zondag 31 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Kustloop

Vrouwenpolder, zaterdag 6 september 2008 - Organisatie: Kustloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Huub MaasEtten-Leur1.19.28minMse   15.929  3:464.42517
2  Wim PadmosRockanje1.20.22minM40   15.751  3:494.38492
3  Niels Koole (PR 1.07.15) Zoutelande1.21.35minMse   15.516  3:524.31460
4  Ronnie Overgaauw (PR 1.13.10) Zoutelande1.23.49minMse   15.103  3:584.20404
5  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.24.41minM40   14.948  4:014.15383
6  Marc Riemens (PR 1.18.44) Middelburg1.24.48minMse   14.927  4:014.15380
7  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Middelburg1.24.58minMse   14.898  4:024.14377
8  Hannuel Kramer (PR 1.25.16) Koudekerke1.26.07minMse   14.699  4:054.08350
9  Bart de Koster (PR 1.23.20) Middelburg1.26.22minM40   14.657  4:064.07344
10  John Ravia (PR 1.20.14) Zierikzee1.28.49minMse   14.252  4:133.96291
11  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.29.11minMse   14.194  4:143.94284
12  Adriaan van Keulen (PR 1.17.58) Middelburg1.29.48minMse   14.096  4:153.92272
13  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Vlissingen1.30.09minM40   14.042  4:163.90265
14  Irma Heeren (PR 1.10.03) Harderwijk1.30.20minV40   14.013  4:173.89485
15  Sjaak Brouwer (PR 1.16.54) Middelburg1.30.38minM40   13.967  4:183.88255
16  Hennie Knol (debuut) Arnemuiden1.30.38minMse   13.967  4:183.88255
17  Rinus Witte (PR 1.19.12) Sint Laurens1.30.49minM40   13.939  4:183.87252
18  Patrick Vervaet (PR 1.20.24) Sint Jansteen1.31.27minMse   13.842  4:203.84240
19  Wim van Dijke (PR 1.23.24) Vlissingen1.31.28minM40   13.839  4:203.84239
20  Peter CoenenHoboken1.32.34minMse   13.675  4:233.80219
21  Kees Joosse (PR 1.23.27) Middelburg1.32.50minMse   13.636  4:243.79214
22  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.33.13minMse   13.580  4:253.77207
23  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.34.09minMse   13.445  4:283.73192
24  Alex Verhulst (PR 1.26.06) Westkapelle1.34.17minMse   13.426  4:283.73189
25  Adriaan Coppoolse (PR 1.24.26) Vlissingen1.34.56minMse   13.334  4:303.70179
26  John Davidse (PR 1.31.05) Middelburg1.34.58minM40   13.329  4:303.70178
27  Rene Traas (PR 1.24.10) Kapelle-Biezelinge1.35.45minM40   13.220  4:323.67166
28  Ivo Besuijen (debuut) Middelburg1.36.00minMse   13.186  4:333.66162
29  Andre van Maldegem (PR 1.29.06) Gapinge1.36.02minMse   13.181  4:333.66161
30  Cor de Ridder (PR 1.25.56) Arnemuiden1.36.20minMse   13.140  4:343.65157
31  Richard van Belzen (PR 1.27.57) Serooskerke1.37.03minMse   13.043  4:363.62146
32  Jos Grootjans (PR 1.32.18) Westkapelle1.37.47minM50   12.945  4:383.60135
33  Edward Klunhaar (PR 1.35.55) Veere1.37.47minMse   12.945  4:383.60135
34  Lourens-Jan Hengst (PR 1.28.03) Aagtekerke1.37.52minM40   12.934  4:383.59134
35  Kees-Pieter Geschiere (PR 1.36.43) Serooskerke1.37.54minM40   12.930  4:383.59134
36  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.38.01minM40   12.915  4:393.59132
37  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg1.38.42minM40   12.825  4:413.56123
38  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.38.48minM50   12.812  4:413.56121
