woensdag 8 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

28e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 9 juli 2008 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wim PadmosRockanje33.13minM35   18.063  3:195.02707
2  Michel Schrier (PR 30.18) Dynamica33.26minMse   17.946  3:214.99691
3  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport33.28minMse   17.928  3:214.98689
4  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica33.32minMse   17.893  3:214.97684
5  Remy Vasseur (PR 33.36) Dynamica35.13minMse   17.037  3:314.73568
6  Theo Rabout (PR 32.38) Wielingen35.44minMse   16.791  3:344.66534
7  Edward GeertseSpado36.12minMse   16.575  3:374.60505
8  Andre MelissantSommelsdijk36.15minM35   16.552  3:384.60502
9  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport36.18minM35   16.529  3:384.59499
10  Florian KirchHurtengenwald36.26minMse   16.468  3:394.57491
11  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5636.29minM45   16.446  3:394.57487
12  Hannuel Kramer (PR)Dynamica36.37minMse   16.386  3:404.55479
13  Marc Riemens (PR 35.22) Dynamica36.38minM35   16.379  3:404.55478
14  Gerard LensveltSpiridon36.47minM35   16.312  3:414.53469
15  Peter Limbergen (PR 35.27) AV'5636.49minMse   16.297  3:414.53467
16  Pieter KlemSommelsdijk36.50minMse   16.290  3:414.52466
17  Teun SweereZevenbergen36.54minMse   16.260  3:414.52462
18  Aart Rietveld (PR 33.57) S-Gravenpolder37.00minM45   16.216  3:424.50457
19  Wim Vos (PR 34.30) Dynamica37.06minM45   16.173  3:434.49451
20  Tom GrootSommelsdijk37.22minMse   16.057  3:444.46435
21  Miquel van Tongeren (PR 31.56) Dynamica37.38minM35   15.943  3:464.43420
22  Martijn de Kok (PR 32.05) Dynamica37.47minMse   15.880  3:474.41411
23  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Dynamica37.49minM35   15.866  3:474.41410
24  Filip LijnenHasselt38.07minM35   15.741  3:494.37393
25  Jorim Scheele (PR 31.57) AV'5638.09minMse   15.727  3:494.37391
26  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5638.11minM45   15.714  3:494.36389
27  Leon Jacobse (PR 35.52) Dynamica38.13minMse   15.700  3:494.36388
28  Edward de Leng (PR 36.23) Dynamica38.15minM45   15.686  3:504.36386
29  Paco Lous (PR 36.26) Vlissingen38.17minMse   15.673  3:504.35384
30  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica38.20minM55   15.652  3:504.35381
31  Robin de Vos (PR 35.15) AV'5638.35minMse   15.551  3:524.32368
32  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke38.38minM45   15.531  3:524.31365
33  John Overweel (PR 35.33) Dynamica38.51minM55   15.444  3:534.29354
34  Pieter Wisse (PR 37.57) Biggekerke38.56minM35   15.411  3:544.28350
35  Aart Joziasse (PR 37.31) Middelburg39.06minM35   15.345  3:554.26341
36  Mark de BoerRotterdam39.12minM35   15.306  3:554.25336
37  Gert van der Vinden (PR 37.38) Biggekerke39.16minM40   15.280  3:564.24333
38  Franky Beljaars (PR 33.16) Dynamica39.20minM40   15.254  3:564.24329
39  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica39.33minM45   15.171  3:574.21319
40  Kevin de Pagter (PR 33.34) Dynamica39.39minMse   15.132  3:584.20314
41  Lourens-Jan Hengst (PR 39.23) Aagtekerke39.42minM35   15.113  3:584.20311
42  Henrik Westerweele (PR 38.20) Dynamica39.45minMse   15.094  3:594.19309
43  Anton van Daalen (PR 39.18) Koudekerke39.53minM45   15.044  3:594.18302
44  Leo de Bruijn (PR)Oostkapelle40.01minM35   14.994  4:004.16296
