dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

20e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 12 juli 2000 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Ruud WoordThor32.58minM40   18.200  3:185.06725
2  Mauricio Gonzalez (PR 28.20) Dynamica33.26minMse   17.946  3:214.99691
3  Alwin Vermeulen (PR 31.58) AV'5633.29minMse   17.919  3:214.98687
4  Jeroen PuntLPK33.48minMse   17.751  3:234.93665
5  Kim Reijnierse (PR 29.08) Dynamica33.52minMse   17.717  3:234.92660
6  Floris Jan Koole (PR)Dynamica33.59minMse   17.656  3:244.90652
7  Jan de Bart (PR 32.07) AV'5634.13minMse   17.535  3:254.87635
8  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport34.35minMse   17.349  3:284.82610
9  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5635.06minM40   17.094  3:314.75575
10  Rachid Guigui (PR 33.46) AV'5635.35minMse   16.862  3:344.68544
11  Jaap van de Bok (PR 35.19) Sommelsdijk35.37minMse   16.846  3:344.68542
12  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5636.06minMse   16.620  3:374.62511
13  Bart de Koster (PR 34.11) Dynamica36.18minMse   16.529  3:384.59499
14  Wim Vos (PR 34.30) Dynamica36.29minMse   16.446  3:394.57487
15  Corne DeelenNommern36.33minMse   16.416  3:394.56483
16  Erik Deijnen (PR 33.43) Dynamica36.45minMse   16.327  3:414.54471
17  Kees Koeveringe (PR 31.55) Krabbendijke36.51minM40   16.282  3:414.52465
18  Marlies Kort (PR 35.26) Delta Sport36.54minVse   16.260  3:414.52727
19  Rini Bruggeman (PR 32.58) AV'5636.57minMse   16.238  3:424.51459
20  Joel GeurtsDynamica37.13minMse   16.122  3:434.48444
21  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica37.16minM45   16.100  3:444.47441
22  Niels Koole (PR 31.43) Dynamica37.18minMse   16.086  3:444.47439
23  Christop KesebergAttendorn37.47minM40   15.880  3:474.41411
24  Henny Francke (PR 37.02) Dynamica37.52minM40   15.845  3:474.40407
25  Bruno BusschotsWillebroek37.54minMse   15.831  3:474.40405
26  Marco Geldof (PR 35.31) Middelburg37.57minMse   15.810  3:484.39402
27  Eddy Smit (PR 34.25) Delta Sport38.02minM50   15.776  3:484.38398
28  Arjan van de PijlRoadRunners38.05minMse   15.755  3:494.38395
29  FrankenOlympia38.08minM40   15.734  3:494.37392
30  Wout Visser (PR)Sommelsdijk38.10minM40   15.721  3:494.37390
31  Roger HoenerOelde (D)38.24minMse   15.625  3:504.34378
32  Charles Wiessner (PR)Dynamica38.31minMse   15.578  3:514.33371
33  Wim Roose (PR 37.22) Goes38.33minM40   15.564  3:514.32370
34  Rene de Voogd (debuut) Middelburg38.35minMse   15.551  3:524.32368
35  Rens Bostelaar (PR 34.57) Dynamica38.44minMse   15.491  3:524.30360
36  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica38.54minMse   15.424  3:534.28351
37  Jos den Hollander (PR 38.25) AV'5639.00minMse   15.385  3:544.27346
38  Jan Minderhoud (PR 38.49) Westkapelle39.06minMse   15.345  3:554.26341
39  Ron le Roy (PR 34.39) Dynamica39.08minMse   15.332  3:554.26339
40  Piet Oostdijk (debuut) AV'5639.11minM40   15.313  3:554.25337
41  Jordy Meerman (PR 38.50) Dynamica39.24minMse   15.228  3:564.23326
42  Eddie Pekaar (PR 37.45) AV'5639.31minM50   15.183  3:574.22320
43  Peter Ramsteijn (PR 32.32) Dynamica39.41minMse   15.120  3:584.20312
44  Adrie Flipse (PR)Westkapelle39.45minM40   15.094  3:594.19309
45  Lein Lievense (PR 39.46) Dynamica39.57minM45   15.019  4:004.17299
46  Karl W TrumperDortmund40.11minM60   14.932  4:014.15288
47  Ron Abuys (PR 36.59) Grijpskerke40.13minM50   14.919  4:014.14287
48  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica40.19minM45   14.882  4:024.13282
49  Willy Verbist (PR)Dynamica40.20minM45   14.876  4:024.13281
50  Christel Verbeek (PR 39.18) Dynamica40.22minVse   14.864  4:024.13514
51  Chris de Visser (PR 39.12) Domburg40.38minM40   14.766  4:044.10267
52  Ronald de Rijke (PR)Dynamica41.01minMse   14.628  4:064.06250
53  Marleen de Graaff (PR 38.25) Zierikzee41.03minVse   14.616  4:064.06477
54  Marianne de Kok (PR 36.17) Lewedorp41.10minVse   14.575  4:074.05471
55  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica41.12minM45   14.563  4:074.05242
56  Hans MeysAVR'9041.16minM40   14.540  4:084.04240
57  Rene Kabboord (debuut) Dynamica41.42minMse   14.388  4:104.00221
58  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica41.45minMse   14.371  4:113.99219
59  Leo DamSommelsdijk41.49minM50   14.348  4:113.99217
60  Max StottnerIbbenburen41.58minM40   14.297  4:123.97211
61  Rob Cuje (PR 39.41) Dynamica42.07minMse   14.246  4:133.96205
