vrijdag 29 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 1 oktober 2005 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jan van der MarelAarlanderveen2.48.01minMse   15.068  3:594.19582
2  Niels Koole (PR 2.26.47) Zoutelande2.56.59minMse   14.305  4:123.97474
3  Wouter HamelinkDestelbergen3.00.51minMse   13.999  4:173.89431
4  Floris Jan Koole (PR 2.59.43) Middelburg3.03.51minMse   13.770  4:213.83399
5  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36) Kwadendamme3.04.49minMse   13.698  4:233.81389
6  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.07.36minMse   13.495  4:273.75360
7  Marc Riemens (PR 2.55.01) Middelburg3.07.48minMse   13.481  4:273.74358
8  Sepp Vermeulen (PR 2.22.36) Koewacht3.08.03minM40   13.463  4:273.74356
9  Kim Reijnierse (PR 2.13.43) Middelburg3.08.57minM40   13.399  4:293.72347
10  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg3.11.14minM50   13.239  4:323.68325
11  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.11.27minMse   13.224  4:323.67323
12  Steve BrooksSlenaken3.11.46minMse   13.202  4:333.67320
13  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg3.11.46minMse   13.202  4:333.67320
14  Franky Beljaars (PR 2.41.57) Vlissingen3.13.04minM40   13.113  4:353.64308
15  Adriaan Janisse (PR 3.06.06) Westkapelle3.14.50minMse   12.994  4:373.61292
16  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Hoedekenskerke3.15.52minM40   12.926  4:393.59283
17  Andre MelissantSommelsdijk3.17.14minMse   12.836  4:403.57271
18  Jan ZuidwegMelissant3.17.15minM50   12.835  4:403.57271
19  Jaap van de Bok (PR 3.15.38) Middelharnis3.17.51minM40   12.796  4:413.55266
20  Rens Bostelaar (PR 2.50.17) Koudekerke3.17.58minM40   12.789  4:423.55265
22  Erik de Kok (PR 2.59.48) Arnemuiden3.18.23minMse   12.762  4:423.54261
21  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.18.27minMse   12.757  4:423.54260
23  Pieter HeggenZuidland3.19.05minM40   12.717  4:433.53255
24  Georges DobbelaereBeernem3.19.23minM50   12.698  4:443.53253
25  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.19.36minM40   12.684  4:443.52251
26  Rinus Witte (PR 2.52.47) Middelburg3.19.38minM40   12.682  4:443.52250
27  Wilko de Vos (PR 2.36.01) Kattendijke3.20.04minM40   12.654  4:443.52247
28  Kees van BlooisOud Beijerland3.22.10minM40   12.523  4:473.48230
29  Jan Bart Jasperse (PR)Vlissingen3.24.07minM40   12.403  4:503.45215
30  Dirk GoevaertsSchelle3.24.35minM40   12.375  4:513.44211
31  Wim Elshout (debuut) Hillegom3.24.56minM50   12.354  4:513.43208
32  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.25.05minMse   12.345  4:523.43207
33  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.25.12minM40   12.338  4:523.43206
34  Bruno BusschotsWillebroek3.25.31minM40   12.319  4:523.42204
35  Lion van Luijk (PR 2.54.43) Vlissingen3.25.58minM40   12.292  4:533.41201
36  Simon LuckettHaarlem3.26.28minM40   12.262  4:543.41197
37  Marc van NassauDordrecht3.26.44minMse   12.246  4:543.40195
38  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe3.27.19minMse   12.212  4:553.39191
39  Edward de Leng (PR 2.49.44) Biggekerke3.27.29minM40   12.202  4:553.39190
40  Bert Vervaet (PR 3.26.09) Gent3.28.07minM50   12.165  4:563.38185
42  Marc de DeckerBoom3.29.47minM40   12.068  4:583.35173
41  Bram de Visser (PR 3.03.34) Middelburg3.29.59minM40   12.057  4:593.35172
43  Marinus Balkenende (PR 3.28.57) Middelburg3.32.06minM40   11.936  5:023.32158
44  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen3.32.36minM40   11.908  5:023.31154
46  Ruud KouijzerRotterdam3.34.18minM40   11.814  5:053.28144
45  Sjacco Joziasse (PR 2.47.03) Koudekerke3.34.23minMse   11.809  5:053.28143
47  Martine Lust (PR 3.20.18) Brielle3.34.36minV35   11.797  5:053.28322
48  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee3.34.45minM40   11.789  5:053.27141
50  Peter GodschalkRoosendaal3.34.49minM40   11.785  5:053.27140
49  Ewoud Fase (PR 3.26.40) Sint-Annaland3.35.01minM40   11.774  5:063.27139
51  Jos Hollander (PR 2.57.04) Goes3.35.50minM40   11.730  5:073.26134
52  Wim van LeestHoge Zwaluwe3.36.31minM50   11.693  5:083.25130
53  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen3.36.48minM40   11.678  5:083.24128
56  Johan NieuwboerDelft3.37.15minM40   11.653  5:093.24126
55  Ard Wondergem (debuut) Vlissingen3.37.28minMse   11.642  5:093.23124
54  Ronald ReicheDen Haag3.37.29minMse   11.641  5:093.23124
57  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.37.45minM40   11.627  5:103.23123
58  Luc de Jaeger-BraetWatervliet3.38.02minM40   11.612  5:103.23121
