vrijdag 10 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Bosbokkentrail

Westenschouwen, zondag 23 februari 2020 - Organisatie: Delta Sport
30 km >>> Zeeuws record staat met 1.35.30 vanaf 18-02-1990 op naam van Kim Reijnierse <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Martijn Blommaert (debuut) Middelburg2.14.57minMse   13.338  4:303.71258
2  Jeroen BergmansVoorburg2.16.42minMse   13.168  4:333.66236
3  Rene KuijsRotterdam2.17.23minMse   13.102  4:353.64228
4  Wim van Sparrentak (PR 1.54.35) Dynamica2.17.52minM50   13.056  4:363.63222
5  Paul JansenDe Lier2.25.29minMse   12.373  4:513.44141
6  Michel van den Bos (debuut) Delta Sport2.26.59minM55   12.246  4:543.40127
7  Jacco de BroekertKoudekerke2.28.27minMse   12.125  4:573.37115
8  Gert Van der Vinden (debuut) Dynamica2.28.32minM55   12.118  4:573.37114
9  Marius Besuijen (PR 2.15.00) AV'562.29.42minM55   12.024  4:593.34104
10  Ludolf Reijntjes (debuut) Delta Sport2.31.51minM55   11.854  5:043.2988
11  Bas Groothedde (debuut) Delta Sport2.32.17minMse   11.820  5:053.2884
12  Rob RiedijkRotterdam2.32.19minMse   11.817  5:053.2884
13  Leonie Ton (PR 2.07.25) Wissenkerke2.33.55minV45   11.695  5:083.25227
14  Frank Houweling (debuut) Goes2.35.15minM45   11.594  5:113.2264
15  Michel Bouwman (debuut) Delta Sport2.36.38minM45   11.492  5:133.1956
16  Benny Thuy (PR 2.22.31) Sint Jansteen2.38.33minM50   11.353  5:173.1545
17  Mart GoudzwaardHaarlemmermeer2.39.32minMse   11.283  5:193.1340
18  Vincent TulsAvantri2.40.36minMse   11.208  5:213.1135
19  Dennis ThuyEindhoven2.41.38minMse   11.136  5:233.0930
20  Barry van der Stel (debuut) Zierikzee2.43.55minMse   10.981  5:283.0521
21  Dennis StoutjesdijkRotterdam2.44.20minMse   10.953  5:293.0420
22  Erwin van der Linde (debuut) Vlissingen2.44.34minMse   10.938  5:293.0419
23  Arie FrankeLeidschendam2.45.08minMse   10.900  5:303.0317
24  Jan-Willem Florie (debuut) Vlissingen2.45.40minM35   10.865  5:313.0215
25  Marcel Kieboom (debuut) Delta Sport2.48.09minMse   10.705  5:362.978
26  Leo Dalebout (debuut) Dynamica2.49.28minM60   10.622  5:392.956
27  Ewald Provoost (debuut) Biggekerke2.49.51minMse   10.598  5:402.945
28  Marcel Sommeijer (debuut) Dynamica2.50.08minM50   10.580  5:402.945
29  Jan HeshofSteenbergen2.50.14minMse   10.574  5:402.944
30  Gerben Soethaert (debuut) Scheldesport2.51.02minM40   10.524  5:422.923
31  Robbie JobseKoudekerke2.51.30minMse   10.496  5:432.923
32  Frank JobseRotterdam2.51.34minMse   10.492  5:432.912
33  Marc de Groote (debuut) Middelburg2.52.18minMse   10.447  5:452.902
34  Remco van der VeldenSchiedam2.52.34minMse   10.431  5:452.901
35  Johan Lorier (debuut) Vlissingen2.52.44minM45   10.421  5:452.891
36  Frans DekkerMaasdijk2.53.13minMse   10.392  5:462.891
