zondag 31 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 2 oktober 2004 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sebastien Schletterer (PR 2.20.38) Middelburg2.46.50minMSe   15.175  3:574.22597
2  Wim PadmosRockanje2.47.32minMSe   15.112  3:584.20588
3  Theo Rabout (PR 2.43.39) Zuidzande2.51.58minMSe   14.722  4:054.09533
4  Ed van DijkPoortugaal2.52.59minMSe   14.636  4:064.07521
5  Niels Koole (PR 2.26.47) Middelburg2.53.59minMSe   14.551  4:074.04509
6  Sepp Vermeulen (PR 2.22.36) Koewacht2.56.29minM40   14.345  4:113.98479
7  Floris Jan Koole (PR)Middelburg2.59.43minMSe   14.087  4:163.91443
8  Guido VroemenLeusden3.00.14minMSe   14.047  4:163.90437
9  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.02.09minMSe   13.899  4:193.86417
10  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg3.03.01minMSe   13.833  4:203.84407
11  Marlies Kort (PR 2.47.14) Zierikzee3.03.14minVSe   13.817  4:213.84639
12  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Hoedekenskerke3.03.15minM40   13.816  4:213.84405
13  Jan ZuidwegMelissant3.05.30minM50   13.648  4:243.79381
14  Pieter HeggenZuidland3.05.47minMSe   13.627  4:243.79379
15  Andre VerweiUtrecht3.07.32minMSe   13.500  4:273.75361
16  Ronald SchutGeldrop3.07.40minMSe   13.490  4:273.75360
17  Marc Riemens (PR 2.55.01) Middelburg3.10.29minMSe   13.291  4:313.69332
18  Rens Bostelaar (PR 2.50.17) Koudekerke3.15.27minM40   12.953  4:383.60286
19  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Middelburg3.15.59minM40   12.918  4:393.59282
20  Franky Beljaars (PR 2.41.57) Vlissingen3.18.24minM40   12.761  4:423.54261
21  Gerard Posthuma (PR 2.57.54) Goes3.18.28minM40   12.756  4:423.54260
22  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.19.01minM40   12.721  4:433.53256
23  Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Vlissingen3.19.22minM40   12.699  4:433.53253
24  Peter Witkam (PR 2.59.03) Hoek van Holland3.19.54minM40   12.665  4:443.52248
25  Robin Hofland (PR 2.52.43) Vlissingen3.20.19minMSe   12.638  4:453.51245
26  Bruno BusschotsWillebroek3.21.35minM40   12.559  4:473.49235
27  Pascal van NordenGouda3.21.57minMSe   12.536  4:473.48232
28  Ton van Os (PR 3.18.26) Tholen3.22.07minMSe   12.526  4:473.48230
29  Rinus Witte (PR 2.52.47) Middelburg3.23.06minM40   12.465  4:493.46223
30  Bart de Koster (PR 2.49.44) Middelburg3.23.45minMSe   12.426  4:503.45217
31  Edward de Leng (PR 2.49.44) Biggekerke3.25.03minM40   12.347  4:523.43207
32  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.25.18minM40   12.332  4:523.43206
33  Bram de Visser (PR 3.03.34) Middelburg3.25.38minM40   12.312  4:523.42203
34  Jaap van de Bok (PR 3.15.38) Middelharnis3.27.10minM40   12.221  4:553.39192
35  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes3.27.39minM40   12.192  4:553.39188
36  Simon LuckettHaarlem3.27.48minM40   12.183  4:553.38187
37  Thomas FolchertsGapinge3.28.09minMSe   12.163  4:563.38185
38  Wim NoortDen Haag3.29.21minMSe   12.093  4:583.36176
39  Ad PolakPrinsenbeek3.29.33minM40   12.082  4:583.36175
40  Nico de LigtHellevoetsluis3.29.43minM40   12.072  4:583.35174
41  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.29.47minMSe   12.068  4:583.35173
42  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.29.50minV35   12.065  4:583.35363
43  Paul JasperseAntwerpen3.29.56minMSe   12.060  4:593.35172
44  Richard ZandvlietMoerstraten3.30.01minMSe   12.055  4:593.35172
45  Rien Balkenende (debuut) Middelburg3.30.20minM40   12.037  4:593.34170
46  Hanco Adriaanse (PR 3.29.23) Aagtekerke3.30.22minMSe   12.035  4:593.34169