59  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.38.17minM40   11.598  5:103.22120
60  Jan van Vaardegem (PR 3.30.50) Westkapelle3.38.22minMse   11.594  5:113.22119
61  Hans de Nooijer (PR 3.10.11) Middelburg3.38.34minM40   11.583  5:113.22118
62  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande3.38.49minM40   11.570  5:113.21117
63  Raphael Spaeter (debuut) Middelburg3.39.04minMse   11.557  5:123.21115
64  Eric Blaakman (PR 3.14.23) Breskens3.39.14minMse   11.548  5:123.21114
65  Paul CelisNijlen3.39.59minM50   11.509  5:133.20110
66  Patrick Vervaet (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.40.58minMse   11.457  5:143.18105
67  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Middelburg3.41.15minM40   11.443  5:153.18103
68  Piet van Mourik (PR 3.06.31) Ouwerkerk3.41.38minM40   11.423  5:153.17101
69  Kees GuijtKatwijk3.42.17minM40   11.390  5:163.1698
70  Frank Boerebach (PR 3.11.24) Hoek3.42.50minM40   11.361  5:173.1695
71  Gert-Jan van GroningenCothen3.42.58minM40   11.355  5:173.1594
72  Adrie van de NavoijSint Kruis3.43.00minM40   11.353  5:173.1594
73  Johan SperberWaalwijk3.43.50minM50   11.311  5:183.1490
74  Alex Verhulst (PR 3.27.22) Westkapelle3.44.00minMse   11.302  5:193.1489
77  Rob DrostVeenendaal3.44.04minM40   11.299  5:193.1489
75  Richard van ZandvlietMoerstraten3.44.15minMse   11.290  5:193.1488
76  Fons Schelfhout (PR 3.19.43) Goes3.44.21minM50   11.285  5:193.1387
78  Bart VerbeekGent3.44.29minM40   11.278  5:193.1387
79  Johan HaarlemVught3.44.39minM40   11.270  5:193.1386
80  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke3.44.40minM50   11.269  5:193.1386
83  John BouwensAlphen a/d Rijn3.44.41minM50   11.268  5:193.1386
81  Patric LeloupWijnegem3.44.46minM40   11.264  5:203.1385
82  John Davidse (PR 3.09.39) Middelburg3.44.51minM40   11.260  5:203.1385
84  Jan Korevaar (PR 2.56.31) Middelburg3.44.52minM40   11.259  5:203.1385
85  Fer Bouwens (PR 3.13.52) Zierikzee3.45.09minM40   11.245  5:203.1283
86  Richard van d. Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.45.13minMse   11.241  5:203.1283
87  René Florisse (PR 3.19.51) Middelburg3.46.01minMse   11.201  5:213.1179
89  Jan v MechelenSchijf3.46.01minMse   11.201  5:213.1179
90  Dave Ruissen (PR 3.33.38) Oost-Souburg3.46.07minM50   11.196  5:223.1179
88  Koos RademakerZeist3.46.14minM60   11.191  5:223.1178
91  Joop Lasseur (PR 3.11.28) Bruinisse3.46.29minM60   11.178  5:223.1177
92  Aad MolenaarRotterdam3.46.32minM40   11.176  5:223.1077
93  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens3.46.46minM50   11.164  5:223.1076
94  Bert LemmersRijen3.46.53minM40   11.159  5:233.1075
95  Peter KieboomSliedrecht3.46.53minM40   11.159  5:233.1075
98  Guido DemeyereBeselare3.47.21minM50   11.136  5:233.0973
96  Peter Ingelse (PR 3.25.18) Middelburg3.47.35minM40   11.124  5:243.0972
97  Wim Oele (debuut) Wemeldinge3.47.41minM40   11.119  5:243.0972
99  Bram Verhage (PR 3.28.44) Grijpskerke3.47.43minM40   11.118  5:243.0972
100  Jan van KatwijkRhoon3.48.22minM50   11.086  5:253.0869
101  Harold Duvekot (PR 3.21.30) Middelburg3.49.16minM40   11.043  5:263.0765
102  Martijn van der Want (PR 3.19.54) Middelburg3.49.23minMse   11.037  5:263.0764
103  Carli van der BurgBoskoop3.49.36minM40   11.027  5:263.0663
104  Max Matulessy (PR 3.36.09) Vlissingen3.49.37minM50   11.026  5:273.0663
105  Bart BehaegheOudenaarde3.49.52minM40   11.014  5:273.0662
106  Paul Noomen (debuut) Zierikzee3.50.11minM40   10.999  5:273.0661
108  Martin Harte (PR 3.49.40) Goes3.50.15minM40   10.995  5:273.0561
107  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande3.50.33minM50   10.981  5:283.0560
109  Rob BekkerZwartewaal3.50.37minM40   10.978  5:283.0559
110  Peter Witkam (PR 2.59.03) Hoek v Holland3.50.53minM50   10.965  5:283.0558
111  Wim Huibregtse (PR 3.39.04) Westkapelle3.50.59minMse   10.961  5:283.0458
114  Hans Vis (PR 3.45.22) s-Gravenpolder3.51.17minMse   10.946  5:293.0457
113  Leen Cornelisse (PR 3.44.17) Middelburg3.51.19minM50   10.945  5:293.0457
115  Michael KilianKempen3.51.19minMse   10.945  5:293.0457
117  Leon TestersRoosendaal3.51.21minM40   10.943  5:293.0456
112  Frank Verschorre (PR 2.54.30) Breskens3.51.23minM50   10.942  5:293.0456
116  Arie van der MerweSpijkenisse3.51.35minM50   10.932  5:293.0455
118  Maurits de RuiterHilversum3.52.13minM40   10.902  5:303.0353
119  Kees de Pagter (PR 3.33.22) Westkapelle3.52.42minM40   10.880  5:313.0251
120  Jan de Bart (PR 2.41.26) s'Heer Abtskerke3.52.49minM40   10.874  5:313.0251
121  Marc van Waes (PR)Ijzendijke3.53.02minM50   10.864  5:313.0250
