vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 4 oktober 2008 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sébastien Schletterer (PR 2.20.38) Middelburg2.46.54minMse   15.169  3:574.21596
2  Bart de BergeWichelen2.47.16minMse   15.136  3:584.20591
3  Niels Koole (PR 2.26.47) Zoutelande2.48.47minMse   15.000  4:004.17572
4  Remy Vasseur (PR 2.37.21) Vlissingen2.51.55minMse   14.726  4:044.09533
5  Jan van der MarelAarlanderveen2.52.29minM40   14.678  4:054.08527
6  Marc PapanikitasMortsel2.55.40minMse   14.412  4:104.00489
7  Frans Roelofs (PR 2.50.05) Zeeland2.55.58minM40   14.387  4:104.00485
8  Paul MertensNijlen2.57.26minM40   14.268  4:123.96469
9  Marc Riemens (PR 2.55.01) Middelburg2.57.58minMse   14.226  4:133.95463
10  Ronnie DuinkerkenRotterdam3.00.26minMse   14.031  4:173.90435
11  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg3.02.49minMse   13.848  4:203.85409
12  Ronnie Overgaauw (PR 2.40.21) Zoutelande3.03.17minMse   13.813  4:213.84405
13  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Middelburg3.05.03minM40   13.681  4:233.80386
14  Martijn HienschAmsterdam3.05.37minM40   13.639  4:243.79380
15  Marco Ottjes (PR 3.01.35) Ossenisse3.05.37minMse   13.639  4:243.79380
16  Edwin de la Ruelle (PR 2.59.33) Koewacht3.05.59minM40   13.613  4:243.78377
17  Lous Wondergem (PR 2.46.10) Middelburg3.07.40minMse   13.490  4:273.75360
18  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.07.48minMse   13.481  4:273.74358
19  Robin Hofland (PR 2.52.43) Vlissingen3.08.09minM40   13.456  4:283.74355
20  Hannuel Kramer (PR)Koudekerke3.08.57minMse   13.399  4:293.72347
21  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.09.11minM40   13.382  4:293.72345
22  Pascal van NordenGouda3.09.40minMse   13.348  4:303.71340
23  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.09.55minM40   13.331  4:303.70338
24  Irma Heeren (PR 2.35.53) Harderwijk3.10.48minV35   13.269  4:313.69553
25  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.10.49minM50   13.268  4:313.69329
26  Jaap van der BokMiddelharnis3.10.49minM40   13.268  4:313.69329
27  Rinus Witte (PR 2.52.47) Middelburg3.12.49minM40   13.130  4:343.65310
28  Simon LuckettHaarlem3.13.39minM40   13.074  4:353.63303
29  Bart de Koster (PR 2.49.44) Middelburg3.14.29minM40   13.018  4:373.62295
30  Jan ZuidwegMelissant3.14.33minM50   13.013  4:373.61294
33  Marc VervaetBreda3.14.36minM40   13.010  4:373.61294
31  Remco SchravenHellevoetsluis3.14.49minM40   12.995  4:373.61292
32  Jan HendrickxHoogstraten3.15.21minM40   12.960  4:383.60287
34  Patrick Vervaet (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.15.38minMse   12.941  4:383.59285
36  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Vlissingen3.15.45minMse   12.933  4:383.59284
35  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.15.56minM40   12.921  4:393.59282
37  Huub van Noorden (PR 2.31.20) Yerseke3.15.57minMse   12.920  4:393.59282
38  Jakke DescheemaeckerStabroek3.16.28minM40   12.886  4:393.58277
39  Rian van de Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.16.40minM40   12.873  4:403.58276
40  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.17.06minM40   12.845  4:403.57272
41  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.17.17minMse   12.833  4:413.56270
42  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.17.58minM40   12.789  4:423.55265
43  Erik Kok (PR 2.59.48) Arnemuiden3.18.38minMse   12.746  4:423.54259
44  Ton van Os (PR 3.18.26) Poortvliet3.18.38minM40   12.746  4:423.54259
45  Pieter HeggenZuidland3.18.55minM40   12.727  4:433.54256
46  Andre MelissantSommelsdijk3.19.38minMse   12.682  4:443.52250
48  Erik PostBergentheim3.19.40minM40   12.680  4:443.52250
47  Adriaan van keulen (PR 2.52.35) Middelburg3.19.43minMse   12.676  4:443.52250
49  Fred HazelegerHeemstede3.19.47minM40   12.672  4:443.52249
50  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Nieuw- en Sint Joosland3.19.47minMse   12.672  4:443.52249
51  Quierien Driedijk (PR)Heinkenszand3.20.19minMse   12.638  4:453.51245
52  Jan van de NobelenArkel3.20.56minM50   12.600  4:463.50240
53  Archie Staal (PR 3.01.24) Burgh-Haamstede3.21.18minM40   12.577  4:463.49237
54  Franky Beljaars (PR 2.41.57) Vlissingen3.21.38minM40   12.556  4:473.49234
55  Laurens van der Haven (PR 3.11.34) Wissenkerke3.22.53minM40   12.479  4:483.47224
56  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe3.23.21minMse   12.450  4:493.46221
57  Edwin Arens (PR 2.53.24) Kruiningen3.23.45minMse   12.426  4:503.45217
58  Peter van Limbergen (PR 2.50.47) Goes3.23.58minMse   12.412  4:503.45216
59  Dennis Dijst (PR 2.52.38) Scharendijke3.24.28minM40   12.382  4:513.44212
60  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg3.24.48minM50   12.362  4:513.43209
61  Arjan HofsAmersfoort3.25.22minMse   12.328  4:523.42205
62  Anita Joziasse (PR 3.06.50) Goes3.25.40minV45   12.310  4:523.42401
63  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes3.25.41minM40   12.309  4:523.42203
66  Lourens-Jan Hengst (PR)Aagtekerke3.25.58minM40   12.292  4:533.41201
64  JaapJan Ritsema (PR 2.58.38) Middelburg3.25.59minMse   12.291  4:533.41201
71  Arthur HulstkampRotterdam3.26.13minM40   12.277  4:533.41199
69  Edwin Kortlever (debuut) s-Gravenpolder3.26.23minM40   12.267  4:533.41198
67  Jan WeideGorinchem3.26.33minM40   12.257  4:543.40196
65  Jon Herselman (PR 3.17.22) Kapelle-Biezelinge3.26.37minMse   12.253  4:543.40196
68  Jacco Schroevers (PR 3.06.06) Middelburg3.26.51minMse   12.239  4:543.40194
70  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke3.26.58minMse   12.232  4:543.40193
72  Alex Verhulst (PR)Westkapelle3.27.22minMse   12.209  4:553.39190
75  Rik WolswinkelWoudenberg3.27.29minMse   12.202  4:553.39190
74  Marcel Suurmond (PR 2.42.25) Vlissingen3.27.30minMse   12.201  4:553.39189
73  Marco Geldof (PR 2.47.25) Middelburg3.27.33minM40   12.198  4:553.39189
76  Jacco Schroevers (PR)Arnemuiden3.27.47minM40   12.184  4:553.38187
78  Hessel FaberPutten3.27.48minM40   12.183  4:553.38187
77  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.28.10minM40   12.162  4:563.38185
79  Marianne van de LindeHeemstede3.28.34minV45   12.139  4:573.37374
80  Paul StreepCapelle aan den IJss3.28.36minM50   12.137  4:573.37182
82  Bart Verkaart (PR 2.59.16) Zierikzee3.28.40minMse   12.133  4:573.37181
81  Peter WitkampHoek van Holland3.28.45minM50   12.128  4:573.37181
83  Rein-jan Elenbaas (PR)Goes3.29.47minMse   12.068  4:583.35173
87  Peter SturmWaalre3.29.49minM40   12.066  4:583.35173
84  Fer Bouwens (PR 3.13.52) Zierikzee3.30.12minM40   12.044  4:593.35170
85  Lukas K?pperAachen3.30.19minM40   12.038  4:593.34170
86  Anton van Daalen (PR 3.09.41) Koudekerke3.30.26minM40   12.031  4:593.34169
88  Mark Spijker (debuut) Koudekerke3.30.33minMse   12.024  4:593.34168
89  Martine Lust (PR 3.20.18) Brielle3.30.49minV35   12.009  5:003.34354
90  Kees Lindhoud (PR 3.24.25) Sint-Annaland3.31.03minM50   11.996  5:003.33165
91  Gilles Geschiere (PR 3.13.02) Meliskerke3.31.05minMse   11.994  5:003.33164
94  Ron HuizerSpijkenisse3.31.33minM40   11.967  5:013.32161
92  Han Gerritsen (PR 3.22.27) Hulst3.31.37minM60   11.964  5:013.32161
93  Jan van GentOud Beijerland3.31.55minM50   11.947  5:013.32159
97  Jan Louisse (PR 2.46.09) Middelburg3.32.25minM40   11.919  5:023.31156
96  Kees VoogtBergschenhoek3.32.35minM50   11.909  5:023.31155
95  Leo de Bruijn (PR 3.11.34) Oostkapelle3.32.40minM40   11.905  5:023.31154
98  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.32.56minM40   11.890  5:033.30152
102  Nico IrmlerGummersbach3.33.08minMse   11.878  5:033.30151
107  Paul Houweling (PR)Kloetinge3.33.13minMse   11.874  5:033.30150
104  Johan Kodde (PR 3.24.31) Arnemuiden3.33.22minM40   11.865  5:033.30149
99  Fred EijpeEindhoven3.33.23minM40   11.865  5:033.30149
