maandag 28 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

27e Pannekoekloop

Westenschouwen, zaterdag 13 maart 1999 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  John Vermeule (PR 44.31) Middelburg55.13minMse   16.299  3:414.53522
2  Alwin Vermeulen (PR 48.47) AV'5655.59minMse   16.076  3:444.47492
3  Anton van de HeuvelH.A.C.56.18minMse   15.986  3:454.44479
4  Alex van TilburgThor56.35minMse   15.906  3:464.42469
5  Rachid ben Meziane (PR 47.10) Delta Sport58.09minMse   15.477  3:534.30411
6  Frans Roelofs (PR 50.51) AV'5658.26minMse   15.402  3:544.28401
7  Bert HederikEnergie58.32minMse   15.376  3:544.27397
8  Wilfried van Meer (PR 57.30) Scorpio58.58minMse   15.263  3:564.24382
9  Jan Guiljam (PR 49.42) AV'5659.02minM40   15.246  3:564.23380
10  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica59.28minM45   15.135  3:584.20365
11  Kees van Koeveringe (PR 49.07) Krabbendijke59.31minMse   15.122  3:584.20363
12  Johan van ElderenTrimmer59.37minMse   15.096  3:584.19360
13  Marius Besuijen (PR 55.01) Dynamica1.00.04minMse   14.983  4:004.16345
14  Lion van Luijk (PR 53.01) Dynamica1.00.13minM40   14.946  4:014.15340
15  Aart Rietveld (PR 51.45) AV'561.00.16minMse   14.934  4:014.15338
16  Wim van Dijke (PR 50.12) Sint-Maartensdijk1.00.20minM50   14.917  4:014.14336
17  Ron le Roy (PR 51.25) Dynamica1.00.27minMse   14.888  4:024.14332
18  Miquel van Tongeren (PR 49.47) Dynamica1.00.40minMse   14.835  4:034.12326
19  Paul JaspersLGP-Putte1.00.58minMse   14.762  4:044.10316
20  Werner MannieThor1.00.59minMse   14.758  4:044.10316
21  Jan SuijkerbuijkDiomedon1.01.07minMse   14.726  4:044.09311
22  Folkert van der KrolEnergie1.01.30minMse   14.634  4:064.07300
23  Jan Louisse (PR 50.54) Dynamica1.01.30minMse   14.634  4:064.07300
24  Marco Geldof (PR 54.38) Middelburg1.01.33minMse   14.622  4:064.06298
25  Bart de Koster (PR 53.10) Dynamica1.01.35minMse   14.614  4:064.06297
26  Hans BarendregtSpirit1.01.55minM45   14.536  4:084.04287
27  Jan FrankenSpado1.02.21minM40   14.435  4:094.01274
28  Ko Eversdijk (PR)AV'561.02.22minM40   14.431  4:094.01274
29  John RosmolenSpirit1.02.37minM45   14.373  4:103.99266
30  Wim Vroegop (PR 57.52) Scherpenisse1.02.38minM40   14.369  4:113.99266
31  Jan van HassentSommelsdijk1.02.47minM40   14.335  4:113.98262
32  Johan de Vlieger (PR 48.00) Vlissingen1.02.56minM40   14.301  4:123.97257
33  Arie van DijkSommelsdijk1.03.14minM45   14.233  4:133.95249
34  Henk VermaasSpirit1.03.24minM40   14.196  4:143.94244
35  Marc Augustijn (PR 59.18) AV'561.03.38minMse   14.144  4:153.93238
36  Ron Dellebeke (PR 49.43) Dynamica1.03.46minM40   14.114  4:153.92234
37  Kees van den Pol (PR 54.38) AV'561.04.09minM50   14.030  4:173.90224
