donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

15e Zwaarste 10 van Zeeland

Westenschouwen, zaterdag 15 februari 2020 - Organisatie: Delta Sport
10 km >>> Zeeuws record staat met 1.00.25 vanaf 12-02-2011 op naam van Bram de Rijke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 31.18) Middelburg36.03minM35   16.644  3:364.62514
2  Marco van EttenRotterdam36.23minMse   16.491  3:384.58494
3  Niels BaljetRotterdam36.40minMse   16.364  3:404.55476
4  Eric WolfertSommelsdijk38.06minMse   15.748  3:494.37394
5  Martijn de Kok (PR 32.05) Heinkenszand38.20minM35   15.652  3:504.35381
6  Stefan Schrier (PR 33.49) Vlissingen38.40minM35   15.517  3:524.31364
7  Koen StockbroekxRotterdam38.54minMse   15.424  3:534.28351
8  Steven SchlessRotterdam39.29minMse   15.196  3:574.22322
9  Ruud Hoosemans (PR 34.33) Vlissingen39.43minMse   15.107  3:584.20310
10  Joeri Versluis (PR 36.05) Dynamica39.55minM35   15.031  4:004.18301
11  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke40.53minMse   14.676  4:054.08256
12  Philip van der WeijdeRotterdam41.04minMse   14.610  4:064.06248
13  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica41.13minM50   14.557  4:074.04242
14  Matthew HarveyRotterdam41.26minMse   14.481  4:094.02232
15  Rens de Ridder (PR 37.23) Arnemuiden41.51minMse   14.337  4:113.98215
16  Erik van MiddelkoopDen Dolder42.11minMse   14.224  4:133.95202
17  Edwin de la Ruelle (PR 34.21) Koewacht42.30minM50   14.118  4:153.92190
18  Yann Sinke (PR 38.07) AV'5642.34minMse   14.096  4:153.92187
19  Maarten van VeenRotterdam42.39minMse   14.068  4:163.91184
20  Ramon van de Grift (PR 38.16) Kamperland42.44minMse   14.041  4:163.90181
21  Monica Sanderse (PR)Dynamica42.51minV35   14.002  4:173.89385
22  Krispijn de Jonge (PR 37.12) Delta Sport42.53minM35   13.991  4:173.89175
23  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge43.01minM50   13.948  4:183.87171
24  Cees Dijkman (PR 41.07) Burgh-Haamstede43.16minMse   13.867  4:203.85162
25  Bart HeshofSteenbergen43.28minMse   13.804  4:213.83155
26  Kristy TimmersRotterdam43.37minVse   13.756  4:223.82349
27  Michel van den Bos (PR 36.26) Delta Sport43.54minM55   13.667  4:233.80140
28  Erwin KoensRotterdam43.58minMse   13.647  4:243.79138
29  Rens NagtegaalRotterdam44.38minMse   13.443  4:283.73117
30  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg44.48minM35   13.393  4:293.72112
31  Sjoerd BoerdijkBergharen45.39minMse   13.143  4:343.6589
32  Joost BloklandAmsterdam45.42minMse   13.129  4:343.6588
33  Bart van Noorden (PR 40.49) Yerseke45.46minM50   13.110  4:353.6486
34  Michael van DurenNederland45.48minMse   13.100  4:353.6485
35  Jan-Willem Florie (PR 41.20) Vlissingen45.54minM35   13.072  4:353.6383
36  Pieter Goud (PR 42.01) Oostdijk46.01minM40   13.039  4:363.6280
37  Jacob Holwerda (debuut) Zierikzee46.05minMse   13.020  4:373.6278
38  Aart Van de VeldeNoordgouwe46.25minMse   12.926  4:393.5970
39  Steef Berrevoets (PR 41.43) Delta Sport46.38minM50   12.866  4:403.5765
40  Amber BongertmanRoosendaal46.56minVse   12.784  4:423.55213
41  Ron HuizerSpijkenisse47.08minMse   12.730  4:433.5455