125  Jan de Vries (PR 3.25.53) Biggekerke3.53.16minM50   10.853  5:323.0149
122  Arthur Pouwelse (PR 3.25.41) Middelburg3.53.22minM40   10.849  5:323.0149
123  Jack van Aspert (PR 3.18.27) Middelburg3.53.28minM50   10.844  5:323.0148
124  Peter SchepensLochristi3.53.40minM40   10.835  5:323.0148
127  Sebastian VikMonchengladbach3.53.40minMse   10.835  5:323.0148
126  Ad van Liere (PR 3.32.38) Goes3.53.49minM50   10.828  5:323.0147
130  Bert GroenendaalSchoonhoven3.53.49minM40   10.828  5:323.0147
128  Lein Lievense (PR 2.57.42) Zoutelande3.53.57minM50   10.822  5:333.0147
129  Jack van Stel (PR 3.31.50) Yerseke3.54.09minMse   10.812  5:333.0046
133  Lourens-Jan Hengst (PR 3.25.58) Aagtekerke3.54.09minMse   10.812  5:333.0046
131  Fred EsDomburg3.54.15minMse   10.808  5:333.0046
132  Aad GelukVlaardingen3.54.17minMse   10.806  5:333.0045
134  Kees de Nooijer (PR 3.25.47) Aagtekerke3.54.57minM40   10.775  5:342.9943
135  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke3.55.05minMse   10.769  5:342.9943
136  Sander Post (PR 2.56.28) Terneuzen3.55.08minMse   10.767  5:342.9942
138  Jan de Jonge (PR)Driewegen3.55.08minM60   10.767  5:342.9942
139  Jaap HoekGoedereede3.55.21minM50   10.757  5:352.9942
142  Jan WeideGorichem3.55.22minM40   10.756  5:352.9942
137  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen3.55.25minM40   10.754  5:352.9942
141  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen3.55.30minM40   10.750  5:352.9941
140  Wim van RuivenOud Beijerland3.55.42minM40   10.741  5:352.9841
143  Alwin OerlemansWoerden3.56.01minM40   10.727  5:362.9840
144  Dennis Plessius (PR 3.18.56) s-Heer Arendskerke3.56.14minMse   10.717  5:362.9839
146  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle3.56.31minM50   10.704  5:362.9738
145  Jan Bostelaar (PR 3.11.56) Westkapelle3.56.44minM50   10.694  5:372.9737
147  Peter BoltjesWinschoten3.56.55minM40   10.686  5:372.9737
148  Ruud KokApeldoorn3.56.59minM40   10.683  5:372.9736
149  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle3.57.04minM40   10.679  5:372.9736
150  Bram Lampert (PR 3.39.11) Koudekerke3.57.04minM40   10.679  5:372.9736
152  Jan Joris Jooss (debuut) Goes3.57.11minMse   10.674  5:372.9736
151  Frank van der Want (PR 2.58.53) Middelburg3.57.17minMse   10.670  5:372.9635
154  Cor OlsthoornDelft3.57.39minM50   10.653  5:382.9634
153  Willemien de Nooijer (PR)Koudekerke3.57.44minV35   10.649  5:382.96157
157  Heinrich van NahmenAlpen3.57.57minM50   10.640  5:382.9633
155  Gerard SlinkertHilversum3.58.05minM40   10.634  5:392.9533
156  Wim Dingemanse (PR 3.06.11) Grijpskerke3.58.07minM40   10.632  5:392.9533
158  Jorg Wiedeking van EssenKempen3.58.25minMse   10.619  5:392.9532
161  Joos Francke (PR 3.50.55) Biggekerke3.58.37minM40   10.610  5:392.9531
159  Peter HoncoopRijen3.58.38minM40   10.609  5:392.9531
160  Karel van de Gruiter (PR 3.39.42) Arnemuiden3.58.48minM50   10.602  5:402.9431
163  Peter LussenburgRotterdam3.59.03minM40   10.591  5:402.9430
162  Wilbert RoeleveldWijk bij Duurstede3.59.20minM50   10.578  5:402.9429
166  Pieter LuijtenSteenbergen3.59.39minM40   10.564  5:412.9328
165  Sacha StelagKempen3.59.43minMse   10.561  5:412.9328
164  Jos Janse (PR 3.31.13) Middelburg3.59.44minMse   10.560  5:412.9328
168  Sjaak van der LindenHoofddorp3.59.55minM40   10.552  5:412.9328
169  Fred Hendrikse (PR 3.16.40) Koudekerke4.00.09minMse   10.542  5:412.9327
167  Jos Lampert (PR 3.26.23) Koudekerke4.00.11minM40   10.541  5:422.9327
170  Roland Sulkers (PR)Oost-Souburg4.00.19minM40   10.535  5:422.9327
171  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.00.36minM50   10.522  5:422.9226
172  Hans SpaansArnhem4.01.07minM40   10.500  5:432.9224
174  Anja van MechelenSchijf4.01.13minV35   10.496  5:432.92137
173  Thijs van HeugtenWeert4.01.14minM50   10.495  5:432.9224
175  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg4.01.42minM50   10.475  5:442.9123
177  Jean Paul Mulder (PR)Vlissingen4.02.02minMse   10.460  5:442.9122
176  Richard Reijerse (PR 4.01.41) Vlissingen4.02.04minMse   10.459  5:442.9122
178  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg4.02.06minM40   10.457  5:442.9022
179  Marco RoelandZeist4.02.23minM40   10.445  5:452.9021
180  Thomas ScholzNiederkruechten4.02.32minMse   10.439  5:452.9021
181  Jacco Schroevers (PR 3.27.47) Arnemuiden4.02.49minMse   10.426  5:452.9020
182  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Breda4.02.57minM50   10.421  5:452.8920
185  Jean-Pierre-Marie GendraultZeist4.03.09minM50   10.412  5:462.8919
