maandag 28 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

10 Miles Schellach

Middelburg, zaterdag 12 september 2020 - Organisatie: Hardloop3Daagse
16 km
001 Harmes Erwin         Middelburg       229 0:54:09    1eM16
002 Roosenboom Bryan     Zele             265 0:58:20    2eM16
003 Wulffraat Thomas     Terneuzen        299 1:00:11    3eM16
004 Seye Wouter          Hamme            274 1:00:41    4eM16
005 Beijer Jesse         Middelburg       195 1:02:01    5eM16
006 Blommaert Martijn    Middelburg       199 1:02:05    6eM16
007 Baas Lion            Vlissingen       194 1:02:29    7eM16
008 Korte Willem de      Aagtekerke       248 1:03:48    8eM16
009 Aeck Ruben           Langemark        190 1:04:12    9eM16
010 Lambers-Heerspink Da Koudekerke       250 1:04:19   10eM16
011 Leng Edward de       Koudekerke       251 1:05:23   11eM16
012 Servaas Grijp        Izegem           273 1:05:53   12eM16
013 Ton Leonie           Wissenkerke      284 1:06:13    1eD16
014 Kox Martijn          Axel             187 1:06:21   13eM16
015 Jansen Angelique     Middelburg       240 1:07:23    2eD16
016 Jacobs Richard       Nw St Joosland   237 1:07:26   14eM16
017 Janse Micha          Zoutelande       239 1:07:37   15eM16
018 Onderdijk Patrick    Serooskerke      258 1:07:39   16eM16
019 Bongertman Amber     Roosendaal       200 1:07:41    3eD16
020 Evers Mike           Middelburg       219 1:08:21   17eM16
021 Geschiere Gillis     Meliskerke       222 1:08:44   18eM16
022 Verhage Bram         Aagtekerke       288 1:09:59   19eM16
023 Goris Sjef           Middelburg       226 1:10:09   20eM16
024 Bongertman Arinka    Roosendaal       201 1:10:30    4eD16
025 Geschiere Suzanne    St Laurens       223 1:10:51    5eD16
026 Duinkerke Jonathan   Kapelle          215 1:10:53   21eM16
027 Abeele Aschwin v d   Middelburg       189 1:10:57   22eM16
028 Vette Wijnand        Middelburg       293 1:11:16   23eM16
029 Hoogstrate Frank     Yerseke          236 1:12:14   24eM16
030 Pagter Rob de        Ritthem          260 1:12:17   25eM16
031 Dingemanse Sander    Middelburg       213 1:12:32   26eM16
032 Dekker Menno den     Terneuzen        211 1:12:59   27eM16
033 Traas Marijn         Goes             285 1:13:02   28eM16
034 Koning Martijn de    Heinkenszand     246 1:13:22   29eM16
035 Steketee Maurice     Middelburg       281 1:13:24   30eM16
036 Goetheer Judith      Goes             225 1:13:27    6eD16
037 Florissen Rene       Terneuzen        220 1:14:49   31eM16
038 Daalmans Bas         Goes             208 1:14:51   32eM16
039 Witte Rinus          St Laurens       298 1:15:01   33eM16
040 Epker Rob            Middelburg       216 1:15:15   34eM16
041 Tramper Hans         Goes             286 1:15:17   35eM16
042 Versluis Linda       Gapinge          292 1:15:25    7eD16
043 Aartsen Arthur van   Middelburg       188 1:15:30   36eM16
044 Jonge Guillaume de   Souburg          242 1:17:07   37eM16
045 Ovaa Piet            Meliskerke       259 1:17:15   38eM16
046 Dhanis Gino          St Jansteen      212 1:17:41   39eM16
047 Janssens Sabine      Breda            241 1:17:53    8eD16
048 Hollander Kees den   Dreischor        235 1:17:54   40eM16
049 Vries Martijn de     Middelburg       296 1:17:58   41eM16
050 Schoe Edwin          Middelburg       269 1:18:01   42eM16
051 Koppejan Lizo        Goes             247 1:18:04   43eM16
052 Vermaat Michael      Souburg          186 1:18:36   44eM16
053 Strating Henny       Kamperland       283 1:18:39    9eD16
054 Knibbeler Berry      Westdorpe        244 1:18:53   45eM16
055 Antwerpen Chris van  Goes             193 1:19:41   46eM16
056 Spaans Gerrit        Goes             279 1:21:21   47eM16
057 Besuijen Marije      Middelburg       197 1:21:42   10eD16
058 Heijden Kees van der Vlissingen       231 1:21:44   48eM16
059 Peer Jorgen          Souburg          261 1:22:51   49eM16
060 Dekker Linda         Middelburg       210 1:23:04   11eD16
061 Rutten Dennis van    Middelburg       266 1:23:16   50eM16
062 Lous Andre           Westkapelle      252 1:23:27   51eM16
063 Caspel Jon van       Vlissingen       207 1:24:04   52eM16
064 Schurink Peter       Vlissingen       271 1:24:13   53eM16
065 Folkertsma Jack      Terneuzen        221 1:24:39   54eM16
066 Boogert Wim          Middelburg       202 1:24:41   55eM16
067 Koene Ingrid         St Laurens       245 1:24:56   12eD16
068 Hercules Ronald van  Serooskerke      232 1:25:08   56eM16
069 Kakes Mark           Goes             243 1:25:37   57eM16
070 Moret Jeroen         Vlissingen       256 1:25:46   58eM16
071 Bruijn Danielle de   Vlissingen       204 1:26:46   13eD16
072 Bilderbeek Jolanda   Kloetinge        198 1:27:13   14eD16
073 Evers Daniella       Middelburg       218 1:27:15   15eD16
074 Pleijte John         Vlissingen       262 1:27:18   59eM16
075 Hage Jeroen          Middelburg       228 1:27:22   60eM16
076 Spaans Ellie         Goes             278 1:27:28   16eD16
077 Beijer Piet          Middelburg       196 1:27:30   61eM16
078 Luteijn Francoise    Vlissingen       253 1:27:44   17eD16
079 Glind Herman van de  Kloetinge        224 1:27:49   62eM16
080 Meulenberg Jacobus   Oudelande        254 1:28:27   63eM16
081 Capelle Isabel       Middelburg       205 1:28:51   18eD16
082 Zweep Reinier        Kamperland       300 1:28:53   64eM16
083 Verhulst Petra       Westkapelle      289 1:29:49   19eD16
084 Nijssen Sebastian    Yerseke          257 1:29:58   65eM16
085 Stijns Arthur        Oudelande        282 1:30:00   66eM16
086 Dam Bram van         Vlissingen       209 1:32:51   67eM16
087 Rijkse Monique       Middelburg       264 1:33:25   20eD16
088 Hollander Cindy den  Vlissingen       234 1:33:27   21eD16
089 Veringa Caroline     Middelburg       290 1:33:29   22eD16
090 Mol Marina           s-H Abtskerke    255 1:33:34   23eD16
091 Hesp Niek            Goes             233 1:34:35   68eM16
092 Epker-Jense Sigrid   Middelburg       217 1:36:13   24eD16
093 Smit Jacquelien      Heinkenszand     277 1:37:17   25eD16
094 Simons Theo          Middelburg       276 1:38:04   69eM16
095 Wiskerke Janneke     Goes             297 1:41:38   26eD16
096 Schuurman Jojanneke  Schore           272 2:03:00   27eD16

