen4.09.58minM55   10.128  5:552.817
226  Paul StreepCapelle aan den IJss4.10.03minM55   10.125  5:562.817
227  Dave Ruissen (PR 3.33.38) Oost-Souburg4.10.11minM55   10.119  5:562.817
228  Jan de JongDordrecht4.10.14minM55   10.117  5:562.817
229  Ron van DamBodegraven4.10.20minM40   10.113  5:562.816
230  Kees de FijterBarneveld4.10.24minM50   10.111  5:562.816
231  Jan-Peter SimonsHooge Zwaluwe4.10.28minMse   10.108  5:562.816
232  Martijn Lindenberg (PR 3.28.09) Middelburg4.10.29minMse   10.107  5:562.816
233  Ronald Becks (PR 3.45.31) Middelburg4.10.31minM40   10.106  5:562.816
234  Leo de Baan (PR 3.39.26) Vlissingen4.10.40minM40   10.100  5:562.816
235  Rob HekelHoogerheide4.10.50minM50   10.093  5:572.806
236  Geert CeuppensDuffel (BEL)4.10.56minMse   10.089  5:572.806
237  Kris SteukersKontich (BEL)4.10.58minM45   10.088  5:572.806
238  Eric Berrevoets (PR 3.52.51) Zierikzee4.11.05minM40   10.083  5:572.805
239  Erik de Schipper (debuut) Vlissingen4.11.08minMse   10.081  5:572.805
240  Dirk PetersilieSchloss Holte (GER)4.11.09minM40   10.080  5:572.805
241  Peter Rentmeester (PR 3.59.42) Yerseke4.11.16minM40   10.076  5:572.805
242  Paul van DeursenUtrecht4.11.17minM40   10.075  5:572.805
243  Ruud Grim (PR 3.48.09) Lewedorp4.11.44minM50   10.057  5:582.795
244  Raymond Gerrits (PR 3.42.15) Middelburg4.11.44minMse   10.057  5:582.795
245  Leendert de LooffBaiersdorf (GER)4.11.54minM40   10.050  5:582.795
246  Kees VerheulDordrecht4.12.08minM55   10.041  5:592.794
247  Harrie Smeekens (PR 4.02.35) Goes4.12.12minM50   10.038  5:592.794
248  Martin Harte (PR 3.49.40) Wilhelminadorp4.12.21minM40   10.032  5:592.794
249  Michiel van den HoekEindhoven4.12.41minMse   10.019  5:592.784
250  Krijn van Sparrentak (PR 3.51.53) Biggekerke4.12.43minM40   10.018  5:592.784
251  Jan Hellema (PR)Oost-Souburg4.12.45minM40   10.017  5:592.784
252  Leo Akershoek (debuut) Ouddorp4.12.53minMse   10.011  6:002.783
253  Jack Mechielsen (PR 3.47.41) Terneuzen4.12.56minM45   10.009  6:002.783
254  John Langerak (PR 3.28.01) Meliskerke4.13.00minM40   10.007  6:002.783
255  Ger Ernest (PR 3.27.58) Vlissingen4.13.09minM55   10.001  6:002.783
256  Kees van den Griek (PR 3.45.34) Kruiningen4.13.17minM45   9.996  6:002.783
257  Perry Van kanVeenendaal4.13.21minM40   9.993  6:002.783
258  Eline Francke (PR 3.53.50) Biggekerke4.13.27minV40   9.989  6:002.7778
259  Henk JonkerBarneveld4.13.29minM50   9.988  6:002.773
260  Jan Blom (PR 3.54.47) Koudekerke4.13.30minM50   9.987  6:002.773
261  Patrick van de Putte (PR 3.51.03) Serooskerke4.13.32minMse   9.986  6:012.773
262  Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.13.42minM40   9.979  6:012.773
263  Dennis van den Ouden (PR 3.59.10) Oude-Tonge4.13.43minM45   9.978  6:012.773
264  Peter KleinepierRotterdam4.13.44minM45   9.978  6:012.773
265  Henk van der Welle (PR 3.40.24) Westkapelle4.13.48minM50   9.975  6:012.773
266  Harry Christiaanse (PR 3.25.17) Yerseke4.13.49minM45   9.975  6:012.773
267  Harold Duvekot (PR 3.21.30) Middelburg4.13.56minM50   9.970  6:012.773
268  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande4.13.59minM60   9.968  6:012.773
269  Leo Janse (PR 3.22.12) Middelburg4.14.02minM40   9.966  6:012.772
270  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen4.14.05minM45   9.964  6:012.772
271  Pieter Poortvliet (PR 3.35.50) Veere4.14.06minMse   9.963  6:012.772
272  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke4.14.10minM40   9.961  6:012.772
273  Dick van WeelderenMaurik4.14.20minM50   9.954  6:022.772
274  Dirk SpitzBochum (GER)4.14.28minMse   9.949  6:022.762
275  Danny BrobbelVlaardingen4.14.33minM40   9.946  6:022.762
276  Nico Ringelbergs-Gravenhage4.14.37minMse   9.943  6:022.762
277  Ab van der RoestVeenendaal4.14.39minM50   9.942  6:022.762
278  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen4.14.41minM50   9.941  6:022.762
279  Myra van AltenaDirksland4.14.44minV50   9.939  6:022.7673
280  Pieter Lindenbergh (PR 3.56.51) Goes4.14.51minM40   9.934  6:022.762
281  Wilco Franken (PR 3.40.34) Kapellebrug4.14.58minMse   9.930  6:032.762
282  John van ZutphenHellevoetsluis4.15.02minM40   9.927  6:032.762
283  Han van den BergZwolle4.15.06minMse   9.924  6:032.762
284  Marcel de Witte (PR 4.01.22) Ritthem4.15.08minM40   9.923  6:032.762
285  Sjoerd Philipse (debuut) Heinkenszand4.15.09minMse   9.922  6:032.762
286  Patrick TemmermanKaprijke4.15.14minM40   9.919  6:032.762
287  Jan PuntMonnickendam4.15.17minM40   9.917  6:032.752
288  Hans Pieter van Not (PR)Goes4.15.30minM45   9.909  6:032.751
289  Jac op 't HoogMoergestel4.15.35minM50   9.906  6:032.751
290  Kees GuijtKatwijk4.15.45minM45   9.899  6:042.751
291  Kees Vreke (PR 3.47.16) Middelburg4.15.47minM55   9.898  6:042.751
292  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Middelburg4.16.28minM45   9.871  6:052.741
293  Guenter DriessenAachen (GER)4.16.43minM50   9.862  6:052.741
294  Anne Kwist (PR 3.27.35) Tholen4.16.48minVse   9.859  6:052.7465
295  Dennis But (PR 3.25.24) Middelburg4.16.50minM40   9.857  6:052.741
296  Marietta van Anrooij (PR 3.48.05) Kapelle-Biezelinge4.17.27minV40   9.834  6:062.7362
297  Jan BanninkOss4.17.39minM45   9.826  6:062.73-
298  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg4.17.41minM45   9.825  6:062.73-
299  Paul LandsmeerDordrecht4.17.44minM50   9.823  6:062.73-
300  Eric Jansen (PR 3.51.06) Kloetinge4.18.06minM50   9.809  6:072.72-
301  Coby Louwerse (PR 4.01.33) Veere4.18.20minV45   9.800  6:072.7259
302  Frans Bentvelsen (PR 3.40.55) Goes4.18.23minM50   9.798  6:072.72-
303  Peter Cijvat (PR 3.58.07) Zoutelande4.18.24minM45   9.798  6:072.72-