42  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica47.11minM60   12.716  4:433.5354
43  Patrick OnderdijkSerooskerke47.12minMse   12.712  4:433.5353
44  Patrick Giljam (PR 40.33) Delta Sport47.26minMse   12.649  4:453.5149
45  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke47.54minMse   12.526  4:473.4840
46  Rini Verwijs (PR)Delta Sport47.56minMse   12.517  4:483.4839
47  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica48.01minM55   12.496  4:483.4738
48  Mart GoudzwaardHaarlemmermeer48.03minMse   12.487  4:483.4737
49  Sjef Goris (PR 40.53) Middelburg48.05minM55   12.478  4:493.4737
50  Michiel van VossenDirksland48.15minMse   12.435  4:503.4534
51  Teun ZeegersRotterdam48.34minMse   12.354  4:513.4329
52  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport48.40minM55   12.329  4:523.4228
53  Martin Pruijsers (PR 37.08) Middelburg48.42minM50   12.320  4:523.4227
54  Geert MoekZuidwolde48.44minMse   12.312  4:523.4227
55  Emma van Mourik (PR 45.14) Delta Sport48.45minVse   12.308  4:533.42153
56  Peter Slits (PR 37.01) Sluis48.47minM50   12.299  4:533.4226
57  Jan TrompTholen48.51minMse   12.282  4:533.4125
58  Jan HeshofSteenbergen48.52minMse   12.278  4:533.4125
59  Angela Buijck (PR 43.48) Middelburg49.11minVse   12.199  4:553.39140
60  Cor de Ridder (PR 40.00) Arnemuiden49.13minM45   12.191  4:553.3920
61  Gerard de Nooijer (PR 46.09) Oost-Souburg49.24minM50   12.146  4:563.3718
62  Edwin Schoe (PR 45.37) Middelburg49.34minMse   12.105  4:573.3616
63  Rien van VossenOlympia Halsteren49.37minMse   12.093  4:583.3616
64  Jan van GentOud-Beijerland49.44minMse   12.064  4:583.3514
65  Leon Vermeulen (PR 45.21) Wemeldinge49.47minMse   12.052  4:593.3514
66  Erwin van Beljouw (PR 42.31) Kloosterzande50.00minMse   12.000  5:003.3312
67  Peter Noordijke (PR 47.03) Goes50.03minMse   11.988  5:003.3311
68  Henk Leeftink (PR 37.43) Dynamica50.06minM55   11.976  5:013.3311
69  Steven OostindieNijensleek50.32minMse   11.873  5:033.307
70  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica50.33minM60   11.869  5:033.307
71  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen50.36minM55   11.858  5:043.297
72  Rene KruisRotterdam Atletiek50.42minMse   11.834  5:043.296
73  Arinka BongertmanRoosendaal51.00minVse   11.765  5:063.2792
74  Andre Meijers (PR 42.14) Hoedekenskerke51.08minM50   11.734  5:073.263
75  Nathalie Slabbekoorn (PR 46.14) Kapelle-Biezelinge51.12minVse   11.719  5:073.2687
76  Erwin LemsDelta Sport51.15minMse   11.707  5:083.253
77  Marcel Engel (PR 42.18) Delta Sport51.22minM50   11.681  5:083.242
78  Cor Kloet (PR 43.00) Burgh-Haamstede51.33minM65   11.639  5:093.232
79  Bas Daalmans (PR 44.18) Goes51.40minMse   11.613  5:103.231
80  Marco Olivier (PR 44.42) Vlissingen51.43minM45   11.602  5:103.221
81  Bram Kotvis (PR 41.12) Delta Sport51.57minM55   11.550  5:123.211
82  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg52.01minM35   11.535  5:123.201
83  Alex Van mourikZierikzee52.05minMse   11.520  5:133.201
84  Werner Berkhout (debuut) Ouwerkerk52.11minMse   11.498  5:133.191
