vrijdag 18 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

15e Zwaarste 10 van Zeeland

Westenschouwen, zaterdag 15 februari 2020 - Organisatie: Delta Sport
10 km >>> Zeeuws record staat met 1.00.25 vanaf 12-02-2011 op naam van Bram de Rijke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 31.18) Middelburg36.03minM35   16.644  3:364.62514
2  Marco van EttenRotterdam36.23minMse   16.491  3:384.58494
3  Niels BaljetRotterdam36.40minMse   16.364  3:404.55476
4  Eric WolfertSommelsdijk38.06minMse   15.748  3:494.37394
5  Martijn de Kok (PR 32.05) Heinkenszand38.20minM35   15.652  3:504.35381
6  Stefan Schrier (PR 33.49) Vlissingen38.40minM35   15.517  3:524.31364
7  Koen StockbroekxRotterdam38.54minMse   15.424  3:534.28351
8  Steven SchlessRotterdam39.29minMse   15.196  3:574.22322
9  Ruud Hoosemans (PR 34.33) Vlissingen39.43minMse   15.107  3:584.20310
10  Joeri Versluis (PR 36.05) Dynamica39.55minM35   15.031  4:004.18301
11  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke40.53minMse   14.676  4:054.08256
12  Philip van der WeijdeRotterdam41.04minMse   14.610  4:064.06248
13  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica41.13minM50   14.557  4:074.04242
14  Matthew HarveyRotterdam41.26minMse   14.481  4:094.02232
15  Rens de Ridder (PR 37.23) Arnemuiden41.51minMse   14.337  4:113.98215
16  Erik van MiddelkoopDen Dolder42.11minMse   14.224  4:133.95202
17  Edwin de la Ruelle (PR 34.21) Koewacht42.30minM50   14.118  4:153.92190
18  Yann Sinke (PR 38.07) AV'5642.34minMse   14.096  4:153.92187
19  Maarten van VeenRotterdam42.39minMse   14.068  4:163.91184
20  Ramon van de Grift (PR 38.16) Kamperland42.44minMse   14.041  4:163.90181
21  Monica Sanderse (PR)Dynamica42.51minV35   14.002  4:173.89385
22  Krispijn de Jonge (PR 37.12) Delta Sport42.53minM35   13.991  4:173.89175
23  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge43.01minM50   13.948  4:183.87171
24  Cees Dijkman (PR 41.07) Burgh-Haamstede43.16minMse   13.867  4:203.85162
25  Bart HeshofSteenbergen43.28minMse   13.804  4:213.83155
26  Kristy TimmersRotterdam43.37minVse   13.756  4:223.82349
27  Michel van den Bos (PR 36.26) Delta Sport43.54minM55   13.667  4:233.80140
28  Erwin KoensRotterdam43.58minMse   13.647  4:243.79138
29  Rens NagtegaalRotterdam44.38minMse   13.443  4:283.73117
30  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg44.48minM35   13.393  4:293.72112
31  Sjoerd BoerdijkBergharen45.39minMse   13.143  4:343.6589
32  Joost BloklandAmsterdam45.42minMse   13.129  4:343.6588
33  Bart van Noorden (PR 40.49) Yerseke45.46minM50   13.110  4:353.6486
34  Michael van DurenNederland45.48minMse   13.100  4:353.6485
35  Jan-Willem Florie (PR 41.20) Vlissingen45.54minM35   13.072  4:353.6383
36  Pieter Goud (PR 42.01) Oostdijk46.01minM40   13.039  4:363.6280
37  Jacob Holwerda (debuut) Zierikzee46.05minMse   13.020  4:373.6278
38  Aart Van de VeldeNoordgouwe46.25minMse   12.926  4:393.5970
39  Steef Berrevoets (PR 41.43) Delta Sport46.38minM50   12.866  4:403.5765
40  Amber BongertmanRoosendaal46.56minVse   12.784  4:423.55213
41  Ron HuizerSpijkenisse47.08minMse   12.730  4:433.5455
42  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica47.11minM60   12.716  4:433.5354
43  Patrick OnderdijkSerooskerke47.12minMse   12.712  4:433.5353
44  Patrick Giljam (PR 40.33) Delta Sport47.26minMse   12.649  4:453.5149
45  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke47.54minMse   12.526  4:473.4840