47  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.30.45minMSe   12.013  5:003.34167
48  Marc MoonsDessel3.31.05minM40   11.994  5:003.33164
49  Carlo van Immerseel (debuut) Hulst3.31.13minMSe   11.986  5:003.33164
50  Adriaan ProvoostDomburg3.31.20minM40   11.980  5:013.33163
51  Dirk M SlimmenVollenhove3.31.38minM50   11.963  5:013.32161
52  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande3.32.16minM40   11.927  5:023.31157
53  Peter SchepensLochristi3.33.04minM40   11.882  5:033.30151
54  Wouter Hamelinck (debuut) Destelbergen3.33.05minMSe   11.881  5:033.30151
55  Anton LamperTegelen3.33.16minM40   11.871  5:033.30150
56  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg3.33.20minM50   11.867  5:033.30150
57  Boukje KlaverObdam3.33.31minV35   11.857  5:043.29331
58  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee3.33.35minM40   11.853  5:043.29148
59  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen3.33.42minM40   11.847  5:043.29147
60  Danielle van DulstSommelsdijk3.33.52minV35   11.838  5:043.29328
61  Cees de VriesZeist3.34.24minM50   11.808  5:053.28143
62  Bert van Gorsel (PR)Vlissingen3.35.07minM40   11.769  5:063.27138
63  Jan Bart Jasperse (PR 3.24.07) Vlissingen3.35.10minM40   11.766  5:063.27138
64  Jaap Jasperse (PR 3.05.11) Vlissingen3.35.23minM50   11.754  5:063.27137
65  GertJan GroningenCothen3.35.36minMSe   11.743  5:073.26135
66  Michael AllisonMortsel3.35.49minM40   11.731  5:073.26134
67  Sjacco Joziasse (PR 2.47.03) Koudekerke3.36.07minMSe   11.715  5:073.25132
68  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.36.33minM40   11.691  5:083.25130
69  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens3.36.35minM50   11.689  5:083.25130
70  Kees de Winter (PR 3.02.48) Goes3.36.49minM40   11.677  5:083.24128
71  Fred van Es (PR 3.15.26) Domburg3.36.59minMSe   11.668  5:093.24127
72  Johan van de BurgOegstgeest3.37.42minM40   11.629  5:103.23123
73  Johan Schut (PR 3.37.20) Vlissingen3.38.06minM40   11.608  5:103.22121
74  Cor HamelsDordrecht3.38.49minMSe   11.570  5:113.21117
75  Tonny Poortvliet (PR)Oost-Souburg3.38.51minM40   11.568  5:113.21116
76  Danny BrobbelVlaardingen3.38.53minMSe   11.566  5:113.21116
77  Andre KoeslagAmerstfoort3.38.55minM50   11.565  5:113.21116
78  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.39.28minMSe   11.536  5:123.20113
79  Ron DijkhuizenZoetermeer3.39.42minM50   11.523  5:123.20112
80  Maus DielemanAmsterdam3.39.51minM50   11.516  5:133.20111
81  Fons Schelfhout (PR 3.19.43) Goes3.40.08minM50   11.501  5:133.19109
82  Jan van Vaardegem (PR 3.30.50) Westkapelle3.41.21minMSe   11.438  5:153.18103
83  Herman de SorbieVorselaar3.41.43minM50   11.419  5:153.17101
84  Ronnie Krocke (PR 3.40.43) Oost-Souburg3.42.31minM40   11.378  5:163.1697
85  Karin Bastian (PR)Middelburg3.42.51minVSe   11.361  5:173.16256
86  Max Matulessy (PR 3.36.09) Vlissingen3.43.01minM50   11.352  5:173.1594
87  Peter ModdermanUlrum3.43.05minM50   11.349  5:173.1594
88  Etienne den ToomZoetermeer3.43.34minMSe   11.324  5:183.1591
89  Marie SnijdersHaarsteeg3.43.37minM50   11.322  5:183.1491
90  Piet van Mourik (PR 3.06.31) Ouwerkerk3.43.45minM40   11.315  5:183.1490
91  Cor Muller (PR 2.55.54) Renesse3.44.18minM60   11.287  5:193.1488
92  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg3.45.32minM50   11.225  5:213.1282
93  John BouwensAlphen a/d Rijn3.45.40minM40   11.219  5:213.1281
94  Han Gerritsen (PR 3.22.27) Hulst3.45.44minM60   11.215  5:213.1281
95  Alexander VerhulstWestkapelle3.46.51minMSe   11.160  5:233.1076
96  Jack JansenHoogerheide3.47.30minM40   11.128  5:233.0973