101  Peter Dekker (PR 3.16.34) Koudekerke3.33.24minMse   11.864  5:033.30149
100  Henk-Jan Joosse (PR 3.26.21) Arnemuiden3.33.31minM40   11.857  5:043.29148
105  Dave Ruissen (PR)Oost-Souburg3.33.38minM50   11.851  5:043.29148
103  Jan Korevaar (PR 2.56.31) Middelburg3.33.43minM40   11.846  5:043.29147
113  Rob KustersRotterdam3.33.54minM40   11.836  5:043.29146
106  Jurjen Swiers (PR 3.20.13) Vlissingen3.34.05minM40   11.826  5:043.28145
108  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.34.19minV35   11.813  5:053.28324
109  Richard OerlemansReeuwijk3.34.20minM40   11.812  5:053.28143
115  Leon de LangenBergschenhoek3.34.27minM40   11.806  5:053.28143
110  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes3.34.29minMse   11.804  5:053.28142
112  Tom de Koster (PR 3.19.02) Hulst3.34.31minMse   11.802  5:053.28142
111  Jos Grootjans (PR 3.17.05) Westkapelle3.34.37minM50   11.796  5:053.28142
114  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.35.20minM40   11.757  5:063.27137
120  Loek VersluijsGeersdijk3.35.27minMse   11.751  5:063.26136
119  Frans HettemaWijchen3.35.32minM50   11.746  5:063.26136
116  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee3.35.35minM40   11.743  5:073.26136
117  Pieter Wisse (PR 3.21.54) Biggekerke3.35.42minM40   11.737  5:073.26135
118  Andrea van der Sluijs (PR 3.28.51) Den Bommel3.35.56minV35   11.724  5:073.26310
121  Kees GuijtKatwijk3.35.58minM40   11.723  5:073.26133
122  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle3.36.04minM50   11.717  5:073.25133
123  Walter SprangersKaatsheuvel3.36.27minM40   11.696  5:083.25130
126  Leo KosterRotterdam3.36.34minM50   11.690  5:083.25130
125  Frank van der MarkBilthoven3.36.48minM40   11.678  5:083.24128
124  Johan SperberWaalwijk3.36.51minM50   11.675  5:083.24128
129  Marco Simonse (PR 3.07.01) Heinkenszand3.37.23minMse   11.646  5:093.24125
127  Petra KnopsMaastricht3.37.25minV45   11.644  5:093.23298
128  Marc van OpstalAmsterdam3.37.36minMse   11.635  5:093.23124
130  Kees de Nooijer (PR 3.25.47) Aagtekerke3.37.42minM50   11.629  5:103.23123
132  Peter Louwerse (PR)Veere3.37.49minM50   11.623  5:103.23122
131  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke3.38.00minM50   11.613  5:103.23121
140  Klaas PolBarneveld3.38.00minM50   11.613  5:103.23121
133  Ad Vermeulen (PR)Middelburg3.38.17minM40   11.598  5:103.22120
138  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.38.19minMse   11.596  5:103.22119
137  Peter CoenenHoboken3.38.25minMse   11.591  5:113.22119
136  Simon van BovenNijkerk3.38.28minM50   11.588  5:113.22119
134  Gert Jan van GroningenCothen3.38.34minM40   11.583  5:113.22118
135  Wilbert RoeleveldWijk bij Duurstede3.38.34minM50   11.583  5:113.22118
141  Pierre BonnetDen Burg3.38.35minM40   11.582  5:113.22118
139  Piet Posthuma (PR 3.21.18) Oost-Souburg3.38.43minM40   11.575  5:113.22117
143  Marien van den EngelLaren Nh3.38.57minM40   11.563  5:113.21116
142  Wim Huibregtse (PR)Westkapelle3.39.04minM40   11.557  5:123.21115
146  Edwin Davidse (PR)Middelburg3.39.12minM40   11.550  5:123.21114
144  Janna BrandRotterdam3.39.20minV35   11.543  5:123.21283
145  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.39.29minM40   11.535  5:123.20113
147  Fred Hendrikse (PR 3.16.40) Koudekerke3.39.41minMse   11.524  5:123.20112
148  Sjaak Portegies (PR 3.17.10) Middelburg3.39.42minM50   11.523  5:123.20112
150  Niek Wieland (PR 3.16.50) Axel3.39.55minMse   11.512  5:133.20110
149  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.39.57minMse   11.510  5:133.20110
151  Alexander Dekker (PR 3.26.04) Oostkapelle3.39.58minMse   11.509  5:133.20110
152  Etienne Den ToomZoetermeer3.40.17minM40   11.493  5:133.19108
155  Tiny RaijmakersUden3.40.21minM60   11.489  5:133.19108
153  Henk van der Welle (PR)Westkapelle3.40.24minM50   11.487  5:133.19108
154  Johan Francke (debuut) Zoutelande3.40.40minMse   11.473  5:143.19106
156  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.40.41minMse   11.472  5:143.19106
157  René van den BergSpijkenisse3.41.29minM40   11.431  5:153.18102
159  Robert Kraaijenbrink (PR)Renesse3.41.54minM40   11.409  5:163.17100
158  Bob VerbruggeZoetermeer3.42.02minM50   11.402  5:163.1799
161  Jos de Wilde (PR 3.40.56) Breskens3.42.23minM40   11.384  5:163.1697
160  Bram Dingemanse (PR)Zoutelande3.42.26minM40   11.382  5:163.1697
162  Piet van Mourik (PR 3.06.31) Ouwerkerk3.42.27minM40   11.381  5:163.1697
164  Joop Lasseur (PR 3.11.28) Bruinisse3.42.32minM60   11.377  5:163.1696
173  Peter Vader (PR 3.31.30) Kerkwerve3.42.41minM40   11.369  5:173.1696
163  Jorim de Boks (PR 2.54.08) Middelburg3.42.44minMse   11.367  5:173.1695
177  Ronnie Krocke (PR 3.40.43) Oost-Souburg3.42.52minM50   11.360  5:173.1695
165  Manfred Meulmeester (PR 3.24.53) Vlissingen3.42.54minMse   11.358  5:173.1695
166  Arnold van der KraanDelft3.42.59minM40   11.354  5:173.1594
170  Maarten Harthoorn (PR 2.46.20) Kapelle-Biezelinge3.43.01minMse   11.352  5:173.1594
175  Ray Cornips (PR 3.23.46) Waterlandkerkje3.43.05minM40   11.349  5:173.1594
174  Kees-Pieter Geschiere (PR 3.39.22) Serooskerke3.43.07minM40   11.347  5:173.1593
169  Martijn Lindenberg (PR 3.28.09) Middelburg3.43.14minMse   11.341  5:173.1593
168  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande3.43.15minM50   11.340  5:173.1593
167  Friedy de JongDongen3.43.17minM40   11.339  5:183.1593
176  Sjef BeringsNuenen3.43.20minM40   11.336  5:183.1592
172  Leo Janse (PR 3.22.12) Middelburg3.43.27minM40   11.330  5:183.1592
171  Chris Koole (PR 3.12.36) Yerseke3.43.30minM40   11.328  5:183.1592
181  Rick van Keeken (PR 3.11.29) Kruiningen3.43.43minM40   11.317  5:183.1490
178  Peter van den BrinkLeersum3.44.02minM40   11.301  5:193.1489
180  Dick van WeelderenMaurik3.44.04minM50   11.299  5:193.1489
179  Willem EdinkVeenendaal3.44.05minM50   11.298  5:193.1489
182  Leen Cornelisse (PR)Middelburg3.44.17minM50   11.288  5:193.1488
183  Fred Bastemeijer (PR 3.31.07) Zierikzee3.44.23minM60   11.283  5:193.1387
187  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen3.44.47minM40   11.263  5:203.1385
184  Jack van Stel (PR 3.31.50) Yerseke3.44.49minM40   11.261  5:203.1385
185  Joleen MelseBergen op Zoom3.44.54minV55   11.257  5:203.13241
186  Arjan NomenGouda3.45.05minMse   11.248  5:203.1284
189  Cees KoomanSteenbergen3.45.18minM50   11.237  5:203.1283
195  Wilfried DuivenvoordenHoofddorp3.45.25minM40   11.231  5:213.1282
190  Ed WientjensBergen op Zoom3.45.35minM40   11.223  5:213.1281
193  Hugo AaldersLeiden3.45.39minM40   11.220  5:213.1281
188  Jack SoolsmaVlissingen3.45.44minM50   11.215  5:213.1281
196  Leon de Munnik (PR 3.28.37) Nieuwerkerk3.45.57minMse   11.205  5:213.1180
197  Ivo van DuijneveldtAmsterdam3.45.57minMse   11.205  5:213.1180
191  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande3.45.59minM60   11.203  5:213.1180
192  Jan Theune (PR 3.45.36) Zoutelande3.46.01minM40   11.201  5:213.1179
194  Cees van ReemstEnschede3.46.06minM50   11.197  5:223.1179
199  René GeschiereDoetinchem3.46.15minM40   11.190  5:223.1178
198  Peter de Pagter (PR)Vlissingen3.46.23minM40   11.183  5:223.1178
200  Jan Rombout (PR 3.19.16) Zoutelande3.46.49minM40   11.162  5:233.1076
205  Frans Bentvelsen (PR 3.40.55) Goes3.46.56minM40   11.156  5:233.1075
201  Ronald Bimmel (PR)Aagtekerke3.47.00minMse   11.153  5:233.1075
202  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle3.47.13minM40   11.142  5:233.1074
203  Theo Geleijn (PR 3.29.33) Middelburg3.47.16minM50   11.140  5:233.0974
206  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen3.47.17minM40   11.139  5:233.0974
204  Adrie Janse (PR 3.25.26) Arnemuiden3.47.25minM40   11.132  5:233.0973
209  Peter Schouwenaar (PR 3.27.44) Koudekerke3.47.26minM40   11.132  5:233.0973