85  Arno van ProoijenRotterdam52.14minMse   11.487  5:133.19-
86  John BerkKapelle-Biezelinge52.21minMse   11.461  5:143.18-
87  Rob van ZantenRijswijk52.23minMse   11.454  5:143.18-
88  Sophie WooldrikRotterdam52.36minVse   11.407  5:163.1758
89  Selma van StaverenRotterdam52.43minVse   11.382  5:163.1656
90  Bas SchiettekatteZierikzee52.46minMse   11.371  5:173.16-
91  Elianne Touw (PR 48.12) Oostkapelle52.54minVse   11.342  5:173.1553
92  Ronnie Krocke (PR 44.05) Oost-Souburg53.05minM65   11.303  5:193.14-
93  Huib Deurloo (PR 48.36) Middelburg53.08minMse   11.292  5:193.14-
94  Dorien SchaapAmsterdam53.11minVse   11.282  5:193.1348
95  Remco Kapteijn (PR 41.17) Kapelle-Biezelinge53.13minM45   11.275  5:193.13-
96  Stef Kapteijn (debuut) Kapelle-Biezelinge53.14minMse   11.271  5:193.13-
97  Norbert VeringmeierDen Hoorn53.21minMse   11.246  5:203.12-
98  Piet Ovaa (PR 46.23) Meliskerke53.22minMse   11.243  5:203.12-
99  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Middelburg53.39minM45   11.184  5:223.11-
100  Gert Zweedijk (debuut) Zierikzee53.44minMse   11.166  5:223.10-
101  Norbert de Mol (debuut) Kapelle-Biezelinge53.52minMse   11.139  5:233.09-
102  Erwin Schell (PR 44.12) Zierikzee54.03minM55   11.101  5:243.08-
103  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk54.07minM50   11.087  5:253.08-
104  Jan Bostelaar (PR 42.26) Dynamica54.09minM70   11.080  5:253.08-
105  Theo Engel (PR 47.05) Delta Sport54.27minMse   11.019  5:273.06-
106  Saloman van BelzenVlissingen54.36minMse   10.989  5:283.05-
107  Jeffrey CarolMiddelburg54.37minMse   10.986  5:283.05-
108  Peter BilMiddelburg54.39minMse   10.979  5:283.05-
109  Michel Meeuwse (PR 48.51) Vlissingen54.42minMse   10.969  5:283.05-
110  Tomas SteurMiddelburg55.01minMse   10.906  5:303.03-
111  Eddy van OortDelft55.03minMse   10.899  5:303.03-
112  Martin van der Schee (PR 49.39) Zierikzee55.25minMse   10.827  5:333.01-
113  Martijn Ruissen (PR 48.02) Wolphaartsdijk55.35minMse   10.795  5:343.00-
114  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport55.41minM55   10.775  5:342.99-
115  Martin Geluk (PR 49.58) Kattendijke55.48minMse   10.753  5:352.99-
116  Winston van GemdRotterdam55.58minMse   10.721  5:362.98-
117  Danny Nouse (debuut) Kamperland56.04minMse   10.702  5:362.97-
118  Richard de Vlaam (PR 55.19) Delta Sport56.06minMse   10.695  5:372.97-
119  Ludolf Reijntjes (PR 38.58) Zierikzee56.08minM55   10.689  5:372.97-
120  Niek Wieland (PR 38.53) Axel56.14minM45   10.670  5:372.96-
121  Mark Giljam (PR 54.55) Bruinisse56.59minMse   10.529  5:422.92-
122  Pieter MolDordrecht57.01minMse   10.523  5:422.92-
123  Mark van zonDordrecht57.04minMse   10.514  5:422.92-
124  Harm Boer (debuut) Kloetinge57.08minMse   10.502  5:432.92-
125  Marjanne van de Sluis (PR 48.46) Delta Sport57.10minVse   10.496  5:432.924
126  Jordy KloetBurgh-Haamstede57.14minMse   10.483  5:432.91-
127  Johan StoutenBurgh-Haamstede57.27minMse   10.444  5:452.90-
128  Adriaan LodderFlakkee57.40minMse   10.405  5:462.89-
129  Leon de Munnik (PR 41.39) Delta Sport57.45minM50   10.390  5:472.89-