37  Leon Vermeulen (debuut) Wemeldinge2.53.15minMse   10.390  5:472.891
38  Rene KruisRotterdam2.53.55minMse   10.350  5:482.87-
39  Martine LustBrielle2.54.39minVse   10.306  5:492.8660
40  Rini Verwijs (debuut) Delta Sport2.56.16minMse   10.212  5:532.84-
41  Bas AnemaetLaag-Soeren2.56.59minMse   10.170  5:542.83-
42  Margot ThuyU-Track2.57.07minVse   10.163  5:542.8247
43  Leon Kloet (debuut) Arnemuiden2.57.18minMse   10.152  5:552.82-
44  Niels Veldman (debuut) Tholen2.57.57minM40   10.115  5:562.81-
45  Peter Kapperts-Gravenhage2.58.43minMse   10.072  5:572.80-
46  Erik StrabbingRotterdam3.01.51minMse   9.898  6:042.75-
47  Bart VeelersRotterdam3.01.53minMse   9.896  6:042.75-
48  Selena TemmermanStekene3.02.09minVse   9.882  6:042.7426
49  Frank Kooijmans-Gravenhage3.02.13minMse   9.878  6:042.74-
50  De VriesMalden3.02.15minMse   9.877  6:052.74-
51  Matthijs van de WeteringAV Gouda3.02.21minMse   9.871  6:052.74-
52  Rene zwartBruinisse3.03.09minMse   9.828  6:062.73-
53  Maarten van Kaam (debuut) Yerseke3.03.44minMse   9.797  6:072.72-
54  Ronald NieuwensteinPAC3.03.45minMse   9.796  6:082.72-
55  Arjan van StrienMiddelharnis3.04.06minMse   9.777  6:082.72-
56  Frenk van der VlietKoplopers3.06.06minMse   9.672  6:122.69-
57  Ties van ElstKoplopers3.06.07minMse   9.671  6:122.69-
58  Sven Buhmann (debuut) Kloosterzande3.06.50minMse   9.634  6:142.68-
59  Danny Dijke (debuut) Oost-Souburg3.07.02minMse   9.624  6:142.67-
60  Rob van der Beijl (debuut) Delta Sport3.07.55minM50   9.579  6:162.66-
61  Peter van den HeuvelDelta Sport3.07.58minMse   9.576  6:162.66-
62  André PruijssersLekkerkerk3.08.22minMse   9.556  6:172.65-
63  Danny van den HeuvelBarendrecht3.08.32minMse   9.547  6:172.65-
64  Isabelle HeemskerkRotterdam3.08.47minVse   9.535  6:182.658
65  Bas SchiettekatteZierikzee3.09.07minMse   9.518  6:182.64-
66  Han SmitRotterdam3.09.52minMse   9.480  6:202.63-
67  John van de WateringBergen op Zoom3.10.06minMse   9.469  6:202.63-
68  Marko Verkaart (debuut) Vlissingen3.10.24minMse   9.454  6:212.63-
69  Wessel MeelZevenbergen3.10.56minMse   9.427  6:222.62-
70  Ron DijkhuizenZoetermeer3.11.33minMse   9.397  6:232.61-
71  Gunther AertsKasterlee3.12.22minMse   9.357  6:252.60-
72  Rayman RuberHellevoetsluis3.13.24minMse   9.307  6:272.59-
73  Harry Smit (debuut) Burgh-Haamstede3.13.31minMse   9.302  6:272.58-
74  Kees-Jan Verstrate (debuut) Middelburg3.14.08minMse   9.272  6:282.58-
75  Kees van der Heijden (debuut) Dynamica3.14.10minM55   9.270  6:282.58-
76  Ingrid Koene (debuut) AV'563.14.45minV55   9.243  6:302.57-
77  Jean-Pierre Maas (debuut) Vlissingen3.15.01minMse   9.230  6:302.56-
78  Jan Bostelaar (ZR M70 + PR)Dynamica3.15.55minM70   9.188  6:322.55-