213  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Axel3.47.34minM40   11.125  5:243.0972
215  Bas de Jong (PR 3.45.58) Bergen op Zoom3.47.40minM50   11.120  5:243.0972
210  Hans Vis (PR 3.45.22) s-Gravenpolder3.47.47minM40   11.115  5:243.0971
207  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg3.47.57minM50   11.106  5:243.0971
208  Jos Lampert (PR 3.26.23) Koudekerke3.47.58minM40   11.106  5:243.0870
211  Paul LandsmeerDordrecht3.48.06minM50   11.099  5:243.0870
218  Kees de FijterBarneveld3.48.15minM50   11.092  5:253.0869
212  Harvy van Hauten (PR 3.15.29) Sint Jansteen3.48.18minM60   11.089  5:253.0869
216  Herman PloegerDen Burg3.48.23minM40   11.085  5:253.0869
214  Jaap Glerum (PR)Kapelle-Biezelinge3.48.34minM40   11.076  5:253.0868
217  Jan Westhoeve (PR 3.25.28) Ouddorp3.48.34minMse   11.076  5:253.0868
223  John PitersNederland3.48.46minM50   11.067  5:253.0767
222  Patrick van de VijverVeldhoven3.48.52minMse   11.062  5:253.0767
221  Sjaak VerberkmoesWijk bij Duurstede3.49.00minM50   11.055  5:263.0766
224  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg3.49.00minM50   11.055  5:263.0766
219  Michiel Bernard (PR)Domburg3.49.09minMse   11.048  5:263.0765
227  Jan Tavenier (PR 3.28.51) Wolphaartsdijk3.49.23minM40   11.037  5:263.0764
220  Sepp Vermeulen (PR 2.22.36) Koewacht3.49.26minM40   11.035  5:263.0764
225  Han van AchtenbergOuwerkerk3.49.27minM40   11.034  5:263.0664
228  Emmy BruyninckxBalen3.49.34minV45   11.028  5:263.06208
226  Bert LemmensRijen3.49.38minM50   11.025  5:273.0663
229  Hans van der Sande (PR 3.44.28) Middelburg3.49.49minM50   11.016  5:273.0663
232  Michael HeineWolfenb?ttel3.50.13minM60   10.997  5:273.0561
230  Nico HagenEnschede3.50.14minM40   10.996  5:273.0561
233  Aart Joziasse (PR 3.23.14) Middelburg3.50.25minM40   10.987  5:283.0560
234  Marko van der VoortBerkel en Rodenrijs3.50.42minM40   10.974  5:283.0559
231  Guenter DriessenAachen3.50.44minM40   10.972  5:283.0559
237  Jurjen MooibroekVlissingen3.51.01minMse   10.959  5:283.0458
236  Robin Vogel (PR 3.32.30) Vlissingen3.51.05minMse   10.956  5:293.0457
235  Marcel Duvekot (PR)s-Gravenpolder3.51.08minM40   10.953  5:293.0457
238  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen3.51.08minM40   10.953  5:293.0457
244  Ronald van de Woestijne (PR 3.46.41) Vlissingen3.51.14minM50   10.949  5:293.0457
251  Auke ten Bruggencate (PR)Vlissingen3.51.29minM40   10.937  5:293.0456
239  Hans-Peter van den AkkerGorinchem3.51.34minM40   10.933  5:293.0456
245  Adriaan Wattel (debuut) Middelburg3.51.36minMse   10.931  5:293.0455
248  Peter HoncoopRijen3.51.37minM40   10.931  5:293.0455
249  Jaap HoekGoedereede3.51.42minM50   10.927  5:293.0455
247  Co DoomsRuurlo3.51.44minM60   10.925  5:303.0355
240  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens3.51.48minM50   10.922  5:303.0355
246  Krijn van Sparrentak (PR)Biggekerke3.51.53minM40   10.918  5:303.0354
243  Cor Muller (PR 2.55.54) Renesse3.52.01minM70   10.912  5:303.0354
241  Erik DegenhartZwaag3.52.03minM40   10.910  5:303.0354
242  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle3.52.05minM50   10.909  5:303.0354
250  Michiel Michels (PR 3.25.48) Middelburg3.52.07minM40   10.907  5:303.0353
253  Peter BilstraGorinchem3.52.15minM50   10.901  5:303.0353
252  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.52.19minM40   10.898  5:303.0353
255  Gerard van der Male (PR 3.21.37) Westkapelle3.52.22minM40   10.895  5:303.0352
256  Robert de JongCapelle aan den Ijssel3.52.33minM40   10.887  5:313.0252
258  Acronius Kramer (PR 2.47.10) Goes3.52.57minM50   10.868  5:313.0250
254  Bruno BunsschotsWillebroek3.53.02minM40   10.864  5:313.0250
257  André DomenMijdrecht3.53.04minM40   10.863  5:313.0250
262  Klaas Houterman (PR 3.35.14) Westkapelle3.53.14minMse   10.855  5:323.0249
263  Piet HuizerGorinchem3.53.20minM50   10.850  5:323.0149
269  Jeroen Klink (PR 3.13.40) Bruinisse3.53.31minMse   10.842  5:323.0148
270  Foeke Roukema (PR 3.19.51) Bruinisse3.53.31minMse   10.842  5:323.0148
259  Jaap Alberda van EkensteinStaphorst3.53.38minM50   10.836  5:323.0148
260  Klaas Alberda van EkensteinStaphorst3.53.38minMse   10.836  5:323.0148
264  Marc Rommers (PR 3.39.21) Vlissingen3.53.49minM40   10.828  5:323.0147
261  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.53.50minM50   10.827  5:333.0147
265  André Crucq (PR 3.41.16) Vlissingen3.53.50minM50   10.827  5:333.0147
267  Jan de goedeLeiden3.53.57minM40   10.822  5:333.0147
266  Erik Malcorps (PR 3.44.23) Middelburg3.53.59minM40   10.820  5:333.0147
271  Roel Zwier (PR 3.16.36) Zierikzee3.54.05minM40   10.815  5:333.0046
278  Peter van Lit (PR 2.52.54) Vlissingen3.54.29minM40   10.797  5:333.0045
268  Jan de Vries (PR 3.25.53) Biggekerke3.54.34minM50   10.793  5:343.0044
274  Rob Jeras (PR 3.35.19) Middelburg3.54.34minM40   10.793  5:343.0044
281  Edward Klunhaar (PR 3.48.04) Veere3.54.45minMse   10.785  5:343.0044
272  Jan Blom (PR)Koudekerke3.54.47minM50   10.783  5:343.0044
277  Andries Goeree (PR 3.49.35) s-Gravenpolder3.54.50minM40   10.781  5:342.9944
273  Saskia Bertijn (PR)Oost-Souburg3.55.00minVse   10.773  5:342.99173
275  Alex FrankenSchiedam3.55.00minM40   10.773  5:342.9943
276  Martine DriesSchiedam3.55.00minV35   10.773  5:342.99173
280  Alwin OerlemansWoerden3.55.01minM40   10.772  5:342.9943
279  Henk ten HaveVelden3.55.22minM50   10.756  5:352.9942
282  Kobus Botman (PR)Middelburg3.55.23minM50   10.756  5:352.9942
283  Henk SmitFroombosch3.55.26minM40   10.753  5:352.9941
284  René Florisse (PR 3.19.51) Middelburg3.55.32minM40   10.749  5:352.9941
286  Peter Warnier (PR 3.26.50) Hulst3.55.49minM40   10.736  5:352.9840
290  Albert VrijenhoekBergen op Zoom3.55.49minM40   10.736  5:352.9840
285  Marielle SprangersKaatsheuvel3.55.50minV45   10.735  5:352.98168
289  Cor de Ridder (PR 3.25.08) Arnemuiden3.55.51minMse   10.734  5:352.9840
291  Leo Zuidweg (PR 3.53.20) Middelburg3.56.06minM40   10.723  5:362.9839
292  Aad van Poppel (PR)Zierikzee3.56.11minM50   10.719  5:362.9839
287  Rudi Ravia (PR 3.19.06) Zierikzee3.56.22minM50   10.711  5:362.9838
288  Kees VerheulDordrecht3.56.24minM50   10.709  5:362.9738
301  Pieter Lindenbergh (PR)Goes3.56.51minM40   10.689  5:372.9737
293  Ger Ernest (PR 3.27.58) Vlissingen3.56.52minM50   10.688  5:372.9737
296  Corné PistoriusBreda3.57.02minM40   10.681  5:372.9736
294  Marja SundermeijerOud Beijerland3.57.05minV45   10.679  5:372.97160
297  Jan Schot (PR 3.49.05) Middelburg3.57.06minM40   10.678  5:372.9736
295  André Polfliet (PR)Oost-Souburg3.57.07minMse   10.677  5:372.9736
299  Chris van BeemGeldrop3.57.07minMse   10.677  5:372.9736
298  Peter Stroo (PR 3.55.50) Serooskerke3.57.08minM50   10.676  5:372.9736
303  Adjan Verhage (PR)Vlissingen3.57.22minMse   10.666  5:382.9635
300  Rob Wattel (PR)Serooskerke3.57.24minM40   10.664  5:382.9635
304  Saskia Goole (PR 3.26.31) Kapelle-Biezelinge3.57.30minV35   10.660  5:382.96158
305  Marcel Hassink (PR 3.52.26) Goes3.57.33minM40   10.658  5:382.9635
302  Wim Tempelaar (PR 3.52.32) Vlissingen3.57.45minM50   10.649  5:382.9634
307  Eddie TholenaarsRidderkerk3.58.17minM40   10.625  5:392.9532
308  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Middelburg3.58.17minM40   10.625  5:392.9532
306  Kees Vreke (PR 3.47.16) Middelburg3.58.21minM50   10.622  5:392.9532
314  Marcel van den Driest (PR 3.42.21) Vlissingen3.58.25minMse   10.619  5:392.9532
311  Bram NortierBurgh-Haamstede3.58.29minMse   10.616  5:392.9532
309  Ruud Fredriks (PR 3.41.28) s-Heerenhoek3.58.37minM50   10.610  5:392.9531
310  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen3.58.44minM50   10.605  5:392.9531
313  Janneke van der Linde (PR 3.46.44) Zierikzee3.58.46minV35   10.603  5:402.95151
312  Frits Broos (PR 3.48.45) Middelburg3.58.48minM40   10.602  5:402.9431
315  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.59.07minM40   10.588  5:402.9430
