dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

53e Massaloop

Oostkapelle, zaterdag 7 maart 2020 - Organisatie: Dynamica
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim van den Broeke (PR 46.21) Vlissingen54.39minMse   16.468  3:394.57545
2  Nick van den BleekenHoogerheide54.52minMse   16.403  3:394.56536
3  Peter Biewenga (PR)Middelburg56.05minMse   16.048  3:444.46488
4  Tim Pleijte (PR 46.43) Vlissingen56.08minMse   16.033  3:454.45486
5  Arjo Verhage (PR 56.45) Aagtekerke58.51minM50   15.293  3:554.25386
6  Wim van Sparrentak (PR 52.49) Sint Laurens59.29minM50   15.130  3:584.20364
7  Jostein Decorte (PR)Wolphaartsdijk1.02.31minM40   14.396  4:104.00269
8  Hans Verhaagen (PR 1.01.57) Goes1.02.35minM50   14.381  4:103.99267
9  Edward de Leng (PR 55.27) Koudekerke1.02.41minM55   14.358  4:113.99264
10  Carolien van de Kreeke (PR 1.00.30) Serooskerke1.03.01minV45   14.282  4:123.97481
11  Jonnathan Duinkerke (debuut) Kapelle-Biezelinge1.05.50minMse   13.671  4:233.80182
12  Rob van 't Veen (PR 1.00.17) Goes1.06.32minM40   13.527  4:263.76166
13  Manfred Scheiber (PR 1.03.32) Domburg1.07.06minMse   13.413  4:283.73153
14  Goos de Visser (debuut) Aagtekerke1.07.20minMse   13.366  4:293.71148
15  Bram Verhage (PR 58.39) Aagtekerke1.07.30minM55   13.333  4:303.70144
16  Ewald Provoost (PR 1.04.21) Biggekerke1.07.33minMse   13.323  4:303.70143
17  Jeroen de Nood (PR 1.01.23) Middelburg1.07.36minM35   13.314  4:303.70142
18  Robert-Jan Provoost (PR 1.06.09) Domburg1.07.43minMse   13.291  4:313.69140
19  Robert Sonke (PR)Middelburg1.08.39minM50   13.110  4:353.64121
20  Cor de Ridder (PR 1.07.45) Arnemuiden1.09.04minM45   13.031  4:363.62113
21  Jacques de GrootBergen op Zoom1.09.16minMse   12.993  4:373.61109
22  Marco DielemanMiddelharnis1.09.58minMse   12.863  4:403.5797
23  Quinten Kunst (debuut) Serooskerke1.10.32minMse   12.760  4:423.5487
24  Bas Daalmans (PR)Goes1.11.02minMse   12.670  4:443.5279
25  Leo Janse (PR 1.06.16) Middelburg1.12.32minMse   12.408  4:503.4557
26  Piet Ovaa (PR 1.11.35) Meliskerke1.13.07minMse   12.309  4:523.4250
27  Annet van de Kreke (PR)Oost-Souburg1.13.11minV50   12.298  4:533.42194
28  Wim Tabak (PR 1.11.30) Vlissingen1.13.13minM55   12.292  4:533.4149
29  Petra BruijsHoogerheide1.13.36minVse   12.228  4:543.40185
30  Rene Goetheer (PR 1.12.10) Wolphaartsdijk1.13.39minM50   12.220  4:553.3943
31  Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.14.02minM35   12.157  4:563.3839
32  Andre Lous (PR)Westkapelle1.14.50minMse   12.027  4:593.3431
33  Jurjen Swiers (PR 1.03.45) Vlissingen1.14.53minMse   12.019  5:003.3430
34  Ilona Harten (PR)Oost-Souburg1.14.56minV45   12.011  5:003.34157
35  Steven Houweling (PR)Vrouwenpolder1.15.02minMse   11.995  5:003.3329
36  Kees de Visser (PR 1.10.16) Aagtekerke1.15.32minM55   11.915  5:023.3124
37  Wouter Labrujere (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.16.16minMse   11.801  5:053.2818
38  Marije Besuijen (PR 1.14.07) Middelburg1.16.34minV40   11.754  5:063.27127
39  Marco van 't Westeinde (PR 1.07.45) Arnemuiden1.16.38minMse   11.744  5:073.2616
40  Henk van den Poel (PR 1.11.10) Westkapelle1.18.04minM65   11.529  5:123.207
41  Danny Ars (PR 1.16.09) Ovezande1.18.07minMse   11.521  5:123.207
42  Ronald Ridderbos (debuut) Middelburg1.18.22minMse   11.484  5:133.196
43  Wim de Jonge (PR 1.09.54) s-Heer Abtskerke1.18.34minM70   11.455  5:143.185
44  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.18.41minMse   11.438  5:153.185