79  Esther van Sluijs (PR 3.10.17) AV'563.17.07minV45   9.132  6:342.54-
80  Lennard van Splunter (debuut) Goes3.17.11minMse   9.129  6:342.54-
81  Carolien van DijckLekkerkerk3.18.55minVse   9.049  6:382.51-
82  Anthony van den BergeVlissingen3.24.46minMse   8.790  6:502.44-
83  Eric de VoogdVlissingen3.24.47minMse   8.790  6:502.44-
84  Jael van den Oever (debuut) Vlissingen3.24.50minV45   8.788  6:502.44-
85  Jakobus Meulenberg (debuut) AV'563.25.41minM50   8.751  6:512.43-
86  Sven MertensBeerse3.26.04minMse   8.735  6:522.43-
87  Hans Corbijn (debuut) Oostkapelle3.26.40minM60   8.710  6:532.42-
88  Ellen van de MaagdenbergFortuna3.26.46minVse   8.705  6:542.42-
89  Jorien van den DoelFortuna3.26.48minVse   8.704  6:542.42-
90  Johan StruijsFortuna3.26.49minMse   8.703  6:542.42-
91  Tom van de Voorde (debuut) RKHAV3.27.00minM45   8.696  6:542.42-
92  Martin van der Schee (debuut) Zierikzee3.27.44minMse   8.665  6:552.41-
93  Nicole Serrarens (debuut) Sint Jansteen3.29.36minVse   8.588  6:592.39-
94  Hans den Boer (debuut) Nieuwdorp3.35.17minMse   8.361  7:112.32-
95  Hester De Broekert (debuut) Koudekerke3.35.57minVse   8.335  7:122.32-
96  Ton van Wageningen (debuut) Voorne Atletiek3.37.05minM70   8.292  7:142.30-
97  Esther SweerisVoorne Atletiek3.37.05minVse   8.292  7:142.30-
98  Domina Lous (debuut) Westkapelle3.40.21minVse   8.169  7:212.27-
99  Andre Lous (debuut) Westkapelle3.40.22minMse   8.168  7:212.27-
100  Richard Koops (debuut) Domburg3.40.25minMse   8.166  7:212.27-
101  Mirjam de Meij (debuut) Burgh-Haamstede3.40.27minVse   8.165  7:212.27-
102  Paul de WitSpado3.42.24minMse   8.094  7:252.25-
103  Marjan de SchipperDynamica3.42.25minVse   8.093  7:252.25-
104  Corné KlijnTaxandria Atletiek3.42.34minMse   8.087  7:252.25-
105  Rosanne AkkermansTHOR3.44.41minVse   8.011  7:292.23-
106  Nicole AkkermansAmsterdam3.44.42minVse   8.011  7:292.23-
107  Michel Meeuwse (debuut) Vlissingen3.47.31minMse   7.912  7:352.20-
108  Ruud SprongVlissingen3.47.38minMse   7.907  7:352.20-
109  Maico SalimansDinteloord3.55.02minMse   7.658  7:502.13-
110  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel3.56.01minMse   7.627  7:522.12-
111  Rudy Vande VeldeWachtebeke3.57.43minMse   7.572  7:552.10-
Mannen: 92 (82.88%) => M35=1 - M40=2 - M45=4 - M50=5 - M55=5 - M60=2 - M70=2 - Mse=71
Vrouwen: 19 (17.12%) => V45=3 - V55=1 - Vse=15
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 46.43) Vlissingen59.49minMse   15.046  3:594.18353
2  Yunis Stitan (PR 49.36) Delta Sport1.00.29minMse   14.880  4:024.13331
3  Edwin BosBarneveld1.04.49minMse   13.885  4:193.86207
4  Mitchell TeeuwDordrecht1.05.42minMse   13.699  4:233.81185
5  Erik Simon StrijkRoosendaal1.06.22minMse   13.561  4:253.77169
