donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Bosbokkentrail

Westenschouwen, zondag 23 februari 2020 - Organisatie: Delta Sport
30 km >>> Zeeuws record staat met 1.35.30 vanaf 18-02-1990 op naam van Kim Reijnierse <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Martijn Blommaert (debuut) Middelburg2.14.57minMse   13.338  4:303.71258
2  Jeroen BergmansVoorburg2.16.42minMse   13.168  4:333.66236
3  Rene KuijsRotterdam2.17.23minMse   13.102  4:353.64228
4  Wim van Sparrentak (PR 1.54.35) Dynamica2.17.52minM50   13.056  4:363.63222
5  Paul JansenDe Lier2.25.29minMse   12.373  4:513.44141
6  Michel van den Bos (debuut) Delta Sport2.26.59minM55   12.246  4:543.40127
7  Jacco de BroekertKoudekerke2.28.27minMse   12.125  4:573.37115
8  Gert Van der Vinden (debuut) Dynamica2.28.32minM55   12.118  4:573.37114
9  Marius Besuijen (PR 2.15.00) AV'562.29.42minM55   12.024  4:593.34104
10  Ludolf Reijntjes (debuut) Delta Sport2.31.51minM55   11.854  5:043.2988
11  Bas Groothedde (debuut) Delta Sport2.32.17minMse   11.820  5:053.2884
12  Rob RiedijkRotterdam2.32.19minMse   11.817  5:053.2884
13  Leonie Ton (PR 2.07.25) Wissenkerke2.33.55minV45   11.695  5:083.25227
14  Frank Houweling (debuut) Goes2.35.15minM45   11.594  5:113.2264
15  Michel Bouwman (debuut) Delta Sport2.36.38minM45   11.492  5:133.1956
16  Benny Thuy (PR 2.22.31) Sint Jansteen2.38.33minM50   11.353  5:173.1545
17  Mart GoudzwaardHaarlemmermeer2.39.32minMse   11.283  5:193.1340
18  Vincent TulsAvantri2.40.36minMse   11.208  5:213.1135
19  Dennis ThuyEindhoven2.41.38minMse   11.136  5:233.0930
20  Barry van der Stel (debuut) Zierikzee2.43.55minMse   10.981  5:283.0521
21  Dennis StoutjesdijkRotterdam2.44.20minMse   10.953  5:293.0420
22  Erwin van der Linde (debuut) Vlissingen2.44.34minMse   10.938  5:293.0419
23  Arie FrankeLeidschendam2.45.08minMse   10.900  5:303.0317
24  Jan-Willem Florie (debuut) Vlissingen2.45.40minM35   10.865  5:313.0215
25  Marcel Kieboom (debuut) Delta Sport2.48.09minMse   10.705  5:362.978
26  Leo Dalebout (debuut) Dynamica2.49.28minM60   10.622  5:392.956
27  Ewald Provoost (debuut) Biggekerke2.49.51minMse   10.598  5:402.945
28  Marcel Sommeijer (debuut) Dynamica2.50.08minM50   10.580  5:402.945
29  Jan HeshofSteenbergen2.50.14minMse   10.574  5:402.944
30  Gerben Soethaert (debuut) Scheldesport2.51.02minM40   10.524  5:422.923
31  Robbie JobseKoudekerke2.51.30minMse   10.496  5:432.923
32  Frank JobseRotterdam2.51.34minMse   10.492  5:432.912
33  Marc de Groote (debuut) Middelburg2.52.18minMse   10.447  5:452.902
34  Remco van der VeldenSchiedam2.52.34minMse   10.431  5:452.901
35  Johan Lorier (debuut) Vlissingen2.52.44minM45   10.421  5:452.891
36  Frans DekkerMaasdijk2.53.13minMse   10.392  5:462.891