45  Jon van Caspel (PR 1.01.48) Vlissingen1.20.30minM60   11.180  5:223.11-
46  Jannie de Vries (PR 1.16.55) Vlissingen1.21.12minV60   11.084  5:253.0858
47  Geesje Helleman (debuut) Middelburg1.21.26minVse   11.052  5:263.0755
48  Elbert Simonse (PR 1.12.34) Aagtekerke1.21.41minM40   11.018  5:273.06-
49  Ellie Spaans (PR)Goes1.21.59minV60   10.978  5:283.0549
50  Ad den Dekker (PR 1.16.36) Kapelle-Biezelinge1.22.01minMse   10.973  5:283.05-
51  Bill Stegers (debuut) Vlissingen1.22.20minMse   10.931  5:293.04-
52  Sjaak Baas (PR 1.08.50) Oost-Souburg1.22.34minMse   10.900  5:303.03-
53  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Westkapelle1.24.37minV50   10.636  5:382.9524
54  Bram van Eenennaam (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.25.39minMse   10.508  5:432.92-
55  Rainer BockDusseldorf1.26.05minMse   10.455  5:442.90-
56  Katja de Groes (debuut) Vrouwenpolder1.26.33minVse   10.399  5:462.8912
57  Jaap Janse (PR 1.13.53) Middelburg1.26.36minM70   10.393  5:462.89-
58  Frank van Boxtel (PR 1.18.51) Vlissingen1.27.06minM60   10.333  5:482.87-
59  Leen Tange (PR 1.26.01) Middelburg1.29.46minMse   10.026  5:592.78-
60  Esther Tange (debuut) Middelburg1.29.48minVse   10.022  5:592.781
61  Stefaan van GijselMerksplas1.29.58minMse   10.004  6:002.78-
62  Anna Korstanje (PR 1.29.45) Domburg1.31.16minVse   9.861  6:052.74-
63  Susanne Poelman (debuut) Domburg1.31.18minVse   9.858  6:052.74-
64  Martin Loeve (PR)Noordwelle1.37.35minMse   9.223  6:302.56-
65  Willem MuddeVogelzang1.39.22minMse   9.057  6:372.52-
Mannen: 52 (80%) => M35=2 - M40=3 - M45=1 - M50=5 - M55=4 - M60=2 - M65=1 - M70=2 - Mse=32
Vrouwen: 13 (20%) => V40=1 - V45=2 - V50=2 - V60=2 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Tim van den Broeke54:39Nick van den Bleeken54:52Peter Biewenga56:05Carolien van de Kreeke1:03:0165
2019Wouter Verstraate56:18Peter Biewenga57:31Michel Schrier57:51Carolien van de Kreeke1:03:1966
2018Huub van Noorden55:06Jorim de Boks59:16Arjo Verhage1:00:44Martine Lust1:13:1742
2017Joeri Versluis1:00:26Arjo Verhage1:01:19Tom van Wouwe1:01:27Petra Verhulst1:20:2368
2016Arjo Verhage1:01:37Bart de Visser1:03:32Ewald Provoost1:04:21Jenny de Nooijer1:14:4547
2015Adriaan Walhout53:48Wim van Sparrentak56:42Arjo Verhage57:48Carolien van de Kreeke1:03:2186

12.7 km

2014Erwin Harmes42:26Huub van Noorden45:15Ronnie Overgaauw45:32Monique Verschuure53:26117
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sebastiaan GremmenNijmegen37.09minMse   16.151  3:434.49448
2  Crum van den Linden (PR 35.18) Oost-Souburg37.20minMse   16.071  3:444.46437
3  Willem de Korte (PR 35.26) Aagtekerke39.31minMse   15.183  3:574.22320
4  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge39.52minM50   15.050  3:594.18303
5  Rene Jakobsen (PR 38.04) Middelburg41.09minM50   14.581  4:074.05245
6  Jan-Willem Florie (PR)Vlissingen41.20minM35   14.516  4:084.03237
7  Jos Gabrielse (PR 41.00) Middelburg41.41minMse   14.394  4:104.00222
8  Manfred van den Broeke (PR 41.16) Middelburg41.44minMse   14.377  4:103.99220
9  Sjef Goris (PR 40.53) Middelburg44.17minM55   13.549  4:263.76128
10  Jan HoppenbrouwersRijen44.26minMse   13.503  4:273.75123
11  Leo van den BergHuijbergen44.34minMse   13.463  4:273.74119
12  Rijndert van der Kolk (PR 43.29) Middelburg44.43minMse   13.418  4:283.73115
13  Wendy Wijnstra (PR)Kapelle-Biezelinge45.24minVse   13.216  4:323.67272
14  Michiel Bleijenbergh (PR 45.10) Middelburg45.53minMse   13.077  4:353.6383
15  Nathalie Slabbekoorn (PR)Kapelle-Biezelinge46.14minVse   12.978  4:373.60239