39  Chantal Koole (PR 1.30.19) Zoutelande1.39.03minVse   12.780  4:423.55299
40  Peter van Lit (PR 1.18.26) Vlissingen1.39.13minM40   12.758  4:423.54116
41  Kees KoolsHoogerheide1.39.26minM40   12.731  4:433.54113
42  Wim Tempelaar (PR 1.32.05) Vlissingen1.39.27minM50   12.729  4:433.54113
43  René van den BergSpijkenisse1.39.42minM40   12.697  4:443.53110
44  Wim Huibregtse (PR 1.33.46) Westkapelle1.39.42minM40   12.697  4:443.53110
45  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.39.53minM60   12.673  4:443.52107
46  John PenningsAarle Rixtel1.40.23minM40   12.610  4:453.50101
47  Jon van Caspel (PR 1.27.41) Vlissingen1.40.23minM50   12.610  4:453.50101
48  Jos Janse (PR 1.32.12) Middelburg1.40.29minMse   12.598  4:463.50100
49  Ruud Grim (PR 1.35.39) Lewedorp1.40.29minM40   12.598  4:463.50100
50  Marcel de Witte (PR)Ritthem1.40.33minM40   12.589  4:463.5099
51  Charles Vermeulen (PR 1.32.05) Kapelle-Biezelinge1.40.56minM50   12.541  4:473.4895
52  René Florisse (PR 1.37.26) Middelburg1.42.17minM40   12.376  4:513.4479
53  Huub Beelen (PR 1.29.20) Goes1.42.22minM40   12.366  4:513.4378
54  Michiel Bernard (PR)Domburg1.42.33minMse   12.344  4:523.4377
55  Jean-Claude EveraertHulst1.42.56minM40   12.298  4:533.4273
56  Jos Lampert (PR 1.41.58) Koudekerke1.42.58minM40   12.294  4:533.4172
57  Jan Theune (PR 1.42.28) Zoutelande1.43.00minM40   12.290  4:533.4172
58  Frits Broos (PR 1.35.04) Middelburg1.43.17minM40   12.256  4:543.4069
59  Rob Boogaard (PR)Oostkapelle1.43.18minM40   12.254  4:543.4069
60  Piet Posthuma (PR 1.42.23) Oost-Souburg1.43.18minM50   12.254  4:543.4069
61  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.43.42minM50   12.207  4:553.3965
62  Rob Jeras (PR 1.36.15) Middelburg1.44.08minM40   12.156  4:563.3861
63  Raymond Arratoon (PR)Vlissingen1.44.17minM40   12.139  4:573.3759
64  Bart Tullenaar (PR 1.39.02) Vlissingen1.44.19minM40   12.135  4:573.3759
65  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) S-Heerenhoek1.44.35minM50   12.104  4:573.3657
66  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.44.37minM50   12.100  4:583.3656
67  Robert Kraaijenbrink (PR 1.27.41) Renesse1.44.37minM40   12.100  4:583.3656
68  Jan van der Vleuten (PR)Vlissingen1.44.43minM40   12.088  4:583.3655
69  Peter de Pagter (PR 1.39.57) Vlissingen1.44.43minM40   12.088  4:583.3655
70  Hans van Sluijs (PR)Middelburg1.44.49minM50   12.077  4:583.3554
71  Aart Joziasse (PR 1.29.45) Middelburg1.44.55minM40   12.065  4:583.3554
72  Erik Malcorps (PR 1.37.34) Middelburg1.45.00minM40   12.056  4:593.3553
73  Simon van BovenNijkerk1.45.03minM50   12.050  4:593.3552
74  Edwin Davidse (PR 1.39.29) Middelburg1.45.06minM40   12.044  4:593.3552
75  Leo Zuidweg (PR 1.41.52) Middelburg1.45.13minM40   12.031  4:593.3451
76  Krijn van Sparrentak (PR 1.45.06) Biggekerke1.45.16minM40   12.025  4:593.3450
77  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.45.17minM40   12.023  4:593.3450
78  Rob Wattel (PR 1.44.04) Serooskerke1.45.21minM40   12.016  5:003.3450
79  Peter Stroo (PR)Serooskerke1.45.22minM50   12.014  5:003.3450
80  Peter Geijs (PR 1.39.39) Goes1.45.36minM40   11.987  5:003.3348
81  Jos Meeuwse (PR 1.30.56) Arnemuiden1.45.40minM40   11.980  5:013.3347