304  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg4.18.44minMse   9.785  6:082.72-
305  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg4.18.55minM55   9.778  6:082.72-
306  Kees Jansen van Rosend (PR 4.06.41) Goes4.19.01minM45   9.774  6:082.72-
307  Co DoomsRuurlo4.19.07minM60   9.771  6:082.71-
308  John Kommer (PR 3.25.31) Kerkwerve4.19.07minMse   9.771  6:082.71-
309  Han MathijssenHaaren4.19.18minM45   9.764  6:092.71-
310  Dave Boone (PR 2.45.09) Kruiningen4.19.22minMse   9.761  6:092.71-
311  Simon de Meij (PR 3.45.21) Vlissingen4.19.32minM50   9.755  6:092.71-
312  Frans Vogel (PR 3.58.02) Middelburg4.19.34minM40   9.754  6:092.71-
313  Ceuppens PaulLint (BEL)4.19.43minM45   9.748  6:092.71-
314  Kees-Pieter Geschiere (PR 3.39.22) Serooskerke4.19.56minM40   9.740  6:102.71-
315  Mark Geuze (PR 3.31.58) Middelburg4.19.56minM40   9.740  6:102.71-
316  Jos Hoebeke (PR 3.34.32) Rilland4.20.08minM40   9.732  6:102.70-
317  Niek van Belzen (PR 4.00.09) Arnemuiden4.20.11minMse   9.730  6:102.70-
318  Marcel PickkersZwijndrecht4.20.17minM40   9.727  6:102.70-
319  Ronald van den Berg (PR 4.02.06) Vlissingen4.20.29minM40   9.719  6:102.70-
320  Conno Francke (PR 3.43.09) Gapinge4.20.32minM45   9.717  6:102.70-
321  Dennis Bootsgezel (PR 3.52.43) Vlissingen4.20.38minMse   9.714  6:112.70-
322  Jacco de Koster (PR 3.54.50) Schoondijke4.20.58minMse   9.701  6:112.69-
323  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle4.20.59minM45   9.701  6:112.69-
324  Hans CrulRoosendaal4.21.04minM55   9.698  6:112.69-
325  Robert-Jan Provoost (PR 3.49.29) Domburg4.21.10minMse   9.694  6:112.69-
326  Bram de Blaeij (PR 4.10.36) Heinkenszand4.21.12minM55   9.693  6:112.69-
327  Peter van Stee (PR 3.52.01) Lewedorp4.21.13minMse   9.692  6:112.69-
328  Kees van de StadtZaandijk4.21.15minM45   9.691  6:112.69-
329  Henry BinkWaalwijk4.21.16minM40   9.690  6:122.69-
330  Marja SundermeijerOud Beijerland4.21.17minV55   9.689  6:122.6949
331  Henk van RosmalenTilburg4.21.21minM50   9.687  6:122.69-
332  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande4.21.29minM50   9.682  6:122.69-
333  Arjo Verhage (PR 3.45.24) Aagtekerke4.21.29minMse   9.682  6:122.69-
334  Freddy Blaas (PR 3.55.43) Aagtekerke4.21.30minMse   9.681  6:122.69-
335  Peter Belfroid (PR 3.27.22) Terneuzen4.21.44minM55   9.673  6:122.69-
336  Sjors Kiemeneij (PR 4.11.27) Oost-Souburg4.21.53minMse   9.667  6:122.69-
337  Ton van Wageningen (debuut) Hellevoetsluis4.21.56minM60   9.665  6:122.68-
338  Jorien van den DoelVlaardingen4.22.06minV45   9.659  6:132.6846
339  Jan AndriesDongen4.22.11minM55   9.656  6:132.68-
340  Wim Dingemanse (PR 3.06.11) Grijpskerke4.22.16minM45   9.653  6:132.68-
341  Arnold Eggink (PR 3.38.25) Gapinge4.22.19minM45   9.651  6:132.68-
342  Somers LudoLint (BEL)4.22.32minM45   9.643  6:132.68-
343  Arjen Houmes (PR 3.57.43) Westkapelle4.22.39minMse   9.639  6:132.68-
344  Maurice Jacobse (PR 3.47.20) Zoutelande4.22.41minMse   9.638  6:142.68-
345  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen4.22.46minM40   9.635  6:142.68-
346  Briek van WaesBreda4.22.47minM55   9.634  6:142.68-
347  Daan de LangeAmsterdam4.22.51minMse   9.632  6:142.68-
348  Peter Grutter (PR 3.52.57) Heinkenszand4.22.56minM45   9.629  6:142.67-
349  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.23.09minM55   9.621  6:142.67-
350  Ton van den Berg (PR 4.08.25) Zoutelande4.23.35minM45   9.605  6:152.67-
351  Remy HendriksVught4.23.56minMse   9.592  6:152.66-
352  Mart VerboordHeusden gem Heusden4.23.59minM60   9.590  6:152.66-
353  Peter Schurink (PR 4.01.35) Vlissingen4.24.19minM45   9.578  6:162.66-
354  Emilie van DijkHeemstede4.24.23minV35   9.576  6:162.6639
355  Jos Boogaard (PR 3.52.24) Aagtekerke4.24.26minM55   9.574  6:162.66-
356  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg4.24.27minMse   9.573  6:162.66-
357  Hans van GinnekenDordrecht4.24.28minM45   9.573  6:162.66-
358  Henk ten HaveVelden4.24.33minM55   9.570  6:162.66-
359  Johan Lodder (PR 3.56.41) Kapelle-Biezelinge4.24.37minM40   9.567  6:162.66-
360  Rianca Poppe (PR 4.11.41) Biggekerke4.24.58minV40   9.555  6:172.6538
361  Jan de Vries (PR 3.25.53) Biggekerke4.25.00minM55   9.554  6:172.65-
362  Harm Boer (PR 4.06.33) Goes4.25.23minMse   9.540  6:172.65-
363  Alibert BokRosmalen4.25.32minM40   9.534  6:182.65-
364  Marielle SprangersKaatsheuvel4.25.38minV45   9.531  6:182.6536
365  Jos Meeuwse (PR 3.24.04) Arnemuiden4.25.44minM45   9.527  6:182.65-
366  Ruud Fredriks (PR 3.41.28) s-Heerenhoek4.25.44minM55   9.527  6:182.65-
367  Job GeuzeRotterdam4.25.48minMse   9.525  6:182.65-
368  Arend van de StadtHuizen4.25.52minM45   9.522  6:182.65-
369  Jos SnijdersHelmond4.26.07minM40   9.513  6:182.64-
370  Peter Buursema (PR)Koudekerke4.26.53minMse   9.486  6:192.64-
371  Ronald PolVlaardingen4.27.03minM45   9.480  6:202.63-
372  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen4.27.07minM40   9.478  6:202.63-
373  Fred Hendrikse (PR 3.16.40) Koudekerke4.27.13minMse   9.474  6:202.63-
374  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke4.27.16minMse   9.473  6:202.63-
375  André de Koning (PR)Goes4.27.20minM55   9.470  6:202.63-
376  Jan Hogeweg (PR 4.20.18) Oostkapelle4.27.25minM40   9.467  6:202.63-
377  Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.27.39minM50   9.459  6:212.63-
378  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.27.51minM50   9.452  6:212.63-
379  Peter Stroo (PR 3.55.50) Serooskerke4.27.57minM50   9.448  6:212.62-
380  Leo KosterRotterdam4.27.57minM50   9.448  6:212.62-
381  Rens KorverRozenburg4.27.59minM65   9.447  6:212.62-
