maandag 21 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Welcome Back!

Vlissingen, woensdag 22 juli 2020 - Organisatie: Niet bekend
14,8 km
001 Noorden Huub van     s-H Abtskerke    462 0:57:54    1eH14   
002 Mahia Sebastien      Namur B          459 0:58:52    2eH14   
003 Boone Jozias         Goes             429 0:59:17    3eH14   
004 Kok Martijn de       Heinkenszand     453 1:00:41    4eH14   
005 Linden Crum van der  Souburg          456 1:00:48    5eH14   
006 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     460 1:01:45    6eH14   
007 Heshof Bart          Steenbergen      444 1:02:33    7eH14   
008 Adriaanse Johan      Middelburg       424 1:02:39    8eH14   
009 Vlemmix Stijn        Veere            475 1:03:23    9eH14   
010 Broek Gino van den   Temse B          421 1:03:39   10eH14   
011 Leenknecht Jordy     Hulst            454 1:05:39   11eH14   
012 Wattel Adriaan       Middelburg       476 1:05:54   12eH14   
013 Brande Marnixvan den Terneuzen        432 1:06:11   13eH14   
014 Verhage Arjo         Aagtekerke       472 1:06:46   14eH14   
015 Cappon Eric          Breskens         433 1:07:14   15eH14   
016 Geschiere Gilles     Meliskerke       440 1:08:08   16eH14   
017 Klaassen Nathalie    Alphen a d Rijn  451 1:08:14    1eD14   
018 Ridderhof Michel     Middelburg       465 1:08:16   17eH14   
019 Florie Jan-Willem    Vlissingen       439 1:09:18   18eH14   
020 Bongertman Amber     Roosendaal       427 1:09:48    2eD14   
021 Verhage Bram         Aagtekerke       420 1:09:51   19eH14   
022 Ton Leonie           Wissenkerke      416 1:09:53    3eD14   
023 Cartigni Bart        Houten           435 1:10:01   20eH14   
024 Jonkers Robin        Tholen           450 1:10:54   21eH14   
025 Besuijen Marius      St Laurens       426 1:11:41   22eH14   
026 Janse Leo            Middelburg       449 1:11:47   23eH14   
027 Rooyen Corne van     Goes             468 1:11:53   24eH14   
028 Sieling Felix        Voss Noorwegen   418 1:12:04   25eH14   
029 Tuinhof Tijn         Antwerpen        417 1:12:06   26eH14   
030 Lous Henk            Vlissingen       458 1:12:09   27eH14   
031 Geuze Ada            Middelburg       441 1:12:34    4eD14   
032 Dekker Menno den     Terneuzen        437 1:12:55   28eH14   
033 Pruijsers Martin     Middelburg       464 1:13:40   29eH14   
034 Linde Erwin van der  Vlissingen       455 1:14:01   30eH14   
035 Heshof Jan           Steenbergen      445 1:14:48   31eH14   
036 Bongertman Arinka    Roosendaal       428 1:15:24    5eD14   
037 Paardekooper Rinus   Goes             463 1:15:46   32eH14   
038 Visser Bart de       Serooskerke      474 1:15:52   33eH14   
039 Carol Robert         Middelburg       434 1:16:07   34eH14   
040 Braak Roland van     Terneuzen        431 1:16:20   35eH14   
041 Aartsen Arthur van   Middelburg       423 1:16:34   36eH14   
042 Adriaanse Marcel     Middelburg       425 1:16:42   37eH14   
043 Janse Adrie          Arnemuiden       448 1:17:54   38eH14   
044 Ben Meziane Rachid   Heinenoord       422 1:18:05   39eH14   
045 Lous Andre           Westkapelle      457 1:18:15   40eH14   
046 Hengst Rick          Westkapelle      443 1:18:28   41eH14   
047 Boot Jos             Zoutelande       430 1:19:54   42eH14   
048 Rijke Evert de       Hoek             467 1:20:03   43eH14   
049 Ruissen Martijn      Wolphaartsdijk   469 1:21:07   44eH14   
050 Riemens Edwin        Axel             466 1:22:49   45eH14   
051 Steketee Maurice     Middelburg       470 1:22:56   46eH14   
052 Heijden Kees van der Vlissingen       442 1:24:15   47eH14   
053 Veringa Caroline     Middelburg       473 1:27:12    6eD14   
054 Loof L de            Gaping           415 1:27:15   48eH14   
055 Caspel Jon van       Vlissingen       436 1:28:02   49eH14   
056 Cornelisse Rene      Vlissingen       419 1:28:13   50eH14   
057 Spaans Ellie         Goes             275 1:29:30    7eD14   
058 Koene Ingrid         St Laurens       452 1:29:33    8eD14   
059 Meulenberg Jakobus   Oudelande        461 1:32:25   51eH14   
060 Hogervorst Rudie     Aardenburg       446 1:34:08   52eH14   