6  Henk BosBarneveld1.08.32minMse   13.132  4:343.65123
7  Sven Vermeulen (PR 58.27) Vlissingen1.09.56minM40   12.869  4:403.5797
8  Krispijn de Jonge (PR 1.03.28) Delta Sport1.11.04minM35   12.664  4:443.5279
9  Edwin van Alphen (PR 58.08) Dynamica1.14.36minM45   12.064  4:583.3533
10  René Jakobsen (PR 57.12) Dynamica1.16.32minM50   11.760  5:063.2716
11  Jan van DongenBurgh-Haamstede1.18.41minMse   11.438  5:153.185
12  Henk Lous (PR 1.02.11) Dynamica1.18.56minM60   11.402  5:163.174
13  Rutger BruninkElburg1.19.04minMse   11.383  5:163.163
14  Emma van Mourik (debuut) Delta Sport1.19.30minVse   11.321  5:183.1480
15  Piet van Mourik (PR 1.04.39) Delta Sport1.19.34minM55   11.311  5:183.142
16  Hans Stoutjesdijk (debuut) Zierikzee1.19.37minM35   11.304  5:183.142
17  Steef Berrevoets (PR 1.07.06) Delta Sport1.19.42minM50   11.292  5:193.142
18  Peter van WeltDelta Sport1.20.31minMse   11.178  5:223.10-
19  Ron HuizerAart Stigter1.21.06minMse   11.097  5:243.08-
20  Arjan van WestenbruggeOuwerkerk1.22.24minMse   10.922  5:303.03-
21  Arjan van AdrichemSteenbergen1.22.27minMse   10.916  5:303.03-
22  Paul van Meer (debuut) Grijpskerke1.22.49minMse   10.867  5:313.02-
23  Alex van MourikZierikzee1.22.50minMse   10.865  5:313.02-
24  Siebren GroenZwolle1.23.54minMse   10.727  5:362.98-
25  Bas Daalmans (PR 1.11.02) Goes1.24.08minMse   10.697  5:372.97-
26  Rian van den Broeke (PR 47.57) Vlissingen1.24.31minM55   10.649  5:382.96-
27  Nick Paulusse (PR 1.05.09) Oost-Souburg1.24.56minM45   10.597  5:402.94-
28  Robin van Welt (PR)Oost-Souburg1.25.20minMse   10.547  5:412.93-
29  Bob van Gent (PR 1.06.33) Heinkenszand1.26.29minMse   10.407  5:462.89-
30  Marcel Engel (PR 1.09.08) Delta Sport1.26.42minM50   10.381  5:472.88-
31  Jurjen Swiers (PR 1.03.45) Vlissingen1.27.18minMse   10.309  5:492.86-
32  Jacco van der PoelHeenvliet1.28.07minMse   10.214  5:522.84-
33  Theo Engel (PR 1.20.45) Delta Sport1.28.29minMse   10.171  5:542.83-
34  Martin Kempe (PR 1.21.45) Bruinisse1.29.10minM40   10.093  5:572.80-
35  Dennis de mareVlissingen1.29.54minMse   10.011  6:002.78-
36  Nous DavidseMiddelburg1.29.57minMse   10.006  6:002.78-
37  Maurice zwartHelmond1.29.59minMse   10.002  6:002.78-
38  Paul van der LeijHellevoetsluis1.30.39minMse   9.928  6:032.76-
39  Dennis van der linden (debuut) Vlissingen1.31.05minMse   9.881  6:042.74-
40  André Meijers (PR 1.04.11) AV'561.31.09minM50   9.874  6:052.74-
41  Ron verhaarKlaaswaal1.31.16minMse   9.861  6:052.74-
42  Renate de Reus (PR 1.15.14) Vlissingen1.31.20minVse   9.854  6:052.74-
43  Inge Marchand (PR 1.22.44) Burgh-Haamstede1.31.47minVse   9.806  6:072.72-
44  Arno Obbink (PR 1.18.44) Burgh-Haamstede1.31.50minMse   9.800  6:072.72-