    Schellachloop 12 km
001 Broeck Gino van      Temse            056 0:47:11    1eH12
002 Wattel Adriaan       Middelburg       093 0:47:13    2eH12
003 Stroo Marinus        Middelburg       088 0:47:34    3eH12
004 Verhage Arjo         Aagtekerke       287 0:51:57    4eH12
005 Groote Marc de       Middelburg       067 0:53:46    5eH12
006 Overkamp Mirthe      Koudekerke       079 0:54:05    1eD12
007 Aartsen Bianca van   Middelburg       051 0:56:24    2eD12
008 Alexandra Linda      Rhoon            192 0:57:11    3eD12
009 Visser Bart de       Serooskerke      294 0:57:47    6eH12
010 Noteboom Esther      Heinkenszand     078 0:57:56    4eD12
011 Brouwer Sjaak        Vlissingen       095 0:58:22    7eH12
012 Ridderbos Ronald     Middelburg       083 0:58:43    8eH12
013 Ars Maroeska         Goes             052 0:59:50    5eD12
014 Vlieger Johan de     Vlissingen       090 1:00:07    9eH12
015 Franse Patty         Heinkenszand     064 1:00:22    6eD12
016 Dieren Jasmijn van   Kapelle          060 1:01:01    7eD12
017 Verschuure Annemarie Kruiningen       089 1:01:09    8eD12
018 Karstanje Albert     Middelburg       072 1:01:41   10eH12
019 Hoek Eva van         Middelburg       069 1:02:15    9eD12
020 Visser Nathalie de   Grijpskerke      096 1:04:34   10eD12
021 Alewijnse Elvera     Souburg          191 1:05:05   11eD12
022 Eenennaam Bram  van  Nw St Joosland   062 1:07:10   11eH12
023 Janssen Mirjam       Kwadendamme      071 1:07:11   12eD12
024 Keulen Jolanda van   Middelburg       073 1:08:06   13eD12
025 Borrendam Frits van  Middelburg       203 1:08:32   12eH12
026 Brandes Marc         Middelburg       055 1:08:35   13eH12
027 Koe Chris de         Vlissingen       074 1:10:34   14eH12
028 Broekhoven Ad van    Grijpskerke      057 1:10:53   15eH12
029 Punt Jan             Monnickendam     081 1:11:01   16eH12
030 Schijndel Lindy van  Souburg          084 1:11:03   14eD12
031 Egeraat Leonhard     B o Zoom         063 1:11:07   17eH12
032 Eenenaam Nick van    Nw St Joosland   061 1:11:57   18eH12
033 Quist Wenda          Koudekerke       082 1:12:11   15eD12
034 Groes Katja de       Vrouwenpolder    066 1:12:41   16eD12
035 Water Sara van de    Vlissingen       092 1:12:44   17eD12
036 Bergmans Sep         Middelburg       053 1:12:47   19eH12
037 Simons Marijke       Middelburg       086 1:12:49   18eD12
038 Minnaard Hans        Yerseke          185 1:13:50   20eH12
039 Westeinde Danny v't  Vlissingen       094 1:13:55   21eH12
040 Dekker Karin den     Terneuzen        058 1:15:08   19eD12
041 Schilperoordt Chanta Terneuzen        085 1:15:13   20eD12
042 Hilberdink Dick      Vlissingen       068 1:16:24   22eH12
043 Glind Katinke van de Kloetinge        065 1:18:27   21eD12
044 Nijsse Gisela        O Sabbinge       076 1:18:29   22eD12
045 Nijsse Rene          O Sabbinge       077 1:18:31   23eH12
046 Bongertman Robert    Roosendaal       054 1:22:41   24eH12