37  Leon Vermeulen (debuut) Wemeldinge2.53.15minMse   10.390  5:472.891
38  Rene KruisRotterdam2.53.55minMse   10.350  5:482.87-
39  Martine LustBrielle2.54.39minVse   10.306  5:492.8660
40  Rini Verwijs (debuut) Delta Sport2.56.16minMse   10.212  5:532.84-
41  Bas AnemaetLaag-Soeren2.56.59minMse   10.170  5:542.83-
42  Margot ThuyU-Track2.57.07minVse   10.163  5:542.8247
43  Leon Kloet (debuut) Arnemuiden2.57.18minMse   10.152  5:552.82-
44  Niels Veldman (debuut) Tholen2.57.57minM40   10.115  5:562.81-
45  Peter Kapperts-Gravenhage2.58.43minMse   10.072  5:572.80-
46  Erik StrabbingRotterdam3.01.51minMse   9.898  6:042.75-
47  Bart VeelersRotterdam3.01.53minMse   9.896  6:042.75-
48  Selena TemmermanStekene3.02.09minVse   9.882  6:042.7426
49  Frank Kooijmans-Gravenhage3.02.13minMse   9.878  6:042.74-
50  De VriesMalden3.02.15minMse   9.877  6:052.74-
51  Matthijs van de WeteringAV Gouda3.02.21minMse   9.871  6:052.74-
52  Rene zwartBruinisse3.03.09minMse   9.828  6:062.73-
53  Maarten van Kaam (debuut) Yerseke3.03.44minMse   9.797  6:072.72-
54  Ronald NieuwensteinPAC3.03.45minMse   9.796  6:082.72-
55  Arjan van StrienMiddelharnis3.04.06minMse   9.777  6:082.72-
56  Frenk van der VlietKoplopers3.06.06minMse   9.672  6:122.69-
57  Ties van ElstKoplopers3.06.07minMse   9.671  6:122.69-
58  Sven Buhmann (debuut) Kloosterzande3.06.50minMse   9.634  6:142.68-
59  Danny Dijke (debuut) Oost-Souburg3.07.02minMse   9.624  6:142.67-
60  Rob van der Beijl (debuut) Delta Sport3.07.55minM50   9.579  6:162.66-
61  Peter van den HeuvelDelta Sport3.07.58minMse   9.576  6:162.66-
62  André PruijssersLekkerkerk3.08.22minMse   9.556  6:172.65-
63  Danny van den HeuvelBarendrecht3.08.32minMse   9.547  6:172.65-
64  Isabelle HeemskerkRotterdam3.08.47minVse   9.535  6:182.658
65  Bas SchiettekatteZierikzee3.09.07minMse   9.518  6:182.64-
66  Han SmitRotterdam3.09.52minMse   9.480  6:202.63-
67  John van de WateringBergen op Zoom3.10.06minMse   9.469  6:202.63-
68  Marko Verkaart (debuut) Vlissingen3.10.24minMse   9.454  6:212.63-
69  Wessel MeelZevenbergen3.10.56minMse   9.427  6:222.62-
70  Ron DijkhuizenZoetermeer3.11.33minMse   9.397  6:232.61-
71  Gunther AertsKasterlee3.12.22minMse   9.357  6:252.60-
72  Rayman RuberHellevoetsluis3.13.24minMse   9.307  6:272.59-
73  Harry Smit (debuut) Burgh-Haamstede3.13.31minMse   9.302  6:272.58-
74  Kees-Jan Verstrate (debuut) Middelburg3.14.08minMse   9.272  6:282.58-
75  Kees van der Heijden (debuut) Dynamica3.14.10minM55   9.270  6:282.58-
76  Ingrid Koene (debuut) AV'563.14.45minV55   9.243  6:302.57-
77  Jean-Pierre Maas (debuut) Vlissingen3.15.01minMse   9.230  6:302.56-
78  Jan Bostelaar (ZR M70 + PR)Dynamica3.15.55minM70   9.188  6:322.55-
