maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

22e Rammekensloop

Ritthem, zaterdag 1 februari 2020 - Organisatie: Rammekensloop
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Remy Vasseur (PR 33.36) Vlissingen37.29minM35   16.007  3:454.45428
2  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke37.59minM50   15.796  3:484.39400
3  Wouter van Caspel (PR 34.42) Oost-Souburg39.39minMse   15.132  3:584.20314
4  Richard van de Wege (PR)Vlissingen39.57minMse   15.019  4:004.17299
5  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg40.04minM35   14.975  4:004.16294
6  Jan-Kees Kooles-Heer Arendskerke40.11minMse   14.932  4:014.15288
7  Olof Hoogesteger (PR 38.50) Vlissingen40.17minM45   14.894  4:024.14283
8  Hanco van Keulen (PR 37.09) Ritthem40.25minM45   14.845  4:034.12277
9  Rene Jakobsen (PR 38.04) Middelburg40.44minM50   14.730  4:044.09263
10  Jos Gabrielse (PR 41.00) Middelburg41.03minMse   14.616  4:064.06249
11  Jeroen van der Meide (PR 38.03) Vlissingen41.35minMse   14.429  4:104.01226
12  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem41.45minMse   14.371  4:113.99219
13  Jeroen de Nood (PR 39.04) Middelburg41.48minM35   14.354  4:113.99217
14  Robin de Vriend (PR)Hansweert41.51minMse   14.337  4:113.98215
15  Jordi Prior (PR)Vlissingen41.52minMse   14.331  4:113.98215
16  Bart van Noorden (PR 40.49) Yerseke41.54minM50   14.320  4:113.98213
17  Leon van KruiningenKapelle-Biezelinge41.56minMse   14.308  4:123.97212
18  Gert-Jan Sturm (PR)Koudekerke42.09minMse   14.235  4:133.95203
19  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg42.11minMse   14.224  4:133.95202
20  Herman BarkemeijerVlissingen42.14minMse   14.207  4:133.95200
21  Vincent Mulder (PR 40.46) Koudekerke42.17minMse   14.190  4:143.94198
22  Jeroen HollenbrandsEtten-Leur42.25minMse   14.145  4:153.93193
23  Peter van WeltZierikzee42.31minMse   14.112  4:153.92189
24  Peter Dekker (PR 39.23) Zoutelande42.38minM45   14.073  4:163.91185
25  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen42.49minM40   14.013  4:173.89178
26  Edwin ProvoostBiggekerke43.50minMse   13.688  4:233.80142
27  Rinus Poortvliet (PR 43.50) Oost-Souburg43.54minMse   13.667  4:233.80140
28  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke44.03minM55   13.621  4:243.78135
29  Sjef Goris (PR 40.53) Middelburg44.07minM55   13.600  4:253.78133
30  Leo Janse (PR 39.14) Middelburg44.14minMse   13.564  4:253.77129
31  Jeroen Franssen (PR)Vlissingen44.22minMse   13.524  4:263.76125
32  Christian Jobse (PR)Middelburg44.27minMse   13.498  4:273.75123
33  Dore Priester (PR)Middelburg44.29minVse   13.488  4:273.75310
34  Lizo Koppejan (PR)Goes44.32minMse   13.473  4:273.74120
35  Stephan Jozwiak (PR 42.27) Vlissingen44.34minMse   13.463  4:273.74119
36  Jan-Willem RietbergOost-Souburg44.36minMse   13.453  4:283.74118
