dinsdag 2 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 6 oktober 2007 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jan van der MarelAarlanderveen2.40.25minM40   15.782  3:484.38682
2  Wim PadmosRockanje2.42.45minM40   15.556  3:514.32650
3  Theo Rabout (PR 2.43.39) Aardenburg2.50.18minMse   14.866  4:024.13553
4  Remy Vasseur (PR 2.37.21) Vlissingen2.50.22minMse   14.860  4:024.13552
5  Marc Riemens (PR)Middelburg2.55.01minMse   14.465  4:094.02496
6  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg2.55.16minMse   14.445  4:094.01494
7  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36) Kwadendamme2.57.55minMse   14.230  4:133.95463
8  Chris BrandsBussum2.58.51minMse   14.155  4:143.93453
9  Nico KrijgsmanKrommenie3.00.49minM40   14.001  4:173.89431
10  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.01.10minMse   13.974  4:183.88427
11  Erik Kok (PR 2.59.48) Arnemuiden3.02.55minMse   13.841  4:203.84408
12  Rinus Witte (PR 2.52.47) Middelburg3.04.14minM40   13.742  4:223.82395
13  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.04.30minM50   13.722  4:223.81392
14  Pieter HeggenZuidland3.05.23minM40   13.657  4:243.79383
15  Adriaan Janisse (PR)Westkapelle3.06.06minM40   13.604  4:253.78375
16  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.07.53minM40   13.475  4:273.74357
17  Pieter KlemMiddelharnis3.08.28minMse   13.433  4:283.73352
18  Marco Geldof (PR 2.47.25) Middelburg3.09.12minM40   13.381  4:293.72345
19  Simon LuckettHaarlem3.09.19minM40   13.373  4:293.71343
20  Kees van BlooisOud Beijerland3.09.44minM40   13.343  4:303.71339
21  Franky Beljaars (PR 2.41.57) Vlissingen3.10.20minM40   13.301  4:313.69334
22  Rens Bostelaar (PR 2.50.17) Koudekerke3.10.20minM40   13.301  4:313.69334
23  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Vlissingen3.10.33minMse   13.286  4:313.69332
24  Edward de Leng (PR 2.49.44) Biggekerke3.10.44minM40   13.274  4:313.69330
25  Jaap van der BokMiddelharnis3.10.51minM40   13.265  4:313.68329
26  Peter KleinepierRotterdam3.10.56minM40   13.260  4:323.68328
27  Jan ZuidwegMelisant3.11.21minM50   13.231  4:323.68324
28  Erik PostBergentheim3.11.37minM40   13.212  4:323.67321
29  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.13.13minM40   13.103  4:353.64307
30  Martijn HienschAmsterdam3.15.17minM40   12.964  4:383.60288
31  Jan van de NobelenArkel3.15.39minM50   12.940  4:383.59285
32  Arie van DijkSommelsdijk3.16.22minM50   12.893  4:393.58278
33  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.16.41minM40   12.872  4:403.58276
34  John Overweel (PR 2.38.04) Middelburg3.16.52minM50   12.860  4:403.57274
35  Karl BleijenbergBenschop3.17.47minM40   12.800  4:413.56266
36  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.17.56minM40   12.791  4:413.55265
37  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Middelburg3.18.00minM40   12.786  4:423.55264
38  Peter JansenBreda3.18.04minM40   12.782  4:423.55264
39  Guido VroemenLeusden3.18.08minMse   12.778  4:423.55263
40  Guus van VeenWassenaar3.18.33minM40   12.751  4:423.54260
41  Adriaan van Keulen (PR 2.52.35) Middelburg3.19.00minMse   12.722  4:433.53256
42  Frank van der Want (PR 2.58.53) Middelburg3.19.03minMse   12.719  4:433.53255
43  Gert-jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.19.09minMse   12.713  4:433.53255
44  Sepp Vermeulen (PR 2.22.36) Koewacht3.19.30minM40   12.690  4:443.53252
45  Carel SlijkhuisOud Beijerland3.19.39minM40   12.681  4:443.52250
46  Fred HazelegerHeemstede3.19.49minM40   12.670  4:443.52249
47  Martijn van der Want (PR)Middelburg3.19.54minMse   12.665  4:443.52248
48  Martin MartensHulst3.21.04minMse   12.591  4:463.50239
49  Marc Augustijn (PR 2.49.10) Heinkenszand3.21.54minM40   12.539  4:473.48232
50  Piet Wisse (PR)Aagtekerke3.22.10minM40   12.523  4:473.48230
51  Hennie Knol (PR)Arnemuiden3.22.48minMse   12.484  4:483.47225
52  André MelissantSommelsdijk3.22.51minMse   12.481  4:483.47224
53  Laurens van der Haven (PR 3.11.34) Wissenkerke3.23.41minM40   12.430  4:503.45218
54  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.23.46minMse   12.425  4:503.45217
55  Paul StolwijkBoskoop3.24.12minMse   12.398  4:503.44214
56  Friedy de JongDongen3.24.21minM40   12.389  4:513.44213
57  Nick BrandRoosendaal3.24.25minM40   12.385  4:513.44212
58  Casper van de BurghLeiden3.24.34minMse   12.376  4:513.44211
59  Rien Fase (PR 3.18.45) Sint-Annaland3.25.21minM50   12.329  4:523.42205
60  John Davidse (PR 3.09.39) Middelburg3.25.27minM40   12.323  4:523.42204
61  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.26.20minMse   12.270  4:533.41198
62  Henk-Jan Joosse (PR)Arnemuiden3.26.21minM40   12.269  4:533.41198
63  Jurjen Swiers (PR 3.20.13) Vlissingen3.26.45minM40   12.245  4:543.40195
64  Archie Staal (PR 3.01.24) Burgh-Haamstede3.26.53minM40   12.237  4:543.40194
65  Ronald DercksenRhenen3.26.58minM40   12.232  4:543.40193
66  Arthur Pouwelse (PR 3.25.41) Middelburg3.27.04minM40   12.226  4:543.40193
67  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.27.23minM40   12.208  4:553.39190
68  Ewoud Fase (PR 3.26.40) Sint-Annaland3.27.38minM50   12.193  4:553.39188
69  Bert Martens (PR 3.22.14) Zierikzee3.28.14minM50   12.158  4:563.38184
70  Peter van Limbergen (PR 2.50.47) Goes3.28.16minMse   12.156  4:563.38184
71  Petra KnopsMaastricht3.28.23minV45   12.149  4:563.37376
72  Fer Bouwens (PR 3.13.52) Zierikzee3.28.27minM40   12.145  4:563.37183
73  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes3.28.38minM40   12.135  4:573.37181
74  Wout Visser (PR)Ouddorp3.28.40minM50   12.133  4:573.37181
75  Kees Joosse (PR 3.11.46) Middelburg3.29.01minMse   12.112  4:573.36179
76  Reinhard MayerAachen (GER)3.29.03minM40   12.110  4:573.36178
77  Kees Lindhoud (PR 3.24.25) Sint-Annaland3.29.08minM50   12.106  4:573.36178
78  Peter Wilbrink (PR)Zierikzee3.29.11minM40   12.103  4:573.36177
79  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle3.29.27minM50   12.087  4:583.36176
80  Jorim de Boks (PR 2.54.08) Middelburg3.29.31minMse   12.084  4:583.36175
81  Bob VerbruggeZoetermeer3.29.44minM50   12.071  4:583.35174
82  Jon Herselman (PR 3.17.22) Kapelle-Biezelinge3.30.06minMse   12.050  4:593.35171
83  Jacco Schroevers (PR 3.27.47) Arnemuiden3.30.16minMse   12.040  4:593.34170
84  Helmut LeclereAachen (GER)3.30.26minMse   12.031  4:593.34169
85  Wim van RuivenOud Beijerland3.30.27minM40   12.030  4:593.34169
86  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.31.01minV35   11.998  5:003.33352
87  Gilles Geschiere (PR 3.13.02) Meliskerke3.31.03minMse   11.996  5:003.33165
88  Hans van Vliet (PR 2.42.09) Herkingen3.31.17minM50   11.982  5:003.33163
89  Lous Wondergem (PR 2.46.10) Middelburg3.31.37minMse   11.964  5:013.32161
90  Ronald de Waal (PR 3.23.11) Terneuzen3.31.40minM40   11.961  5:013.32161
91  Bram Verhage (PR 3.28.44) Aagtekerke3.31.41minM40   11.960  5:013.32160
92  Huub Beelen (PR 3.14.09) Goes3.31.58minM40   11.944  5:013.32159
93  Sake Hospes (PR)s-Heer Arendskerke3.32.22minM40   11.921  5:023.31156
94  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.32.36minM40   11.908  5:023.31154