382  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32) Westkapelle4.28.03minM45   9.445  6:212.62-
383  Ronald Willemsen (PR 3.42.45) Kamperland4.28.06minM45   9.443  6:212.62-
384  Maurice Steketee (PR 3.51.31) Middelburg4.28.08minMse   9.442  6:212.62-
385  Johan Karelse (PR 2.50.49) Heinkenszand4.28.20minMse   9.435  6:222.62-
386  Jaap de Blaeij (PR 3.57.52) Wolphaartsdijk4.28.21minM55   9.434  6:222.62-
387  Harry Aarnoudse (PR)Kerkwerve4.28.27minM45   9.431  6:222.62-
388  Frank PironHoek van Holland4.28.30minM40   9.429  6:222.62-
389  Alex FrankenSchiedam4.28.49minM50   9.418  6:222.62-
390  Martine DriesSchiedam4.28.50minV35   9.417  6:222.6227
391  Raymond BekkerRockanje4.29.01minM45   9.411  6:232.61-
392  Kees Sturm (PR 4.05.00) Middelburg4.29.03minMse   9.410  6:232.61-
393  Piet Loeve (PR 4.01.12) Scharendijke4.29.12minM50   9.405  6:232.61-
394  Boris Klopmeijer (PR 4.16.07) Domburg4.29.27minMse   9.396  6:232.61-
395  Berend Jan LuchtenbergBarneveld4.29.48minM45   9.384  6:242.61-
396  Eric BaxRijswijk4.29.50minM40   9.382  6:242.61-
397  Theo Zoontjens (PR 3.54.49) Koudekerke4.29.55minM60   9.380  6:242.61-
398  Peter van de Bosse (PR 4.03.31) Grijpskerke4.29.56minM45   9.379  6:242.61-
399  Tonny Janse (PR 4.07.16) Aagtekerke4.30.08minMse   9.372  6:242.60-
400  Wouter de VriesMiddelburg4.30.18minMse   9.366  6:242.60-
401  Rens Bosman (PR 4.05.45) Middelburg4.30.21minM50   9.365  6:242.60-
402  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.30.28minM45   9.360  6:252.60-
403  Loek LelieveldOud Beijerland4.30.30minM55   9.359  6:252.60-
404  Morien Janse (PR 4.05.18) Westkapelle4.30.33minVse   9.358  6:252.6023
405  Marco de Jonge (debuut) Scharendijke4.30.43minMse   9.352  6:252.60-
406  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes4.30.51minMse   9.347  6:252.60-
407  Van VlietGorinchem4.30.52minVse   9.347  6:252.6023
408  Henk Willeboordse (PR 4.02.26) Zoutelande4.30.54minM45   9.346  6:252.60-
409  Lennard Bestman (debuut) Herkingen4.30.57minMse   9.344  6:252.60-
410  Rob Jongeneel (PR 3.56.50) Middelburg4.31.01minM45   9.341  6:252.59-
411  Henri van RaemdonckPutte4.31.03minM45   9.340  6:252.59-
412  Marcel Struyk (PR 3.19.15) Middelburg4.31.19minMse   9.331  6:262.59-
413  Reinier van Wouwe (PR 3.28.32) Vrouwenpolder4.31.25minM50   9.328  6:262.59-
414  Johan van Veldens-Gravenzande4.31.26minM40   9.327  6:262.59-
415  Steph van Zijl (PR)Goes4.31.28minM40   9.326  6:262.59-
416  Peter SlotEindhoven4.31.39minM50   9.320  6:262.59-
417  Jan Geluk (PR 3.57.29) Noordgouwe4.31.42minM55   9.318  6:262.59-
418  Anthony van den Berg (PR 3.16.52) Vlissingen4.31.49minM40   9.314  6:272.59-
419  Bas de Jong (PR 3.45.58) Bergen op Zoom4.31.55minM50   9.311  6:272.59-
420  Danny Huibregtse (PR 3.08.43) Westkapelle4.32.00minMse   9.308  6:272.59-
421  Patrick OomsHeinenoord4.32.05minMse   9.305  6:272.58-
422  Anja Kluijfhout (PR 4.25.02) Middelburg4.32.14minV45   9.300  6:272.5820
423  Ingrid Koene (PR 3.28.34) Yerseke4.32.19minV45   9.297  6:272.5820
424  Cor BaarsNieuwland4.32.25minM45   9.293  6:272.58-
425  Tiny RaijmakersUden4.32.27minM60   9.292  6:272.58-
426  Rob Boogaard (PR 4.05.12) Oostkapelle4.32.31minM50   9.290  6:282.58-
427  Jos EvertsHaaren4.32.36minM45   9.287  6:282.58-
428  Dietmar BeckWuppertal (GER)4.32.40minM45   9.285  6:282.58-
429  Rob de Pagter (PR 3.26.04) Ritthem4.32.40minMse   9.285  6:282.58-
430  Hans Minnaard (PR 3.12.22) Yerseke4.32.50minM45   9.279  6:282.58-
431  Peter Louwerse (PR 3.37.49) Veere4.32.51minM50   9.279  6:282.58-
432  Cor Muller (PR 2.55.54) Renesse4.32.55minM70   9.276  6:282.58-
433  Etienne Verhoef (PR 3.59.56) Goes4.33.10minMse   9.268  6:282.57-
434  Jos Janse (PR 3.31.13) Middelburg4.33.18minMse   9.263  6:292.57-
435  Erwin Schell (PR 4.20.33) Zierikzee4.33.24minM45   9.260  6:292.57-
436  Floris Mansvelt BeckAmsterdam4.33.30minMse   9.257  6:292.57-
437  Christian Goudappel (PR 4.07.57) Middelburg4.34.00minMse   9.240  6:302.57-
438  Tom RozenburgVijfhuizen4.34.08minMse   9.235  6:302.57-
439  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.34.08minV45   9.235  6:302.5716
440  Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen4.34.23minMse   9.227  6:302.56-
441  Hans van der Peijl (PR 3.59.32) Domburg4.34.35minM45   9.220  6:302.56-
442  Pieter van der Kolk (PR 4.05.24) Vlissingen4.34.41minM40   9.217  6:312.56-
443  Robert de VriesNijmegen4.34.42minMse   9.216  6:312.56-
444  Arthur Priem (PR 4.23.35) Koudekerke4.34.50minM50   9.212  6:312.56-
445  Pieter van Maaren (PR 3.41.38) Middelburg4.34.52minMse   9.211  6:312.56-
446  Erik TheunissenRavenstein4.35.05minMse   9.203  6:312.56-
447  Harry BouwhuisBreda4.35.06minM55   9.203  6:312.56-
448  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.35.10minM50   9.201  6:312.56-
449  Joost Liefbroer (PR 3.57.47) Oost-Souburg4.35.16minMse   9.197  6:312.55-
450  Leo Hage (PR 4.15.34) Middelburg4.35.21minM40   9.194  6:322.55-
451  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg4.35.32minM50   9.188  6:322.55-
452  Rini Quist (PR 3.50.58) Heinkenszand4.35.32minM55   9.188  6:322.55-
453  Ronald van den HeerikUtrecht4.35.34minMse   9.187  6:322.55-
454  Jaap Glerum (PR 3.48.34) Kapelle-Biezelinge4.35.36minM45   9.186  6:322.55-
455  Hans van den BemtBreda4.35.41minMse   9.183  6:322.55-
456  Piet Verhage (PR 4.07.44) Westkapelle4.36.05minM65   9.170  6:332.55-
457  Peter HaerensEindhoven4.36.12minMse   9.166  6:332.55-
458  Frans PothovenVeenendaal4.36.17minMse   9.163  6:332.55-
459  Arend van GestelVeenendaal4.36.18minM40   9.163  6:332.55-
460  Bart Pouwer (PR 3.53.19) Vlissingen4.36.18minM40   9.163  6:332.55-
461  Maarten van den BroekWaddinxveen4.36.18minM55   9.163  6:332.55-
