zaterdag 11 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

26e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 12 juli 2006 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wim PadmosRockanje33.48minM40   17.751  3:234.93665
2  Peter JongsmaSpirit33.51minMse   17.725  3:234.92661
3  Niels Koole (PR 31.43) Dynamica33.56minMse   17.682  3:244.91655
4  Ralf PreibischPallas34.20minM40   17.476  3:264.85627
5  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport34.37minMse   17.333  3:284.81608
6  Theo Rabout (PR 32.38) Wielingen34.43minMse   17.283  3:284.80601
7  Remy Vasseur (PR 33.36) Dynamica34.46minMse   17.258  3:294.79598
8  Kevin de Pagter (PR 33.34) Dynamica35.45minMse   16.783  3:354.66533
9  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport35.49minMse   16.752  3:354.65529
10  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica35.52minM40   16.729  3:354.65526
11  Michel Schrier (PR 30.18) Vlissingen36.22minMse   16.499  3:384.58495
12  Gerard Posthuma (PR 35.49) AV'5636.47minMse   16.312  3:414.53469
13  Marc Riemens (PR 35.22) Dynamica36.56minMse   16.245  3:424.51460
14  Leon Jacobse (PR 35.52) Dynamica37.01minMse   16.209  3:424.50456
15  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica37.11minM50   16.136  3:434.48446
16  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica37.13minMse   16.122  3:434.48444
17  Rini Bruggeman (PR 32.58) AV'5637.14minMse   16.115  3:434.48443
18  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica37.16minM40   16.100  3:444.47441
19  Lion van Luijk (PR 34.24) Dynamica37.23minM40   16.050  3:444.46434
20  Andre MelissantSommelsdijk37.25minMse   16.036  3:454.45432
21  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5637.32minMse   15.986  3:454.44426
22  Sjacco Joziasse (PR 35.45) Dynamica37.38minMse   15.943  3:464.43420
23  Michel van de Bos (PR 36.26) Delta Sport37.57minM40   15.810  3:484.39402
24  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica37.59minM40   15.796  3:484.39400
25  Franky Beljaars (PR 33.16) Dynamica38.01minMse   15.783  3:484.38399
26  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Dynamica38.05minMse   15.755  3:494.38395
27  Jesper Francke (PR 33.06) Dynamica38.06minMse   15.748  3:494.37394
28  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica38.09minM50   15.727  3:494.37391
29  Gert Jan SmitAV'5638.15minMse   15.686  3:504.36386
30  Jaap van de BokSommelsdijk38.25minM40   15.618  3:514.34377
31  Bart de Koster (PR 34.11) Dynamica38.36minMse   15.544  3:524.32367
32  Cor KoetsenruyterAvo'8338.59minM40   15.391  3:544.28347
33  Frank van der Want (PR 38.20) Middelburg39.12minMse   15.306  3:554.25336
34  Cesar Beilo (PR 36.35) Vlissingen39.15minMse   15.287  3:564.25333
35  John Overweel (PR 35.33) Dynamica39.22minM50   15.241  3:564.23328
36  Laurens van der Haven (PR 38.14) AV'5639.24minMse   15.228  3:564.23326
37  Martin KanneMunster39.48minM40   15.075  3:594.19306
38  Marc NouwensPrins Hendrik39.52minMse   15.050  3:594.18303
39  Bram Verhage (PR 38.11) Grijpskerke39.56minM40   15.025  4:004.17300
40  Gerard van der Male (PR 38.31) Westkapelle40.03minM40   14.981  4:004.16294
41  Ton van BuurenVerden40.06minM40   14.963  4:014.16292
42  John GijzenRoosendaal40.10minM40   14.938  4:014.15289
43  Jan FaesParthenon40.14minM50   14.913  4:014.14286
44  Remco SchravenVoore Atletiek40.25minM40   14.845  4:034.12277
45  Manfred Meulmeester (PR 38.48) Dynamica40.28minMse   14.827  4:034.12275
46  Lourens-Jan Hengst (PR 39.23) Aagtekerke40.37minM40   14.772  4:044.10268
47  Sander Zeijseink (PR 38.12) Dynamica40.39minMse   14.760  4:044.10267
48  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica40.41minM40   14.748  4:044.10265
49  Alex Verhulst (PR 39.07) Dynamica40.47minMse   14.712  4:054.09261