95  Rini Bruggeman (PR 2.48.13) Wilhelminadorp3.32.44minM40   11.901  5:033.31154
96  Lourens-Jan Hengst (PR 3.25.58) Aagtekerke3.32.48minM40   11.897  5:033.30153
97  Piet van Mourik (PR 3.06.31) Ouwerkerk3.33.01minM40   11.885  5:033.30152
98  Rino van Oosten (PR 3.30.55) Driewegen3.33.27minM50   11.861  5:043.29149
99  Wannes den ToonderAmsterdam3.33.46minM40   11.843  5:043.29147
100  Michael OeflerHagen (GER)3.34.04minM40   11.827  5:043.29145
101  Dirk PetersilieSchlo? Holte (GER)3.34.07minMse   11.824  5:043.28145
102  Marc de Regt (PR 3.19.19) Goes3.34.25minM50   11.807  5:053.28143
103  Dennis Plessius (PR 3.18.56) s-Heer Arendskerke3.34.35minMse   11.798  5:053.28142
104  Jan Rombout (PR 3.19.16) Zoutelande3.35.57minM40   11.724  5:073.26133
105  Eric GuiljamKesteren3.36.30minM40   11.694  5:083.25130
106  Jan Guiljam (PR 2.48.44) Wemeldinge3.36.30minM40   11.694  5:083.25130
107  Wim Derksens-Gravenhage3.36.32minM50   11.692  5:083.25130
108  Menno Baart (PR 3.29.51) Middelburg3.36.35minMse   11.689  5:083.25130
109  Wilko de Vos (PR 2.36.01) Kattendijke3.36.52minM40   11.674  5:083.24128
110  Lukas Fransen (PR)Middelburg3.36.53minMse   11.673  5:083.24128
111  Kees GuijtKatwijk3.36.56minM40   11.670  5:083.24127
112  Jacco ScheeleAmsterdam3.36.58minMse   11.669  5:093.24127
113  Johan Kodde (PR 3.24.31) Arnemuiden3.36.58minM40   11.669  5:093.24127
114  Pierre BonnetDen Burg3.37.07minM40   11.661  5:093.24126
115  Alex Verhulst (PR 3.27.22) Westkapelle3.37.25minMse   11.644  5:093.23125
116  Gerry van Putten (PR)Wemeldinge3.37.38minV35   11.633  5:093.23297
117  Kees LouwersHazerswoude Dorp3.37.40minM40   11.631  5:103.23123
118  Merveille MarcMessancy (BEL)3.37.50minM40   11.622  5:103.23122
119  Chiel SponseleeHellevoetsluis3.38.05minMse   11.609  5:103.22121
120  Bert LemmensRijen3.38.09minM40   11.605  5:103.22120
121  Boudewijn Nieuwenhuijse (PR 3.33.10) Oostdijk3.38.15minM40   11.600  5:103.22120
122  Ubel DijkDrachten3.38.52minM50   11.567  5:113.21116
123  Leo de Bruijn (PR 3.11.34) Oostkapelle3.39.31minM40   11.533  5:123.20113
124  Johan SperberWaalwijk3.39.37minM50   11.528  5:123.20112
125  Eric van der StarreRaamsdonksveer3.39.39minM40   11.526  5:123.20112
126  Kees van den AndelMade3.39.40minM40   11.525  5:123.20112
127  Jorim Scheele (PR 2.36.20) s-Gravenpolder3.40.07minMse   11.502  5:133.19109
128  Johan van LitsenburgDuizel3.40.13minM50   11.496  5:133.19109
129  Ron DijkhuizenZoetermeer3.40.15minM50   11.495  5:133.19109
130  Frans den OuterOud Beijerland3.40.36minM40   11.476  5:143.19107
131  Niek Wieland (PR 3.16.50) Axel3.40.46minMse   11.468  5:143.19106
132  Co WiskerkeSchagen3.40.54minM50   11.461  5:143.18105
133  Wim Vos (PR 2.37.58) Oostkapelle3.40.57minM40   11.458  5:143.18105
134  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.41.02minM40   11.454  5:143.18104
135  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.41.21minMse   11.438  5:153.18103
136  Ton van Os (PR 3.18.26) Tholen3.41.23minM40   11.436  5:153.18102
137  Anita Joziasse (PR 3.06.50) Goes3.41.24minV45   11.435  5:153.18267
138  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen3.41.32minM50   11.428  5:153.17102
139  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke3.41.34minMse   11.426  5:153.17102
140  Gert-Jan van GroningenCothen3.41.36minM40   11.425  5:153.17101
141  Bram de Visser (PR 3.03.34) Middelburg3.41.48minM40   11.414  5:153.17100
142  Jan SchinkelBenschop3.42.07minM50   11.398  5:163.1799
143  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.42.40minM40   11.370  5:173.1696
144  Maarten Harthoorn (PR 2.46.20) Kapelle-Biezelinge3.42.46minMse   11.365  5:173.1695
145  Jaap Alberda van EkensStaphorst3.42.54minM50   11.358  5:173.1695
146  Jan van GentOud Beijerland3.42.57minM40   11.355  5:173.1594
147  Peter De Vet (debuut) Westdorpe3.43.01minMse   11.352  5:173.1594
148  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.43.14minM40   11.341  5:173.1593
149  Ray Cornips (PR 3.23.46) Waterlandkerkje3.43.20minM40   11.336  5:183.1592
150  Wim Huibregtse (PR 3.39.04) Westkapelle3.43.32minM40   11.326  5:183.1591
151  Jan van MechelenSchijf3.43.45minM40   11.315  5:183.1490
152  Peter Dekker (PR 3.16.34) Koudekerke3.43.50minMse   11.311  5:183.1490
153  René Florisse (PR 3.19.51) Middelburg3.43.57minM40   11.305  5:183.1489
154  Anton van Daalen (PR 3.09.41) Koudekerke3.43.57minM40   11.305  5:183.1489
155  Ton ten KateMaassluis3.44.02minM40   11.301  5:193.1489
156  Pierre PoncinLonglier (BEL)3.44.19minM50   11.286  5:193.1487
157  Fred Hendrikse (PR 3.16.40) Koudekerke3.44.23minMse   11.283  5:193.1387
158  ??3.44.42minMse   11.267  5:203.1386
159  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle3.45.02minM50   11.250  5:203.1384
160  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande3.45.08minM60   11.245  5:203.1284
161  Fred EijpeEindhoven3.45.11minM40   11.243  5:203.1283
162  Hans Vis (PR)s-Gravenpolder3.45.22minMse   11.234  5:203.1282
163  Ralf KloosSchwerte (GER)3.45.35minM40   11.223  5:213.1281
164  Chris FakkeldijAlmere3.45.39minM50   11.220  5:213.1281
165  Jos Lampert (PR 3.26.23) Koudekerke3.45.53minM40   11.208  5:213.1180
166  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke3.45.54minM50   11.207  5:213.1180
167  Daniel Zuiddam (PR)Middelburg3.45.56minM50   11.206  5:213.1180
168  Edwin Davidse (PR 3.39.12) Middelburg3.46.00minM40   11.202  5:213.1179
169  Tom WillemsZwijndrecht (BEL)3.46.15minMse   11.190  5:223.1178
170  Henk Leeftink (debuut) Oost-Souburg3.46.20minM40   11.186  5:223.1178
171  Cees van ReemstEnschede3.46.22minM50   11.184  5:223.1178
172  Herman PloegerDen Burg3.46.34minM40   11.174  5:223.1077
173  Niels RoseboomDuiven3.46.38minMse   11.171  5:223.1077
174  Hans GorrenNuenen3.47.02minM40   11.151  5:233.1075
175  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen3.47.04minM40   11.150  5:233.1075
176  Walter SprangersKaatsheuvel3.47.14minM40   11.141  5:233.0974
177  Hans de Nooijer (PR 3.10.11) Middelburg3.47.22minM40   11.135  5:233.0973
178  Wim van LeestHooge Zwaluwe3.47.36minM50   11.123  5:243.0972
179  Jaco Balkenende (PR)Vrouwenpolder3.47.50minM40   11.112  5:243.0971
180  Edward Klunhaar (PR)Veere3.48.04minMse   11.101  5:243.0870
181  Leon de Munnik (PR 3.28.37) Nieuwerkerk3.48.08minMse   11.097  5:243.0870
182  Max Matulessy (PR 3.36.09) Vlissingen3.48.11minM50   11.095  5:243.0870
183  Peter Schouwenaar (PR 3.27.44) Koudekerke3.48.12minM40   11.094  5:243.0869
184  Lion van Luijk (PR 2.54.43) Vlissingen3.48.19minM40   11.089  5:253.0869
185  Wilco Franken (PR 3.40.34) Kapellebrug3.48.23minMse   11.085  5:253.0869
186  Aaldrik KoopsZaandam3.48.32minM50   11.078  5:253.0868
187  Guenter DriessenAachen (GER)3.48.33minM40   11.077  5:253.0868
188  Peter de Waal (PR 3.43.53) Middelburg3.48.40minM40   11.072  5:253.0867
189  Jacques UysOud Beijerland3.48.49minMse   11.064  5:253.0767
190  Jack van Stel (PR 3.31.50) Yerseke3.49.01minMse   11.055  5:263.0766
191  Adrie Janse (PR 3.25.26) Middelburg3.49.11minM40   11.047  5:263.0765
192  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg3.49.13minM50   11.045  5:263.0765