97  Wim Wouters (PR 2.55.56) Kruiningen3.47.35minM50   11.124  5:243.0972
98  Jack van Aspert (PR 3.18.27) Middelburg3.48.18minM50   11.089  5:253.0869
99  Jan van KatwijkRhoon3.48.32minM40   11.078  5:253.0868
100  Johan SperberWaalwijk3.48.48minM50   11.065  5:253.0767
101  Johan Jumelet (PR)Zierikzee3.48.51minM50   11.063  5:253.0767
102  Chris FakkeldijAlmere3.48.54minM50   11.060  5:253.0766
103  Jurrien KuipersVeenendaal3.49.15minMSe   11.043  5:263.0765
104  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle3.50.12minM40   10.998  5:273.0561
105  Karel van de Gruiter (PR 3.39.42) Arnemuiden3.50.13minM50   10.997  5:273.0561
106  Jan Guiljam (PR 2.48.44) Wemeldinge3.50.59minM40   10.961  5:283.0458
107  Johan de JongApeldoorn3.51.33minMSe   10.934  5:293.0456
108  Rene Florisse (PR 3.19.51) Middelburg3.51.42minMSe   10.927  5:293.0455
109  Wout van den Berg (PR)Bruinisse3.52.26minM40   10.892  5:313.0352
110  Peter de Waal (PR 3.43.53) Middelburg3.52.28minM40   10.891  5:313.0352
111  Bert LemmensRijen3.52.33minM40   10.887  5:313.0252
112  Peter van der KruijsWeert3.53.21minM40   10.849  5:323.0149
113  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.53.27minM40   10.845  5:323.0148
114  Wim Vos (PR 2.37.58) Oostkapelle3.53.43minM40   10.832  5:323.0147
115  Seth Dijkstra (PR 3.29.16) Middelburg3.53.46minMSe   10.830  5:323.0147
116  Kees de Pagter (PR 3.33.22) Westkapelle3.54.00minM40   10.819  5:333.0146
117  Lia Gonzalez (PR 2.53.24) Veere3.54.40minV35   10.788  5:343.00175
118  Jan Kees van de LeekDriehuis3.54.44minMSe   10.785  5:343.0044
119  Peter HoncoopRijen3.54.46minM40   10.784  5:343.0044
120  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen3.55.17minM40   10.760  5:352.9942
121  Ronald de Waal (PR 3.23.11) Terneuzen3.55.29minM40   10.751  5:352.9941
122  Leon Bisschops (PR 3.31.40) Middelburg3.55.31minMSe   10.750  5:352.9941
123  Wim van RuivenOud Beijerland3.55.56minM40   10.731  5:352.9840
124  Wil Pluijgers (debuut) Vlissingen3.56.04minM40   10.725  5:362.9839
125  Henk LenderinkEde3.56.06minM50   10.723  5:362.9839
126  Michiel Michels (PR 3.25.48) Middelburg3.56.08minMSe   10.721  5:362.9839
127  Hans Nooijer (PR 3.10.11) Middelburg3.56.16minM40   10.715  5:362.9839
128  Michael StegersRösrath3.56.28minMSe   10.706  5:362.9738
129  Marc Rommers (PR 3.39.21) Vlissingen3.56.59minMSe   10.683  5:372.9736
130  Jaap HoekGoedereede3.57.14minM40   10.672  5:372.9636
131  Anton van de GroefStellendam3.57.15minMSe   10.671  5:372.9636
132  Martin de Regt (PR)Kapelle-Biezelinge3.57.19minMSe   10.668  5:372.9635
133  Jan Geluk (PR)Schuddebeurs3.57.29minM50   10.661  5:382.9635
134  Hans Pels (PR 3.46.22) Rheinfelden3.57.35minM40   10.656  5:382.9635
135  Hans JalinkSpijkenisse3.57.43minM50   10.650  5:382.9634
136  Ruud KokApeldoorn3.57.46minM40   10.648  5:382.9634
137  Johan NieuwboerDelft3.57.49minM40   10.646  5:382.9634
138  vrouw??3.57.50minV35   10.645  5:382.96156
139  Jaap de Blaeij (PR)Wolphaartsdijk3.57.52minM50   10.643  5:382.9634
140  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.57.53minMSe   10.643  5:382.9634
141  Frans HettemaWijchen3.58.12minM50   10.628  5:392.9533
142  Huber Vermeulen (PR 3.05.12) Vlissingen3.58.22minM40   10.621  5:392.9532
143  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke3.58.24minM50   10.620  5:392.9532
144  Dwight Maanster (debuut) Bruinisse3.58.36minMSe   10.611  5:392.9531
145  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen3.58.51minM40   10.600  5:402.9431
146  Ron Giesen (PR)Middelburg3.58.59minM40   10.594  5:402.9430
