maandag 28 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Summer Run

Vlissingen, vrijdag 21 augustus 2020 - Organisatie: Hardloop3Daagse
10 km
001 Harmens Erwin             Middelburg           325 0:33:09    1eMan  
002 Huibregtse Danny          Westkapelle          326 0:34:25    2eMan  
003 Kok Martijn de            Heinkenszand         330 0:35:05    3eMan  
004 Mahia Sebastien           Namen B              394 0:35:52    4eMan  
005 Linden Crum van der       Souburg              392 0:36:54    5eMan  
006 Belzen Corne van          Middelburg           358 0:37:23    6eMan  
007 Meeuwse Peter             Krabbendijke         335 0:37:30    7eMan  
008 Sparrentak Wim van        St Laurens           411 0:37:40    8eMan  
009 Schrier David             Vlissingen           342 0:38:15    9eMan  
010 Wattel Adriaan            Middelburg           429 0:38:20   10eMan  
011 Korte Willem de           Aagtekerke           387 0:38:29   11eMan  
012 Vermeulen Sven            Vlissingen           424 0:38:57   12eMan  
013 Sanderse Monica           Vlissingen           406 0:39:05    1eVrouw
014 Verhage Arjo              Aagtekerke           421 0:39:13   13eMan  
015 Brande Marnix van den     Terneuzen            365 0:39:39   14eMan  
016 Baas Lion                 Vlissingen           360 0:39:43   15eMan  
017 Mulder Vincent            Koudekerke           397 0:39:51   16eMan  
018 Grift Ramon van de        Kamperland           377 0:40:02   17eMan  
019 Kleinjan Jaco             Goes                 383 0:41:15   18eMan  
020 Goris Sjef                Middelburg           355 0:41:17   19eMan  
021 Florie Jan-Willem         Vlissingen           322 0:41:20   20eMan  
022 Bongertman Amber          Roosendaal           362 0:41:30    2eVrouw
023 Pagter Rob de             Ritthem              401 0:41:49   21eMan  
024 Jobse Samuel              Aagtekerke           327 0:42:01   22eMan  
025 Ton Leonie                Wissenkerke          416 0:42:05    3eVrouw
026 Verhaagen Hans            Goes                 420 0:42:08   23eMan  
027 Duinkerke Joannathan      Kapelle              372 0:42:10   24eMan  
028 Scheiber Manfred          Domburg              407 0:42:41   25eMan  
029 Alphen Edwin van          Vlissingen           317 0:42:49   26eMan  
030 Lafertin Robert           Terneuzen            390 0:43:08   27eMan  
031 Kolk Rijndert van der     Middelburg           350 0:43:12   28eMan  
032 Dekker Menno den          Terneuzen            370 0:43:19   29eMan  
033 Verhaeghe Bart            Wemeldinge           314 0:43:21   30eMan  
034 Rijke Evert de                                 308 0:43:31   31eMan  
035 Verhage Bram              Aagtekerke           422 0:43:36   32eMan  
036 Traas Marijn              Goes                 417 0:43:39   33eMan  
037 Lous Henk                 Vlissingen           333 0:43:43   34eMan  
038 Bongertman Arinka         Roosendaal           363 0:43:48    4eVrouw
039 Noorden Bart van          Yerseke              398 0:44:05   35eMan  
040 Meeuwsen Martijn          Krabbendijke         297 0:44:46   36eMan  
041 Koppejan Lizo             Goes                 386 0:44:53   37eMan  
042 Koning Martijn de         Heinkenszand         331 0:44:55   38eMan  
043 Braak Roland van          Terneuzen            313 0:44:56   39eMan  
044 Pruijsers Martin          Middelburg           337 0:44:58   40eMan  
045 Schagen Deni              Alkmaar              339 0:45:01   41eMan  
046 Wijnstra Wendy            Kapelle              431 0:45:03    5eVrouw
047 Lous Paco                 Vlissingen           334 0:45:28   42eMan  
048 Passenier Mark            Westkapelle          402 0:45:31   43eMan  
049 Aartsen Arthur van        Middelburg           359 0:45:50   44eMan  
050 Paardekooper Rinus        Goes                 336 0:46:08   45eMan  
051 Lange Vincent de          Middelburg           391 0:46:12   46eMan  
052 Olivier Marco             Vlissingen           399 0:46:16   47eMan  
053 Boot Jos                  Zoutelande           319 0:46:26   48eMan  
054 Steketee Maurice          Middelburg           412 0:46:29   49eMan  
055 Dijkgraaf Werner          Valkenswaard         320 0:46:58   50eMan  
056 Heijden Kees van der      Vlissingen           380 0:47:00   51eMan  
057 Feijter Maurits de        Kapelle              321 0:47:21   52eMan  
058 Ovaa Piet                 Meliskerke           400 0:47:46   53eMan  
059 Uitterhoeve Stefan        Goes                 112 0:47:49   54eMan  
060 Suilen Hans               Sommelsdijk          414 0:47:52   55eMan  
061 Sleddens Willem           Eindhoven            344 0:47:59   56eMan  
062 Peer Jorgen               Vlissingen           403 0:49:17   57eMan  
063 Besuijen Marije           Middelburg           361 0:49:20    6eVrouw
064 Alewijnse Elviera         Souburg              316 0:49:41    7eVrouw
065 Dekker Linda              Middelburg           351 0:49:43    8eVrouw
066 Vlieger Johan de          Vlissingen           346 0:50:00   58eMan  
067 Looff Bennie de           Vlissingen           332 0:50:05   59eMan  
068 Gijzel Hans               's-Heer Arendskerke  376 0:50:08   60eMan  
069 Goumi Enzo                Frankrijk            311 0:50:13   61eMan  
070 Goetheer Rene             Wolphaartsdijk       323 0:50:19   62eMan  
071 Verkammen Lars            Alkmaar              345 0:50:22   63eMan  
072 Westeinde Marco v 't      Arnemuiden           430 0:50:34   64eMan  
073 Spaans Gerrit             Goes                 410 0:50:36   65eMan  
074 Koene Ingrid              St Laurens           385 0:50:48    9eVrouw
075 Kramer Andre              Yerseke              389 0:51:05   66eMan  
076 Moret Jeroen              Vlissingen           396 0:51:10   67eMan  
077 Boogert Wim               Vlissingen           364 0:51:30   68eMan  
078 Guequierre John           Middelburg           378 0:51:33   69eMan  
079 Houterman Willem          Wolphaartsdijk       381 0:51:44   70eMan  
080 Smit Harry                B Haamstede          408 0:53:02   71eMan  
081 Verkaart Rosette          Vlissingen           423 0:54:28   10eVrouw
082 Evers Danielle            Middelburg           369 0:55:02   11eVrouw
083 Pleijte John              Vlissingen           349 0:55:04   72eMan  
084 Spaans Ellie              Goes                 409 0:55:15   12eVrouw
085 Kock Ricky de             Zoutelande           328 0:55:50   13eVrouw
086 Besuijen Marcel           Middelburg           354 0:56:02   73eMan  
087 Eenennaam Bram van        Nw St Joosland       111 0:56:25   74eMan  
088 Verburg Ernesta           Dreischor            419 0:56:43   14eVrouw
089 Schijndel Lindy van       Souburg              341 0:57:02   15eVrouw
090 Stijns Arthur             Oudelande            413 0:57:04   75eMan  
091 Koe Chris de              Vlissingen           329 0:57:28   76eMan  
092 Eenennaam Nick van        Nw St Joosland       103 0:57:53   77eMan  
093 Quist Wenda               Koudekerke           338 0:58:09   16eVrouw
094 Radstaat Gerard           Meerkerk             405 0:58:58   78eMan  
095 Epker-Jense Sigrid        Middelburg           373 0:59:03   17eVrouw
096 Korstanje Anna            Domburg              357 1:01:53   18eVrouw
097 Bongertman Robert         Roosendaal           298 1:03:21   79eMan   

