zondag 25 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Trail By The Sea

Renesse, zondag 20 september 2020 - Organisatie: Sportpromotion Zld
23,5 km
  1 Erwin Adan             Koudekerke        1:34:50    1eMan    14.868 km/h  4.02 min/km
  2 Peter Biewinga         Middelburg        1:36:38    2eMan    14.591 km/h  4.06 min/km
  3 Ralph Apeldoorn        Heemskerk         1:41:44    3eMan    13.859 km/h  4.19 min/km
  4 Rogier Barendse        Dordrecht         1:46:12    4eMan    13.276 km/h  4.31 min/km
  5 Koen Schippers         Gapinge           1:47:46    5eMan    13.083 km/h  4.35 min/km
  6 Arjo Verhage           Aagtekerke        1:47:48    6eMan    13.079 km/h  4.35 min/km
  7 Sander van Doorn       Vogelwaarde       1:48:29    7eMan    12.997 km/h  4.36 min/km
  8 Roland Kok             Delft             1:48:52    8eMan    12.951 km/h  4.37 min/km
  9 Monica Sanderse        Vlissingen        1:51:10    1eVrouw  12.683 km/h  4.43 min/km
 10 Cees Dijkman           B Haamstede       1:51:47    9eMan    12.613 km/h  4.45 min/km
 11 Wil Meersdonk          H v Holland       1:53:14   10eMan    12.452 km/h  4.49 min/km
 12 Martijn Kox            Axel              1:53:35   11eMan    12.413 km/h  4.50 min/km
 13 Filip Ooghe            Eindhoven         1:55:05   12eMan    12.251 km/h  4.53 min/km
 14 Patrick Onderdijk      Serooskerke       1:55:10   13eMan    12.243 km/h  4.54 min/km
 15 Michel Ridderhof       Middelburg        1:55:46   14eMan    12.179 km/h  4.55 min/km
 16 Percy van As           Schiedam          1:57:30   15eMan    12 km/h      5.00 min/km
 17 Bram Verhage           Aagtekerke        1:58:59   16eMan    11.850 km/h  5.03 min/km
 18 Rene Derkx             Eindhoven         1:59:32   17eMan    11.795 km/h  5.05 min/km
 19 Arnold de Krom         Halsteren         1:59:57   18eMan    11.754 km/h  5.06 min/km
 20 Coen Goethals          Middelburg        2:00:40   19eMan    11.685 km/h  5.08 min/km
 21 Niels de Bruijn        Dordrecht         2:00:43   20eMan    11.680 km/h  5.08 min/km
 22 Martijn de Vries       Middelburg        2:01:47   21eMan    11.577 km/h  5.10 min/km
 23 Martin Rijn            Zierikzee         2:01:55   22eMan    11.565 km/h  5.11 min/km
 24 Alex van Mourik        Zierikzee         2:02:47   23eMan    11.483 km/h  5.13 min/km
 25 Ruud de Smit           Den Haag          2:02:59   24eMan    11.464 km/h  5.13 min/km
 26 Matthijs vd Wetering                     2:03:20   25eMan    11.432 km/h  5.14 min/km
 27 Stefan Felius          Westkapelle       2:03:34   26eMan    11.410 km/h  5.15 min/km
 28 Luc de Korte           Renesse           2:03:34   27eMan    11.410 km/h  5.15 min/km
 29 Irene van de Plank     Dordrecht         2:03:58    2eVrouw  11.374 km/h  5.16 min/km
 30 Andre de Schipper      Roosendaal        2:04:15   28eMan    11.348 km/h  5.17 min/km
 31 Hanc de Bokx           Delft             2:04:15   29eMan    11.348 km/h  5.17 min/km
 32 Ben van der Herten     Sint-Niklaas      2:04:40   30eMan    11.310 km/h  5.18 min/km
 33 Alex de Lange          O Beijerland      2:04:51   31eMan    11.293 km/h  5.18 min/km
 34 Iris Poldervaart       B Haamstede       2:05:03    3eVrouw  11.275 km/h  5.19 min/km