147  Hugo Poortvliet (PR 3.57.28) Arnemuiden3.59.20minM60   10.578  5:402.9429
148  Hugo HoogeveenAmsterdam3.59.26minMSe   10.574  5:402.9429
149  Jaco Balkenende (PR 3.47.50) Vrouwenpolder3.59.31minMSe   10.570  5:412.9429
150  Hans SpaansArnhem3.59.35minM40   10.567  5:412.9429
151  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.00.23minM50   10.532  5:422.9326
152  Martin StevensZwolle4.00.25minMSe   10.530  5:422.9326
153  Henk Kasper (PR)Wemeldinge4.00.46minM40   10.515  5:422.9225
154  Joop Lasseur (PR 3.11.28) Bruinisse4.00.48minM60   10.514  5:422.9225
155  Wout Visser (PR 3.28.40) Ouddorp4.00.56minM50   10.508  5:432.9225
156  Thijs van HeugtenWeert4.01.10minM50   10.498  5:432.9224
157  Erik Malcorps (PR 3.44.23) Middelburg4.01.16minM40   10.493  5:432.9124
158  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen4.01.31minM40   10.483  5:432.9123
159  Bert BackOost-Souburg4.01.35minM40   10.480  5:442.9123
160  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen4.01.51minM50   10.468  5:442.9123
161  Nathalie MosbachMiddelburg4.02.00minV35   10.462  5:442.91133
162  Carl van de BurgBoskoop4.02.10minM40   10.454  5:442.9022
163  Adrie DemmersBest4.02.21minM40   10.446  5:452.9021
164  Bernard van de BergLeusden4.02.38minM40   10.434  5:452.9021
165  Roland Sulkers (PR 4.00.19) Oost-Souburg4.02.44minMSe   10.430  5:452.9020
166  Daan van de Broek (PR)Dirksland4.02.46minM50   10.429  5:452.9020
167  Ulrich WalterKemmern D4.02.53minM40   10.424  5:452.9020
168  Huib Struijk (PR 3.29.32) Middelburg4.02.54minMSe   10.423  5:452.9020
169  Gert DedelMiddelburg4.03.06minM40   10.414  5:462.8920
170  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg4.03.18minM50   10.406  5:462.8919
171  vEkenstein AlberdaStaphorst4.03.27minM50   10.399  5:462.8919
172  Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.04.20minM40   10.362  5:472.8817
173  Eugene Louwerse (PR 4.01.38) Middelburg4.04.31minM50   10.354  5:482.8816
174  Frank van Boxtel (PR 4.04.29) Vlissingen4.04.34minM40   10.352  5:482.8816
175  Kees Denissen (PR 3.58.28) Middelburg4.04.56minM40   10.336  5:482.8716
176  John ZopfiEindhoven4.05.31minMSe   10.312  5:492.8614
177  Atoine Pieters (PR)Vlissingen4.05.40minM40   10.305  5:492.8614
178  Frans den OuterOud Beijerland4.05.54minM40   10.296  5:502.8614
179  Henk HarenbergEibergen4.06.04minM40   10.289  5:502.8613
180  Job VerkaikAlmere4.06.06minMSe   10.287  5:502.8613
181  Rudi Ravia (PR 3.19.06) Zierikzee4.06.33minM40   10.269  5:512.8512
182  Mari PinxtenMichielsgestel4.06.45minM40   10.260  5:512.8512
183  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke4.06.48minMSe   10.258  5:512.8512
184  Hans de Groote (debuut) Cadzand4.07.46minM40   10.218  5:522.8410
185  Leen HarkesBoskoop4.08.23minM50   10.193  5:532.839
186  Leon GoorDordrecht4.08.30minM40   10.188  5:532.839
187  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande4.09.02minM50   10.166  5:542.828
188  John Davidse (PR 3.09.39) Middelburg4.09.25minM40   10.150  5:552.828
189  Henry BinkWaalwijk4.09.40minMSe   10.140  5:552.827
190  Jan Verjaal (PR 4.04.14) Middelburg4.09.51minM50   10.133  5:552.817
191  Pieter SchippersMaassluis4.09.52minM40   10.132  5:552.817
192  Leen Cornelisse (PR 3.44.17) Middelburg4.09.54minM50   10.131  5:552.817
193  Jan de Vries (PR 3.25.53) Biggekerke4.10.00minM50   10.127  5:552.817
194  Jeroen Pluijmert (PR 3.32.42) Middelburg4.10.09minMSe   10.121  5:562.817
195  Andre DokmanZoetermeer4.10.22minM40   10.112  5:562.816
196  Angelina Fondse (PR 4.04.10) Vlissingen4.10.26minVSe   10.109  5:562.8191
197  Frank van de Vliet (PR 3.59.16) Schuddebeurs4.10.29minM40   10.107  5:562.816