79  Esther van Sluijs (PR 3.10.17) AV'563.17.07minV45   9.132  6:342.54-
80  Lennard van Splunter (debuut) Goes3.17.11minMse   9.129  6:342.54-
81  Carolien van DijckLekkerkerk3.18.55minVse   9.049  6:382.51-
82  Anthony van den BergeVlissingen3.24.46minMse   8.790  6:502.44-
83  Eric de VoogdVlissingen3.24.47minMse   8.790  6:502.44-
84  Jael van den Oever (debuut) Vlissingen3.24.50minV45   8.788  6:502.44-
85  Jakobus Meulenberg (debuut) AV'563.25.41minM50   8.751  6:512.43-
86  Sven MertensBeerse3.26.04minMse   8.735  6:522.43-
87  Hans Corbijn (debuut) Oostkapelle3.26.40minM60   8.710  6:532.42-
88  Ellen van de MaagdenbergFortuna3.26.46minVse   8.705  6:542.42-
89  Jorien van den DoelFortuna3.26.48minVse   8.704  6:542.42-
90  Johan StruijsFortuna3.26.49minMse   8.703  6:542.42-
91  Tom van de Voorde (debuut) RKHAV3.27.00minM45   8.696  6:542.42-
92  Martin van der Schee (debuut) Zierikzee3.27.44minMse   8.665  6:552.41-
93  Nicole Serrarens (debuut) Sint Jansteen3.29.36minVse   8.588  6:592.39-
94  Hans den Boer (debuut) Nieuwdorp3.35.17minMse   8.361  7:112.32-
95  Hester De Broekert (debuut) Koudekerke3.35.57minVse   8.335  7:122.32-
96  Ton van Wageningen (debuut) Voorne Atletiek3.37.05minM70   8.292  7:142.30-
97  Esther SweerisVoorne Atletiek3.37.05minVse   8.292  7:142.30-
98  Domina Lous (debuut) Westkapelle3.40.21minVse   8.169  7:212.27-
99  Andre Lous (debuut) Westkapelle3.40.22minMse   8.168  7:212.27-
100  Richard Koops (debuut) Domburg3.40.25minMse   8.166  7:212.27-
101  Mirjam de Meij (debuut) Burgh-Haamstede3.40.27minVse   8.165  7:212.27-
102  Paul de WitSpado3.42.24minMse   8.094  7:252.25-
103  Marjan de SchipperDynamica3.42.25minVse   8.093  7:252.25-
104  Corné KlijnTaxandria Atletiek3.42.34minMse   8.087  7:252.25-
105  Rosanne AkkermansTHOR3.44.41minVse   8.011  7:292.23-
106  Nicole AkkermansAmsterdam3.44.42minVse   8.011  7:292.23-
107  Michel Meeuwse (debuut) Vlissingen3.47.31minMse   7.912  7:352.20-
108  Ruud SprongVlissingen3.47.38minMse   7.907  7:352.20-
109  Maico SalimansDinteloord3.55.02minMse   7.658  7:502.13-
110  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel3.56.01minMse   7.627  7:522.12-
111  Rudy Vande VeldeWachtebeke3.57.43minMse   7.572  7:552.10-
Mannen: 92 (82.88%) => M35=1 - M40=2 - M45=4 - M50=5 - M55=5 - M60=2 - M70=2 - Mse=71
Vrouwen: 19 (17.12%) => V45=3 - V55=1 - Vse=15
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 46.43) Vlissingen59.49minMse   15.046  3:594.18353
2  Yunis Stitan (PR 49.36) Delta Sport1.00.29minMse   14.880  4:024.13331
3  Edwin BosBarneveld1.04.49minMse   13.885  4:193.86207
4  Mitchell TeeuwDordrecht1.05.42minMse   13.699  4:233.81185
5  Erik Simon StrijkRoosendaal1.06.22minMse   13.561  4:253.77169