183  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.03.15minM40   10.408  5:462.8919
184  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg4.03.19minM50   10.405  5:462.8919
188  Mark de BoerRotterdam4.03.36minMse   10.393  5:462.8918
191  Graeme Rutjes (PR 3.55.52) Goes4.03.37minM40   10.392  5:462.8918
186  Ger Ernest (PR 3.27.58) Vlissingen4.03.40minM50   10.390  5:462.8918
189  Simon van BovenNijkerk4.03.44minM50   10.387  5:472.8918
187  Henry BinkWaalwijk4.03.49minMse   10.384  5:472.8818
190  Ab BuitendijkKrimpen a.d. IJsel4.04.01minM50   10.375  5:472.8818
193  Ronald VergouwenSoesterberg4.04.08minM40   10.370  5:472.8817
194  Frank de GrootSoest4.04.09minM40   10.369  5:472.8817
192  Jon Herselman (PR 3.17.22) Kapelle-Biezelinge4.04.20minMse   10.362  5:472.8817
197  Frank van Boxtel (PR)Vlissingen4.04.29minM40   10.355  5:482.8817
195  Martin Marinissen (PR 3.51.03) Middelburg4.04.46minMse   10.343  5:482.8716
196  Jan van Tatenhove (debuut) Koudekerke4.04.51minMse   10.340  5:482.8716
198  Erwin van Wijk (PR 3.40.33) Burgh-Haamstede4.05.00minM40   10.333  5:482.8715
200  Seth Dijkstra (PR 3.29.16) Middelburg4.05.18minMse   10.321  5:492.8715
199  Rob Jeras (PR 3.35.19) Middelburg4.05.35minM40   10.309  5:492.8614
201  Erik Malcorps (PR 3.44.23) Middelburg4.05.57minM40   10.294  5:502.8614
202  Jacco Schroevers (PR 3.06.06) Middelburg4.06.16minMse   10.280  5:502.8613
205  Eddie TholenaarsRidderkerk4.06.17minM40   10.280  5:502.8613
203  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen4.06.21minM50   10.277  5:502.8513
204  Wilfried de Kort (debuut) Axel4.06.30minM40   10.271  5:512.8513
206  Ab van der RoestVeenendaal4.07.30minM40   10.229  5:522.8411
207  Henke HageSpijkenisse4.07.34minM40   10.226  5:522.8411
209  Rudi Ravia (PR 3.19.06) Zierikzee4.07.42minM40   10.221  5:522.8410
208  Piet Verhage (PR)Westkapelle4.07.44minM60   10.219  5:522.8410
212  Frans GheringTilburg4.08.09minM40   10.202  5:532.8310
210  Herman EuvermanZwolle4.08.13minM50   10.200  5:532.8310
211  Frits Broos (PR 3.48.45) Middelburg4.08.30minM40   10.188  5:532.839
214  Martin DebenerKempen4.08.47minM40   10.176  5:542.839
213  Richard van KloosterLeusden4.08.57minMse   10.170  5:542.828
215  Henny den OtterBarendrecht4.09.10minM40   10.161  5:542.828
216  Peter HageHoogvliet4.09.25minM40   10.150  5:552.828
223  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg4.09.27minM50   10.149  5:552.828
219  Rens KorverRozenburg4.09.32minM60   10.146  5:552.828
217  Walter van der WeegenGeldrop4.09.35minMse   10.144  5:552.827
218  Dick ErnestOudenbosch4.09.35minMse   10.144  5:552.827
222  Harald HolzhammerRenesse4.09.36minMse   10.143  5:552.827
220  Robin Vogel (PR 3.32.30) Vlissingen4.09.46minMse   10.136  5:552.827
225  Erik Grim (PR)Westkapelle4.09.47minMse   10.136  5:552.827
227  Ronald de Rijke (PR 3.25.44) Vlissingen4.09.47minMse   10.136  5:552.827
221  Martin RathKrimpen a.d. IJsel4.09.50minM50   10.134  5:552.817
226  Ron DijkhuizenZoetermeer4.10.11minM50   10.119  5:562.817
224  Ferry van der EntHaarlem4.10.14minM40   10.117  5:562.817
230  Rob BrouwerDelft4.10.32minM60   10.105  5:562.816
228  Bram de Blaeij (PR)Heinkenszand4.10.36minM50   10.103  5:562.816
231  Martin de Regt (PR 3.57.19) Kapelle-Biezelinge4.10.58minMse   10.088  5:572.806
233  Atoine Pieters (PR 4.05.40) Vlissingen4.11.02minM40   10.085  5:572.806
229  Kees VerheulDordrecht4.11.05minM50   10.083  5:572.805
232  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse4.11.13minM50   10.078  5:572.805
234  Kees Jan van HoofOisterwijk4.11.31minM40   10.066  5:582.805
236  Michael StegersRösrath4.11.43minMse   10.058  5:582.795
235  Henk Kasper (PR 4.00.46) Wemeldinge4.11.48minM40   10.054  5:582.795
240  Pieter Lindenbergh (PR 3.56.51) Wolphaartsdijk4.12.01minMse   10.046  5:582.794
241  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes4.12.05minM40   10.043  5:582.794
242  Anita Joziasse (PR 3.06.50) Goes4.12.06minV35   10.042  5:582.7984
238  Willian Boot (PR 3.53.57) Serooskerke4.12.07minM40   10.042  5:592.794
239  Herman van OostHalsteren4.12.14minMse   10.037  5:592.794
237  Udo LenzigJ?lich4.12.16minMse   10.036  5:592.794
243  Wim KooijEK4.12.27minM40   10.029  5:592.794
246  Ronald JanssenBrunssum4.12.57minM40   10.009  6:002.783
244  Johan Walpot (PR 3.58.08) Bruinisse4.13.30minM40   9.987  6:002.773
250  Marco MuschDordrecht4.13.34minMse   9.984  6:012.773
248  Wim van de Kreeke (PR 4.07.50) Wilhelminadorp4.13.39minM50   9.981  6:012.773
245  Hans CrulRoosendaal4.13.45minM50   9.977  6:012.773