 35 Thijs Ravia            Zierikzee         2:05:59   32eMan    11.191 km/h  5.21 min/km
 36 Erwin van der Linde    Vlissingen        2:06:07   33eMan    11.180 km/h  5.22 min/km
 37 Jelrik Geurtz          Bemmel            2:06:07   34eMan    11.180 km/h  5.22 min/km
 38 Wendy Wijnstra         Kapelle           2:06:22    4eVrouw  11.158 km/h  5.22 min/km
 39 Jan-Peter Simons       Hoge Zwaluwe      2:06:31   35eMan    11.144 km/h  5.23 min/km
 40 Mark Passenier         Westkapelle       2:07:01   36eMan    11.100 km/h  5.24 min/km
 41 Michel Simons          Duitsland         2:07:29   37eMan    11.060 km/h  5.25 min/km
 42 Peter van den Heuvel   Zierikzee         2:07:40   38eMan    11.044 km/h  5.25 min/km
 43 Martijn de Koning      Heinkenszand      2:08:00   39eMan    11.015 km/h  5.26 min/km
 44 Guy van den Branden    Beveren Waes      2:08:01   40eMan    11.014 km/h  5.26 min/km
 45 Michael Flemming       Rotterdam         2:08:26   41eMan    10.978 km/h  5.27 min/km
 46 Joey van der Meijden                     2:08:37   42eMan    10.962 km/h  5.28 min/km
 47 Sebastiaan Boender     Roosendaal        2:09:00   43eMan    10.930 km/h  5.29 min/km
 48 Raymond Maritz         Honselersdijk     2:09:00   44eMan    10.930 km/h  5.29 min/km
 49 Joop Albronda          Middelburg        2:09:10   45eMan    10.916 km/h  5.29 min/km
 50 Sjoerd Bijl            B Haamstede       2:09:44   46eMan    10.868 km/h  5.31 min/km
 51 Jasper Tamboezer       Rotterdam         2:09:45   47eMan    10.867 km/h  5.31 min/km
 52 Ewout Split            B o Zoom          2:10:07   48eMan    10.836 km/h  5.32 min/km
 53 Theo Engel             Zierikzee         2:10:15   49eMan    10.825 km/h  5.32 min/km
 54 Marion Corfield        Rotterdam         2:10:21    5eVrouw  10.817 km/h  5.32 min/km
 55 Thijs van den Broek    Dieren            2:10:25   50eMan    10.811 km/h  5.32 min/km
 56 Iwan Damen             Steenbergen       2:11:08   51eMan    10.752 km/h  5.34 min/km
 57 Arno van der Heijden                     2:11:56   52eMan    10.687 km/h  5.36 min/km
 58 Peter van Thienen      Rotterdam         2:12:22   53eMan    10.652 km/h  5.37 min/km
 59 Gijsbert Elsgeest      's-Heerenhoek     2:12:23   54eMan    10.650 km/h  5.37 min/km
 60 Jeroen van Zwieten     Veghel            2:12:40   55eMan    10.628 km/h  5.38 min/km
 61 Arthur van Aartsen     Middelburg        2:12:45   56eMan    10.621 km/h  5.38 min/km
 62 Jan van Gent           O Beijerland      2:13:21   57eMan    10.573 km/h  5.40 min/km
 63 Bart van Rooij         Dordrecht         2:13:24   58eMan    10.569 km/h  5.40 min/km
 64 Paco Crul              Adegem            2:13:39   59eMan    10.549 km/h  5.41 min/km
 65 Maurice Steketee       Middelburg        2:14:02   60eMan    10.519 km/h  5.42 min/km
 66 L Kok                  Heemstede         2:14:17    6eVrouw  10.500 km/h  5.42 min/km
 67 Stefan Schneweis       Gravenwiesbach    2:14:19   61eMan    10.497 km/h  5.42 min/km
 68 Jeffrey van Kooten     Renesse           2:14:55   62eMan    10.450 km/h  5.44 min/km
 69 Paul van der Leij      Hellevoetsluis    2:15:32   63eMan    10.403 km/h  5.46 min/km
 70 Ron van Veen           Middelburg        2:15:37   64eMan    10.396 km/h  5.46 min/km
