zondag 25 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Wemeldingeloop

Wemeldinge, zaterdag 19 september 2020 - Organisatie: AV'56
  Naam Ver/woonplaats Cat. Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Finish Km/u Min/km GAP
1. Patrick de Vos AV56 Man 00:41 04:42 04:54 04:55 15:12 19.7 3:02 --
2. Harmes Erwin Gonzalez Running Man 00:42 04:53 05:09 05:12 15:56 18.8 3:11 +44
3. Thomas Wulffraat Terneuzen Man 00:44 05:26 05:38 05:27 17:15 17.3 3:26 +2:03
4. Jesse Beijer Gonzalez Running Man 00:45 05:25 05:37 05:30 17:17 17.3 3:27 +2:05
5. Willem de Korte Aagtekerke Man 00:44 05:26 05:40 05:51 17:41 16.9 3:32 +2:29
6. Laurent van Nieuwenhuijze AV56 Man 00:46 05:37 05:45 05:36 17:44 16.9 3:32 +2:32
7. Johan Karelse AV56 Man 00:45 05:26 05:52 05:54 17:57 16.7 3:35 +2:45
8. Antoine Kunst Goes Man 00:46 05:35 05:52 05:57 18:10 16.5 3:37 +2:58
9. Niels Veldman SPADO Man 00:48 05:49 05:53 05:47 18:17 16.4 3:39 +3:05
10. Arjo Verhage Dynamica Man 00:48 05:42 05:56 05:59 18:25 16.2 3:40 +3:13
11. Jeroen Janse Kapelle Man 00:48 05:49 06:08 05:50 18:35 16.1 3:42 +3:23
12. Vincent Mulder Gonzalez Running Man 00:49 05:48 06:00 06:00 18:37 16.1 3:43 +3:25
13. Mark Van der Kooij s-heer Abtskerke Man 00:49 05:34 05:59 06:20 18:42 16.0 3:44 +3:30
14. Lion Baas Dynamica Man 00:49 05:57 06:02 05:59 18:47 15.9 3:45 +3:35
15. Wilko de Vos AV56 Man 00:47 05:36 06:09 06:22 18:54 15.8 3:46 +3:42
16. Ronald Geertse Serooskerke Man 00:53 06:02 06:05 05:56 18:56 15.8 3:47 +3:44
17. Koen Flipse CIFLA Man 00:49 05:58 06:10 06:12 19:09 15.6 3:49 +3:57
18. Leonard Simonse AV56 Man 00:48 05:53 06:19 06:22 19:22 15.5 3:52 +4:10
19. Rob van 't Veen AV56 Man 00:48 05:58 06:17 06:25 19:28 15.4 3:53 +4:16
20. Erik Maranus Gonzalez Running Man 00:49 06:07 06:23 06:15 19:34 15.3 3:54 +4:22
21. Ronald Aarts AV56 Man 00:51 06:10 06:20 06:16 19:37 15.2 3:55 +4:25
22. Noah Roels Breda Man 00:53 06:03 06:20 06:25 19:41 15.2 3:56 +4:29
23. Lydia Kleinjan Goes Vrouw 00:53 06:03 06:23 06:23 19:42 15.2 3:56 +4:30
24. Benjamin Moerenhout Biezelinge Man 00:49 06:04 06:22 06:31 19:46 15.1 3:57 +4:34
25. Jonah Aafjes AV56 Man 00:49 06:08 06:34 06:34 20:05 14.9 4:00 +4:53
26. Jaco Rip Scherpenisse Man 00:54 06:16 06:38 06:19 20:07 14.9 4:01 +4:55
27. Mark Huisson s-Gravenpolder Man 00:47 06:03 06:51 06:59 20:40 14.5 4:07 +5:28
28. Mirona van de Vrie Middelburg Vrouw 00:50 06:18 06:51 06:41 20:40 14.5 4:07 +5:28
29. Wendy Wijnstra-Slabbekoorn AV56 Vrouw 00:57 06:33 06:41 06:32 20:43 14.4 4:08 +5:31
30. Bart van Noorden AV56 Man 00:52 06:22 06:49 06:44 20:47 14.4 4:09 +5:35
31. Lizo Koppejan AV56 Man 00:57 06:32 06:42 06:46 20:57 14.3 4:11 +5:45
32. Esma Guigui AV56 Vrouw 01:02 06:28 06:42 06:45 20:57 14.3 4:11 +5:45
33. Michael de Wolf Loopgroep Aart Stigter Man 00:50 06:09 06:57 07:04 21:00 14.2 4:11 +5:48
34. Leon Vermeulen Wemeldinge Man 00:59 06:31 06:41 06:59 21:10 14.1 4:13 +5:58
35. Martin Pruijsers Dynamica Man 00:59 06:34 06:54 06:49 21:16 14.1 4:15 +6:04