16  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke46.21minMse   12.945  4:383.6072
17  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen46.38minM55   12.866  4:403.5765
18  Casper Baas (PR 43.15) Middelburg46.44minM50   12.839  4:403.5763
19  Martin Koole (PR 43.40) Vlissingen47.00minMse   12.766  4:423.5557
20  Martin Pruijsers (PR 37.08) Middelburg47.09minM50   12.725  4:433.5354
21  Adrie van den Bosse (PR 43.42) Oostkapelle47.18minMse   12.685  4:443.5251
22  Paul NapOostkapelle47.27minMse   12.645  4:453.5148
23  Huib BimmelOostkapelle47.30minMse   12.632  4:453.5147
24  Leonard Maljaars (PR)Oostkapelle47.42minMse   12.579  4:463.4944
25  Maroeska Ars (PR 47.00) Goes48.07minV40   12.470  4:493.46173
26  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg48.16minM65   12.431  4:503.4534
27  Gert-Jan Ludikhuize (PR 44.59) Middelburg49.00minMse   12.245  4:543.4023
28  Ronnie Krocke (PR 44.05) Oost-Souburg49.05minM65   12.224  4:553.4022
29  Bert Daane (debuut) Grijpskerke49.23minMse   12.150  4:563.3718
30  Robin Welt (PR 45.53) Oost-Souburg49.36minMse   12.097  4:583.3616
31  Martin van der Schee (PR)Zierikzee49.39minMse   12.085  4:583.3615
32  Martin Geluk (PR)Kattendijke49.58minMse   12.008  5:003.3412
33  Andre Crucq (PR 43.23) Vlissingen50.12minM65   11.952  5:013.3210
34  Jaap BosOostkapelle50.14minMse   11.944  5:013.3210
35  William de Jonge (PR 43.48) Nieuwdorp50.17minM45   11.932  5:023.319
36  Jarco van de KetterijKloetinge51.43minMse   11.602  5:103.221
37  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden51.54minM45   11.561  5:113.211
38  Rene Cornelisse (PR 49.19) Vlissingen52.19minMse   11.469  5:143.19-
39  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke52.22minMse   11.458  5:143.18-
40  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg52.38minM45   11.400  5:163.17-
41  Corry de Schacht (PR 50.00) Oost-Souburg52.42minVse   11.385  5:163.1656
42  Dylan den Hartog (PR 51.55) Middelburg52.45minMse   11.374  5:173.16-
43  Ron de Wolf (PR 47.53) Oostkapelle52.50minMse   11.356  5:173.15-
44  John Guequierre (PR 33.40) Middelburg53.03minM65   11.310  5:183.14-
45  Ad Muller (PR)Goes53.32minMse   11.208  5:213.11-
46  Daniel Rouw (PR 53.19) Middelburg53.42minMse   11.173  5:223.10-
47  Johan van Gelder (PR 50.05) Middelburg54.36minMse   10.989  5:283.05-
48  Ron van Veen (PR 52.27) Middelburg55.01minMse   10.906  5:303.03-
49  Marcel Besuijen (PR 49.45) Middelburg55.07minMse   10.886  5:313.02-
50  Jan van HeugtenMeijel55.15minMse   10.860  5:323.02-
51  Jan-Willem Huiszoon (PR 46.25) Arnemuiden55.18minMse   10.850  5:323.01-
52  Mireille Huiszoon (debuut) Arnemuiden55.20minVse   10.843  5:323.0118
53  Jeroen Damman (debuut) Middelburg55.35minMse   10.795  5:343.00-
54  Matthijs Bode (PR 50.26) Biggekerke55.40minMse   10.778  5:342.99-
55  Pierre SteeghsMeijel55.44minMse   10.766  5:342.99-
56  Mariska Bomhof (debuut) Nieuw- en Sint Joosland55.46minVse   10.759  5:352.9914
57  Remke van Belzen (PR 54.00) Arnemuiden55.49minV45   10.749  5:352.9913
58  Jolanda van Keulen (PR 54.53) Middelburg55.51minVse   10.743  5:352.9813
59  Wim Witte (PR 50.09) Borssele56.14minM60   10.670  5:372.96-
60  Sonja Poppe (PR 55.38) Kamperland56.20minVse   10.651  5:382.969
61  Jorgen UnemaMiddelburg56.23minMse   10.641  5:382.96-
62  Anke Franse (PR 53.08) Vlissingen56.31minV55   10.616  5:392.958
63  Stefan van Rossum (debuut) Middelburg56.33minMse   10.610  5:392.95-