198  Jos Lampert (PR 3.26.23) Koudekerke4.10.31minM40   10.106  5:562.816
199  Edwin van WijkBurgh-Haamstede4.10.32minM40   10.105  5:562.816
200  Adrie Jakobse (PR)Biggekerke4.10.35minM40   10.103  5:562.816
201  Wim van de Kreeke (PR 4.07.50) Wilhelminadorp4.10.46minM50   10.096  5:572.806
202  Arno Schiewold (PR)Vlissingen4.11.19minM40   10.074  5:572.805
203  Rianca Poppe (PR)Biggekerke4.11.41minV35   10.059  5:582.7986
204  Fred Hendrikse (PR 3.16.40) Koudekerke4.11.43minMSe   10.058  5:582.795
205  Pieter Verhage (PR)Westkapelle4.12.12minM50   10.038  5:592.794
206  Corina KrohnGrerenbroich4.12.27minVSe   10.029  5:592.7982
207  Don SchoonenbergNijmegen4.12.31minV35   10.026  5:592.7882
208  Henk van de Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.12.32minM40   10.025  5:592.784
209  Ge KaptijnAlphen ad Rijn4.12.38minM40   10.021  5:592.784
210  Cor VerhoevenGiessenburg4.12.40minM40   10.020  5:592.784
211  Aad SpruitRotterdam4.12.41minM40   10.019  5:592.784
212  Theo de Koning (PR 4.06.57) Bruinisse4.13.05minMSe   10.003  6:002.783
213  Lennard van DammeMaastricht4.13.13minM40   9.998  6:002.783
214  Hemmie van de SluisKapelle-Biezelinge4.13.19minM50   9.994  6:002.783
215  Paul DhuyvetterMiddelburg4.13.58minM40   9.969  6:012.773
216  Sjaak van de LindenHoofddorp4.14.02minM40   9.966  6:012.772
217  Frans PeetersBelfeld4.14.06minM50   9.963  6:012.772
218  Hans Verhage (PR 4.09.29) Kapelle-Biezelinge4.15.30minM40   9.909  6:032.751
219  Frits Broos (PR 3.48.45) Middelburg4.15.36minM40   9.905  6:032.751
220  Gertjan NieuwekampMiddelburg4.15.45minMSe   9.899  6:042.751
221  Arnold van de KraanDelft4.16.14minM40   9.880  6:042.741
222  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg4.16.26minM40   9.873  6:052.741
223  Peter Ingelse (PR 3.25.18) Middelburg4.16.55minM40   9.854  6:052.741
224  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.17.04minV35   9.848  6:062.7464
225  Wim van Keulen (PR)Biggekerke4.17.17minM40   9.840  6:062.73-
226  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.17.19minM40   9.839  6:062.73-
227  Arjan IJselsteijnRidderkerk4.17.21minM40   9.838  6:062.73-
228  Dick Hoogesteger (PR 3.17.24) Heinkenszand4.17.27minMSe   9.834  6:062.73-
229  Theo DenkersMaasland4.17.33minM50   9.830  6:062.73-
230  Herman EuvermanZwolle4.17.56minM50   9.815  6:072.73-
231  Cees Cornu (PR)Middelburg4.17.57minM40   9.815  6:072.73-
232  Johan Walpot (PR 3.58.08) Bruinisse4.18.02minM40   9.812  6:072.73-
233  Jan Waltz (PR 4.15.44) Rijen4.18.14minM50   9.804  6:072.72-
234  Henk Hage (debuut) Spijkenisse4.18.34minM40   9.791  6:082.72-
235  Hans van de Welle (PR 4.03.38) Middelburg4.19.18minM40   9.764  6:092.71-
236  Frans WildenbeestSpijkenisse4.19.31minM40   9.755  6:092.71-
237  Jan van ApeldoornAmsterdam4.19.33minM50   9.754  6:092.71-
238  Andre van de Ende (PR 4.02.18) Nisse4.19.37minM40   9.752  6:092.71-
239  Jan de Carpentier (PR 4.01.13) Goes4.19.38minM40   9.751  6:092.71-
240  Jan Joosse (PR 3.40.29) Kapelle-Biezelinge4.20.02minM40   9.736  6:102.70-
241  Maarten Klapwijk (PR)Middelburg4.20.18minMSe   9.726  6:102.70-
242  Annet BoomEersel4.20.19minV45   9.725  6:102.7052
243  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.20.27minM40   9.720  6:102.70-
244  Johan van de BergBergen op Zoom4.20.53minM40   9.704  6:112.70-
245  Igna Becks (PR 4.07.28) Middelburg4.21.28minV45   9.683  6:122.6948
246  Sigrid EickerGedern4.21.30minV45   9.681  6:122.6948
247  Willem Schot (debuut) Vlissingen4.21.40minM40   9.675  6:122.69-
248  Huub HelsenVenlo4.22.02minM40   9.662  6:132.68-
