dinsdag 7 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

36e Pannekoekloop

Westenschouwen, zaterdag 8 maart 2008 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Michel Schrier (PR 47.21) Dynamica57.46minMse   15.580  3:514.33424
2  Theo Rabout (PR 48.40) Wielingen59.39minMse   15.088  3:594.19359
3  Erik Cappon (PR 52.35) Wielingen59.40minM35   15.084  3:594.19358
4  Jack van GinnekenSpiridon1.00.31minM45   14.872  4:024.13330
5  Patrick van Quekelberghe (debuut) Wielingen1.01.00minM35   14.754  4:044.10315
6  Marc Riemens (PR 53.52) Dynamica1.01.05minM35   14.734  4:044.09312
7  Léon Jacobse (PR)Dynamica1.01.26minMse   14.650  4:064.07302
8  Wilko de Vos (PR 51.11) AV'561.02.15minM35   14.458  4:094.02277
9  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport1.02.17minM35   14.450  4:094.01276
10  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.02.33minM35   14.388  4:104.00268
11  Bert HederikBarendrecht1.02.49minMse   14.327  4:113.98261
12  Adriaan van Keulen (PR 57.54) Middelburg1.03.25minMse   14.192  4:143.94244
13  Aart Rietveld (PR 51.45) s-Gravenpolder1.03.43minM45   14.125  4:153.92236
14  Jan van Vaardegem (PR 57.05) Dynamica1.03.48minM35   14.107  4:153.92233
15  Sjacco Joziasse (PR 56.22) Koudekerke1.04.00minMse   14.063  4:163.91228
16  Erik Kok (PR 55.06) Dynamica1.04.11minM35   14.022  4:173.90223
17  Erik Poppe (PR 55.43) Dynamica1.04.35minM35   13.935  4:183.87213
18  Rinus Witte (PR 56.55) Dynamica1.04.57minM45   13.857  4:203.85204
19  Rein-Jan Elenbaas (debuut) Goes1.05.07minMse   13.821  4:203.84199
20  Jurgen DanenAVO 19831.05.09minMse   13.814  4:213.84199
21  Gert van der Vinden (PR 1.04.24) Biggekerke1.05.21minMse   13.772  4:213.83194
22  Peter Balkenende (PR 55.53) Goes1.05.38minMse   13.713  4:233.81187
23  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica1.05.53minM55   13.661  4:243.79181
24  Lourens-Jan Hengst (PR 1.01.56) Aagtekerke1.05.58minMse   13.643  4:243.79179
25  Piet Wisse (PR 52.04) Aagtekerke1.06.03minM35   13.626  4:243.79177
26  Annick BeckersKasterlee1.06.09minV35   13.605  4:253.78379
27  Robin de Vos (PR 58.20) AV'561.06.20minMse   13.568  4:253.77170
28  Marius Besuijen (PR 55.01) Dynamica1.06.47minM45   13.476  4:273.74160
29  Bart Verkaart (PR 59.50) Delta Sport1.06.49minM35   13.470  4:273.74159
30  Fer Bouwens (PR 1.02.09) Delta Sport1.06.56minM45   13.446  4:283.74157
31  Leon Loeve (PR 1.05.39) Burgh-Haamstede1.06.58minMse   13.440  4:283.73156
32  Bram Verhage (PR 58.39) Aagtekerke1.07.28minMse   13.340  4:303.71145
33  Cees Dijkman (PR 1.04.18) Burgh-Haamstede1.07.29minMse   13.337  4:303.70145
34  Van de BreeNieuwe-Tonge1.07.49minMse   13.271  4:313.69138
35  Ruud Hoosemans (PR 54.57) Dynamica1.08.34minMse   13.126  4:343.65123
36  Archie Staal (PR 1.01.51) Delta Sport1.08.48minM35   13.081  4:353.63118
37  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.08.50minM65   13.075  4:353.63118
