zondag 31 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

19e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 14 juli 1999 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  John Vermeule (PR 28.40) Middelburg31.47minMse   18.878  3:115.24816
2  Neals StrikGAC Hilversum32.05minMse   18.701  3:135.19792
3  Miquel van Tongeren (PR 31.56) Dynamica33.35minMse   17.866  3:224.96680
4  Alwin Vermeulen (PR 31.58) AV'5633.39minMse   17.831  3:224.95675
5  Jan de Bart (PR 32.07) AV'5633.52minMse   17.717  3:234.92660
6  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport34.39minMse   17.316  3:284.81606
7  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5634.46minM40   17.258  3:294.79598
8  Rini Bruggeman (PR 32.58) AV'5634.48minMse   17.241  3:294.79595
9  Leo KlaasseVoorne Atletiek35.10minM40   17.062  3:314.74571
10  Jaap van de Bok (PR)Sommelsdijk35.19minMse   16.989  3:324.72561
11  Joost de Klerk (PR)AV'5635.22minMse   16.965  3:324.71558
12  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica35.27minM45   16.925  3:334.70552
13  Lion van Luijk (PR 34.24) Dynamica35.34minMse   16.870  3:334.69545
14  Bart de Koster (PR 34.11) Dynamica35.54minMse   16.713  3:354.64524
15  John GraafmansAV Molenaar35.56minMse   16.698  3:364.64522
16  Wilco de Schipper (PR)Dynamica35.57minMse   16.690  3:364.64521
17  Adriaan Janisse (PR 34.26) Westkapelle36.01minMse   16.659  3:364.63516
18  Piet HopmansSpado36.03minM40   16.644  3:364.62514
19  Johan de Vlieger (PR 35.16) Dynamica36.16minM40   16.544  3:384.60501
20  Wim Vos (PR 34.30) Dynamica36.37minMse   16.386  3:404.55479
21  Marco Geldof (PR 35.31) Middelburg36.39minMse   16.371  3:404.55477
22  Jan Louisse (PR)Dynamica36.42minMse   16.349  3:404.54474
23  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5636.45minMse   16.327  3:414.54471
24  Perry Vermeulen (PR 34.55) AV'5636.47minMse   16.312  3:414.53469
25  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport36.49minMse   16.297  3:414.53467
26  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica37.02minM45   16.202  3:424.50455
27  Rens Bostelaar (PR 34.57) Dynamica37.09minMse   16.151  3:434.49448
28  Erik Deijnen (PR 33.43) Dynamica37.12minMse   16.129  3:434.48445
29  Henny FranckeDynamica37.20minM40   16.071  3:444.46437
30  Robin Hofland (PR 32.48) Dynamica37.25minMse   16.036  3:454.45432
31  Eddy Smit (PR 34.25) Delta Sport37.53minM50   15.838  3:474.40406
32  Bruno BusschotsWillebroek37.59minMse   15.796  3:484.39400
33  Peter Vader (PR 36.23) Delta Sport38.09minMse   15.727  3:494.37391
34  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica38.20minMse   15.652  3:504.35381
35  Wim Roose (PR 37.22) Goes38.26minM40   15.611  3:514.34376
36  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica38.29minMse   15.591  3:514.33373
37  Wout Visser (PR 38.10) Sommelsdijk38.35minM40   15.551  3:524.32368
38  Dim TimmersAchilles38.44minM50   15.491  3:524.30360
39  Kees de Kraker (PR)Dynamica38.50minM40   15.451  3:534.29355
40  Charles Wiessner (PR 38.31) Dynamica38.54minMse   15.424  3:534.28351
41  Toine de WildAVO'8339.01minM40   15.378  3:544.27345
42  Chris de Visser (PR)Domburg39.12minM40   15.306  3:554.25336
43  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica39.25minM45   15.222  3:574.23325
44  Rob Cuje (PR)Dynamica39.41minMse   15.120  3:584.20312
45  Jos den Hollander (PR 38.25) AV'5639.44minMse   15.101  3:584.19310
46  Lein Lievense (PR)Dynamica39.46minM45   15.088  3:594.19308
47  Marianne de Kok (PR 36.17) Lewedorp39.51minVse   15.056  3:594.18544
48  Andreas SchroderStolberg40.09minM40   14.944  4:014.15290
49  Christel Verbeek (PR 39.18) Dynamica40.32minVse   14.803  4:034.11506
50  Ko GeldofDynamica40.35minM50   14.784  4:044.11270
51  Job Matthijsse (PR 36.45) Dynamica40.37minM50   14.772  4:044.10268
52  Robert Kraaijenbrink (PR)Delta Sport40.40minMse   14.754  4:044.10266
53  Andre Lems (PR)Delta Sport41.00minMse   14.634  4:064.07251