317  Ton LegersteeBarendrecht3.59.07minM50   10.588  5:402.9430
321  Monique Allefs (PR 3.22.59) Hulst3.59.17minV35   10.580  5:402.94148
319  Cobi LouweseVeere3.59.20minV45   10.578  5:402.94147
324  Emiel Flipse (PR 2.57.07) Vlissingen3.59.20minMse   10.578  5:402.9429
325  Steef Berrevoets (PR 3.25.05) Bruinisse3.59.20minM40   10.578  5:402.9429
322  Marietta van Anrooij (PR 3.48.05) Kapelle-Biezelinge3.59.31minV35   10.570  5:412.94146
316  Hans van der Peijl (PR)Domburg3.59.32minM40   10.569  5:412.9429
318  Freddy Blaas (PR 3.55.43) Aagtekerke3.59.34minMse   10.568  5:412.9429
323  Patrick Dieleman (PR 3.47.37) Philippine3.59.49minM40   10.557  5:412.9328
320  Danny Huibregtse (PR 3.08.43) Westkapelle3.59.57minMse   10.551  5:412.9328
326  Henri Willemsen (PR 3.47.18) Middelburg4.00.19minM40   10.535  5:422.9327
330  Peter van Moergastel (PR)Vlissingen4.01.00minM40   10.505  5:432.9225
328  Jurgen DanenOud Gastel4.01.02minMse   10.504  5:432.9225
334  Frans OomenHilversum4.01.14minM50   10.495  5:432.9224
336  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen4.01.19minM50   10.491  5:432.9124
329  Marcel de Witte (PR)Ritthem4.01.22minM40   10.489  5:432.9124
332  Perry van KanVeenendaal4.01.23minM40   10.488  5:432.9124
327  Hans CrulMiddelburg4.01.24minM40   10.488  5:432.9124
331  Dirk SpitzBochum4.01.42minMse   10.475  5:442.9123
338  Gert Joziasse (PR)Middelburg4.01.58minMse   10.463  5:442.9122
333  Jan van KatwijkRhoon4.01.59minM50   10.462  5:442.9122
342  Jorien van den DoelVlaardingen4.01.59minV45   10.462  5:442.91133
343  Jos Boogaard (PR 3.52.24) Aagtekerke4.02.12minM50   10.453  5:442.9022
345  Ferry Goedhart (PR)Oost-Souburg4.02.15minMse   10.451  5:442.9022
335  Henk KerkhofHoogvliet Rotterdam4.02.17minM40   10.449  5:452.9022
339  Henk Willeboordse (PR)Zoutelande4.02.26minM40   10.443  5:452.9021
337  Jack Smits (PR)Oost-Souburg4.02.31minM40   10.439  5:452.9021
341  Maurice de Landmeter (debuut) Serooskerke4.02.32minMse   10.439  5:452.9021
346  Harrie Smeekens (PR)Goes4.02.35minM50   10.436  5:452.9021
347  Digna de Boer (PR 3.38.00) Burgh-Haamstede4.02.37minV55   10.435  5:452.90129
340  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke4.02.46minM40   10.429  5:452.9020
344  Perry van OostenZwijndrecht4.02.47minMse   10.428  5:452.9020
348  Elly de SwartWijchen4.02.47minV45   10.428  5:452.90128
352  Wim VerburgtWestervoort4.02.51minM50   10.425  5:452.9020
349  Wim Dingemanse (PR 3.06.11) Grijpskerke4.03.01minM40   10.418  5:462.8920
350  Fatima Goncalves (PR 3.32.40) Middelburg4.03.02minV35   10.417  5:462.89127
358  Henk JonkerBarneveld4.03.10minM50   10.411  5:462.8919
351  Jan M. Geluk (PR 3.57.29) Noordgouwe4.03.15minM50   10.408  5:462.8919
353  Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen4.03.26minMse   10.400  5:462.8919
356  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen4.03.48minM50   10.384  5:472.8818
357  Robert-Jan Provoost (PR 3.49.29) Domburg4.03.48minMse   10.384  5:472.8818
354  Lion van Luijk (PR 2.54.43) Vlissingen4.03.52minM40   10.381  5:472.8818
363  Johan Lodder (PR 3.56.41) Kapelle-Biezelinge4.03.57minM40   10.378  5:472.8818
355  Dietmar BeckWuppertal4.03.58minM40   10.377  5:472.8818
362  Johan Joziasse (PR 3.49.23) Middelburg4.04.03minM40   10.374  5:472.8817
361  Rianne VossersEnschede4.04.11minV35   10.368  5:472.88121
359  Jeroen van Terheijden (PR)Vlissingen4.04.16minMse   10.364  5:472.8817
360  Carel Schott (PR)Dreischor4.04.19minM40   10.362  5:472.8817
364  Hans Minnaard (PR 3.12.22) Yerseke4.04.21minM40   10.361  5:472.8817
371  Hilde KrolsMol4.04.24minV45   10.359  5:482.88120
365  Dave Boone (PR 2.45.09) Kruiningen4.04.26minMse   10.357  5:482.8817
369  Albert van der HeijdenBergen op Zoom4.04.31minM40   10.354  5:482.8816
366  Myriam BruyninckxBalen4.04.34minV45   10.352  5:482.88119
370  Kees Jansen van Rosendaal (PR 3.44.41) Goes4.04.45minM40   10.344  5:482.8716
368  Rob Schoenmaker (debuut) Zoutelande4.04.49minM40   10.341  5:482.8716
372  Eline Francke (PR 3.53.50) Biggekerke4.04.52minV35   10.339  5:482.87118
376  Christoph HeckelLT SV? Trier-Olewig4.04.57minM40   10.336  5:482.8716
367  Peter Cijvat (PR 3.58.07) Zoutelande4.05.00minM40   10.333  5:482.8715
373  Marcel PickkersZwijndrecht4.05.02minMse   10.332  5:482.8715
380  Hans JanssenVenlo4.05.35minM50   10.309  5:492.8614
375  Hans TellierMiddelburg4.05.36minMse   10.308  5:492.8614
374  Arnold Boonman (PR 3.55.02) Hulst4.05.41minM40   10.305  5:492.8614
378  Jacco de Koster (PR 3.54.50) Schoondijke4.05.44minMse   10.303  5:492.8614
379  Verlaat Jeroen van tSpijkenisse4.05.58minM40   10.293  5:502.8614
377  Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.06.01minM40   10.291  5:502.8613
388  Mols GreetBalen4.06.19minV45   10.278  5:502.86110
389  Geboers HilBalen4.06.21minV45   10.277  5:502.85110
381  Jeroen Pluijmert (PR 3.32.42) Middelburg4.06.22minMse   10.276  5:502.8513
382  Frits van der LubbenZoetermeer4.06.30minM50   10.271  5:512.8513
391  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen4.06.36minMse   10.266  5:512.8512
383  Frans Vogel (PR 3.58.02) Middelburg4.06.43minM40   10.262  5:512.8512
387  Jaap de Blaeij (PR 3.57.52) Wolphaartsdijk4.06.43minM50   10.262  5:512.8512
393  Wim Bakker (PR 3.53.24) Terneuzen4.06.44minM50   10.261  5:512.8512
384  Maurice Korstanje (PR 4.06.48) Vlissingen4.06.58minM40   10.251  5:512.8512
390  Jos Brouwer (PR 4.04.44) Grijpskerke4.06.58minM50   10.251  5:512.8512
385  Ronald de Rijke (PR 3.25.44) Middelburg4.07.06minMse   10.246  5:512.8511
386  Gerard Rommers (PR)Vlissingen4.07.08minM60   10.244  5:512.8511
392  Jacky Lambert (PR 3.42.50) Hulst4.07.20minMse   10.236  5:522.8411
396  Jeroen van den BergAlmere4.07.33minMse   10.227  5:522.8411
394  Vital Timmermans (PR 3.32.16) Yerseke4.07.34minMse   10.226  5:522.8411
395  Peter-Paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene4.07.41minM40   10.222  5:522.8410
397  Michael HossNeunkirchen4.07.49minM40   10.216  5:522.8410
398  Kees Sturm (PR 4.05.00) Oost-Souburg4.07.56minMse   10.211  5:532.8410
399  Christian Goudappel (PR)Middelburg4.07.57minMse   10.211  5:532.8410
402  Jan SmitsSchiedam4.08.05minM40   10.205  5:532.8310
400  Lars SchlägerBünde4.08.13minMse   10.200  5:532.8310
406  Rogine Dingemanse (PR)Koudekerke4.08.30minV35   10.188  5:532.83100
405  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.08.34minV35   10.185  5:532.83100
409  Eric BaxRijswijk4.08.37minM40   10.183  5:542.839
401  Joost Liefbroer (PR 3.57.47) Oost-Souburg4.08.48minMse   10.176  5:542.839
411  Joffrey HagendijkRidderkerk4.08.53minMse   10.172  5:542.838
403  Marco MuschDordrecht4.08.56minM40   10.170  5:542.838
407  Anthony van den Berg (PR 3.16.52) Vlissingen4.09.02minM40   10.166  5:542.828
404  Rutger VrijenBussum4.09.09minMse   10.161  5:542.828
408  Wytze Veerman (PR 3.53.15) Ovezande4.09.12minMse   10.159  5:542.828
410  Michel Bekink (PR 3.37.10) Goes4.09.18minMse   10.155  5:542.828
413  Ed BenningshofRotterdam4.09.19minM60   10.155  5:552.828
417  Douwe Wortman (PR 4.02.08) Axel4.09.32minMse   10.146  5:552.828
414  Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg4.09.42minMse   10.139  5:552.827
416  Willem v d WeeleVeere4.09.42minM50   10.139  5:552.827
419  Herman van OostHalsteren4.09.42minM40   10.139  5:552.827
412  Leo de Rijke (PR 3.51.31) Vlissingen4.09.45minM40   10.137  5:552.827
420  Willem Schreijenberg (PR)Biggekerke4.10.03minM40   10.125  5:562.817
415  Eric Grim (PR)Westkapelle4.10.11minM40   10.119  5:562.817
418  Bram Theune (PR)Westkapelle4.10.16minM40   10.116  5:562.817
423  Karel van deGruiterArnemuiden4.10.27minM60   10.109  5:562.816
425  Maaike KrimpenfortBergen op Zoom4.10.38minV35   10.101  5:562.8190
422  Theo Zoontjens (PR 3.54.49) Koudekerke4.10.43minM60   10.098  5:572.806