6  Henk BosBarneveld1.08.32minMse   13.132  4:343.65123
7  Sven Vermeulen (PR 58.27) Vlissingen1.09.56minM40   12.869  4:403.5797
8  Krispijn de Jonge (PR 1.03.28) Delta Sport1.11.04minM35   12.664  4:443.5279
9  Edwin van Alphen (PR 58.08) Dynamica1.14.36minM45   12.064  4:583.3533
10  René Jakobsen (PR 57.12) Dynamica1.16.32minM50   11.760  5:063.2716
11  Jan van DongenBurgh-Haamstede1.18.41minMse   11.438  5:153.185
12  Henk Lous (PR 1.02.11) Dynamica1.18.56minM60   11.402  5:163.174
13  Rutger BruninkElburg1.19.04minMse   11.383  5:163.163
14  Emma van Mourik (debuut) Delta Sport1.19.30minVse   11.321  5:183.1480
15  Piet van Mourik (PR 1.04.39) Delta Sport1.19.34minM55   11.311  5:183.142
16  Hans Stoutjesdijk (debuut) Zierikzee1.19.37minM35   11.304  5:183.142
17  Steef Berrevoets (PR 1.07.06) Delta Sport1.19.42minM50   11.292  5:193.142
18  Peter van WeltDelta Sport1.20.31minMse   11.178  5:223.10-
19  Ron HuizerAart Stigter1.21.06minMse   11.097  5:243.08-
20  Arjan van WestenbruggeOuwerkerk1.22.24minMse   10.922  5:303.03-
21  Arjan van AdrichemSteenbergen1.22.27minMse   10.916  5:303.03-
22  Paul van Meer (debuut) Grijpskerke1.22.49minMse   10.867  5:313.02-
23  Alex van MourikZierikzee1.22.50minMse   10.865  5:313.02-
24  Siebren GroenZwolle1.23.54minMse   10.727  5:362.98-
25  Bas Daalmans (PR 1.11.02) Goes1.24.08minMse   10.697  5:372.97-
26  Rian van den Broeke (PR 47.57) Vlissingen1.24.31minM55   10.649  5:382.96-
27  Nick Paulusse (PR 1.05.09) Oost-Souburg1.24.56minM45   10.597  5:402.94-
28  Robin van Welt (PR)Oost-Souburg1.25.20minMse   10.547  5:412.93-
29  Bob van Gent (PR 1.06.33) Heinkenszand1.26.29minMse   10.407  5:462.89-
30  Marcel Engel (PR 1.09.08) Delta Sport1.26.42minM50   10.381  5:472.88-
31  Jurjen Swiers (PR 1.03.45) Vlissingen1.27.18minMse   10.309  5:492.86-
32  Jacco van der PoelHeenvliet1.28.07minMse   10.214  5:522.84-
33  Theo Engel (PR 1.20.45) Delta Sport1.28.29minMse   10.171  5:542.83-
34  Martin Kempe (PR 1.21.45) Bruinisse1.29.10minM40   10.093  5:572.80-
35  Dennis de mareVlissingen1.29.54minMse   10.011  6:002.78-
36  Nous DavidseMiddelburg1.29.57minMse   10.006  6:002.78-
37  Maurice zwartHelmond1.29.59minMse   10.002  6:002.78-
38  Paul van der LeijHellevoetsluis1.30.39minMse   9.928  6:032.76-
39  Dennis van der linden (debuut) Vlissingen1.31.05minMse   9.881  6:042.74-
40  André Meijers (PR 1.04.11) AV'561.31.09minM50   9.874  6:052.74-
41  Ron verhaarKlaaswaal1.31.16minMse   9.861  6:052.74-
42  Renate de Reus (PR 1.15.14) Vlissingen1.31.20minVse   9.854  6:052.74-
43  Inge Marchand (PR 1.22.44) Burgh-Haamstede1.31.47minVse   9.806  6:072.72-
44  Arno Obbink (PR 1.18.44) Burgh-Haamstede1.31.50minMse   9.800  6:072.72-