50  Wibo Verstraate (PR 38.58) Westkapelle41.01minM40   14.628  4:064.06250
51  David Schrier (PR 34.39) Vlissingen41.03minMse   14.616  4:064.06249
52  Michael den Hamer (PR 38.49) Terneuzen41.06minMse   14.599  4:074.06247
53  Danny BergeNieuwe Tonge41.08minMse   14.587  4:074.05245
54  Arie van DijkSommelsdijk41.11minM50   14.569  4:074.05243
55  Carlos de JongeGoes41.16minMse   14.540  4:084.04240
56  Erik WattelDynamica41.22minM40   14.504  4:084.03235
57  Robert Carol (PR 38.44) Middelburg41.38minM40   14.412  4:104.00224
58  Giel Joziasse (PR 38.39) AV'5641.42minM40   14.388  4:104.00221
59  John Davidse (PR 40.08) Dynamica41.45minM40   14.371  4:113.99219
60  Aart Joziasse (PR 37.31) Middelburg42.00minM40   14.286  4:123.97209
61  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica42.02minM40   14.274  4:123.97208
62  Gert van der Vinden (PR 37.38) Biggekerke42.09minM40   14.235  4:133.95203
63  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen42.13minM40   14.212  4:133.95201
64  Jasper Wattel (debuut) Middelburg42.15minM50   14.201  4:143.94199
65  Teun SweereZevenbergen42.24minMse   14.151  4:143.93194
66  Jan Joris Joosse (debuut) Goes42.39minMse   14.068  4:163.91184
67  Piet Wisse (PR 37.47) Dynamica42.43minM40   14.046  4:163.90182
68  Peter SchafersEssen Dld42.45minM40   14.035  4:173.90180
69  Martin de Regt (PR 42.25) Kapelle-Biezelinge42.47minM40   14.024  4:173.90179
70  Kees van 't ZelfdeSommelsdijk43.01minM50   13.948  4:183.87171
71  Bram de Visser (PR 38.16) Dynamica43.04minM40   13.932  4:183.87169
72  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica43.06minMse   13.921  4:193.87168
73  Wim Roose (PR 37.22) Goes43.08minM50   13.910  4:193.86166
74  Sjaan Maartense (PR 40.30) AV'5643.09minV45   13.905  4:193.86371
75  Johan Joziasse (PR 42.01) Middelburg43.11minM40   13.894  4:193.86165
76  Wim Provoost (PR)Delta Sport43.13minM45   13.884  4:193.86163
77  Dennis Plessius (PR 41.48) AV'5643.17minMse   13.862  4:203.85161
78  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica43.20minM45   13.846  4:203.85159
79  Frank NijholtSimpelveld43.23minM40   13.830  4:203.84158
80  Ronald Bimmel (debuut) Aagtekerke43.26minMse   13.814  4:213.84156
81  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica43.27minM50   13.809  4:213.84155
82  George Taal (PR 42.51) Oostkapelle43.29minM50   13.798  4:213.83154
83  Rinus Joosse (PR 36.55) AV'5643.31minM60   13.788  4:213.83153
84  Harmen Bulten (debuut) Aagtekerke43.36minMse   13.761  4:223.82150
85  Huib Struijk (PR 43.18) Middelburg43.37minMse   13.756  4:223.82150
86  Henk Lous (PR 40.07) Vlissingen43.40minM40   13.740  4:223.82148
87  Daniella van DulstSommelsdijk43.44minVse   13.720  4:223.81344
88  Frans van EsVoorne Atletiek43.48minM60   13.699  4:233.81143
89  Johan Walpot (PR)Bruinisse43.50minM40   13.688  4:233.80142
90  Marc 't HooftThor43.55minMse   13.662  4:243.80140
91  Roy van der Voort (PR)Dynamica43.58minMse   13.647  4:243.79138
92  Anton van Daalen (PR 39.18) Koudekerke43.59minMse   13.642  4:243.79137
93  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica44.01minM55   13.631  4:243.79136
94  Marcel van de Driest (PR)Vlissingen44.03minMse   13.621  4:243.78135
95  Jermaine LuitwielerDynamica44.05minMse   13.611  4:253.78134
96  Barend de Lange (PR 42.31) Dynamica44.09minMse   13.590  4:253.78132
97  Lein Lievense (PR 39.46) Dynamica44.15minM50   13.559  4:263.77129
98  Herman HassingLaac Twente44.24minMse   13.514  4:263.75124
99  Rinus Riemens (PR 44.22) Biggekerke44.27minM50   13.498  4:273.75123
100  C Nieuwenhuijzen (debuut) Middelburg44.33minMse   13.468  4:273.74120
101  Robert HahuryOrion44.36minMse   13.453  4:283.74118
102  Jaap Oele (PR 43.04) Kapelle-Biezelinge44.38minM50   13.443  4:283.73117
