woensdag 1 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

45e Wallenloop

Goes, zaterdag 7 januari 2006 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bart VerschorenDuffel23.53minMse   18.691  3:135.19-
2  Loic HelinVlierzele24.43minMse   18.061  3:195.02+0:50
3  Ruud WoordTHOR25.07minM45   17.773  3:234.94+1:14
4  Tom VerlindenDuffel25.27minMse   17.540  3:254.87+1:34
5  Tim PleijteDynamica25.40minMse   17.392  3:274.83+1:47
6  Jan de WildeAV'5625.55minM45   17.224  3:294.78+2:02
7  Wilko de VosAV'5626.14minM40   17.017  3:324.73+2:21
8  Alex van TilburgSpado26.18minMse   16.973  3:324.71+2:25
9  Erik KokDynamica26.19minMse   16.963  3:324.71+2:26
10  Gerard van ZitterenTHOR26.30minM40   16.845  3:344.68+2:37
11  Rutger VeermanWielingen26.45minMse   16.688  3:364.64+2:52
12  Richard ReijnhoutAV'5626.59minMse   16.544  3:384.60+3:06
13  Arjo VerhageDynamica27.15minM35   16.382  3:404.55+3:22
14  Jan van VaardegemDynamica27.16minM35   16.372  3:404.55+3:23
15  Wouter JansenDynamica27.26minMse   16.272  3:414.52+3:33
16  Eddy SmitDelta Sport27.35minM55   16.184  3:424.50+3:42
17  Gert-Jan SmitAV'5627.55minMse   15.990  3:454.44+4:02
18  Peter van LimbergenAV'5628.08minMse   15.867  3:474.41+4:15
19  Jos den HollanderAV'5628.41minM40   15.563  3:514.32+4:48
20  Cesar BeiloVlissingen28.59minMse   15.402  3:544.28+5:06
21  Henrik WesterweeleDynamica29.03minMse   15.367  3:544.27+5:10
22  Jelle ManpaeyDuffel29.13minMse   15.279  3:564.24+5:20
23  Marianne de KokLewedorp29.17minVse   15.244  3:564.23+5:24
24  Freddy BlaasOostkapelle29.24minMse   15.184  3:574.22+5:31
25  Kees van den PolAV'5629.25minM55   15.175  3:574.22+5:32
26  Jos JanseMiddelburg29.26minMse   15.166  3:574.21+5:33
27  Jon van CaspelVlissingen29.38minM45   15.064  3:594.18+5:45
28  Acronius KramerAV'5629.48minM50   14.980  4:004.16+5:55
29  Marius DekAV'5629.50minM55   14.963  4:014.16+5:57
30  Ron DellebekeDynamica30.03minM45   14.855  4:024.13+6:10
31  Marcel Traass-Heerenhoek30.09minM35   14.806  4:034.11+6:16
32  Koen VandeveldeDuffel30.16minM35   14.749  4:044.10+6:23
33  Wim de JongeAV'5630.19minM55   14.725  4:044.09+6:26
34  Wim RooseGoes30.35minM50   14.596  4:074.05+6:42
35  Sjaan MaartenseAV'5630.40minV50   14.557  4:074.04+6:47
36  Rinus JoosseAV'5630.43minM65   14.533  4:084.04+6:50
37  Annet van der LindeAV'5631.01minV35   14.392  4:104.00+7:08
38  Karel van de GruiterDynamica31.11minM60   14.315  4:113.98+7:18
39  Johan KlompeWolphaartsdijk31.18minM45   14.262  4:123.96+7:25
40  Peter VerhageDynamica31.30minMse   14.171  4:143.94+7:37
41  Eric van RemortelAV'5631.34minM45   14.141  4:153.93+7:41
42  Hans WoutersAV'5631.38minM40   14.112  4:153.92+7:45
43  Hans VerhaagenGoes31.43minM35   14.075  4:163.91+7:50
44  Danny BreenAV'5631.57minM40   13.972  4:183.88+8:04
45  Jan de VriesBiggekerke32.01minM50   13.943  4:183.87+8:08
46  Ronald KochTRIM32.05minM40   13.914  4:193.86+8:12
47  Ines IelegemsDuffel32.15minVse   13.842  4:203.84+8:22
48  Kees MarcusseDynamica32.29minM60   13.742  4:223.82+8:36
49  Joost SprinkhuizenAV'5632.44minM50   13.637  4:243.79+8:51
50  Astrid den HerderAV'5632.48minVse   13.610  4:253.78+8:55