249  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.22.12minM40   9.656  6:132.68-
250  Lenie van Kleven (PR)Vlissingen4.22.35minV45   9.642  6:132.6845
251  Andreas BuckleinRheinfelden D4.22.39minMSe   9.639  6:132.68-
252  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke4.22.42minM40   9.637  6:142.68-
253  Willian Boot (PR 3.53.57) Serooskerke4.22.44minMSe   9.636  6:142.68-
254  Leo KouyzerDen Haag4.22.45minM40   9.635  6:142.68-
255  Kees de Kok (debuut) Wolphaartsdijk4.24.05minM50   9.587  6:162.66-
256  Marco MuschDordrecht4.24.08minMSe   9.585  6:162.66-
257  Cor de Ridder (PR 3.25.08) Arnemuiden4.24.11minMSe   9.583  6:162.66-
258  Rinus Joosse (PR 2.54.09) Wilhelminadorp4.24.19minM60   9.578  6:162.66-
259  Peter de Waal (PR 3.43.53) Westdorpe4.24.31minM50   9.571  6:162.66-
260  Kees Marcusse (PR 3.02.50) Middelburg4.24.57minM50   9.555  6:172.65-
261  Kees HeilApeldoorn4.25.02minM40   9.552  6:172.65-
262  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg4.25.17minM40   9.543  6:172.65-
263  Leon van de Broeke (debuut) Meliskerke4.25.32minMSe   9.534  6:182.65-
264  Andreas HermansDusseldorf4.25.51minMSe   9.523  6:182.65-
265  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Nieuw- en Sint Joosland4.26.05minMSe   9.515  6:182.64-
266  Lena de Wilde (PR 3.47.48) Vlissingen4.26.13minV45   9.510  6:192.6434
267  Arjen Jeras (PR 4.04.21) Middelburg4.26.32minM40   9.499  6:192.64-
268  Tom RozenburgAmsterdam4.26.52minMSe   9.487  6:192.64-
269  Udo LenzigJeulich4.26.59minMSe   9.483  6:202.63-
270  Tony VonkNaaldwijk4.27.09minMSe   9.477  6:202.63-
271  Andre Schog (PR 4.11.33) Kapelle-Biezelinge4.27.17minMSe   9.472  6:202.63-
272  Rien Spee (debuut) Middelharnis4.27.25minM40   9.467  6:202.63-
273  Marc FuhringRhoon4.29.01minM40   9.411  6:232.61-
274  Leo Francke (PR 4.15.05) Oostkapelle4.29.43minM40   9.387  6:242.61-
275  Kees de Voogd (PR 4.07.53) Meliskerke4.29.58minM50   9.378  6:242.60-
276  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp4.30.05minM40   9.374  6:242.60-
277  Hans Sinke (PR 4.15.15) Zoutelande4.30.10minM50   9.371  6:242.60-
278  Jeroen HofstraBergschenhoek4.30.33minMSe   9.358  6:252.60-
279  Bert WingerdenHuizen4.30.37minM40   9.355  6:252.60-
280  Kobus Botman (PR 3.55.23) Middelburg4.30.39minM50   9.354  6:252.60-
281  Toon LindenOost-Souburg4.30.50minM40   9.348  6:252.60-
282  Simon van de LindenOost-Souburg4.30.52minM50   9.347  6:252.60-
283  Hans van Boven (PR 3.43.36) Kapelle-Biezelinge4.30.56minMSe   9.344  6:252.60-
284  Herman den BoerDen Haag4.31.33minM50   9.323  6:262.59-
285  Els PriesterOostvoorne4.31.40minV35   9.319  6:262.5921
286  Bas SneepOostvoorne4.31.42minM40   9.318  6:262.59-
287  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen4.31.44minM40   9.317  6:262.59-
288  Patrick Bliek (PR 4.25.13) Goes4.32.10minMSe   9.302  6:272.58-
289  Eric van de StarreRaamsdonkveer4.32.22minM40   9.295  6:272.58-
290  Ger JanssenVenlo4.32.28minM50   9.292  6:272.58-
291  Math KempsVenlo4.32.30minM40   9.291  6:272.58-
292  Cock QualmRozenburg4.32.33minMSe   9.289  6:282.58-
293  Erik Huiszoon (PR)Middelburg4.32.51minMSe   9.279  6:282.58-
294  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse4.33.27minM50   9.258  6:292.57-
295  Eddy Heerschop (debuut) Vlissingen4.33.34minM40   9.254  6:292.57-
296  Izaak Huibregtse (PR 4.16.57) Westkapelle4.33.41minM60   9.250  6:292.57-
297  Erik Grim (PR 4.09.47) Westkapelle4.33.42minMSe   9.250  6:292.57-
298  Hans van de Rafelaar (PR)Vlissingen4.33.46minM40   9.248  6:292.57-
299  Hans van Sluijs (PR)Middelburg4.33.50minM50   9.245  6:292.57-