193  Peter NausEindhoven3.49.14minM50   11.044  5:263.0765
194  Verheul KeesDordrecht3.49.21minM50   11.039  5:263.0765
195  Pierre BroekaartGorinchem3.49.22minM40   11.038  5:263.0764
196  Andries Goeree (PR)s-Gravenpolder3.49.35minM40   11.027  5:263.0664
197  Jan van KatwijkRhoon3.49.38minM50   11.025  5:273.0663
198  Andreas WeddewerAhaus-W?llen (GER)3.49.47minMse   11.018  5:273.0663
199  Leon Loeve (PR 3.13.49) Burgh-Haamstede3.49.51minMse   11.015  5:273.0662
200  Bram Witte (PR)Vrouwenpolder3.49.58minM50   11.009  5:273.0662
201  Jos Janse (PR 3.31.13) Middelburg3.50.14minMse   10.996  5:273.0561
202  Ronald de Rijke (PR 3.25.44) Middelburg3.50.25minMse   10.987  5:283.0560
203  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen3.50.35minM40   10.980  5:283.0559
204  Han van Achterberg (PR)Ouwerkerk3.50.37minM40   10.978  5:283.0559
205  Jan de GoedeLeiden3.50.40minM40   10.976  5:283.0559
206  Wout Timmermanss Gravenmoer3.50.59minM40   10.961  5:283.0458
207  Alex FrankenSchiedam3.51.07minM40   10.954  5:293.0457
208  Wim WuestenenkCreil3.51.07minM50   10.954  5:293.0457
209  Jochem OversteegGrubbenvorst3.51.07minM50   10.954  5:293.0457
210  Martine DriesSchiedam3.51.07minV35   10.954  5:293.04198
211  Dirk SpitzBochum (GER)3.51.14minMse   10.949  5:293.0457
212  Simon van BovenNijkerk3.51.29minM50   10.937  5:293.0456
213  Michiel Michels (PR 3.25.48) Middelburg3.51.34minM40   10.933  5:293.0456
214  Carli van der BurgHengelo3.51.49minM40   10.921  5:303.0355
215  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen3.51.52minM40   10.919  5:303.0354
216  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle3.51.53minM40   10.918  5:303.0354
217  Renske Verbrugge (PR 3.32.32) Goes3.51.54minV35   10.917  5:303.03193
218  Robert Kraaijenbrink (PR 3.41.54) Renesse3.52.03minM40   10.910  5:303.0354
219  Leen Cornelisse (PR 3.44.17) Middelburg3.52.09minM50   10.905  5:303.0353
220  Reggie BlondeelWatervliet (BEL)3.52.10minMse   10.905  5:303.0353
221  Cris SimonsHaaren3.52.12minM40   10.903  5:303.0353
222  Jos Grootjans (PR 3.17.05) Westkapelle3.52.16minM50   10.900  5:303.0353
223  Vincent van Oudheusden (debuut) Oostvoorne3.52.18minMse   10.898  5:303.0353
224  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen3.52.21minM50   10.896  5:303.0353
225  Aarnout Huibregtse (PR 3.42.12) Westkapelle3.52.22minM50   10.895  5:303.0352
226  Martine LemsonZoetermeer3.52.26minV35   10.892  5:313.03189
227  Wim Tempelaar (PR)Vlissingen3.52.32minM50   10.887  5:313.0252
228  Youri van de VenZoutelande3.52.37minMse   10.884  5:313.0251
229  Chris Koole (PR 3.12.36) Yerseke3.52.41minM40   10.880  5:313.0251
230  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande3.52.50minM50   10.873  5:313.0251
231  Jeroen van 't VerlaatSpijkenisse3.53.12minMse   10.856  5:323.0249
232  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg3.53.20minM50   10.850  5:323.0149
233  John RosmolenStrijen3.53.22minM50   10.849  5:323.0149
234  Marja SundermeijerOud Beijerland3.53.25minV45   10.846  5:323.01183
235  Ron NagtzaamPuttershoek3.53.27minM40   10.845  5:323.0148
236  Jochem Boschloo (PR 3.26.23) Koudekerke3.53.45minMse   10.831  5:323.0147
237  Michel de Ruijsscher (PR)Breskens3.53.45minMse   10.831  5:323.0147
238  Marielle SprangersKaatsheuvel3.53.58minV45   10.821  5:333.01180
239  Peter BakkerSweikhuizen3.54.00minM60   10.819  5:333.0146
240  Jan Korevaar (PR 2.56.31) Middelburg3.54.02minM40   10.818  5:333.0046
241  Rob Jeras (PR 3.35.19) Middelburg3.54.17minM40   10.806  5:333.0045
242  Jean-luc AndrinWolkrange (BEL)3.54.34minM40   10.793  5:343.0044
243  Jack JansenHoogerheide3.54.40minM40   10.788  5:343.0044
244  Erik Cappon (debuut) Zuidzande3.54.44minM40   10.785  5:343.0044
245  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Nieuw- en Sint Joosland3.54.46minMse   10.784  5:343.0044
246  Jean-Pierre GendraultZeist3.54.49minM50   10.782  5:342.9944
247  Willem van EkKrimpen aan den IJss3.54.55minM50   10.777  5:342.9943
248  Marcel Duvekot (PR 3.51.08) s-Gravenpolder3.54.57minM40   10.775  5:342.9943
249  Uta NiedrigWermelskirchen (GER)3.55.00minV35   10.773  5:342.99173
250  Arnold Boonman (PR)Hulst3.55.02minM40   10.772  5:342.9943
251  Wilco de ScipperWestkapelle3.55.14minM40   10.763  5:342.9942
252  Alexander Dekker (PR 3.26.04) Oostkapelle3.55.17minMse   10.760  5:352.9942
253  Robin Vogel (PR 3.32.30) Vlissingen3.55.35minMse   10.747  5:352.9941
254  Sjaak Portegies (PR 3.17.10) Middelburg3.55.41minM40   10.742  5:352.9841
255  Freddy Blaas (PR)Oostkapelle3.55.43minMse   10.740  5:352.9840
256  Freddie Jansen (PR 3.53.03) Terneuzen3.55.44minM50   10.740  5:352.9840
257  Pieter Sturm (PR 3.15.26) Oost-Souburg3.55.49minMse   10.736  5:352.9840
258  Tineke van BeverenHardinxveld Giessend3.55.59minV45   10.728  5:362.98167
259  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens3.56.03minM50   10.725  5:362.9839
260  Ruud Karsbergen (debuut) Oude-Tonge3.56.18minM40   10.714  5:362.9839
261  Leendert de GrootSchiedam3.56.19minM40   10.713  5:362.9839
262  Benito Bostelaar (PR)Serooskerke3.56.29minMse   10.706  5:362.9738
263  Lia Gonzalez (PR 2.53.24) Vrouwenpolder3.56.32minV45   10.703  5:362.97164
264  Mari BorsboomMaasland3.56.39minM60   10.698  5:372.9737
265  Izaak Dekker (PR 3.35.56) Middelburg3.56.51minM40   10.689  5:372.9737
266  Henk JonkerBarneveld3.57.09minM50   10.676  5:372.9736
267  Joop Lasseur (PR 3.11.28) Bruinisse3.57.15minM60   10.671  5:372.9636
268  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.57.24minM50   10.664  5:382.9635
269  Wim Dingemanse (PR 3.06.11) Grijpskerke3.57.43minM40   10.650  5:382.9634
270  Willemien de Nooijer (PR 3.57.44) Koudekerke3.57.46minV45   10.648  5:382.96156
271  Jenni de GrootLeeuwarden3.57.50minV35   10.645  5:382.96156
272  Leo HeereDoorwerth3.57.56minM50   10.640  5:382.9633
273  Martje Wisse (PR 3.46.13) Koudekerke3.57.59minV35   10.638  5:382.96155
274  Mark de BoerRotterdam3.58.12minMse   10.628  5:392.9533
275  Jack van Aspert (PR 3.18.27) Middelburg3.58.12minM50   10.628  5:392.9533
276  Johan Cobbaertgent (BEL)3.58.21minMse   10.622  5:392.9532
277  Kees Denissen (PR)Middelburg3.58.28minM50   10.617  5:392.9532
278  Erwin van Wijk (PR 3.40.33) Burgh-Haamstede3.58.32minM40   10.614  5:392.9532
279  Peter HoncoopRijen3.58.34minM40   10.612  5:392.9532
280  Pieter Poortvliet (PR 3.35.50) Veere3.58.41minMse   10.607  5:392.9531
281  Rene PietermanBussum3.58.42minMse   10.606  5:392.9531
282  René Zweedijk (debuut) Kapelle-Biezelinge3.58.56minM40   10.596  5:402.9430
283  Tom de Koster (PR 3.19.02) Hulst3.59.01minMse   10.592  5:402.9430
284  Luk DewitteGent (BEL)3.59.04minM40   10.590  5:402.9430
285  Marco RoelandZeist3.59.10minM40   10.586  5:402.9430
286  Jan De SmidtBeselare (Belgi?) (B3.59.14minM40   10.583  5:402.9430
287  Hans van der Sande (PR 3.44.28) Middelburg3.59.21minM50   10.577  5:402.9429
288  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg3.59.34minM50   10.568  5:412.9429
289  startnummer 832?3.59.38minMse   10.565  5:412.9328
290  Alwin OerlemansWoerden3.59.41minM40   10.563  5:412.9328
291  Wilbert RoeleveldWijk bij Duurstede3.59.49minM50   10.557  5:412.9328