37  Alex Traas (PR 44.15) s-Heer Arendskerke44.38minMse   13.443  4:283.73117
38  Robert TolMiddelburg44.40minMse   13.433  4:283.73116
39  Reinier Spijk (PR 41.58) Goes44.41minMse   13.428  4:283.73116
40  Erik Goedhart (PR 44.35) Middelburg44.44minMse   13.413  4:283.73114
41  Maarten van Kaam (PR 43.43) Yerseke44.46minMse   13.403  4:293.72113
42  Danny Dijke (PR)Oost-Souburg45.00minMse   13.333  4:303.70107
43  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg45.05minM55   13.309  4:313.70104
44  Ron Kindts (PR 44.38) Oost-Souburg45.33minM45   13.172  4:333.6692
45  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen45.42minM55   13.129  4:343.6588
46  Adrie van den Bosse (PR 43.42) Oostkapelle45.45minMse   13.115  4:353.6486
47  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge45.47minVse   13.105  4:353.64256
48  Robin van Welt (PR)Oost-Souburg45.53minMse   13.077  4:353.6383
49  Franciska GruesoVlissingen45.56minMse   13.062  4:363.6382
50  Erick Vermei (PR 45.01) Heinkenszand46.09minM60   13.001  4:373.6176
51  Bertram Wezenberg (PR)Kloetinge46.18minMse   12.959  4:383.6073
52  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen46.20minM55   12.950  4:383.6072
53  Guillaume de Jonge (PR 44.53) Oost-Souburg46.28minM45   12.912  4:393.5969
54  Niek van Belzen (PR 41.51) Middelburg46.54minM55   12.793  4:413.5559
55  Henny Strating (PR 46.14) Kamperland47.05minV50   12.743  4:433.54208
56  Jos Boot (PR 42.08) Zoutelande47.10minMse   12.721  4:433.5354
57  John Overweel (PR 35.33) Middelburg47.24minM65   12.658  4:443.5249
58  Dennis van der Linden (PR)Vlissingen47.27minMse   12.645  4:453.5148
59  Maurice Snoek (debuut) Arnemuiden47.29minMse   12.636  4:453.5148
60  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg47.34minMse   12.614  4:453.5046
61  Ellen de Poorter (PR)Vlissingen47.41minVse   12.583  4:463.50187
62  Kees den HollandDreischor47.51minMse   12.539  4:473.4841
63  Sebastiaan van LoonRoosendaal47.56minMse   12.517  4:483.4839
64  Ilona Harten (PR 47.22) Oost-Souburg48.17minV45   12.427  4:503.45167
65  Siem Cornelisse (PR 46.09) Arnemuiden48.23minM65   12.401  4:503.4432
66  Marco van Duivenbode (PR)Vlissingen48.26minMse   12.388  4:513.4431
67  Aren de HoogeRoosendaal48.29minMse   12.375  4:513.4430
68  Andre Crucq (PR 43.23) Vlissingen48.31minM65   12.367  4:513.4430
69  Gert-Jan Ludikhuize (PR 44.59) Middelburg48.34minMse   12.354  4:513.4329
70  Huib Deurloo (PR)Middelburg48.36minMse   12.346  4:523.4329
71  Marc de Pree (PR)Oost-Souburg48.37minMse   12.341  4:523.4328
72  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg48.41minM65   12.325  4:523.4227
73  Ernst-Jan KouveldVlissingen48.43minMse   12.316  4:523.4227
74  Michel Meeuwse (PR)Vlissingen48.51minMse   12.282  4:533.4125
75  Erwin Dingemanse (PR)Kortgene48.53minMse   12.274  4:533.4125
