dinsdag 7 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

24e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 14 juli 2004 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport33.59minMse   17.656  3:244.90652
2  Miquel van Tongeren (PR 31.56) Dynamica34.20minMse   17.476  3:264.85627
3  Theo Rabout (PR 32.38) Wielingen34.30minMse   17.391  3:274.83616
4  Edwin StolkSommelsdijk34.35minMse   17.349  3:284.82610
5  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport34.40minMse   17.308  3:284.81604
6  Mauricio Gonzalez (PR 28.20) Dynamica34.49minM40   17.233  3:294.79594
7  Erik Cappon (PR)Wielingen34.52minMse   17.208  3:294.78591
8  Niels Koole (PR 31.43) Dynamica35.07minMse   17.086  3:314.75574
9  Robert van HeuvelHilversum35.14minMse   17.029  3:314.73567
10  Gerard Zitteren (PR)Thor36.08minMse   16.605  3:374.61509
11  Robin Hofland (PR 32.48) Dynamica36.23minMse   16.491  3:384.58494
12  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5636.29minM40   16.446  3:394.57487
13  Franky Beljaars (PR 33.16) Dynamica36.39minMse   16.371  3:404.55477
14  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5636.42minMse   16.349  3:404.54474
15  Bart de Koster (PR 34.11) Dynamica36.47minMse   16.312  3:414.53469
16  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica37.01minMse   16.209  3:424.50456
17  Wim Vos (PR 34.30) Dynamica37.03minM40   16.194  3:424.50454
18  Gerard Posthuma (PR 35.49) AV'5637.05minMse   16.180  3:434.49452
19  Pieter KlemSommelsdijk37.22minMse   16.057  3:444.46435
20  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica37.29minM40   16.007  3:454.45428
21  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica37.32minMse   15.986  3:454.44426
22  Leon Jacobse (PR 35.52) Dynamica37.56minMse   15.817  3:484.39403
23  Marc Riemens (PR 35.22) Dynamica38.00minMse   15.789  3:484.39399
24  Eddy Smit (PR 34.25) Delta Sport38.02minM50   15.776  3:484.38398
25  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Dynamica38.11minMse   15.714  3:494.36389
26  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica38.15minM40   15.686  3:504.36386
27  Andre MelissantSommelsdijk38.22minMse   15.639  3:504.34379
28  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica38.45minMse   15.484  3:534.30359
29  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica38.50minM40   15.451  3:534.29355
30  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica38.57minM50   15.404  3:544.28349
31  Bram de Visser (PR 38.16) Dynamica38.59minM40   15.391  3:544.28347
32  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica39.07minM50   15.339  3:554.26340
33  Wouter Jansen (PR 30.21) Dynamica39.26minMse   15.216  3:574.23324
34  Rinus Witte (PR 37.12) Dynamica39.29minM40   15.196  3:574.22322
35  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica39.31minM50   15.183  3:574.22320
36  Johan de Vlieger (PR 35.16) Dynamica39.36minM45   15.152  3:584.21316
37  John Ravia (PR 38.06) Delta Sport39.43minMse   15.107  3:584.20310
38  Joep RozendalBav39.45minMse   15.094  3:594.19309
39  Jordy Meerman (PR 38.50) Dynamica39.52minMse   15.050  3:594.18303
40  Erik Kok (PR 35.35) Arnemuiden39.54minMse   15.038  3:594.18302
41  Paul JaspersAntwerpen39.57minMse   15.019  4:004.17299
42  Hanco Adriaanse (PR)Aagtekerke39.59minMse   15.006  4:004.17298
43  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica40.02minM40   14.988  4:004.16295
44  Bram Verhage (PR 38.11) Grijpskerke40.12minM40   14.925  4:014.15287
45  Chantal Koole (PR 39.08) Dynamica40.26minVse   14.839  4:034.12511
46  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica40.31minM40   14.809  4:034.11273
47  Edward de Leng (PR 36.23) Dynamica40.39minM40   14.760  4:044.10267