103  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg44.40minMse   13.433  4:283.73116
104  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke44.43minM40   13.418  4:283.73115
105  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5644.46minM45   13.403  4:293.72113
106  Joost Sprinkhuizen (PR)AV'5644.53minM50   13.368  4:293.71110
107  Hannie van ReekVoore Atletiek45.05minV40   13.309  4:313.70285
108  Henk van der Poel (PR 42.52) Westkapelle45.08minM50   13.294  4:313.69103
109  Hans Corbijn (PR 41.11) Dynamica45.28minM40   13.196  4:333.6794
110  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica45.34minM50   13.168  4:333.6691
111  Karin Bastian (PR 36.20) Dynamica45.40minVse   13.139  4:343.65261
112  Kees Geuze (PR 42.41) Middelburg45.48minM50   13.100  4:353.6485
113  Anita Joziasse (PR 41.54) AV'5645.51minV40   13.086  4:353.64254
114  Jan Bostelaar (PR 42.26) Dynamica45.54minM50   13.072  4:353.6383
115  Christian AdamBielefeld45.56minM40   13.062  4:363.6382
116  Peter Cijvat (debuut) Zoutelande45.58minM40   13.053  4:363.6381
117  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg46.00minM40   13.043  4:363.6280
118  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden46.03minMse   13.029  4:363.6279
119  Andre Crucq (PR 43.23) Vlissingen46.11minM50   12.992  4:373.6176
120  Frits OtterdijkJasperSport46.14minM40   12.978  4:373.6074
121  Jos Boogaard (PR 41.31) Dynamica46.17minM50   12.964  4:383.6073
122  Michael WijngaardenGoud46.20minMse   12.950  4:383.6072
123  Wim Dijkers (PR 44.34) Zoutelande46.25minMse   12.926  4:393.5970
124  Frans Vogel (PR 42.57) Middelburg46.29minM40   12.908  4:393.5969
125  William van de StappenGroesbeek46.34minM40   12.885  4:393.5867
126  Jan Rombout (PR 44.33) Dynamica46.45minM40   12.834  4:413.5763
127  Frank ValentijnGroene Ster46.53minM40   12.798  4:413.5560
128  Rob Jeras (PR)Middelburg46.56minM40   12.784  4:423.5559
129  Nicole Constandse (PR 46.18) Dynamica46.59minVse   12.770  4:423.55212
130  Peter Wisse (debuut) Aagtekerke47.11minMse   12.716  4:433.5354
131  Janneke van der Linde (PR)Delta Sport47.15minV40   12.698  4:443.53202
132  Jan Helmond (debuut) Vlissingen47.18minM40   12.685  4:443.5251
133  Piet Loeve (PR)Delta Sport47.21minM45   12.672  4:443.5250
134  Rijk Filius (PR 45.36) Dynamica47.26minM50   12.649  4:453.5149
135  Pieter VerhageDynamica47.30minM60   12.632  4:453.5147
136  Robert-Jan Provoost (PR 41.13) Domburg47.33minMse   12.618  4:453.5146
137  Alex Heijnen (PR 45.27) Delta Sport47.46minM40   12.561  4:473.4942
138  Henri LankveldArgo47.47minM40   12.557  4:473.4942
139  Dignus Lensen (PR)Dynamica47.49minM40   12.548  4:473.4942
140  Kees Marcusse (PR 43.19) Dynamica47.52minM55   12.535  4:473.4841
141  Willemien de Nooijer (PR 44.53) Dynamica47.55minV40   12.522  4:483.48179
142  Wim van de Kreeke (PR 43.55) AV'5648.09minM55   12.461  4:493.4636
143  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica48.11minM55   12.452  4:493.4635
144  Theo Zoontjes (PR)Koudekerke48.18minM60   12.422  4:503.4533
145  Hans SuilenMiddelharnis48.22minMse   12.405  4:503.4532
146  Jan van Doorn (PR 46.21) AV'5648.25minM50   12.392  4:513.4431
147  Bram SlaatsVught48.27minMse   12.384  4:513.4431
148  Maurice Korstanje (PR 44.16) Vlissingen48.32minMse   12.363  4:513.4330
149  Bert Boter (debuut) Domburg48.37minMse   12.341  4:523.4328
150  Serge de SmedtKasterlee48.40minMse   12.329  4:523.4228
151  Rob Boogaard (PR 43.57) Oostkapelle48.43minM40   12.316  4:523.4227
152  Angelina FondseDynamica48.50minVse   12.287  4:533.41150
153  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee49.05minM60   12.224  4:553.4022
154  Tijs EversBiesenmortel49.09minMse   12.208  4:553.3921
155  Martijn Lindenberg (PR 40.04) Middelburg49.11minMse   12.199  4:553.3921