46  Rini Verwijs (PR)Delta Sport47.56minMse   12.517  4:483.4839
47  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica48.01minM55   12.496  4:483.4738
48  Mart GoudzwaardHaarlemmermeer48.03minMse   12.487  4:483.4737
49  Sjef Goris (PR 40.53) Middelburg48.05minM55   12.478  4:493.4737
50  Michiel van VossenDirksland48.15minMse   12.435  4:503.4534
51  Teun ZeegersRotterdam48.34minMse   12.354  4:513.4329
52  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport48.40minM55   12.329  4:523.4228
53  Martin Pruijsers (PR 37.08) Middelburg48.42minM50   12.320  4:523.4227
54  Geert MoekZuidwolde48.44minMse   12.312  4:523.4227
55  Emma van Mourik (PR 45.14) Delta Sport48.45minVse   12.308  4:533.42153
56  Peter Slits (PR 37.01) Sluis48.47minM50   12.299  4:533.4226
57  Jan TrompTholen48.51minMse   12.282  4:533.4125
58  Jan HeshofSteenbergen48.52minMse   12.278  4:533.4125
59  Angela Buijck (PR 43.48) Middelburg49.11minVse   12.199  4:553.39140
60  Cor de Ridder (PR 40.00) Arnemuiden49.13minM45   12.191  4:553.3920
61  Gerard de Nooijer (PR 46.09) Oost-Souburg49.24minM50   12.146  4:563.3718
62  Edwin Schoe (PR 45.37) Middelburg49.34minMse   12.105  4:573.3616
63  Rien van VossenOlympia Halsteren49.37minMse   12.093  4:583.3616
64  Jan van GentOud-Beijerland49.44minMse   12.064  4:583.3514
65  Leon Vermeulen (PR 45.21) Wemeldinge49.47minMse   12.052  4:593.3514
66  Erwin van Beljouw (PR 42.31) Kloosterzande50.00minMse   12.000  5:003.3312
67  Peter Noordijke (PR 47.03) Goes50.03minMse   11.988  5:003.3311
68  Henk Leeftink (PR 37.43) Dynamica50.06minM55   11.976  5:013.3311
69  Steven OostindieNijensleek50.32minMse   11.873  5:033.307
70  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica50.33minM60   11.869  5:033.307
71  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen50.36minM55   11.858  5:043.297
72  Rene KruisRotterdam Atletiek50.42minMse   11.834  5:043.296
73  Arinka BongertmanRoosendaal51.00minVse   11.765  5:063.2792
74  Andre Meijers (PR 42.14) Hoedekenskerke51.08minM50   11.734  5:073.263
75  Nathalie Slabbekoorn (PR 46.14) Kapelle-Biezelinge51.12minVse   11.719  5:073.2687
76  Erwin LemsDelta Sport51.15minMse   11.707  5:083.253
77  Marcel Engel (PR 42.18) Delta Sport51.22minM50   11.681  5:083.242
78  Cor Kloet (PR 43.00) Burgh-Haamstede51.33minM65   11.639  5:093.232
79  Bas Daalmans (PR 44.18) Goes51.40minMse   11.613  5:103.231
80  Marco Olivier (PR 44.42) Vlissingen51.43minM45   11.602  5:103.221
81  Bram Kotvis (PR 41.12) Delta Sport51.57minM55   11.550  5:123.211
82  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg52.01minM35   11.535  5:123.201
83  Alex Van mourikZierikzee52.05minMse   11.520  5:133.201
84  Werner Berkhout (debuut) Ouwerkerk52.11minMse   11.498  5:133.191
85  Arno van ProoijenRotterdam52.14minMse   11.487  5:133.19-
86  John BerkKapelle-Biezelinge52.21minMse   11.461  5:143.18-
87  Rob van ZantenRijswijk52.23minMse   11.454  5:143.18-
88  Sophie WooldrikRotterdam52.36minVse   11.407  5:163.1758
89  Selma van StaverenRotterdam52.43minVse   11.382  5:163.1656
90  Bas SchiettekatteZierikzee52.46minMse   11.371  5:173.16-
91  Elianne Touw (PR 48.12) Oostkapelle52.54minVse   11.342  5:173.1553
92  Ronnie Krocke (PR 44.05) Oost-Souburg53.05minM65   11.303  5:193.14-
93  Huib Deurloo (PR 48.36) Middelburg53.08minMse   11.292  5:193.14-
94  Dorien SchaapAmsterdam53.11minVse   11.282  5:193.1348