45  Bart LauwersHelmond1.32.00minMse   9.783  6:082.72-
46  Co de Feijter (PR 1.06.25) Delta Sport1.32.03minM55   9.777  6:082.72-
47  Wim van dijke (PR 1.00.54) Vlissingen1.32.21minM55   9.746  6:092.71-
48  Jaap Flikweert (PR 1.17.10) Delta Sport1.32.34minM60   9.723  6:102.70-
49  Annet van de Kreke (PR 1.13.11) Dynamica1.32.36minV50   9.719  6:102.70-
50  Arco Melissant (debuut) Delta Sport1.32.39minM40   9.714  6:112.70-
51  Mark van OostrumIjsselstein1.32.49minMse   9.697  6:112.69-
52  Gert-Jan Ludikhuize (PR 1.19.14) Middelburg1.33.00minMse   9.677  6:122.69-
53  Michael LenzenWeurt1.33.08minMse   9.664  6:132.68-
54  Arma Kleinepier (PR 1.17.21) Middelburg1.33.13minV45   9.655  6:132.68-
55  Andy de la Combé (debuut) Vlissingen1.34.02minMse   9.571  6:162.66-
56  Bram VerwijsFlakkee1.34.44minMse   9.500  6:192.64-
57  Patrick KnijnenburgZierikzee1.35.40minMse   9.408  6:232.61-
58  André van den Hooven (PR 1.11.16) Oost-Souburg1.36.35minMse   9.318  6:262.59-
59  Maaike van VlietDen Haag1.37.05minVse   9.270  6:282.58-
60  Nienke BergmansVoorburg1.37.08minVse   9.266  6:292.57-
61  Anne StatemaSteenbergen Nb1.37.16minVse   9.253  6:292.57-
62  Chris Harincks-Gravenpolder1.37.32minMse   9.228  6:302.56-
63  Geert van NispenNijmegen1.38.03minMse   9.179  6:322.55-
64  Martin LugtenburgFlakkee1.38.24minMse   9.146  6:342.54-
65  Jeroen HogenbirkSliedrecht1.38.37minMse   9.126  6:342.54-
66  Gert kikOosterland1.39.03minMse   9.086  6:362.52-
67  Leon de Munnik (PR 1.05.52) Delta Sport1.39.06minM50   9.082  6:362.52-
68  René EvertsMiddelburg1.39.43minMse   9.026  6:392.51-
69  Evert KoksBornem1.39.54minMse   9.009  6:402.50-
70  Mahinder ChikoeriRotterdam1.40.02minMse   8.997  6:402.50-
71  Mirjam Kloet (PR 1.16.09) Arnemuiden1.40.15minVse   8.978  6:412.49-
72  Mariska de Kroo (PR 1.14.47) Nieuw- en Sint Joosland1.40.16minVse   8.976  6:412.49-
73  Jules van den Doel (debuut) Delta Sport1.40.19minM55   8.972  6:412.49-
74  Jon van Caspel (PR 1.01.48) Dynamica1.40.23minM60   8.966  6:422.49-
75  Frans van NoortNaaldwijk1.40.28minMse   8.958  6:422.49-
76  Daisy KruiminkBrielle1.40.32minVse   8.952  6:422.49-
77  Jesse VeenisSchiedam1.40.33minMse   8.951  6:422.49-
78  Renata GoudzwaardZierikzee1.40.51minVse   8.924  6:432.48-
79  Karlijn PadmosNieuwerkerk1.40.53minVse   8.921  6:442.48-
80  Miranda Zomer (debuut) Burgh-Haamstede1.40.55minVse   8.918  6:442.48-
81  Sebastiaan vander der WalPoortvliet1.40.57minMse   8.915  6:442.48-
82  Erik KleineVoorburg1.40.59minMse   8.912  6:442.48-
83  Edith de BruinLekkerkerk1.41.31minVse   8.866  6:462.46-
84  Andre Kramer (debuut) Yerseke1.41.34minMse   8.861  6:462.46-
85  Hans SuilenSommelsdijk1.41.36minMse   8.858  6:462.46-
86  Huib deurloo (debuut) Middelburg1.41.44minMse   8.847  6:472.46-