130  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica57.47minM65   10.384  5:472.88-
131  Kees van der Heijden (PR 45.48) Dynamica57.49minM55   10.378  5:472.88-
132  Henry van Klinken (PR 47.36) Delta Sport58.01minMse   10.342  5:482.87-
133  Gertjan van de Sluis (PR 47.35) Delta Sport58.17minMse   10.295  5:502.86-
134  Bram van Eenennaam (PR 48.56) Nieuw- en Sint Joosland58.35minMse   10.242  5:522.84-
135  Joris NijssenKloetinge58.37minMse   10.236  5:522.84-
136  Jantine Simons-TukVoorne Atletiek58.39minVse   10.230  5:522.84-
137  Diederick StoelAmsterdam58.48minMse   10.204  5:532.83-
138  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica59.18minV50   10.118  5:562.81-
139  Jules van den Doel (PR 53.07) Delta Sport59.23minM55   10.104  5:562.81-
140  Anne StatemaSteenbergen59.29minVse   10.087  5:572.80-
141  Jacqueline LodderFlakkee59.48minVse   10.033  5:592.79-
142  Joost Sanderse (debuut) s-Heer Hendrikskinderen59.55minMse   10.014  6:002.78-
143  Sonja JansenDen Hoorn1.00.02minVse   9.994  6:002.78-
144  Van den BoschDelta Sport1.00.06minMse   9.983  6:012.77-
145  Ilonka de Vlaam-KlinkDelta Sport1.00.08minVse   9.978  6:012.77-
146  Lennard van Splunter (debuut) Goes1.00.10minMse   9.972  6:012.77-
147  Rosette Verkaart (PR 50.09) Vlissingen1.00.18minV40   9.950  6:022.76-
148  Kurt DingemansBergen op Zoom1.00.37minMse   9.898  6:042.75-
149  Yvonne van der Weele (debuut) s-Heer Hendrikskinderen1.00.43minVse   9.882  6:042.74-
150  Kobus Botman (PR 48.34) Dynamica1.00.53minM65   9.855  6:052.74-
151  Ciska Rob-ButterDelta Sport1.00.56minVse   9.847  6:062.74-
152  Louise De Pooter (PR 53.22) Middelburg1.01.07minVse   9.817  6:072.73-
153  Eric de BruinRockanje1.01.45minMse   9.717  6:112.70-
154  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland1.01.47minM65   9.711  6:112.70-
155  Roel van ElzakkerHoogerheide1.01.50minMse   9.704  6:112.70-
156  Ruben ColijnDelta Sport1.01.53minMse   9.696  6:112.69-
157  Arthur Stijns (PR 50.53) Dynamica1.01.55minM70   9.690  6:122.69-
158  Karen WillemsenUtrecht1.01.59minVse   9.680  6:122.69-
159  Martin Loeve (PR)Noordwelle1.02.14minMse   9.641  6:132.68-
160  Sylvia Glerum-witkamDelta Sport1.02.16minVse   9.636  6:142.68-
161  Kees Legemaate (PR 55.22) Burgh-Haamstede1.02.18minMse   9.631  6:142.68-
162  Rianda van der LindenKockengen1.02.22minVse   9.621  6:142.67-
163  Danielle Elenbaas (debuut) Goes1.02.35minVse   9.587  6:162.66-
164  Marianne Koster (PR 56.11) Borssele1.03.15minVse   9.486  6:202.64-
165  Jeroen Hooijer (PR 54.41) Vlissingen1.03.29minMse   9.451  6:212.63-
166  Lilo HenkeDelft1.03.44minVse   9.414  6:222.62-
167  Adrie van bavel (PR 47.49) Delta Sport1.04.12minM55   9.346  6:252.60-
168  Tijl KuystermansKalmthout1.04.15minMse   9.339  6:262.59-
169  Christl Rozendaal (PR 50.51) Kapelle-Biezelinge1.04.28minV50   9.307  6:272.59-
170  Rien De Wilde (PR 39.27) AV'561.04.35minM55   9.290  6:282.58-
171  Lianne Wijsman (PR 53.40) Zierikzee1.05.15minV50   9.195  6:322.55-
172  Katja de groes (PR 55.48) Vrouwenpolder1.06.07minVse   9.075  6:372.52-
173  Jeanine ColijnDelta Sport1.06.12minVse   9.063  6:372.52-