 71 Werner Berkhout        Ouwerkerk         2:15:42   65eMan    10.390 km/h  5.46 min/km
 72 Irene van de Plank     H I Ambacht       2:15:53    7eVrouw  10.376 km/h  5.46 min/km
 73 Michel Philippi                          2:15:57   66eMan    10.371 km/h  5.47 min/km
 74 Marjon Mulder          Koudekerke        2:16:14    8eVrouw  10.349 km/h  5.47 min/km
 75 Piet Ovaa              Meliskerke        2:16:25   67eMan    10.335 km/h  5.48 min/km
 76 Marijn Traas           Goes              2:16:45   68eMan    10.310 km/h  5.49 min/km
 77 Robertt Kieft                            2:17:24   69eMan    10.262 km/h  5.50 min/km
 78 Patrick van Schilt     Halsteren         2:18:16   70eMan    10.197 km/h  5.53 min/km
 79 Patrick Gauwe          Zuiddorpe         2:18:31   71eMan    10.179 km/h  5.53 min/km
 80 Marijn Goud            Maasdam           2:18:45   72eMan    10.162 km/h  5.54 min/km
 81 Kees van der Heijden   Vlissingen        2:19:33   73eMan    10.103 km/h  5.56 min/km
 82 Jacob Poot             Rotterdam         2:19:33   74eMan    10.103 km/h  5.56 min/km
 83 Peter Kakes            Nisse             2:19:37   75eMan    10.099 km/h  5.56 min/km
 84 George Hahn            Middelburg        2:19:44   76eMan    10.090 km/h  5.56 min/km
 85 Ron de Koning                            2:19:46   77eMan    10.088 km/h  5.56 min/km
 86 Cor Terlouw            Bergambacht       2:20:11   78eMan    10.058 km/h  5.57 min/km
 87 Richard Wissekerke                       2:20:26   79eMan    10.040 km/h  5.58 min/km
 88 Isabel van der Eelaart Delft             2:20:32    9eVrouw  10.033 km/h  5.58 min/km
 89 John Braber            Renesse           2:20:44   80eMan    10.018 km/h  5.59 min/km
 90 Richard Koelewijn      Neunen            2:21:01   81eMan    09.998 km/h  6.00 min/km
 91 Niek van Belzen        Arnemuiden        2:21:34   82eMan    09.959 km/h  6.01 min/km
 92 Arjen Houmes           Westkapelle       2:21:55   83eMan    09.935 km/h  6.02 min/km
 93 Rene van Steehoven     Dordrecht         2:22:45   84eMan    09.877 km/h  6.04 min/km
 94 Aart van der Houwen    Rozenburg         2:22:51   85eMan    09.870 km/h  6.04 min/km
 95 Dennis Saman           Noordwelle        2:23:14   86eMan    09.844 km/h  6.05 min/km
 96 Leon Goor              Dordrecht         2:23:25   87eMan    09.831 km/h  6.06 min/km
 97 Arnoud van Leeuwen     Rotterdam         2:23:40   88eMan    09.814 km/h  6.06 min/km
 98 Vincent de Lange       Middelburg        2:23:48   89eMan    09.805 km/h  6.07 min/km
 99 Jorien van den Doel    Vlaardingen       2:24:06   10eVrouw  09.784 km/h  6.07 min/km
100 William van Beek       Boxtel            2:24:56   90eMan    09.728 km/h  6.10 min/km
101 Guido Breedveld                          2:25:15   91eMan    09.707 km/h  6.10 min/km
102 Guy Fellerich          Perle             2:25:25   92eMan    09.696 km/h  6.11 min/km
103 Richard Uitterhoeve    Hoedekenskerke    2:25:28   93eMan    09.692 km/h  6.11 min/km
104 Niek van Hees          Culemborg         2:25:42   94eMan    09.677 km/h  6.11 min/km
105 Paula Timmermans       Tholen            2:26:00   11eVrouw  09.657 km/h  6.12 min/km