4 km
001 Simonse Leonard      Waarde           021 0:15:54    1eH04
002 Poortvliet Cor       Goes             017 0:17:04    2eH04
003 Rietberg Stein       Souburg          018 0:17:15    3eH04
004 Mol Elise            s-H Abtskerke    014 0:17:18    1eD04
005 Meijboom Durby       Vlissingen       011 0:17:20    2eD04
006 Olivier Marco        Vlissingen       016 0:18:10    4eH04
007 Dellebeke Ron        Souburg          059 0:18:18    5eH04
008 Barentsen Kim        Souburg          001 0:19:50    3eD04
009 Verkaart Rosette     Vlissingen       028 0:20:42    4eD04
010 Sparrentak Evelien   St Laurens       033 0:21:48    5eD04
011 Theune Wendy         Vlissingen       025 0:21:59    6eD04
012 Janssen Pieter       Kwadendamme      006 0:22:25    6eH04
013 Samang Ann van       Brugge           020 0:22:43    7eD04
014 Meijer Matthias      Dordrecht        012 0:22:45    7eH04
015 Wandel Elin          B Haamstede      030 0:22:52    8eD04
016 Meijers Jacqueline   Hoedkenskerke    013 0:22:57    9eD04
017 Wandel Maritza       B Haamstede      031 0:23:02   10eD04
018 Verhage Regina       Aagtekerke       027 0:24:23   11eD04
019 Jobse Wim            Veere            007 0:24:35    8eH04
020 Koole Stijn          Zoutelande       010 0:24:53    9eH04
021 Grob Bas             Vlissingen       004 0:25:07   10eH04
022 Grob Roelien         Vlissingen       005 0:25:09   12eD04
023 Jongepier Imo        Nw St Joosland   034 0:25:32   11eH04
024 Moret Esther         Vlissingen       015 0:25:49   13eD04
025 Pengel Lesley        Amsterdam        080 0:26:23   12eH04
026 Vries Zelda de       Middelburg       032 0:26:53   14eD04
027 Sluis Hans van       Dynamica         024 0:26:58   13eH04
028 Boonaerts Chantal    Westkapelle      003 0:27:05   15eD04
029 Vlieger Heleen de    Vlissingen       029 0:27:18   16eD04
030 Jongepier Marsa      Nw St Joosland   035 0:29:31   17eD04

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.28.68)14.37.10  Mse
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020