292  Pascal RouyerWolkrange (BEL)4.00.02minM40   10.547  5:412.9327
293  Digna de Boer (PR 3.38.00) Burgh-Haamstede4.00.11minV55   10.541  5:422.93143
294  Loek VersluijsGeersdijk4.00.16minMse   10.537  5:422.9327
295  Adjan Verhage (PR 3.57.22) Vlissingen4.00.16minMse   10.537  5:422.9327
296  Pieter LuijtenSteenbergen4.00.17minM40   10.536  5:422.9327
297  Peter Ingelse (PR 3.25.18) Middelburg4.00.29minM40   10.528  5:422.9226
298  Jaap Karelses-Gravenhage4.00.33minMse   10.525  5:422.9226
299  Chris Verhage (PR 2.59.59) Zaamslag4.00.35minM50   10.523  5:422.9226
300  Marc Rommers (PR 3.39.21) Vlissingen4.00.37minM40   10.522  5:422.9226
301  David EnthovenVirton (BEL)4.00.46minM50   10.515  5:422.9225
302  Frank van der MarkBilthoven4.00.48minM40   10.514  5:422.9225
303  Hans JanssenVenlo4.00.50minM50   10.512  5:422.9225
304  Patrick Dieleman (PR 3.47.37) Philippine4.00.51minM40   10.512  5:422.9225
305  Michael FortkemperGangelt (GER)4.00.51minM40   10.512  5:422.9225
306  Jaap Tanis (debuut) Ouddorp4.00.53minM40   10.510  5:432.9225
307  Paul CeuppensLint (BEL)4.01.02minM40   10.504  5:432.9225
308  Piet Loeve (PR)Scharendijke4.01.12minM40   10.496  5:432.9224
309  Willemien GijsbersDeurne4.01.16minV45   10.493  5:432.91137
310  Georges RenardNeufchateau (BEL)4.01.21minM50   10.490  5:432.9124
311  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.01.32minM50   10.482  5:432.9123
312  Karel van de Gruiter (PR 3.39.42) Arnemuiden4.01.50minM60   10.469  5:442.9123
313  Janneke van der Linde (PR 3.46.44) Zierikzee4.01.57minV35   10.464  5:442.91133
314  Wim Bommeljé (PR 3.51.56) Vlissingen4.01.59minM50   10.462  5:442.9122
315  Ronnie Overgaauw (PR 2.40.21) Zoutelande4.02.10minMse   10.454  5:442.9022
316  Andre van den Ende (PR)Nisse4.02.18minM50   10.449  5:452.9022
317  Piet HuizerGorinchem4.02.25minM50   10.444  5:452.9021
318  Bart Pouwer (PR 3.53.19) Vlissingen4.02.44minM40   10.430  5:452.9020
319  Rob Wattel (PR 3.57.24) Serooskerke4.02.53minM40   10.424  5:452.9020
320  Henry BinkWaalwijk4.02.57minM40   10.421  5:452.8920
321  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen4.03.00minM50   10.419  5:462.8920
322  Peter Cijvat (PR 3.58.07) Zoutelande4.03.12minM40   10.410  5:462.8919
323  Rob RooijackersSchagen4.03.21minM50   10.404  5:462.8919
324  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen4.03.23minM40   10.402  5:462.8919
325  Peter van den Bosse (PR)Grijpskerke4.03.31minM40   10.396  5:462.8919
326  Eric SpahnRodgau (GER)4.03.35minM40   10.394  5:462.8919
327  Jan Bostelaar (PR 3.11.56) Westkapelle4.03.35minM50   10.394  5:462.8919
328  Harmen Bulten (PR 3.57.40) Aagtekerke4.03.37minMse   10.392  5:462.8918
329  Hans van der Welle (PR)Middelburg4.03.38minM40   10.391  5:462.8918
330  Arnold van der KraanDelft4.03.40minM40   10.390  5:462.8918
331  Arend KeeminkLeiden4.03.51minM40   10.382  5:472.8818
332  Jan Blom (PR 3.54.47) Koudekerke4.03.55minM50   10.379  5:472.8818
333  Ludwig Kouijzer (PR)Koewacht4.04.00minM40   10.376  5:472.8818
334  Jannie Braber (PR)Oude-Tonge4.04.03minV45   10.374  5:472.88122
335  Angelina Fondse-van DoVlissingen4.04.10minV35   10.369  5:472.88121
336  Willem DuenkLichtenvoorde4.04.29minM50   10.355  5:482.8817
337  Peter van de Wege (debuut) Vlissingen4.04.35minM60   10.351  5:482.8816
338  Anja van MechelenSchijf4.04.35minV35   10.351  5:482.88119
339  Jos Brouwer (PR)Grijpskerke4.04.44minM50   10.345  5:482.8716
340  Klaas Alberda van EkenStaphorst4.04.47minMse   10.343  5:482.8716
341  Kobus Botman (PR 3.55.23) Middelburg4.04.51minM50   10.340  5:482.8716
342  Piet van VeenZoetermeer4.04.59minM50   10.334  5:482.8715
343  Rob Boogaard (PR)Oostkapelle4.05.12minM40   10.325  5:492.8715
344  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes4.05.17minM40   10.322  5:492.8715
345  Pieter den Hollander (PR)Serooskerke4.05.18minM40   10.321  5:492.8715
346  Leen HarkesBoskoop4.05.18minM50   10.321  5:492.8715
347  Roel Zwier (PR 3.16.36) Zierikzee4.05.20minM40   10.319  5:492.8715
348  Marco Kamstra (PR)Arnemuiden4.05.36minMse   10.308  5:492.8614
349  Peter Witkam (PR 2.59.03) Hoek van Holland4.05.36minM50   10.308  5:492.8614
350  Kees Sturm (PR 4.05.00) Oost-Souburg4.05.45minMse   10.302  5:492.8614
351  Peter BoelhouwersVogelsang bei Turgi4.05.51minM40   10.298  5:502.8614
352  Arjen Wassink (PR 4.03.34) Kortgene4.05.56minM40   10.294  5:502.8614
353  Frans Bentvelsen (PR 3.40.55) Goes4.05.58minM40   10.293  5:502.8614
354  Daan van den Broek (PR 4.02.46) Dirksland4.05.58minM50   10.293  5:502.8614
355  Marcel de Witte (PR 4.01.22) Ritthem4.06.18minM40   10.279  5:502.8613
356  Ronald van de WoestijnVlissingen4.06.22minM40   10.276  5:502.8513
357  Etienne den ToomZoetermeer4.06.30minM40   10.271  5:512.8513
358  Kees van GemertWillemstad4.06.47minM40   10.259  5:512.8512
359  Albert PeschBarendrecht4.06.48minM40   10.258  5:512.8512
360  Rens KorverRozenburg4.06.57minM60   10.252  5:512.8512
361  Carina Slingerland (PR)Haaksbergen4.07.01minV35   10.249  5:512.85107
362  John MiddelEindhoven4.07.15minM40   10.239  5:522.8411
363  Wim de KwantRotterdam4.07.17minM40   10.238  5:522.8411
364  Ab van der RoestVeenendaal4.07.25minM50   10.233  5:522.8411
365  Petra Verhulst (PR)Westkapelle4.07.44minV35   10.219  5:522.84104
366  Kees de Voogd (PR)Meliskerke4.07.53minM50   10.213  5:522.8410
367  Co DoomsRuurlo4.07.59minM60   10.209  5:532.8410
368  Jan van Doorn (PR 3.55.07) Heinkenszand4.08.08minM50   10.203  5:532.8310
369  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.08.10minV35   10.202  5:532.83101
370  Michel ChenneauxOrsainfaing (BEL)4.08.19minM50   10.195  5:532.839
371  Wim HogentorenVught4.08.21minM50   10.194  5:532.839
372  Ton van den Berg (PR)Zoutelande4.08.25minM40   10.191  5:532.839
373  Marc van Waes (PR 3.53.02) IJzendijke4.08.26minM50   10.191  5:532.839
374  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.08.38minM50   10.182  5:542.839
375  Leen Meijers (PR 4.03.58) Veere4.08.39minM40   10.182  5:542.839
376  Peter van Moergastel (PR 4.01.00) Vlissingen4.08.53minM40   10.172  5:542.838
377  Kees-Pieter Geschiere (PR 3.39.22) Serooskerke4.09.02minMse   10.166  5:542.828
378  Cor de Ridder (PR 3.25.08) Arnemuiden4.09.15minMse   10.157  5:542.828
379  Hans van der Peijl (PR 3.59.32) Domburg4.09.16minM40   10.157  5:542.828
380  Henk van der Bas (PR 3.13.52) Meliskerke4.09.23minMse   10.152  5:552.828
381  Aad van Poppel (PR 3.56.11) Zierikzee4.09.25minM50   10.150  5:552.828
382  Guy De BeckerHeinstert-Attert (BE4.09.26minM50   10.150  5:552.828
383  Kees Vreke (PR 3.47.16) Middelburg4.09.38minM50   10.142  5:552.827
384  Engelbert HubbersNijmegen4.09.51minMse   10.133  5:552.817
385  Peter Geijs (PR 3.37.34) Goes4.10.02minM40   10.125  5:562.817
386  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Middelburg4.10.13minM40   10.118  5:562.817
387  Peter Vader (PR 3.31.30) Kerkwerve4.10.16minM40   10.116  5:562.817
388  Theo Geleijn (PR 3.29.33) Middelburg4.10.24minM40   10.111  5:562.816
389  Maurice BleyenberghBrasschaat (BEL)4.10.26minM50   10.109  5:562.816
390  Bram-Jan BalkenendeKamperland4.10.27minM40   10.109  5:562.816