462  Hans PrinsVeenendaal4.36.20minM40   9.162  6:332.54-
463  Sylvestro Lorello (PR 4.09.13) Biggekerke4.36.33minMse   9.155  6:332.54-
464  Marco MuschDordrecht4.36.37minM40   9.152  6:332.54-
465  Chris van BeemGeldrop4.36.38minMse   9.152  6:332.54-
466  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle4.36.46minM60   9.147  6:342.54-
467  Harry BrugmanWassenaar4.36.47minM45   9.147  6:342.54-
468  Martin FrischM?nster (GER)4.36.49minM45   9.146  6:342.54-
469  Leo Francke (PR 4.15.05) Oostkapelle4.36.49minM50   9.146  6:342.54-
470  Dirk FinkensiepBochum (GER)4.36.52minM50   9.144  6:342.54-
471  Boy Saija (PR 3.45.11) Middelburg4.37.00minM45   9.140  6:342.54-
472  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg4.37.00minV45   9.140  6:342.5411
473  Marco van 't Westeinde (PR 4.06.37) Arnemuiden4.37.21minMse   9.128  6:342.54-
474  Raaf VerhoevenOud Gastel4.37.22minMse   9.128  6:342.54-
475  Jan van KatwijkRhoon4.37.26minM50   9.125  6:352.53-
476  Paul de GroenRotterdam4.37.28minM55   9.124  6:352.53-
477  Barry TholenaarsRidderkerk4.37.32minMse   9.122  6:352.53-
478  Arjen de Vos (PR)Zierikzee4.37.33minM40   9.122  6:352.53-
479  Dorien Coomans (PR 4.27.59) Aagtekerke4.37.41minV40   9.117  6:352.5310
480  Jan Kaan (PR 4.04.29) Rilland4.37.42minM50   9.117  6:352.53-
481  Nathalie Marijs (debuut) Arnemuiden4.37.46minVse   9.114  6:352.5310
482  Beb Thijs (PR 4.14.16) Middelburg4.37.48minV55   9.113  6:352.5310
483  Mirjam van de HorstVeldhoven4.37.56minVse   9.109  6:352.5310
484  Willem DuenkLichtenvoorde4.38.32minM50   9.089  6:362.52-
485  Johnny de Waele (PR 3.50.48) Oostburg4.38.38minM50   9.086  6:362.52-
486  Jan Kamphorst (debuut) Middelburg4.38.57minM40   9.076  6:372.52-
487  Jacqueline Schroevers (PR 4.33.39) Arnemuiden4.39.01minV35   9.074  6:372.528
488  Willem Schreijenberg (PR 4.10.03) Biggekerke4.39.03minM40   9.073  6:372.52-
489  Ando den Engelsman (PR 4.12.27) Middelburg4.39.13minM50   9.067  6:372.52-
490  Ronald Stroo (PR 4.13.02) Middelburg4.39.14minM40   9.067  6:372.52-
491  Martin DebenerKempen (GER)4.39.14minM45   9.067  6:372.52-
492  Jacek GoszczynskiPolen4.39.18minM40   9.064  6:372.52-
493  Corina Grim (PR 3.48.48) Lewedorp4.39.27minV45   9.060  6:372.528
494  Eugene Louwerse (PR 4.01.38) Middelburg4.39.29minM55   9.059  6:372.52-
495  Jaap Rentier (PR 3.59.00) Koudekerke4.39.34minM50   9.056  6:382.52-
496  Kees JonkersOud Gastel4.39.42minM40   9.051  6:382.51-
497  Luuk KoopmanBergen op Zoom4.39.58minM40   9.043  6:382.51-
498  Ruud de Wolf (PR 4.15.31) Vlissingen4.40.00minM45   9.042  6:382.51-
499  John Sieling (PR 3.57.49) Middelburg4.40.04minM50   9.040  6:382.51-
500  Daan Gabrielse (PR)Westkapelle4.40.08minM55   9.037  6:382.51-
501  Wytze Veerman (PR 3.53.15) Ovezande4.40.10minMse   9.036  6:382.51-
502  Niek Tramper (PR 4.16.37) Middelburg4.40.16minM55   9.033  6:392.51-
503  Albert van der HeijdenBergen op Zoom4.40.17minM40   9.033  6:392.51-
504  Maurice van den Berge (PR)Eindhoven4.40.21minM45   9.030  6:392.51-
505  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.40.23minM50   9.029  6:392.51-
506  Edwin van de Ven (PR 4.20.28) Serooskerke4.40.38minMse   9.021  6:392.51-
507  Kees HessHaaren4.40.50minM65   9.015  6:392.50-
508  Gerard SlotemaZwijndrecht4.40.52minM40   9.014  6:392.50-
509  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.40.54minM50   9.013  6:392.50-
510  Alex van den BergVoorburg4.41.00minMse   9.010  6:402.50-
511  Friederike BeckWuppertal (GER)4.41.07minV40   9.006  6:402.506
512  Bert Aalbers (PR 3.49.06) Vlissingen4.41.08minM45   9.005  6:402.50-
513  Klaas DekkerZaandam4.41.12minM55   9.003  6:402.50-
514  Onno Mondeel (PR 4.27.07) Middelburg4.41.18minM40   9.000  6:402.50-
515  Frans Reijerse (debuut) Breda4.41.37minM40   8.990  6:402.50-
516  Mirjam Kloet (PR 3.54.26) Arnemuiden4.41.46minV40   8.985  6:412.505
517  Jan Huib van de StadtRotterdam4.41.52minM50   8.982  6:412.49-
518  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen4.41.53minM45   8.981  6:412.49-
519  Piet de Rijke (PR 4.24.31) Sint-Annaland4.42.05minM60   8.975  6:412.49-
520  Wim Huurman (PR 3.47.46) Goes4.42.16minM50   8.969  6:412.49-
521  Kris Huntink (PR 4.24.22) Vlissingen4.42.17minMse   8.969  6:412.49-
522  Marcel Veldhuizen (PR 3.58.55) Vlissingen4.42.24minM40   8.965  6:422.49-
523  Hans-Peter van den AkkGorinchem4.42.26minM40   8.964  6:422.49-
524  Hans HelslootOuderkerk aan de Ams4.42.26minM45   8.964  6:422.49-
525  Marjo Simons (debuut) Grijpskerke4.42.26minV50   8.964  6:422.494
526  Petra Verhulst (PR 4.07.44) Westkapelle4.42.33minV40   8.960  6:422.494
527  Steef Berrevoets (PR 3.25.05) Bruinisse4.42.40minM40   8.956  6:422.49-
528  Leen van den BergAlmere4.42.57minM55   8.948  6:422.49-
529  Arjen Wassink (PR 4.03.34) Kortgene4.43.13minM40   8.939  6:432.48-
530  Kees Siereveld (PR 4.15.10) Arnemuiden4.43.16minM50   8.938  6:432.48-
531  Steffen Humer (PR 3.53.42) Kattendijke4.43.20minM45   8.935  6:432.48-
532  Wilfred Joossens (PR 3.45.05) Middelburg4.43.20minM45   8.935  6:432.48-
533  Reynold van Iperen (PR 3.57.58) Kapelle-Biezelinge4.43.21minM40   8.935  6:432.48-
534  Siebolt de BoerOosterhout gem Nijme4.43.25minM45   8.933  6:432.48-
535  Peter-Paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene4.44.07minM50   8.911  6:442.48-
536  André HendrikseBergschenhoek4.44.11minM40   8.909  6:442.47-
537  Douwe Wortman (PR 4.02.08) Axel4.44.12minM40   8.908  6:442.47-
538  Nico Westmaass-Heer Hendrikskind4.44.14minM45   8.907  6:442.47-
539  Leo de Rijke (PR 3.51.31) Vlissingen4.44.21minM40   8.903  6:442.47-