87  Ton NobelLekkerkerk1.41.47minMse   8.842  6:472.46-
88  Mirjam TulsLekkerkerk1.41.49minVse   8.839  6:472.46-
89  Hilleke BooijRotterdam1.41.50minVse   8.838  6:472.45-
90  Eric LegemaateDelta Sport1.41.52minMse   8.835  6:472.45-
91  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.41.54minM65   8.832  6:482.45-
92  Ron van Vliet (PR 1.18.19) Vlissingen1.42.13minMse   8.805  6:492.45-
93  Danielle Mook (PR 1.26.03) Burgh-Haamstede1.42.28minVse   8.783  6:502.44-
94  Richard de Vlaam (PR 1.31.12) Delta Sport1.42.46minMse   8.758  6:512.43-
95  Joke JacobsKessel-Lo1.43.00minVse   8.738  6:522.43-
96  Bart Vanden BoschHolsbeek1.43.01minMse   8.736  6:522.43-
97  Ronald NuijtenDordrecht1.43.04minMse   8.732  6:522.43-
98  Bart FraipontsBergen op Zoom1.43.11minMse   8.722  6:532.42-
99  Mariska Bomhof (debuut) Nieuw- en Sint Joosland1.43.12minVse   8.721  6:532.42-
100  Ilonka de Vlaam (PR 1.34.55) Delta Sport1.43.21minV45   8.708  6:532.42-
101  Jacqueline KafoeDelta Sport1.43.24minVse   8.704  6:542.42-
102  Ruud de BreijZwijndrecht1.43.36minMse   8.687  6:542.41-
103  Joep JolBrouwershaven1.44.17minMse   8.630  6:572.40-
104  Janneke RuitenbeekBrouwershaven1.44.19minVse   8.628  6:572.40-
105  Mariette van Vliet (PR 1.19.42) Vlissingen1.44.36minVse   8.604  6:582.39-
106  Rainier Zweep (PR 1.34.10) Kamperland1.44.38minMse   8.601  6:592.39-
107  Frank van Boxtel (PR 1.18.51) Dynamica1.45.01minM60   8.570  7:002.38-
108  Piet Jobse (PR 1.23.52) Koudekerke1.45.48minMse   8.507  7:032.36-
109  Gerry Trimpe (PR 1.26.20) Middelburg1.46.04minV40   8.485  7:042.36-
110  Sylvia Glerum (PR 1.21.11) Delta Sport1.46.35minV45   8.444  7:062.35-
111  Annette de botTHOR1.47.27minVse   8.376  7:102.33-
112  Ernesta Verburg (debuut) Dreischor1.47.40minVse   8.359  7:112.32-
113  Daniella Evers (PR 1.20.28) Middelburg1.47.48minV40   8.349  7:112.32-
114  John Pleijte (PR 1.17.43) Vlissingen1.47.49minMse   8.348  7:112.32-
115  Michiel HollanderArnhem1.48.02minMse   8.331  7:122.31-
116  Corine PootArnhem1.48.05minVse   8.327  7:122.31-
117  Matthieu van IJserlooMiddelburg1.48.31minMse   8.294  7:142.30-
118  Lian ZorgeZierikzee1.48.37minVse   8.286  7:142.30-
119  Miranda Kwakkelaar (PR 1.26.56) Middelburg1.50.42minV40   8.130  7:232.26-
120  Lianne Wijsman (PR 1.27.52) Delta Sport1.51.17minV50   8.087  7:252.25-
121  JanMark CransOostvoorne1.51.28minMse   8.074  7:262.24-
122  Esther OldenburgerBrielle1.51.40minVse   8.060  7:272.24-
123  Andre van MeerkerkKloetinge1.51.45minMse   8.054  7:272.24-
124  Katinka Schotanus (debuut) Kloetinge1.51.47minVse   8.051  7:272.24-
125  Heleen van der LindenPAC1.52.04minVse   8.031  7:282.23-