391  Dave Boone (PR 2.45.09) Kruiningen4.10.41minMse   10.099  5:562.816
392  Oda van OppenSweikhuizen4.10.46minV45   10.096  5:572.8090
393  Michael StegersRösrath4.10.52minM40   10.092  5:572.806
394  Sandra van OrselenZuidland4.10.56minVse   10.089  5:572.8089
395  Rogine Dingemanse (PR 4.08.30) Koudekerke4.11.00minV35   10.086  5:572.8089
396  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes4.11.03minMse   10.084  5:572.806
397  Cor SjoukesOostvoorne4.11.08minM50   10.081  5:572.805
398  Ludo SomersLint (BEL)4.11.10minM40   10.080  5:572.805
399  Elmar Sturm (debuut) Koudekerke4.11.24minMse   10.070  5:572.805
400  Sjors Kiemeneij (PR)Oost-Souburg4.11.27minMse   10.068  5:582.805
401  Mario de Wever (debuut) Vlissingen4.11.28minMse   10.068  5:582.805
402  Ronald Dekker (PR 4.05.30) Kapelle-Biezelinge4.11.41minMse   10.059  5:582.795
403  Remco Kapteijn (PR 3.27.36) Kapelle-Biezelinge4.11.44minMse   10.057  5:582.795
404  Krijn van Sparrentak (PR 3.51.53) Biggekerke4.11.51minM40   10.052  5:582.795
405  Henk Kasper (PR 4.00.46) Wemeldinge4.11.54minM40   10.050  5:582.795
406  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg4.11.57minMse   10.048  5:582.794
407  Sjoerd Sanderse (PR 4.04.47) Middelburg4.12.00minMse   10.046  5:582.794
408  Marco MuschDordrecht4.12.07minM40   10.042  5:592.794
409  Rob Jongeneel (PR 3.56.50) Middelburg4.12.12minM40   10.038  5:592.794
410  Pieter van der Kolk (PR 4.05.24) Vlissingen4.12.20minM40   10.033  5:592.794
411  Andre Davidse (PR)Middelburg4.12.27minM40   10.029  5:592.794
412  Irene Janse (debuut) Zoutelande4.12.31minV35   10.026  5:592.7882
413  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse4.12.37minM50   10.022  5:592.784
414  Sjaak VerberkmoesWijk bij Duurstede4.12.45minM50   10.017  5:592.784
415  Marcel Suurmond (PR 2.42.25) Vlissingen4.12.51minMse   10.013  6:002.784
416  Martin Harte (PR 3.49.40) Goes4.13.13minM40   9.998  6:002.783
417  Jack HendrickxPutte4.13.25minM40   9.990  6:002.783
418  Geert CeuppensDuffel (BEL)4.13.26minMse   9.990  6:002.773
419  Michel Dobbelaar (PR 3.55.03) Middelburg4.13.31minMse   9.986  6:002.773
420  Thomas FalkenkoetterAachen (GER)4.13.34minMse   9.984  6:012.773
421  Jacky Lambert (PR 3.42.50) Hulst4.13.36minMse   9.983  6:012.773
422  Remco Dekker (PR 3.47.45) Grijpskerke4.13.40minMse   9.980  6:012.773
423  Rudi Ravia (PR 3.19.06) Zierikzee4.13.43minM50   9.978  6:012.773
424  Klaas Houterman (PR 3.35.14) Westkapelle4.13.47minMse   9.976  6:012.773
425  Carel Schott (PR 4.04.19) Dreischor4.13.55minM40   9.971  6:012.773
426  Marc StaringHaaren4.13.56minM40   9.970  6:012.773
427  Tonny de Ruijter (PR 3.19.55) Vlissingen4.13.56minM50   9.970  6:012.773
428  Cor OlsthoornDelft4.14.00minM50   9.967  6:012.772
429  Robert HerlingCapelle aan den IJss4.14.06minM50   9.963  6:012.772
430  Peter-Paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene4.14.10minM40   9.961  6:012.772
431  Alibert BokRosmalen4.14.11minMse   9.960  6:012.772
432  Hans-Willi SchroederJ?lich (GER)4.14.11minM50   9.960  6:012.772
433  Beb Thijs (PR)Middelburg4.14.16minV45   9.957  6:022.7775
434  Eric van Zanten (debuut) Middelburg4.14.30minM40   9.948  6:022.762
435  Wilma Polderdijk (PR 3.55.43) Domburg4.14.35minV35   9.944  6:022.7673
436  Wim Allaart (PR 4.02.09) Middelburg4.14.50minM40   9.935  6:022.762
437  Jan de Vries (PR 3.25.53) Biggekerke4.15.00minM50   9.928  6:032.762
438  Leo Francke (PR)Oostkapelle4.15.05minM40   9.925  6:032.762
439  Ferry Goedhart (PR 4.02.15) Oost-Souburg4.15.08minMse   9.923  6:032.762
440  Frank SchoenitDuitsland4.15.21minM40   9.915  6:032.752
441  Perry VankanVeenendaal4.15.27minM40   9.911  6:032.751
442  Ton de VeenZoetermeer4.15.29minM50   9.909  6:032.751
443  Peter de Pagter (PR 3.46.23) Vlissingen4.15.30minM40   9.909  6:032.751
444  Kees de FijterBarneveld4.15.59minM40   9.890  6:042.751
445  Paul Meijers (PR 4.12.05) Biggekerke4.16.04minM40   9.887  6:042.751
446  Alex Heijnen (PR)Burgh-Haamstede4.16.04minM40   9.887  6:042.751
447  Jos de Wilde (PR 3.40.56) Breskens4.16.24minM40   9.874  6:052.741
448  Mario SchroederWaldfeucht (GER)4.16.55minM40   9.854  6:052.741
449  Cor Schipper (PR 3.54.20) Middelburg4.16.56minM50   9.854  6:052.741
450  Piet Jan Landegent (PR)Burgh-Haamstede4.16.58minM50   9.852  6:052.741
451  Martin de Visser (PR 3.58.30) Middelburg4.17.13minM40   9.843  6:062.73-
452  Martin SmykM?lheim (GER)4.17.15minMse   9.841  6:062.73-
453  Sascha StrackOberhausen (GER)4.17.15minMse   9.841  6:062.73-
454  Hans CrulRoosendaal4.17.35minM50   9.829  6:062.73-
455  Tonny EijkelenboomGrijpskerke4.17.37minM40   9.827  6:062.73-
456  Hans Sinke (PR 4.15.15) Zoutelande4.17.38minM50   9.827  6:062.73-
457  Fred MakkerSchagen4.17.44minM50   9.823  6:062.73-
458  Jeremy DeugOost-Souburg4.17.46minMse   9.822  6:072.73-
459  Erwin van der Maas (debuut) Oudelande4.18.01minMse   9.812  6:072.73-
460  Cees Cornu (PR 4.17.57) Middelburg4.18.12minM50   9.805  6:072.72-
461  Lena de Wilde (PR 3.47.48) Vlissingen4.18.14minV45   9.804  6:072.7260
462  Ruud Hoosemans (PR 2.48.36) Vlissingen4.18.17minMse   9.802  6:072.72-
463  Wim VerhageNieuwkoop4.18.19minM50   9.801  6:072.72-
464  Nel BonnemaHoofddorp4.18.20minV45   9.800  6:072.7259
465  Ko Katsman (debuut) Wolphaartsdijk4.18.22minM40   9.799  6:072.72-
466  Frank van Boxtel (PR 4.04.29) Vlissingen4.18.24minM40   9.798  6:072.72-
467  Martine HofstedeRotterdam4.18.25minV35   9.797  6:072.7259
468  Linda BlommersHeinenoord4.18.27minV45   9.796  6:082.7259
469  Piet Beijer (PR)Middelburg4.18.41minM50   9.787  6:082.72-
470  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg4.18.42minM50   9.786  6:082.72-
471  Dré van den BoschDongen4.18.59minM50   9.776  6:082.72-
472  Irene SchroederJ?lich (GER)4.19.01minV45   9.774  6:082.7257
473  Wim BuizertHellevoetsluis4.19.09minM40   9.769  6:092.71-
474  Marco de LignieVoorschoten4.19.15minM40   9.765  6:092.71-
475  Rik BakkerOostvoorne4.19.23minM50   9.760  6:092.71-
476  Kris VannieuwenhuyzeAsse (BEL)4.19.24minMse   9.760  6:092.71-
477  Jaap de Blaeij (PR 3.57.52) Wolphaartsdijk4.19.25minM50   9.759  6:092.71-
478  Panda JanssenBrunssum4.19.28minM40   9.757  6:092.71-
479  Arie van der PijlBarendrecht4.19.28minM60   9.757  6:092.71-
480  Marietta van Anrooij (PR 3.48.05) Kapelle-Biezelinge4.19.32minV35   9.755  6:092.7155
481  Linda StuivenbergNoordwijkerhout4.19.33minVse   9.754  6:092.7155
482  Frank de Koeijer (PR)Middelburg4.19.40minMse   9.750  6:092.71-
483  Rianca Poppe (PR 4.11.41) Biggekerke4.19.40minV35   9.750  6:092.7154
484  Michel Bekink (PR 3.37.10) Goes4.19.41minMse   9.749  6:092.71-
485  Huguette Declercq (PR 3.21.15) Vlissingen4.19.44minV55   9.747  6:092.7154
486  Nico AchterbergVeenendaal4.19.51minM50   9.743  6:092.71-
487  Heleen van Vlaardingen (PR)Middelburg4.19.53minV45   9.742  6:102.7154
488  Theo ReusVeenendaal4.19.55minM50   9.740  6:102.71-
489  Albertus SasbrinkVeenendaal4.19.55minM50   9.740  6:102.71-
490  Erwin van der Linde (PR 3.31.22) Vlissingen4.20.10minMse   9.731  6:102.70-
491  Elies van Sliedregts-Gravenhage4.20.14minV35   9.729  6:102.7053
492  Andre Davidse (PR 4.12.27) Veere4.20.20minM50   9.725  6:102.70-
