dinsdag 14 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

27e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 11 juli 2007 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wim PadmosRockanje33.30minMse   17.910  3:214.98686
2  Michel Schrier (PR 30.18) Dynamica33.46minMse   17.769  3:234.94667
3  Peter JongsmaStrijen33.59minM35   17.656  3:244.90652
4  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport34.12minMse   17.544  3:254.87637
5  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica34.33minMse   17.366  3:274.82612
6  Theo Rabout (PR 32.38) Wielingen34.46minMse   17.258  3:294.79598
7  Miquel van Tongeren (PR 31.56) Dynamica35.11minMse   17.054  3:314.74570
8  Kevin de Pagter (PR 33.34) Dynamica35.15minMse   17.021  3:324.73566
9  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport35.46minMse   16.775  3:354.66532
10  Niels Koole (PR 31.43) Dynamica35.57minMse   16.690  3:364.64521
11  Andre MelissantSommelsdijk36.02minMse   16.651  3:364.63515
12  Adriaan Janisse (PR 34.26) Westkapelle36.05minM35   16.628  3:374.62512
13  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica36.18minM35   16.529  3:384.59499
14  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Dynamica36.21minM35   16.506  3:384.59496
15  Marc Riemens (PR 35.22) Dynamica36.24minM35   16.484  3:384.58493
16  Leon Jacobse (PR 35.52) Dynamica36.26minMse   16.468  3:394.57491
17  Gert-Jan Smit (PR 36.08) AV'5636.53minMse   16.268  3:414.52463
18  Jaap van de BokSommelsdijk36.56minM35   16.245  3:424.51460
19  Sjacco Joziasse (PR 35.45) Dynamica36.59minM35   16.224  3:424.51458
20  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica37.01minM40   16.209  3:424.50456
21  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5637.03minM35   16.194  3:424.50454
22  Marco Geldof (PR 35.31) Dynamica37.12minM35   16.129  3:434.48445
23  Franky Beljaars (PR 33.16) Dynamica37.23minM40   16.050  3:444.46434
24  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica37.30minM35   16.000  3:454.44428
25  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica37.34minM35   15.972  3:454.44424
26  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5637.41minM35   15.922  3:464.42417
27  Lous Wondergem (PR 37.22) Middelburg37.45minMse   15.894  3:474.42413
28  Erik Poppe (PR 35.56) Dynamica37.52minM35   15.845  3:474.40407
29  Pieter KlemSommelsdijk37.59minMse   15.796  3:484.39400
30  Bart de Koster (PR 34.11) Dynamica38.02minM40   15.776  3:484.38398
31  David Schrier (PR 34.39) Vlissingen38.13minMse   15.700  3:494.36388
32  Frank van der Want (PR)Middelburg38.20minMse   15.652  3:504.35381
33  John Overweel (PR 35.33) Dynamica38.28minM50   15.598  3:514.33374
34  Adriaan van Keulen (PR 34.42) Middelburg38.34minMse   15.557  3:514.32369
35  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica38.44minM50   15.491  3:524.30360
36  Andre van Maldegem (PR 33.41) Dynamica38.54minMse   15.424  3:534.28351
37  Rens Bostelaar (PR 34.57) Dynamica39.00minM45   15.385  3:544.27346
38  Mark VoermansSpiridon39.08minMse   15.332  3:554.26339
39  Quierien DriedijkDynamica39.12minM35   15.306  3:554.25336
40  Lourens-Jan Hengst (PR)Aagtekerke39.23minM35   15.235  3:564.23327
41  Cor KoetsenruyterAVO'8339.30minM50   15.190  3:574.22321
42  Alex Verhulst (PR 39.07) Dynamica39.33minM35   15.171  3:574.21319
43  Robert Carol (PR 38.44) Middelburg39.51minM40   15.056  3:594.18304
44  Jos den Hollander (PR 38.25) AV'5639.53minM40   15.044  3:594.18302