76  Martijn Ruissen (PR 48.02) Wolphaartsdijk49.04minMse   12.228  4:543.4022
77  Marcel de Witte (PR 45.15) Ritthem49.07minMse   12.216  4:553.3922
78  Rene Cornelisse (PR)Vlissingen49.19minMse   12.166  4:563.3819
79  Corry de Schacht (PR)Oost-Souburg50.00minVse   12.000  5:003.33117
80  Martin Geluk (PR 49.58) Kattendijke50.02minMse   11.992  5:003.3311
81  Andre van Hooven (PR 47.05) Oost-Souburg50.12minMse   11.952  5:013.3210
82  Martin Nieulande (PR 38.05) Nieuw- en Sint Joosland50.18minMse   11.928  5:023.319
83  Chris Koppejan (PR 47.41) s-Gravenpolder50.27minMse   11.893  5:033.308
84  Judith Dekker (PR)Oostkapelle50.30minVse   11.881  5:033.30104
85  Leonard Maljaars (PR 47.42) Oostkapelle50.32minMse   11.873  5:033.307
86  Folgert Windt (PR)Vlissingen50.34minMse   11.866  5:033.307
87  Frans van de Berge (PR)Kapelle-Biezelinge50.36minMse   11.858  5:043.297
88  Wouter Labrujere (PR)Nieuw- en Sint Joosland50.43minMse   11.830  5:043.296
89  Dieter WielhouwerWilhelminadorp51.13minMse   11.715  5:073.253
90  Sandra HazebroekOost-Souburg51.48minVse   11.583  5:113.2274
91  Dennis de Boer (PR)Vlissingen51.54minMse   11.561  5:113.211
92  Ben AltenaVrouwenpolder51.58minMse   11.546  5:123.211
93  Bart van Belle (PR 49.21) Vlissingen52.01minMse   11.535  5:123.201
94  Danny Ars (PR 48.26) Ovezande52.14minMse   11.487  5:133.19-
95  Jorgen Peer (PR 51.24) Oost-Souburg52.16minMse   11.480  5:143.19-
96  Jeroen Moret (debuut) Vlissingen52.18minMse   11.472  5:143.19-
97  Eelco van Loenen (PR 49.16) Vlissingen52.21minMse   11.461  5:143.18-
98  Rob LousArnemuiden52.23minMse   11.454  5:143.18-
99  Thea van den Berg (PR)Vlissingen52.26minVse   11.443  5:153.1861
100  Bram van Eenennaam (PR 48.56) Nieuw- en Sint Joosland52.32minMse   11.421  5:153.17-
101  Gijs van Hout (PR 51.35) Middelburg52.34minMse   11.414  5:153.17-
102  Niels van BelzenAntwerpen52.37minMse   11.403  5:163.17-
103  Sjors Joosse (PR 48.57) Oost-Souburg52.44minMse   11.378  5:163.16-
104  Marcel Besuijen (PR 49.45) Middelburg52.46minMse   11.371  5:173.16-
105  Johan Quist (PR 50.18) Middelburg52.50minM55   11.356  5:173.15-
106  Rino Weug (PR 50.12) Vlissingen52.52minMse   11.349  5:173.15-
107  Enrico Joziasse (PR 49.31) Middelburg52.54minMse   11.342  5:173.15-
108  Eric de Visser (PR 45.07) Middelburg52.57minMse   11.331  5:183.15-
109  Wim Dingemanse (PR 45.45) Grijpskerke52.59minM55   11.324  5:183.15-
110  Jan Murre (PR)Vlissingen53.01minMse   11.317  5:183.14-
111  Izaak Dekker (PR 49.41) Middelburg53.04minM55   11.307  5:183.14-
112  Pieter de Gaaij (PR 52.52) Middelburg53.06minMse   11.299  5:193.14-
113  Joop de Jonge (PR)s-Gravenpolder53.08minMse   11.292  5:193.14-
114  Rob Joosse (PR 50.09) Vrouwenpolder53.28minMse   11.222  5:213.12-
115  Wim Witte (PR 50.09) Borssele53.31minM60   11.211  5:213.11-
116  Wim-Pieter Dijkers (PR 44.34) Zoutelande53.34minMse   11.201  5:213.11-