421  Arie van der PijlBarendrecht4.10.45minM60   10.097  5:572.806
424  John ZabickiBilthoven4.10.53minM50   10.091  5:572.806
429  Pieter LuijtenSteenbergen4.11.02minM40   10.085  5:572.806
426  Hans GijsbersDeurne4.11.05minM50   10.083  5:572.805
428  Rini Quist (PR 3.50.58) Heinkenszand4.11.35minM50   10.063  5:582.805
427  Tim SchulzBochum4.11.44minMse   10.057  5:582.795
437  Kees KoolsHoogerheide4.11.50minM40   10.053  5:582.795
433  Angelina Fondse-van DoornVlissingen4.12.03minV35   10.044  5:582.7984
431  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg4.12.04minMse   10.044  5:582.794
434  Paul Meijers (PR)Biggekerke4.12.05minM40   10.043  5:582.794
435  Rene van der Veer (debuut) Serooskerke4.12.09minMse   10.040  5:592.794
438  Maurice Steketee (PR 3.51.31) Middelburg4.12.12minMse   10.038  5:592.794
439  Raymond Gerrits (PR 3.42.15) Middelburg4.12.12minMse   10.038  5:592.794
432  Martin de Visser (PR 3.58.30) Middelburg4.12.13minM40   10.038  5:592.794
430  Kees Geertse (PR)Meliskerke4.12.17minM50   10.035  5:592.794
441  Wilfred JoossensRoosendaal4.12.28minM40   10.028  5:592.794
443  Nico Meijer (PR 4.03.47) Grijpskerke4.12.30minM40   10.027  5:592.794
440  Jack Mechielsen (PR 3.47.41) Terneuzen4.12.44minM40   10.017  5:592.784
446  Jan Provoost (PR 3.49.43) Kapelle-Biezelinge4.12.48minMse   10.015  5:592.784
445  Sander Dingemanse (debuut) Middelburg4.12.49minMse   10.014  5:592.784
442  Theo van de Klundert (debuut) Melissant4.12.51minM40   10.013  6:002.784
436  Gerry van Putten (PR 3.37.38) Wemeldinge4.12.59minV35   10.007  6:002.7880
448  Andre van den Ende (PR 4.02.18) Nisse4.13.02minM50   10.005  6:002.783
444  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.13.06minM50   10.003  6:002.783
452  Mark van der KaapZevenbergen4.13.08minMse   10.001  6:002.783
447  Loek LelieveldOud Beijerland4.13.17minM50   9.996  6:002.783
449  Cor Duinhouwer (PR 3.03.58) Renesse4.13.41minM60   9.980  6:012.773
455  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg4.13.41minM50   9.980  6:012.773
450  Richard Koops (PR 3.44.46) Domburg4.13.54minMse   9.971  6:012.773
454  Adrie Mathijssen (PR 3.00.32) Goes4.14.08minM50   9.962  6:012.772
451  Remco Dekker (PR 3.47.45) Grijpskerke4.14.13minMse   9.959  6:012.772
453  John Sieling (PR 3.57.49) Middelburg4.14.28minM50   9.949  6:022.762
456  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.14.32minM40   9.946  6:022.762
458  Hugo Meeusen (PR 4.01.14) Terneuzen4.14.38minMse   9.943  6:022.762
463  Andre HendrikseBergschenhoek4.14.44minM40   9.939  6:022.762
462  Andre Houwing (PR 3.54.50) Vlissingen4.14.46minM60   9.937  6:022.762
464  Beb Thijs (PR 4.14.16) Middelburg4.15.01minV55   9.928  6:032.7672
457  Peter Grutter (PR 3.52.57) Heinkenszand4.15.02minM40   9.927  6:032.762
460  Rinus Joosse (PR 2.54.09) Wilhelminadorp4.15.06minM60   9.924  6:032.762
461  Enrico Kraak (PR 4.07.29) Goes4.15.11minMse   9.921  6:032.762
465  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen4.15.12minM40   9.920  6:032.762
459  Friederike BeckWuppertal4.15.16minV35   9.918  6:032.7571
466  Rob Jongeneel (PR 3.56.50) Middelburg4.15.42minM40   9.901  6:042.751
467  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.15.42minM50   9.901  6:042.751
468  Jan de Carpentier (PR 4.01.13) Goes4.15.42minM50   9.901  6:042.751
469  Mark Geuze (PR 3.31.58) Middelburg4.16.15minM40   9.880  6:042.741
471  Niek Tramper (PR)Middelburg4.16.37minM50   9.866  6:052.741
482  Hans SuilenMiddelharnis4.16.39minM40   9.864  6:052.741
474  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg4.16.41minM50   9.863  6:052.741
470  Jos van den Boomgaard (PR)Middelburg4.16.43minMse   9.862  6:052.741
472  Ruud Coenen (PR 4.07.48) Middelburg4.16.53minMse   9.855  6:052.741
480  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg4.16.56minMse   9.854  6:052.741
473  Tonny de Ruijter (PR 3.19.55) Vlissingen4.16.58minM60   9.852  6:052.741
485  Piet Wisse (PR 3.22.10) Aagtekerke4.17.01minM40   9.850  6:052.741
486  Elna Wisse (PR)Aagtekerke4.17.01minV35   9.850  6:052.7464
489  Wim Bommeljé (PR 3.51.56) Vlissingen4.17.14minM50   9.842  6:062.73-
476  Hans van GinnekenDordrecht4.17.16minM40   9.841  6:062.73-
490  Jan BilterijstEnschede4.17.22minM50   9.837  6:062.73-
479  Pieter Poortvliet (PR 3.35.50) Veere4.17.24minMse   9.836  6:062.73-
484  Peter Wisse (debuut) Oostkapelle4.17.25minM50   9.835  6:062.73-
478  Christiaan Hage (PR)Vlissingen4.17.33minMse   9.830  6:062.73-
475  Karl SchroederEschweiler4.17.34minM40   9.829  6:062.73-
477  Marco Kamstra (PR 4.05.36) Arnemuiden4.17.37minMse   9.827  6:062.73-
483  Robert Metske (debuut) Tholen4.17.45minMse   9.822  6:072.73-
494  Kurt Schr?derGeilenkirchen4.17.48minM40   9.820  6:072.73-
487  Harry Christiaanse (PR 3.25.17) Yerseke4.17.50minM40   9.819  6:072.73-
491  Edwin BommeljWemeldinge4.17.52minMse   9.818  6:072.73-
492  Hugo Poortvliet (PR 3.57.28) Arnemuiden4.17.52minM60   9.818  6:072.73-
493  Sigrid EickerGeldern4.17.58minV55   9.814  6:072.7360
481  Dennis But (PR 3.25.24) Middelburg4.18.00minMse   9.813  6:072.73-
488  Jan Kaan (PR 4.04.29) Rilland4.18.00minM50   9.813  6:072.73-
495  Rianca Poppe (PR 4.11.41) Biggekerke4.18.16minV35   9.803  6:072.7259
501  Jan de Jonge (PR 3.55.08) Biervliet4.18.19minM60   9.801  6:072.72-
496  Eugene Louwerse (PR 4.01.38) Middelburg4.18.29minM50   9.794  6:082.72-
499  Ronald SchotBurgh-Haamstede4.18.41minMse   9.787  6:082.72-
503  Johan Walpot (PR 3.58.08) Bruinisse4.18.49minM40   9.782  6:082.72-
502  Job Matthijsse (PR 2.44.14) Middelburg4.18.51minM60   9.781  6:082.72-
508  Michael StegersRösrath4.18.52minM40   9.780  6:082.72-
500  Peter van Stee (PR 3.52.01) Lewedorp4.18.56minMse   9.777  6:082.72-
505  Jan BroersNijkerkerveen4.18.58minM50   9.776  6:082.72-
497  Ton HoefakkerZeist4.19.08minM40   9.770  6:082.71-
510  Jan Joosse (PR 3.40.29) Kapelle-Biezelinge4.19.12minM40   9.767  6:092.71-
506  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg4.19.14minM40   9.766  6:092.71-
518  Hans WerkerBoskoop4.19.21minM40   9.762  6:092.71-
498  Fred van der RoestHilversum4.19.22minM40   9.761  6:092.71-
511  De WitBergen op Zoom4.19.22minMse   9.761  6:092.71-
507  Leo Francke (PR 4.15.05) Oostkapelle4.19.23minM50   9.760  6:092.71-
515  Irene SchroederJ?lich4.19.24minV45   9.760  6:092.7155
504  Pieter Karman (debuut) Lewedorp4.19.26minM50   9.759  6:092.71-
512  Omer van RenterghemAmersfoort4.19.26minM40   9.759  6:092.71-
516  Hans-Willi SchroederJ?lich4.19.26minM50   9.759  6:092.71-
514  Jan van Doorn (PR 3.55.07) Heinkenszand4.19.32minM50   9.755  6:092.71-
513  ?ndr? van LieshoutNumansdorp4.19.33minM50   9.754  6:092.71-
509  Izaak van de Ketterij (PR)Arnemuiden4.19.39minM40   9.750  6:092.71-
521  Peter Rentmeester (PR 3.59.42) Yerseke4.20.04minM40   9.735  6:102.70-
517  Wim Provoost (PR 4.08.14) Renesse4.20.08minM50   9.732  6:102.70-
519  Herman van Hoeve (PR 4.05.59) Vlissingen4.20.16minM50   9.727  6:102.70-
522  Ruud MeursHellevoetsluis4.20.16minM40   9.727  6:102.70-
520  Pascal Eltink (PR 3.41.59) Vlissingen4.20.22minMse   9.724  6:102.70-
527  Ludwig Kouijzer (PR 4.04.00) Koewacht4.20.34minM40   9.716  6:112.70-
523  Hans de Haan (debuut) Middelburg4.20.37minM40   9.714  6:112.70-
526  Jaap Rentier (PR 3.59.00) Koudekerke4.20.40minM40   9.712  6:112.70-
528  Wim BoonhofBaarlo4.20.46minM50   9.709  6:112.70-
525  Marco Tax (PR)Domburg4.20.49minMse   9.707  6:112.70-
524  Leon GoorDordrecht4.21.07minM40   9.696  6:112.69-
530  Koen BijlHerwijnen4.21.26minM50   9.684  6:122.69-
531  Martin Kempe (PR 3.35.03) Bruinisse4.21.38minMse   9.677  6:122.69-
535  Kornelia SchneiderOberhelfenschwil4.21.51minV35   9.669  6:122.6947
533  Marcus WeinkopfUnkel4.21.52minM40   9.668  6:122.69-
532  Willem van den BoogaartAxel4.21.57minM40   9.665  6:122.68-