54  Willy Verbist (PR 40.20) Dynamica41.21minM45   14.510  4:084.03236
55  Rob Mol (PR 40.06) Middelburg41.24minM50   14.493  4:084.03234
56  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica41.34minMse   14.435  4:094.01227
57  Andreas UferAttendorn41.38minM40   14.412  4:104.00224
58  Theo Simons (PR 41.26) Dynamica41.42minM40   14.388  4:104.00221
59  Leo DamSommelsdijk41.44minM50   14.377  4:103.99220
60  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica41.49minM50   14.348  4:113.99217
61  Karin Bastian (PR 36.20) Dynamica41.51minVse   14.337  4:113.98435
62  Eddie Pekaar (PR 37.45) AV'5642.16minM40   14.196  4:143.94199
63  Eva Boonman (PR 40.58) Dynamica42.26minVse   14.140  4:153.93406
64  Tonny de Ruijter (PR 41.54) Dynamica42.47minM50   14.024  4:173.90179
65  Theo VerhagenRotterdam Atl43.05minM50   13.926  4:193.87168
66  Gert-Jan de Glopper (PR 42.22) Delta Sport43.15minMse   13.873  4:203.85162
67  Jan Wiedenhoff (PR)Middelburg43.17minM50   13.862  4:203.85161
68  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica43.37minV35   13.756  4:223.82349
69  Bram de Visser (PR 38.16) Dynamica43.44minMse   13.720  4:223.81146
70  Antoine van Goethem (PR 42.42) AV'5643.52minMse   13.678  4:233.80141
71  Adri Noordijke (PR)Zierikzee44.06minM50   13.605  4:253.78134
72  Reg OttenVOAB Goirle44.08minM40   13.595  4:253.78133
73  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica44.13minM60   13.570  4:253.77130
74  HagenaarsKenzeke44.18minM50   13.544  4:263.76127
75  Hans van de Berg (PR)AV'5644.26minM40   13.503  4:273.75123
76  Hans Bostelaar (PR)Dynamica44.28minM60   13.493  4:273.75122
77  Michel Velkers (PR 39.38) AV'5644.30minMse   13.483  4:273.75121
78  Marius Leendertse (PR)AV'5644.48minM45   13.393  4:293.72112
79  Marjan de WildThor44.51minV35   13.378  4:293.72295
80  Kees VerboomDelta Sport44.55minMse   13.358  4:303.71109
81  Hans Corbijn (PR 41.11) Dynamica44.57minMse   13.348  4:303.71108
82  Hans Pieter van Not (PR 43.33) Dynamica45.06minMse   13.304  4:313.70104
83  Anton SchoenmakersDynamica45.08minM50   13.294  4:313.69103
84  Wim van de Kreeke (PR 43.55) AV'5645.17minM50   13.250  4:323.6899
85  Coby Louwerse (PR)Dynamica45.20minV35   13.235  4:323.68274
86  Henk van GestelAttila45.29minM40   13.192  4:333.6693
87  Ad van DijkThor45.31minM40   13.182  4:333.6692
88  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5645.38minM45   13.148  4:343.6589
89  Gabriela Schulz (PR 44.19) AV'5646.00minVse   13.043  4:363.62248
90  Jaap Oele (PR 43.04) AV'5646.03minM40   13.029  4:363.6279
91  Willemien de Nooijer (PR 44.53) Dynamica46.13minV35   12.982  4:373.61240
92  Wilma van Zee (PR 43.20) AV'5646.28minV35   12.912  4:393.59230
93  Joop DannisLPK46.30minM60   12.903  4:393.5868
94  Jan Roose (PR 46.53) Goes47.13minM40   12.707  4:433.5353
95  Wilma Polderdijk (PR 45.39) Dynamica47.34minVse   12.614  4:453.50191
96  Bram de Rijke (PR 46.57) Dynamica47.43minM60   12.574  4:463.4943
97  Loek Westveer (PR)Middelburg48.00minM50   12.500  4:483.4738
98  Maringe Vogel (PR)Middelburg48.28minVse   12.380  4:513.44162
99  Jolanda de KrakerDynamica49.47minV35   12.052  4:593.35123
100  Janus Karelse (PR 48.45) Kamperland51.38minM50   11.620  5:103.231
101  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen52.29minV35   11.432  5:153.1860
102  Jo van Kleven (PR)Vlissingen52.58minM50   11.328  5:183.15-
103  WoortmanRunners53.34minM50   11.201  5:213.11-
104  Gilles de Witte (PR 50.10) AV'5654.16minM60   11.057  5:263.07-
105  Machiel Sinke (PR 50.35) Krabbendijke54.59minM50   10.912  5:303.03-
106  Koos Resoort (PR)Delta Sport57.20minM50   10.465  5:442.91-
107  Jan KloetDelta Sport57.22minM60   10.459  5:442.91-
108  Henk Kortlever (PR 56.41) Delta Sport58.43minMse   10.219  5:522.84-
Mannen: 94 (87.04%) => M40=20 - M45=7 - M50=20 - M60=6 - Mse=41
Vrouwen: 14 (12.96%) => V35=7 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.08 seconden nodig om deze lijst met 108 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020