5 km
001 Sikkema Sierd             Roosendaal           63  0:16:57    1eMan  
002 Kruisifix Thomas          Axel                 28  0:17:45    2eMan  
003 Wulffraat Thomas          Terneuzen            93  0:17:46    3eMan  
004 Kramer Tim                's-H Hendrikskindere 91  0:18:54    4eMan  
005 Geertse Ronald            Serooskerke          285 0:18:56    5eMan  
006 Janse Micha               Zoutelande           102 0:19:03    6eMan  
007 Simonse Leonard           Waarde               291 0:19:32    7eMan  
008 Uffelen Hein van          Souburg              48  0:19:48    8eMan  
009 Molendijk Jan             Krabbendijke         70  0:19:54    9eMan  
010 Boutens Ruben             Middelburg           315 0:20:18   10eMan  
011 Caelenberg Bruno van      Koekelberg N         281 0:20:58   11eMan  
012 Uitterhoeve Marcel        's-H Arendskerke     90  0:21:05   12eMan  
013 Voogt Elbert              Beekbergen           52  0:21:09   13eMan  
014 Meijboom Durby            Vlissingen           287 0:21:38    1eVrouw
015 Driel Hans van            Apeldoorn            22  0:22:15   14eMan  
016 Eckhardt Mascha           Roosendaal           64  0:22:39    2eVrouw
017 Simons Theo               Middelburg           343 0:22:58   15eMan  
018 Rentmeester Maurice       Arnemuiden           116 0:23:02   16eMan  
019 Karstanje Albert          Middelburg           286 0:23:12   17eMan  
020 Schurink Peter            Vlissingen           94  0:23:27   18eMan  
021 Dirksen Manon             Apeldoorn            19  0:23:34    3eVrouw
022 Dellebeke Ron             Souburg              284 0:24:12   19eMan  
023 Belle Bart van            Vlissingen           310 0:24:59   20eMan  
024 Sinke Natalie             Vlissingen           292 0:25:00    4eVrouw
025 Luijk Lion van            Vlissingen           72  0:25:31   21eMan  
026 Dekker Lisa den           Terneuzen            283 0:25:55    5eVrouw
027 Verbeek Tom               Kwadendamme          114 0:26:06   22eMan  
028 Jasperse Leen             Vlissingen           73  0:26:14   23eMan  
029 Luijk Aart van            Middelburg           32  0:26:20   24eMan  
030 Dekker Johan              Middelburg           105 0:26:33   25eMan  
031 Verbrugge Robin           Middelburg           115 0:26:36   26eMan  
032 Dekker Karin den          Terneuzen            282 0:28:30    6eVrouw
033 Steenland Evelien         Beekbergen           46  0:28:32    7eVrouw
034 Feenstra Bartelijne       Waalre               126 0:28:49   27eMan  
035 Broers Annemarie          Eindhoven            15  0:28:51    8eVrouw
036 Meijers Jacqueline        Hoedekenskerke       57  0:29:18    9eVrouw
037 Boutens Janneke           Middelburg           85  0:29:53   10eVrouw
038 Belzen Monique            Vlissingen           119 0:30:55   11eVrouw
039 Burger Ad                 Vlissingen           101 0:31:49   28eMan  
040 Vlieger Heleen de         Vlissingen           66  0:34:22   12eVrouw
041 Boonaerts Chantal         Westkapelle          98  0:34:24   13eVrouw
042 Dijkstra Kimberley        Vlissingen           100 0:39:09   14eVrouw

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.28.68)14.37.10  Mse
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020