45  Bart LauwersHelmond1.32.00minMse   9.783  6:082.72-
46  Co de Feijter (PR 1.06.25) Delta Sport1.32.03minM55   9.777  6:082.72-
47  Wim van dijke (PR 1.00.54) Vlissingen1.32.21minM55   9.746  6:092.71-
48  Jaap Flikweert (PR 1.17.10) Delta Sport1.32.34minM60   9.723  6:102.70-
49  Annet van de Kreke (PR 1.13.11) Dynamica1.32.36minV50   9.719  6:102.70-
50  Arco Melissant (debuut) Delta Sport1.32.39minM40   9.714  6:112.70-
51  Mark van OostrumIjsselstein1.32.49minMse   9.697  6:112.69-
52  Gert-Jan Ludikhuize (PR 1.19.14) Middelburg1.33.00minMse   9.677  6:122.69-
53  Michael LenzenWeurt1.33.08minMse   9.664  6:132.68-
54  Arma Kleinepier (PR 1.17.21) Middelburg1.33.13minV45   9.655  6:132.68-
55  Andy de la Combé (debuut) Vlissingen1.34.02minMse   9.571  6:162.66-
56  Bram VerwijsFlakkee1.34.44minMse   9.500  6:192.64-
57  Patrick KnijnenburgZierikzee1.35.40minMse   9.408  6:232.61-
58  André van den Hooven (PR 1.11.16) Oost-Souburg1.36.35minMse   9.318  6:262.59-
59  Maaike van VlietDen Haag1.37.05minVse   9.270  6:282.58-
60  Nienke BergmansVoorburg1.37.08minVse   9.266  6:292.57-
61  Anne StatemaSteenbergen Nb1.37.16minVse   9.253  6:292.57-
62  Chris Harincks-Gravenpolder1.37.32minMse   9.228  6:302.56-
63  Geert van NispenNijmegen1.38.03minMse   9.179  6:322.55-
64  Martin LugtenburgFlakkee1.38.24minMse   9.146  6:342.54-
65  Jeroen HogenbirkSliedrecht1.38.37minMse   9.126  6:342.54-
66  Gert kikOosterland1.39.03minMse   9.086  6:362.52-
67  Leon de Munnik (PR 1.05.52) Delta Sport1.39.06minM50   9.082  6:362.52-
68  René EvertsMiddelburg1.39.43minMse   9.026  6:392.51-
69  Evert KoksBornem1.39.54minMse   9.009  6:402.50-
70  Mahinder ChikoeriRotterdam1.40.02minMse   8.997  6:402.50-
71  Mirjam Kloet (PR 1.16.09) Arnemuiden1.40.15minVse   8.978  6:412.49-
72  Mariska de Kroo (PR 1.14.47) Nieuw- en Sint Joosland1.40.16minVse   8.976  6:412.49-
73  Jules van den Doel (debuut) Delta Sport1.40.19minM55   8.972  6:412.49-
74  Jon van Caspel (PR 1.01.48) Dynamica1.40.23minM60   8.966  6:422.49-
75  Frans van NoortNaaldwijk1.40.28minMse   8.958  6:422.49-
76  Daisy KruiminkBrielle1.40.32minVse   8.952  6:422.49-
77  Jesse VeenisSchiedam1.40.33minMse   8.951  6:422.49-
78  Renata GoudzwaardZierikzee1.40.51minVse   8.924  6:432.48-
79  Karlijn PadmosNieuwerkerk1.40.53minVse   8.921  6:442.48-
80  Miranda Zomer (debuut) Burgh-Haamstede1.40.55minVse   8.918  6:442.48-
81  Sebastiaan vander der WalPoortvliet1.40.57minMse   8.915  6:442.48-
82  Erik KleineVoorburg1.40.59minMse   8.912  6:442.48-
83  Edith de BruinLekkerkerk1.41.31minVse   8.866  6:462.46-
84  Andre Kramer (debuut) Yerseke1.41.34minMse   8.861  6:462.46-
85  Hans SuilenSommelsdijk1.41.36minMse   8.858  6:462.46-