117  Jolanda van KeukenMiddelburg53.36minVse   11.194  5:223.1141
118  Maurice WinsenLewedorp53.38minMse   11.187  5:223.11-
119  Petra Verhulst (PR 47.09) Westkapelle53.46minV50   11.159  5:233.1038
120  Sylvia van der Weide (PR 50.23) Oost-Souburg53.55minVse   11.128  5:243.0936
121  Siemen GoosensenVlissingen54.02minMse   11.104  5:243.08-
122  Paul Burger (PR 53.19) Oost-Souburg54.04minMse   11.097  5:243.08-
123  Lisette van der HooftVeere54.09minVse   11.080  5:253.0833
124  Johnny BlokpoelVlissingen54.11minMse   11.074  5:253.08-
125  Ciska Dijkers (PR 53.37) Zoutelande54.14minVse   11.063  5:253.0731
126  Miranda Kwakkelaar (PR)Middelburg54.29minV40   11.013  5:273.0628
127  Martijn Blommaert (PR 37.44) Middelburg54.31minMse   11.006  5:273.06-
128  Jeroen Hooijer (PR)Vlissingen54.41minMse   10.972  5:283.05-
129  Marjan Ririhena (PR)Middelburg54.46minVse   10.956  5:293.0425
130  Sjirk de Jong (PR 53.49) Vlissingen54.54minMse   10.929  5:293.04-
131  Roy SwagemakersBergen op Zoom55.13minMse   10.866  5:313.02-
132  Eric Cevaal (PR 54.21) Oost-Souburg55.19minMse   10.847  5:323.01-
133  Reinier van OeneMiddelburg55.24minMse   10.830  5:323.01-
134  My phuoc HoBergen op Zoom55.33minMse   10.801  5:333.00-
135  Rene van de Gruiter (PR)Vlissingen55.43minMse   10.769  5:342.99-
136  Katja de Groes (PR)Vrouwenpolder55.48minVse   10.753  5:352.9914
137  Ilona de Groote (PR 51.56) Oost-Souburg55.55minVse   10.730  5:362.9813
138  Rene Nijsse (debuut) Wolphaartsdijk56.04minMse   10.702  5:362.97-
139  johan Dekker (PR 42.17) Middelburg56.07minM60   10.692  5:372.97-
140  Inge Steketee (PR)Oost-Souburg56.10minVse   10.682  5:372.9710
141  Jacqueline Baas (PR 52.28) Oost-Souburg56.23minVse   10.641  5:382.969
142  Ronald SturmOost-Souburg56.31minMse   10.616  5:392.95-
143  Frits van Borrendam (PR 56.42) Middelburg56.43minMse   10.579  5:402.94-
144  Monika Tramper (PR 54.01) Middelburg56.44minVse   10.576  5:402.946
145  Myra Latuheru (PR 54.04) Middelburg56.46minVse   10.570  5:412.946
146  Benny van Norden (PR 54.25) Oost-Souburg56.48minMse   10.563  5:412.93-
147  Bianca Brasser (PR)Veere56.50minVse   10.557  5:412.936
148  Rieky de Kock (PR 55.30) Zoutelande56.52minMse   10.551  5:412.93-
149  Ingeborg Coppoolse (PR)Oostkapelle56.55minVse   10.542  5:422.935
150  Ronald Koomans-Heer Hendrikskinderen57.02minMse   10.520  5:422.92-
151  Roland Louws (debuut) Vlissingen57.05minMse   10.511  5:432.92-
152  Lili JasperseVlissingen57.07minVse   10.505  5:432.924
153  Marcel Schoon (PR 47.13) Vlissingen57.09minMse   10.499  5:432.92-
154  Arjan GebruisOost-Souburg57.12minMse   10.490  5:432.91-
155  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen57.14minVse   10.483  5:432.914
156  Rebecca CoomansDen Haag57.17minVse   10.474  5:442.913
157  Stefan de Nooijer (PR 55.56) Vlissingen57.20minMse   10.465  5:442.91-