529  Bram witte (PR 3.49.58) Vrouwenpolder4.22.05minM50   9.660  6:132.68-
541  Joost Sanderse (PR)Goes4.22.10minMse   9.657  6:132.68-
538  Patrick Vogel (PR 3.47.10) Middelburg4.22.14minM40   9.654  6:132.68-
537  Lodewijk Verhaar (debuut) Middelburg4.22.19minM50   9.651  6:132.68-
534  Hans van der ZalmAssen4.22.20minM40   9.651  6:132.68-
539  Enno Meijers (PR 3.50.30) Middelburg4.22.30minM40   9.645  6:132.68-
536  Gerda van de Klundert (debuut) Melissant4.22.41minV35   9.638  6:142.6845
540  Sander Janse (PR 3.54.58) Middelburg4.23.00minMse   9.626  6:142.67-
545  Willemien GijsbersDeurne4.23.08minV45   9.621  6:142.6743
542  Marcel Richard (PR 4.15.32) Zoutelande4.23.17minM50   9.616  6:142.67-
543  Henry BinkWaalwijk4.23.33minM40   9.606  6:152.67-
544  Wim Allaart (PR 4.02.09) Grijpskerke4.23.43minM50   9.600  6:152.67-
547  Piet Verhage (PR 4.07.44) Westkapelle4.23.44minM60   9.599  6:152.67-
550  Tanja VeldmanAmsterdam4.23.46minVse   9.598  6:152.6741
546  Stephan Willemstein (PR)Westkapelle4.23.48minMse   9.597  6:152.67-
548  Marco RoelandZeist4.23.54minM40   9.593  6:152.66-
552  Arjen Griep (debuut) Goes4.23.59minM40   9.590  6:152.66-
549  Ingrid Koene (PR 3.28.34) Yerseke4.24.00minV45   9.590  6:152.6641
553  Hans van der Welle (PR 4.03.38) Middelburg4.24.12minM50   9.583  6:162.66-
551  Heleen van Vlaardingen (PR 4.19.53) Middelburg4.24.17minV45   9.579  6:162.6640
554  Berend Jan LuchtenbergBarneveld4.24.17minM40   9.579  6:162.66-
557  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Middelburg4.24.52minM40   9.558  6:172.66-
555  Cor den Hamer (PR 4.04.39) Hoek4.24.58minM50   9.555  6:172.65-
559  Daan Fonteine (PR)Dreischor4.25.02minM70   9.552  6:172.65-
556  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.25.15minMse   9.545  6:172.65-
558  Martin de Regt (PR 3.57.19) Kapelle-Biezelinge4.25.34minM40   9.533  6:182.65-
562  Goof LindijerDoorn4.25.46minM50   9.526  6:182.65-
561  Erwin Koppejan (PR 4.09.20) Oudelande4.25.57minM50   9.519  6:182.64-
560  Abby de Kam (PR)Vlissingen4.26.00minMse   9.518  6:182.64-
565  Morien Janse (PR 4.05.18) Westkapelle4.26.04minVse   9.515  6:182.6435
567  Petra Verhulst (PR 4.07.44) Westkapelle4.26.13minV35   9.510  6:192.6434
563  Ko van Garderen (PR)Middelburg4.26.19minM40   9.506  6:192.64-
564  Cor BaarsNieuwland4.26.28minM40   9.501  6:192.64-
569  Etienne Verhoef (PR 3.59.56) Goes4.26.37minMse   9.496  6:192.64-
570  Arno van Trigt (debuut) Goes4.26.41minM50   9.493  6:192.64-
566  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle4.26.47minM60   9.490  6:192.64-
568  Mirjam Kloet (PR 3.54.26) Arnemuiden4.26.47minV35   9.490  6:192.6433
572  Ruud de Wolf (PR 4.15.31) Vlissingen4.27.03minM40   9.480  6:202.63-
571  Onno Mondeel (PR)Middelburg4.27.07minM40   9.478  6:202.63-
573  Eric van der LindenBergen op Zoom4.27.23minM40   9.468  6:202.63-
575  Rob MarinusHeerhugowaard4.27.56minM40   9.449  6:212.62-
576  Piet Loeve (PR 4.01.12) Scharendijke4.27.58minM40   9.448  6:212.62-
578  Gerard SlotemaZwijndrecht4.28.29minM40   9.430  6:222.62-
579  Ronald Moerland (PR 3.43.01) Burgh-Haamstede4.28.29minMse   9.430  6:222.62-
582  Milko van SighemWestkapelle4.28.29minMse   9.430  6:222.62-
585  Marco Mandemaker (PR)s-Gravenpolder4.28.35minM40   9.426  6:222.62-
574  Christoph KlemenzDusseldorf4.28.38minM40   9.424  6:222.62-
584  Daan Eikenhout (PR)Middelburg4.28.50minM40   9.417  6:222.62-
577  Eric E. van der StarreRaamsdonksveer4.28.53minM40   9.416  6:222.62-
580  Kees de Voogd (PR 4.07.53) Meliskerke4.29.06minM50   9.408  6:232.61-
581  Peter Bollebakker (PR 4.22.20) Vlissingen4.29.07minM50   9.407  6:232.61-
583  John Kommer (PR 3.25.31) Kerkwerve4.29.09minMse   9.406  6:232.61-
589  André de Koning (PR 4.27.20) Goes4.29.14minM50   9.403  6:232.61-
588  Henri WoltersHantumhuizen4.29.17minM60   9.402  6:232.61-
590  Maarten Klapwijk (PR 4.20.18) Middelburg4.29.28minM40   9.395  6:232.61-
586  Harry Kwakkelaar (PR 3.59.24) Vlissingen4.29.34minM50   9.392  6:232.61-
592  Sascha de LandmeterVlissingen4.29.37minMse   9.390  6:232.61-
591  Ada Geuze (PR 3.12.11) Middelburg4.29.40minVse   9.388  6:232.6125
593  Wouter de VriesMiddelburg4.29.41minMse   9.388  6:232.61-
587  Norbert de Mol (PR 4.06.54) Kapelle-Biezelinge4.29.45minMse   9.385  6:242.61-
594  Ernst Cysouw (PR)Zierikzee4.29.49minM40   9.383  6:242.61-
595  Corina Lievense (PR 3.52.06) Middelburg4.29.51minV35   9.382  6:242.6125
598  Hans lucien RoosenKnokke-heist4.30.04minMse   9.374  6:242.60-
596  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke4.30.11minMse   9.370  6:242.60-
597  Karel Francke (PR)Zoutelande4.30.50minM50   9.348  6:252.60-
605  Matty Gabrielse (PR)Westkapelle4.30.53minV45   9.346  6:252.6023
601  Jan Lindenberg (PR 3.56.42) Middelburg4.30.57minM50   9.344  6:252.60-
599  Lenie Lievense (debuut) Zoutelande4.31.02minV55   9.341  6:252.5922
604  Michaela SchwinnenBitburg4.31.02minV35   9.341  6:252.5922
608  Patrick Bliek (PR 4.25.13) Goes4.31.03minM40   9.340  6:252.59-
609  Nicole SpruitVeldhoven4.31.11minV35   9.336  6:262.5922
602  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg4.31.12minM40   9.335  6:262.59-
600  Jacco Ringelberg (debuut) Goes4.31.19minMse   9.331  6:262.59-
603  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen4.31.19minM40   9.331  6:262.59-
611  Pierre La GrandNederland4.31.30minMse   9.325  6:262.59-
606  Pietjan Platschorre (PR)Kortgene4.31.41minM50   9.319  6:262.59-
607  Izak van Maldegem (PR 4.05.24) Kortgene4.31.43minM40   9.317  6:262.59-
612  Hans HouwingRotterdam4.32.04minM50   9.305  6:272.58-
610  Marko PhernambucqMeerssen4.32.10minMse   9.302  6:272.58-
617  Hans Alewijnse (PR 4.06.25) Vlissingen4.32.21minMse   9.296  6:272.58-
618  Nathalie Marijs La GrandArnemuiden4.32.26minVse   9.293  6:272.5819
613  Mark van Leeuwen (debuut) Groningen4.32.30minMse   9.291  6:272.58-
614  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp4.32.44minM40   9.283  6:282.58-
616  Jan Hogeweg (PR 4.20.18) Oostkapelle4.32.53minM40   9.278  6:282.58-
628  Wilma Steendijk (PR 4.28.17) Middelburg4.32.56minV45   9.276  6:282.5818
622  Cornelia VenicxMaasmechelen4.32.58minV45   9.275  6:282.5818
623  Donny op de LochtMaasmechelen4.32.59minM40   9.274  6:282.58-
620  Corrie ReugebrinkRoosendaal4.33.02minV45   9.272  6:282.5818
629  Harry TiegesBergen op Zoom4.33.04minM50   9.271  6:282.58-
615  Edwin van de Ven (PR 4.20.28) Serooskerke4.33.09minMse   9.269  6:282.57-
619  Pieter Jan Mersie (PR 4.13.48) Middelburg4.33.13minM50   9.266  6:292.57-
627  Martijn Bliek (debuut) Goes4.33.14minMse   9.266  6:292.57-
630  Leo de Baan (PR 3.39.26) Vlissingen4.33.15minMse   9.265  6:292.57-
621  Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28) Middelburg4.33.17minM40   9.264  6:292.57-
634  Frank de Koeijer (PR 4.19.40) Middelburg4.33.34minMse   9.254  6:292.57-
636  Henny de Jonge (PR)Burgh-Haamstede4.33.35minV45   9.254  6:292.5717
639  Dorien Coomans (PR 4.27.59) Aagtekerke4.33.40minV35   9.251  6:292.5717
631  Diana RuygrokWassenaar4.33.43minV35   9.249  6:292.5717
635  Bart DelhaasAlmere4.33.43minM40   9.249  6:292.57-
632  Guus van VeenWassenaar4.33.45minM40   9.248  6:292.57-
624  Johan van DijkVeere4.33.49minMse   9.246  6:292.57-
625  Leo Hage (PR 4.15.34) Middelburg4.33.53minMse   9.244  6:292.57-
626  Jos Meeuwse (PR 3.24.04) Arnemuiden4.33.54minM40   9.243  6:292.57-
638  Sylvestro Lorello (PR 4.09.13) Biggekerke4.33.55minMse   9.243  6:302.57-
633  Sam Mulder (PR 4.16.09) Middelburg4.34.06minMse   9.236  6:302.57-
640  Hans Wijkhuys (PR)Meliskerke4.34.35minMse   9.220  6:302.56-
637  Erwin Houmes (PR 4.13.09) Vlissingen4.34.44minMse   9.215  6:312.56-
641  Juliette Visser (PR)Goes4.34.47minV45   9.213  6:312.5615
645  Marion Leenpoel (PR)Kamperland4.35.09minV45   9.201  6:312.5614