45  Wibo Verstraate (PR 38.58) Dynamica40.05minM40   14.969  4:014.16293
46  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica40.09minM55   14.944  4:014.15290
47  Adriaan Wattel (PR 38.19) Middelburg40.16minMse   14.901  4:024.14284
48  Robert Carol (PR 38.44) Dynamica40.18minM40   14.888  4:024.14283
49  Gilles Geschiere (PR 37.32) Meliskerke40.20minM35   14.876  4:024.13281
50  Arie van DijkSommelsdijk40.28minM55   14.827  4:034.12275
51  JaapJan Ritsema (PR 37.32) Middelburg40.29minM35   14.821  4:034.12274
52  Martin KanneMunster40.30minM35   14.815  4:034.12273
53  Jacco Schroevers (PR 39.24) Middelburg40.32minM35   14.803  4:034.11272
54  Archie Staal (PR 39.09) Delta Sport40.36minM35   14.778  4:044.11269
55  Marinus ElenbaasGoes40.39minMse   14.760  4:044.10267
56  Geert Francke (PR)Vlissingen40.41minMse   14.748  4:044.10265
57  Han van Achterberg (PR)Delta Sport40.43minM45   14.736  4:044.09264
58  Joop Lasseur (PR 39.10) Delta Sport40.45minM65   14.724  4:054.09262
59  Erwin Harmes (PR 31.18) Dynamica40.46minMse   14.718  4:054.09261
60  Marcus BerseBruhl40.48minM35   14.706  4:054.08260
61  Jurjen Swiers (PR)Vlissingen40.54minM40   14.670  4:054.07255
62  Giel Joziasse (PR 38.39) AV'5641.02minM35   14.622  4:064.06250
63  Pieter Poortvliet (PR 40.04) Veere41.03minMse   14.616  4:064.06249
64  Benito Bostelaar (PR 38.52) Dynamica41.06minMse   14.599  4:074.06247
65  Bram de Visser (PR 38.16) Middelburg41.11minM45   14.569  4:074.05243
66  Robert-Jan Provoost (PR)Domburg41.13minM35   14.557  4:074.04242
67  Sandra de Block (PR 37.55) RKHAV41.17minVse   14.534  4:084.04464
68  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica41.25minM45   14.487  4:094.02233
69  Chantal Koole (PR 39.08) Dynamica41.36minVse   14.423  4:104.01448
70  Edward KlunhaarDynamica41.48minM35   14.354  4:113.99217
71  John Davidse (PR 40.08) Dynamica41.52minM45   14.331  4:113.98215
72  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden41.55minM45   14.314  4:123.98213
73  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica41.58minM55   14.297  4:123.97211
74  Wim Wouters (PR 36.32) AV'5642.00minM50   14.286  4:123.97209
75  Harro Heijboer (PR)Delta Sport42.06minMse   14.252  4:133.96205
76  Acronius Kramer (PR 41.19) AV'5642.12minM55   14.218  4:133.95201
77  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica42.20minM45   14.173  4:143.94196
78  Peter van de Bosse (PR)Grijpskerke42.25minM35   14.145  4:153.93193
79  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica42.34minM55   14.096  4:153.92187
80  Klaas Houterman (PR 40.18) Westkapelle42.36minM35   14.085  4:163.91186
81  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg42.39minMse   14.068  4:163.91184
82  Anita Joziasse (PR 41.54) AV'5642.50minV45   14.008  4:173.89386
83  Edwin van Alphen (PR 35.38) Vlissingen42.57minM35   13.970  4:183.88173
84  Ingrid IJsebaert (PR 41.50) Hulst43.01minV40   13.948  4:183.87378
85  Vincent Toutenhoofd (PR 41.59) Westkapelle43.07minM35   13.916  4:193.87167
86  Raymond Gerrits (PR 42.48) Middelburg43.17minMse   13.862  4:203.85161
87  Patrick van de VijverVeldhoven43.20minM35   13.846  4:203.85159
88  Pieter Wisse (PR 37.57) Biggekerke43.35minM35   13.767  4:223.82151
89  Ruud Buteijn (PR 41.44) Middelburg43.43minMse   13.725  4:223.81146
90  Frans Vogel (PR 42.57) Middelburg43.48minM35   13.699  4:233.81143
91  Leo Janse (PR 39.14) Middelburg43.50minM35   13.688  4:233.80142