82  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.45.40minMse   11.980  5:013.3347
83  Ronald van den Berg (PR 1.40.32) Vlissingen1.45.44minMse   11.972  5:013.3347
84  Gert Joziasse (PR)Middelburg1.45.45minMse   11.970  5:013.3346
85  Christiaan Hage (PR)Vlissingen1.45.48minMse   11.965  5:013.3246
86  Peter Schouwenaar (PR)Koudekerke1.45.58minM40   11.946  5:013.3245
87  Jan de Vries (PR 1.37.54) Biggekerke1.45.58minM50   11.946  5:013.3245
88  Hans van der Peijl (PR)Domburg1.46.02minM40   11.938  5:023.3244
89  Harmen van Eijzeren (PR 1.39.20) Meliskerke1.46.21minMse   11.903  5:023.3142
90  Hans Corbijn (PR 1.35.00) Oostkapelle1.46.26minM40   11.893  5:033.3041
91  Wim Wouters (PR 1.17.00) Kruiningen1.46.37minM50   11.873  5:033.3039
92  Floris Willeboordse (PR 1.13.05) Vrouwenpolder1.46.44minMse   11.860  5:043.2939
93  Jos Put (PR 1.37.17) Vlissingen1.47.01minM40   11.829  5:043.2936
94  Anita Joziasse (PR 1.30.18) Goes1.47.02minV40   11.827  5:043.29169
95  Inge Sep?1.47.04minV40   11.823  5:043.28168
96  Kobus Botman (PR 1.41.59) Middelburg1.47.13minMse   11.806  5:053.2835
97  Steef Berrevoets (PR 1.33.03) Bruinisse1.47.14minM40   11.805  5:053.2835
98  Jacco de Koster (PR 1.38.51) Schoondijke1.48.09minMse   11.705  5:083.2529
99  Jurjen MoolbroekVlissingen1.48.14minMse   11.696  5:083.2528
100  Digna de Boer (PR 1.42.29) Burgh-Haamstede1.48.26minV50   11.674  5:083.24150
101  Christian Goudappel (debuut) Middelburg1.48.59minMse   11.615  5:103.2324
102  Frank van Boxtel (PR 1.46.29) Vlissingen1.49.06minM50   11.603  5:103.2223
103  Saskia Bertijn (PR)Oost-Souburg1.49.11minVse   11.594  5:113.22140
104  Wim Huurman (PR 1.42.32) Goes1.49.14minM50   11.588  5:113.2222
105  John Cevaal (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.49.33minM40   11.555  5:123.2120
106  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.49.35minM40   11.551  5:123.2120
107  Ab de BuckDordrecht1.49.40minM40   11.543  5:123.2120
108  Jaap Glerum (PR)Kapelle-Biezelinge1.49.51minM40   11.523  5:123.2019
109  Nicole Constandse (PR 1.41.05) Middelburg1.49.51minVse   11.523  5:123.20131
110  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.49.56minM40   11.515  5:133.2018
111  Hans van der Sande (PR 1.49.41) Middelburg1.50.01minM50   11.506  5:133.2018
112  Kees Sturm (PR 1.42.48) Oost-Souburg1.50.04minMse   11.501  5:133.1918
113  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.50.05minM40   11.499  5:133.1917
114  Marietta van Anrooij (PR 1.38.42) Kapelle-Biezelinge1.50.16minV40   11.480  5:143.19126
115  Martin de Visser (PR 1.41.24) Middelburg1.50.19minM40   11.475  5:143.1916
116  John Kommer (PR 1.33.56) Kerkwerve1.50.24minMse   11.466  5:143.1916
117  Jack van Aspert (PR 1.31.50) Middelburg1.50.33minM50   11.450  5:143.1815
118  Willemien de Nooyer (PR 1.40.40) Koudekerke1.50.39minV40   11.440  5:153.18122
119  Joost Liefbroer (PR 1.39.29) Oost-Souburg1.50.53minMse   11.416  5:153.1714
120  Bram Witte (PR 1.39.02) Vrouwenpolder1.51.02minM50   11.401  5:163.1713
121  John Sieling (PR 1.40.01) Middelburg1.51.17minM50   11.375  5:163.1612
122  Arnold Eggink (PR 1.41.41) Gapinge1.51.23minM40   11.365  5:173.1612
123  Arjen Griep (PR)Goes1.51.24minM40   11.363  5:173.1611