540  Michael VeldungMonchengladbach4.44.34minMse   8.897  6:452.47-
541  Frits van der LubbenZoetermeer4.44.39minM50   8.894  6:452.47-
542  Frans Lemsom (PR 4.21.49) Vlissingen4.44.41minMse   8.893  6:452.47-
543  Pieter LuijtenSteenbergen4.44.42minM45   8.893  6:452.47-
544  Bettina MeckingDuisburg (GER)4.44.42minV40   8.893  6:452.472
545  Sascha StrackDuisburg (GER)4.44.43minMse   8.892  6:452.47-
546  Patrick Vogel (PR 3.47.10) Middelburg4.45.01minM40   8.883  6:452.47-
547  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.45.18minM40   8.874  6:462.46-
548  Jan Theune (PR 3.45.36) Zoutelande4.45.18minM45   8.874  6:462.46-
549  Lars SchlägerBünde4.45.24minMse   8.871  6:462.46-
550  Hans Vermeulen (PR 4.05.07) Goes4.45.25minM60   8.870  6:462.46-
551  Jacco de Meij (PR 4.21.32) Ritthem4.45.33minMse   8.866  6:462.46-
552  Nicole SpruitVeldhoven4.45.48minV35   8.858  6:462.462
553  Roman AsayevichWit-Rusland4.45.49minM40   8.858  6:462.46-
554  Arjan Froeling (PR)Serooskerke4.45.54minMse   8.855  6:472.46-
555  Jannie Braber (PR 4.04.03) Oude-Tonge4.45.55minV55   8.855  6:472.462
556  Peter Goulooze (PR 4.36.12) Colijnsplaat4.46.00minM45   8.852  6:472.46-
557  Ilco Koeman (PR 3.50.39) Yerseke4.46.09minMse   8.847  6:472.46-
558  Berny Bal (debuut) Goes4.46.10minM40   8.847  6:472.46-
559  Jan DeschachtAssebroek (Brugge) (4.46.11minM45   8.846  6:472.46-
560  Willem van den Boogaar (PR 4.33.32) Axel4.46.19minM45   8.842  6:472.46-
561  Norbert de Mol (PR 4.06.54) Kapelle-Biezelinge4.46.19minMse   8.842  6:472.46-
562  Erik GroenewegOud Beijerland4.46.35minMse   8.834  6:482.45-
563  Marcel Drijdijk (PR 3.31.00) Heinkenszand4.46.38minMse   8.833  6:482.45-
564  Tim SchulzBochum (GER)4.47.02minM40   8.820  6:482.45-
565  Sander Janse (PR 3.54.58) Middelburg4.47.15minM40   8.814  6:482.45-
566  Fons JansenOuderkerk aan de Ams4.47.29minM45   8.806  6:492.45-
567  Jurgen BohrHirschberg (GER)4.47.34minM40   8.804  6:492.45-
568  Hans-Willi SchroederJ?lich (GER)4.47.36minM50   8.803  6:492.45-
569  Irene SchroederJ?lich (GER)4.47.37minV50   8.802  6:492.451
570  Koen Van GestelLier (BEL)4.47.41minM40   8.800  6:492.44-
571  René van den Hoven (PR 4.26.35) Oost-Souburg4.47.41minM50   8.800  6:492.44-
572  Enno Meijers (PR 3.50.30) Middelburg4.47.46minM45   8.798  6:492.44-
573  Hans Alewijnse (PR 4.06.25) Vlissingen4.47.57minMse   8.792  6:492.44-
574  Pieter Jan Mersie (PR 4.13.48) Middelburg4.48.01minM50   8.790  6:502.44-
575  Michiel MierasBunnik4.48.03minM40   8.789  6:502.44-
576  Joop TerwielSchiedam4.48.13minM60   8.784  6:502.44-
577  Niels de Water (PR 4.26.09) Middelburg4.48.17minMse   8.782  6:502.44-
578  Michel van DrielUgchelen4.48.27minMse   8.777  6:502.44-
579  Frans van HuizenVelp4.48.40minM50   8.770  6:502.44-
580  Leon GoorDordrecht4.48.42minM45   8.769  6:512.44-
581  Marloes van EijkelenbuMiddelburg4.48.50minVse   8.765  6:512.43-
582  Igna Becks (PR 4.07.28) Middelburg4.48.51minV50   8.765  6:512.43-
583  Wouter DelenGeldrop4.49.27minM45   8.747  6:522.43-
584  Peter van Moergastel (PR 4.01.00) Vlissingen4.49.29minM45   8.746  6:522.43-
585  Maria Cappon (debuut) Goes4.50.06minVse   8.727  6:532.42-
586  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke4.50.24minM50   8.718  6:532.42-
587  Johnny van de Weijde (PR 4.17.37) Kapelle-Biezelinge4.50.25minMse   8.717  6:532.42-
588  Frans LambersLeiderdorp4.50.27minM50   8.716  6:532.42-
589  Gert Kruitbosch (PR 4.16.47) Goes4.50.29minM45   8.715  6:532.42-
590  Bert Jeras (PR 4.36.00) Middelburg4.50.29minMse   8.715  6:532.42-
591  Peter Schouwenaar (PR 3.27.44) Koudekerke4.50.30minM45   8.715  6:532.42-
592  Tonny de Ruijter (PR 3.19.55) Vlissingen4.50.30minM60   8.715  6:532.42-
593  Petra KnopsMaastricht4.50.35minV50   8.712  6:532.42-
594  Heleen van Vlaardingen (PR 4.19.53) Middelburg4.51.03minV50   8.699  6:542.42-
595  Rinus van der WalHeemskerk4.51.04minM45   8.698  6:542.42-
596  Maaike KrimpenfortBergen op Zoom4.51.07minV40   8.697  6:542.42-
597  Jacqueline de Bree (PR 3.57.08) Middelburg4.51.10minV40   8.695  6:542.42-
598  Hugo Poortvliet (PR 3.57.28) Arnemuiden4.51.11minM65   8.695  6:542.42-
599  Cock QualmNederland4.51.13minM40   8.694  6:542.41-
600  Peter GerberRemscheid (GER)4.51.18minM50   8.691  6:542.41-
601  Joke de Koster (PR 4.19.02) Colijnsplaat4.51.23minV50   8.689  6:542.41-
602  Andre TrinesVeldhoven4.51.38minM45   8.681  6:552.41-
603  Kees Capelle (PR 4.41.24) Oostkapelle4.51.46minM40   8.677  6:552.41-
604  Robert de JongCapelle aan den IJss4.51.46minM40   8.677  6:552.41-
605  Hans van KlaverenRotterdam4.51.48minM45   8.676  6:552.41-
606  Chris MijerOostvoorne4.51.52minM55   8.674  6:552.41-
607  Alex Heijnen (PR 4.16.04) Burgh-Haamstede4.51.59minM50   8.671  6:552.41-
608  Ben Boers (PR 4.51.05) Oost-Souburg4.52.05minM45   8.668  6:552.41-
609  Peter MullerGladenbach (GER)4.52.13minM55   8.664  6:562.41-
610  Eric van der StarreRaamsdonksveer4.52.27minM50   8.657  6:562.40-
611  Han van Sighem (debuut) Renesse4.52.41minM55   8.650  6:562.40-
612  Shirley de Graaff (debuut) Vlissingen4.53.17minV40   8.632  6:572.40-
613  Anja KemmerenKaatsheuvel4.53.52minV45   8.615  6:582.39-
614  Jacko de Ridder (PR 3.48.02) Arnemuiden4.54.02minMse   8.610  6:582.39-
615  Rob BiemondLelystad4.54.19minM45   8.602  6:592.39-
616  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Oost-Souburg4.54.22minM40   8.600  6:592.39-
617  William Hoondert (PR 4.21.06) Heinkenszand4.54.25minM40   8.599  6:592.39-
618  Reinco Geschiere (PR 3.54.54) Serooskerke4.54.34minM45   8.595  6:592.39-
619  Folkert Kasemier (PR 4.22.34) Zierikzee4.54.34minM55   8.595  6:592.39-
620  Bregt Blom (debuut) Koudekerke4.54.45minMse   8.589  6:592.39-