95  Remco Kapteijn (PR 41.17) Kapelle-Biezelinge53.13minM45   11.275  5:193.13-
96  Stef Kapteijn (debuut) Kapelle-Biezelinge53.14minMse   11.271  5:193.13-
97  Norbert VeringmeierDen Hoorn53.21minMse   11.246  5:203.12-
98  Piet Ovaa (PR 46.23) Meliskerke53.22minMse   11.243  5:203.12-
99  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Middelburg53.39minM45   11.184  5:223.11-
100  Gert Zweedijk (debuut) Zierikzee53.44minMse   11.166  5:223.10-
101  Norbert de Mol (debuut) Kapelle-Biezelinge53.52minMse   11.139  5:233.09-
102  Erwin Schell (PR 44.12) Zierikzee54.03minM55   11.101  5:243.08-
103  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk54.07minM50   11.087  5:253.08-
104  Jan Bostelaar (PR 42.26) Dynamica54.09minM70   11.080  5:253.08-
105  Theo Engel (PR 47.05) Delta Sport54.27minMse   11.019  5:273.06-
106  Saloman van BelzenVlissingen54.36minMse   10.989  5:283.05-
107  Jeffrey CarolMiddelburg54.37minMse   10.986  5:283.05-
108  Peter BilMiddelburg54.39minMse   10.979  5:283.05-
109  Michel Meeuwse (PR 48.51) Vlissingen54.42minMse   10.969  5:283.05-
110  Tomas SteurMiddelburg55.01minMse   10.906  5:303.03-
111  Eddy van OortDelft55.03minMse   10.899  5:303.03-
112  Martin van der Schee (PR 49.39) Zierikzee55.25minMse   10.827  5:333.01-
113  Martijn Ruissen (PR 48.02) Wolphaartsdijk55.35minMse   10.795  5:343.00-
114  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport55.41minM55   10.775  5:342.99-
115  Martin Geluk (PR 49.58) Kattendijke55.48minMse   10.753  5:352.99-
116  Winston van GemdRotterdam55.58minMse   10.721  5:362.98-
117  Danny Nouse (debuut) Kamperland56.04minMse   10.702  5:362.97-
118  Richard de Vlaam (PR 55.19) Delta Sport56.06minMse   10.695  5:372.97-
119  Ludolf Reijntjes (PR 38.58) Zierikzee56.08minM55   10.689  5:372.97-
120  Niek Wieland (PR 38.53) Axel56.14minM45   10.670  5:372.96-
121  Mark Giljam (PR 54.55) Bruinisse56.59minMse   10.529  5:422.92-
122  Pieter MolDordrecht57.01minMse   10.523  5:422.92-
123  Mark van zonDordrecht57.04minMse   10.514  5:422.92-
124  Harm Boer (debuut) Kloetinge57.08minMse   10.502  5:432.92-
125  Marjanne van de Sluis (PR 48.46) Delta Sport57.10minVse   10.496  5:432.924
126  Jordy KloetBurgh-Haamstede57.14minMse   10.483  5:432.91-
127  Johan StoutenBurgh-Haamstede57.27minMse   10.444  5:452.90-
128  Adriaan LodderFlakkee57.40minMse   10.405  5:462.89-
129  Leon de Munnik (PR 41.39) Delta Sport57.45minM50   10.390  5:472.89-
130  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica57.47minM65   10.384  5:472.88-
131  Kees van der Heijden (PR 45.48) Dynamica57.49minM55   10.378  5:472.88-
132  Henry van Klinken (PR 47.36) Delta Sport58.01minMse   10.342  5:482.87-
133  Gertjan van de Sluis (PR 47.35) Delta Sport58.17minMse   10.295  5:502.86-
134  Bram van Eenennaam (PR 48.56) Nieuw- en Sint Joosland58.35minMse   10.242  5:522.84-
135  Joris NijssenKloetinge58.37minMse   10.236  5:522.84-
136  Jantine Simons-TukVoorne Atletiek58.39minVse   10.230  5:522.84-
137  Diederick StoelAmsterdam58.48minMse   10.204  5:532.83-
138  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica59.18minV50   10.118  5:562.81-
139  Jules van den Doel (PR 53.07) Delta Sport59.23minM55   10.104  5:562.81-
140  Anne StatemaSteenbergen59.29minVse   10.087  5:572.80-
141  Jacqueline LodderFlakkee59.48minVse   10.033  5:592.79-
142  Joost Sanderse (debuut) s-Heer Hendrikskinderen59.55minMse   10.014  6:002.78-