38  Coen Nieuwenhuyzen (PR)Middelburg1.08.52minMse   13.069  4:353.63117
39  Ron NagtzaamPuttershoek1.08.57minMse   13.053  4:363.63115
40  Jan van SchendelScorpio1.09.18minM45   12.987  4:373.61109
41  Frans Heijboer (PR 1.08.52) Poortvliet1.09.19minMse   12.984  4:373.61108
42  Charles Vermeulen (PR 1.08.04) Kapelle-Biezelinge1.09.46minMse   12.900  4:393.58100
43  Henk LousMiddelburg1.10.17minMse   12.805  4:413.5691
44  Edward Klunhaar (debuut) Veere1.10.29minMse   12.769  4:423.5588
45  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.10.43minM45   12.727  4:433.5484
46  Piet Westerweele (PR 51.57) Wielingen1.10.51minM45   12.703  4:433.5382
47  Leon de Munnik (PR 1.05.52) Delta Sport1.11.02minM35   12.670  4:443.5279
48  Leo de Bruijn (PR 1.08.54) Oostkapelle1.11.25minMse   12.602  4:463.5073
49  Peter Vader (PR 1.02.45) Delta Sport1.11.41minM45   12.555  4:473.4969
50  Danny Breen (debuut) Goes1.12.17minMse   12.451  4:493.4661
51  Wim Tempelaar (PR 1.07.22) Dynamica1.12.33minM55   12.405  4:503.4557
52  Jacco Schroevers (PR 1.10.31) Dynamica1.12.36minM35   12.397  4:503.4457
53  R BoerRotterdam Atletiek1.12.41minM35   12.382  4:513.4455
54  Nick VisserSint-Maartensdijk1.12.43minMse   12.377  4:513.4455
55  Huub Beelen (PR 1.01.13) AV'561.12.50minM45   12.357  4:513.4353
56  Arjan KortelandPassaat1.13.39minM45   12.220  4:553.3943
57  Kees de Nooijer (PR 1.11.43) Aagtekerke1.13.49minMse   12.192  4:553.3942
58  Han van Achterberg (PR 54.51) Delta Sport1.13.55minM45   12.176  4:563.3840
59  Karel van de Gruiter (PR 1.02.28) Dynamica1.14.03minM55   12.154  4:563.3839
60  Jos Janse (PR 1.03.42) Dynamica1.14.08minM35   12.140  4:573.3738
61  Johan Walpot (PR)Bruinisse1.14.09minMse   12.138  4:573.3738
62  Dennis Plessius (PR 1.05.11) AV'561.14.20minM35   12.108  4:573.3636
63  Rob Polak (PR 1.13.59) Vlissingen1.14.22minMse   12.102  4:573.3635
64  Peter van de Bosse (debuut) Grijpskerke1.14.24minMse   12.097  4:583.3635
65  Petra Verhulst (PR)Dynamica1.14.25minV35   12.094  4:583.36168
66  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.14.26minM55   12.091  4:583.3635
67  Quinten Meulblok (debuut) Burgh-Haamstede1.14.29minMse   12.083  4:583.3634
68  Martin de Visser (PR)Middelburg1.14.39minMse   12.056  4:593.3533
69  Kees de Visser (PR 1.10.16) Aagtekerke1.14.41minMse   12.051  4:593.3532
70  Marc de Regt (PR 1.11.09) AV'561.14.49minM45   12.029  4:593.3431
71  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.14.55minM45   12.013  5:003.3430
72  Jaap Wondergem (PR 1.13.11) Middelburg1.14.59minM60   12.003  5:003.3329
73  Asok JodhaAmsterdam1.15.15minMse   11.960  5:013.3227
74  Eddy MaandersScorpio1.15.18minM55   11.952  5:013.3226
75  Niek Rijnberg (PR 1.09.33) Zuidzande1.15.21minMse   11.944  5:013.3226
76  Robert-Jan Provoost (PR 1.06.09) Domburg1.15.21minMse   11.944  5:013.3226
77  Foeke Roukema (PR)Bruinisse1.15.28minMse   11.926  5:023.3125
78  Andre Crucq (PR 1.06.04) Vlissingen1.15.46minMse   11.879  5:033.3022