45  Arie van DijkSommelsdijk39.55minM50   15.031  4:004.18301
46  Gert-Jan Verbrugge (PR 37.55) Goes39.56minM35   15.025  4:004.17300
47  Peter Verhage (PR)Dynamica39.58minMse   15.013  4:004.17298
48  Kooman?40.02minM35   14.988  4:004.16295
49  John Davidse (PR)Dynamica40.08minM35   14.950  4:014.15290
50  Marianne de Kok (PR 36.17) Dynamica40.14minV35   14.913  4:014.14523
51  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke40.17minM35   14.894  4:024.14283
52  Mark de BoerRotterdam40.26minM35   14.839  4:034.12276
53  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica40.29minM40   14.821  4:034.12274
54  Manfred Meulmeester (PR 38.48) Dynamica40.30minM35   14.815  4:034.12273
55  Henk Leeftink (PR 37.43) Dynamica40.32minM40   14.803  4:034.11272
56  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica40.35minM45   14.784  4:044.11270
57  Jan de Bart (PR 32.07) AV'5640.37minM45   14.772  4:044.10268
58  Anton van Daalen (PR 39.18) Koudekerke40.39minM35   14.760  4:044.10267
59  Fred Hendrikse (PR 40.41) Koudekerke40.42minM35   14.742  4:044.10264
60  Bram de Visser (PR 38.16) Dynamica40.44minM45   14.730  4:044.09263
61  Ko Eversdijk (PR 38.26) AV'5640.46minM45   14.718  4:054.09261
62  Robin de Vos (PR 35.15) AV'5640.50minMse   14.694  4:054.08258
63  Jos Janse (PR 40.27) Dynamica40.53minM35   14.676  4:054.08256
64  Lucas RoodVught40.56minM35   14.658  4:064.07254
65  Kees van 't ZelfdeSommelsdijk41.03minM50   14.616  4:064.06249
66  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport41.11minM35   14.569  4:074.05243
67  Lukas Fransen (debuut) Middelburg41.24minM35   14.493  4:084.03234
68  Adjan Verhage (debuut) Dynamica41.30minMse   14.458  4:094.02230
69  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica41.35minM50   14.429  4:104.01226
70  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica41.45minM50   14.371  4:113.99219
71  Leonie Ton (PR 39.47) Delta Sport41.46minVse   14.366  4:113.99439
72  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica41.49minM50   14.348  4:113.99217
73  Ingrid IJsebaert (PR)Hulst41.50minV35   14.343  4:113.98436
74  Joop Lasseur (PR 39.10) Delta Sport41.54minM60   14.320  4:113.98213
75  Leon Loeve (debuut) Delta Sport42.03minMse   14.269  4:123.96207
76  Henk Lous (PR 40.07) Vlissingen42.23minM45   14.157  4:143.93194
77  Martin de Regt (PR)Kapelle-Biezelinge42.25minM35   14.145  4:153.93193
78  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5642.28minV35   14.129  4:153.92404
79  Aart van de Berg (debuut) Gapinge42.30minMse   14.118  4:153.92190
80  Chantal Koole (PR 39.08) Dynamica42.32minVse   14.107  4:153.92400
81  Benito Bostelaar (PR 38.52) Dynamica42.35minMse   14.090  4:163.91187
82  Sjaan Maartense (PR 40.30) AV'5642.37minV50   14.079  4:163.91397
83  Joan de Visser (debuut) Aagtekerke42.40minMse   14.063  4:163.91183
84  Pieter Poortvliet (PR 40.04) Veere42.48minMse   14.019  4:173.89178
85  George Taal (PR)Oostkapelle42.51minM50   14.002  4:173.89177
86  Edwin van Alphen (PR 35.38) Vlissingen42.53minM35   13.991  4:173.89175
87  Peter SchafersEssen42.55minM35   13.981  4:183.88174
88  Frans Vogel (PR)Middelburg42.57minM35   13.970  4:183.88173
89  Edwin Davidse (PR)Middelburg42.59minM35   13.959  4:183.88172
90  Vincent Toutenhoofd (PR 41.59) Westkapelle43.02minM35   13.943  4:183.87170
91  Jermaine LuitwielerDynamica43.05minMse   13.926  4:193.87168
92  Sjacco Vermeulen (debuut) Heinkenszand43.17minM35   13.862  4:203.85161
93  Adriaan Wattel (PR 38.19) Middelburg43.21minMse   13.841  4:203.84159