36. Maurice Steketee Middelburg Man 01:02 06:29 06:56 06:57 21:24 14.0 4:16 +6:12
37. Esther de Koning AV56 Vrouw 00:59 06:41 06:53 06:53 21:26 14.0 4:17 +6:14
38. Chris Tramper Kapelle Man 01:04 06:40 06:58 06:59 21:41 13.8 4:20 +6:29
39. Martin de Regt AV56 Man 01:01 06:40 07:04 06:58 21:43 13.8 4:20 +6:31
40. Jasmijn van Dieren AV56 Vrouw 00:58 06:47 07:05 06:54 21:44 13.8 4:20 +6:32
41. Maurits de Feijter Kapelle Man 01:01 06:28 07:06 07:13 21:48 13.7 4:21 +6:36
42. Rene Goetheer AV56 Man 01:01 06:37 07:07 07:08 21:53 13.7 4:22 +6:41
43. Ron Dellebeke Dynamica Man 00:59 06:55 07:03 07:08 22:05 13.5 4:24 +6:53
44. Debbie Verstelle Goes Vrouw 01:00 06:46 07:11 07:13 22:10 13.5 4:25 +6:58
45. Laurelle Wagemaker AV56 Vrouw 01:00 06:36 07:14 07:26 22:16 13.4 4:27 +7:04
46. Marco Olivier Vlissingen Man 01:01 07:07 07:15 06:57 22:20 13.4 4:27 +7:08
47. Corien Nieuwenhuize AV56 Vrouw 01:04 07:01 07:16 07:01 22:22 13.4 4:28 +7:10
48. Albert Karstanje Middelburg Man 01:00 06:59 07:21 07:10 22:30 13.3 4:29 +7:18
49. Muriel Hofman AV56 Vrouw 01:01 07:05 07:16 07:08 22:30 13.3 4:29 +7:18
50. Fred Raaijmakers Diomedon Man 00:59 06:32 07:20 07:42 22:33 13.3 4:30 +7:21
51. Peter Klaus Hoogerheide Man 01:03 06:59 07:13 07:19 22:34 13.3 4:30 +7:22
52. Suzanne van Elsacker Gonzalez Running Vrouw 00:58 06:43 07:26 07:31 22:38 13.2 4:31 +7:26
53. Michael Vermaat Oost-Souburg Man 01:04 06:55 07:22 07:19 22:40 13.2 4:31 +7:28
54. Maroeska Ars AV56 Vrouw 00:59 06:57 07:24 07:28 22:48 13.1 4:33 +7:36
55. Kees van den Berk Roosendaal Man 01:00 07:06 07:22 07:21 22:49 13.1 4:33 +7:37
56. Johan De Vlieger Dynamica Man 01:01 07:05 07:28 07:29 23:03 13.0 4:36 +7:51
57. Annemarie Verschuure AV56 Vrouw 01:04 07:13 07:26 07:21 23:04 13.0 4:36 +7:52
58. Cees Kooman Loopgroep Aart Stigter Man 01:05 07:23 07:22 07:16 23:06 12.9 4:37 +7:54
59. Kees-Jan Verstrate Middelburg Man 00:54 06:41 07:41 08:04 23:20 12.8 4:39 +8:08
60. Melissa de leeuw Yerseke Vrouw 01:04 07:18 08:06 07:47 24:15 12.3 4:50 +9:03
61. Berry Simonse AV56 Man 01:03 07:17 08:07 07:49 24:16 12.3 4:51 +9:04
62. Pim de Jonge AV56 Man 01:10 07:40 07:58 07:45 24:33 12.2 4:54 +9:21
63. Joris Nijssen Kloetinge Man 01:10 07:40 08:03 07:44 24:37 12.1 4:55 +9:25
64. Edith van Dijke AV56 Vrouw 01:07 07:48 08:00 07:42 24:37 12.1 4:55 +9:25
65. Danny Ars Ovezande Man 01:13 07:49 07:58 07:37 24:37 12.1 4:55 +9:25
66. Michael Romijn Goes Man 01:31 07:50 07:44 07:34 24:39 12.1 4:55 +9:27
67. Bram Van Eenennaam Nieuw en Sint Joosland Man 01:21 07:49 07:53 07:38 24:41 12.1 4:56 +9:29
68. Annemiek Schouten Wemeldinge Vrouw 01:13 07:52 07:55 07:43 24:43 12.1 4:56 +9:31
69. William de Jonge Nieuwdorp Man 01:15 07:50 07:56 07:43 24:44 12.1 4:56 +9:32
70. John Guequierre Dynamica Man 01:15 07:56 07:54 07:40 24:45 12.1 4:56 +9:33
71. Johan Van de Koppel Kapelle Man 01:15 07:54 07:49 07:55 24:53 12.0 4:58 +9:41
72. Krista De Kam AV56 Vrouw 01:03 07:44 08:18 07:52 24:57 12.0 4:59 +9:45
73. Niels Van Kooten Wolphaartsdijk Man 01:14 07:53 07:57 07:55 24:59 12.0 4:59 +9:47