38  Johan den BoerSpado1.04.26minMse   13.968  4:183.88217
39  Wim Wouters (PR 54.45) AV'561.04.34minM45   13.939  4:183.87213
40  Rini MarijnissenThor1.04.40minM50   13.918  4:193.87211
41  Anne Ruijsink (PR 1.02.14) AV'561.04.47minMse   13.892  4:193.86208
42  Manfred Meulmeester (PR 1.02.55) Dynamica1.04.49minMse   13.885  4:193.86207
43  Jakke DescheermaeckrLGP-Putte1.05.18minMse   13.783  4:213.83195
44  Rien de Wilde (PR 50.26) AV'561.05.35minMse   13.723  4:223.81188
45  Niels Koole (PR 47.10) Dynamica1.05.40minMse   13.706  4:233.81186
46  Jos den Hollander (PR 59.20) AV'561.05.47minMse   13.681  4:233.80183
47  Wim Roose (PR 50.29) Goes1.06.00minM45   13.636  4:243.79178
48  Peter Vader (PR 1.02.45) Delta Sport1.06.09minMse   13.605  4:253.78174
49  Patrick van Remortel (PR)RKHAV1.06.19minMse   13.571  4:253.77171
50  Hans van de MastPallas'931.06.21minM45   13.564  4:253.77170
51  Rian van de Broeke (PR 47.57) Dynamica1.06.32minMse   13.527  4:263.76166
52  Willy Verbist (PR 49.55) Dynamica1.06.53minM50   13.456  4:283.74158
53  Leo de Leeuw (PR 49.29) AV'561.07.07minMse   13.409  4:283.72153
54  Job Matthijsse (PR 51.16) Dynamica1.07.09minM50   13.403  4:293.72152
55  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport1.07.18minMse   13.373  4:293.71149
56  Robert Kraaijenbrink (PR 1.06.21) Delta Sport1.07.24minMse   13.353  4:303.71147
57  Ludo van AlphenLGP-Putte1.07.36minM40   13.314  4:303.70142
58  Pieter LuijtenDiomedon1.07.40minMse   13.300  4:313.69141
59  Jos Boot (PR 1.07.52) Zoutelande1.07.53minM40   13.258  4:323.68136
60  Adrie Drijdijk (PR)AV'561.08.48minM40   13.081  4:353.63118
61  Rini van Dijke (PR 1.04.26) Delta Sport1.08.55minM45   13.059  4:363.63116
62  Wim Tempelaar (PR 1.07.22) Dynamica1.09.15minM45   12.996  4:373.61110
63  Marc op 't Hof (debuut) AV'561.09.20minMse   12.981  4:373.61108
64  Adri Koole (PR 1.04.18) Dynamica1.09.32minM45   12.943  4:383.60105
65  Robbert Cuje (debuut) Middelburg1.09.37minM40   12.928  4:383.59103
66  Ton ten KateWaterweg1.09.40minMse   12.919  4:393.59102
67  Ype KramerWaterweg1.09.41minM45   12.916  4:393.59102
68  Simon Maljaars (PR 57.34) Dynamica1.09.52minM50   12.882  4:393.5899
69  Bram Theune (PR)Westkapelle1.10.14minMse   12.814  4:413.5692
70  Peter WitkamVet.Ned.1.10.16minM40   12.808  4:413.5692
71  Lein Lievense (PR 57.22) Dynamica1.10.17minM45   12.805  4:413.5691
72  John Guequierre (PR 54.01) Dynamica1.10.23minM45   12.787  4:423.5590
73  Ron OltmansLeiden At.1.10.33minMse   12.757  4:423.5487
74  Tinny de Wit (PR 1.09.33) Delta Sport1.10.36minM50   12.748  4:423.5486
75  Karel van de Gruiter (PR 1.02.28) Dynamica1.10.57minM50   12.685  4:443.5280
76  Bert HendrikseFortuna1.11.11minM50   12.643  4:453.5177