51  Henk LousVlissingen32.53minM45   13.575  4:253.77+9:00
52  Dignus LensenDynamica32.54minM45   13.568  4:253.77+9:01
53  Clark CoussensDuffel32.59minM40   13.534  4:263.76+9:06
54  Ludo BlommaertsDuffel33.00minM40   13.527  4:263.76+9:07
55  Piet BeijerDynamica33.04minM55   13.500  4:273.75+9:11
56  Bas van der BoogAV'5633.11minMse   13.453  4:283.74+9:18
57  Herman AbbinkAV'5633.13minM45   13.439  4:283.73+9:20
58  OnbekendTRIM33.28minMse   13.339  4:303.71+9:35
59  Hans MeijsterTRIM33.40minM35   13.259  4:323.68+9:47
60  Bram WitteDynamica33.44minM45   13.233  4:323.68+9:51
61  Marius LeendertseAV'5633.49minM50   13.201  4:333.67+9:56
62  Jan Willem KoutstaalTRIM33.51minMse   13.188  4:333.66+9:58
63  Koen LeemansDuffel34.22minM40   12.989  4:373.61+10:29
64  Wim HuurmanAV'5634.23minM45   12.983  4:373.61+10:30
65  Alexander PaardekooperTRIM34.26minMse   12.964  4:383.60+10:33
66  Peter WisseOostkapelle34.29minMse   12.945  4:383.60+10:36
67  Jos PriemAV'5634.33minM45   12.920  4:393.59+10:40
68  An VerlindenDuffel34.35minVse   12.908  4:393.59+10:42
69  Arno van TrigtGoes34.41minM45   12.871  4:403.58+10:48
70  Greetje SmitDelta Sport34.48minV55   12.828  4:413.56+10:55
71  Lenie van KlevenVlissingen35.07minV50   12.712  4:433.53+11:14
72  Adri NoordijkeZierikzee35.10minM60   12.694  4:443.53+11:17
73  Leo GeelhoedAV'5635.22minM45   12.622  4:453.51+11:29
74  Marianne WestraAV'5635.27minV50   12.592  4:463.50+11:34
75  Hans van de BergAV'5635.30minM45   12.575  4:463.49+11:37
76  Pascal CorbijnTRIM35.49minMse   12.463  4:493.46+11:56
77  Lou VilleeAV'5636.07minM60   12.360  4:513.43+12:14
78  Boudewijn van BelzenTRIM36.25minM55   12.258  4:543.41+12:32
79  Jan RooseGoes36.30minM55   12.230  4:543.40+12:37
80  Cindy LeysDuffel36.31minVse   12.225  4:543.40+12:38
81  Rinse PietersAV'5636.44minMse   12.152  4:563.38+12:51
82  Peter KerstenMiddelburg36.45minM45   12.147  4:563.37+12:52
83  Ad SteendijkTRIM36.50minM45   12.119  4:573.37+12:57
84  Karin WilmsDuffel36.54minVse   12.098  4:583.36+13:01
85  Nehemia PaardekooperTRIM37.08minMse   12.022  4:593.34+13:15
86  Corrie WitkamAV'5637.13minV45   11.995  5:003.33+13:20
87  Olivier DroppertTRIM37.38minMse   11.862  5:033.29+13:45
88  Cees GoosenAV'5637.41minM40   11.846  5:043.29+13:48
89  Bram de RijkeDynamica39.00minM70   11.446  5:153.18+15:07
90  Gillis de WitteAV'5639.02minM65   11.436  5:153.18+15:09
91  John van AnrooijKapelle-Biezelinge39.34minM40   11.282  5:193.13+15:41
92  Geertje HuurmanAV'5639.38minV45   11.263  5:203.13+15:45
93  Lia van den DriesAV'5639.39minV45   11.259  5:203.13+15:46
94  Ankie KerstenTRIM41.02minV35   10.879  5:313.02+17:09
95  Hans BalGoes41.38minM50   10.722  5:362.98+17:45
96  Hannie CorbijnOostkapelle42.01minV45   10.624  5:392.95+18:08
97  Bert BruggemanTRIM44.54minM40   9.942  6:022.76+21:01
Mannen: 81 (83.51%) => M35=6 - M40=12 - M45=17 - M50=6 - M55=7 - M60=4 - M65=2 - M70=1 - Mse=26
Vrouwen: 16 (16.49%) => V35=2 - V45=4 - V50=3 - V55=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.476 seconden nodig om deze lijst met 97 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020