300  Dick Filius (PR 4.20.54) Kats4.34.36minM40   9.220  6:302.56-
301  Willem MutzeHeerlen4.34.39minM40   9.218  6:312.56-
302  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.34.44minMSe   9.215  6:312.56-
303  Robbert RommyBarendrecht4.34.49minM40   9.212  6:312.56-
304  Huguette Declercq (PR 3.21.15) Vlissingen4.35.13minV55   9.199  6:312.5614
305  Fokke van de BoschRockanje4.35.35minM40   9.187  6:322.55-
306  Nico SwaninkAerdenhout4.35.38minM40   9.185  6:322.55-
307  Wilma Polderdijk (PR 3.55.43) Domburg4.36.02minV35   9.172  6:332.5513
308  Jean Paul Mulder (PR 4.02.02) Vlissingen4.36.07minMSe   9.169  6:332.55-
309  Willem van HaperenRoosendaal4.36.26minM50   9.158  6:332.54-
310  Jaap WesthoffVlaardingen4.36.35minM50   9.153  6:332.54-
311  Willem Boot (debuut) Goes4.37.12minMSe   9.133  6:342.54-
312  Wilco van de AkkerGoes4.37.14minMSe   9.132  6:342.54-
313  Wolfgang GauchelAken4.37.34minMSe   9.121  6:352.53-
314  Dick van EsDen Haag4.37.45minM60   9.115  6:352.53-
315  Jan van de EshofGeldrop4.37.53minM60   9.111  6:352.53-
316  Piet ZeveringWeesp4.37.54minM60   9.110  6:352.53-
317  Suzanne MaesMaasmechelen4.38.03minV45   9.105  6:352.539
318  Mario Matulessy (PR 4.23.30) Domburg4.38.41minM40   9.085  6:362.52-
319  Rob HughesOosterhout4.38.43minM50   9.083  6:362.52-
320  Ben Guequierre (PR)Oost-Souburg4.39.05minM40   9.071  6:372.52-
321  Jan van de WielenArnhem4.39.07minM60   9.070  6:372.52-
322  Jan van de BroekGeldermalsen4.39.35minM40   9.055  6:382.52-
323  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle4.40.00minM50   9.042  6:382.51-
324  Rinus Davidse (PR 3.49.06) Middelburg4.40.38minM40   9.021  6:392.51-
325  Tonny de Ruijter (PR 3.19.55) Vlissingen4.40.59minM50   9.010  6:402.50-
326  Peter Dekker (PR 3.16.34) Koudekerke4.41.25minMSe   8.996  6:402.50-
327  Michel Bekink (PR 3.37.10) Goes4.41.53minMSe   8.981  6:412.49-
328  Koen de Vries (PR 3.18.07) Middelburg4.42.08minM40   8.973  6:412.49-
329  Wim Geschiere (PR 4.39.42) Middelburg4.42.10minM40   8.972  6:412.49-
330  Bert de JongDen Haag4.42.35minM50   8.959  6:422.49-
331  Durk Jan de BruinVogelenzang4.42.43minM40   8.955  6:422.49-
332  Wilfried DuivenvoordeHoofddorp4.42.44minM40   8.954  6:422.49-
333  Stephen TewsLeidschendam4.42.50minM40   8.951  6:422.49-
334  Hans de Groot (PR)Middelburg4.42.59minM40   8.946  6:422.49-
335  Wim de BruijneMiddelburg4.43.00minM40   8.946  6:422.48-
336  Ronald van Velzen (PR 4.20.58) Oostkapelle4.43.03minMSe   8.944  6:422.48-
337  Jaap de KamAmstelveen4.43.07minM50   8.942  6:432.48-
338  Erik de WinterRozenburg4.44.14minMSe   8.907  6:442.47-
339  Hans EtmanAssen4.44.40minM40   8.894  6:452.47-
340  Herbert Kunst (PR 4.20.13) Middelharnis4.44.47minM50   8.890  6:452.47-
341  Arnold MelissantMiddelharnis4.44.49minM50   8.889  6:452.47-
342  Andre MelissantSommelsdijk4.44.51minMSe   8.888  6:452.47-
343  Robbie van SinderenVlaardingen4.45.07minMSe   8.880  6:452.47-
344  Henk NotenboomPijnacker4.45.40minM40   8.862  6:462.46-
345  Huibert Verbruggen (PR 4.30.32) Middelburg4.46.52minM50   8.825  6:482.45-
346  Robin Vogel (PR 3.32.30) Vlissingen4.47.10minMSe   8.816  6:482.45-
347  Jan-Pieter van Beest (PR 4.40.47) Zierikzee4.47.45minMSe   8.798  6:492.44-
348  Gerd EmondsEschweiler4.48.06minM50   8.788  6:502.44-
349  A SteendijkGoes4.48.21minM40   8.780  6:502.44-
350  Martijn SliedregtHeemstede4.48.54minM40   8.763  6:512.43-
351  Erik van de LindenRotterdam4.49.33minM40   8.744  6:522.43-
352  Piet HuibregtseWestkapelle4.49.35minM50   8.743  6:522.43-
353  Rene de Dreu (PR 4.46.40) Nisse4.49.40minM50   8.740  6:522.43-