92  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica43.52minM50   13.678  4:233.80141
93  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke43.54minM35   13.667  4:233.80140
94  Christiaan Hage (debuut) Vlissingen43.55minMse   13.662  4:243.80140
95  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica43.57minM35   13.652  4:243.79139
96  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5644.01minM55   13.631  4:243.79136
97  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Vlissingen44.08minMse   13.595  4:253.78133
98  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg44.11minM45   13.580  4:253.77131
99  Alexander Dekker (PR 40.32) Oostkapelle44.14minMse   13.564  4:253.77129
100  Maurice Korstanje (PR)Vlissingen44.16minM35   13.554  4:263.77128
101  Sjaak Portegies (PR)Middelburg44.18minM45   13.544  4:263.76127
102  Willem Schreijenberg (debuut) Biggekerke44.22minM35   13.524  4:263.76125
103  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke44.40minM35   13.433  4:283.73116
104  Albert Karstanje (PR 43.41) Sint Laurens44.49minM45   13.388  4:293.72112
105  Andre Crucq (PR 43.23) Dynamica44.55minM55   13.358  4:303.71109
106  Frits Meeder (PR)Middelburg44.57minM45   13.348  4:303.71108
107  Jan Rombout (PR 44.33) Dynamica45.06minM40   13.304  4:313.70104
108  Peter Dekker (PR 39.23) Koudekerke45.10minM35   13.284  4:313.69102
109  Rinus Joosse (PR 36.55) AV'5645.12minM65   13.274  4:313.69101
110  Ruud Fredriks (PR 44.01) s-Heerenhoek45.13minM45   13.269  4:313.69100
111  Henk van der Poel (PR 42.52) Westkapelle45.18minM45   13.245  4:323.6898
112  Sam de Mulder (PR)Middelburg45.31minMse   13.182  4:333.6692
113  Johan de Wolf (PR 44.39) Vlissingen45.35minM45   13.163  4:343.6691
114  Roland van MourikNijmegen45.41minM35   13.134  4:343.6588
115  Leo de Rijke (PR 42.03) Vlissingen45.44minM35   13.120  4:343.6487
116  Wilma Polderdijk (PR 45.39) Dynamica45.48minV35   13.100  4:353.64256
117  Wim Roose (PR 37.22) Goes45.52minM55   13.081  4:353.6383
118  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica45.57minM45   13.058  4:363.6381
119  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Dynamica45.59minMse   13.048  4:363.6280
120  Rob Boogaard (PR 43.57) Oostkapelle46.06minM45   13.015  4:373.6278
121  Ron Timmermans (PR 41.13) Dynamica46.11minM40   12.992  4:373.6176
122  Jaap Oele (PR 43.04) Kapelle-Biezelinge46.14minM55   12.978  4:373.6074
123  Rinus Paardekooper (PR 42.28) AV'5646.15minM45   12.973  4:383.6074
124  Jan Blom (debuut) Koudekerke46.17minM45   12.964  4:383.6073
125  Jos Boogaard (PR 41.31) Dynamica46.19minM55   12.954  4:383.6072
126  Boy Saija (PR 44.25) Middelburg46.26minM45   12.922  4:393.5970
127  Maaike KrimpenfortBergen op Zoom46.43minV35   12.843  4:403.57221
128  Paul Constandse (PR 44.14) Middelburg46.51minMse   12.807  4:413.5661
129  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg46.54minM35   12.793  4:413.5559
130  Cor Muller (PR 43.50) Delta Sport46.56minM70   12.784  4:423.5559
131  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport46.59minM45   12.770  4:423.5558
132  Aad van Poppel (PR)Delta Sport47.02minM55   12.757  4:423.5457
133  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica47.06minM60   12.739  4:433.5455
134  Roy van der Voort (PR 43.58) Dynamica47.07minMse   12.734  4:433.5455
135  Stephan DoeringRemscheid47.09minM35   12.725  4:433.5354
136  Carlo de Ridder (PR)Arnemuiden47.12minMse   12.712  4:433.5353
