vrijdag 25 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

43e Wallenloop

Goes, zaterdag 3 januari 2004 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bart VerschorenDuffel24.01minMse   18.587  3:145.16-
2  Alex StormsDuffel24.13minMse   18.434  3:155.12+0:12
3  Ruud WoordTHOR24.17minM40   18.383  3:165.11+0:16
4  Frans RoelofsPrins Hendrik24.34minMse   18.171  3:185.05+0:33
5  Tom VerlindenDuffel25.22minMse   17.598  3:254.89+1:21
6  Alwin VermeulenAV'5625.38minMse   17.415  3:274.84+1:37
7  Jan van VaardegemDynamica25.50minMse   17.280  3:284.80+1:49
8  Wim van SparrentakDynamica25.57minMse   17.202  3:294.78+1:56
9  Rini BruggemanAV'5626.02minMse   17.147  3:304.76+2:01
10  Robin HoflandDynamica26.05minMse   17.114  3:304.75+2:04
11  Erik PoppeDynamica26.26minMse   16.888  3:334.69+2:25
12  Peter VaderDelta Sport26.36minMse   16.782  3:354.66+2:35
13  Gerard PosthumaAV'5626.38minMse   16.761  3:354.66+2:37
14  Peter De RoovereDuffel26.41minM40   16.730  3:354.65+2:40
15  Marc RiemensDynamica26.44minMse   16.698  3:364.64+2:43
16  John OverweelDynamica26.50minM50   16.636  3:364.62+2:49
17  Anton EngelsDynamica27.01minMse   16.523  3:384.59+3:00
18  Eddy SmitDelta Sport27.02minM50   16.513  3:384.59+3:01
19  Rens BostelaarDynamica27.10minM40   16.432  3:394.56+3:09
20  Remy VasseurDynamica27.13minMse   16.402  3:394.56+3:12
21  Marco MaertenDuffel27.18minMse   16.352  3:404.54+3:17
22  Marc AugustijnAV'5627.50minMse   16.038  3:444.46+3:49
23  Rien de WildeAV'5628.36minM40   15.608  3:514.34+4:35
24  Marius DekAV'5628.43minM50   15.545  3:524.32+4:42
25  Kees van de PolAV'5628.54minM55   15.446  3:534.29+4:53
26  Ad StraubAV '4028.59minMse   15.402  3:544.28+4:58
27  Acronius KramerAV'5629.07minM45   15.331  3:554.26+5:06
28  Peter RamsteijnDynamica29.19minMse   15.227  3:564.23+5:18
29  John GuequierreDynamica29.20minM50   15.218  3:574.23+5:19
30  Ron DellebekeDynamica29.26minM40   15.166  3:574.21+5:25
31  Ad TierieDynamica29.39minM55   15.056  3:594.18+5:38
32  Willy VerbistDynamica29.49minM50   14.971  4:004.16+5:48
33  Wim RooseAV'5630.08minM50   14.814  4:034.12+6:07
34  Ronald de RijkeDynamica30.17minMse   14.741  4:044.09+6:16
35  Karel van de GruiterDynamica30.20minM55   14.716  4:054.09+6:19
36  Eric v RemortelAV'5630.22minM45   14.700  4:054.08+6:21
37  Koen Van De VeldeDuffel30.25minMse   14.676  4:054.08+6:24
38  Seth DijkstraMiddelburg30.29minMse   14.644  4:064.07+6:28
39  Jaap ConstantGoes30.36minM55   14.588  4:074.05+6:35
40  Kees MarcusseDynamica31.03minM55   14.377  4:103.99+7:02
41  Jon van CaspelVlissingen31.08minM40   14.338  4:113.98+7:07
42  Hans WoutersAV'5631.19minMse   14.254  4:133.96+7:18
43  Bareld KootstraAV'5631.21minMse   14.239  4:133.96+7:20
44  Piet BeijerMiddelburg31.26minM50   14.201  4:133.94+7:25
45  Rein SwintVlissingen31.34minM60   14.141  4:153.93+7:33
46  Jan WitkamAV'5631.51minM45   14.016  4:173.89+7:50
47  Jaap OeleAV'5632.17minM50   13.828  4:203.84+8:16
48  Kobus BotmanDynamica32.19minM50   13.813  4:213.84+8:18
49  Piet SonkeAV'5632.24minM50   13.778  4:213.83+8:23
50  Eddy HeerschopDynamica32.30minMse   13.735  4:223.82+8:29
51  Hans van de BergAV'5632.32minM40   13.721  4:223.81+8:31
52  Hugo PoortvlietDynamica32.40minM55   13.665  4:233.80+8:39
53  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge34.31minM50   12.933  4:383.59+10:30
54  Herman AbbinkAV'5634.45minM40   12.846  4:403.57+10:44
55  Dick FiliusKats36.02minM40   12.389  4:513.44+12:01
56  Bram de RijkeDynamica41.06minM65   10.861  5:313.02+17:05
Mannen: 56 (100%) => M40=9 - M45=3 - M50=11 - M55=6 - M60=1 - M65=1 - Mse=25

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29
3.78 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jonas MarisDuffel12.57minJoB   17.514  3:264.86-
2  WouterJansenDynamica13.34minJoB   16.717  3:354.64+0:37
3  Pim AbbinkAV'5614.25minJoB   15.732  3:494.37+1:28
4  Astrid den HerderAV'5615.42minMeA   14.446  4:094.01+2:45
5  Menno TanisAV'5617.18minJoB   13.110  4:353.64+4:21
6  Richard ReijnhoutAV'5617.39minJoB   12.850  4:403.57+4:42
7  Anjolie EngelsMiddelburg17.52minMse   12.694  4:443.53+4:55
8  Ilona SonkeAV'5618.12minMeA   12.462  4:493.46+5:15
9  Karin BastianDynamica18.22minMse   12.348  4:523.43+5:25
10  Bjorn SmetsDuffel20.53minJoB   10.860  5:313.02+7:56
11  Hylke HopmansAV'5621.15minJoB   10.673  5:372.96+8:18
12  Greetje SmitDelta Sport22.16minV50   10.186  5:532.83+9:19
Meisjes: 2 (16.67%) => MeA=2
Div: 7 (58.33%) => 0JoB=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.246 seconden nodig om deze lijst met 68 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020