79  André Polfliet (PR)Oost-Souburg1.15.47minMse   11.876  5:033.3022
80  Kees van den Pol (PR 54.38) AV'561.15.54minM55   11.858  5:043.2921
81  Jan van der Linde (PR 1.11.15) Wielingen1.16.00minM45   11.842  5:043.2920
82  Wim de Jonge (PR 1.09.54) AV'561.16.09minM55   11.819  5:053.2819
83  Jesus Caeiro MouzoLoopgroep PK1.16.19minM35   11.793  5:053.2818
84  Johan Dekker (PR 1.14.30) Middelburg1.16.22minMse   11.785  5:053.2718
85  Hans van de Peijl (debuut) Domburg1.16.27minMse   11.772  5:063.2717
86  John Kommer (PR 1.08.46) Delta Sport1.16.34minM35   11.754  5:063.2716
87  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.16.36minM35   11.749  5:063.2616
88  Erwin Harmes (PR 48.02) Dynamica1.17.01minMse   11.686  5:083.2513
89  Peter de Pagter (PR)Vlissingen1.17.31minM45   11.610  5:103.2310
90  Henk WilleboortseZoutelande1.17.31minMse   11.610  5:103.2310
91  Ronald van den Berg (PR 1.15.06) Vlissingen1.17.36minMse   11.598  5:103.2210
92  Hennie de Koster (PR 1.13.18) Zierikzee1.17.40minMse   11.588  5:113.229
93  Ronald de Rijke (PR 1.03.51) Middelburg1.17.44minMse   11.578  5:113.229
94  Rinus Paardekooper (PR 1.06.32) Goes1.17.45minMse   11.576  5:113.229
95  Rein Swint (PR 57.39) Vlissingen1.17.49minMse   11.566  5:113.218
96  Kennard BestmanHerkingen1.18.04minMse   11.529  5:123.207
97  Steef Berrevoets (PR 1.07.06) Bruinisse1.18.14minMse   11.504  5:133.207
98  Cor Schipper (debuut) Middelburg1.18.16minM45   11.499  5:133.196
99  Harmen van Eijzeren (debuut) Meliskerke1.18.18minMse   11.494  5:133.196
100  Piet Verhage (PR 1.15.10) Dynamica1.18.23minM55   11.482  5:143.196
101  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge1.18.31minVse   11.463  5:143.1895
102  Jan Bostelaar (PR 1.09.04) Dynamica1.18.47minM55   11.424  5:153.174
103  Hans van der Welle (PR 1.15.41) Middelburg1.18.55minMse   11.404  5:163.174
104  Maurice Eppings (PR 1.08.40) Middelburg1.18.58minMse   11.397  5:163.174
105  Tinny de Wit (PR 1.09.33) Delta Sport1.19.07minM55   11.376  5:163.163
106  Fred Bastemeijer (PR 1.05.43) Delta Sport1.19.09minM55   11.371  5:173.163
107  Irene Janse (PR)Zoutelande1.19.27minVse   11.328  5:183.1581
108  Willem van der Weele (PR)Veere1.19.30minMse   11.321  5:183.142
109  Frans van ZijderveldNumansdorp1.19.41minMse   11.295  5:193.142
110  Lein Lievense (PR 57.22) Dynamica1.19.47minM55   11.281  5:193.131
111  Jan Tavenier (debuut) Wolphaartsdijk1.20.05minMse   11.238  5:203.121
112  Ruud Fredriks (PR 1.07.08) s-Heerenhoek1.20.17minMse   11.210  5:213.111
113  Cor Muller (PR 1.03.01) Delta Sport1.20.23minM65   11.196  5:223.111
114  Jan Ars (PR 58.10) Rilland1.20.28minM65   11.185  5:223.11-
115  John de BontRaamsdonksveer1.20.35minMse   11.169  5:223.10-
116  Digna de Boer (PR 1.18.47) Delta Sport1.20.36minV55   11.166  5:223.1065
117  G SchoutenPortugaal1.20.38minMse   11.162  5:233.10-
118  John HeilZoetermeer1.20.45minMse   11.146  5:233.10-