74. Ruben Sinke s-Gravenpolder Man 01:05 07:34 08:07 08:16 25:02 11.9 5:00 +9:50
75. Maaike Stet AV56 Vrouw 01:06 07:40 08:09 08:10 25:05 11.9 5:00 +9:53
76. Robert de Jonge AV56 Man 01:11 07:41 08:07 08:06 25:05 11.9 5:00 +9:53
77. Martijn Fraanje Wemeldinge Man 01:13 07:51 07:56 08:15 25:15 11.8 5:02 +10:03
78. Aart van Luijk Middelburg Man 01:14 07:48 07:59 08:16 25:17 11.8 5:03 +10:05
79. Hans Westveer AV56 Man 01:18 07:50 08:03 08:09 25:20 11.8 5:03 +10:08
80. Piet Beijer Middelburg Man 01:17 08:10 08:14 08:06 25:47 11.6 5:09 +10:35
81. Dorien Vervenne Wemeldinge Vrouw 01:14 07:51 08:13 08:45 26:03 11.5 5:12 +10:51
82. Jos Van Stee s-Gravenpolder Man 01:15 07:56 08:16 08:38 26:05 11.5 5:12 +10:53
83. Arthur Stijns Dynamica Man 01:14 08:16 08:28 08:41 26:39 11.2 5:19 +11:27
84. Wim Roose Loopgroep Aart Stigter Man 01:21 08:23 08:34 08:24 26:42 11.2 5:20 +11:30
85. Danielle Elenbaas Goes Vrouw 01:14 08:17 08:33 08:40 26:44 11.2 5:20 +11:32
86. Monica Schipper Goes Vrouw 01:24 08:12 08:41 08:58 27:15 11.0 5:26 +12:03
87. Rianne Kok Wemeldinge Vrouw 01:20 08:30 08:44 08:55 27:29 10.9 5:29 +12:17
88. Maurits de Feijter Kapelle Man 01:13 08:36 09:01 08:44 27:34 10.8 5:30 +12:22
89. Kristy Pauwels AV56 Vrouw 01:13 08:38 09:00 08:47 27:38 10.8 5:31 +12:26
90. Yolanda Krombeen AV56 Vrouw 01:14 08:35 09:00 08:54 27:43 10.8 5:32 +12:31
91. Maartje Nijssen AV56 Vrouw 01:13 08:36 09:00 09:04 27:53 10.7 5:34 +12:41
92. Annemieke van Vossen-Huisson s-Gravenpolder Vrouw 01:12 08:17 09:15 09:30 28:14 10.6 5:38 +13:02
93. Janneke Boutens Middelburg Vrouw 01:12 08:47 09:23 09:36 28:58 10.3 5:47 +13:46
94. Dirk Hooijer Wemeldinge Man 01:19 08:56 09:28 09:50 29:33 10.1 5:54 +14:21
95. Marjan van Wensen AV56 Vrouw 01:14 08:37 09:45 10:00 29:36 10.1 5:55 +14:24
96. Jacqueline Meijers AV56 Vrouw 01:12 08:38 09:49 10:30 30:09 9.9 6:01 +14:57
97. Miranda Op T Hof Kapelle Vrouw 01:15 09:23 10:18 10:03 30:59 9.6 6:11 +15:47
98. Veroni De leeuw van weenen Kapelle Vrouw 01:30 09:34 10:01 10:06 31:11 9.6 6:14 +15:59
99. Diana Koopman AV56 Vrouw 01:22 09:36 10:09 10:14 31:21 9.5 6:16 +16:09
100. Nellie Van Vossen AV56 Vrouw 01:29 09:23 10:33 10:32 31:57 9.3 6:23 +16:45
101. Marlies Jeremiasse AV56 Vrouw 01:25 09:09 11:10 10:19 32:03 9.3 6:24 +16:51
102. Eduard Schipper Goes Man 01:24 09:31 10:52 10:41 32:28 9.2 6:29 +17:16
103. Nina Schrier Wemeldinge Vrouw 01:30 09:55 10:41 10:41 32:47 9.1 6:33 +17:35
104. Jackelien Boot Kapelle Vrouw 01:35 10:02 10:28 10:46 32:51 9.1 6:34 +17:39
105. Theo Kootstra Waarde Man 01:37 10:00 10:30 11:08 33:15 9.0 6:38 +18:03
106. Mariska van de Meeberg Wemeldinge Vrouw 01:26 09:59 10:48 11:05 33:18 9.0 6:39 +18:06
107. Heleen de Vlieger Vlissingen Vrouw 01:29 10:25 12:19 13:49 38:02 7.8 7:36 +22:50
108. Chiel Sinke Krabbendijke Man 01:49 13:22 13:43 13:51 42:45 7.0 8:32 +27:33
Indien op of aanmerkingen met betrekking tot de uitslagen, graag uw reactie
mailen naar robbertmeeuwse@live.nl.

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
Atletiek Zeeland © 2020