86  Huib deurloo (debuut) Middelburg1.41.44minMse   8.847  6:472.46-
87  Ton NobelLekkerkerk1.41.47minMse   8.842  6:472.46-
88  Mirjam TulsLekkerkerk1.41.49minVse   8.839  6:472.46-
89  Hilleke BooijRotterdam1.41.50minVse   8.838  6:472.45-
90  Eric LegemaateDelta Sport1.41.52minMse   8.835  6:472.45-
91  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.41.54minM65   8.832  6:482.45-
92  Ron van Vliet (PR 1.18.19) Vlissingen1.42.13minMse   8.805  6:492.45-
93  Danielle Mook (PR 1.26.03) Burgh-Haamstede1.42.28minVse   8.783  6:502.44-
94  Richard de Vlaam (PR 1.31.12) Delta Sport1.42.46minMse   8.758  6:512.43-
95  Joke JacobsKessel-Lo1.43.00minVse   8.738  6:522.43-
96  Bart Vanden BoschHolsbeek1.43.01minMse   8.736  6:522.43-
97  Ronald NuijtenDordrecht1.43.04minMse   8.732  6:522.43-
98  Bart FraipontsBergen op Zoom1.43.11minMse   8.722  6:532.42-
99  Mariska Bomhof (debuut) Nieuw- en Sint Joosland1.43.12minVse   8.721  6:532.42-
100  Ilonka de Vlaam (PR 1.34.55) Delta Sport1.43.21minV45   8.708  6:532.42-
101  Jacqueline KafoeDelta Sport1.43.24minVse   8.704  6:542.42-
102  Ruud de BreijZwijndrecht1.43.36minMse   8.687  6:542.41-
103  Joep JolBrouwershaven1.44.17minMse   8.630  6:572.40-
104  Janneke RuitenbeekBrouwershaven1.44.19minVse   8.628  6:572.40-
105  Mariette van Vliet (PR 1.19.42) Vlissingen1.44.36minVse   8.604  6:582.39-
106  Rainier Zweep (PR 1.34.10) Kamperland1.44.38minMse   8.601  6:592.39-
107  Frank van Boxtel (PR 1.18.51) Dynamica1.45.01minM60   8.570  7:002.38-
108  Piet Jobse (PR 1.23.52) Koudekerke1.45.48minMse   8.507  7:032.36-
109  Gerry Trimpe (PR 1.26.20) Middelburg1.46.04minV40   8.485  7:042.36-
110  Sylvia Glerum (PR 1.21.11) Delta Sport1.46.35minV45   8.444  7:062.35-
111  Annette de botTHOR1.47.27minVse   8.376  7:102.33-
112  Ernesta Verburg (debuut) Dreischor1.47.40minVse   8.359  7:112.32-
113  Daniella Evers (PR 1.20.28) Middelburg1.47.48minV40   8.349  7:112.32-
114  John Pleijte (PR 1.17.43) Vlissingen1.47.49minMse   8.348  7:112.32-
115  Michiel HollanderArnhem1.48.02minMse   8.331  7:122.31-
116  Corine PootArnhem1.48.05minVse   8.327  7:122.31-
117  Matthieu van IJserlooMiddelburg1.48.31minMse   8.294  7:142.30-
118  Lian ZorgeZierikzee1.48.37minVse   8.286  7:142.30-
119  Miranda Kwakkelaar (PR 1.26.56) Middelburg1.50.42minV40   8.130  7:232.26-
120  Lianne Wijsman (PR 1.27.52) Delta Sport1.51.17minV50   8.087  7:252.25-
121  JanMark CransOostvoorne1.51.28minMse   8.074  7:262.24-
122  Esther OldenburgerBrielle1.51.40minVse   8.060  7:272.24-
123  Andre van MeerkerkKloetinge1.51.45minMse   8.054  7:272.24-
124  Katinka Schotanus (debuut) Kloetinge1.51.47minVse   8.051  7:272.24-
125  Heleen van der LindenPAC1.52.04minVse   8.031  7:282.23-