106 Gerard Kraaijenbrink   Abbenbroek        2:26:05   95eMan    09.652 km/h  6.12 min/km
107 Edwin de Vries         Vlissingen        2:26:31   96eMan    09.623 km/h  6.14 min/km
108 Henny Profilij         H I Ambacht       2:26:50   12eVrouw  09.602 km/h  6.14 min/km
109 Leon de Vries          Heerjansdam       2:27:01   97eMan    09.590 km/h  6.15 min/km
110 Leon Testers           Schijf            2:27:02   98eMan    09.589 km/h  6.15 min/km
111 Sam Testers            Schijf            2:27:04   99eMan    09.587 km/h  6.15 min/km
112 Marianne de Schipper   Roosendaal        2:27:11   13eVrouw  09.579 km/h  6.15 min/km
113 Christiaan Hovig       Amsterdam         2:27:13  100eMan    09.577 km/h  6.15 min/km
114 Andre Jansen           Abbenbroek        2:27:16  101eMan    09.574 km/h  6.16 min/km
115 Jan Reitsma            Almere            2:27:18  102eMan    09.572 km/h  6.16 min/km
116 Christiaan van Dijk    Rotterdam         2:27:18  103eMan    09.572 km/h  6.16 min/km
117 Dirk de Groot          Rotterdam         2:27:22  104eMan    09.567 km/h  6.16 min/km
118 Willem van der Vaart   Vlaardingen       2:27:25  105eMan    09.564 km/h  6.16 min/km
119 Arnold West            Vlissingen        2:27:28  106eMan    09.561 km/h  6.16 min/km
120 John vd Watering       Rozenburg         2:27:42  107eMan    09.546 km/h  6.17 min/km
121 Barry van Leeuwen      Voorhout          2:28:13  108eMan    09.513 km/h  6.18 min/km
122 Jeroen Weber           Voorhout          2:28:16  109eMan    09.509 km/h  6.18 min/km
123 Wim Koelewijn          Neunen            2:28:21  110eMan    09.504 km/h  6.18 min/km
124 Pieter Overwater       Rotterdam         2:28:59  111eMan    09.464 km/h  6.20 min/km
125 Andre van Vliet        Dreischor         2:29:02  112eMan    09.460 km/h  6.20 min/km
126 Bas van Herpen         Rotterdam         2:29:17  113eMan    09.445 km/h  6.21 min/km
127 John Gueqierre         Middelburg        2:29:29  114eMan    09.432 km/h  6.21 min/km
128 Jan Rietsema           Geldrop           2:29:44  115eMan    09.416 km/h  6.22 min/km
129 Jos Oonincx            Roosendaal        2:30:15  116eMan    09.384 km/h  6.23 min/km
130 Bas Lemmens            Oirschot          2:30:21  117eMan    09.378 km/h  6.23 min/km
131 Rosette Verkaart       Vlissingen        2:31:36   14eVrouw  09.300 km/h  6.27 min/km
132 Evert de Bot           Prinsenbeek       2:31:50  118eMan    09.286 km/h  6.27 min/km
133 Frank Ocke             Souburg           2:31:50  119eMan    09.286 km/h  6.27 min/km
134 Martijn de Craen       Prinsenbeek       2:31:52  120eMan    09.284 km/h  6.27 min/km
135 Marc van Riel          Veghel            2:32:36  121eMan    09.239 km/h  6.29 min/km
136 Jeroen Bostelaar       Vlissingen        2:33:00  122eMan    09.215 km/h  6.30 min/km
137 Tom van Caneghem       Berlaar           2:33:00  123eMan    09.215 km/h  6.30 min/km
138 Wendy Zoetewij         Rotterdam         2:33:38   15eVrouw  09.177 km/h  6.32 min/km
139 Ed de Jong             Rotterdam         2:33:47  124eMan    09.168 km/h  6.32 min/km
140 Danielle de Jong       Rotterdam         2:33:51   16eVrouw  09.164 km/h  6.32 min/km
141 Paula Groot            Hellevoetsluis    2:34:07   17eVrouw  09.148 km/h  6.33 min/km