124  Maurice Korstanje (debuut) Vlissingen1.51.29minM40   11.355  5:173.1511
125  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle1.51.35minM60   11.344  5:173.1511
126  Pieter Sturm (PR 1.29.23) Oost-Souburg1.51.39minMse   11.338  5:183.1510
127  Hans de Haan (PR)Middelburg1.51.40minM40   11.336  5:183.1510
128  Willem de Leeuw (PR 1.50.21) Goes1.51.43minM50   11.331  5:183.1510
129  Jacky Lambert (PR 1.39.21) Hulst1.51.47minMse   11.324  5:183.1510
130  Andre de WaalBruinisse1.51.57minM40   11.307  5:183.149
131  Leendert van de Ven (PR 1.33.38) Zoutelande1.52.16minM40   11.275  5:193.138
132  Erik de Kraker (PR 1.24.48) Oost-Souburg1.52.35minMse   11.244  5:203.127
133  Hans van de Rafelaar (PR 1.37.19) Vlissingen1.52.42minM40   11.232  5:213.127
134  Jan Hogeweg (PR)Oostkapelle1.52.44minM40   11.229  5:213.127
135  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.52.47minM40   11.224  5:213.127
136  Jan-Kees Duvekot (PR 1.44.57) Vrouwenpolder1.52.55minM40   11.210  5:213.116
137  Conno Francke (PR 1.39.42) Gapinge1.52.55minM40   11.210  5:213.116
138  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland1.52.57minM50   11.207  5:213.116
139  Carlos van den Berg (PR)Vlissingen1.53.09minM60   11.187  5:223.115
140  Chiel BooneVlissingen1.53.15minM60   11.177  5:223.105
141  Torsten KnorppVlissingen1.53.22minMse   11.166  5:223.105
142  Karel Konings (PR 1.49.51) Vrouwenpolder1.53.42minMse   11.133  5:233.094
143  Patrick Vogel (PR 1.33.38) Middelburg1.53.45minM40   11.128  5:233.094
144  Marco Mandemaker (PR 1.47.58) S-Gravenpolder1.53.55minM40   11.112  5:243.093
145  Ruud de Wolf (PR)Vlissingen1.54.01minM40   11.102  5:243.083
146  Lieven van Belzen (PR 1.38.54) Middelburg1.54.06minM40   11.094  5:243.083
147  Anthony van den Berg (PR 1.29.18) Vlissingen1.54.07minM40   11.093  5:253.083
148  Annemiek Smulders (debuut) Middelburg1.54.23minV40   11.067  5:253.0781
149  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09) Sint Laurens1.54.31minV40   11.054  5:263.0780
150  Peter Rentmeester (PR 1.42.59) Yerseke1.54.35minM40   11.047  5:263.072
151  Paul Meijers (PR 1.52.30) Biggekerke1.54.40minM40   11.039  5:263.072
152  Danny Nouse (debuut) Kamperland1.54.42minMse   11.036  5:263.072
153  Ron Timmermans (PR 1.29.42) Middelburg1.54.52minM40   11.020  5:273.062
154  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.54.53minMse   11.019  5:273.062
155  Jorien van DoelVlaardingen1.54.53minV40   11.019  5:273.0676
156  Wilma Polderdijk (PR 1.49.37) Domburg1.54.59minV40   11.009  5:273.0675
157  Ko Geldof (PR 1.44.39) Oost-Souburg1.55.03minM60   11.003  5:273.061
158  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen1.55.05minMse   10.999  5:273.061
159  Chris WattelDelft1.55.22minMse   10.972  5:283.051
160  Jozias Marijs (PR 1.33.58) Arnemuiden1.55.25minMse   10.968  5:283.051
161  Leo Luijk (PR 1.43.18) Vlissingen1.55.27minM60   10.964  5:283.051
162  Sander Janse (PR 1.49.54) Middelburg1.55.27minMse   10.964  5:283.051
163  Roland Flipse (PR 1.44.49) Koudekerke1.55.27minM50   10.964  5:283.051
164  Rinus Riemens (PR 1.44.10) Biggekerke1.55.33minM50   10.955  5:293.041
165  Nico Meijer (PR 1.53.01) Grijpskerke1.55.39minM40   10.946  5:293.041