137  Rinus Riemens (PR 44.22) Biggekerke47.17minM45   12.689  4:443.5252
138  Saskia Bertijn (debuut) Oost-Souburg47.18minVse   12.685  4:443.52200
139  Ad de Ridder (PR)Arnemuiden47.21minM45   12.672  4:443.5250
140  Ronald Ridderbos (PR)Serooskerke47.24minMse   12.658  4:443.5249
141  Andre Siereveld (PR 45.41) Arnemuiden47.28minMse   12.640  4:453.5148
142  Marcel Richard (PR)Zoutelande47.31minM55   12.627  4:453.5147
143  Rein Swint (PR 43.58) Dynamica47.35minM65   12.609  4:463.5046
144  Peter Dijkwel (PR 47.23) s-Heer Arendskerke47.39minM45   12.592  4:463.5045
145  Arjen Houmes (PR 46.09) Westkapelle47.42minM35   12.579  4:463.4944
146  Andre van den Ende (PR)Nisse47.44minM45   12.570  4:463.4943
147  Ellie Westerweele (PR 41.51) Dynamica47.47minV55   12.557  4:473.49184
148  Tonny de Ruijter (PR 41.54) Dynamica47.49minM55   12.548  4:473.4942
149  Christian AdamBieleveld47.50minM35   12.544  4:473.4841
150  Joop PlukkelBreda47.53minM55   12.530  4:473.4840
151  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica48.10minM55   12.457  4:493.4635
152  Lieven van Belzen (PR 46.21) Middelburg48.16minM45   12.431  4:503.4534
153  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) Arnemuiden48.27minM35   12.384  4:513.4431
154  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica48.29minM55   12.375  4:513.4430
155  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica48.31minV40   12.367  4:513.44160
156  Juliette Visser (PR 45.36) AV'5648.33minV40   12.358  4:513.43159
157  Onno Mondeel (debuut) Middelburg48.34minM35   12.354  4:513.4329
158  Michel Sinke (PR 44.32) Middelburg48.41minM35   12.325  4:523.4227
159  Martin Daalhuizen (debuut) Aagtekerke48.51minM35   12.282  4:533.4125
160  Piet Verhage (PR 45.50) Dynamica48.59minM60   12.249  4:543.4023
161  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica49.02minV35   12.237  4:543.40144
162  Frank de Koeijer (debuut) Middelburg49.04minMse   12.228  4:543.4022
163  Andre Kramer (PR 47.04) Yerseke49.05minM35   12.224  4:553.4022
164  Ron Tas (debuut) Middelburg49.09minM45   12.208  4:553.3921
165  Lieven van Belzen (PR 46.21) Middelburg49.22minM35   12.154  4:563.3819
166  John van Beek (PR 47.58) Arnemuiden49.26minM40   12.138  4:573.3718
167  Jeroen Hage (PR 49.09) Dynamica49.28minM35   12.129  4:573.3717
168  Leo van Luijk (PR)Vlissingen49.29minM65   12.125  4:573.3717
169  Roel Latuheru (PR 45.38) Middelburg49.31minM35   12.117  4:573.3717
170  Marieke van Belzen (PR 48.38) Dynamica49.33minV35   12.109  4:573.36129
171  Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5649.40minV45   12.081  4:583.36126
172  Stephan Willemstein (PR 47.42) Westkapelle49.43minMse   12.068  4:583.3515
173  Lena de Wilde (PR 48.10) Vlissingen49.46minV45   12.056  4:593.35123
174  Leo Hage (PR 47.43) Middelburg49.48minM35   12.048  4:593.3514
175  Tonny Janse (PR 46.47) Aagtekerke49.50minMse   12.040  4:593.3413
176  Lein de Kraker (PR 47.37) Dynamica49.56minM55   12.016  5:003.3412
177  Christian Jobse (PR 48.17) Middelburg50.02minMse   11.992  5:003.3311
178  Anja Vogel (PR 49.01) Middelburg50.05minV45   11.980  5:013.33115
179  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee50.08minM65   11.968  5:013.3211
180  Gerard Rommers (PR 49.02) Dynamica50.13minM65   11.948  5:013.3210
181  AkkerdaasVrouwenpolder50.43minM35   11.830  5:043.296
182  Roely Prenger (PR 43.45) Domburg50.59minVse   11.769  5:063.2792