642  Iris de Rijke (debuut) Vlissingen4.35.13minVse   9.199  6:312.5614
644  Leo Luijk (debuut) Vlissingen4.35.16minM60   9.197  6:312.55-
643  Bram Maljaars (PR 4.28.48) Oostkapelle4.35.26minM40   9.192  6:322.55-
646  Jacko de Ridder (PR 3.48.02) Arnemuiden4.35.44minMse   9.182  6:322.55-
647  Jan van den BroekGeldermalsen4.36.13minM50   9.166  6:332.55-
651  Arjen Jeras (PR 4.04.21) Middelburg4.36.18minM40   9.163  6:332.55-
648  Ton de VeenZoetermeer4.36.23minM50   9.160  6:332.54-
650  Roel Latuheru (PR 4.33.30) Middelburg4.36.27minMse   9.158  6:332.54-
653  Margriet Weezepoel (debuut) Middelburg4.36.29minV45   9.157  6:332.5412
649  John van Veen (PR 3.54.11) Middelburg4.36.56minM50   9.142  6:342.54-
652  Marco van 't Westeinde (PR 4.06.37) Arnemuiden4.37.01minMse   9.139  6:342.54-
657  Jan van der Maas (debuut) Burgh-Haamstede4.37.07minM60   9.136  6:342.54-
655  Gerard van VeenPurmerend4.37.13minM50   9.133  6:342.54-
659  Lenie van Kleven (PR 4.22.35) Vlissingen4.37.20minV45   9.129  6:342.5411
654  Huguette Declercq (PR 3.21.15) Vlissingen4.37.24minV55   9.127  6:342.5410
660  Simon Wielemaker (PR 4.10.17) Vlissingen4.37.30minMse   9.123  6:352.53-
658  Jan DeschachtAssebroek (Brugge)4.37.38minM40   9.119  6:352.53-
656  Conno Francke (PR 3.43.09) Gapinge4.37.42minM40   9.117  6:352.53-
666  Robby TjokroatmoHoogvliet Rotterdam4.38.06minM40   9.104  6:352.53-
667  Leendert de GrootSchiedam4.38.06minM40   9.104  6:352.53-
662  Sascha StrackDuisburg4.38.18minMse   9.097  6:362.53-
661  Hans JalinkSpijkenisse4.38.19minM60   9.096  6:362.53-
670  Gerbrand den HerderMiddelburg4.38.27minMse   9.092  6:362.53-
665  Dick Hilberdink (PR 4.09.27) Vlissingen4.38.30minM40   9.090  6:362.53-
668  Arjen de Vos (PR 4.37.33) Colijnsplaat4.38.36minM40   9.087  6:362.52-
669  Leen van den BergAlmere4.38.40minM50   9.085  6:362.52-
671  Christl HeineWolfenb?ttel4.39.00minV55   9.074  6:372.528
664  Jeroen Hage (PR 3.55.01) Middelburg4.39.04minM40   9.072  6:372.52-
672  Bram de Blaeij (PR 4.10.36) Heinkenszand4.39.05minM50   9.071  6:372.52-
675  Edgar Angelini (PR 3.45.32) Koudekerke4.39.05minM40   9.071  6:372.52-
673  Vera de Blaeij (PR)Heinkenszand4.39.06minVse   9.071  6:372.528
663  Marco Walhout (PR 3.50.36) Vlissingen4.39.08minMse   9.070  6:372.52-
676  Wim Geschiere (PR)Middelburg4.39.42minM40   9.051  6:382.51-
674  Annet van der Meule (PR)Biggekerke4.40.01minVse   9.041  6:382.517
678  Peter Bus (PR)Vlissingen4.40.07minM40   9.038  6:382.51-
679  Jacco de Meij (PR 4.21.32) Ritthem4.40.12minMse   9.035  6:382.51-
682  Margreeth CapelleVeenendaal4.40.17minV45   9.033  6:392.517
677  Erik Huiszoon (PR 4.32.51) Middelburg4.40.23minM40   9.029  6:392.51-
680  Cor van de PolderStellendam4.40.31minM50   9.025  6:392.51-
681  Rinus Paardekooper (PR 3.39.56) Goes4.40.46minM40   9.017  6:392.50-
685  Muriel HendrkxKoudekerke4.41.35minV35   8.991  6:402.505
683  Sjaak de Ridder (PR)Arnemuiden4.41.49minM40   8.983  6:412.50-
684  Jules Geirnaerdt (debuut) Kortgene4.41.51minM40   8.982  6:412.50-
686  Ina Wattel (debuut) Serooskerke4.42.08minVse   8.973  6:412.495
687  Simon Wattel (PR 4.35.56) Serooskerke4.42.08minM40   8.973  6:412.49-
688  Rien Schrier (debuut) Vlissingen4.42.15minM50   8.970  6:412.49-
689  Jan-Pieter van Beest (PR 4.40.47) Zierikzee4.42.15minMse   8.970  6:412.49-
690  Pim FokUtrecht4.42.54minM40   8.949  6:422.49-
691  Kees Capelle (PR 4.41.24) Oostkapelle4.43.24minM40   8.933  6:432.48-
693  Sigrid Jense (PR)Middelburg4.43.48minV35   8.921  6:442.483
692  Tjakko deJongTubbergen4.44.05minM40   8.912  6:442.48-
694  Cees Reijnhout (PR 4.28.28) Kortgene4.44.31minM50   8.898  6:452.47-
699  Folkert Kasemier (PR 4.22.34) Zierikzee4.44.33minM50   8.897  6:452.47-
700  Winny Dierks (PR 4.31.43) Grijpskerke4.44.43minV35   8.892  6:452.472
695  Kees Sent (debuut) Krabbendijke4.44.58minM50   8.884  6:452.47-
696  Kees MinnaardKrabbendijke4.44.59minM50   8.884  6:452.47-
697  Bram Lagendijk (debuut) Krabbendijke4.45.01minM50   8.883  6:452.47-
701  Nicole CurinckxBalen4.45.16minV45   8.875  6:462.472
698  Flip van de WaerdtMaarsbergen4.45.20minM50   8.873  6:462.46-
702  Marcel Krikke (PR 4.26.35) Middelburg4.45.21minM40   8.872  6:462.46-
703  Tina Verhulst (PR)Oostkapelle4.45.22minV35   8.872  6:462.462
704  Daan Gabrielse (PR 4.40.08) Westkapelle4.45.36minM50   8.864  6:462.46-
708  Jan Maranus (PR 4.41.23) Grijpskerke4.45.56minM60   8.854  6:472.46-
706  Johan van den BergBergen op Zoom4.46.07minM40   8.848  6:472.46-
707  Henk Kasper (PR 4.00.46) Wemeldinge4.46.21minM50   8.841  6:472.46-
711  Hans Bek (PR)Middelburg4.46.32minM50   8.836  6:472.45-
705  Saskia Schroevers (debuut) Vlissingen4.46.36minV35   8.834  6:482.451
712  Coby Coppoolse (debuut) Grijpskerke4.46.44minV45   8.829  6:482.451
709  Herman EuvermanZwolle4.46.59minM50   8.822  6:482.45-
710  Jan GorissenWillemstad4.46.59minM50   8.822  6:482.45-
714  Rob BiemondLelystad4.47.12minM40   8.815  6:482.45-
713  Julia Paauwe (PR 4.09.11) Oostkapelle4.47.27minV45   8.807  6:492.451
719  Emile de Die (PR 4.01.47) Kortgene4.47.28minM40   8.807  6:492.45-
716  Kees Blankenburgh (PR 4.46.03) Middelburg4.47.33minM40   8.804  6:492.45-
718  Nico Verheul (PR)Oostburg4.47.34minM50   8.804  6:492.45-
715  Mark ColenEtten-Leur4.47.51minM40   8.795  6:492.44-
717  Dr. Bettina MeckingDuisburg4.47.56minV35   8.793  6:492.441
722  Sylvia KellerWattwil4.48.10minV45   8.786  6:502.44-
720  Michel HanssenGeleen4.48.13minM40   8.784  6:502.44-
723  Jaap de KamAmstelveen4.48.42minM50   8.769  6:512.44-
721  Barry TholenaarsRidderkerk4.48.58minMse   8.761  6:512.43-
724  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse4.49.11minM50   8.755  6:512.43-
725  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.49.36minM50   8.742  6:522.43-
728  Hans Tramper (PR 4.11.05) Goes4.50.28minMse   8.716  6:532.42-
730  Donny van DijkOude-Tonge4.50.48minMse   8.706  6:542.42-
733  Judith Dekkers (debuut) Goes4.50.56minV35   8.702  6:542.42-
731  Tom RozenburgVijfhuizen4.51.04minMse   8.698  6:542.42-
727  Jos BlomZeist4.51.11minM50   8.695  6:542.42-
735  Elsbeth HofmaennerOberhelfenschwil4.51.15minV45   8.693  6:542.41-
736  Elfride VerbruggenOberhelfenschwil4.51.19minV45   8.691  6:542.41-
737  Jan van DillenAlblasserdam4.51.21minM50   8.690  6:542.41-
726  Richard Polderdijk (PR 3.59.25) Kortgene4.51.25minM40   8.688  6:542.41-
729  J?rg SchimenzMonchengladbach4.51.33minM40   8.684  6:552.41-
732  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke4.51.42minMse   8.679  6:552.41-
734  Lucas van de Voorde (debuut) Clinge4.51.50minM40   8.675  6:552.41-
739  Claudia Fritz (debuut) Middelburg4.51.52minV35   8.674  6:552.41-
742  Lucille Seuss (debuut) Vlissingen4.52.26minV35   8.657  6:562.40-
740  Richard Oranje (debuut) Goes4.52.29minM40   8.656  6:562.40-
738  John Cevaal (debuut) Nieuw- en Sint Joosland4.52.40minM40   8.650  6:562.40-
741  Niels de Water (PR 4.26.09) Middelburg4.52.50minMse   8.646  6:562.40-
745  Stefan van Damme (PR 3.46.10) Vlissingen4.52.58minMse   8.642  6:572.40-
744  Derk Roelofs (PR 4.24.54) Vlissingen4.53.19minM40   8.631  6:572.40-
743  Marcel Drijdijk (PR 3.31.00) Heinkenszand4.53.21minMse   8.630  6:572.40-
747  Cees de Leeuw (debuut) Oost-Souburg4.53.32minM60   8.625  6:572.40-
746  Fop Fonteijne (debuut) Burgh-Haamstede4.53.38minM50   8.622  6:582.39-
748  Caspar KramersHilvarenbeek4.53.38minM40   8.622  6:582.39-
749  Jan Brink (PR)Vlissingen4.53.50minM40   8.616  6:582.39-
750  Alain van der PolBarendrecht4.54.15minM40   8.604  6:582.39-
751  Michiel RoosNederland4.54.34minMse   8.595  6:592.39-
752  Ad Zuidweg (PR)Kapelle-Biezelinge4.55.37minM40   8.564  7:002.38-
755  Jeffrey Vader (PR 4.55.11) Domburg4.55.37minMse   8.564  7:002.38-
753  Ger Bijster (debuut) Oostkapelle4.56.01minM60   8.553  7:012.38-