126  Martin Loeve (PR 1.37.35) Noordwelle1.53.22minMse   7.939  7:332.21-
127  Cora VerheijAbbenbroek1.54.22minVse   7.869  7:372.19-
128  Andre BrusseFortuna1.54.32minMse   7.858  7:382.18-
129  Dick AnholtsDedemsvaart1.54.54minMse   7.833  7:402.18-
130  Connie Huibregtse (PR 1.20.42) Delta Sport1.54.55minV50   7.832  7:402.18-
131  Jacqueline Meijers (PR 1.25.20) AV'561.55.07minV45   7.818  7:402.17-
132  Josien van WaardeMiddelburg1.55.52minVse   7.768  7:432.16-
133  Liesbet PeetersKasterlee1.56.02minVse   7.756  7:442.15-
134  Adrie van Bavel (PR 1.35.17) Delta Sport1.56.03minM55   7.755  7:442.15-
135  Marianne zwartHelmond1.56.41minVse   7.713  7:472.14-
136  Mariëlle LauwersHelmond1.56.43minVse   7.711  7:472.14-
137  Ieke de Jonges-Gravenhage1.57.48minVse   7.640  7:512.12-
138  Joke van PaassenRockanje1.58.00minVse   7.627  7:522.12-
139  Mireille van der VeerBrielle1.58.02minVse   7.625  7:522.12-
140  Ron ZoeteweijVoorne Atletiek1.58.17minMse   7.609  7:532.11-
141  Wim GoudswaardPuttershoek1.58.32minMse   7.593  7:542.11-
142  Sylvia VerkaartKapelle-Biezelinge1.58.33minVse   7.592  7:542.11-
143  Bram Bruijnes (PR 1.25.52) Goes1.59.04minMse   7.559  7:562.10-
144  Lenneke Ruijsink (PR 1.23.35) AV'561.59.06minV35   7.557  7:562.10-
145  Nicole EhbelSteenbergen1.59.16minVse   7.546  7:572.10-
146  Laila HeshofSteenbergen1.59.18minVse   7.544  7:572.10-
147  Marleen VerboomDelta Sport1.59.20minVse   7.542  7:572.09-
148  Mandy BootsmaStrijen2.00.16minVse   7.483  8:012.08-
149  Sander van DoornVeldhoven2.01.17minMse   7.421  8:052.06-
150  Debora Hampel- van KapelOud-Vossemeer2.01.24minVse   7.414  8:062.06-
151  Janneke van WestenSint Philipsland2.01.29minVse   7.408  8:062.06-
152  Petra van den Doel (PR 1.25.19) Zierikzee2.02.41minV50   7.336  8:112.04-
153  Henk EhbelSteenbergen2.03.40minMse   7.278  8:152.02-
154  Jolanda ter SteegeDinteloord2.03.42minVse   7.276  8:152.02-
155  Marleen Hozee (debuut) Vlissingen2.03.52minVse   7.266  8:152.02-
156  Cynthia Janse (PR 1.30.56) Delta Sport2.03.54minV45   7.264  8:162.02-
157  Esther Brouwer (PR 1.29.26) Vlissingen2.04.46minVse   7.213  8:192.00-
158  Regine Boogert (PR 1.24.46) Middelburg2.04.48minVse   7.212  8:192.00-
159  Miriam BijlZuid-Beijerland2.04.51minVse   7.209  8:192.00-
160  Mariel KersDordrecht2.18.43minVse   6.488  9:151.80-
161  Pippi LangkousScharendijke2.23.26minVse   6.275  9:341.74-
162  Monique CoppejansNieuwdorp2.33.34minVse   5.861  0:141.63-
Mannen: 98 (60.49%) => M35=2 - M40=3 - M45=2 - M50=5 - M55=6 - M60=4 - M65=1 - Mse=75
Vrouwen: 64 (39.51%) => V35=1 - V40=3 - V45=5 - V50=4 - Vse=51

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.138 seconden nodig om deze lijst met 273 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020