119  André Davidse (PR 1.19.24) Middelburg1.20.47minMse   11.141  5:233.09-
120  Marcel Drijdijk (PR 1.09.25) Heinkenszand1.20.49minMse   11.136  5:233.09-
121  Marietta van Anrooij (PR 1.09.38) AV'561.20.50minV35   11.134  5:233.0962
122  Leo de Rijke (PR 1.14.16) Vlissingen1.20.52minMse   11.129  5:233.09-
123  Coby Louwerse (PR 1.19.39) Veere1.21.00minM45   11.111  5:243.09-
124  Jos Boogaard (PR 1.03.41) Dynamica1.21.05minM55   11.100  5:243.08-
125  Jean-Antoin van de RijzenSpado1.21.10minM35   11.088  5:253.08-
126  Peter van Stee (PR 1.17.17) Lewedorp1.21.30minMse   11.043  5:263.07-
127  Eugene Louwerse (PR 1.16.06) Middelburg1.21.31minM45   11.041  5:263.07-
128  Erwin Schell (PR 1.16.21) Delta Sport1.21.35minM45   11.032  5:263.06-
129  Marco DielemanSommelsdijk1.21.44minMse   11.011  5:273.06-
130  Elly BurgeringRRZ1.21.55minV45   10.987  5:283.0550
131  Simon Wattel (debuut) Serooskerke1.21.57minMse   10.982  5:283.05-
132  Koen de Vries (PR 1.14.16) Vlissingen1.22.04minMse   10.967  5:283.05-
133  Wilma Polderdijk (PR 1.10.16) Dynamica1.22.07minV35   10.960  5:283.0447
134  Jan Geluk (PR 1.11.13) Delta Sport1.22.24minM55   10.922  5:303.03-
135  Co de Feijter (PR 1.06.25) Delta Sport1.22.34minM35   10.900  5:303.03-
136  Wout van de Berg (PR 1.11.19) Delta Sport1.22.45minM45   10.876  5:313.02-
137  Wim Huurman (PR 1.10.56) Goes1.22.54minMse   10.856  5:323.02-
138  Adrie Drijdijk (PR 1.08.48) Driewegen1.23.01minMse   10.841  5:323.01-
139  Johan van de BoogaartTholen1.23.04minMse   10.835  5:323.01-
140  Nico ScheffersOosterhout1.23.05minM45   10.832  5:323.01-
141  Ben van der Linden (debuut) Vlissingen1.23.07minMse   10.828  5:323.01-
142  Kees Siereveld (debuut) Arnemuiden1.23.12minMse   10.817  5:333.00-
143  Hugo Poortvliet (PR 1.10.15) Dynamica1.23.18minM55   10.804  5:333.00-
144  Willem Faro (debuut) Breskens1.23.23minMse   10.794  5:343.00-
145  Frank van der Vliet (PR 1.20.31) Delta Sport1.23.25minM45   10.789  5:343.00-
146  Ronnie Krocke (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.23.28minMse   10.783  5:343.00-
147  Albert Repkos-Gravenhage1.23.30minMse   10.778  5:342.99-
148  Jan Willem Repko (PR 1.09.26) Vlissingen1.23.31minMse   10.776  5:342.99-
149  Peter BogersBergen op Zoom1.23.39minM55   10.759  5:352.99-
150  Suzanne Geschiere (PR 1.15.25) Dynamica1.23.40minV35   10.757  5:352.9932
151  Beb Thijs (debuut) Middelburg1.23.43minVse   10.751  5:352.9932
152  Rijk Filius (PR 1.08.52) Vlissingen1.23.47minMse   10.742  5:352.98-
153  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.23.52minMse   10.731  5:352.98-
154  Jansen van RosendaalGoes1.23.57minMse   10.721  5:362.98-
155  Frans Bentvelsen (debuut) Goes1.24.00minMse   10.714  5:362.98-
156  Mark van Leijden (PR)Goes1.24.03minMse   10.708  5:362.97-
157  Leo Janse (PR 1.06.16) Middelburg1.24.04minMse   10.706  5:362.97-
158  Hans de Jonge (PR 1.07.03) Goes1.24.05minMse   10.704  5:362.97-
159  Marco Mandemaker (PR)s-Gravenpolder1.24.09minMse   10.695  5:372.97-