126  Martin Loeve (PR 1.37.35) Noordwelle1.53.22minMse   7.939  7:332.21-
127  Cora VerheijAbbenbroek1.54.22minVse   7.869  7:372.19-
128  Andre BrusseFortuna1.54.32minMse   7.858  7:382.18-
129  Dick AnholtsDedemsvaart1.54.54minMse   7.833  7:402.18-
130  Connie Huibregtse (PR 1.20.42) Delta Sport1.54.55minV50   7.832  7:402.18-
131  Jacqueline Meijers (PR 1.25.20) AV'561.55.07minV45   7.818  7:402.17-
132  Josien van WaardeMiddelburg1.55.52minVse   7.768  7:432.16-
133  Liesbet PeetersKasterlee1.56.02minVse   7.756  7:442.15-
134  Adrie van Bavel (PR 1.35.17) Delta Sport1.56.03minM55   7.755  7:442.15-
135  Marianne zwartHelmond1.56.41minVse   7.713  7:472.14-
136  Mariëlle LauwersHelmond1.56.43minVse   7.711  7:472.14-
137  Ieke de Jonges-Gravenhage1.57.48minVse   7.640  7:512.12-
138  Joke van PaassenRockanje1.58.00minVse   7.627  7:522.12-
139  Mireille van der VeerBrielle1.58.02minVse   7.625  7:522.12-
140  Ron ZoeteweijVoorne Atletiek1.58.17minMse   7.609  7:532.11-
141  Wim GoudswaardPuttershoek1.58.32minMse   7.593  7:542.11-
142  Sylvia VerkaartKapelle-Biezelinge1.58.33minVse   7.592  7:542.11-
143  Bram Bruijnes (PR 1.25.52) Goes1.59.04minMse   7.559  7:562.10-
144  Lenneke Ruijsink (PR 1.23.35) AV'561.59.06minV35   7.557  7:562.10-
145  Nicole EhbelSteenbergen1.59.16minVse   7.546  7:572.10-
146  Laila HeshofSteenbergen1.59.18minVse   7.544  7:572.10-
147  Marleen VerboomDelta Sport1.59.20minVse   7.542  7:572.09-
148  Mandy BootsmaStrijen2.00.16minVse   7.483  8:012.08-
149  Sander van DoornVeldhoven2.01.17minMse   7.421  8:052.06-
150  Debora Hampel- van KapelOud-Vossemeer2.01.24minVse   7.414  8:062.06-
151  Janneke van WestenSint Philipsland2.01.29minVse   7.408  8:062.06-
152  Petra van den Doel (PR 1.25.19) Zierikzee2.02.41minV50   7.336  8:112.04-
153  Henk EhbelSteenbergen2.03.40minMse   7.278  8:152.02-
154  Jolanda ter SteegeDinteloord2.03.42minVse   7.276  8:152.02-
155  Marleen Hozee (debuut) Vlissingen2.03.52minVse   7.266  8:152.02-
156  Cynthia Janse (PR 1.30.56) Delta Sport2.03.54minV45   7.264  8:162.02-
157  Esther Brouwer (PR 1.29.26) Vlissingen2.04.46minVse   7.213  8:192.00-
158  Regine Boogert (PR 1.24.46) Middelburg2.04.48minVse   7.212  8:192.00-
159  Miriam BijlZuid-Beijerland2.04.51minVse   7.209  8:192.00-
160  Mariel KersDordrecht2.18.43minVse   6.488  9:151.80-
161  Pippi LangkousScharendijke2.23.26minVse   6.275  9:341.74-
162  Monique CoppejansNieuwdorp2.33.34minVse   5.861  0:141.63-
Mannen: 98 (60.49%) => M35=2 - M40=3 - M45=2 - M50=5 - M55=6 - M60=4 - M65=1 - Mse=75
Vrouwen: 64 (39.51%) => V35=1 - V40=3 - V45=5 - V50=4 - Vse=51

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.323 seconden nodig om deze lijst met 273 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020