247  Rinus Davidse (PR 3.49.06) Middelburg4.13.47minM40   9.976  6:012.773
251  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen4.13.57minMse   9.969  6:012.773
249  Peter van Lit (PR 2.52.54) Vlissingen4.13.59minM40   9.968  6:012.773
254  Piet HuizerGorichem4.14.09minM40   9.961  6:012.772
252  Jan Joosse (PR 3.40.29) Kapelle-Biezelinge4.14.18minM40   9.956  6:022.772
253  Machel NuytenDen Haag4.14.30minM40   9.948  6:022.762
258  Willem BalvertNieuwkoop4.14.50minM50   9.935  6:022.762
262  Rob Jongeneel (PR 3.56.50) Middelburg4.14.51minM40   9.934  6:022.762
257  Sigrid EickerGeldern4.14.52minV45   9.933  6:022.7672
255  Esther Groenendijk-SweerisRockanje4.14.58minV35   9.930  6:032.7672
256  Bas SneepOost Voorne4.14.58minM40   9.930  6:032.762
260  Egbert SteffensGoudriaan4.15.12minM40   9.920  6:032.762
264  Rianca Poppe (PR 4.11.41) Biggekerke4.15.12minV35   9.920  6:032.7671
263  Rob Polak (PR 4.04.46) Vlissingen4.15.13minM40   9.920  6:032.762
259  Hans Sinke (PR)Zoutelande4.15.15minM50   9.919  6:032.762
261  Jan Geluk (PR 3.57.29) Schuddebeurs4.15.23minM50   9.913  6:032.752
265  Evert KranendonkAmsterdam4.15.25minM40   9.912  6:032.751
266  Richard GerritzUtrecht4.15.27minM40   9.911  6:032.751
267  Jan Waltz (PR)Rijen4.15.44minM50   9.900  6:042.751
268  Leo de Bruijn (PR 3.11.34) Oostkapelle4.16.04minMse   9.887  6:042.751
271  Christiane KottnerKoln4.16.25minV35   9.873  6:052.7466
269  Toine JacobsRoosendaal4.16.33minM40   9.868  6:052.741
270  F WildenbeestSpijkenisse4.16.33minM50   9.868  6:052.741
275  Tonny de Ruijter (PR 3.19.55) Vlissingen4.16.44minM50   9.861  6:052.741
272  Izaak Huibregtse (PR)Westkapelle4.16.57minM60   9.853  6:052.741
273  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.16.58minM40   9.852  6:052.741
274  Wim VerhageNieuwkoop4.17.00minM50   9.851  6:052.741
276  Sjaak Vroonland (PR 3.46.23) Lamswaarde4.17.15minM40   9.841  6:062.73-
277  Jackie Koole (PR 3.18.58) Koudekerke4.17.25minM40   9.835  6:062.73-
278  Wim Bommeljé (PR 3.51.56) Vlissingen4.17.27minM50   9.834  6:062.73-
279  Adrie van Hoven (debuut) Goedereede4.17.29minV45   9.832  6:062.7362
280  Cornelis van HovenGoedereede4.17.30minM40   9.832  6:062.73-
282  Arnold van der KraanDelft4.17.50minM40   9.819  6:072.73-
283  Gijs HoningBlokker4.17.51minM60   9.818  6:072.73-
281  Kees de FijterBarneveld4.17.56minM40   9.815  6:072.73-
284  Marc Damman (PR)Middelburg4.18.11minM40   9.806  6:072.72-
286  Ruud Coenen (PR 4.07.48) Middelburg4.18.17minMse   9.802  6:072.72-
289  Willemien BakkerAmsterdam4.18.45minV35   9.784  6:082.7258
287  Ronald Flipse (debuut) Koudekerke4.18.47minM40   9.783  6:082.72-
285  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke4.18.50minM40   9.781  6:082.72-
288  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.18.50minV35   9.781  6:082.7257
291  Jaap HerreboutBreda4.19.21minM40   9.762  6:092.71-
293  Kobus Botman (PR 3.55.23) Middelburg4.19.43minM50   9.748  6:092.71-
290  Ruud MakGent4.19.50minM50   9.744  6:092.71-
292  Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.19.57minM50   9.739  6:102.71-
294  Jaap de Blaeij (PR 3.57.52) Wolphaartsdijk4.20.09minM50   9.732  6:102.70-
295  Marco Walhout (PR 3.50.36) Vlissingen4.20.15minM40   9.728  6:102.70-
296  Linda StuivenbergNoorden4.20.15minVse   9.728  6:102.7052
297  Cor StuivenbergNieuwkoop4.20.15minM50   9.728  6:102.70-
298  Igna Becks (PR 4.07.28) Middelburg4.20.49minV45   9.707  6:112.7051
299  Bennie van de Waeter (PR 3.32.42) Vlissingen4.20.54minM40   9.704  6:112.70-
301  Dick Filius (PR)Kats4.20.54minM40   9.704  6:112.70-
302  Ronald van Velzen (PR)Oostkapelle4.20.58minMse   9.701  6:112.69-
300  Stephan Arendts (PR)Koudekerke4.21.08minM40   9.695  6:112.69-
305  Mark van Leijden (PR 3.36.49) Goes4.21.18minMse   9.689  6:122.69-
303  Nicole Constandse (PR 3.40.47) Middelburg4.21.26minVse   9.684  6:122.6949
304  Rob Wattel (PR 3.57.24) Serooskerke4.21.30minMse   9.681  6:122.69-
307  Leo Francke (PR 4.15.05) Oostkapelle4.21.58minM40   9.664  6:132.68-
306  Jos SnijdersHelmond4.22.05minMse   9.660  6:132.68-
308  Martin HageBrielle4.22.05minMse   9.660  6:132.68-
310  Kees Denissen (PR 3.58.28) Middelburg4.22.05minM40   9.660  6:132.68-
311  Petra Verhulst (PR 4.07.44) Westkapelle4.22.06minV35   9.659  6:132.6846
309  Hans Pels (PR 3.46.22) Rheinfelden4.22.12minM40   9.656  6:132.68-
312  Ralf M?rsBergheim4.22.12minM40   9.656  6:132.68-
314  Lena de Wilde (PR 3.47.48) Vlissingen4.22.39minV45   9.639  6:132.6845
313  Leon GoorDordrecht4.22.41minM40   9.638  6:142.68-