48  Archie Staal (PR 39.09) Delta Sport40.45minMse   14.724  4:054.09262
49  Johan Schut (PR 40.48) Vlissingen40.50minM40   14.694  4:054.08258
50  Joop Lasseur (PR 39.10) Delta Sport40.53minM60   14.676  4:054.08256
51  Laurens van der Haven (PR 38.14) AV'5640.54minMse   14.670  4:054.07255
52  Michiel Michels (debuut) Middelburg40.59minMse   14.640  4:064.07252
53  Lein Lievense (PR 39.46) Dynamica41.01minM50   14.628  4:064.06250
54  Jesper Francke (PR 33.06) Dynamica41.12minMse   14.563  4:074.05242
55  Wibo Verstraate (PR 38.58) Westkapelle41.14minM40   14.551  4:074.04241
56  Rob Wijnstekers (debuut) Oosterland41.15minM40   14.545  4:084.04240
57  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg41.18minMse   14.528  4:084.04238
58  Willem de HartogZwijndrecht41.30minM40   14.458  4:094.02230
59  Robert Kraaijenbrink (PR 40.40) Delta Sport41.39minMse   14.406  4:104.00223
60  Revelino Rijk (PR)Dynamica41.41minMse   14.394  4:104.00222
61  Eddie Pekaar (PR 37.45) Dynamica41.43minM50   14.383  4:104.00221
62  Fer Bouwens (PR 38.17) Delta Sport41.48minM40   14.354  4:113.99217
63  Wim Roose (PR 37.22) AV'5641.51minM50   14.337  4:113.98215
64  Geert-Jan Jobse (PR)Dynamica41.56minM40   14.308  4:123.97212
65  Giel Joziasse (PR 38.39) AV'5642.03minM40   14.269  4:123.96207
66  Jos Boot (PR)Zoutelande42.08minM40   14.241  4:133.96204
67  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica42.10minM40   14.229  4:133.95203
68  Hannuel Kramer (PR 36.37) Dynamica42.13minMse   14.212  4:133.95201
69  Lourens-Jan Hengst (PR 39.23) Aagtekerke42.15minMse   14.201  4:143.94199
70  Kees de Pagter (PR 41.42) Westkapelle42.17minM40   14.190  4:143.94198
71  Karin Bastian (PR 36.20) Dynamica42.21minVse   14.168  4:143.94410
72  Tonny Poortvliet (PR 41.54) Oost-Souburg42.25minM40   14.145  4:153.93193
73  Ad Vermeulen (PR)Middelburg42.27minM40   14.134  4:153.93192
74  Hans de Nooijer (PR 39.35) Middelburg42.29minM40   14.123  4:153.92190
75  Barend de Lange (PR)Vlissingen42.31minMse   14.112  4:153.92189
76  Simon van Niekerk (PR)Dynamica42.33minMse   14.101  4:153.92188
77  Willy Verbist (PR 40.20) Dynamica42.39minM50   14.068  4:163.91184
78  Kees Geuze (PR)Middelburg42.41minM40   14.057  4:163.90183
79  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica42.44minM55   14.041  4:163.90181
80  Frank van Boxtel (PR)Dynamica42.48minM45   14.019  4:173.89178
81  Jon van Caspel (PR 39.01) Vlissingen42.53minM40   13.991  4:173.89175
82  Adri Koole (PR 42.07) Dynamica42.59minM50   13.959  4:183.88172
83  Cor de Ridder (PR 40.00) Arnemuiden43.13minMse   13.884  4:193.86163
84  Sander Zeijseink (PR 38.12) Dynamica43.15minMse   13.873  4:203.85162
85  Sjacco Joziasse (PR 35.45) Koudekerke43.22minMse   13.836  4:203.84158
86  Paul Noomen (PR 41.02) Delta Sport43.23minM40   13.830  4:203.84158
87  Dieter PrintzenTV1860Erkelen43.26minMse   13.814  4:213.84156
88  Peter Limbergen (PR 35.27) Heinkenszand43.28minMse   13.804  4:213.83155
89  Bianca van Vuuren (PR 42.34) AV'5643.32minVse   13.783  4:213.83353
90  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica43.37minMse   13.756  4:223.82150
91  Hans Corbijn (PR 41.11) Dynamica43.40minM40   13.740  4:223.82148
92  Jack Smits (PR 42.43) Dynamica43.48minM40   13.699  4:233.81143
93  Huib Struijk (PR 43.18) Middelburg43.52minMse   13.678  4:233.80141
94  Erik Malcorps (debuut) Middelburg44.00minM40   13.636  4:243.79137
95  Thijs van DijkVlissingen44.02minMse   13.626  4:243.79136
96  Lia Gonzalez (PR 43.57) Dynamica44.04minV35   13.616  4:243.78329
97  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport44.06minM40   13.605  4:253.78134
98  Ad LampertSerooskerke44.17minM40   13.549  4:263.76128