158  Marco van AmstelMiddelburg57.22minMse   10.459  5:442.91-
159  Esther Tange (PR)Middelburg57.42minVse   10.399  5:462.892
160  Lana BehrDomburg57.44minVse   10.393  5:462.892
161  Patrick DuinkerkeOost-Souburg57.47minMse   10.384  5:472.88-
162  Kees van Belzen (PR 49.14) Ritthem57.52minM65   10.369  5:472.88-
163  Rineke GroenleerOud Gastel58.01minVse   10.342  5:482.871
164  Jolanda KolijnMiddelburg58.04minVse   10.333  5:482.871
165  Frank van Boxtel (PR 42.48) Vlissingen58.21minM60   10.283  5:502.86-
166  Claudine WattelMiddelburg58.23minVse   10.277  5:502.851
167  Regine Boogert (PR)Middelburg58.27minVse   10.265  5:512.85-
168  Anna Korstanje (debuut) Domburg58.29minVse   10.259  5:512.85-
169  Simone RoosRotterdam58.31minVse   10.253  5:512.85-
170  Wim Jobse (PR 55.29) Veere58.33minMse   10.248  5:512.85-
171  Marije KalsbeekMiddelburg58.36minVse   10.239  5:522.84-
172  Ilse KarelseAmsterdam58.38minVse   10.233  5:522.84-
173  Esther Coomans (PR 58.34) Domburg58.40minVse   10.227  5:522.84-
174  Susanne Poelman (PR 54.26) Domburg58.42minVse   10.221  5:522.84-
175  Andrea den BoeftVlissingen58.44minVse   10.216  5:522.84-
176  Martin van der Doe (PR 52.03) Waarde58.46minMse   10.210  5:532.84-
177  Leon Verlinde (debuut) Terneuzen58.59minMse   10.172  5:542.83-
178  Madeleine BuiningKapelle-Biezelinge59.00minVse   10.169  5:542.82-
179  Wilma Mabelis (PR 56.41) Vlissingen59.03minVse   10.161  5:542.82-
180  Cindy Raucamp (PR 58.44) Middelburg59.05minVse   10.155  5:552.82-
181  Maria Vierthaler (PR 59.08) Vlissingen59.40minVse   10.056  5:582.79-
182  Peter Jobse (PR 55.14) Ritthem59.47minMse   10.036  5:592.79-
183  Dennis Geense (PR)Sint Philipsland59.52minMse   10.022  5:592.78-
184  Rien Geense (PR)Goes59.54minMse   10.017  5:592.78-
185  Ernestine Lahey (PR)Middelburg59.57minVse   10.008  6:002.78-
186  Stephanus Bostelaar (PR 53.30) Middelburg59.59minMse   10.003  6:002.78-
187  Harry Anders (PR 53.07) Arnemuiden1.00.03minM70   9.992  6:002.78-
188  Theresa Dinse (debuut) Vlissingen1.00.13minVse   9.964  6:012.77-
189  Jelle WielhouwerWilhelminadorp1.00.35minMse   9.904  6:042.75-
190  Elvira Wondergem (PR 56.39) Ritthem1.01.50minVse   9.704  6:112.70-
191  Joke Verhage (PR)Vlissingen1.01.53minVse   9.696  6:112.69-
192  Patricia Baas (PR)Oost-Souburg1.01.55minVse   9.690  6:122.69-
193  Gita van AmstelMiddelburg1.01.58minVse   9.683  6:122.69-
194  Ellen MeestersKapelle-Biezelinge1.03.05minVse   9.511  6:192.64-
195  Dennis de VilderGoes1.03.07minMse   9.506  6:192.64-
196  Pascal de KamRitthem1.04.29minMse   9.305  6:272.58-
197  Mirja de JongKleverskerke1.04.50minVse   9.254  6:292.57-
198  Arnold Meulmeester (PR 1.02.07) Arnemuiden1.04.58minMse   9.236  6:302.57-
199  Cilia BommeljeMiddelburg1.06.55minVse   8.966  6:422.49-
200  Arie Schout (PR 50.27) Kloetinge1.09.33minMse   8.627  6:572.40-