493  Ben MulderWijk bij Duurstede4.20.22minM50   9.724  6:102.70-
494  Erik van der ScheeAlkmaar4.20.26minM40   9.721  6:102.70-
495  Melanie Bos (debuut) Middelburg4.20.44minVse   9.710  6:112.7051
496  Arjen Jeras (PR 4.04.21) Middelburg4.21.12minM40   9.693  6:112.69-
497  Hans van GinnekenDordrecht4.21.19minM40   9.688  6:122.69-
498  Ronnie Krocke (PR 3.40.43) Oost-Souburg4.21.25minM50   9.685  6:122.69-
499  Peter BilstraGorinchem4.21.26minM50   9.684  6:122.69-
500  Anthony van den Berg (PR 3.16.52) Vlissingen4.21.33minMse   9.680  6:122.69-
501  Eline Francke (PR 3.53.50) Biggekerke4.21.40minV35   9.675  6:122.6948
502  Jos Boogaard (PR 3.52.24) Aagtekerke4.22.00minM50   9.663  6:132.68-
503  Hugo Meeusen (PR 4.01.14) Terneuzen4.22.12minMse   9.656  6:132.68-
504  Cor Muller (PR 2.55.54) Renesse4.22.14minM60   9.654  6:132.68-
505  Mark van Leijden (PR 3.36.49) Goes4.22.33minM40   9.643  6:132.68-
506  Folkert Kasemier (PR)Zierikzee4.22.34minM50   9.642  6:132.68-
507  Martin KempermanDoorn4.22.47minM50   9.634  6:142.68-
508  Bonnie Visser (PR)Middelburg4.23.05minV35   9.623  6:142.6743
509  Coen Ingelse (debuut) Middelburg4.23.09minMse   9.621  6:142.67-
510  Cor Duinhouwer (PR 3.03.58) Renesse4.23.10minM60   9.620  6:142.67-
511  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke4.23.11minM50   9.620  6:142.67-
512  Hans-Peter van den AkkGorichem4.23.26minM40   9.610  6:152.67-
513  Mario Matulessy (PR)Domburg4.23.30minM40   9.608  6:152.67-
514  Chris van BeemGeldrop4.23.32minMse   9.607  6:152.67-
515  Marcel van den Driest (PR 3.42.21) Vlissingen4.23.34minMse   9.606  6:152.67-
516  Arthur Priem (PR)Koudekerke4.23.35minM50   9.605  6:152.67-
517  Jacky Luitwieler (PR 3.57.20) Vlissingen4.23.41minM40   9.601  6:152.67-
518  Jan Joosse (PR 3.40.29) Kapelle-Biezelinge4.24.12minM40   9.583  6:162.66-
519  Piet Verhage (PR 4.07.44) Westkapelle4.24.23minM60   9.576  6:162.66-
520  Kees HESSHaaren4.24.30minM60   9.572  6:162.66-
521  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.24.31minMse   9.571  6:162.66-
522  Kees Jansen van Rosend (PR 4.06.41) Goes4.24.45minM40   9.563  6:162.66-
523  Patrick Bliek (PR)Goes4.25.13minM40   9.546  6:172.65-
524  Peter Stroo (PR 3.55.50) Serooskerke4.25.16minM40   9.544  6:172.65-
525  Richard van der KlisZoetermeer4.25.17minM40   9.543  6:172.65-
526  Marcus WeinkopfUnkel (GER)4.25.17minM40   9.543  6:172.65-
527  André Houwing (PR 3.54.50) Vlissingen4.25.21minM60   9.541  6:172.65-
528  Dietmar BeckWuppertal (GER)4.25.48minM40   9.525  6:182.65-
529  Friederike BeckWuppertal (GER)4.25.48minV35   9.525  6:182.6535
530  Hans HavngaAlmere4.26.00minM40   9.518  6:182.64-
531  Ruud van ZonZoetermeer4.26.07minM50   9.513  6:182.64-
532  Niels de Water (PR)Middelburg4.26.09minMse   9.512  6:182.64-
533  Jacqueline Leenders (PR 4.02.03) Zierikzee4.26.12minV45   9.511  6:192.6434
534  Peter de KoningRotterdam4.26.17minM50   9.508  6:192.64-
535  Jacco Schroevers (PR 3.06.06) Middelburg4.26.20minMse   9.506  6:192.64-
536  Elna Wisse (PR 4.17.01) Aagtekerke4.26.26minV35   9.502  6:192.6434
537  Cees van der PlasSantpoort-Noord4.26.33minM40   9.498  6:192.64-
538  Michel HanssenGeleen4.26.54minM40   9.486  6:202.63-
539  Peter Schurink (PR 4.01.35) Vlissingen4.26.56minM40   9.484  6:202.63-
540  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg4.27.08minM50   9.477  6:202.63-
541  Izaak van de Ketterij (PR 4.19.39) Arnemuiden4.27.11minM40   9.476  6:202.63-
542  Jan Geluk (PR 3.57.29) Noordgouwe4.27.15minM50   9.473  6:202.63-
543  André Ronald Davidse (PR 4.12.27) Middelburg4.27.24minM40   9.468  6:202.63-
544  Loek LelieveldOud Beijerland4.27.57minM50   9.448  6:212.62-
545  Dorien Coomans (PR)Aagtekerke4.27.59minV35   9.447  6:212.6230
546  Martin de Regt (PR 3.57.19) Kapelle-Biezelinge4.28.02minM40   9.445  6:212.62-
547  Piet Posthuma (PR 3.21.18) Oost-Souburg4.28.05minM40   9.444  6:212.62-
548  Jack Smits (PR 4.02.31) Oost-Souburg4.28.07minM40   9.443  6:212.62-
549  Roel van de GriendtDongen4.28.11minMse   9.440  6:212.62-
550  Wilma Steendijk (PR)Middelburg4.28.17minV45   9.437  6:212.6229
551  Henk van der Welle (PR 3.40.24) Westkapelle4.28.32minM50   9.428  6:222.62-
552  Wim ReumkensHeerlen4.28.44minM40   9.421  6:222.62-
553  Bram Maljaars (PR)Oostkapelle4.28.48minM40   9.419  6:222.62-
554  Jan van Terheijden (PR 4.26.11) Koudekerke4.28.53minM50   9.416  6:222.62-
555  Maarten van den BroekWaddinxveen4.28.55minM50   9.414  6:222.62-
556  Willian Boot (PR 3.53.57) Serooskerke4.29.14minM40   9.403  6:232.61-
557  Ton van RijnVlijmen4.29.15minM50   9.403  6:232.61-
558  Leen van den BergAlmere4.29.57minM50   9.378  6:242.61-
559  Co de Feijter (PR 3.51.22) Zierikzee4.29.58minM40   9.378  6:242.60-
560  Rien SoetersRotterdam4.29.58minM50   9.378  6:242.60-
561  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.30.06minM40   9.373  6:242.60-
562  Ingrid Koene (PR 3.28.34) Yerseke4.30.14minV35   9.369  6:242.6024
563  Peter RozenPrinsenbeek4.30.25minMse   9.362  6:252.60-
564  Cor BaarsNieuwland4.30.35minM40   9.356  6:252.60-
565  Frank MijnalsAmsterdam4.30.39minM40   9.354  6:252.60-
566  Stephan Arendts (PR 4.21.08) Vlissingen4.30.50minM40   9.348  6:252.60-
567  Johan Dekker (PR 3.51.12) Middelburg4.31.17minM40   9.332  6:262.59-
568  Mulders FredHeerle4.31.27minM50   9.327  6:262.59-
569  Arjen de GrootLelystad4.31.30minMse   9.325  6:262.59-
570  Jaap de Ridder (PR)Arnemuiden4.31.43minM50   9.317  6:262.59-
571  Dick Hilberdink (PR 4.09.27) Vlissingen4.31.50minM40   9.313  6:272.59-
572  Julia Paauwe (PR 4.09.11) Oostkapelle4.31.59minV45   9.308  6:272.5920
573  Bram de Blaeij (PR 4.10.36) Heinkenszand4.32.04minM50   9.305  6:272.58-
574  Cees JansenEindhoven4.32.12minM40   9.301  6:272.58-
575  Jan Kaan (PR 4.04.29) Rilland4.32.14minM50   9.300  6:272.58-
576  Enno Meijers (PR 3.50.30) Middelburg4.32.22minM40   9.295  6:272.58-
577  Adrie Jakobsen (PR 4.14.29) Biggekerke4.32.54minM40   9.277  6:282.58-
578  Joost Liefbroer (PR 3.57.47) Oost-Souburg4.32.55minMse   9.276  6:282.58-
579  Bernard RONGVAUXVirton (BEL)4.33.17minM40   9.264  6:292.57-
580  Rens Bosman (PR 4.05.45) Middelburg4.33.18minM40   9.263  6:292.57-
581  Willem van den Boogaar (PR)Axel4.33.32minM40   9.256  6:292.57-
582  Nico Meijer (PR 4.03.47) Grijpskerke4.33.34minM40   9.254  6:292.57-
583  Markus FendelAchern (GER)4.33.38minM50   9.252  6:292.57-
584  Hans van Boven (PR 3.43.36) Kapelle-Biezelinge4.33.45minM40   9.248  6:292.57-
585  Peter PostAmsterdam4.33.54minMse   9.243  6:292.57-
586  Wim Bakker (PR 3.53.24) Terneuzen4.34.13minM50   9.232  6:302.56-
587  Gerard van VeenPurmerend4.34.25minM40   9.226  6:302.56-
588  Dennis But (PR 3.25.24) Middelburg4.35.02minMse   9.205  6:312.56-
589  Paul SteinebachRozenburg4.35.06minM40   9.203  6:312.56-
590  Daan Eikenhout (PR 4.28.50) Middelburg4.35.08minM40   9.202  6:312.56-
591  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg4.35.11minMse   9.200  6:312.56-
592  Niels WilleboordseDe Meern4.35.22minMse   9.194  6:322.55-
593  Martin de Nooijer (PR 4.25.57) Koudekerke4.35.23minM40   9.193  6:322.55-
594  Herman van der VlietSchiedam4.35.23minM50   9.193  6:322.55-