77  Frans van GeffenTrimmer1.11.13minMse   12.637  4:453.5176
78  Kees van DijkSpado1.11.13minM45   12.637  4:453.5176
79  Marlies Kort (PR 54.24) Burgh-Haamstede1.11.14minVse   12.635  4:453.51239
80  Herman den BoerSpado1.11.21minM60   12.614  4:453.5074
81  Jan-Willem MenninkTrimmer1.11.27minMse   12.596  4:463.5073
82  Tonny de Ruijter (PR 1.08.50) Dynamica1.11.28minM50   12.593  4:463.5072
83  Jacques Rodrigo (PR 1.04.31) RKHAV1.11.32minM45   12.582  4:463.4971
84  Marc de Regt (PR 1.11.09) AV'561.11.38minM45   12.564  4:473.4970
85  Jodha AshokAmsterdam1.11.48minM40   12.535  4:473.4868
86  Andre Lems (PR 1.11.58) Delta Sport1.12.00minMse   12.500  4:483.4765
87  Jan Bostelaar (PR 1.09.04) Dynamica1.12.01minM50   12.497  4:483.4764
88  Wim van de Kreeke (PR 56.09) AV'561.12.19minM50   12.445  4:493.4660
89  Frans HeyboerTrimmer1.12.24minM40   12.431  4:503.4559
90  Mar KwakkelsteinWaterweg1.12.27minM45   12.422  4:503.4559
91  Rob Jongeneel (PR)Middelburg1.12.28minMse   12.420  4:503.4558
92  Jack Suijkerbuijk (PR 1.08.30) Thor1.12.36minMse   12.397  4:503.4457
93  Thomas SchnitzlerHolzheim1.12.37minM40   12.394  4:503.4456
94  Huibert KreftPallas1.12.39minM50   12.388  4:513.4456
95  Manfred TessmerHolzheim1.12.40minM45   12.385  4:513.4456
96  Tanja de JongSpirit1.12.51minV35   12.354  4:513.43201
97  Leo Kats (PR 1.05.28) Dynamica1.13.15minM40   12.287  4:533.4148
98  Adri van RooyenDynamica1.13.32minM50   12.239  4:543.4045
99  Henny van OorschotH.A.C.1.13.33minMse   12.237  4:543.4045
100  Fannie VersantvoortH.A.C.1.13.36minVse   12.228  4:543.40185
101  Peter KoensNisse1.13.44minM40   12.206  4:553.3943
102  Wim Provoost (PR 1.08.24) Delta Sport1.13.50minM40   12.190  4:553.3941
103  Michiel van BloppoelVlissingen1.13.51minM45   12.187  4:553.3941
104  Gert-Jan de Glopper (PR 1.08.45) Delta Sport1.13.58minMse   12.168  4:563.3840
105  Wim Sies (PR)Dynamica1.14.06minM50   12.146  4:563.3738
106  Henk Lous (PR 1.02.11) Vlissingen1.14.14minM40   12.124  4:573.3737
107  Michael SchefflerHolzheim1.14.29minM45   12.083  4:583.3634
108  Walter SchaferHolzheim1.14.30minM50   12.081  4:583.3634
109  Koert VeldersTrimmer1.14.41minMse   12.051  4:593.3532
110  Andre BerwaldAV'561.14.49minM40   12.029  4:593.3431
111  Adri Noordijke (PR 1.13.22) Zierikzee1.14.52minM55   12.021  4:593.3430
112  Ellie Westerweele (PR 1.02.29) Dynamica1.14.52minV45   12.021  4:593.34159
113  Hans de Jonge (PR 1.07.03) AV'561.15.10minMse   11.973  5:013.3328
114  Sfan VerleijsenVet.Ned.1.15.13minM60   11.965  5:013.3227
115  Cor Muller (PR 1.03.01) Delta Sport1.15.38minM60   11.900  5:033.3123
116  Jaap Tevel (PR)Arnemuiden1.15.45minM40   11.881  5:033.3022
