zaterdag 11 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

22e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 10 juli 2002 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Niels Koole (PR 31.43) Dynamica33.18minMse   18.018  3:205.01701
2  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport33.41minMse   17.813  3:224.95673
3  Rudi van de LelieJubbega33.45minMse   17.778  3:234.94668
4  Theo Rabout (PR 32.38) Dynamica33.51minMse   17.725  3:234.92661
5  Alwin Vermeulen (PR 31.58) AV'5633.57minMse   17.673  3:244.91654
6  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport34.04minMse   17.613  3:244.89646
7  Piet WagemakersThor34.19minMse   17.484  3:264.86628
8  Jan de Bart (PR 32.07) AV'5634.26minM40   17.425  3:274.84620
9  Ruud WoordThor34.34minM40   17.358  3:274.82611
10  Remy Vasseur (PR 33.36) Dynamica35.02minMse   17.127  3:304.76580
11  Rachid Guigui (PR 33.46) AV'5635.08minM40   17.078  3:314.74573
12  Ad OnninkRotterdam35.47minM40   16.768  3:354.66531
13  Bart de Koster (PR 34.11) Dynamica35.53minMse   16.721  3:354.64525
14  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5636.07minM40   16.613  3:374.61510
15  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5636.18minMse   16.529  3:384.59499
16  Eddy Smit (PR 34.25) Delta Sport36.25minM50   16.476  3:394.58492
17  Franky Beljaars (PR 33.16) Vlissingen36.34minMse   16.408  3:394.56482
18  Marlies Kort (PR 35.26) AV'5636.53minVse   16.268  3:414.52728
19  John Overweel (PR 35.33) Dynamica36.55minM50   16.253  3:424.51461
20  Rens Bostelaar (PR 34.57) Dynamica36.57minM40   16.238  3:424.51459
21  Leon Jacobse (PR 35.52) Dynamica37.05minMse   16.180  3:434.49452
22  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica37.16minM50   16.100  3:444.47441
23  Bruno BusschotsWIBO Boom37.35minM40   15.965  3:464.43423
24  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica38.05minMse   15.755  3:494.38395
25  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica38.12minM40   15.707  3:494.36388
26  Jan van VaardegenDynamica38.15minMse   15.686  3:504.36386
27  Marleen van Graaff (PR)Zierikzee38.25minVse   15.618  3:514.34630
28  Eddie Pekaar (PR 37.45) Dynamica38.29minM50   15.591  3:514.33373
29  Marco Geldof (PR 35.31) Dynamica38.43minMse   15.497  3:524.30361
30  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica38.47minM50   15.471  3:534.30357
31  Jordy Meerman (PR)Dynamica38.50minMse   15.451  3:534.29355
32  Peter Vader (PR 36.23) Delta Sport38.54minM40   15.424  3:534.28351
33  Peter Ramsteijn (PR 32.32) Dynamica39.55minMse   15.031  4:004.18301
34  Wim Roose (PR 37.22) AV'5640.00minM50   15.000  4:004.17297
35  Manfred Meulmeester (PR 38.48) Dynamica40.10minMse   14.938  4:014.15289
36  Hans GeltinkHengelo40.12minM40   14.925  4:014.15287
37  Joop van TielDem Beverwijk40.28minM40   14.827  4:034.12275
38  Archie Staal (PR 39.09) Delta Sport40.43minMse   14.736  4:044.09264
39  Lein Lievense (PR 39.46) Dynamica40.49minM50   14.700  4:054.08259
40  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica40.52minM40   14.682  4:054.08257
41  Oliver LauffBeilstan40.55minMse   14.664  4:064.07255
42  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg41.04minMse   14.610  4:064.06248
43  Laurens van der Haven (PR 38.14) AV'5641.06minMse   14.599  4:074.06247
44  Coen Bertijn (PR)Dynamica41.27minMse   14.475  4:094.02232
45  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica41.29minM40   14.464  4:094.02230
46  Ad Tierie (PR)Dynamica41.32minM50   14.446  4:094.01228
47  Christel Verbeek (PR 39.18) Dynamica41.35minVse   14.429  4:104.01449
48  Adri Koole (PR)Dynamica42.07minM50   14.246  4:133.96205
49  Chantal Koole (PR 39.08) Dynamica42.12minVse   14.218  4:133.95417
50  Sjaan Maartense (PR 40.30) AV'5642.21minV45   14.168  4:143.94410
51  Henk Rouw (debuut) Kapelle-Biezelinge42.34minM50   14.096  4:153.92187
52  Wim Huibregtse (PR 41.55) Westkapelle42.36minMse   14.085  4:163.91186