201  Ina DekkerOost-Souburg1.10.53minVse   8.465  7:052.35-
202  Cora Werkhoven (PR 1.05.26) Arnemuiden1.12.14minVse   8.306  7:132.31-
203  Ciska Zorg (debuut) Arnemuiden1.12.17minVse   8.301  7:142.31-
Mannen: 147 (72.41%) => M35=3 - M40=1 - M45=5 - M50=3 - M55=9 - M60=4 - M65=5 - M70=1 - Mse=116
Vrouwen: 56 (27.59%) => V40=1 - V45=1 - V50=2 - Vse=52

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Remy Vasseur37:29Arjo Verhage37:59Wouter van Caspel39:39Dore Priester44:29203
2019Ronnie Overgaauw36:32Peter Meeuwsen37:34Martijn Blommaert37:44Astrid den Herder46:59192
2018Huub van Noorden36:07Peter Meeuwsen39:03Olof Hoogesteger39:14Carolien van de Kreeke41:46216
2017Patrick de Vos34:21Adriaan van Keulen35:51Remy Vasseur37:55Yvonne Moerland40:28213
2016Remy Vasseur36:47Crum van der Linden37:51Hans Doolaar38:01Yvonne Moerland42:10289
2015Remy Vasseur34:31Adriaan Walhout34:51Hans Doolaar36:53Yvonne Moerland44:05303
2014Martijn de Kok35:00Arjo Verhage37:34Lindert Moerdijk40:10Chantal Koole43:51284
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Dries ClaesBiggekerke18.33minMse   16.173  3:434.49298
2  Johan van de Woestijne (debuut) Zoutelande18.50minMse   15.929  3:464.42268
3  Henrik Westerweele (debuut) Vlissingen20.06minM35   14.925  4:014.15153
4  Leonard Simonse (PR)Waarde20.37minMse   14.551  4:074.04115
5  Ivar EngelsMiddelburg20.40minMse   14.516  4:084.03112
6  Anjolie Engels (PR 18.30) Middelburg20.54minV40   14.354  4:113.99286
7  Yanis van der Jagt (PR)Vlissingen21.20minMse   14.063  4:163.9172
8  Michael Vermaat (PR)Oost-Souburg21.36minM40   13.889  4:193.8658
9  Karlijn van de LindenVlissingen22.45minVse   13.187  4:333.66136
10  Maurice Steketee (PR 20.00) Middelburg22.52minM35   13.120  4:343.6413
11  Annemiek Verhage (PR 21.55) Biggekerke22.58minVse   13.062  4:363.63123
12  Johan de Visser (PR 22.32) Veere23.05minMse   12.996  4:373.619
13  Elizabeth Schroevers (debuut) Arnemuiden23.08minVse   12.968  4:383.60113
14  Kim Dijke (PR 23.17) Oost-Souburg23.22minVse   12.839  4:403.5799
15  Madeleine Rommers (PR 23.46) Middelburg25.50minVse   11.613  5:103.239
16  Henrike Blokpoel (PR 24.24) Oost-Souburg25.59minVse   11.546  5:123.217
17  Johan Rijkeboer (PR 24.12) Middelburg26.02minMse   11.524  5:123.20-
18  Andrea Moens (debuut) Oostkapelle26.15minVse   11.429  5:153.173
19  John Guequierre (PR 22.37) Middelburg26.19minM65   11.400  5:163.17-
20  Lars KooleVlissingen26.29minMse   11.328  5:183.15-
21  Martin Koole (debuut) Vlissingen26.31minMse   11.314  5:183.14-
22  Arthur Stijns (PR 25.09) Oudelande26.34minM70   11.292  5:193.14-
23  Anke Franse (PR)Vlissingen26.40minV55   11.250  5:203.131
24  Wessel de Kraker (PR)Oost-Souburg26.48minMse   11.194  5:223.11-
25  Erik de Kraker (PR)Oost-Souburg26.50minM45   11.180  5:223.11-