99  Rinus Riemens (PR)Biggekerke44.22minM40   13.524  4:263.76125
100  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica44.27minMse   13.498  4:273.75123
101  Piet Beijer (PR 44.20) Dynamica44.30minM50   13.483  4:273.75121
102  Gijs van MamenBarneveld44.32minMse   13.473  4:273.74120
103  Wim Provoost (PR 43.13) Delta Sport44.34minM45   13.463  4:273.74119
104  Rein Swint (PR 43.58) Vlissingen44.36minM60   13.453  4:283.74118
105  Rinus Joosse (PR 36.55) AV'5644.38minM60   13.443  4:283.73117
106  Arjan Koole (PR)Vrouwenpolder44.39minMse   13.438  4:283.73117
107  Jaap Oele (PR 43.04) Kapelle-Biezelinge44.41minM50   13.428  4:283.73116
108  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden44.43minMse   13.418  4:283.73115
109  Harro Heijboer (PR 42.06) Delta Sport44.51minMse   13.378  4:293.72111
110  Willian Boot (PR)Serooskerke44.55minMse   13.358  4:303.71109
111  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica44.57minM45   13.348  4:303.71108
112  Dirk HeslingaGammerwolde Gr44.58minM50   13.343  4:303.71108
113  Leo de Bruijn (PR 40.01) Oostkapelle45.00minMse   13.333  4:303.70107
114  Rob Mol (PR 40.06) Middelburg45.07minM60   13.299  4:313.69103
115  Marc Rommers (PR 40.23) Vlissingen45.22minMse   13.226  4:323.6796
116  Peter Kesteloo (PR)Dynamica45.25minMse   13.211  4:333.6795
117  Kipte AkorikimoiMeliskerke45.39minMse   13.143  4:343.6589
118  Theo Simons (PR 41.26) Dynamica45.41minM50   13.134  4:343.6588
119  Wim Dingemanse (PR)Grijpskerke45.45minM40   13.115  4:353.6486
120  Jan Wagemakers (PR 43.27) Oostkapelle45.50minM60   13.091  4:353.6484
121  Ronald van Velzen (debuut) Oostkapelle45.51minMse   13.086  4:353.6484
122  Wim van Dijke (PR)Vlissingen45.52minM40   13.081  4:353.6383
123  Kees Marcusse (PR 43.19) Dynamica45.54minM55   13.072  4:353.6383
124  Cobi LouwerseDynamica45.55minV35   13.067  4:363.63251
125  Johan PoppeSint-Gilles-Waas45.57minM40   13.058  4:363.6381
126  Erwin van de MaasWissenkerke45.59minMse   13.048  4:363.6280
127  Frans Vogel (PR 42.57) Middelburg46.01minMse   13.039  4:363.6280
128  Cor Schipper (PR 44.34) Dynamica46.02minM40   13.034  4:363.6279
129  Toon van PeerThor46.03minM50   13.029  4:363.6279
130  Rene Dekker (PR 45.58) Zoutelande46.10minM40   12.996  4:373.6176
131  Andre Lems (PR 41.00) Delta Sport46.17minM40   12.964  4:383.6073
132  Wilbert Koole (PR 43.45) Serooskerke46.19minMse   12.954  4:383.6072
133  Lieven van Belzen (PR)Nieuw- en Sint Joosland46.21minMse   12.945  4:383.6072
134  Eric Oskam (PR)Vlissingen46.23minM40   12.936  4:383.5971
135  Gert Joziasse (PR 43.22) Middelburg46.25minMse   12.926  4:393.5970
136  Eddy Heerschop (debuut) Dynamica46.26minM40   12.922  4:393.5970
137  Kees BoonAmersfoort46.27minM40   12.917  4:393.5969
138  Elien Jobse (PR)Vlissingen46.30minV35   12.903  4:393.58229
139  Ellie Westerweele (PR 41.51) Dynamica46.31minV50   12.899  4:393.58229
140  Arjen Jeras (PR)Middelburg46.34minM40   12.885  4:393.5867
141  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica46.39minM55   12.862  4:403.5765
142  Antoine van Goethem (PR 42.42) AV'5646.44minMse   12.839  4:403.5763
143  Leo Kats (PR 36.16) Dynamica47.02minM40   12.757  4:423.5457
144  Ron YanseAV Veluwe47.22minM40   12.667  4:443.5250
145  Cor Muller (PR 43.50) Delta Sport47.27minM65   12.645  4:453.5148
146  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica47.43minV35   12.574  4:463.49186
147  Jack van Stel (PR 42.09) AV'5647.49minMse   12.548  4:473.4942
148  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica48.05minV35   12.478  4:493.47174
149  Gert-Jan de Glopper (PR 42.22) Delta Sport48.07minMse   12.470  4:493.4636