94  Robert-Jan Provoost (PR 41.13) Domburg43.22minM35   13.836  4:203.84158
95  Peter van de Bosse (PR 42.25) Grijpskerke43.24minM35   13.825  4:203.84157
96  Adrie JanseMiddelburg43.26minM35   13.814  4:213.84156
97  Wim Roose (PR 37.22) Goes43.28minM50   13.804  4:213.83155
98  Dennis Plessius (PR 41.48) AV'5643.30minM35   13.793  4:213.83154
99  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica43.31minM35   13.788  4:213.83153
100  Henk van der Poel (PR 42.52) Westkapelle43.33minM50   13.777  4:213.83152
101  Han Gerritsen (debuut) RKHAV43.35minM60   13.767  4:223.82151
102  Bram Lampert (debuut) Koudekerke43.39minM35   13.746  4:223.82148
103  Lein Lievense (PR 39.46) Dynamica43.41minM55   13.735  4:223.82147
104  Kees Geuze (PR 42.41) Middelburg43.56minM50   13.657  4:243.79139
105  Marcel van den Driest (PR 44.03) Vlissingen44.04minMse   13.616  4:243.78135
106  Jan de Vries (PR 43.57) Biggekerke44.07minM50   13.600  4:253.78133
107  Leon Bisschops (debuut) Biervliet44.09minM35   13.590  4:253.78132
108  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke44.20minM35   13.534  4:263.76126
109  Jeanine van Overveld (PR)Thor44.23minV45   13.519  4:263.76315
110  Andre Davidse (PR)Middelburg44.26minM35   13.503  4:273.75123
111  Jon van Caspel (PR 39.01) Dynamica44.31minM50   13.478  4:273.74121
112  Wim Dijkers (PR)Zoutelande44.34minM35   13.463  4:273.74119
113  Jimmy Bastiaanse (PR 43.46) Domburg44.36minMse   13.453  4:283.74118
114  Johan de Wolf (PR)Vlissingen44.39minM35   13.438  4:283.73117
115  Rinus Joosse (PR 36.55) AV'5644.43minM60   13.418  4:283.73115
116  Rob BarendrechtVoorne Atletiek45.04minM35   13.314  4:303.70105
117  Jeroen SlaatsEindhoven45.06minMse   13.304  4:313.70104
118  Erwin van de Maas (PR)Oudelande45.09minMse   13.289  4:313.69102
119  Rob Boogaard (PR 43.57) Oostkapelle45.12minM35   13.274  4:313.69101
120  Hans van der Peijl (PR 44.54) Domburg45.14minM35   13.265  4:313.68100
121  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica45.16minM60   13.255  4:323.6899
122  Peter Schurink (PR 44.31) Vlissingen45.20minM35   13.235  4:323.6897
123  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Vlissingen45.25minMse   13.211  4:333.6795
124  Jan Blom?45.29minM50   13.192  4:333.6693
125  Roy van der Voort (PR 43.58) Middelburg45.31minMse   13.182  4:333.6692
126  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg45.32minM45   13.177  4:333.6692
127  Andre Crucq (PR 43.23) Vlissingen45.35minM50   13.163  4:343.6691
128  Peter Dekker (PR 39.23) Koudekerke45.37minMse   13.153  4:343.6590
129  Andre Siereveld (PR)Nieuw- en Sint Joosland45.41minMse   13.134  4:343.6588
130  Wim Provoost (PR 43.13) Delta Sport45.42minM50   13.129  4:343.6588
131  Cees Cornu (PR 45.42) Dynamica45.44minM50   13.120  4:343.6487
132  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport45.47minM35   13.105  4:353.6485
133  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica45.49minM50   13.096  4:353.6485
134  Piet van Vaardegem (PR)Westkapelle45.51minM50   13.086  4:353.6484
135  Jaap Oele (PR 43.04) Kapelle-Biezelinge45.53minM50   13.077  4:353.6383
136  Piet Verhage (PR 45.50) Dynamica45.55minM60   13.067  4:363.6382
137  Jan Rombout (PR 44.33) Dynamica45.58minM40   13.053  4:363.6381
138  Dan Bostelaar (PR)Dynamica46.00minM35   13.043  4:363.6280
139  Simon BlaasDynamica46.03minMse   13.029  4:363.6279
140  Alex Heijnen (PR 45.27) Delta Sport46.06minM50   13.015  4:373.6278
