dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

44e Singelloop

Middelburg, zaterdag 29 oktober 2005 - Organisatie: Dynamica
6.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Niels KooleDynamica20.36minMse   18.204  3:185.06-
2  Rutger VeermanWielingen20.53minMse   17.957  3:204.99+0:17
4  Lion van LuijkDynamica21.44minM40   17.255  3:294.79+1:08
6  Erik KokDynamica21.49minMse   17.189  3:294.77+1:13
7  Lous WondergemMiddelburg22.04minMse   16.994  3:324.72+1:28
8  Mauricio GonzalezDynamica22.09minM40   16.930  3:334.70+1:33
9  Franky BeljaarsDynamica22.12minM40   16.892  3:334.69+1:36
10  Erik PoppeDynamica22.33minMse   16.630  3:364.62+1:57
11  Rini BruggemanAV'5622.36minM40   16.593  3:374.61+2:00
13  Wim BesuijenDynamica22.42minM50   16.520  3:384.59+2:06
14  Jan van VaardegemDynamica22.44minMse   16.496  3:384.58+2:08
16  Martin PruijsersDynamica22.48minMse   16.447  3:394.57+2:12
18  Rinus WitteDynamica23.07minM40   16.222  3:424.51+2:31
19  Richard ReijnhoutAV'5623.12minMse   16.164  3:434.49+2:36
20  Remy VasseurDynamica23.28minMse   15.980  3:454.44+2:52
21  Wim van DijkeDynamica23.31minM40   15.946  3:464.43+2:55
23  Arjo VerhageDynamica23.35minMse   15.901  3:464.42+2:59
24  Marius BesuijenDynamica23.40minM40   15.845  3:474.40+3:04
25  Henk-Jan JoosseDynamica24.07minM40   15.549  3:524.32+3:31
26  John DavidseDynamica24.11minM40   15.507  3:524.31+3:35
27  Robin HoflandDynamica24.29minMse   15.317  3:554.25+3:53
28  Reinier StrooBiggekerke24.32minMse   15.285  3:564.25+3:56
29  Martijn van de WantMiddelburg24.36minMse   15.244  3:564.23+4:00
30  Jaap van der VeldeSerooskerke24.39minM40   15.213  3:574.23+4:03
31  Jurjen SwiersVlissingen24.40minMse   15.203  3:574.22+4:04
32  Sandra de BlockRKHAV24.42minVse   15.182  3:574.22+4:06
33  Bram de VisserDynamica24.44minM40   15.162  3:574.21+4:08
34  Eddie PekaarDynamica24.50minM50   15.101  3:584.19+4:14
35  Marianne de KokLewedorp24.59minVse   15.010  4:004.17+4:23
36  Hanco AdriaanseAagtekerke25.03minMse   14.970  4:004.16+4:27
37  Wim RooseGoes25.10minM50   14.901  4:024.14+4:34
38  Ron DellebekeDynamica25.18minM40   14.822  4:034.12+4:42
39  Arthur PouwelseMiddelburg25.21minM40   14.793  4:034.11+4:45
40  Seth DijkstraMiddelburg25.23minMse   14.773  4:044.10+4:47
41  John GuequierreDynamica25.26minM50   14.744  4:044.10+4:50
42  Pascal MeermanDynamica25.29minMse   14.716  4:054.09+4:53
43  Jacco SchroeversDynamica25.40minMse   14.610  4:064.06+5:04
44  Sjaan MaartenseAV'5625.42minV40   14.591  4:074.05+5:06
45  Max MatulessyDynamica25.49minM50   14.526  4:084.03+5:13
46  Kees de CromSpado25.52minM50   14.497  4:084.03+5:16
47  Lein LievenseDynamica25.56minM50   14.460  4:094.02+5:20
48  Esther VermueLewedorp26.02minVse   14.405  4:104.00+5:26
49  Henk LousVlissingen26.04minM40   14.386  4:104.00+5:28
52  Joost PluijlaarDynamica26.25minM40   14.196  4:143.94+5:49
53  Hans WoutersAV'5626.28minM40   14.169  4:143.94+5:52
54  Lukas FransenMiddelburg26.30minMse   14.151  4:143.93+5:54
55  Ronald de RijkeDynamica26.33minMse   14.124  4:153.92+5:57
56  Chantal KooleDynamica26.36minVse   14.098  4:153.92+6:00
57  Freddy BlaasOostkapelle26.39minMse   14.071  4:163.91+6:03
58  Huug SalaDynamica26.41minM50   14.054  4:163.90+6:05
59  Ronald BimmelAagtekerke26.43minMse   14.036  4:163.90+6:07
60  Jacky LuitwielerDynamica26.46minM40   14.010  4:173.89+6:10
62  Rens BosmanMiddelburg26.49minM40   13.984  4:173.88+6:13
64  Maurice KorstanjeVlissingen27.02minMse   13.872  4:203.85+6:26
65  Dignus LensenDynamica27.05minM40   13.846  4:203.85+6:29
66  Kees de VisserAagtekerke27.06minM40   13.838  4:203.84+6:30
67  Wim-Pieter DijkersZoutelande27.09minMse   13.812  4:213.84+6:33
68  Lia GonzalezDynamica27.11minV40   13.795  4:213.83+6:35
69  Johan DekkerMiddelburg27.12minM40   13.787  4:213.83+6:36
70  Rinus RiemensBiggekerke27.15minM50   13.761  4:223.82+6:39
71  Bram WitteDynamica27.17minM40   13.745  4:223.82+6:41
72  PG MoutAmersfoort27.29minMse   13.645  4:243.79+6:53
73  Niels de WaterLoopgroep AS27.34minMse   13.603  4:253.78+6:58