142 Thomas Hoekstra        Heemstede         2:34:21  125eMan    09.135 km/h  6.34 min/km
143 Wilco Hoogerhuis       Renesse           2:34:21  126eMan    09.135 km/h  6.34 min/km
144 Leendert de Groot      Rotterdam         2:35:08  127eMan    09.088 km/h  6.36 min/km
145 Rietje Corstens        B o Zoom          2:35:30   18eVrouw  09.067 km/h  6.37 min/km
146 Ruud Vonken            Budel             2:36:59  128eMan    08.981 km/h  6.40 min/km
147 Patrick Thijssen       Doetinchem        2:37:46  129eMan    08.937 km/h  6.42 min/km
148 Trudy de Jong          Lepelstraat       2:38:26   19eVrouw  08.899 km/h  6.44 min/km
149 Niels Halsma           Zierikzee         2:38:47  130eMan    08.880 km/h  6.45 min/km
150 Evelijn Tjarks         Rotterdam         2:40:21   20eVrouw  08.793 km/h  6.49 min/km
151 Marja Sundermeijer     O Beijerland      2:41:13   21eVrouw  08.745 km/h  6.51 min/km
152 Mike Verweij           Veghel            2:41:42  131eMan    08.719 km/h  6.52 min/km
153 Henk Verhoek           Geervliet         2:42:33  132eMan    08.674 km/h  6.55 min/km
154 Serena van den Hiiven  Middelburg        2:43:03   22eVrouw  08.647 km/h  6.56 min/km
155 Paul de Man            Rotterdam         2:43:35  133eMan    08.619 km/h  6.57 min/km
156 August de Heij         Utrecht           2:44:15  134eMan    08.584 km/h  6.59 min/km
157 Chiel Versluis         Vlissingen        2:45:35  135eMan    08.515 km/h  7.02 min/km
158 Kenny Marijs           Vlissingen        2:45:37  136eMan    08.513 km/h  7.02 min/km
159 Ingrid van der Heijden Uden              2:47:43   23eVrouw  08.407 km/h  7.08 min/km
160 Rob Smits              Hellevoetsluis    2:49:30  137eMan    08.318 km/h  7.12 min/km
161 Berry Lindenbergh      Zierikzee         2:50:15  138eMan    08.281 km/h  7.14 min/km
162 Corinne Berrevoets     Renesse           2:51:41   24eVrouw  08.212 km/h  7.18 min/km
163 Paul van Uden          Eindhoven         2:51:54  139eMan    08.202 km/h  7.18 min/km
164 Jaap Brekelmans        Oisterwijk        2:53:21  140eMan    08.133 km/h  7.22 min/km
165 Anton Hollemans        Zwijndrecht       2:53:21  141eMan    08.133 km/h  7.22 min/km
166 Cercoline Hollemans    Zwijndrecht       2:53:24   25eVrouw  08.131 km/h  7.22 min/km
167 Marian van Damme       Meerdonk          2:53:44   26eVrouw  08.115 km/h  7.23 min/km
168 Jeroen Kristelein      Zierikzee         2:55:22  142eMan    08.040 km/h  7.27 min/km
169 Eelco Mens             Tilburg           2:55:35  143eMan    08.030 km/h  7.28 min/km
170 Alex Andeweg           Rijen             2:56:05  144eMan    08.007 km/h  7.29 min/km
171 Epker-Jense Sigrid     Middelburg        2:56:08   27eVrouw  08.005 km/h  7.29 min/km
172 Ricaro Kooman          Renesse           2:56:08  145eMan    08.005 km/h  7.29 min/km
173 Simone Prins           Zaandam           2:56:17   28eVrouw  07.998 km/h  7.30 min/km
174 Arthur Stijns          Oudelande         2:56:31  146eMan    07.987 km/h  7.30 min/km
175 Ton Nobel              Lekkerkerk        2:56:52  147eMan    07.972 km/h  7.31 min/km
176 Carolien van Dijck     Lekkerkerk        2:56:55   29eVrouw  07.969 km/h  7.31 min/km
177 Heico Kerkmeester      Capelle ad Yssel  2:58:01  148eMan    07.920 km/h  7.34 min/km