354  Ko van Garderen (PR 4.26.19) Oostkapelle4.49.50minMSe   8.735  6:522.43-
355  Wim van WingerdenRidderkerk4.50.06minM60   8.727  6:532.42-
356  Jan Boogaard (debuut) Middelburg4.51.10minM50   8.695  6:542.42-
357  Alexander Dekker (PR 3.26.04) Meliskerke4.51.37minMSe   8.682  6:552.41-
358  Aart van Luijk (PR 4.19.12) Vlissingen4.51.39minM40   8.681  6:552.41-
359  Betsy van GielsLepelstraat4.52.38minV45   8.651  6:562.40-
360  Piet WolfDelft4.53.05minM50   8.638  6:572.40-
361  Nico CramerHuizen4.53.07minM40   8.637  6:572.40-
362  Cees van den Bulck (PR 2.47.40) Middelburg4.53.23minM50   8.629  6:572.40-
363  Eberhard RieckSankt Augustin4.53.26minM40   8.628  6:572.40-
364  Martin Jongepier (PR 4.01.54) Vlissingen4.54.19minMSe   8.602  6:592.39-
365  Derk Roelofs (PR 4.24.54) Vlissingen4.54.43minM40   8.590  6:592.39-
366  Robert van MeerWouwse Plantage4.54.46minM50   8.589  6:592.39-
367  Martin van de Kaap (PR)Vlissingen4.55.18minM40   8.573  7:002.38-
368  Sandra Priemis (PR)Renesse4.55.35minV35   8.565  7:002.38-
369  Margreeth CapelleVeenendaal4.55.38minV55   8.564  7:002.38-
370  Jaap van de PasOisterwijk4.56.07minM60   8.550  7:012.37-
371  Lenie VonkSchiedam4.56.15minV45   8.546  7:012.37-
372  Louis van de Guchte (debuut) Vlissingen4.57.07minM40   8.521  7:022.37-
373  Johan Dane (debuut) Vlissingen4.57.10minM40   8.519  7:032.37-
374  Ton EpskampAmstelveen4.57.29minM50   8.510  7:032.36-
375  Marcel AnbeekVeenendaal4.57.41minMSe   8.505  7:032.36-
376  Brigitta SluysWestkapelle4.58.02minV35   8.495  7:042.36-
377  Niek Knol (PR 4.34.39) Koudekerke4.58.04minM50   8.494  7:042.36-
378  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder4.58.17minM40   8.488  7:042.36-
379  Sjaak SchipperGroningen4.58.49minM50   8.472  7:052.35-
380  Peter PriesterOostvoorne4.59.38minM40   8.449  7:062.35-
381  Sjaak de Ridder (PR 4.41.49) Arnemuiden5.00.17minM40   8.431  7:072.34-
382  Peter Verhaar (PR 4.13.56) Wemeldinge5.00.36minMSe   8.422  7:072.34-
383  Peter-Paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene5.01.07minM40   8.408  7:082.34-
384  Tony Duinkerke (PR 4.45.00) Goes5.01.08minM50   8.407  7:082.34-
385  Ben SibonHengelo5.05.51minM40   8.278  7:152.30-
386  Joop van der PuttenNieuw Vennep5.06.32minM50   8.259  7:162.29-
387  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.06.49minMSe   8.252  7:162.29-
388  Cor ButterCallantsoog5.07.09minM50   8.243  7:172.29-
389  Claudia AnbeekLeusden5.07.13minVSe   8.241  7:172.29-
390  John Hendriks (PR 3.52.08) Zoutelande5.12.56minM50   8.090  7:252.25-
391  Freddy WeemansHeinkenszand5.15.24minM40   8.027  7:282.23-
392  Bastian Hamelink (PR 4.51.12) Terneuzen5.17.16minM40   7.980  7:312.22-
393  Jan van de WerfOost-Souburg5.19.18minM40   7.929  7:342.20-
394  Hans KoningLeimuiden5.22.49minM40   7.843  7:392.18-
395  Joop Scheijbeler (PR 3.09.39) Middelburg5.27.23minM50   7.733  7:462.15-
396  Rudy PerdonZoetermeer5.28.57minM40   7.696  7:482.14-
397  Ruud Maartense (debuut) Goes5.29.45minM40   7.678  7:492.13-
398  Jaap den ToomGoudriaan5.33.26minM50   7.593  7:542.11-
399  Tonny Koole (PR 5.11.20) Middelburg5.34.00minM50   7.580  7:552.11-
400  Monik van LoockVorselaar5.34.14minV35   7.575  7:552.10-
401  Karin VaartEwijk5.54.00minV45   7.152  8:231.99-
402  Theo KochiAssen6.30.00minM60   6.492  9:151.80-
Mannen: 372 (92.54%) => M40=174 - M50=86 - M60=13 - MSe=99
Vrouwen: 30 (7.46%) => V35=14 - V45=9 - V55=2 - VSe=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.413 seconden nodig om deze lijst met 402 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020