dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

4e Natuurloop

Cadzand-Bad, zondag 8 maart 2020 - Organisatie: Wielingen
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Bart BleyaertKnesselare38.48minMse   15.464  3:534.30357
2  Erik Cappon (PR 34.52) Zuidzande39.46minM50   15.088  3:594.19308
3  Angelo van NevelZedelgem41.24minMse   14.493  4:084.03234
4  Robert Vroon (PR 39.27) Breskens44.52minM50   13.373  4:293.71110
5  Dimmy Ivens (PR 38.50) Schoondijke45.25minMse   13.211  4:333.6795
6  Michael den Hamer (PR 38.49) Hoek45.39minMse   13.143  4:343.6589
7  Jaap van der Veen (PR 42.18) Terneuzen49.13minM50   12.191  4:553.3920
8  Evelien de Visser (PR 44.19) IJzendijke50.18minVse   11.928  5:023.31109
9  Marieke Mullaert (PR 46.56) IJzendijke51.11minVse   11.723  5:073.2688
10  Bram Goethals (PR 43.53) Schoondijke51.14minMse   11.711  5:073.253
11  Twan Timmermans (PR 45.39) Nummer Een51.54minM50   11.561  5:113.211
12  Erwin NachtegaalHeikant54.00minM50   11.111  5:243.09-
13  Guus de Smit (PR 47.54) Schoondijke55.20minM50   10.843  5:323.01-
14  Patrick de Sutter (PR 45.33) Oostburg56.11minM50   10.679  5:372.97-
15  Isabelle Leenhouwers (PR 54.35) IJzendijke56.55minVse   10.542  5:422.935
16  Maartje Timmers (PR 52.58) Middelburg57.10minVse   10.496  5:432.924
17  Jeroen de Vries (PR)Schoondijke57.13minMse   10.486  5:432.91-
18  Michel Fieret (debuut) Terneuzen1.00.16minMse   9.956  6:022.77-
19  Sabine HerremerreKnokke1.02.51minV50   9.547  6:172.65-
Mannen: 14 (73.68%) => M50=7 - Mse=7
Vrouwen: 5 (26.32%) => V50=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Angelo van Nevel40:45Erik Cappon40:54Robert Vroon43:40Evelien de Visser50:0815
2019Angelo van Nevel39:59Maarten Loopgids40:50Erik Cappon41:19Frederique Burkin44:3025

10.8 km

2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

8.4 km

2017Yves de Poorter33:20Michael Dewilde33:29Angelo van Nevel35:08Frederique Burkin39:3763

9.7 km

2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635
4.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Eddy BonneMaria-Aalter19.14minMse   14.038  4:163.90-
2  Patrick van MorrelgemSluis19.31minMse   13.834  4:203.84+0:17
3  Peter SlitsSluis20.08minM50   13.411  4:283.73+0:54
4  Mark BuitendijkBreskens20.41minMse   13.054  4:363.63+1:27
5  Simon de FeijterBreskens21.58minM50   12.291  4:533.41+2:44
6  Joss BroothaerdKapelle op de Bos22.36minM50   11.947  5:013.32+3:22
7  Ronny TresonieHeille22.47minMse   11.851  5:043.29+3:33
8  Kurt de MuytDamma23.06minM50   11.688  5:083.25+3:52
9  Linda VermeulenSchoondijke23.11minVse   11.646  5:093.24+3:57
10  Jacques ZamanTerneuzen23.27minM55   11.514  5:133.20+4:13
11  Niek RijnbergZuidzande23.57minM50   11.273  5:193.13+4:43
12  Miriam van NoordenSchoondijke25.03minVse   10.778  5:342.99+5:49
13  Rini FenijnNieuwvliet25.08minM50   10.743  5:352.98+5:54
14  Leo DekkerZuidzande25.32minM50   10.574  5:402.94+6:18
15  Arjen LuteijnOostburg25.41minMse   10.513  5:422.92+6:27
16  Emma NotaRijswijk25.56minVse   10.411  5:462.89+6:42
17  Vincent KeijmelSchoondijke26.32minMse   10.176  5:542.83+7:18
18  Eric van NevelKoolkerke26.58minM50   10.012  6:002.78+7:44
19  Anne-Mie DepreitereMoerkerke27.06minV50   9.963  6:012.77+7:52
20  Katrien VervarckeOostkerke-Damme27.11minVse   9.933  6:022.76+7:57
21  Peter VerlindenSluiskil27.35minM60   9.789  6:082.72+8:21
22  Marc van WaesIJzendijke27.42minM70   9.747  6:092.71+8:28
23  Dorien VasseurOostburg27.44minVse   9.736  6:102.70+8:30
24  Michel de MeijerCadzand27.53minM50   9.683  6:122.69+8:39
25  Naomi MaasGroede28.02minVse   9.631  6:142.68+8:48
26  Ineke MorrelgemSluis28.03minVse   9.626  6:142.67+8:49
27  Enrico MaasGroede28.14minM50   9.563  6:162.66+9:00
28  Niek de RijkSchoondijke28.23minM50   9.513  6:182.64+9:09
29  Jacky DoomsSluiskil29.35minM50   9.127  6:342.54+10:21
30  Gisela NijsseOud-Sabbinge29.49minV50   9.055  6:382.52+10:35
31  Daisy van de VeldeOostburg30.08minVse   8.960  6:422.49+10:54
32  Marjolein de JongeBreskens30.36minVse   8.824  6:482.45+11:22
Mannen: 21 (65.63%) => M50=12 - M55=1 - M60=1 - M70=1 - Mse=6
Vrouwen: 11 (34.38%) => V50=2 - Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.36 seconden nodig om deze lijst met 51 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020