595  Jan Lindenberg (PR 3.56.42) Middelburg4.35.25minM50   9.192  6:322.55-
596  Monique HoevenOud Beijerland4.35.25minV35   9.192  6:322.5514
597  Erik GroenewegOud Beijerland4.35.27minMse   9.191  6:322.55-
598  Rinus Davidse (PR 3.49.06) Middelburg4.35.48minM50   9.179  6:322.55-
599  Simon Wattel (PR)Serooskerke4.35.56minM40   9.175  6:322.55-
600  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg4.36.01minM40   9.172  6:322.55-
601  Erik Huiszoon (PR 4.32.51) Middelburg4.36.09minM40   9.168  6:332.55-
602  Wendy Koppejan (debuut) Middelburg4.36.09minVse   9.168  6:332.5512
603  Henk Dekker (PR)Dreischor4.36.58minM50   9.141  6:342.54-
604  Jan van der ReestGeersdijk4.36.59minM40   9.140  6:342.54-
605  Martin Jongepier (PR 4.01.54) Vlissingen4.37.07minMse   9.136  6:342.54-
606  Olivier van der BruggeEindhoven4.37.20minMse   9.129  6:342.54-
607  Bram Dingemanse (PR 3.42.26) Zoutelande4.37.31minM40   9.123  6:352.53-
608  Stefan van Damme (PR 3.46.10) Vlissingen4.38.04minMse   9.105  6:352.53-
609  Dirk Poortvliet (PR 4.22.15) Middelburg4.38.10minMse   9.101  6:362.53-
610  Harry Kwakkelaar (PR 3.59.24) Vlissingen4.38.34minM50   9.088  6:362.52-
611  Gijs Haak (debuut) Middelburg4.38.47minM40   9.081  6:362.52-
612  Marleen Huson (PR 4.23.15) Oost-Souburg4.39.08minV45   9.070  6:372.528
613  Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28) Middelburg4.39.09minM40   9.069  6:372.52-
614  Michel HoogerbruggeRidderkerk4.39.38minM40   9.054  6:382.51-
615  Jan DekkerOostkapelle4.39.43minM50   9.051  6:382.51-
616  Norbert de Mol (PR 4.06.54) Kapelle-Biezelinge4.40.06minMse   9.039  6:382.51-
617  Jan van der Weijde (PR 4.13.05) Kapelle-Biezelinge4.40.15minM60   9.034  6:392.51-
618  Jaap de KamAmstelveen4.40.21minM50   9.030  6:392.51-
619  John Sieling (PR 3.57.49) Middelburg4.40.31minM50   9.025  6:392.51-
620  Marnix VandenbergheLouvain-la-Neuve (BE4.40.32minM50   9.025  6:392.51-
621  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle4.40.46minM60   9.017  6:392.50-
622  Jan-Pieter van Beest (PR)Zierikzee4.40.47minMse   9.017  6:392.50-
623  Marieke van Belzen (PR 4.08.12) Vlissingen4.41.08minV35   9.005  6:402.506
624  Coert ZweedijkTerneuzen4.41.09minMse   9.005  6:402.50-
625  Erwin Koppejan (PR 4.09.20) Oost-Souburg4.41.11minM50   9.004  6:402.50-
626  Truus de Gaaij (debuut) Middelburg4.41.15minV45   9.002  6:402.505
627  Paul SpijkermanWaalre4.41.21minM50   8.998  6:402.50-
628  Gerd EmondsEschweiler (GER)4.41.35minM50   8.991  6:402.50-
629  Leo Zuidweg (PR 3.53.20) Middelburg4.41.44minM40   8.986  6:412.50-
630  Daan Fonteine (PR 4.25.02) Dreischor4.41.53minM60   8.981  6:412.49-
631  Marco Tolhoek (PR)s-Gravenpolder4.42.05minM40   8.975  6:412.49-
632  Peter Bollebakker (PR 4.22.20) Koudekerke4.42.09minM50   8.973  6:412.49-
633  Arjan Murre (debuut) Middelburg4.42.16minMse   8.969  6:412.49-
634  Danny NouseKapelle-Biezelinge4.42.22minMse   8.966  6:422.49-
635  Steven Quast (debuut) Kapelle-Biezelinge4.42.40minM50   8.956  6:422.49-
636  Leon CortenraedeWijk bij Duurstede4.42.42minM40   8.955  6:422.49-
637  Theo Zoontjens (PR 3.54.49) Koudekerke4.42.47minM60   8.953  6:422.49-
638  Cathrien Peeters (PR 4.25.52) Domburg4.42.55minV45   8.949  6:422.494
639  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder4.42.57minV55   8.948  6:422.494
640  Jan Maranus (PR 4.41.23) Grijpskerke4.43.05minM60   8.943  6:432.48-
641  Marc Janse (debuut) Middelburg4.43.16minMse   8.938  6:432.48-
642  Lenie van Kleven (PR 4.22.35) Vlissingen4.43.17minV45   8.937  6:432.483
643  Sander Janse (PR 3.54.58) Middelburg4.43.23minMse   8.934  6:432.48-
644  Dik SchalkerWoerden4.43.24minMse   8.933  6:432.48-
645  Ko van Garderen (PR 4.26.19) Middelburg4.43.24minM40   8.933  6:432.48-
646  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen4.43.36minMse   8.927  6:432.48-
647  René SlootwegRotterdam4.43.39minM40   8.925  6:432.48-
648  Jan Boonman (debuut) Axel4.43.44minM50   8.923  6:432.48-
649  Gerard ThijssenElst4.43.46minM40   8.922  6:442.48-
650  Hans Alewijnse (PR 4.06.25) Vlissingen4.43.47minMse   8.921  6:442.48-
651  George GunsEindhoven4.43.49minM40   8.920  6:442.48-
652  Vita GomesEindhoven4.43.49minV45   8.920  6:442.483
653  Boudie HoogedeureRoosendaal4.43.56minMse   8.917  6:442.48-
654  Hans HouwingRotterdam4.44.00minM50   8.914  6:442.48-
655  Ingrid PeperkampKinderdijk4.44.01minV35   8.914  6:442.483
656  Henk DiephuisHarderwijk4.44.03minM60   8.913  6:442.48-
657  Saskia bertijn v TerheOost-Souburg4.44.20minVse   8.904  6:442.473
658  Jan van den BroekGeldermalsen4.44.22minM50   8.903  6:442.47-
659  Aad SpruijtRotterdam4.44.36minM50   8.896  6:452.47-
660  Giovanni RijkenVlijmen4.44.37minM40   8.895  6:452.47-
661  Hans JalinkSpijkenisse4.44.57minM60   8.885  6:452.47-
662  Tony NoyaGoes4.45.09minM40   8.878  6:452.47-
663  Paul Suijk (PR)Oostkapelle4.45.25minM50   8.870  6:462.46-
664  Kees Siereveld (PR 4.15.10) Arnemuiden4.45.26minM40   8.870  6:462.46-
665  Ad Oppenneer (debuut) Vlissingen4.45.31minM40   8.867  6:462.46-
666  Kees HeilApeldoorn4.46.15minM50   8.844  6:472.46-
667  Karel Francke (PR 4.30.50) Zoutelande4.46.33minM50   8.835  6:472.45-
668  Joyce Dijkhuizen- v VeZoetermeer4.47.00minV35   8.821  6:482.451
669  Jacky de Rijke (PR)Vlissingen4.47.21minM50   8.811  6:492.45-
670  Aart van Luijk (PR 4.19.12) Vlissingen4.47.52minM40   8.795  6:492.44-
671  Derk Roelofs (PR 4.24.54) Vlissingen4.47.53minM40   8.794  6:492.44-
672  Debbie Schoe (debuut) Middelburg4.48.21minVse   8.780  6:502.44-
673  Tjakko de JongTubbergen4.48.37minM40   8.772  6:502.44-
674  Edwin MullerRotterdam4.48.52minMse   8.764  6:512.43-
675  Marco Walhout (PR 3.50.36) Vlissingen4.49.14minMse   8.753  6:512.43-
676  Steef Berrevoets (PR 3.25.05) Bruinisse4.49.40minMse   8.740  6:522.43-
677  Danny de Groot (debuut) Middelburg4.49.47minM40   8.737  6:522.43-
678  Hans Bek (PR 4.46.32) Middelburg4.50.00minM50   8.730  6:522.43-
679  Adrie Mathijssen (PR 3.00.32) Goes4.50.33minM50   8.713  6:532.42-
680  Robert-Jan Provoost (PR 3.49.29) Domburg4.50.46minMse   8.707  6:532.42-
681  Nico Verheul (PR 4.47.34) Oostburg4.50.46minM50   8.707  6:532.42-
682  Aarnoud Schout (PR 4.43.55) Middelburg4.50.55minM60   8.702  6:542.42-
683  Ko de Braal (PR 3.58.19) Terneuzen4.51.06minM50   8.697  6:542.42-
684  Ernst Cysouw (PR 4.29.49) Zierikzee4.51.15minM40   8.693  6:542.41-
685  Albert BaltUtrecht4.51.20minM50   8.690  6:542.41-
686  Gerben HijmanRotterdam4.51.37minMse   8.682  6:552.41-
687  Ron AretGouda4.51.39minM40   8.681  6:552.41-
688  Wim BenschopBoskoop4.51.47minM50   8.677  6:552.41-
689  Jan Waltz (PR 4.15.44) Wolphaartsdijk4.52.06minM50   8.667  6:552.41-
690  Peter van DruenenVlissingen4.52.48minM50   8.647  6:562.40-
691  Lenie VonkSchiedam4.52.56minV45   8.643  6:572.40-
692  Harro Hazelaar (PR)Oostkapelle4.53.01minM40   8.640  6:572.40-
693  Andreas LüdenbachRadevormwald (GER)4.53.06minM40   8.638  6:572.40-
694  Kees de Visser (PR 4.24.56) Aagtekerke4.53.20minM40   8.631  6:572.40-
695  Hans de Groot (PR 4.42.59) Nieuw- en Sint Joosland4.53.22minM50   8.630  6:572.40-