7,6 km
001 Raas Elroy           Goes             262 0:28:50    1eH 7   
002 Baas Lion            Vlissingen       229 0:31:09    2eH 7   
003 Geertse Ronald       Serooskerke      279 0:31:17    3eH 7   
004 Molendijk Jan        Krabbendijke     281 0:32:19    4eH 7   
005 Kolk Rijndert van de Middelburg       250 0:32:57    5eH 7   
006 Meij Otto de         Middelburg       258 0:33:16    6eH 7   
007 Bruijnooge Adri      Yerseke          234 0:33:58    7eH 7   
008 Lous Paco            Vlissingen       255 0:34:30    8eH 7   
009 Joppe Zedie          Dirksland        246 0:35:00    9eH 7   
010 Caelenberg Bruno van Koekelberg B     235 0:35:17   10eH 7   
011 Joppe Bert           Dirksland        245 0:36:12   11eH 7   
012 Looff Bennie de      Vlissingen       284 0:36:25   12eH 7   
013 Joosse Janot         Nw St Joosland   244 0:36:30   13eH 7   
014 Alphen Luc van       Vlissingen       227 0:36:59   14eH 7   
015 Alphen Edwin van     Vlissingen       226 0:37:03   15eH 7   
016 Crucq Andre          Vlissingen       272 0:37:11   16eH 7   
017 Verstrate Kees-Jan   Middelburg       268 0:37:46   17eH 7   
018 Belle Bart van       Vlissingen       230 0:37:52   18eH 7   
019 Besuijen Marije      Middelburg       232 0:37:54    1eD 7   
020 Jacobs Timmy         Nw St Joosland   242 0:38:13   19eH 7   
021 Waarde Jordy van     Nw St Joosland   269 0:38:16   20eH 7   
022 Smits Sander         Terhole          266 0:38:18   21eH 7   
023 Houweling  Anne van  Middelburg       283 0:38:35    2eD 7   
024 Spaans Gerrit        Goes             274 0:38:58   22eH 7   
025 Warrens Mattieu      Clinge           280 0:39:23   23eH 7   
026 Altena Ben           Vrouwenpolder    228 0:39:27   24eH 7   
027 Gaaij Pieter de      Middelburg       278 0:39:52   25eH 7   
028 Schurink Peter       Vlissingen       273 0:39:55   26eH 7   
029 Alewijnse Elvera     Souburg          225 0:40:01    3eD 7   
030 Helleman Geesje      Middelburg       241 0:40:03    4eD 7   
031 Manen Michel van     Borssele         257 0:40:16   27eH 7   
032 Sinke Natalie        Vlissingen       265 0:40:34    5eD 7   
033 Jasperse Leen        Middelburg       243 0:41:14   28eH 7   
034 Witte Wim            Borssele         271 0:41:17   29eH 7   
035 Kock Ricky de        Zoutelande       249 0:41:35    6eD 7   
036 Dekker Johan         Middelburg       277 0:41:45   30eH 7   
037 Neve Carlo de        Vlissingen       259 0:41:51   31eH 7   
038 Keulen Jolanda van   Middelburg       248 0:42:12    7eD 7   
039 Theune Wendy         Vlissingen       267 0:42:40    8eD 7   
040 Luijk Aart van       Middelburg       256 0:42:58   32eH 7   
041 Nooijer Stefan de    Vlissingen       260 0:43:00   33eH 7   
042 Borrendam Frits van  Middelburg       233 0:43:21   34eH 7   
043 Kaan Jan             Rilland          247 0:44:31   35eH 7   
044 Groes Katja de       Vrouwenpolder    240 0:45:32    9eD 7   
045 Caspel Emmy van      Vlissingen       236 0:45:41   10eD 7   
046 Dekker Karin den     Terneuzen        237 0:46:36   11eD 7   
047 Leendertse Marius    Kapelle          252 0:46:43   36eH 7   
048 Bongertman Robert    Roosendaal       276 0:46:49   37eH 7   
049 Lous Iris            Westkapelle      254 0:47:53   12eD 7   
050 Lous Domina          Westkapelle      253 0:47:55   13eD 7   
051 Gelok Els            Vlissingen       239 0:48:14   14eD 7   
052 Wassink Sjoerd       Vlissingen       270 0:48:17   38eH 7   
053 Burger Ad            Vlissingen       282 0:50:45   39eH 7   
054 Ruijter Tonny de     Vlissingen       264 0:57:54   40eH 7

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
26-07: Track Running Dongen (5)
Atletiek Zeeland © 2020