53  Bram de Visser (PR 38.16) Dynamica42.42minM40   14.052  4:163.90182
54  Willy Verbist (PR 40.20) Dynamica42.44minM50   14.041  4:163.90181
55  Max Matulessy (PR 42.36) Dynamica42.46minM45   14.030  4:173.90180
56  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica42.49minM55   14.013  4:173.89178
57  Leo Kats (PR 36.16) Dynamica42.53minM40   13.991  4:173.89175
58  Jos Boogaard (PR 41.31) Dynamica42.55minM50   13.981  4:183.88174
59  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica43.00minMse   13.953  4:183.88171
60  Jan Bostelaar (PR 42.26) Dynamica43.15minM50   13.873  4:203.85162
61  Hans Corbijn (PR 41.11) Dynamica43.19minM40   13.851  4:203.85160
62  Jorrit de BoerOostburg43.34minMse   13.772  4:213.83151
63  Raymond ArratoonDynamica43.38minMse   13.751  4:223.82149
64  Gert-Jan de Glopper (PR 42.22) Delta Sport43.47minMse   13.704  4:233.81144
65  Danny Duinhouwer (debuut) Delta Sport43.51minMse   13.683  4:233.80142
66  F BisschopsMiddelburg43.53minMse   13.673  4:233.80141
67  Kees Marcusse (PR 43.19) Dynamica43.55minM55   13.662  4:243.80140
68  Adrie DriedijkAV'5643.59minM40   13.642  4:243.79137
69  Kees Geuze (PR 42.41) Middelburg44.02minM40   13.626  4:243.79136
70  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica44.13minM40   13.570  4:253.77130
71  Leo DamSommelsdijk44.26minM60   13.503  4:273.75123
72  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg44.29minMse   13.488  4:273.75122
73  Jan Wagemakers (PR 43.27) Oostkapelle44.36minM60   13.453  4:283.74118
74  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee44.47minM60   13.398  4:293.72113
75  Antoine van Goethem (PR 42.42) AV'5645.04minMse   13.314  4:303.70105
76  Jacco Schroevers (PR 41.49) Dynamica45.07minMse   13.299  4:313.69103
77  HansPieter van NotDynamica45.15minM40   13.260  4:323.68100
78  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica45.31minM55   13.182  4:333.6692
79  Cor Schipper (PR 44.34) Dynamica45.35minM40   13.163  4:343.6691
80  Cees Cornu (PR)Dynamica45.42minM45   13.129  4:343.6588
81  Jan Geluk (PR 45.36) Delta Sport45.55minM50   13.067  4:363.6382
82  John van ElburgDynamica46.01minM40   13.039  4:363.6280
83  Hotze SimonidesImpalaachten46.09minM60   13.001  4:373.6176
84  Fred TimmermanHaren46.14minM40   12.978  4:373.6074
85  Marius Leendertse (PR 44.48) AV'5646.19minM50   12.954  4:383.6072
86  Piet Jan Landegent (PR)Delta Sport46.25minM50   12.926  4:393.5970
87  Edwin MoretDynamica46.28minMse   12.912  4:393.5969
88  Erik DeynenDynamica46.40minMse   12.857  4:403.5764
89  Hans Bostelaar (PR 44.28) Dynamica47.03minM60   12.752  4:423.5456
90  Chris WerryDelta Sport47.30minM40   12.632  4:453.5147
91  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica48.25minM65   12.392  4:513.4431
92  Adrie Mathijssen (PR)AV'5649.07minM50   12.216  4:553.3922
93  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande49.16minM40   12.179  4:563.3820
94  Ab Heijboer (PR)Delta Sport49.21minM50   12.158  4:563.3819
95  Marcel Israel (debuut) Vlissingen49.37minMse   12.093  4:583.3616
96  Janus Karelse (PR 48.45) Kamperland50.16minM50   11.936  5:023.329
97  Kirsten Schamle (debuut) Delta Sport51.16minVse   11.704  5:083.2586
98  Bram de Rijke (PR 46.57) Dynamica51.42minM65   11.605  5:103.221
99  Gilles de Witte (PR 50.10) AV'5654.31minM60   11.006  5:273.06-
100  Jan Kloet (PR)Burgh-Haamstede54.54minM60   10.929  5:293.04-
101  Machiel Sinke (PR 50.35) Krabbendijke56.00minM50   10.714  5:362.98-
102  Henk Kortlever (PR)Delta Sport56.41minM40   10.585  5:402.94-
103  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen56.55minV35   10.542  5:422.935
104  Koos Resoort (PR 57.20) Delta Sport1.05.55minM50   9.102  6:362.53-
Mannen: 97 (93.27%) => M40=26 - M45=2 - M50=21 - M55=3 - M60=7 - M65=2 - Mse=36
Vrouwen: 7 (6.73%) => V35=1 - V45=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.451 seconden nodig om deze lijst met 104 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020