178 Sarah Blankenburg      Riegelsberg       2:59:18   30eVrouw  07.863 km/h  7.37 min/km
179 Siska Buizert          Moerkapelle       3:00:59   31eVrouw  07.790 km/h  7.42 min/km
180 Edo Buizert            Moerkapelle       3:01:00  149eMan    07.790 km/h  7.42 min/km
181 Henk de Bruin          Hellevoetsluis    3:01:30  150eMan    07.768 km/h  7.43 min/km
182 Jan de Boer            Bergambacht       3:02:37  151eMan    07.721 km/h  7.46 min/km
183 Martine van Rossum     Odijk             3:02:45   32eVrouw  07.715 km/h  7.46 min/km
184 Van der Heide          Capelle ad Yssel  3:02:49  152eMan    07.712 km/h  7.46 min/km
185 Laurette van Dam       Breda             3:05:41   33eVrouw  07.593 km/h  7.54 min/km
186 Vera Peters            Nettetal          3:06:06   34eVrouw  07.576 km/h  7.55 min/km
187 Anita Boogert          Rockanje          3:06:41   35eVrouw  07.552 km/h  7.56 min/km
188 Stef Mennens           Kaatsheuvel       3:07:29  153eMan    07.520 km/h  7.58 min/km
189 John van Kuijk         Kaatsheuvel       3:07:31  154eMan    07.519 km/h  7.58 min/km
190 Thiery van Dessel      Hilvarenbeek      3:08:06  155eMan    07.496 km/h  8.00 min/km
191 Jeroen Pieterman       B Haamstede       3:09:38  156eMan    07.435 km/h  8.04 min/km
192 Edwin van Dessel       Bilthoven         3:10:28  157eMan    07.402 km/h  8.06 min/km
193 Joke Heijmans          Dordrecht         3:10:55   36eVrouw  07.385 km/h  8.07 min/km
194 Marian de Jong         Dordrecht         3:10:57   37eVrouw  07.384 km/h  8.07 min/km
195 Rob Kaper              Rotterdam         3:11:00  158eMan    07.382 km/h  8.07 min/km
196 Martin Loeve           Noordwelle        3:11:15  159eMan    07.372 km/h  8.08 min/km
197 Sibren Bouman          Dordrecht         3:13:40  160eMan    07.280 km/h  8.14 min/km
198 Rien Bergaaars                           3:14:19  161eMan    07.256 km/h  8.16 min/km
199 Marjan Meester         Gorrendijk        3:14:47   38eVrouw  07.238 km/h  8.17 min/km
200 Cora Verheij           Abbenbroek        3:16:12   39eVrouw  07.186 km/h  8.20 min/km
201 Lenie de Visser        Schiedam          3:18:16   40eVrouw  07.111 km/h  8.26 min/km
202 Leonard Taapke         Barneveld         3:23:04  162eMan    06.943 km/h  8.38 min/km
203 Janet Schakel          Barneveld         3:26:02   41eVrouw  06.843 km/h  8.46 min/km
204 Sylvia Apeldoorn       Heemskerk         3:29:17   42eVrouw  06.737 km/h  8.54 min/km
205 Fasol Fasol            Renesse           3:45:13   43eVrouw  06.260 km/h  9.35 min/km
206 Mike Willemse          Renesse           3:45:48  163eMan    06.244 km/h  9.36 min/km
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
04-11-2018 8e Trail By The SeaRenesseSportpromotion Zld
05-11-2017 7e Trail By The SeaRenesseSportpromotion Zld
26-02-2017 6e Trail By The SeaBurgh-HaamstedeSportpromotion Zld
21-02-2016 5e Trail By The SeaBurgh-HaamstedeSportpromotion Zld
21-02-2015 4e Trail By The SeaBurgh-HaamstedeSportpromotion Zld
23-02-2014 3e Trail By The SeaRenesseSportpromotion Zld
24-02-2013 2e Trail By The SeaRenesseSportpromotion Zld
26-02-2012 1e Trail By The SeaRenesseSportpromotion Zld

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
Atletiek Zeeland © 2020