74  Lieven van BelzenNieuw- en Sint Joosland28.08minMse   13.329  4:303.70+7:32
75  Danny de GrootMiddelburg28.13minM40   13.290  4:313.69+7:37
76  Gerard BrasAV'5628.19minM50   13.243  4:323.68+7:43
77  Petra VoritukaDynamica28.21minVse   13.228  4:323.67+7:45
78  Cees CornuDynamica28.24minM50   13.204  4:333.67+7:48
79  Arno de BliekOost-Souburg28.42minM40   13.066  4:363.63+8:06
80  Adrie JanseMiddelburg28.44minM40   13.051  4:363.63+8:08
81  Suzanne GeschiereDynamica28.46minV40   13.036  4:363.62+8:10
82  Peter SchouwenaarMiddelburg28.47minM50   13.028  4:363.62+8:11
83  Gerard de NooijerMiddelburg28.49minM40   13.013  4:373.61+8:13
84  Lenie van KlevenVlissingen28.51minV40   12.998  4:373.61+8:15
85  Gillis BosmanRoosendaal28.54minM60   12.976  4:373.60+8:18
86  Hugo PoortvlietDynamica28.56minM60   12.961  4:383.60+8:20
87  Rob SterrenburgAsterix29.02minMse   12.916  4:393.59+8:26
88  Aswin KoningsDynamica29.04minMse   12.901  4:393.58+8:28
89  Hans PluijlaarDynamica29.12minM60   12.842  4:403.57+8:36
91  Andre HollestelleDomburg29.21minM40   12.777  4:423.55+8:45
92  Henk RouwKapelle-Biezelinge29.26minM50   12.741  4:433.54+8:50
93  Cor SchipperMiddelburg29.44minM40   12.612  4:453.50+9:08
94  Agnieta FranckeKoudekerke29.50minVse   12.570  4:463.49+9:14
95  Arjan SchotanusMiddelburg29.52minM40   12.556  4:473.49+9:16
96  Pieter den HollanderAagtekerke29.54minMse   12.542  4:473.48+9:18
97  Henk KlaysenTignes29.56minM50   12.528  4:473.48+9:20
98  Christel ProvoostGapinge29.58minVse   12.514  4:483.48+9:22
99  Ben KlaysenDynamica30.00minMse   12.500  4:483.47+9:24
100  Theo ZoontjesKoudekerke30.05minM50   12.465  4:493.46+9:29
101  Arnoud van VelthovenLoopservice30.08minM50   12.445  4:493.46+9:32
102  Leo FranckeOostkapelle30.10minM40   12.431  4:503.45+9:34
103  Liset de SchipperDynamica30.13minVse   12.410  4:503.45+9:37
104  Anton SchoenmakersDynamica30.16minM60   12.390  4:513.44+9:40
105  Enno MeyersMiddelburg30.27minM40   12.315  4:523.42+9:51
107  Jasper HarthoornVlissingen30.36minMse   12.255  4:543.40+10:00
108  Nicole KoningsDynamica30.41minVse   12.222  4:553.39+10:05
109  Jan MinderhoudOostkapelle30.43minM50   12.208  4:553.39+10:07
110  Adri NoordijkeZierikzee30.45minM60   12.195  4:553.39+10:09
111  Anja VogelMiddelburg30.47minV40   12.182  4:563.38+10:11
112  Jan LindenbergMiddelburg30.57minM40   12.116  4:573.37+10:21
113  Rinus VermueLewedorp31.00minM50   12.097  4:583.36+10:24
114  Willy van GimstDomburg31.08minM60   12.045  4:593.35+10:32
115  Fred BrandMiddelburg31.11minM50   12.026  4:593.34+10:35
117  Wilma SteendijkMiddelburg31.27minV40   11.924  5:023.31+10:51
118  Tim SchouwenaarMiddelburg31.33minMse   11.886  5:033.30+10:57
119  Jan RooseGoes31.44minM50   11.817  5:053.28+11:08
120  Cor LockefeerDynamica32.29minM50   11.544  5:123.21+11:53
121  Bjorn SchutzNoordgouwe32.33minMse   11.521  5:123.20+11:57
122  Ewoud AlbachOostkapelle32.35minM40   11.509  5:133.20+11:59
123  Bram de RijkeDynamica32.37minM60   11.497  5:133.19+12:01
124  Janus KarelseKamperland32.39minM60   11.485  5:133.19+12:03
125  Joop ScheijbelerMiddelburg32.54minM60   11.398  5:163.17+12:18
127  Ankie KerstenMiddelburg33.34minVse   11.172  5:223.10+12:58
128  Regina VerhageMeliskerke34.07minV40   10.992  5:283.05+13:31
129  Jo van KlevenVlissingen34.31minM55   10.864  5:313.02+13:55
131  Andre DavidseMiddelburg35.01minM40   10.709  5:362.97+14:25
132  Esther BesuijenPapendrecht35.03minVse   10.699  5:362.97+14:27
133  Magda BoogaardOostkapelle35.52minV40   10.455  5:442.90+15:16
134  Chrishane van de RestOostkapelle35.56minV40   10.436  5:452.90+15:20
135  Hannie CorbijnOostkapelle36.25minV40   10.297  5:502.86+15:49
136  Irene EegdemanMiddelburg36.30minVse   10.274  5:502.85+15:54
Mannen: 99 (81.82%) => M40=34 - M50=21 - M55=1 - M60=9 - Mse=34
Vrouwen: 22 (18.18%) => V40=10 - Vse=12
Div: 15 (12.4%) => 0Jon=15

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.196 seconden nodig om deze lijst met 121 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020