150  Chiel Grishaver (debuut) Thor48.09minM45   12.461  4:493.4636
151  Roy van der Voort (PR 43.58) Dynamica48.19minMse   12.418  4:503.4533
152  Arie RozendaalSpirit48.22minM40   12.405  4:503.4532
153  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande48.29minM50   12.375  4:513.4430
154  Wim Sies (PR 44.01) Dynamica48.33minM55   12.358  4:513.4329
155  Alex Hendriks (debuut) Vlissingen48.36minM40   12.346  4:523.4329
156  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica48.42minM50   12.320  4:523.4227
157  Hans van Sluijs (PR 44.40) Dynamica49.06minM50   12.220  4:553.3922
158  Jacco Schroevers (PR 41.49) Dynamica49.20minMse   12.162  4:563.3819
159  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica49.27minM65   12.133  4:573.3718
160  Marcel Koole (debuut) Middelburg49.30minMse   12.121  4:573.3717
161  Jan Maranus (PR 48.42) Dynamica49.38minM55   12.089  4:583.3615
162  Angelina Fondse (debuut) Vlissingen49.40minVse   12.081  4:583.36126
163  Rob Jeras (PR 46.56) Middelburg49.45minMse   12.060  4:593.3514
164  Piet Jan Landegent (PR 46.25) Delta Sport49.47minM50   12.052  4:593.3514
165  Jan Wiedenhoff (PR 43.17) Middelburg49.50minM60   12.040  4:593.3413
166  Sytze Stins (PR 45.53) Delta Sport49.56minM50   12.016  5:003.3412
167  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg49.58minMse   12.008  5:003.3412
168  Wilma Polderdijk (PR 45.39) Dynamica50.00minVse   12.000  5:003.33117
169  Henk Barentsen (PR)Dynamica50.24minM45   11.905  5:023.318
170  Jan Minderhoud (PR 38.49) Oostkapelle50.31minM50   11.877  5:033.307
171  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica50.37minM40   11.854  5:043.297
172  Anton SchoenmakersDynamica51.08minM60   11.734  5:073.263
173  Ab Heijboer (PR 49.21) Delta Sport51.10minM50   11.726  5:073.263
174  Wim van Sluijs (PR 47.19) Dynamica51.13minM40   11.715  5:073.253
175  Joop Scheijbeler (PR 50.32) Delta Sport51.16minM55   11.704  5:083.253
176  Theo Zoontjes (PR 48.18) Koudekerke51.18minM50   11.696  5:083.253
177  RobertJan RoelofsNijkerk51.22minMse   11.681  5:083.242
178  Stephan MeijerOegstgeest51.24minM40   11.673  5:083.242
179  Nicole Constandse (PR 46.18) Dynamica51.43minVse   11.602  5:103.2276
180  Leo Francke (PR)Oostkapelle51.45minM45   11.594  5:113.221
181  Lena de Wilde (PR 48.10) Vlissingen51.57minV45   11.550  5:123.2171
182  Ruud Maartense (debuut) Goes52.00minMse   11.538  5:123.211
183  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen52.03minV35   11.527  5:123.2069
184  Marian van Dijk (PR 45.39) Dynamica52.13minV35   11.491  5:133.1966
185  Aart van Luijk (PR 46.28) Dynamica53.07minM40   11.296  5:193.14-
186  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport53.23minVse   11.239  5:203.1244
187  Michela van Stel (PR 48.53) AV'5653.32minV35   11.208  5:213.1142
188  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke54.22minMse   11.036  5:263.07-
189  Patrick SimonsDynamica54.48minMse   10.949  5:293.04-
190  Jan Roose (PR 46.53) Goes55.04minM50   10.896  5:303.03-
191  Bram de Rijke (PR 46.57) Dynamica56.21minM65   10.648  5:382.96-
192  Henk TemmeloUtrecht57.03minM50   10.517  5:422.92-
193  Lenie Witjes (PR 54.25) Dynamica58.51minVse   10.195  5:532.83-
194  Machiel Sinke (PR 50.35) Krabbendijke59.15minM50   10.127  5:562.81-
195  Henk Kortlever (PR 56.41) Delta Sport1.02.50minM40   9.549  6:172.65-
196  Jan Kloet (PR 54.54) Burgh-Haamstede1.03.46minM60   9.409  6:232.61-
Mannen: 178 (90.82%) => M40=53 - M45=7 - M50=25 - M55=6 - M60=8 - M65=3 - Mse=76
Vrouwen: 18 (9.18%) => V35=8 - V45=1 - V50=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.179 seconden nodig om deze lijst met 196 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020