621  Stephan Willemstein (PR 4.23.48) Westkapelle4.54.52minMse   8.586  6:592.38-
622  John Stoutjesdijk (PR 4.04.26) Westkapelle4.54.52minMse   8.586  6:592.38-
623  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg4.55.06minM45   8.579  7:002.38-
624  Willem LugtenburgBrielle4.55.16minM45   8.574  7:002.38-
625  Miel GussenhovenBergen op Zoom4.55.19minM40   8.573  7:002.38-
626  Lody Verhaar (PR 4.54.02) Middelburg4.55.19minM50   8.573  7:002.38-
627  Leonard van Moolenbroe (PR 4.17.15) Middelburg4.55.24minM40   8.570  7:002.38-
628  Machteld HylkemaHaren Gn4.55.27minV40   8.569  7:002.38-
629  Michiel RoosArnemuiden4.55.33minMse   8.566  7:002.38-
630  Ronald Ridderbos (PR 4.12.25) Serooskerke4.55.41minMse   8.562  7:002.38-
631  Melinda BakkerOud Beijerland4.55.50minV40   8.558  7:012.38-
632  Monique HoevenOud Beijerland4.55.50minV40   8.558  7:012.38-
633  Berry Simonse (PR 3.10.10) Goes4.55.52minMse   8.557  7:012.38-
634  Rob Landa (PR 3.59.47) Kwadendamme4.55.53minMse   8.556  7:012.38-
635  Joerie PoelmanHeinkenszand4.55.58minMse   8.554  7:012.38-
636  Willem van der VaartVlaardingen4.56.05minM45   8.551  7:012.38-
637  Cor de Ridder (PR 3.25.08) Arnemuiden4.56.11minMse   8.548  7:012.37-
638  Ronald de Rijke (PR 3.25.44) Middelburg4.56.13minMse   8.547  7:012.37-
639  Marcus WeinkopfUnkel (GER)4.56.14minM45   8.546  7:012.37-
640  Patrick Bliek (PR 4.25.13) Goes4.56.57minM40   8.526  7:022.37-
641  Ferdy Depondt (PR 4.39.48) Goes4.57.00minMse   8.524  7:022.37-
642  Flip van de WaerdtMaarsbergen4.57.26minM50   8.512  7:032.36-
643  Tina Verhulst (PR 4.45.22) Oostkapelle4.57.34minV35   8.508  7:032.36-
644  Arie van der PijlBarendrecht4.57.45minM60   8.503  7:032.36-
645  Roel Latuheru (PR 4.33.30) Middelburg4.57.50minMse   8.500  7:042.36-
646  Kees de Leeuw (PR 4.15.07) Oost-Souburg4.57.55minM60   8.498  7:042.36-
647  Ger van BeersHilvarenbeek4.58.20minM60   8.486  7:042.36-
648  Marleen van Sighem (PR 4.27.15) Renesse4.58.27minV45   8.483  7:042.36-
649  Jan Waltz (PR 4.15.44) Wolphaartsdijk4.58.31minM60   8.481  7:042.36-
650  Wim Karelse (PR 4.14.55) Schore4.58.52minM50   8.471  7:052.35-
651  Piet Roos (PR 4.33.25) Oostkapelle4.59.04minM45   8.465  7:052.35-
652  Adrie Mathijssen (PR 3.00.32) Goes4.59.11minM55   8.462  7:052.35-
653  Richard Reijerse (PR 4.01.41) Vlissingen4.59.21minMse   8.457  7:062.35-
654  Lennart Piek (PR 3.51.49) Hulst4.59.22minMse   8.457  7:062.35-
655  Iris HuibregtseUtrecht4.59.22minVse   8.457  7:062.35-
656  Emile de Die (PR 4.01.47) Kortgene4.59.37minM40   8.450  7:062.35-
657  William de Fleurquin (PR 4.03.19) Westdorpe5.00.15minM45   8.432  7:072.34-
658  Willy BeirnaertBergen op Zoom5.00.27minM55   8.426  7:072.34-
659  Henk MachielseStanddaarbuiten5.00.28minM55   8.426  7:072.34-
660  Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28) Middelburg5.00.43minM45   8.419  7:082.34-
661  Ko van Garderen (PR 4.26.19) Middelburg5.01.17minM40   8.403  7:082.33-
662  Simon van Wouwe (PR 4.49.39) Serooskerke5.01.26minM50   8.399  7:092.33-
663  Leo Sinke (debuut) Veere5.01.32minM50   8.396  7:092.33-
664  Diana RuygrokWassenaar5.01.47minV40   8.389  7:092.33-
665  Marco Mandemaker (PR 4.28.35) s-Gravenpolder5.01.54minM40   8.386  7:092.33-
666  Joop Lasseur (PR 3.11.28) Bruinisse5.01.55minM65   8.385  7:092.33-
667  Hans Wijkhuys (PR 4.34.35) Meliskerke5.01.58minMse   8.384  7:092.33-
668  Willy van Gimst (PR 4.36.16) Domburg5.02.02minM65   8.382  7:092.33-
669  Dick Hilberdink (PR 4.09.27) Vlissingen5.02.11minM40   8.378  7:102.33-
670  Wilbert Verbeek (debuut) Middelburg5.02.23minM45   8.372  7:102.33-
671  Arjenne BastiaansenRotterdam5.02.30minVse   8.369  7:102.32-
672  Marike BijtelaarGroenekan5.02.30minVse   8.369  7:102.32-
673  Hans Tramper (PR 4.11.05) Goes5.02.47minM40   8.361  7:112.32-
674  Martin de JongSchiedam5.03.04minM40   8.354  7:112.32-
675  Francois van ZonDrunen5.03.05minMse   8.353  7:112.32-
676  Mark van der KaapZevenbergen5.03.21minMse   8.346  7:112.32-
677  Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen5.03.38minM40   8.338  7:122.32-
678  Jan van den BroekGeldermalsen5.03.39minM50   8.338  7:122.32-
679  Carina Slingerland (PR 4.07.01) Haaksbergen5.03.53minV35   8.331  7:122.31-
680  Jacco Riemens (PR 4.52.32) Vrouwenpolder5.04.13minMse   8.322  7:132.31-
681  Fedor Hamelink (PR 4.48.06) Goes5.04.21minM40   8.318  7:132.31-
682  Raoul Poortvliet (PR 3.43.19) s-Heerenhoek5.04.33minMse   8.313  7:132.31-
683  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.04.41minM45   8.309  7:132.31-
684  Ed de Paauw (PR 4.52.09) Middelburg5.05.03minM45   8.299  7:142.31-
685  Herman van Hoeve (PR 4.05.59) Vlissingen5.05.34minM50   8.285  7:152.30-
686  Yvonne van der Weele (PR 4.30.53) Goes5.05.45minVse   8.280  7:152.30-
687  Wilma Steendijk (PR 4.28.17) Middelburg5.05.54minV45   8.276  7:152.30-
688  Winny Dierks (PR 4.31.43) Grijpskerke5.05.59minV35   8.274  7:152.30-
689  Stuart van TuylWedel (GER)5.06.03minM45   8.272  7:152.30-
690  Jan Dirk de JongPapendrecht5.06.04minMse   8.272  7:152.30-
691  Marion Leenpoel (PR 4.35.09) Kamperland5.06.11minV45   8.269  7:152.30-
692  G?tz BrauneDierdorf (GER)5.06.23minMse   8.263  7:162.30-
693  Marco BruschWindeck (GER)5.06.25minMse   8.262  7:162.30-
694  Xantha Jansen (PR 4.16.50) Goes5.06.36minV35   8.257  7:162.29-
695  Cees van den Bulck (PR 2.47.40) Middelburg5.06.37minM60   8.257  7:162.29-
696  Joost Sanderse (PR 4.22.10) Goes5.06.43minMse   8.254  7:162.29-
697  Sacha Leijnse (debuut) Middelburg5.06.49minV35   8.252  7:162.29-
698  Adrie Jakobsen (PR 4.14.29) Biggekerke5.07.26minM50   8.235  7:172.29-
