maandag 28 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Hardloop3Daagse

Neeltje Jans, vrijdag 14 augustus 2020 - Organisatie: Hardloop3Daagse
001 Bruijn Boris de           Kloetinge            367 0:35:01    1eMan  
002 Linden Crum van der       Souburg              392 0:36:51    2eMan  
003 Mahia Sebastien           Namen B              394 0:37:32    3eMan  
004 Belzen Corne van          Middelburg           358 0:37:35    4eMan  
005 Sparrentak Wim van        St Laurens           411 0:37:43    5eMan  
006 Korte Willem de           Aagtekerke           387 0:38:00    6eMan  
007 Vermeulen Sven            Vlissingen           424 0:39:12    7eMan  
008 Wattel Adriaan            Middelburg           429 0:39:14    8eMan  
009 Verhage Arjo              Aagtekerke           421 0:39:48    9eMan  
010 Sanderse Monica           Vlissingen           406 0:40:04    1eVrouw
011 Velde Aart van de         Schuddebeurs         418 0:40:17   10eMan  
012 Brande Marnix van den     Terneuzen            365 0:40:20   11eMan  
013 Baas Lion                 Vlissingen           360 0:40:25   12eMan  
014 Erpelinck Tom             Sint Jansteen        374 0:40:34   13eMan  
015 Mulder Vincent            Koudekerke           397 0:40:47   14eMan  
016 Teeuw Mitchel             B Haamstede          415 0:40:51   15eMan  
017 Pagter Rob de             Ritthem              401 0:42:02   16eMan  
018 Ton Leonie                Wissenkerke          416 0:42:07    2eVrouw
019 Verhaagen Hans            Goes                 420 0:42:30   17eMan  
020 Goris Sjef                Middelburg           355 0:42:40   18eMan  
021 Grift Ramon van de        Kamperland           377 0:42:43   19eMan  
022 Kleinjan Jaco             Goes                 383 0:42:50   20eMan  
023 Kolk Rijndert van der     Middelburg           350 0:43:04   21eMan  
024 Verwijs Robert            Zonnemaire           426 0:43:11   22eMan  
025 Scheiber Manfred          Domburg              407 0:43:23   23eMan  
026 Kleinjan Lydia            Goes                 384 0:43:27    3eVrouw
027 Verhage Bram              Aagtekerke           422 0:43:30   24eMan  
028 Dekker Menno den          Terneuzen            370 0:44:59   25eMan  
029 Lafertin Robert           Terneuzen            390 0:45:01   26eMan  
030 Traas Marijn              Goes                 417 0:45:06   27eMan  
031 Carol Robert              Middelburg           368 0:45:14   28eMan  
032 Noorden Bart van          Yerseke              398 0:45:22   29eMan  
033 Visser Bart de            Serooskerke          427 0:45:35   30eMan  
034 Wijnstra Wendy            Kapelle              431 0:45:37    4eVrouw
035 Lange Vincent de          Middelburg           391 0:45:48   31eMan  
036 Passenier Mark            Westkapelle          402 0:45:50   32eMan  
037 Steketee Maurice          Middelburg           412 0:46:26   33eMan  
038 Heijden Kees van der      Vlissingen           380 0:46:34   34eMan  
039 Aartsen Arthur van        Middelburg           359 0:47:03   35eMan  
040 Olivier Marco             Vlissingen           399 0:47:27   36eMan  
041 Westeinde Marco v 't      Arnemuiden           430 0:47:40   37eMan  
042 Ovaa Piet                 Meliskerke           400 0:48:59   38eMan  
043 Verwijs Ilse              Zonnemaire           425 0:49:56    5eVrouw
044 Kleinepier Arma           Middelburg           382 0:50:02    6eVrouw
045 Suilen Hans               Sommelsdijk          414 0:50:04   39eMan  
046 Verstraaten Kees-Jan      Middelburg           356 0:50:28   40eMan  
047 Moret Jeroen              Vlissingen           396 0:50:35   41eMan  
048 Gijzel Hans               's-Heer Arendskerke  376 0:50:55   42eMan  
049 Peer Jorgen               Vlissingen           403 0:50:58   43eMan  
050 Dekker Linda              Middelburg           351 0:51:00    7eVrouw
051 Kramer Andre              Yerseke              389 0:51:03   44eMan  
052 Boogert Wim               Vlissingen           364 0:51:15   45eMan  
053 Koene Ingrid              St Laurens           385 0:51:36    8eVrouw
054 Spaans Gerrit             Goes                 410 0:51:39   46eMan  
055 Smit Harry                B Haamstede          408 0:51:59   47eMan  
056 Voorham Krista            B Haamstede          428 0:52:12    9eVrouw
057 Guequierre John           Middelburg           378 0:53:10   48eMan  
058 Spaans Ellie              Goes                 409 0:53:27   10eVrouw
059 Minnaard Hans             Yerseke              395 0:53:34   49eMan  
060 Verkaart Rosette          Vlissingen           423 0:54:31   11eVrouw
061 Loeve Martin              Renesse              393 0:56:03   50eMan  
062 Verburg Ernesta           Dreischor            419 0:56:23   12eVrouw
063 Keulen Alexander van      Kloetinge            348 0:56:36   51eMan  
064 Bostelaar Jan             Westkapelle          353 0:56:38   52eMan  
065 Evers Danielle            Middelburg           369 0:57:20   13eVrouw
066 Pleijte John              Vlissingen           349 0:57:22   53eMan  
067 Stijns Arthur             Oudelande            413 0:58:46   54eMan  
068 Epker-Jense Sigrid        Middelburg           373 0:59:28   14eVrouw
069 Radstaat Gerard           Meerkerk             405 1:03:58   55eMan  


5,7 km
001 Geertse Ronald            Serooskerke          285 0:22:00    1eMan  
002 Simonse Leonard           Waarde               291 0:22:14    2eMan  
003 Meijboom Durby            Vlissingen           287 0:24:56    1eVrouw
004 Caelenberg Bruno van      Koekelberg N         281 0:25:07    3eMan  
005 Priester Dore             Middelburg           289 0:25:19    2eVrouw
006 Karstanje Albert          Middelburg           286 0:26:48    4eMan  
007 Dellebeke Ron             Souburg              284 0:27:41    5eMan  
008 Sinke Natalie             Vlissingen           292 0:28:43    3eVrouw
009 Dekker Lisa den           Terneuzen            283 0:31:39    4eVrouw
010 Wandel Martiza            B Haamstede          352 0:32:25    5eVrouw
011 Dekker Karin den          Terneuzen            282 0:34:00    6eVrouw

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.28.68)14.37.10  Mse
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020