316  Kees EckhardtKapelle-Biezelinge4.22.42minMse   9.637  6:142.68-
315  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke4.22.46minM40   9.635  6:142.68-
320  Mirjam Suijk Starrenburg (PR)Middelburg4.23.19minV35   9.615  6:142.6743
317  Bram Witte (PR 3.49.58) Vrouwenpolder4.23.34minM40   9.606  6:152.67-
321  Jos de Wilde (PR 3.40.56) Breskens4.23.35minM40   9.605  6:152.67-
318  Liseby van Ommen LabelleOudekerk a.d. IJssel4.23.40minV35   9.602  6:152.6742
319  Wim DobbelaereWatervliet4.23.43minM40   9.600  6:152.67-
322  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Nieuw- en Sint Joosland4.24.05minMse   9.587  6:162.66-
326  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg4.24.16minM40   9.580  6:162.66-
323  Richard HemmenTurnhout4.24.25minM40   9.575  6:162.66-
325  Michael Dek (PR)Koudekerke4.24.30minM40   9.572  6:162.66-
324  Lukas Fransen (PR 3.36.53) Middelburg4.24.34minMse   9.569  6:162.66-
329  Wim van Keulen (PR 4.17.17) Biggekerke4.24.57minM50   9.555  6:172.65-
328  Hans Verhage (PR 4.09.29) Goes4.24.58minM40   9.555  6:172.65-
327  Peter Dekker (PR 3.16.34) Koudekerke4.25.17minMse   9.543  6:172.65-
332  Hans LegebekeDoetichem4.25.32minM50   9.534  6:182.65-
331  Pim BroerenSchiedam4.25.37minM50   9.531  6:182.65-
330  Anne KooistraOost-Souburg4.25.40minM40   9.530  6:182.65-
334  Hans van Boven (PR 3.43.36) Kapelle-Biezelinge4.26.12minM40   9.511  6:192.64-
335  Sjaak Boone (PR 4.02.01) Middelburg4.26.18minM50   9.507  6:192.64-
333  Erik Verlinde (PR)Lamswaarde4.26.19minM40   9.506  6:192.64-
336  Ed van RenswouwSoest4.26.43minM40   9.492  6:192.64-
338  Rens Bosman (PR 4.05.45) Middelburg4.26.44minM40   9.492  6:192.64-
337  Els PriesterOostvoorne4.26.52minV35   9.487  6:192.6432
339  Wim-Pieter Dijkers (PR)Zoutelande4.27.27minMse   9.466  6:202.63-
341  Ruud PoldermanBergen op Zoom4.27.36minMse   9.461  6:212.63-
340  John van Veen (PR 3.54.11) Middelburg4.27.50minM40   9.453  6:212.63-
346  Enno Meijers (PR 3.50.30) Middelburg4.28.04minM40   9.444  6:212.62-
344  Boudewijn Nieuwenhuijse (PR 3.33.10) Oostdijk4.28.16minM40   9.437  6:212.62-
345  Jaap KriekaardKrabbendijke4.28.18minM40   9.436  6:222.62-
342  Dick Hoogesteger (PR 3.17.24) Heinkenszand4.28.26minMse   9.431  6:222.62-
343  Ton van de Berg (PR 4.08.25) Zoutelande4.28.28minM40   9.430  6:222.62-
347  Louis Paul BreedlandBurgh-Haamstede4.28.29minM40   9.430  6:222.62-
348  Rob Wattel (PR 3.57.24) Oostkapelle4.28.29minM40   9.430  6:222.62-
349  Derk Roelofs (PR 4.24.54) Vlissingen4.28.30minM40   9.429  6:222.62-
351  Hans BuisDe Rijp4.28.55minM50   9.414  6:222.62-
352  Hans van der Welle (PR 4.03.38) Middelburg4.29.05minM40   9.409  6:232.61-
350  Angelina Fondse van DoornVlissingen4.29.11minV35   9.405  6:232.6127
353  Koen de Vries (PR 3.18.07) Middelburg4.29.19minM40   9.400  6:232.61-
355  Patrick Bliek (PR 4.25.13) Goes4.29.39minMse   9.389  6:232.61-
354  Ineke SchefferLeens4.29.51minV45   9.382  6:242.6125
356  Hans Pluijlaar (debuut) Koudekerke4.30.17minM60   9.367  6:242.60-
358  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.30.31minMse   9.359  6:252.60-
357  Huibert Verbruggen (PR)Middelburg4.30.32minM50   9.358  6:252.60-
362  Tom RozenburgAmsterdam4.31.27minMse   9.327  6:262.59-
359  Henri WoltersHantumhuizen4.31.29minM50   9.325  6:262.59-
364  Nico van der PijlStrijen4.31.33minM50   9.323  6:262.59-
361  Michel Dobbelaar (PR 3.55.03) Middelburg4.31.35minMse   9.322  6:262.59-
365  Leen FortuinStrijen4.31.35minMse   9.322  6:262.59-
368  Leon bij de Vaate (debuut) Burgh-Haamstede4.31.55minMse   9.311  6:272.59-
367  Ronald van der BergVlissingen4.31.58minMse   9.309  6:272.59-
366  Johan DorstNijmegen4.32.01minM50   9.307  6:272.59-
360  Christoph KlemenzDusseldorf4.32.02minMse   9.307  6:272.59-
363  Lennie GroenewegenRotterdam4.32.09minVse   9.303  6:272.5820
369  Wouter AllanZaandam4.32.16minMse   9.299  6:272.58-
371  Frans Vogel (PR 3.58.02) Middelburg4.33.23minMse   9.261  6:292.57-
372  Sjaak van der OwerWesterbeek4.33.23minM50   9.261  6:292.57-
370  Lenie van Kleven (PR 4.22.35) Vlissingen4.33.30minV45   9.257  6:292.5717
375  Gertjan PeltGorinchem4.33.45minM40   9.248  6:292.57-
374  Rob FroonhofAmersfoort4.33.55minMse   9.243  6:302.57-
373  Wim Dekker (debuut) Serooskerke4.33.57minM40   9.241  6:302.57-
378  Piet ZeveringWeesp4.34.19minM60   9.229  6:302.56-
377  Rick van Keeken (PR 3.11.29) Kruiningen4.34.28minMse   9.224  6:302.56-
379  Frans Verwilligen (PR 3.25.03) Hulst4.34.30minM40   9.223  6:302.56-
381  Eugene Louwerse (PR 4.01.38) Middelburg4.34.32minM50   9.222  6:302.56-