117  Chantal Maat (debuut) Zoutelande1.15.51minVse   11.866  5:033.30140
118  Gert WoutersTrimmers1.15.55minMse   11.855  5:043.2921
119  Eugene Louwerse (PR 1.16.06) Middelburg1.16.48minM45   11.719  5:073.2615
120  Anton SchoenmakersDynamica1.16.48minM55   11.719  5:073.2615
121  Cees GoorenTrimmer1.16.52minMse   11.709  5:073.2514
122  Ab Heijboer (PR)Delta Sport1.16.55minM50   11.701  5:083.2514
123  Piet Sonke (PR)AV'561.17.08minM45   11.668  5:093.2412
124  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.17.11minM40   11.661  5:093.2412
125  Cor Duinhouwer (PR 1.13.47) Delta Sport1.17.15minM55   11.650  5:093.2412
126  Jan Ars (PR 58.10) Rilland1.17.22minM55   11.633  5:093.2311
127  Jacco VermeulenTrimmer1.17.24minMse   11.628  5:103.2311
128  Marco KooleTrimmer1.17.32minMse   11.608  5:103.2210
129  Paul ElstakTrimmer1.17.43minM45   11.581  5:113.229
130  Cees ZuyderveltTrimmer1.18.08minM55   11.519  5:133.207
131  Ferdinand RaeymaekesLGP Putte1.18.29minM50   11.467  5:143.195
132  Bart GodthelpWaterweg1.18.30minM45   11.465  5:143.185
133  Fred QuaakTrimmer1.18.43minM40   11.433  5:153.185
134  Philip Luitwieler (PR)AV'561.18.50minM45   11.416  5:153.174
135  Hans Scheffer (PR)Vlissingen1.18.50minM60   11.416  5:153.174
136  Wim van de LindeTrimmer1.18.51minM50   11.414  5:153.174
137  Rinus Joosse (PR 54.51) AV'561.18.54minM60   11.407  5:163.174
138  Marius Leendertse (PR 1.13.37) AV'561.18.55minM45   11.404  5:163.174
139  Jan-Willem de WolfAV'561.19.01minM40   11.390  5:163.163
140  Rudy de Maayer (PR)Zierikzee1.19.07minM40   11.376  5:163.163
141  Andre Davidse (PR)Middelburg1.19.24minM40   11.335  5:183.152
142  Wim de WijzeSpirit1.19.34minM50   11.311  5:183.142
143  Jan Roose (PR 55.22) AV'561.19.50minM45   11.273  5:193.131
144  Piet Jan Landegent (PR 1.15.03) Delta Sport1.19.50minM45   11.273  5:193.131
145  Andre van MeerkerkTrimmer1.20.42minMse   11.152  5:233.10-
146  Rien Lous (PR)AV'561.20.45minM50   11.146  5:233.10-
147  Ton BolkTrimmer1.20.46minM40   11.143  5:233.10-
148  Ron SteenaertTrimmer1.20.51minM50   11.132  5:233.09-
149  Erik van der LindenTenaco1.20.55minMse   11.123  5:243.09-
150  Isto KnaapTrimmer1.21.01minM40   11.109  5:243.09-
151  Joop Scheijbeler (PR 1.15.08) Middelburg1.21.03minM50   11.104  5:243.08-
152  Chris WerryDelta Sport1.21.07minM45   11.095  5:243.08-
153  Jaap Hage (PR)Tholen1.21.44minMse   11.011  5:273.06-
154  Sytze Stins (PR 1.09.56) Delta Sport1.21.48minM50   11.002  5:273.06-
155  Kristel WassenaarLGP-Putte1.21.55minVse   10.987  5:283.0550
156  Lex BeyeTrimmer1.22.11minMse   10.951  5:293.04-
157  Rik CruysweegsLGP-Putte1.22.19minM45   10.933  5:293.04-
158  Jan Wiedenhoff (PR)Middelburg1.22.37minM55   10.894  5:303.03-