143  Sonja JansenDen Hoorn1.00.02minVse   9.994  6:002.78-
144  Van den BoschDelta Sport1.00.06minMse   9.983  6:012.77-
145  Ilonka de Vlaam-KlinkDelta Sport1.00.08minVse   9.978  6:012.77-
146  Lennard van Splunter (debuut) Goes1.00.10minMse   9.972  6:012.77-
147  Rosette Verkaart (PR 50.09) Vlissingen1.00.18minV40   9.950  6:022.76-
148  Kurt DingemansBergen op Zoom1.00.37minMse   9.898  6:042.75-
149  Yvonne van der Weele (debuut) s-Heer Hendrikskinderen1.00.43minVse   9.882  6:042.74-
150  Kobus Botman (PR 48.34) Dynamica1.00.53minM65   9.855  6:052.74-
151  Ciska Rob-ButterDelta Sport1.00.56minVse   9.847  6:062.74-
152  Louise De Pooter (PR 53.22) Middelburg1.01.07minVse   9.817  6:072.73-
153  Eric de BruinRockanje1.01.45minMse   9.717  6:112.70-
154  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland1.01.47minM65   9.711  6:112.70-
155  Roel van ElzakkerHoogerheide1.01.50minMse   9.704  6:112.70-
156  Ruben ColijnDelta Sport1.01.53minMse   9.696  6:112.69-
157  Arthur Stijns (PR 50.53) Dynamica1.01.55minM70   9.690  6:122.69-
158  Karen WillemsenUtrecht1.01.59minVse   9.680  6:122.69-
159  Martin Loeve (PR)Noordwelle1.02.14minMse   9.641  6:132.68-
160  Sylvia Glerum-witkamDelta Sport1.02.16minVse   9.636  6:142.68-
161  Kees Legemaate (PR 55.22) Burgh-Haamstede1.02.18minMse   9.631  6:142.68-
162  Rianda van der LindenKockengen1.02.22minVse   9.621  6:142.67-
163  Danielle Elenbaas (debuut) Goes1.02.35minVse   9.587  6:162.66-
164  Marianne Koster (PR 56.11) Borssele1.03.15minVse   9.486  6:202.64-
165  Jeroen Hooijer (PR 54.41) Vlissingen1.03.29minMse   9.451  6:212.63-
166  Lilo HenkeDelft1.03.44minVse   9.414  6:222.62-
167  Adrie van bavel (PR 47.49) Delta Sport1.04.12minM55   9.346  6:252.60-
168  Tijl KuystermansKalmthout1.04.15minMse   9.339  6:262.59-
169  Christl Rozendaal (PR 50.51) Kapelle-Biezelinge1.04.28minV50   9.307  6:272.59-
170  Rien De Wilde (PR 39.27) AV'561.04.35minM55   9.290  6:282.58-
171  Lianne Wijsman (PR 53.40) Zierikzee1.05.15minV50   9.195  6:322.55-
172  Katja de groes (PR 55.48) Vrouwenpolder1.06.07minVse   9.075  6:372.52-
173  Jeanine ColijnDelta Sport1.06.12minVse   9.063  6:372.52-
174  Karina de BruinRockanje1.06.13minVse   9.061  6:372.52-
175  Sjoerd LuteynZierikzee1.07.23minMse   8.904  6:442.47-
176  Esther VerkerkBrielle1.07.45minVse   8.856  6:472.46-
177  Pim Couwenbergh (PR 53.22) Zierikzee1.08.08minV55   8.806  6:492.45-
178  Frits Burger (PR 49.10) Zierikzee1.09.00minMse   8.696  6:542.42-
179  Theo Simons (PR 41.26) Middelburg1.09.10minM65   8.675  6:552.41-
180  Lena Kleingeld (PR 54.00) Dynamica1.11.00minVse   8.451  7:062.35-
181  Ron ZoeteweijVoorne Atletiek1.11.23minMse   8.405  7:082.33-
182  Lynn SmithBergen op Zoom1.11.28minVse   8.396  7:092.33-
183  Marleen Hozee (PR 1.08.35) Vlissingen1.11.29minVse   8.394  7:092.33-
184  Saskia VoorhamHellevoetsluis1.12.27minVse   8.282  7:152.30-
185  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport1.12.28minV45   8.280  7:152.30-
186  Melanie van BelzenRotterdam1.14.04minVse   8.101  7:242.25-
187  Loes RojerRotterdam1.14.05minVse   8.099  7:252.25-
188  Henk EhbelSteenbergen1.16.34minMse   7.836  7:392.18-
189  Ivo VerheyenZandvliet1.17.51minMse   7.707  7:472.14-
Mannen: 147 (77.78%) => M35=8 - M40=1 - M45=5 - M50=12 - M55=14 - M60=2 - M65=6 - M70=2 - Mse=97
Vrouwen: 42 (22.22%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V50=3 - V55=1 - Vse=35