376  Eric van der StarreRaamsdonkveer4.34.34minM40   9.221  6:302.56-
383  Ton van GastelOosterhout4.34.53minM40   9.210  6:312.56-
384  Nico SwaninkAerdenhout4.34.58minM40   9.207  6:312.56-
380  Rinie van RoosmalenNijmegen4.35.01minM40   9.206  6:312.56-
382  Michel de Ruijsscher (PR 3.53.45) Breskens4.35.20minMse   9.195  6:322.55-
386  Jos Tuns (PR)Vlissingen4.35.51minM40   9.178  6:322.55-
385  Jos Boogaard (PR 3.52.24) Aagtekerke4.35.56minM50   9.175  6:322.55-
388  Wim ReumkensHeerlen4.36.19minM40   9.162  6:332.55-
387  Huguette Declercq (PR 3.21.15) Vlissingen4.36.41minV55   9.150  6:332.5412
389  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.37.02minM40   9.139  6:342.54-
390  Peter Verhaar (PR 4.13.56) Wemeldinge4.37.47minMse   9.114  6:352.53-
392  Niek Knol (PR 4.34.39) Koudekerke4.38.21minM50   9.095  6:362.53-
391  Kees de Leeuw (PR 4.15.07) Oost-Souburg4.38.26minM50   9.093  6:362.53-
393  Armand StolkOud Beijerland4.38.53minM40   9.078  6:372.52-
394  Ben MolAlmere4.38.58minM50   9.075  6:372.52-
395  Lies HeijnenAlmere4.38.59minV45   9.075  6:372.528
396  Karel HoutekamerKrabbendijke4.39.01minM50   9.074  6:372.52-
397  Dirk SpitzBochum4.39.05minMse   9.071  6:372.52-
398  Arno Schiewold (PR 4.11.19) Vlissingen4.39.27minM50   9.060  6:372.52-
400  Steph van Zijl (PR 4.31.28) Kloetinge4.40.02minMse   9.041  6:382.51-
401  Dorien Coomans (PR 4.27.59) Aagtekerke4.40.25minV35   9.028  6:392.516
399  Ruud Saija (PR 4.16.21) Middelburg4.40.26minM40   9.028  6:392.51-
402  Jaap de KamAmstelveen4.40.40minM50   9.020  6:392.51-
406  Piet WolfDelft4.40.49minM50   9.015  6:392.50-
403  Saskia Bertijn (PR 3.55.00) Oost-Souburg4.40.52minVse   9.014  6:392.506
405  Peter Bollebakker (PR 4.22.20) Koudekerke4.40.54minM50   9.013  6:392.50-
404  Jan van Terheijden (PR 4.26.11) Dishoek4.40.55minM50   9.012  6:392.50-
408  Cees van den Bulck (PR 2.47.40) Middelburg4.41.23minM50   8.997  6:402.50-
407  Patric de DobbelaereOostburg4.41.32minM40   8.993  6:402.50-
409  Archie Staal (PR 3.01.24) Nieuw-Haamstede4.41.34minM40   8.991  6:402.50-
410  Peter d. Waal (PR 3.43.53) Middelburg4.41.35minM40   8.991  6:402.50-
412  Bram SchiltWaalwijk4.41.50minM40   8.983  6:412.50-
411  Leo KouijzerDen Haag4.42.21minM50   8.967  6:412.49-
414  Chiel Grishaver (PR 3.19.42) Edam4.42.30minM40   8.962  6:422.49-
413  Niek van Belzen (PR 4.00.09) Arnemuiden4.42.37minMse   8.958  6:422.49-
415  Jaap van der PasOisterwijk4.43.19minM70   8.936  6:432.48-
416  Vincent van Dijk (PR 3.44.59) Middelburg4.43.56minM50   8.917  6:442.48-
419  Marcel SchrauwenEde4.44.22minMse   8.903  6:442.47-
417  Adrie Brouwer (debuut) Koudekerke4.44.26minM40   8.901  6:442.47-
418  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp4.44.27minM40   8.900  6:442.47-
420  Adrie Janse (PR 3.25.26) Middelburg4.44.27minM40   8.900  6:442.47-
421  Ben SibonHengelo4.45.11minM50   8.877  6:462.47-
425  Eckhard OtteBr?hl4.45.12minM40   8.877  6:462.47-
422  Marijke de Groot (debuut) Middelburg4.45.18minV35   8.874  6:462.462
423  Rob SchmidtBergen op Zoom4.45.29minM60   8.868  6:462.46-
424  Jan van de BroekGeldermalsen4.45.38minM40   8.863  6:462.46-
426  Udo KlasenNigderkruchten4.46.04minM60   8.850  6:472.46-
427  Dagmar SchroeterSchwalmen4.46.04minV35   8.850  6:472.461
428  Erik de WinterRozenburg4.46.14minMse   8.845  6:472.46-
431  Jan BuijsVeldhoven4.46.33minM50   8.835  6:472.45-
429  Kees de Voogd (PR 4.07.53) Meliskerke4.46.55minM50   8.824  6:482.45-
430  Geert v NiejenhuisDeventer4.46.58minM40   8.822  6:482.45-
434  Jan-Arie van ArendonkHerwijnen4.47.09minM40   8.817  6:482.45-
433  Pieter van der Kolk (PR 4.05.24) Vlissingen4.47.12minM40   8.815  6:482.45-
432  Ronald Bun (PR 4.37.48) Middelburg4.47.16minM40   8.813  6:482.45-
435  Aad SpruitRotterdam4.47.45minM50   8.798  6:492.44-
436  Erik van der BergMeerkerk4.47.50minM50   8.796  6:492.44-
438  Alex OldenburgBrielle4.48.07minM50   8.787  6:502.44-
437  Peter PriesterOostvoorne4.48.18minM40   8.781  6:502.44-
439  Thomas HeringhausBochum4.48.23minMse   8.779  6:502.44-
442  Rieck EberhardSankt Augustin4.48.50minM40   8.765  6:512.43-
440  Kees de Visser (PR 4.24.56) Aagtekerke4.49.08minM40   8.756  6:512.43-
441  Walter GoossenBreskens4.49.09minM50   8.756  6:512.43-
444  Kristof WolfJ?chen4.49.39minM40   8.741  6:522.43-
443  Anne ten HoeveOostvoorne4.50.08minM40   8.726  6:532.42-
445  Geert van LeeuwenLeiderdorp4.50.11minM50   8.724  6:532.42-
446  Ad Steendijk (PR)Goes4.51.12minM40   8.694  6:542.42-
447  Jos HopmanEindhoven4.51.29minM60   8.686  6:542.41-