159  Manfred TonMiddelburg1.22.45minMse   10.876  5:313.02-
160  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.22.53minM40   10.859  5:323.02-
161  Johan SlootTrimmer1.23.11minMse   10.819  5:333.01-
162  Rob Nagelkerke (PR)Heinkenszand1.23.34minM45   10.770  5:342.99-
163  Adrie Mathijssen (PR 1.15.11) AV'561.23.38minM45   10.761  5:352.99-
164  Martien WisseTrimmer1.23.39minM40   10.759  5:352.99-
165  Kees StuikLoopgr.PK1.23.40minMse   10.757  5:352.99-
166  Ellen Berwald (PR 1.11.06) AV'561.24.05minV40   10.704  5:362.9729
167  Marian VerweyTrimmer1.24.14minV40   10.685  5:372.9727
168  Arnold PlasTrimmer1.24.20minMse   10.672  5:372.96-
169  Ko TimmerTrimmer1.24.25minM45   10.661  5:382.96-
170  Sjoerd van de BergTenaco1.24.43minM40   10.624  5:392.95-
171  Jaco FluijtTrimmer1.24.58minMse   10.592  5:402.94-
172  Tony BerrevoetsTrimmer1.25.25minMse   10.537  5:422.93-
173  Marian WestraAV'561.25.25minV45   10.537  5:422.9318
174  Ad ArdonneTrimmer1.25.43minM50   10.500  5:432.92-
175  Bram de Rijke (PR 1.06.34) Dynamica1.25.49minM65   10.487  5:432.91-
176  Peter van AstTrimmer1.25.52minM40   10.481  5:432.91-
177  Rik DuynVlissingen1.26.17minMse   10.431  5:452.90-
178  Anton ThijssenDelta Sport1.26.31minM40   10.403  5:462.89-
179  Tonia Schipper (PR 1.12.38) AV'561.26.51minV50   10.363  5:472.8810
180  Adri ZonnevijlleTrimmer1.26.54minM45   10.357  5:482.88-
181  Ben TraasTenaco1.26.56minM55   10.353  5:482.88-
182  Piet Stroo (debuut) Vlissingen1.26.57minM55   10.351  5:482.88-
183  Anita BeekersScorpio1.27.02minV35   10.341  5:482.879
184  Ineke WestenwaalVet.Ned.1.27.04minV50   10.337  5:482.879
185  Hans LangTrimmer1.27.22minM40   10.301  5:492.86-
186  Kees Kortleve (PR 1.22.39) AV'561.27.30minM65   10.286  5:502.86-
187  Harry Aarnoudse (PR 1.18.23) Kerkwerve1.27.39minMse   10.268  5:512.85-
188  Cor Lockefeer (PR 1.26.48) Middelburg1.27.47minM45   10.253  5:512.85-
189  Marlies van EekerenSpado1.27.55minV40   10.237  5:522.845
190  Wim SchinkelTrimmers1.28.00minM40   10.227  5:522.84-
191  Jacob MarelisVet.Ned.1.28.15minM50   10.198  5:532.83-
192  Gerda van VlietTrimmer1.28.15minVse   10.198  5:532.834
193  Kees BeenhakkerTrimmer1.28.20minM45   10.189  5:532.83-
194  Jan LensenLGP-Putte1.28.22minM45   10.185  5:532.83-
195  Wouter CorverLGP-Putte1.28.27minMse   10.175  5:542.83-
196  Margo KoleAV'561.28.27minV40   10.175  5:542.834
197  Leo de Jong (PR 1.27.04) Zierikzee1.29.00minM50   10.112  5:562.81-
198  Edith WeisscherTrimmer1.29.24minVse   10.067  5:582.801
199  Wim HaykmanTenaco1.29.27minM60   10.061  5:582.79-
200  Jo SiebenTrimmer1.29.42minM55   10.033  5:592.79-
201  Ad de NijsVet.Ned.1.29.59minM40   10.002  6:002.78-