166  Kees de Nooijer (PR 1.42.28) Aagtekerke1.55.40minM50   10.944  5:293.041
167  Bram Theune (debuut) Westkapelle1.55.41minM40   10.942  5:293.041
168  Gerard Rommers (PR 1.48.34) Vlissingen1.55.42minM60   10.941  5:293.041
169  Freddy NieuwenhuizeHellevoetsluis1.55.42minM40   10.941  5:293.041
170  Beb Thijs (PR 1.47.06) Middelburg1.55.53minV50   10.923  5:303.0367
171  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Oost-Souburg1.56.03minM40   10.908  5:303.03-
172  Ad van Liere (PR 1.48.33) Goes1.56.18minM50   10.884  5:313.02-
173  Jacco de Meij (PR)Ritthem1.56.18minMse   10.884  5:313.02-
174  Johan Treurniet (PR 1.50.14) Middelburg1.56.21minMse   10.880  5:313.02-
175  Hans SuilenMiddelharnis1.56.47minM40   10.839  5:323.01-
176  Enrico Kraak (PR 1.43.11) Goes1.56.53minMse   10.830  5:323.01-
177  Erik van DolderKoudekerke1.57.01minM40   10.818  5:333.00-
178  Jacco Riemens (PR 1.51.03) Vrouwenpolder1.57.04minMse   10.813  5:333.00-
179  Henk Barentsen (PR 1.43.45) Oost-Souburg1.57.06minM50   10.810  5:333.00-
180  Marco RoelandZeist1.57.16minM40   10.795  5:333.00-
181  Rob Polak (PR 1.45.34) Vlissingen1.57.18minM40   10.792  5:343.00-
182  Kees Vreke (PR 1.49.32) Middelburg1.57.24minM50   10.782  5:343.00-
183  Jaap Rentier (PR 1.47.23) Koudekerke1.57.26minM40   10.779  5:342.99-
184  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.57.27minM60   10.778  5:342.99-
185  Yvonne KlompmakerErmelo1.57.28minVse   10.776  5:342.9954
186  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.57.30minM40   10.773  5:342.99-
187  Antonius van Mulken (PR)Breskens1.57.38minM50   10.761  5:352.99-
188  Bert Aalbers (PR 1.41.33) Vlissingen1.57.42minM40   10.755  5:352.99-
189  Martin van Overloop (PR 1.52.41) Kapelle-Biezelinge1.57.44minMse   10.752  5:352.99-
190  Jackie Koole (PR 1.43.52) Koudekerke1.57.45minM40   10.750  5:352.99-
191  Frank de Kok (PR)Middelburg1.57.51minM40   10.741  5:352.98-
192  Jaap Luitwieler (PR 1.46.56) Middelburg1.57.54minM60   10.737  5:352.98-
193  Jan Lindenberg (PR 1.51.56) Middelburg1.57.57minM50   10.732  5:352.98-
194  Wim Vos (PR 1.16.00) Oostkapelle1.58.11minM40   10.711  5:362.98-
195  Kees Siereveld (PR 1.47.49) Arnemuiden1.58.23minM40   10.693  5:372.97-
196  Vincent van Dijk (PR 1.48.04) Middelburg1.58.24minM50   10.691  5:372.97-
197  Erik JoziasseVrouwenpolder1.58.25minM50   10.690  5:372.97-
198  Sjoerd Reijne (PR 1.47.36) Goes1.58.36minM40   10.673  5:372.96-
199  Adrie van den Bosse (PR 1.40.14) Oostkapelle1.58.44minM40   10.661  5:382.96-
200  Norbert de Mol (PR 1.46.16) Kapelle-Biezelinge1.58.49minMse   10.654  5:382.96-
201  Jacko de Ridder (PR 1.49.48) Arnemuiden1.59.23minMse   10.603  5:402.95-
202  Harry Aarnoudse (PR 1.40.31) Kerkwerve1.59.24minM40   10.602  5:402.94-
203  Abby de Kam (PR)Vlissingen1.59.26minMse   10.599  5:402.94-
204  Leo Hage (PR 1.54.00) Middelburg1.59.30minMse   10.593  5:402.94-
205  Jeroen Akkerdaas (PR)Vrouwenpolder1.59.33minMse   10.588  5:402.94-
206  Marco Walhout (PR 1.38.29) Vlissingen1.59.34minMse   10.587  5:402.94-
207  Willem LugtenburgBrielle1.59.34minM40   10.587  5:402.94-
208  Coen Ingelse (PR 1.55.51) Middelburg1.59.34minMse   10.587  5:402.94-