449  Ron AretGouda4.52.00minM40   8.670  6:552.41-
448  Lenie VonkSchiedam4.52.18minV45   8.661  6:562.41-
451  Bob van SteenwijkGoudriaan4.52.42minM40   8.649  6:562.40-
450  Martin Jongepier (PR 4.01.54) Vlissingen4.52.48minMse   8.647  6:562.40-
453  Marcel Richard (PR 4.15.32) Zoutelande4.53.07minM50   8.637  6:572.40-
452  Raymond BekkerRockanje4.53.12minM40   8.635  6:572.40-
454  Johan van der BergBergen op Zoom4.53.41minM40   8.621  6:582.39-
455  Kees HaltersSprundel4.54.10minM50   8.606  6:582.39-
458  Hans de Groot (PR 4.42.59) Nieuw- en Sint Joosland4.54.33minM40   8.595  6:592.39-
457  Ronald Ingelse (PR)Zoutelande4.54.34minM40   8.595  6:592.39-
456  Peter-Paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene4.54.35minM40   8.594  6:592.39-
460  Sjaak SchipperGroningen4.54.56minM50   8.584  6:592.38-
459  Michel Bekink (PR 3.37.10) Goes4.54.59minMse   8.583  6:592.38-
461  Guido van der DriesGoes4.55.47minM40   8.559  7:012.38-
462  Wim Zoon (PR 4.03.41) Dirksland4.57.17minM50   8.516  7:032.37-
464  Harry Kwakkelaar (PR 3.59.24) Vlissingen4.57.22minM50   8.514  7:032.36-
463  Leo van der EntVierpolders4.57.34minM50   8.508  7:032.36-
465  Bram Dingemanse (PR 3.42.26) Zoutelande4.58.00minM40   8.496  7:042.36-
466  Ruud PeetersBergen op Zoom4.58.04minMse   8.494  7:042.36-
467  Eric van der LindenBergen op Zoom4.58.04minM40   8.494  7:042.36-
468  Wim Geschiere (PR 4.39.42) Middelburg4.58.30minM40   8.481  7:042.36-
469  Gerard BergevoetHuissen4.58.40minM60   8.477  7:052.35-
470  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder4.59.13minV45   8.461  7:052.35-
472  Kees HeilApeldoorn4.59.23minM50   8.456  7:062.35-
471  Wilma Kooistra (PR 4.53.59) Oost-Souburg4.59.25minV45   8.455  7:062.35-
473  Joop van der PuttenNieuw Vennep4.59.57minM50   8.440  7:072.34-
474  Aart van Luijk (PR 4.19.12) Vlissingen5.00.16minM40   8.432  7:072.34-
476  Peter Schouwenaar (PR 3.27.44) Koudekerke5.02.37minM40   8.366  7:102.32-
477  Martijn van Sliedrecht?5.02.38minM40   8.366  7:102.32-
475  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.02.49minM40   8.361  7:112.32-
478  Kees van Moolenbroek (PR)Westkapelle5.03.58minM50   8.329  7:122.31-
480  Lia van TrigtZevenhoven5.04.01minV45   8.328  7:122.31-
479  Arend LittinkAarlanderveen5.04.02minM50   8.327  7:122.31-
481  Han van OeverenLesparre5.04.49minM40   8.306  7:132.31-
482  Frank de Koeijer (PR 4.19.40) Middelburg5.05.16minMse   8.293  7:142.30-
483  Jaap GlasBoxmeer5.05.20minM50   8.292  7:142.30-
484  Hugo de BrouwerLieshout5.05.23minM40   8.290  7:142.30-
487  Jan Maranus (PR 4.41.23) Grijpskerke5.08.39minM50   8.202  7:192.28-
486  Elna Wisse (PR 4.17.01) Aagtekerke5.08.40minVse   8.202  7:192.28-
485  Martin van der Kaap (PR 4.55.18) Vlissingen5.08.45minM40   8.200  7:192.28-
488  René BoxemDoetichem5.08.51minM40   8.197  7:192.28-
489  Dirk BierholzDusseldorf5.09.00minMse   8.193  7:192.28-
490  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder5.09.20minM40   8.184  7:202.27-
491  Edo van LaeckeHoofddorp5.09.47minM50   8.172  7:212.27-
492  Arjan van Garderen (debuut) Middelburg5.10.02minMse   8.166  7:212.27-
493  Bastian Hamelink (PR 4.51.12) Terneuzen5.11.09minM40   8.137  7:222.26-
496  Tonny Koole (PR)Middelburg5.11.20minM50   8.132  7:232.26-
495  Theo PouwelseWuustwezel5.11.44minM50   8.121  7:232.26-
494  Margreeth CapelleVeenendaal5.11.58minV45   8.115  7:242.25-
497  Wim van der MaatEindhoven5.13.27minM40   8.077  7:262.24-
498  Jaap den ToomGoudriaan5.14.13minM50   8.057  7:272.24-
499  Piet van Waarde (debuut) Arnemuiden5.14.51minM40   8.041  7:282.23-
500  Jef VerlindenGierle5.17.38minM50   7.971  7:322.21-
501  Mark BaeteWilrijk5.18.09minM40   7.958  7:322.21-
502  Kees de JongeAppingedam5.20.40minM40   7.895  7:362.19-
503  Leo GelukZoutelande5.21.19minM40   7.879  7:372.19-
504  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke5.21.23minMse   7.878  7:372.19-
505  Wim JooseMiddelburg5.22.24minM40   7.853  7:382.18-
506  Peter TalboomBergen op Zoom5.26.05minM40   7.764  7:442.16-
507  Leo Kwakkelaar (debuut) Vlissingen5.26.31minM50   7.754  7:442.15-
508  Marcel RoelofsDeventer5.27.21minM40   7.734  7:452.15-
509  Ko van Garderen (PR 4.26.19) Oostkapelle5.27.37minMse   7.728  7:462.15-
510  Diego WillemsensVlissingen5.45.39minM40   7.324  8:122.03-
Mannen: 475 (93.14%) => M40=231 - M50=115 - M60=14 - M70=1 - Mse=114
Vrouwen: 35 (6.86%) => V35=17 - V45=12 - V55=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.72 seconden nodig om deze lijst met 510 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020