141  Nicole Constandse (PR)Dynamica46.18minVse   12.959  4:383.60237
142  Johan Fredriks (PR)s-Heerenhoek46.20minMse   12.950  4:383.6072
143  Edwin van de Ven (PR)Dynamica46.29minM35   12.908  4:393.5969
144  Pieter den Hollander (PR)Serooskerke46.51minM35   12.807  4:413.5661
145  Bram SlaatsVught46.54minMse   12.793  4:413.5559
146  Michel Sinke (PR 44.32) Middelburg46.58minM35   12.775  4:423.5558
147  Christian AdamDomburg47.05minM35   12.743  4:433.5456
148  Aart van Mouwrik (debuut) Middelburg47.07minMse   12.734  4:433.5455
149  Janneke van der Linde (PR 47.15) Delta Sport47.20minV40   12.676  4:443.52199
150  Daan Eikenhout (PR 45.36) Middelburg47.31minM35   12.627  4:453.5147
151  Cor Duinhouwer (PR 46.17) Delta Sport47.33minM60   12.618  4:453.5146
152  Ron van Belzen (PR 46.53) Domburg47.35minM50   12.609  4:463.5046
153  Marcel Visser (debuut) Oost-Souburg47.38minMse   12.596  4:463.5045
154  Jos Boogaard (PR 41.31) Dynamica47.40minM50   12.587  4:463.5044
155  Cor Schipper (PR 44.34) Dynamica47.42minM50   12.579  4:463.4944
156  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande47.55minM50   12.522  4:483.4840
157  Pieter Karman (debuut) Lewedorp47.59minM35   12.504  4:483.4739
158  Elien Jobse (PR 46.30) Vlissingen48.02minV35   12.491  4:483.47175
159  Barend de Lange (PR 42.31) Dynamica48.07minMse   12.470  4:493.4636
160  Lena de Wilde (PR)Vlissingen48.10minV35   12.457  4:493.46171
161  Timo van BuitenGorredijk48.16minM35   12.431  4:503.4534
162  Wim Janse (PR)Oost-Souburg48.22minM35   12.405  4:503.4532
163  Arthur Priem (PR 46.37) Koudekerke48.24minM35   12.397  4:503.4432
164  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica48.26minV35   12.388  4:513.44163
165  Hans Kluijfhout (debuut) Goes48.28minM50   12.380  4:513.4431
166  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee48.30minM60   12.371  4:513.4430
167  Piet Jan Landegent (PR 46.25) Delta Sport48.33minM50   12.358  4:513.4329
168  Andre Kramer (PR 47.04) Yerseke48.48minM35   12.295  4:533.4226
169  Anthony van de Berg (PR 43.39) Vlissingen48.54minM35   12.270  4:533.4124
170  Ellie Westerweele (PR 41.51) Dynamica48.55minV55   12.266  4:543.41148
171  Jan-Kees de Meester (PR 48.52) Hansweert48.57minM35   12.257  4:543.4024
172  Marius Leendertse (PR 44.48) AV'5649.01minM50   12.241  4:543.4023
173  Peter van Belzen (debuut) Dynamica49.10minM40   12.203  4:553.3921
174  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica49.13minM50   12.191  4:553.3920
175  Martin van Overloop (PR)Kapelle-Biezelinge49.15minM50   12.183  4:563.3820
176  Christel Provoost (PR 48.12) Gapinge49.17minM35   12.175  4:563.3820
177  Maarten Westerweele (debuut) Vlissingen49.19minM50   12.166  4:563.3819
178  Ruud Fredriks (PR 44.01) s-Heerenhoek49.21minM50   12.158  4:563.3819
179  Rob SlaatsVught49.23minM35   12.150  4:563.3718
180  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica49.28minM60   12.129  4:573.3717
181  Robbert de JagerBergen aan Zee49.31minM35   12.117  4:573.3717
182  Willem SanderseCulemborg49.44minM50   12.064  4:583.3514
183  Annet de BotOud Gastel49.53minV35   12.028  4:593.34120
184  Rene Duinkerke (PR)Yerseke49.56minMse   12.016  5:003.3412
185  Karel Francke (PR)Zoutelande49.58minM50   12.008  5:003.3412
186  Anja Vogel (PR 49.01) Middelburg50.02minV35   11.992  5:003.33116
187  Boy Saija (PR 44.25) Middelburg50.04minM35   11.984  5:003.3311
188  Kris Huntink (debuut) Vlissingen50.07minMse   11.972  5:013.3311
189  Niels Tournooy (debuut) Oost-Souburg50.09minMse   11.964  5:013.3210