699  Eelco verhoogOuderkerk aan de Ams5.07.27minM45   8.235  7:172.29-
700  Kenneth AltingOisterwijk5.07.29minMse   8.234  7:172.29-
701  Eline Aerts (PR 4.31.24) Middelburg5.07.50minVse   8.224  7:182.28-
702  Ronald NuijtenDordrecht5.08.09minMse   8.216  7:182.28-
703  Ron FredriksMaurik5.08.13minM50   8.214  7:182.28-
704  Peter Bus (PR 4.40.07) Vlissingen5.08.30minM40   8.206  7:192.28-
705  Sjaak Hamelink (PR)Middelburg5.08.45minM50   8.200  7:192.28-
706  Peter Bollebakker (PR 4.22.20) Vlissingen5.09.03minM60   8.192  7:192.28-
707  Geertje Huurman (PR 4.34.34) Goes5.09.10minV50   8.189  7:202.27-
708  Daan Eikenhout (PR 4.28.50) Middelburg5.09.14minM40   8.187  7:202.27-
709  Michel Theelen (PR)Westkapelle5.09.16minM40   8.186  7:202.27-
710  Jan van Doorn (PR 3.55.07) Heinkenszand5.09.17minM50   8.186  7:202.27-
711  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder5.09.36minM45   8.177  7:202.27-
712  Marleen Huson (PR 4.23.15) Oost-Souburg5.09.40minV50   8.176  7:202.27-
713  Dexter FredriksMaurik5.09.49minMse   8.172  7:212.27-
714  Astrid Schenkenberg vaBergen op Zoom5.09.52minV45   8.170  7:212.27-
715  Jan TalmonSint Odilienberg5.10.34minM60   8.152  7:222.26-
716  Wouters AnnetteLuxemburg (LUX)5.10.50minV45   8.145  7:222.26-
717  Jan Brink (PR 4.53.50) Vlissingen5.10.52minM45   8.144  7:222.26-
718  Aad SpruijtPoortugaal5.11.08minM50   8.137  7:222.26-
719  Peter AalderinkRoosendaal5.11.26minM40   8.129  7:232.26-
720  Gilbert RekkersRotterdam5.12.23minM45   8.104  7:242.25-
721  Philippe Lardi?reBergen op Zoom5.12.25minMse   8.104  7:242.25-
722  Quinten Meulblok (PR 4.52.25) Burgh-Haamstede5.12.52minMse   8.092  7:252.25-
723  Henri WoltersHantumhuizen5.13.18minM60   8.081  7:262.24-
724  Sjaak SchipperGroningen5.13.21minM60   8.079  7:262.24-
725  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp5.13.28minM45   8.076  7:262.24-
726  Edwin van DijkGroot-Brittanni5.13.54minM40   8.065  7:262.24-
727  Nancy Soolsma (PR 4.43.37) Middelburg5.14.11minV45   8.058  7:272.24-
728  Bart van der Slik (PR 4.50.46) Goes5.14.13minMse   8.057  7:272.24-
729  Jan Joost van der SlikUtrecht5.14.15minMse   8.056  7:272.24-
730  Aad KeijNieuw Vennep5.14.24minM45   8.052  7:272.24-
731  Oerlemans WalterLint (BEL)5.14.32minM45   8.049  7:272.24-
732  Leon van ZaltbommelHeinkenszand5.14.39minMse   8.046  7:272.24-
733  Erna Masius (debuut) Oost-Souburg5.14.43minV50   8.044  7:282.23-
734  Kiek van den TweelBemmel5.14.49minV45   8.042  7:282.23-
735  Serge Beulens (PR 3.55.07) Kwadendamme5.14.51minMse   8.041  7:282.23-
736  Ruud PoldermanBergen op Zoom5.15.15minM40   8.031  7:282.23-
737  Imka de Ridder (PR 4.29.25) Westkapelle5.15.17minV40   8.030  7:282.23-
738  Marco Walhout (PR 3.50.36) Vlissingen5.16.08minM40   8.008  7:302.22-
739  Jeroen Hage (PR 3.55.01) Middelburg5.16.12minM40   8.007  7:302.22-
740  Dianka Zuiderwijk (PR 3.54.30) Heinkenszand5.16.12minV40   8.007  7:302.22-
741  Maarten Kepers (PR 4.38.06) Vlissingen5.16.20minMse   8.003  7:302.22-
742  Pietjan Platschorre (PR 4.31.41) Kortgene5.16.33minM50   7.998  7:302.22-
743  Brigitte BohrHirschberg (GER)5.16.48minV45   7.991  7:302.22-
744  Ben SibonHengelo Ov5.16.51minM50   7.990  7:312.22-
745  Arie AartsMoergestel5.17.12minM45   7.981  7:312.22-
746  Dick Hoogesteger (PR 3.17.24) Heinkenszand5.17.38minM40   7.971  7:322.21-
747  Marianne Lako (PR 5.08.30) Arnemuiden5.17.49minV55   7.966  7:322.21-
748  Karl SchroederEschweiler (GER)5.18.12minM50   7.956  7:322.21-
749  Michaela SchwinnenBitburg (GER)5.18.42minV45   7.944  7:332.21-
750  Jan Piet den Dekker (debuut) Breskens5.18.46minM45   7.942  7:332.21-
751  Jan van Schagen (PR 4.17.38) Goes5.19.14minM55   7.931  7:342.20-
752  Christel Provoost (PR 3.53.02) Gapinge5.19.15minV35   7.930  7:342.20-
753  Jan Maranus (PR 4.41.23) Grijpskerke5.19.17minM60   7.929  7:342.20-
754  Mirjam de Gelder (debuut) Burgh-Haamstede5.19.35minVse   7.922  7:342.20-
755  Ronald de Bert (PR 3.56.46) Vlissingen5.19.39minM45   7.920  7:352.20-
756  Ronald BraakVlaardingen5.20.02minM45   7.911  7:352.20-
757  Hans Dullaert (debuut) Middelburg5.20.38minM50   7.896  7:362.19-
758  Florian BuschBonn (GER)5.20.57minMse   7.888  7:362.19-
759  Ronnie de Nooijer (PR 4.52.33) Oostkapelle5.21.22minM40   7.878  7:372.19-
760  Adrie de HaasRosmalen5.21.51minM50   7.866  7:382.19-
761  Dineke MijerOostvoorne5.21.52minV50   7.866  7:382.18-
762  Jack Gillissen (PR 4.29.24) Middelburg5.22.03minM45   7.861  7:382.18-
763  Margot Verhaagen (PR 5.02.18) Middelburg5.22.19minV40   7.855  7:382.18-
764  Moniek Schipper (PR 4.13.24) Heinkenszand5.22.41minVse   7.846  7:392.18-
765  Marisa de Goey (PR 5.00.26) Wolphaartsdijk5.22.42minVse   7.845  7:392.18-
766  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse5.22.45minM55   7.844  7:392.18-
767  Erik Michielsen (PR 4.57.39) Vlissingen5.23.15minM40   7.832  7:402.18-
768  Jan Provoost (PR 3.49.43) Middelburg5.23.44minM55   7.820  7:402.17-
769  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke5.23.50minM40   7.818  7:402.17-
770  Bianca Izeboud (PR 5.09.08) Koudekerke5.24.14minVse   7.808  7:412.17-
771  Annet van der Meule (PR 4.40.01) Biggekerke5.24.14minVse   7.808  7:412.17-
772  Jacco Nieboer (PR 4.12.24) Vrouwenpolder5.24.53minM40   7.793  7:422.16-
773  Lyda Vos (PR 4.43.53) Lewedorp5.24.59minV35   7.790  7:422.16-
774  Berbel Lippe (debuut) Middelburg5.25.05minVse   7.788  7:422.16-
775  Aafje Glerum (debuut) Kapelle-Biezelinge5.26.18minV40   7.759  7:442.16-
776  Bob Schouten (PR 4.49.23) s-Gravenpolder5.26.20minM40   7.758  7:442.16-
777  Marcel BaasOost-Souburg5.27.08minMse   7.739  7:452.15-