696  Willemien van den HoogAmsterdam4.53.29minV35   8.626  6:572.40-
697  Wim DobbelaereWatervliet (BEL)4.53.31minM50   8.625  6:572.40-
698  Marco Tax (PR 4.20.49) Domburg4.53.35minMse   8.623  6:572.40-
699  Frits Meeder (debuut) Middelburg4.54.02minM50   8.610  6:582.39-
700  Richard Polderdijk (PR 3.59.25) Kortgene4.54.34minM40   8.595  6:592.39-
701  André SchaaperAlkmaar4.54.57minM60   8.583  6:592.38-
702  Marijke van ZeeBad Hofgastein (AUT)4.54.58minV55   8.583  6:592.38-
703  Mike ReissDusseldorf4.55.20minM60   8.572  7:002.38-
704  Maarten Klapwijk (PR 4.20.18) Middelburg4.56.30minMse   8.539  7:022.37-
705  Sjaak SchipperGroningen4.56.55minM50   8.527  7:022.37-
706  Marloes de Haze (debuut) Goes4.57.10minVse   8.519  7:032.37-
707  Edwin van de Ven (PR 4.20.28) Serooskerke4.57.16minMse   8.517  7:032.37-
708  Tom RozenburgVijfhuizen4.57.28minMse   8.511  7:032.36-
709  Shirley Dellebeke (debuut) Vlissingen4.57.42minV35   8.504  7:032.36-
710  Jacqueline PlouvierKapelle-Biezelinge4.57.44minV35   8.503  7:032.36-
711  Wim van BrummenAlmere4.57.49minM50   8.501  7:032.36-
712  Rob LantsheerVlissingen4.57.55minM50   8.498  7:042.36-
713  Rinus Paardekooper (PR 3.39.56) Goes4.58.25minM40   8.484  7:042.36-
714  Harm BartholomeusRhenen4.58.46minMse   8.474  7:052.35-
715  Hans van LubeckGouda4.58.47minM40   8.473  7:052.35-
716  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp4.59.40minM40   8.448  7:062.35-
717  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen4.59.50minMse   8.444  7:062.35-
718  Rutger VrijenBussum4.59.55minMse   8.441  7:062.34-
719  Karl SchroederEschweiler (GER)5.00.02minM40   8.438  7:072.34-
720  Ben SibonHengelo Ov5.00.16minM50   8.432  7:072.34-
721  Hans SuilenMiddelharnis5.00.49minM40   8.416  7:082.34-
722  Winny Dierks (PR 4.31.43) Grijpskerke5.01.24minV35   8.400  7:092.33-
723  Gerard SlotemaZwijndrecht5.01.37minM40   8.394  7:092.33-
724  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande5.01.58minM40   8.384  7:092.33-
725  Aad KooijmanHeinenoord5.02.01minM40   8.383  7:092.33-
726  Muriel Hendrikx (debuut) Vlissingen5.02.01minV35   8.383  7:092.33-
727  Noortje Ketelaars (debuut) Domburg5.02.02minVse   8.382  7:092.33-
728  Michiel Bernard (PR 3.49.09) Domburg5.02.03minMse   8.382  7:102.33-
729  Robbie VisserAagtekerke5.02.04minMse   8.381  7:102.33-
730  Sebastiaan Roskam (debuut) Middelburg5.02.14minMse   8.377  7:102.33-
731  Ankie Kersten (PR)Middelburg5.02.25minV35   8.372  7:102.33-
732  André van den Dorpel (debuut) Yerseke5.03.01minM40   8.355  7:112.32-
733  John van Veen (PR 3.54.11) Middelburg5.03.23minM50   8.345  7:112.32-
734  Gerda van de VenEindhoven5.03.47minV45   8.334  7:122.31-
735  Geert van LeeuwenLeiderdorp5.04.30minM50   8.314  7:132.31-
736  Ronnie de Nooijer (PR 4.52.33) Oostkapelle5.05.23minM40   8.290  7:142.30-
737  Robin JillebaVlissingen5.05.30minMse   8.287  7:142.30-
738  Eberhard RieckSankt Augustin (GER)5.05.46minM40   8.280  7:152.30-
739  Christel MuisRotterdam5.07.31minVse   8.233  7:172.29-
740  Bram Faasse (PR)Westkapelle5.07.42minM40   8.228  7:182.29-
741  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder5.07.45minM40   8.226  7:182.29-
742  Adrie de KlerkVlissingen5.07.46minM50   8.226  7:182.29-
743  Tonny de CraeneGoes5.09.36minM40   8.177  7:202.27-
744  Ted C J SluijterBurgh-Haamstede5.09.54minM50   8.169  7:212.27-
745  Dirk Peter LavermanMiddelburg5.10.41minM60   8.149  7:222.26-
746  John Kommer (PR 3.25.31) Kerkwerve5.10.56minMse   8.142  7:222.26-
747  Angelika FalkenkoetterAachen (GER)5.11.17minV35   8.133  7:232.26-
748  Willem Brouwer (PR 3.37.54) Middelburg5.11.26minM50   8.129  7:232.26-
749  Ronald Mesu (PR 3.58.57) Oostkapelle5.11.52minM40   8.118  7:232.25-
750  Erwin Houmes (PR 4.13.09) Vlissingen5.11.54minMse   8.117  7:242.25-
751  Willem MützeHeerlen5.11.55minM50   8.117  7:242.25-
752  Kees van Moolenbroek (PR 5.03.58) Westkapelle5.12.00minM50   8.114  7:242.25-
753  Willy van Gimst (PR 4.36.16) Domburg5.12.12minM60   8.109  7:242.25-
754  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke5.12.33minMse   8.100  7:242.25-
755  Margreeth CapelleVeenendaal5.12.45minV45   8.095  7:252.25-
756  Cees KuijperSchagen5.12.58minM50   8.089  7:252.25-
757  Marcel Richard (PR 4.15.32) Zoutelande5.13.22minM50   8.079  7:262.24-
758  Rink Sipma (PR 5.03.51) Vrouwenpolder5.13.33minM40   8.074  7:262.24-
759  Cindy JobseMiddelburg5.13.44minV35   8.070  7:262.24-
760  André van HoeijdonckVlissingen5.13.47minM40   8.068  7:262.24-
761  Sandra Priemis (PR 4.55.35) Renesse5.14.34minV35   8.048  7:272.24-
762  Piet Frietuus (debuut) Arnemuiden5.15.23minM40   8.027  7:282.23-
763  Rob BiemondLelystad5.15.42minM40   8.019  7:292.23-
764  Piet WolffDelft5.15.57minM50   8.013  7:292.23-
765  Henk van AspertEindhoven5.16.01minM50   8.011  7:292.23-
766  Ben Stotijns-Gravenhage5.16.06minMse   8.009  7:292.22-
767  Frans Vogel (PR 3.58.02) Middelburg5.17.57minM40   7.963  7:322.21-
768  Bastian Hamelink (PR 4.51.12) Terneuzen5.18.29minM50   7.949  7:332.21-
769  Jan HendriksDuiven5.19.06minM40   7.934  7:342.20-
770  Hans KleinekoortSoest5.20.15minM60   7.905  7:352.20-
771  Helmuth KubatRadevormwald (GER)5.20.30minM60   7.899  7:362.19-
772  Arjan van Schaik (PR)Goes5.22.26minM40   7.852  7:382.18-
773  René Duinkerke (debuut) Yerseke5.22.53minMse   7.841  7:392.18-
774  Jan Sipma (PR 4.27.59) Meliskerke5.23.08minM50   7.835  7:392.18-
775  Carlos van den Berg (debuut) Vlissingen5.24.01minM60   7.813  7:412.17-
776  Dianka Zuiderwijk (PR 3.54.30) Heinkenszand5.25.06minV35   7.787  7:422.16-
777  Pierre van der EndtGoes5.25.33minMse   7.777  7:432.16-
778  Tonny Koole (PR 5.11.20) Middelburg5.25.52minM50   7.769  7:432.16-
779  Johan van den BergBergen op Zoom5.26.49minM40   7.747  7:452.15-
780  Nicky DuivewaardeKapelle-Biezelinge5.28.47minMse   7.700  7:482.14-
781  Ad Zuidweg (PR 4.55.37) Kapelle-Biezelinge5.28.47minM40   7.700  7:482.14-
782  Marien van den EngelLaren Nh5.31.35minM40   7.635  7:522.12-
783  Daan RuitenbeekDreischor5.33.02minMse   7.602  7:542.11-
784  Bas Christiaansen (PR 4.04.15) Koudekerke5.34.20minM50   7.572  7:552.10-
785  Frank van OtterloTilburg5.36.26minM40   7.525  7:582.09-
786  Abby de Kam (PR 4.26.00) Vlissingen5.38.54minMse   7.470  8:022.08-
787  Jeroen van Terheijden (PR 4.04.16) Vlissingen5.39.13minMse   7.463  8:022.07-
788  Joop van der PasOisterwijk5.41.08minM70   7.421  8:052.06-
789  Jan van GeresteynBarneveld5.42.08minM50   7.400  8:072.06-
790  Jan van Schagen (PR 4.17.38) Goes5.44.40minM50   7.345  8:102.04-
791  Yvonne Lange (debuut) Oostkapelle5.45.27minV55   7.329  8:112.04-
792  Adrien Kant (debuut) Schore5.47.16minM40   7.290  8:142.03-
793  Jaime Meeuwissen (PR 5.21.52) Middelburg5.49.15minMse   7.249  8:172.01-
794  Martin KlagesHildesheim (GER)5.50.49minM40   7.217  8:192.00-
795  Ina Verheul (PR 5.10.46) Vlissingen5.51.40minV35   7.199  8:202.00-
Mannen: 712 (89.56%) => M40=311 - M50=196 - M60=29 - M70=1 - Mse=175
Vrouwen: 83 (10.44%) => V35=42 - V45=27 - V55=5 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.913 seconden nodig om deze lijst met 795 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020