160  Greetje Smit (PR 1.03.28) Delta Sport1.24.12minV55   10.689  5:372.9728
161  Arjen de Vos (PR 1.13.57) Zierikzee1.24.25minMse   10.661  5:382.96-
162  Ingrid Koene (PR 1.10.48) AV'561.24.26minV35   10.659  5:382.9626
163  Jaap Glerum (debuut) Kapelle-Biezelinge1.24.53minMse   10.603  5:402.95-
164  Peter Schurink (PR 1.17.35) Vlissingen1.25.05minMse   10.578  5:402.94-
165  Lein de Kraker (PR 1.13.22) Middelburg1.25.18minMse   10.551  5:412.93-
166  René van den Hoven (debuut) Oost-Souburg1.25.29minMse   10.528  5:422.92-
167  Jan van Doorn (PR 1.07.20) AV'561.25.32minM45   10.522  5:422.92-
168  Wim van de Kreeke (PR 56.09) Wilhelminadorp1.25.56minM55   10.473  5:442.91-
169  Lena de Wilde (PR 1.16.24) Vlissingen1.25.59minV45   10.467  5:442.9115
170  Ard WinkelmanOosterhout1.26.02minMse   10.461  5:442.91-
171  Gideon BouwmanRRZ1.26.09minM55   10.447  5:452.90-
172  Richard Polderdijk (PR 1.11.12) Kortgene1.26.26minMse   10.413  5:462.89-
173  Marcel Richard (PR 1.16.29) Zoutelande1.26.32minMse   10.401  5:462.89-
174  Geertje Huurman (PR 1.22.17) Goes1.26.40minVse   10.385  5:472.8811
175  Ronald Sparnaaij (debuut) Zierikzee1.26.58minMse   10.349  5:482.87-
176  Peter Rentmeester (PR 1.19.04) Yerseke1.27.28minMse   10.290  5:502.86-
177  Harry Christiaanse (PR 1.11.09) Yerseke1.27.29minMse   10.288  5:502.86-
178  Edith MargadantPAC1.27.38minV45   10.270  5:512.856
179  Isto Knaap (PR 1.21.32) Goes1.27.56minMse   10.235  5:522.84-
180  Hans KlompeScorpio1.28.03minM65   10.221  5:522.84-
181  Bert van de RuitOosterhout1.28.12minMse   10.204  5:532.83-
182  Jaap Hage (PR 1.21.44) Tholen1.28.14minMse   10.200  5:532.83-
183  Harm BakkerBest1.28.16minMse   10.196  5:532.83-
184  Wim Janse (debuut) Oost-Souburg1.28.29minMse   10.171  5:542.83-
185  Jaco Fluijt (PR 1.20.54) Zierikzee1.28.40minMse   10.150  5:552.82-
186  Ineke Tempelaar (PR 1.18.29) Vlissingen1.28.52minV45   10.128  5:552.812
187  Emile de Die (PR 1.18.48) Kortgene1.29.12minMse   10.090  5:572.80-
188  Dick Boone (PR 1.23.20) Kruiningen1.29.15minMse   10.084  5:572.80-
189  Rudy de Maaijer (PR 1.20.29) Zierikzee1.29.17minMse   10.080  5:572.80-
190  Huguette Declercq (PR 1.03.31) Dynamica1.29.38minV55   10.041  5:592.791
191  Henk Barentsen (PR 1.19.05) Oost-Souburg1.30.07minMse   9.987  6:002.77-
192  Wim Geschiere (debuut) Middelburg1.30.08minMse   9.985  6:012.77-
193  Kees Dorreman (debuut) Zierikzee1.30.12minMse   9.978  6:012.77-
194  Liesbeth Dorreman (PR 1.23.27) Zierikzee1.30.13minVse   9.976  6:012.77-
195  Hans Lang (PR 1.26.52) Noordgouwe1.30.14minMse   9.974  6:012.77-
196  Aart van Luijk (PR 1.11.42) Vlissingen1.30.26minMse   9.952  6:022.76-
197  Kees Traas (PR 1.20.49) Kapelle-Biezelinge1.30.29minMse   9.947  6:022.76-
198  Marco van 't Westeinde (PR 1.07.45) Arnemuiden1.30.33minMse   9.939  6:022.76-
199  Adri Noordijke (PR 1.13.22) Zierikzee1.30.59minM65   9.892  6:042.75-
200  Nico Verheul (PR 1.28.22) Oostburg1.31.10minMse   9.872  6:052.74-