202  Bas LuthartTrimmer1.30.08minM45   9.985  6:012.77-
203  Ab van de Vijver (PR 1.26.22) Zierikzee1.30.14minM45   9.974  6:012.77-
204  Mari StevenseTrimmer1.31.03minM40   9.885  6:042.75-
205  Hans SimonsFortuna1.31.35minMse   9.827  6:062.73-
206  Joop Dijkstra (PR)Middelburg1.31.35minM65   9.827  6:062.73-
207  Renate de BoerThor1.31.44minV35   9.811  6:072.73-
208  Ed van BuijtenenTrimmer1.31.50minMse   9.800  6:072.72-
209  Hella van OeverenA.V. '471.32.19minV35   9.749  6:092.71-
210  Jo van Kleven (PR 1.26.27) Vlissingen1.32.29minV50   9.731  6:102.70-
211  Elly Sonke (PR)AV'561.32.32minV40   9.726  6:102.70-
212  Lia van de DriesTrimmer1.32.36minV40   9.719  6:102.70-
213  Albert de GraaffTrimmer1.33.25minM40   9.634  6:142.68-
214  Joke de KockDiomedon1.33.35minV40   9.617  6:142.67-
215  Adrie van BaukTrimmer1.34.00minMse   9.574  6:162.66-
216  Machiel Sinke (PR 1.30.47) Krabbendijke1.34.15minM50   9.549  6:172.65-
217  Joachim StiebrandtTrimmer1.34.24minMse   9.534  6:182.65-
218  Joop Kristelijn (PR 1.31.23) Delta Sport1.34.27minM50   9.529  6:182.65-
219  Sia du BufTVS1.34.37minV35   9.512  6:182.64-
220  Joyce Bogers-DijkmanLGP-Putte1.34.42minVse   9.504  6:192.64-
221  Rudi BordoLGP-Putte1.34.43minMse   9.502  6:192.64-
222  Ad SuijkerbuijkDiomedon1.36.11minMse   9.357  6:252.60-
223  Bill HillebrandDelta Sport1.36.13minM45   9.354  6:252.60-
224  Betsie van GielsDiomedon1.36.24minV40   9.336  6:262.59-
225  Wim JanseTrimmer1.37.49minM40   9.201  6:312.56-
226  Wim van de PalmTrimmer1.37.49minM55   9.201  6:312.56-
227  Hans van Sluijs (PR 1.20.17) Dynamica1.38.41minM50   9.120  6:352.53-
228  Henk HageTrimmer1.40.03minM55   8.996  6:402.50-
229  Henk Kortlever (PR 1.25.06) Delta Sport1.41.24minMse   8.876  6:462.47-
230  Karel AppeldoornTrimmer1.41.45minM55   8.845  6:472.46-
231  Han Reijnhout (PR 54.50) Delta Sport1.41.53minM65   8.834  6:482.45-
232  Ada SchoutenTrimmer1.42.30minV35   8.780  6:502.44-
233  Paul AmoureusTrimmer1.43.08minM40   8.727  6:532.42-
234  Pim de JongTenaco1.45.30minM45   8.531  7:022.37-
235  Henny DonksTrimmer1.47.54minM45   8.341  7:122.32-
236  Sandra Priemis (PR 1.19.23) Renesse1.49.10minVse   8.244  7:172.29-
237  Rita LangTrimmer1.50.11minV35   8.168  7:212.27-
238  Henny RavesteijnTenaco1.52.18minM55   8.014  7:292.23-
239  Adrie KleinTrimmer1.53.33minMse   7.926  7:342.20-
Mannen: 211 (88.28%) => M40=42 - M45=42 - M50=30 - M55=13 - M60=6 - M65=4 - Mse=74
Vrouwen: 28 (11.72%) => V35=7 - V40=8 - V45=2 - V50=3 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.477 seconden nodig om deze lijst met 239 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.28.68)14.37.10  Mse
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020