209  Sam Mulder (debuut) Middelburg1.59.34minMse   10.587  5:402.94-
210  Etienne Verhoef (PR 1.48.53) Goes1.59.44minMse   10.572  5:412.94-
211  Jan Kamphorst (PR 1.50.54) Middelburg1.59.45minMse   10.571  5:412.94-
212  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden1.59.46minVse   10.569  5:412.9437
213  Tonny Janse (PR 1.48.27) Aagtekerke1.59.51minMse   10.562  5:412.93-
214  Cor den Hamer (PR 1.54.19) Hoek2.00.02minM50   10.546  5:412.93-
215  Pieter KoddeKrimpen Aan De Lek2.00.26minMse   10.511  5:432.92-
216  Bart KoddeKrimpen Aan De Lek2.00.28minMse   10.508  5:432.92-
217  Jan Minderhoud (PR 1.55.57) Oostkapelle2.00.44minM60   10.485  5:432.91-
218  Edwin van de Ven (PR 1.49.38) Serooskerke2.00.47minMse   10.480  5:442.91-
219  Patrick Bliek (PR 1.58.04) Goes2.01.09minM40   10.449  5:452.90-
220  Marleen Huson (PR 1.53.07) Oost-Souburg2.01.11minV50   10.446  5:452.9028
221  Wilbert Verbeek (PR 1.59.32) Middelburg2.01.23minM40   10.429  5:452.90-
222  Morien Janse (PR 1.54.33) Westkapelle2.01.25minVse   10.426  5:452.9027
223  Siepko Bekkering (PR 1.42.58) Burgh-Haamstede2.01.30minMse   10.419  5:462.89-
224  Corina Grim (PR 1.41.39) Lewedorp2.01.33minV40   10.414  5:462.8926
225  Piet Loeve (PR 1.42.43) Scharendijke2.01.35minM40   10.411  5:462.89-
226  André de Koning (PR 1.55.21) Goes2.01.38minM50   10.407  5:462.89-
227  Joost van DijkDen Haag2.01.39minM40   10.406  5:462.89-
228  Nevzat Altikulaç (PR 2.01.32) Middelburg2.01.40minM40   10.404  5:462.89-
229  Ad Tres (PR 1.58.32) Wilhelminadorp2.01.53minM40   10.386  5:472.88-
230  Andre Caljouw (debuut) Middelburg2.02.08minM60   10.364  5:472.88-
231  Hans Alewijnse (PR 1.50.27) Vlissingen2.02.42minMse   10.317  5:492.87-
232  Wim Allaart (debuut) Grijpskerke2.02.44minM50   10.314  5:492.86-
233  Claudia Fritz (PR)Middelburg2.03.14minVse   10.272  5:502.8518
234  Ton van den Berg (PR 1.43.43) Zoutelande2.03.16minM40   10.269  5:512.85-
235  Jacky Luitwieler (PR 1.30.43) Vlissingen2.03.32minM40   10.247  5:512.85-
236  J. de RidderArnemuiden2.03.39minM50   10.237  5:522.84-
237  Eric Grim (PR 2.00.39) Westkapelle2.03.44minM40   10.230  5:522.84-
238  Peter Schouwenaar (PR 1.45.58) Middelburg2.03.45minM50   10.229  5:522.84-
239  Jacob Jan MelseVrouwenpolder2.03.45minM40   10.229  5:522.84-
240  René Dekker (debuut) Zoutelande2.03.55minM40   10.215  5:522.84-
241  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee2.03.58minM40   10.211  5:532.84-
242  Pieter Karman (PR 1.54.32) Lewedorp2.04.04minM50   10.203  5:532.83-
243  Emile de Die (PR 1.46.03) Kortgene2.04.12minM40   10.192  5:532.83-
244  Aart van Luijk (PR 1.44.39) Vlissingen2.04.21minM50   10.180  5:542.83-
245  Pieter den Hollander (PR 1.45.59) Serooskerke2.05.02minM40   10.124  5:562.81-
246  Wilma Steendijk (debuut) Middelburg2.05.15minV40   10.107  5:562.8110
247  Rob van Tricht (debuut) Vrouwenpolder2.05.22minMse   10.097  5:572.80-
248  Rens Bosman (PR 1.44.23) Middelburg2.05.23minM40   10.096  5:572.80-
249  Jan van Doorn (PR 1.50.03) Heinkenszand2.05.30minM50   10.086  5:572.80-
250  Jan-Pieter van Beest (debuut) Zierikzee2.06.02minMse   10.044  5:582.79-
251  Marielle Berkenbosch (PR 1.53.29) Grijpskerke2.06.04minVse   10.041  5:592.797