62  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica42.10minMse   14.229  4:133.95203
63  Giel van ZunderdSpado42.20minM40   14.173  4:143.94196
64  Peter GodschalkThor42.23minM40   14.157  4:143.93194
65  Jan Bostelaar (PR)Dynamica42.26minM50   14.140  4:153.93192
66  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg42.31minMse   14.112  4:153.92189
67  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5642.40minM45   14.063  4:163.91183
68  Franky Beljaars (PR 33.16) Vlissingen42.44minM40   14.041  4:163.90181
69  Andre Lems (PR 41.00) Delta Sport42.45minMse   14.035  4:173.90180
70  Rob Mol (PR 40.06) Middelburg42.55minM50   13.981  4:183.88174
71  Jaap Oele (PR)AV'5643.04minM50   13.932  4:183.87169
72  Andreas UferAttendorn43.10minM40   13.900  4:193.86165
73  Ko GeldofDynamica43.16minM50   13.867  4:203.85162
74  Kees Marcusse (PR)Dynamica43.19minM50   13.851  4:203.85160
75  Tonny de Ruijter (PR 41.54) Dynamica43.21minM50   13.841  4:203.84159
76  Jan Wiedenhoff (PR 43.17) Middelburg43.23minM50   13.830  4:203.84158
77  Hans Pieter van Not (PR)Dynamica43.33minMse   13.777  4:213.83152
78  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica43.48minM50   13.699  4:233.81143
79  Cor Muller (PR)Delta Sport43.50minM60   13.688  4:233.80142
80  Edith Gerards (PR 38.50) Dynamica43.55minVse   13.662  4:243.80335
81  Gert-Jan de Glopper (PR 42.22) Delta Sport44.07minMse   13.600  4:253.78133
82  Antoine van Goethem (PR 42.42) AV'5644.17minMse   13.549  4:263.76128
83  Pieter VerhageDynamica44.24minM50   13.514  4:263.75124
84  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee44.29minM50   13.488  4:273.75122
85  Jacobus SchaayAntwerpen44.48minM50   13.393  4:293.72112
86  Sjaan Maartense (PR 40.30) AV'5645.04minV40   13.314  4:303.70286
87  Wim van de Kreeke (PR 43.55) AV'5645.15minM50   13.260  4:323.68100
88  Cor Schipper (PR 44.34) Dynamica45.20minM40   13.235  4:323.6897
89  Hans Bostelaar (PR 44.28) Dynamica45.22minM60   13.226  4:323.6796
90  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg45.28minM40   13.196  4:333.6794
91  Ad van DijkThor45.31minM40   13.182  4:333.6692
92  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica45.43minM50   13.124  4:343.6587
93  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica45.46minV35   13.110  4:353.64257
94  Marjan de WildThor45.55minV35   13.067  4:363.63251
95  Han van Sighem (PR 44.51) Delta Sport46.14minM45   12.978  4:373.6074
96  Jos Bekker (debuut) Heinkenszand46.36minM40   12.876  4:403.5866
97  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica47.11minM60   12.716  4:433.5354
98  Tim de BeerVeracles47.23minMse   12.663  4:443.5250
99  Jan KloetDelta Sport47.35minM60   12.609  4:463.5046
100  Wilma Polderdijk (PR 45.39) Dynamica47.38minVse   12.596  4:463.50189
101  M MeinsterAntwerpen47.42minM50   12.579  4:463.4944
102  Bram de Rijke (PR 46.57) Dynamica47.47minM60   12.557  4:473.4942
103  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica48.00minMse   12.500  4:483.4738
104  Kees ZuyderveltAVVN48.29minM60   12.375  4:513.4430
105  Hans van Sluijs (PR 44.40) Dynamica48.38minM50   12.337  4:523.4328
106  Jan Roose (PR 46.53) Goes48.42minM50   12.320  4:523.4227
107  Bernard van de MeyNoordwijk48.46minM40   12.303  4:533.4226
108  Greetje Smit (PR 44.10) Delta Sport49.08minV45   12.212  4:553.39141
109  Veronica JansenSpado49.32minV35   12.113  4:573.36130
110  Loek Westveer (PR 48.00) Middelburg49.40minM50   12.081  4:583.3615
111  Michael SchnitzlerMeulheim50.03minM50   11.988  5:003.3311
112  David HolifeldDJK Thier52.17minMse   11.476  5:143.19-
113  Theodorus RoodNoordwijk52.24minM40   11.450  5:143.18-
114  Jonas HolifeldDJK Thier53.43minMse   11.170  5:223.10-
115  Daniele BaglioAagtekerke54.27minM40   11.019  5:273.06-
116  Gilles de Witte (PR 50.10) AV'5654.29minM60   11.013  5:273.06-
117  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen55.25minV35   10.827  5:333.0117
118  Machiel Sinke (PR 50.35) Krabbendijke56.13minM50   10.673  5:372.96-
119  Ton DeumersDelta Sport57.17minM50   10.474  5:442.91-
120  Koos Resoort (PR 57.20) Delta Sport59.12minM50   10.135  5:552.82-
121  Arend RuysinkAV'561.08.18minM60   8.785  6:502.44-
Mannen: 109 (90.08%) => M40=24 - M45=7 - M50=25 - M60=9 - Mse=44
Vrouwen: 12 (9.92%) => V35=4 - V40=1 - V45=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.803 seconden nodig om deze lijst met 121 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020