156  Arno Tange (debuut) Yerseke49.13minMse   12.191  4:553.3920
157  Arjen Jeras (PR 46.34) Middelburg49.16minM40   12.179  4:563.3820
158  Leen Meijers (debuut) Veere49.19minMse   12.166  4:563.3819
159  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica49.24minM65   12.146  4:563.3718
160  Marc HaasHeerlen49.27minM40   12.133  4:573.3718
161  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica49.55minVse   12.020  5:003.34119
162  Anja Vogel (PR 49.01) Middelburg49.59minV40   12.004  5:003.33118
163  Co de Feijter (PR 42.23) Zierikzee50.01minM40   11.996  5:003.3312
164  Johan JaspersScorpio Made50.05minM40   11.980  5:013.3311
165  Peter van Stee (PR 46.53) Lewedorp50.11minMse   11.956  5:013.3210
166  Aart van Luijk (PR 46.28) Dynamica50.13minM40   11.948  5:013.3210
167  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande50.17minM50   11.932  5:023.319
168  Izaak Dekker (PR 49.41) Dynamica50.23minM40   11.909  5:023.318
169  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica50.38minV40   11.850  5:043.29101
170  Carlos van de Berg (PR 50.37) Vlissingen50.45minM60   11.823  5:053.286
171  Frank Ocke (PR 44.31) Vlissingen50.48minM40   11.811  5:053.285
172  Aswin Konings (PR 44.12) Dynamica50.50minM40   11.803  5:053.285
173  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Vlissingen50.52minV40   11.796  5:053.2895
174  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen50.54minV40   11.788  5:053.2794
175  Arjan Koole (PR 44.39) Vrouwenpolder50.57minMse   11.776  5:063.274
176  Andre Hollestelle (PR 48.36) Domburg51.04minM40   11.749  5:063.264
177  J BehageGoes51.15minMse   11.707  5:083.253
178  Karel Francke (PR 49.58) Zoutelande51.26minMse   11.666  5:093.242
179  Pieter den Hollander (PR 46.51) Serooskerke51.36minM45   11.628  5:103.232
180  Andre Kramer (PR 47.04) Yerseke51.40minMse   11.613  5:103.231
181  Walter Rullens (debuut) Oostkapelle51.59minM50   11.542  5:123.211
182  Jan-Kees de Meester (PR 48.52) Hansweert52.02minMse   11.531  5:123.201
183  Cor Lockefeer (PR)Middelburg52.20minM50   11.465  5:143.18-
184  Julia Paauwe (PR 50.12) Oostkapelle52.23minV40   11.454  5:143.1862
185  P RomijnGoes52.48minMse   11.364  5:173.16-
186  Rene Duinkerke (PR 49.56) Yerseke53.10minMse   11.285  5:193.13-
187  Bram de Rijke (PR 46.57) Dynamica53.31minM65   11.211  5:213.11-
188  Willy van Gimst (PR 52.36) Domburg53.44minM60   11.166  5:223.10-
189  Rob SlaatsVught54.09minM40   11.080  5:253.08-
190  Ruude van MeyelMiddelburg54.32minM40   11.002  5:273.06-
191  H DoedensGoes54.46minVse   10.956  5:293.0425
192  Jan Roose (PR 46.53) Goes54.48minM50   10.949  5:293.04-
193  Erwin van de Maas (PR 45.09) Goes54.50minMse   10.942  5:293.04-
194  Maartje AartsGroene Ster54.55minV40   10.926  5:303.0323
195  Kees Verburg (PR 53.04) Hansweert54.59minM40   10.912  5:303.03-
196  Wouter EversBiesenmortel55.01minMse   10.906  5:303.03-
197  Anja Vogel (PR 49.01) Middelburg55.03minV40   10.899  5:303.0321
198  Wim Roelse (debuut) Serooskerke55.05minM40   10.893  5:313.03-
199  Sandra PriemisDynamica55.11minV40   10.873  5:313.0220
200  Lau LieftingGVAC55.24minM50   10.830  5:323.01-
201  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport55.35minVse   10.795  5:343.0016
202  Wilma Polderdijk (PR 45.39) Dynamica56.04minVse   10.702  5:362.9711
203  Cor HoubenUnitas56.09minM40   10.686  5:372.97-
204  Annet MastenbroekDynamica56.39minVse   10.591  5:402.947
205  Ana LokerseAagtekerke57.35minVse   10.420  5:462.892
206  Henk TeunissenOostkapelle1.01.19minM50   9.785  6:082.72-
Mannen: 183 (88.83%) => M40=64 - M45=5 - M50=28 - M55=4 - M60=7 - M65=2 - Mse=73
Vrouwen: 23 (11.17%) => V40=12 - V45=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.881 seconden nodig om deze lijst met 206 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020