201  M ZonderopZoetermeer1.31.22minMse   9.850  6:052.74-
202  LP ZonderopZoetermeer1.31.22minMse   9.850  6:052.74-
203  Joop Scheijbeler (PR 1.15.08) Delta Sport1.31.55minM55   9.791  6:082.72-
204  Fop Fonteijne (debuut) Burgh-Haamstede1.31.57minMse   9.788  6:082.72-
205  Peter de HaasOosterhout1.31.59minMse   9.784  6:082.72-
206  Lenie van Kleven (PR 1.15.34) Vlissingen1.32.29minV45   9.731  6:102.70-
207  Marleen van Sighem (PR 1.20.56) Renesse1.32.33minV35   9.724  6:102.70-
208  Ton NobelLekkerkerk1.32.41minMse   9.710  6:112.70-
209  Gerda van VlietBergambacht1.32.57minVse   9.683  6:122.69-
210  Ron Timmermans (PR 1.03.36) Dynamica1.33.14minM35   9.653  6:132.68-
211  Erwin Houmes (PR)Vlissingen1.33.22minMse   9.639  6:132.68-
212  Marco OggelBest1.33.27minMse   9.631  6:142.68-
213  Nicol de MaaijerBreda1.33.56minVse   9.581  6:162.66-
214  John AnijsOosterhout1.34.34minMse   9.517  6:182.64-
215  Ab van de Vijver (PR 1.26.22) Zierikzee1.34.42minMse   9.504  6:192.64-
216  Ype Starreveld (PR 1.27.43) Zierikzee1.35.06minMse   9.464  6:202.63-
217  Jacqueline de Bree (PR 1.17.57) Middelburg1.35.16minVse   9.447  6:212.62-
218  Rinus Vermue (PR 1.27.30) Lewedorp1.35.41minMse   9.406  6:232.61-
219  Sandra Priemis (PR 1.19.23) Renesse1.36.14minV35   9.352  6:252.60-
220  Ben SchipperStrijen1.36.32minMse   9.323  6:262.59-
221  Lyda Vos (PR 1.34.30) Lewedorp1.36.40minVse   9.310  6:272.59-
222  Rink Sipma (PR 1.33.11) Vrouwenpolder1.37.18minMse   9.250  6:292.57-
223  Henk Kortlever (PR 1.25.06) Delta Sport1.37.56minM45   9.190  6:322.55-
224  Chris Werrij (debuut) Renesse1.39.16minMse   9.066  6:372.52-
225  Philip Luitwieler (PR 1.18.50) Goes1.39.18minMse   9.063  6:372.52-
226  Mario de Jonge (debuut) Ovezande1.39.38minMse   9.033  6:392.51-
227  Esther van den OeverLekkerkerk1.39.40minVse   9.030  6:392.51-
228  Jan Piet den Dekker (debuut) Breskens1.41.15minMse   8.889  6:452.47-
229  Frank Verschorre (PR 54.11) Breskens1.41.17minMse   8.886  6:452.47-
230  Henny de Jonge (PR 1.30.05) Delta Sport1.41.41minV45   8.851  6:472.46-
231  Eelco KoemanYerseke1.42.40minMse   8.766  6:512.44-
232  Gerdien StarreveldZierikzee1.42.46minVse   8.758  6:512.43-
233  Jan van der GijpDordrecht1.43.28minMse   8.698  6:542.42-
234  Carolien van 't HoffLekkerkerk1.44.39minVse   8.600  6:592.39-
235  Bram de Rijke (PR 1.06.34) Dynamica1.46.31minM65   8.449  7:062.35-
236  Nel NieuwerthLekkerkerk1.46.52minVse   8.422  7:072.34-
237  Matthijs van RoemburgOuwerkerk1.52.22minMse   8.009  7:292.22-
238  Han Reijnhout (PR 54.50) Middelburg2.04.49minMse   7.211  8:192.00-
Mannen: 208 (87.39%) => M35=23 - M45=25 - M55=19 - M60=1 - M65=6 - Mse=134
Vrouwen: 30 (12.61%) => V35=8 - V45=6 - V55=3 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Franklin van AnrooijKapelle-Biezelinge33.32minMse   13.419  4:283.73-
2  Robin BotmanMiddelburg33.33minMse   13.413  4:283.73+0:01