252  Sjaak de Ridder (PR)Arnemuiden2.06.43minM40   9.990  6:002.77-
253  Jan Brink (PR 1.53.58) Vlissingen2.06.45minM40   9.987  6:002.77-
254  Tina Verhulst (PR 2.04.20) Oostkapelle2.06.54minVse   9.975  6:012.775
255  Eric Giesbertz (PR)Middelburg2.06.57minMse   9.971  6:012.77-
256  Jan Peter Spans (PR)Arnemuiden2.07.00minM40   9.967  6:012.77-
257  Geertje Huurman (PR 1.53.53) Goes2.07.21minV50   9.940  6:022.764
258  Jeroen HooijerBaarn2.07.34minM40   9.923  6:032.76-
259  Erwin Houmes (PR 1.50.35) Vlissingen2.07.35minMse   9.922  6:032.76-
260  Dorien Coomans (PR 1.54.36) Aagtekerke2.07.40minV40   9.915  6:032.753
261  Koos Folcherts (debuut) Gapinge2.07.43minM60   9.911  6:032.75-
262  Andre Kramer (PR 1.38.54) Yerseke2.07.58minMse   9.892  6:042.75-
263  Hans Wijkhuys (PR 2.05.02) Meliskerke2.08.04minMse   9.884  6:042.75-
264  Izaak van de Ketterij (PR 1.58.21) Arnemuiden2.08.17minM40   9.868  6:052.74-
265  John van Veen (PR 1.49.01) Middelburg2.08.45minM50   9.832  6:062.73-
266  Ineke Tempelaar (PR 1.45.15) Vlissingen2.08.51minV50   9.824  6:062.731
267  Jan van der Weijde (debuut) Kapelle-Biezelinge2.09.12minM60   9.798  6:072.72-
268  Jeffrey Vader (PR 1.57.20) Domburg2.09.24minMse   9.782  6:082.72-
269  Simon Wattel (PR 1.55.52) Serooskerke2.09.26minM40   9.780  6:082.72-
270  Ina Wattel (PR 2.00.12) Serooskerke2.09.28minV40   9.777  6:082.721
271  Matty Gabriëlse (PR 2.03.42) Westkapelle2.09.28minV40   9.777  6:082.721
272  Nathalie Marijs (PR 2.08.56) Arnemuiden2.09.34minVse   9.770  6:082.711
273  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes2.09.44minM40   9.757  6:092.71-
274  Rien Schrier (debuut) Vlissingen2.09.45minM50   9.756  6:092.71-
275  Johanna van Cranenburgh (PR 2.01.47) Vrouwenpolder2.09.51minV40   9.749  6:092.71-
276  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke2.10.01minM60   9.736  6:102.70-
277  Sarijke Aerts (PR 2.04.59) Middelburg2.10.03minV50   9.734  6:102.70-
278  Marion Leenpoel (PR 2.05.05) Kamperland2.10.03minV40   9.734  6:102.70-
279  Bram de Rijke (PR 1.46.00) Middelburg2.10.16minM60   9.717  6:102.70-
280  Christian Jobse (PR 1.43.01) Middelburg2.10.51minMse   9.674  6:122.69-
281  Kees Capelle (PR 2.05.09) Oostkapelle2.10.59minM40   9.664  6:132.68-
282  Els de BuckApeldoorn2.11.19minV40   9.640  6:132.68-
283  Winny Dierks (PR 2.04.46) Grijpskerke2.11.44minVse   9.609  6:152.67-
284  Iris de Rijke (debuut) Vlissingen2.11.51minVse   9.601  6:152.67-
285  Harmine DorenbosVrouwenpolder2.12.06minVse   9.583  6:162.66-
286  Ronnie de Nooijer (PR 1.59.12) Oostkapelle2.12.53minM40   9.526  6:182.65-
287  Marco van der Knaap (PR 1.47.11) Vlissingen2.13.36minMse   9.475  6:202.63-
288  Sigrid Jense (PR 2.01.21) Middelburg2.13.40minV40   9.470  6:202.63-
289  Margriet Weezepoel (PR 2.09.48) Middelburg2.13.45minV40   9.464  6:202.63-
290  Roy Klop (PR 1.35.50) Bruinisse2.13.46minMse   9.463  6:202.63-
291  Nancy Soolsma (PR 1.56.36) Middelburg2.14.31minV40   9.410  6:232.61-
292  Jan Jobse (PR 1.52.19) Serooskerke2.15.12minM50   9.363  6:252.60-
293  Kristel MeijersDelft2.15.25minVse   9.348  6:252.60-
294  Jurjen Swiers (PR 1.31.51) Vlissingen2.15.34minM40   9.337  6:262.59-