754  Harry GoorsenbergKoudekerke4.56.22minM50   8.542  7:012.37-
757  Jos Mol (debuut) s-Heer Arendskerke4.56.32minM40   8.538  7:022.37-
758  Bram de Rijke (PR 4.54.08) Middelburg4.56.39minM70   8.534  7:022.37-
756  Paul Suijk (PR 4.45.25) Oostkapelle4.56.43minM50   8.532  7:022.37-
759  Durk Jan BruinVogelenzang4.57.03minM40   8.523  7:022.37-
761  Jan van der Weijde (PR 4.13.05) Kapelle-Biezelinge4.57.39minM60   8.506  7:032.36-
762  Erik Michielsen (PR)Vlissingen4.57.39minM40   8.506  7:032.36-
763  Sarijke Aerts (PR)Middelburg4.57.49minV45   8.501  7:032.36-
760  Willy van Gimst (PR 4.36.16) Domburg4.58.05minM60   8.493  7:042.36-
764  Ronnie de Nooijer (PR 4.52.33) Oostkapelle4.58.24minM40   8.484  7:042.36-
765  Frits Berveling (debuut) Domburg4.58.38minM50   8.478  7:052.35-
766  Dietmar Gori?enKleve4.58.41minM50   8.476  7:052.35-
767  Frida Bilterijst-d.WeduweEnschede4.58.50minV45   8.472  7:052.35-
768  Kiek van den TweelOosterhout gem Nijme4.58.51minV45   8.471  7:052.35-
769  Siebolt de BoerOosterhout gem Nijme4.58.52minM40   8.471  7:052.35-
770  Kees de GrootMiddelburg5.00.20minM50   8.430  7:072.34-
771  Jan van Schagen (PR 4.17.38) Goes5.00.52minM50   8.415  7:082.34-
772  Imka de Ridder-v.RooijenWestkapelle5.01.26minV35   8.399  7:092.33-
777  Jan Waltz (PR 4.15.44) Wolphaartsdijk5.01.59minM60   8.384  7:092.33-
773  Wilco Boone (PR 4.18.43) Yerseke5.02.32minMse   8.368  7:102.32-
776  Martin Daalhuizen (PR 3.59.01) Aagtekerke5.02.35minM40   8.367  7:102.32-
774  André Nieuwenhuize (PR 4.51.20) Yerseke5.02.37minM50   8.366  7:102.32-
779  Alexander MinderhoudDomburg5.02.38minMse   8.366  7:102.32-
778  Gerard Tibbe (PR)Goes5.02.39minMse   8.365  7:102.32-
775  Jan de Koeijer (debuut) Yerseke5.02.40minM40   8.365  7:102.32-
780  Boudie HoogedeureRoosendaal5.03.07minMse   8.352  7:112.32-
781  Hans van Boven (PR 3.43.36) Kapelle-Biezelinge5.03.09minM40   8.351  7:112.32-
782  Ronald Ridderbos (PR 4.12.25) Serooskerke5.05.00minMse   8.301  7:142.31-
783  Marieke van Belzen (PR 4.08.12) Vlissingen5.05.25minV35   8.289  7:142.30-
784  André Theune (debuut) Middelburg5.06.06minM40   8.271  7:152.30-
785  Helmut KubatDuitsland5.06.08minM60   8.270  7:152.30-
786  Lenie VonkSchiedam5.06.52minV45   8.250  7:162.29-
787  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder5.07.38minM40   8.230  7:172.29-
788  Nancy Soolsma (PR 4.43.37) Middelburg5.08.06minV45   8.217  7:182.28-
789  Piet FrietuusMiddelburg5.08.49minM40   8.198  7:192.28-
790  Adrie Jakobsen (PR 4.14.29) Biggekerke5.09.30minM50   8.180  7:202.27-
791  Bram Faasse (PR 5.07.42) Westkapelle5.09.57minM40   8.168  7:212.27-
792  Marijke van ZeeBad Hofgastein5.10.04minV55   8.165  7:212.27-
794  Margereth van de BoschBurgh-Haamstede5.10.17minV55   8.159  7:212.27-
793  Ben SibonHengelo Ov5.11.03minM50   8.139  7:222.26-
796  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen5.11.36minMse   8.125  7:232.26-
795  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder5.11.41minV55   8.123  7:232.26-
798  Hans Loeve (debuut) Kapelle-Biezelinge5.12.25minM50   8.104  7:242.25-
800  Trudi Belt (PR)Vlissingen5.12.41minV55   8.097  7:252.25-
797  Marleen Huson (PR 4.23.15) Oost-Souburg5.12.43minV45   8.096  7:252.25-
799  Aart van Luijk (PR 4.19.12) Vlissingen5.12.51minM50   8.092  7:252.25-
804  Bas Hoogesteger (debuut) Vlissingen5.14.26minM50   8.052  7:272.24-
802  Cor-Jan Baltus (debuut) Middelburg5.14.29minM40   8.050  7:272.24-
803  Peter de Vreede (debuut) Meliskerke5.14.30minM50   8.050  7:272.24-
805  Karel-Jan MeeuwseKoudekerke5.14.48minM40   8.042  7:282.23-
801  Harm Boer (PR 4.06.33) Goes5.15.07minMse   8.034  7:282.23-
807  Sjaak Wisse (PR)Grijpskerke5.16.01minM40   8.011  7:292.23-
806  Ronald Mesu (PR 3.58.57) Oostkapelle5.16.18minM40   8.004  7:302.22-
808  Cathrien Peeters (PR 4.25.52) Domburg5.16.21minV45   8.003  7:302.22-
809  Thea ZurnBalen5.17.40minV55   7.970  7:322.21-
810  Aarnoud Schout (PR 4.43.55) Middelburg5.18.26minM70   7.950  7:332.21-
811  Vincent van Dijk (PR 3.44.59) Middelburg5.19.02minM50   7.936  7:342.20-
812  Mark BinnendijkOost-Souburg5.19.44minMse   7.918  7:352.20-
814  Ruud PeetersBergen op Zoom5.20.13minM40   7.906  7:352.20-
813  Denny Hoogstrate (PR 4.55.21) Wilhelminadorp5.20.23minMse   7.902  7:362.20-
816  Ids van der MeulenVenlo5.20.42minM50   7.894  7:362.19-
815  Gert Kruitbosch (PR 4.16.47) Goes5.21.02minM40   7.886  7:362.19-
817  Jaime Meeuwissen (PR)Middelburg5.21.52minMse   7.866  7:382.18-
818  Sjaak SchipperGroningen5.22.01minM60   7.862  7:382.18-
819  Eberhard RieckSankt Augustin5.22.19minM40   7.855  7:382.18-
821  Micha Bernard (PR)Domburg5.24.06minMse   7.811  7:412.17-
820  Rinus Riemens (debuut) Biggekerke5.24.09minM50   7.810  7:412.17-
823  Jacqueline Baaijens-van B (PR)Arnemuiden5.24.36minV35   7.799  7:422.17-
822  Bert Jeras (PR 4.36.00) Middelburg5.25.36minMse   7.775  7:432.16-
824  Rink Sipma (PR 5.03.51) Vrouwenpolder5.25.41minM40   7.774  7:432.16-
826  John Provoost (PR 3.59.35) Domburg5.26.26minM40   7.756  7:442.15-
825  Sjakko van SchaikGoes5.26.44minM40   7.749  7:452.15-
827  Ronald Bun (PR 4.37.48) Middelburg5.27.11minM40   7.738  7:452.15-
829  Jan Zandee (PR)Kloetinge5.27.38minM40   7.727  7:462.15-
828  Cees VerhageMiddelburg5.27.54minM50   7.721  7:462.14-
830  Erik Meijers (debuut) Vlissingen5.27.57minM40   7.720  7:462.14-
831  Bastian Hamelink (PR 4.51.12) Terneuzen5.28.53minM50   7.698  7:482.14-
832  Patrick van BovenKamperland5.30.26minMse   7.662  7:502.13-
834  Pim van SighemWestkapelle5.31.03minM50   7.647  7:512.12-
835  Bob Schouten (PR 4.49.23) s-Gravenpolder5.31.20minM40   7.641  7:512.12-
836  Marion Schouwenaar (PR 4.21.17) Kapelle-Biezelinge5.31.35minV45   7.635  7:522.12-
833  Bas Christiaansen (PR 4.04.15) Koudekerke5.31.42minM50   7.632  7:522.12-
837  Frank van OtterloTilburg5.31.59minM50   7.626  7:522.12-
838  Joop van der PasOisterwijk5.32.03minM70   7.624  7:522.12-
839  Christina Peute (PR 4.55.33) Domburg5.32.14minV35   7.620  7:522.12-
840  Heinz Werner Sch?ferDierdorf5.32.29minM50   7.615  7:532.12-
841  Herman van den Dries (PR 4.05.23) Ovezande5.34.39minM40   7.565  7:562.10-
843  Angelique DuvekotOost-Souburg5.34.43minV35   7.564  7:562.10-
844  Rob DuvekotOost-Souburg5.34.45minM40   7.563  7:562.10-
842  Pierre PassierBergen op Zoom5.35.14minM50   7.552  7:572.10-
845  Bram DijkhuizenMiddelburg5.36.55minM40   7.514  7:592.09-
849  Marisa de Goey (PR 5.00.26) Wolphaartsdijk5.37.58minVse   7.491  8:012.08-
846  Angeliqeu de JeuOud Beijerland5.38.18minV35   7.484  8:012.08-
847  Peter de JeuOud Beijerland5.38.18minMse   7.484  8:012.08-
850  Sjaak Maljaars (debuut) s-Gravenpolder5.38.32minM40   7.478  8:012.08-
848  Arjan van Schaik (PR 5.22.26) Goes5.38.46minM40   7.473  8:022.08-
851  Michael WattimenaAmsterdam5.41.00minM40   7.424  8:052.06-
852  Martin van den Bosch (debuut) Bruinisse5.45.08minMse   7.335  8:112.04-
853  Henk Kortlever (PR 5.10.04) Zierikzee5.45.41minM40   7.324  8:122.03-
854  Sven FitzlaffKrefeld5.46.00minM40   7.317  8:122.03-
855  Marian AalbersVeenendaal5.46.26minV35   7.308  8:132.03-
856  Carin van der VaartEwijk5.52.05minV45   7.191  8:212.00-
857  Peter TalboomBergen op Zoom5.52.27minM40   7.183  8:212.00-
858  Ina Verheul (PR 5.10.46) Vlissingen5.53.21minV35   7.165  8:221.99-
860  Ludie van NeijhofLepelstraat5.56.25minM40   7.103  8:271.97-
859  Dick Hoogesteger (PR 3.17.24) Heinkenszand5.56.30minM40   7.102  8:271.97-
861  Esther van Sluijs (PR 4.23.19) Kloetinge5.56.46minVse   7.096  8:271.97-
Mannen: 749 (86.99%) => M40=331 - M50=178 - M60=34 - M70=5 - Mse=201
Vrouwen: 112 (13.01%) => V35=47 - V45=42 - V55=12 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.16 seconden nodig om deze lijst met 861 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020