778  Matthias HornButzweiler (GER)5.27.11minM40   7.738  7:452.15-
779  Harold HermansMiddelburg5.27.12minMse   7.737  7:452.15-
780  André Nieuwenhuize (PR 4.51.20) Yerseke5.27.39minM55   7.727  7:462.15-
781  Annemarie MalschaertDordrecht5.29.30minV45   7.683  7:492.13-
782  Sjaak Wisse (PR 5.16.01) Grijpskerke5.29.33minM45   7.682  7:492.13-
783  Willem van der Most (PR 4.44.26) Domburg5.30.07minM55   7.669  7:492.13-
784  Frank de Kok (PR 4.50.42) Middelburg5.30.56minM45   7.650  7:512.13-
785  Jan PietersDordrecht5.30.57minM50   7.650  7:512.12-
786  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen5.30.59minMse   7.649  7:512.12-
787  Gera van BovenNijkerk5.31.16minV50   7.642  7:512.12-
788  Willeke den DikkenAmersfoort5.31.17minVse   7.642  7:512.12-
789  Jacco Duvekot (debuut) Vrouwenpolder5.31.26minMse   7.639  7:512.12-
790  Christina Peute (PR 4.55.33) Domburg5.31.31minV35   7.637  7:512.12-
791  John Provoost (PR 3.59.35) Domburg5.31.37minM40   7.634  7:522.12-
792  Erwin Houmes (PR 4.13.09) Vlissingen5.31.55minMse   7.628  7:522.12-
793  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder5.32.31minV55   7.614  7:532.11-
794  Ted SluijterBurgh-Haamstede5.32.33minM50   7.613  7:532.11-
795  Hans van Sluijs (PR 4.33.50) Middelburg5.32.37minM60   7.611  7:532.11-
796  Patrick de Vos (PR 3.16.07) s-Gravenpolder5.32.37minMse   7.611  7:532.11-
797  Jack van de SandeHilvarenbeek5.33.33minM55   7.590  7:542.11-
798  Aarnoud Schout (PR 4.43.55) Middelburg5.34.07minM70   7.577  7:552.10-
799  Jan-willem GrootjansVlissingen5.34.17minMse   7.574  7:552.10-
800  Paul Suijk (PR 4.45.25) Oostkapelle5.34.24minM50   7.571  7:562.10-
801  Kees HeilApeldoorn5.34.31minM50   7.568  7:562.10-
802  Lenie VonkSchiedam5.34.36minV50   7.566  7:562.10-
803  Fred van der Weijde (debuut) Aagtekerke5.34.51minM50   7.561  7:562.10-
804  Ankie Kersten (PR 5.02.25) Middelburg5.35.04minV40   7.556  7:562.10-
805  Peter Groenenberg (PR 4.45.56) Middelburg5.36.33minMse   7.523  7:592.09-
806  Jaap de KamAmstelveen5.37.12minM55   7.508  7:592.09-
807  Piet t'FrietuusMiddelburg5.39.09minM45   7.465  8:022.07-
808  Marijke van ZeeBad Hofgastein (AUT)5.40.15minV55   7.441  8:042.07-
809  Gerard Tibbe (PR 5.02.39) Goes5.40.19minMse   7.439  8:042.07-
810  Chris SchmetsZoutelande5.41.19minMse   7.417  8:052.06-
811  Jan Zandee (PR 5.27.38) Kloetinge5.41.40minM40   7.410  8:062.06-
812  Ruud PeetersBergen op Zoom5.42.36minM40   7.390  8:072.05-
813  Eric van der LindenBergen op Zoom5.42.36minM45   7.390  8:072.05-
814  Johan van den BergBergen op Zoom5.42.38minM45   7.389  8:072.05-
815  Rob Joosse (PR 4.34.50) Veere5.42.38minMse   7.389  8:072.05-
816  Monique Fieman (PR 4.41.10) Wemeldinge5.42.40minV35   7.388  8:072.05-
817  Marcel Krikke (PR 4.26.35) Middelburg5.42.44minM40   7.387  8:072.05-
818  Mark DuinkerkenDelfgauw5.42.53minM40   7.384  8:082.05-
819  Ulrich CleverFreiburg (GER)5.43.33minM55   7.369  8:092.05-
820  Aldo NobelsGoes5.45.36minM45   7.326  8:112.03-
821  Rob Lafort (PR 5.10.04) Vlissingen5.45.49minM45   7.321  8:122.03-
822  Helmuth KubatRadevormwald (GER)5.45.59minM65   7.317  8:122.03-
823  Andrea Wildsch?tzRemscheid (GER)5.46.00minV40   7.317  8:122.03-
824  Heinz Werner Sch?ferDierdorf (GER)5.46.20minM50   7.310  8:122.03-
825  Jessemijn Krijger (PR 5.10.21) Koudekerke5.47.05minVse   7.294  8:142.03-
826  Margret van den Bosch (debuut) Burgh-Haamstede5.47.28minV55   7.286  8:142.02-
827  Trudi Belt (PR 5.12.41) Vlissingen5.47.28minV55   7.286  8:142.02-
828  Martin Westdorp (debuut) Goes5.47.59minMse   7.275  8:152.02-
829  B? IJmkerTiendeveen5.48.26minM40   7.266  8:152.02-
830  Henri ScholingHollandscheveld5.48.26minMse   7.266  8:152.02-
831  Christian Jobse (PR 3.52.44) Middelburg5.48.27minMse   7.266  8:152.02-
832  Martijn Poortvliet (debuut) Dreischor5.48.32minMse   7.264  8:162.02-
833  Sarijke Aerts (PR 4.57.49) Middelburg5.48.37minV55   7.262  8:162.02-
834  Paul SonkeHansweert5.48.52minM45   7.257  8:162.02-
835  Jean Dees (PR 5.20.48) Middelburg5.49.15minM40   7.249  8:172.01-
836  John van Beek (PR 4.18.23) Arnemuiden5.49.18minMse   7.248  8:172.01-
837  Bas Christiaansen (PR 4.04.15) Koudekerke5.50.35minM55   7.221  8:192.01-
838  Jos GeertshuisVlissingen5.50.57minM50   7.214  8:192.00-
839  Bastian Hamelink (PR 4.51.12) Terneuzen5.51.11minM50   7.209  8:192.00-
840  José SpiertzDordrecht5.51.15minV55   7.208  8:192.00-
841  Leen GeschiereVught5.51.17minM45   7.207  8:202.00-
842  Ernst-Dick Meyjes (debuut) Vlissingen5.51.56minM45   7.194  8:202.00-
843  Henk Kortlever (PR 5.10.04) Zierikzee5.52.33minM45   7.181  8:211.99-
844  Debora Oreel (PR 5.46.32) Middelburg5.54.17minV45   7.146  8:241.98-
845  Jan Sipma (PR 4.27.59) Meliskerke5.54.33minM50   7.141  8:241.98-
846  Peter WalterMonchengladbach5.56.13minM55   7.107  8:271.97-
847  Juliette Visser (PR 4.34.47) Goes5.58.40minV45   7.059  8:301.96-
848  Marco Tolhoek (PR 4.42.05) s-Gravenpolder5.59.49minM45   7.036  8:321.95-
849  Andreas GelinskyOerlinghausen (GER)6.03.24minM50   6.967  8:371.94-
850  Cora van de Pas (debuut) Schore6.03.31minV40   6.964  8:371.93-
851  Ina Verheul (PR 5.10.46) Vlissingen6.08.00minV40   6.880  8:431.91-
852  Jaime Meeuwissen (PR 5.21.52) Woerden6.08.44minMse   6.866  8:441.91-
853  Toon de Kam (PR 5.02.41) Wolphaartsdijk6.09.26minM45   6.853  8:451.90-
Mannen: 741 (86.87%) => M40=162 - M45=166 - M50=117 - M55=67 - M60=23 - M65=7 - M70=2 - Mse=197
Vrouwen: 112 (13.13%) => V35=14 - V40=29 - V45=23 - V50=13 - V55=10 - Vse=23

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.941 seconden nodig om deze lijst met 853 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020