3  Leonie TonColijnsplaat35.00minVse   12.857  4:403.57+1:28
4  Johan MolRitthem36.03minMse   12.483  4:483.47+2:31
5  Karin DrijdijkDriewegen37.23minVse   12.037  4:593.34+3:51
6  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland37.28minMse   12.011  5:003.34+3:56
7  Werner MannieRoosendaal37.41minMse   11.942  5:013.32+4:09
8  Bob BoekemaVeere38.04minMse   11.821  5:053.28+4:32
9  GillesseVlissingen38.57minMse   11.553  5:123.21+5:25
10  Richard OosseBurgh-Haamstede40.24minMse   11.139  5:233.09+6:52
11  John van TolZierikzee40.48minMse   11.029  5:263.06+7:16
12  Herman KnopBruinisse41.21minMse   10.883  5:313.02+7:49
13  René van DijkeNieuwerkerk41.24minMse   10.870  5:313.02+7:52
14  Martin OosseArnemuiden42.16minMse   10.647  5:382.96+8:44
15  Erik ReijnhoutVlissingen42.35minMse   10.568  5:412.94+9:03
16  Hans KrabbendamMiddelburg42.53minMse   10.494  5:432.91+9:21
17  Els de PagterVlissingen43.15minVse   10.405  5:462.89+9:43
18  Gré SchroeversMiddelburg43.16minVse   10.401  5:462.89+9:44
19  Regina VerhageMeliskerke43.27minVse   10.357  5:482.88+9:55
20  Jeffrey VaderDomburg43.32minMse   10.337  5:482.87+10:00
21  Roely PrengerDomburg43.33minVse   10.333  5:482.87+10:01
22  Sulija Petukhovas-Gravenpolder43.37minVse   10.317  5:492.87+10:05
23  Marga VerbijBergen op Zoom43.38minVse   10.313  5:492.86+10:06
24  Marga de BreeBergen op Zoom44.18minVse   10.158  5:542.82+10:46
25  Han van de BergLewedorp44.31minMse   10.109  5:562.81+10:59
26  Sandra DoggeHalsteren44.43minVse   10.063  5:582.80+11:11
27  Edith KnibbeOuderkerk a/d. IJssel44.49minVse   10.041  5:592.79+11:17
28  Marjolijn van DaalenNieuwdorp44.57minVse   10.011  6:002.78+11:25
29  Mark Mulders-Heer Arendskerke44.58minMse   10.007  6:002.78+11:26
30  Gre WondergemMiddelburg45.04minVse   9.985  6:012.77+11:32
31  Janus KarelseKamperland45.10minMse   9.963  6:012.77+11:38
32  Paul LeendersZierikzee45.14minMse   9.948  6:022.76+11:42
33  Wim van de LindeGoes45.45minMse   9.836  6:062.73+12:13
34  H AdriaanseBergen op Zoom46.06minMse   9.761  6:092.71+12:34
35  Jan van SchagenGoes46.12minMse   9.740  6:102.71+12:40
36  Jaap van de KasteeleBurgh-Haamstede46.13minMse   9.737  6:102.70+12:41
37  Irene BakkkerBest46.29minVse   9.681  6:122.69+12:57
38  Marga van de BroekeBreskens46.31minVse   9.674  6:122.69+12:59
39  Helene WanmakerBergen op Zoom46.40minVse   9.643  6:132.68+13:08
40  Wilco de BreeBergen op Zoom46.41minMse   9.639  6:132.68+13:09
41  M de BontRaamsdonksveer46.42minMse   9.636  6:142.68+13:10
42  Lenny van LambalgenAagtekerke47.44minVse   9.427  6:222.62+14:12
43  Theo KootstraWaarde49.08minMse   9.159  6:332.54+15:36
44  Carolien van DijckLekkerkerk50.10minVse   8.970  6:412.49+16:38
45  Andy van den BroekDreischor51.06minMse   8.806  6:492.45+17:34
Mannen: 27 (60%) => Mse=27
Vrouwen: 18 (40%) => Vse=18

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.71 seconden nodig om deze lijst met 283 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020