26  Szabi PanczelMiddelburg26.53minMse   11.159  5:233.10-
27  Theo KapteinRitthem27.13minMse   11.023  5:273.06-
28  Stefan van Rossum (debuut) Middelburg27.18minMse   10.989  5:283.05-
29  Leroy de PriesterMiddelburg27.23minMse   10.956  5:293.04-
30  Jeroen Damman (debuut) Middelburg27.25minMse   10.942  5:293.04-
31  Moniek van Goeije (PR 25.52) Vlissingen27.41minVse   10.837  5:323.01-
32  Jolanda van HaverenVlissingen27.50minVse   10.778  5:342.99-
33  Aart van Luijk (PR 25.10) Middelburg27.52minM60   10.766  5:342.99-
34  Francoise Luteijn (debuut) Vlissingen27.55minVse   10.746  5:352.99-
35  Peter van GelderenVlissingen28.10minMse   10.651  5:382.96-
36  Judith van de Bank (PR)Oostkapelle28.14minVse   10.626  5:392.95-
37  Stefanie de JongeMiddelburg29.06minVse   10.309  5:492.86-
38  Veerle SinkeOost-Souburg29.08minVse   10.297  5:502.86-
39  Elise Kleinjan (debuut) Domburg29.17minVse   10.245  5:512.85-
40  Erik Reijnhout (PR 28.55) Vlissingen29.45minM55   10.084  5:572.80-
41  Regina Verhage (debuut) Aagtekerke29.52minV55   10.045  5:582.79-
42  Milou LousVlissingen30.00minVse   10.000  6:002.78-
43  Cindy UrlingsVlissingen30.02minVse   9.989  6:002.77-
44  Miriam BijlZuid-Beijerland30.13minVse   9.928  6:032.76-
45  Sandy KuiperVlissingen30.19minVse   9.896  6:042.75-
46  Gisela NijsseWolphaartsdijk30.24minVse   9.868  6:052.74-
47  Melvin Dijke (PR)Middelburg30.32minMse   9.825  6:062.73-
48  Ad Burger (debuut) Vlissingen31.34minMse   9.504  6:192.64-
49  Hanneke Witte (PR 29.08) Borssele31.42minV60   9.464  6:202.63-
50  Joyce LuijsterburgMeliskerke31.45minVse   9.449  6:212.62-
51  Theo Kootstra (PR 28.24) Waarde32.02minMse   9.365  6:242.60-
52  Jan Jobse (debuut) Serooskerke32.53minM70   9.123  6:352.53-
53  Heleen de Vlieger (PR 32.16) Vlissingen32.57minVse   9.105  6:352.53-
54  Johan de Vlieger (debuut) Vlissingen33.00minM60   9.091  6:362.53-
55  Kim VeldhoenMiddelburg33.15minVse   9.023  6:392.51-
56  Deborah Toledo (PR 31.42) s-Heer Abtskerke33.30minVse   8.955  6:422.49-
57  Eugene Louwerse (PR 30.05) Middelburg33.34minM65   8.937  6:432.48-
58  Barbera Bloemendaal (PR 32.40) Zoutelande33.43minVse   8.898  6:452.47-
59  Vera Lagendijk (PR 28.56) Middelburg34.25minVse   8.717  6:532.42-
60  Carlien Bakker (PR 32.34) Vlissingen34.47minVse   8.625  6:572.40-
61  Sandra de KamWissenkerke35.13minVse   8.519  7:032.37-
62  Vienna AdriaanseMiddelburg35.22minVse   8.483  7:042.36-
63  Corina Janse (PR 30.11) Oost-Souburg35.49minV50   8.376  7:102.33-
64  Mia van Belle (PR 29.54) Vlissingen35.54minV70   8.357  7:112.32-
Mannen: 30 (46.88%) => M35=2 - M40=1 - M45=1 - M55=1 - M60=2 - M65=2 - M70=2 - Mse=19
Vrouwen: 34 (53.13%) => V40=1 - V50=1 - V55=2 - V60=1 - V70=1 - Vse=28

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.693 seconden nodig om deze lijst met 267 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020