64  Kevin de Pagter (PR 33.34) Arnemuiden56.37minMse   10.598  5:402.94-
65  Arjan KooleVrouwenpolder56.41minMse   10.585  5:402.94-
66  Jeroen Hooijer (PR 54.41) Vlissingen56.55minMse   10.542  5:422.93-
67  Lydia Haze (PR 56.32) Middelburg57.07minVse   10.505  5:432.924
68  Peter HazeMiddelburg57.09minMse   10.499  5:432.92-
69  Arthur Stijns (PR 50.53) Oudelande57.11minM70   10.493  5:432.91-
70  Jan Euser (PR 53.11) Veere58.21minM65   10.283  5:502.86-
71  Dave Louws (PR 47.49) Middelburg58.28minMse   10.262  5:512.85-
72  Milou van der WeijdeVrouwenpolder58.32minVse   10.251  5:512.85-
73  Esther Coomans (PR)Domburg58.34minVse   10.245  5:512.85-
74  Janneke van den BoschMiddelburg58.40minVse   10.227  5:522.84-
75  Janneke Boutens (PR 55.12) Middelburg59.13minVse   10.132  5:552.81-
76  Michiel SchaapMiddelburg59.21minMse   10.110  5:562.81-
77  Domina Lous (PR)Westkapelle59.32minVse   10.078  5:572.80-
78  Marvin DaalhuizenAagtekerke59.35minMse   10.070  5:582.80-
79  Bianca Brasser (PR 56.50) Veere59.37minVse   10.064  5:582.80-
80  Cora SchrijenbergDomburg59.39minVse   10.059  5:582.79-
81  John Dekker (debuut) Middelburg59.40minMse   10.056  5:582.79-
82  Emmy van Caspel (PR 54.15) Vlissingen59.51minV65   10.025  5:592.78-
83  Beb Thijs (debuut) Middelburg59.53minVse   10.019  5:592.78-
84  Richard van RenswoudeOostkapelle1.00.13minMse   9.964  6:012.77-
85  Marjo Simons (PR 47.04) Grijpskerke1.00.39minV60   9.893  6:042.75-
86  Evelien de Wolf (PR 56.57) Oostkapelle1.00.50minVse   9.863  6:052.74-
87  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland1.00.58minM65   9.841  6:062.73-
88  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen1.01.40minVse   9.730  6:102.70-
89  Regina Verhage (PR 53.57) Aagtekerke1.01.43minV55   9.722  6:102.70-
90  Hans Reijnierse (debuut) Middelburg1.01.51minMse   9.701  6:112.69-
91  Els Gelok (PR 48.05) Vlissingen1.01.53minVse   9.696  6:112.69-
92  Sjoerd Wassink (PR 57.07) Vlissingen1.01.56minMse   9.688  6:122.69-
93  Yvonne Houweling (debuut) Goes1.02.05minVse   9.664  6:132.68-
94  Sebastian Nijssen (PR 54.35) Middelburg1.02.15minM45   9.639  6:142.68-
95  Stephanus Bostelaar (PR 53.30) Middelburg1.02.25minMse   9.613  6:152.67-
96  Lia van MiddelkoopSerooskerke1.02.49minVse   9.552  6:172.65-
97  Tea Tazelaar (PR 51.45) Middelburg1.02.52minV60   9.544  6:172.65-
98  Jack de Groote (debuut) Wilhelminadorp1.03.14minMse   9.489  6:192.64-
99  Robert-Jan GebuisPoortugaal1.03.28minMse   9.454  6:212.63-
100  Arjan Gebuis (PR)Oost-Souburg1.03.42minMse   9.419  6:222.62-
101  Benito Bostelaar (PR 38.52) Oost-Souburg1.03.53minM45   9.392  6:232.61-
102  Anoeska van NoortGoes1.04.01minVse   9.373  6:242.60-
103  Elvira Toubiana (debuut) s-Gravenpolder1.04.04minVse   9.365  6:242.60-
104  Hannie Peene (PR 54.58) Zoutelande1.06.08minVse   9.073  6:372.52-
105  Judith van de Bank (debuut) Oostkapelle1.06.11minVse   9.066  6:372.52-
106  Chantal Boonaerts (PR 1.04.40) Westkapelle1.06.40minVse   9.000  6:402.50-
107  Cynthia Janse (PR 59.39) Zierikzee1.08.29minV45   8.761  6:512.43-
108  Janine Heijboer (PR 55.32) Zierikzee1.08.31minVse   8.757  6:512.43-
109  Marleen Hozee (PR)Vlissingen1.08.35minVse   8.748  6:522.43-
Mannen: 73 (66.97%) => M35=1 - M45=5 - M50=4 - M55=2 - M60=1 - M65=6 - M70=1 - Mse=53
Vrouwen: 36 (33.03%) => V40=1 - V45=2 - V55=2 - V60=2 - V65=1 - Vse=28

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.832 seconden nodig om deze lijst met 174 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020