183  Leoniek Francke (debuut) Aagtekerke51.02minVse   11.757  5:063.2791
184  Dignus Lensen (PR 47.49) Dynamica51.04minM50   11.749  5:063.264
185  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica51.10minV45   11.726  5:073.2688
186  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica51.14minM70   11.711  5:073.253
187  Martin van Overloop (PR 49.15) Kapelle-Biezelinge51.27minM45   11.662  5:093.242
188  Erwin Houmes (PR 51.03) Vlissingen51.29minM35   11.654  5:093.242
189  Aart van Luijk (PR 46.28) Dynamica51.34minM50   11.635  5:093.232
190  Ronnie de Troye (PR 48.37) Middelburg51.39minMse   11.617  5:103.231
191  Joost Sprinkhuizen (PR 44.53) AV'5651.46minM55   11.590  5:113.221
192  Mariah de Visser (debuut) Middelburg51.51minVse   11.572  5:113.2173
193  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Vlissingen52.01minV45   11.535  5:123.2070
194  Gert Kruitbosch (PR 48.43) AV'5652.08minM45   11.509  5:133.201
195  John van Tol (PR)Zierikzee52.33minM45   11.418  5:153.17-
196  Andre Hollestelle (PR 48.36) Domburg52.39minM45   11.396  5:163.17-
197  Tina Verhulst (PR)Oostkapelle52.43minV35   11.382  5:163.1656
198  Nicole SpruitVeldhoven52.46minV35   11.371  5:173.1655
199  Vanessa van Stijn (debuut) Middelburg53.15minVse   11.268  5:203.1346
200  Willy van Gimst (PR 52.36) Domburg53.18minM65   11.257  5:203.13-
201  Iris Pleijte (debuut) Vlissingen53.23minVse   11.239  5:203.1244
202  Lyda Vos (debuut) Lewedorp53.29minV35   11.218  5:213.1243
203  Frits Berveling (PR 51.12) Domburg53.33minM45   11.204  5:213.11-
204  Jeffrey Vader (PR 52.24) Domburg53.47minMse   11.156  5:233.10-
205  Nancy Soolsma (PR 50.09) Dynamica53.51minV35   11.142  5:233.1037
206  Han van de Berg (PR 49.39) Lewedorp53.55minM45   11.128  5:243.09-
207  Rian Flikweert (PR 47.13) Middelburg54.08minV45   11.084  5:253.0833
208  Koen TraasLewedorp54.28minM35   11.016  5:273.06-
209  Jan Roose (PR 46.53) Goes54.34minM55   10.996  5:273.05-
210  Laura Anton (debuut) Zoutelande54.42minVse   10.969  5:283.0525
211  Cor Lockefeer (PR 52.20) Dynamica54.44minM50   10.962  5:283.05-
212  Wilco Boone (PR 54.11) Yerseke54.47minM35   10.952  5:293.04-
213  Christiane Janse (debuut) Zoutelande54.59minVse   10.912  5:303.0322
214  Cathrien Peeters (PR 51.31) Dynamica55.04minV50   10.896  5:303.0321
215  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen55.06minV45   10.889  5:313.0221
216  Hans van Sluijs (PR 44.40) Middelburg55.36minM55   10.791  5:343.00-
217  Bram de Rijke (PR 46.57) Dynamica56.25minM65   10.635  5:392.95-
218  Ger MeijdamPoortugaal57.11minM65   10.493  5:432.91-
219  Antonina Kapias (debuut) Vlissingen57.17minV45   10.474  5:442.913
220  Janus Karelse (PR 48.45) Kamperland1.00.06minM65   9.983  6:012.77-
221  Magda Boogaard (PR 59.24) Oostkapelle1.00.22minV45   9.939  6:022.76-
222  Saskia HulskenZierikzee1.01.22minVse   9.777  6:082.72-
223  Petra van den Doel (PR 56.57) Delta Sport1.01.25minV40   9.769  6:092.71-
224  Leo van RheeneBiggekerke1.04.18minM55   9.331  6:262.59-
225  Mariella Nederlof (PR 40.10) Dynamica1.08.30minVse   8.759  6:512.43-
Mannen: 189 (84%) => M35=55 - M40=8 - M45=39 - M50=5 - M55=23 - M60=2 - M65=10 - M70=2 - Mse=45
Vrouwen: 36 (16%) => V35=8 - V40=4 - V45=10 - V50=1 - V55=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.349 seconden nodig om deze lijst met 225 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020