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Erwin Harmes36:03Marco van Etten36:23Niels Baljet36:40Monica Sanderse42:51189
2019Rick Hartogs37:43Ahmed Abubakar38:12Eric Wolfert39:15Eva van Damme52:45147
2018Tim Pleijte37:16Ralph Wiessner38:01Boris de Bruijn39:03Laurey van den Berge42:02163
2017Erwin Adan38:31Tim Pleijte38:32Ronnie Overgaauw38:54Marjolein Menheere45:33110
2016Tim Pleijte35:42Tim van den Broeke36:59Erwin Adan37:33Denise van Weelden49:27103
2015Tim Pleijte35:19Remy Vasseur37:02Adriaan Walhout37:31Leonie Ton45:30153
2014Wim Nieuwkerk38:20Tim van den Broeke39:19Ruden Grim39:47Monique Verschuure46:1394
6.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Johan van de WoestijneZoutelande28.18minMse   13.781  4:213.83-
2  Jasper ZuidhofAV'5628.24minMse   13.732  4:223.81+0:06
3  Jaco KleinjanGoes30.23minMse   12.836  4:403.57+2:05
4  Lourens MeeuwsenAart Stigter30.25minMse   12.822  4:413.56+2:07
5  Guus van BeljouwKloosterzande34.29minMse   11.310  5:183.14+6:11
6  Laurens MeeuwsenKrabbendijke37.16minMse   10.465  5:442.91+8:58
7  Edwin VermastGoes37.43minMse   10.340  5:482.87+9:25
8  Anouk AndewegSpiridon38.10minVse   10.218  5:522.84+9:52
9  Ron DellebekeDynamica39.19minM60   9.919  6:032.76+11:01
10  Jeannette TeunisSerooskerke40.06minVse   9.726  6:102.70+11:48
11  Madeleine RommersMiddelburg40.40minVse   9.590  6:152.66+12:22
12  Jakobus MeulenbergAV'5640.57minM50   9.524  6:182.65+12:39
13  Alex AndewegRijen42.04minMse   9.271  6:282.58+13:46
14  Lennard van gilstSchore42.38minMse   9.148  6:342.54+14:20
15  Leonie van KlinkenNieuwerkerk42.42minVse   9.133  6:342.54+14:24
16  Heleen van der LindenPAC44.36minVse   8.744  6:522.43+16:18
17  Jan EnnikKloetinge44.58minMse   8.673  6:552.41+16:40
18  Janine HanseZierikzee45.14minV35   8.622  6:582.39+16:56
19  Johan DekkerMiddelburg45.20minM60   8.603  6:582.39+17:02
20  Jacqueline van HoijenKloosterzande47.06minVse   8.280  7:152.30+18:48
21  Walter van SplunterStellendam47.18minMse   8.245  7:172.29+19:00
22  Sandra AndewegRijen47.45minVse   8.168  7:212.27+19:27
23  Regina VerhageAagtekerke47.58minV55   8.131  7:232.26+19:40
24  Mara verhulstDelta Sport49.01minVse   7.956  7:322.21+20:43
25  Gisela NijsseAV'5649.52minVse   7.821  7:402.17+21:34
26  RenĂ©e van de VeldeNoordgouwe49.54minVse   7.816  7:412.17+21:36
27  Carla ZegersKoewacht50.14minV50   7.764  7:442.16+21:56
28  Deborah van Toledos-Heer Abtskerke50.15minVse   7.761  7:442.16+21:57
29  Gon Voorham ZuidwijkHellevoetsluis51.06minVse   7.632  7:522.12+22:48
30  Bettina BerrevoetsDelta Sport51.28minVse   7.578  7:552.10+23:10
31  Lenie van KlevenVlissingen51.38minV65   7.553  7:572.10+23:20
32  Robert BongertmanRoosendaal53.24minMse   7.303  8:132.03+25:06
33  Leo SpoorGoudswaard53.33minMse   7.283  8:142.02+25:15
34  Petra van BeljouwKloosterzande53.46minVse   7.254  8:162.01+25:28
35  Noelle junierVeldhoven55.09minVse   7.072  8:291.96+26:51
36  Bella junierVeldhoven55.22minVse   7.044  8:311.96+27:04
37  Ed van der MaasSpijkenisse55.32minMse   7.023  8:331.95+27:14
38  Margo ClasenerBrouwershaven1.01.23minVse   6.354  9:271.76+33:05
Mannen: 17 (44.74%) => M50=1 - M60=2 - Mse=14
Vrouwen: 21 (55.26%) => V35=1 - V50=1 - V55=1 - V65=1 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.985 seconden nodig om deze lijst met 227 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
26-07: Track Running Dongen (5)
Atletiek Zeeland © 2020