295  Roely Prenger (PR 1.40.04) Domburg2.16.04minVse   9.303  6:272.58-
296  Richard Oranje (debuut) Goes2.16.22minM40   9.283  6:282.58-
297  Ben Bommeljé (PR 2.14.56) Grijpskerke2.16.26minM40   9.278  6:282.58-
298  Annelies van der Perk (PR 1.57.57) Westkapelle2.16.31minVse   9.272  6:282.58-
299  Tim SchouwenaarNijmegen2.17.16minMse   9.222  6:302.56-
300  Freddy Roose (PR 1.43.40) Oostkapelle2.17.40minMse   9.195  6:322.55-
301  Fred Brand (debuut) Middelburg2.17.47minM50   9.187  6:322.55-
302  Riet Pouwelse (PR 2.04.29) Vrouwenpolder2.19.29minV50   9.075  6:372.52-
303  Kirsten de BruinHaarlem2.19.31minVse   9.073  6:372.52-
304  Martha de BruinUtrecht2.19.31minVse   9.073  6:372.52-
305  Christianne Duvekot (PR 2.04.08) Vrouwenpolder2.21.08minV40   8.969  6:412.49-
306  Ad DuvekotMiddelburg2.22.10minMse   8.904  6:442.47-
307  Regina Verhage (PR 1.57.15) Meliskerke2.22.12minV40   8.902  6:442.47-
308  Sjaak Wisse (PR 1.49.54) Grijpskerke2.22.27minM40   8.886  6:452.47-
309  Marja Kuiper (PR 1.57.19) Oost-Souburg2.23.24minV40   8.827  6:482.45-
310  Janse JanseZoutelande2.24.32minVse   8.758  6:512.43-
311  Edwin Kortlever (debuut) S-Gravenpolder2.26.42minM40   8.629  6:572.40-
312  Christina Peute (PR 2.12.34) Domburg2.27.10minVse   8.601  6:592.39-
313  Anton Ringenaldus (PR 2.20.47) Middelburg2.27.15minM40   8.597  6:592.39-
314  Cor Toering (PR 2.21.59) Wemeldinge2.31.43minM60   8.344  7:112.32-
315  Steven Houweling (PR 2.03.57) Vrouwenpolder2.31.46minMse   8.341  7:122.32-
316  Jacqueline Baaijens (debuut) Arnemuiden2.33.46minVse   8.232  7:172.29-
317  Marjan de Ridder (debuut) Arnemuiden2.35.21minV40   8.148  7:222.26-
318  Gilles BreurMiddelharnis2.38.31minM40   7.986  7:312.22-
319  Gera van BovenNijkerk2.38.35minV50   7.982  7:312.22-
Mannen: 266 (83.39%) => M40=123 - M50=44 - M60=16 - Mse=83
Vrouwen: 53 (16.61%) => V40=24 - V50=8 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:14:58Erwin Adan1:15:11Huub van Noorden1:16:36Samantha Luitwieler1:23:48502
2018Tim Pleijte1:12:26Huub van Noorden1:14:07Erwin Harmes1:15:12Monica Sanderse1:32:37486
2017Erwin Harmes1:15:27Tim van den Broeke1:19:39Ralph Wiessner1:19:45Anjolie Engels1:36:55477
2016Erwin Harmes1:13:58Huub van Noorden1:15:31Tim Pleijte1:21:28Anjolie Engels1:35:32482
2015Erwin Harmes1:15:17Remy Vasseur1:18:16Huub van Noorden1:18:24Agnes Schipper1:27:26524
2014Erwin Harmes1:14:38Sebastien Schletterer1:15:24Tim Pleijte1:19:02Anjolie Engels1:28:32556
2013Sebastien Schletterer1:13:12Tim Pleijte1:13:30Erwin Harmes1:13:48Anjolie Engels1:28:18490
2012Neals Strik1:15:52Erwin Harmes1:15:57Michel Schrier1:16:13Ilonka van den Hengel1:29:24557
2011Michel Schrier1:18:37Adriaan van Keulen1:22:26Erik Kok1:22:49Anjolie Engels1:29:18399
2010Remy Vasseur1:17:50Alwin Vermeulen1:21:32Erik Kok1:22:28Martine Lust1:35:42397
2009Wim Padmos1:18:13Michel Schrier1:18:18Miquel van Tongeren1:22:01Anjolie Engels1:30:15385
2008Huub Maas1:19:28Wim Padmos1:20:22Niels Koole1:21:35Irma Heeren1:30:20319
2007Theo Rabout1:23:22Miquel van Tongeren1:23:57Wim van Sparrentak1:25:21Lia Gonzalez1:50:31128

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.298 seconden nodig om deze lijst met 319 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020