190  Daan van MulligenDelta Sport50.12minM50   11.952  5:013.3210
191  Marieke van Belzen (PR 48.38) Dynamica50.14minV35   11.944  5:013.32111
192  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica50.21minM70   11.917  5:023.319
193  Dignus Lensen (PR 47.49) Dynamica50.23minM50   11.909  5:023.318
194  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica50.26minV35   11.897  5:033.30106
195  Lisette Antheunisse (PR 41.42) Dynamica50.31minVse   11.877  5:033.30104
196  Tonny Janse (PR 46.47) Aagtekerke50.34minMse   11.866  5:033.307
197  Carlos van de Berg (PR)Vlissingen50.37minM60   11.854  5:043.297
198  Ingrid Koene (PR 44.27) Yerseke50.45minV40   11.823  5:053.2898
199  Jan van Doorn (PR 46.21) AV'5650.49minM50   11.807  5:053.285
200  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Vlissingen51.01minV35   11.761  5:063.2792
201  Joost Sprinkhuizen (PR 44.53) AV'5651.14minM50   11.711  5:073.253
202  Cathrien Peeters (PR)Dynamica51.31minV50   11.647  5:093.2480
203  Eugene Louwerse (PR)Middelburg51.33minM50   11.639  5:093.232
204  Govert BoonZwijndrecht51.37minM60   11.624  5:103.232
205  Dik VaasDomburg51.40minM50   11.613  5:103.231
206  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg51.48minVse   11.583  5:113.2274
207  Frits Berveling (PR 51.12) Domburg52.01minM35   11.535  5:123.201
208  Jan Minderhoud (PR 38.49) Oostkapelle52.08minM60   11.509  5:133.201
209  Martin Jongepier (debuut) Vlissingen52.21minM35   11.461  5:143.18-
210  Jan Roose (PR 46.53) Goes52.41minM50   11.389  5:163.16-
211  Annelies van der Perk (PR 47.46) Westkapelle53.24minV35   11.236  5:203.1244
212  Anton WijkhuisFraneker53.27minM35   11.225  5:213.12-
213  Kees Verburg (PR 53.04) Hansweert53.29minM35   11.218  5:213.12-
214  Bertie LombartsBreda54.04minM35   11.097  5:243.08-
215  Wilco Boone (PR)Yerseke54.11minM35   11.074  5:253.08-
216  Emmy van Caspel (PR)Vlissingen54.15minV50   11.060  5:263.0731
217  Willy van Gimst (PR 52.36) Domburg54.19minM60   11.046  5:263.07-
218  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen54.45minV35   10.959  5:293.0425
219  Sebastian Nijssen (PR 54.35) Dynamica54.53minMse   10.932  5:293.04-
220  Christian Jobse (PR 48.17) Middelburg54.57minMse   10.919  5:303.03-
221  Cor Lockefeer (PR 52.20) Middelburg55.21minM50   10.840  5:323.01-
222  Jan Wiedenhoff (PR 43.17) Middelburg55.23minM60   10.834  5:323.01-
223  Regina Verhage (PR 53.57) Meliskerke55.48minV35   10.753  5:352.9914
224  Noortje Ketelaars (debuut) Domburg55.55minVse   10.730  5:362.9813
225  Michiel Bernard (PR 40.50) Domburg55.56minMse   10.727  5:362.98-
226  Brigitte DierkeAachen56.01minV35   10.711  5:362.9812
227  Bram de Rijke (PR 46.57) Dynamica56.07minM65   10.692  5:372.97-
228  Hans Wijkhuis (PR 44.00) Meliskerke56.10minMse   10.682  5:372.97-
229  Wietse Haak (PR 54.15) Kortgene57.18minM50   10.471  5:442.91-
230  Simonne TurnhoveDiomedon57.31minV35   10.432  5:452.902
231  Anja de Koeijer (debuut) Middelburg58.57minV35   10.178  5:542.83-
232  Fina PattihuruMiddelburg59.00minV35   10.169  5:542.82-
233  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport1.00.19minV35   9.947  6:022.76-
Mannen: 201 (86.27%) => M35=74 - M40=9 - M45=7 - M50=44 - M55=1 - M60=13 - M65=1 - M70=1 - Mse=51
Vrouwen: 32 (13.73%) => V35=19 - V40=2 - V45=1 - V50=3 - V55=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.165 seconden nodig om deze lijst met 233 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020