174  Karina de BruinRockanje1.06.13minVse   9.061  6:372.52-
175  Sjoerd LuteynZierikzee1.07.23minMse   8.904  6:442.47-
176  Esther VerkerkBrielle1.07.45minVse   8.856  6:472.46-
177  Pim Couwenbergh (PR 53.22) Zierikzee1.08.08minV55   8.806  6:492.45-
178  Frits Burger (PR 49.10) Zierikzee1.09.00minMse   8.696  6:542.42-
179  Theo Simons (PR 41.26) Middelburg1.09.10minM65   8.675  6:552.41-
180  Lena Kleingeld (PR 54.00) Dynamica1.11.00minVse   8.451  7:062.35-
181  Ron ZoeteweijVoorne Atletiek1.11.23minMse   8.405  7:082.33-
182  Lynn SmithBergen op Zoom1.11.28minVse   8.396  7:092.33-
183  Marleen Hozee (PR 1.08.35) Vlissingen1.11.29minVse   8.394  7:092.33-
184  Saskia VoorhamHellevoetsluis1.12.27minVse   8.282  7:152.30-
185  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport1.12.28minV45   8.280  7:152.30-
186  Melanie van BelzenRotterdam1.14.04minVse   8.101  7:242.25-
187  Loes RojerRotterdam1.14.05minVse   8.099  7:252.25-
188  Henk EhbelSteenbergen1.16.34minMse   7.836  7:392.18-
189  Ivo VerheyenZandvliet1.17.51minMse   7.707  7:472.14-
Mannen: 147 (77.78%) => M35=8 - M40=1 - M45=5 - M50=12 - M55=14 - M60=2 - M65=6 - M70=2 - Mse=97
Vrouwen: 42 (22.22%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V50=3 - V55=1 - Vse=35

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Erwin Harmes36:03Marco van Etten36:23Niels Baljet36:40Monica Sanderse42:51189
2019Rick Hartogs37:43Ahmed Abubakar38:12Eric Wolfert39:15Eva van Damme52:45147
2018Tim Pleijte37:16Ralph Wiessner38:01Boris de Bruijn39:03Laurey van den Berge42:02163
2017Erwin Adan38:31Tim Pleijte38:32Ronnie Overgaauw38:54Marjolein Menheere45:33110
2016Tim Pleijte35:42Tim van den Broeke36:59Erwin Adan37:33Denise van Weelden49:27103
2015Tim Pleijte35:19Remy Vasseur37:02Adriaan Walhout37:31Leonie Ton45:30153
2014Wim Nieuwkerk38:20Tim van den Broeke39:19Ruden Grim39:47Monique Verschuure46:1394
6.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Johan van de WoestijneZoutelande28.18minMse   13.781  4:213.83-
2  Jasper ZuidhofAV'5628.24minMse   13.732  4:223.81+0:06
3  Jaco KleinjanGoes30.23minMse   12.836  4:403.57+2:05
4  Lourens MeeuwsenAart Stigter30.25minMse   12.822  4:413.56+2:07
5  Guus van BeljouwKloosterzande34.29minMse   11.310  5:183.14+6:11
6  Laurens MeeuwsenKrabbendijke37.16minMse   10.465  5:442.91+8:58
7  Edwin VermastGoes37.43minMse   10.340  5:482.87+9:25
8  Anouk AndewegSpiridon38.10minVse   10.218  5:522.84+9:52
9  Ron DellebekeDynamica39.19minM60   9.919  6:032.76+11:01
10  Jeannette TeunisSerooskerke40.06minVse   9.726  6:102.70+11:48
11  Madeleine RommersMiddelburg40.40minVse   9.590  6:152.66+12:22
12  Jakobus MeulenbergAV'5640.57minM50   9.524  6:182.65+12:39
13  Alex AndewegRijen42.04minMse   9.271  6:282.58+13:46
14  Lennard van gilstSchore42.38minMse   9.148  6:342.54+14:20
15  Leonie van KlinkenNieuwerkerk42.42minVse   9.133  6:342.54+14:24
16  Heleen van der LindenPAC44.36minVse   8.744  6:522.43+16:18
17  Jan EnnikKloetinge44.58minMse   8.673  6:552.41+16:40
18  Janine HanseZierikzee45.14minV35   8.622  6:582.39+16:56
19  Johan DekkerMiddelburg45.20minM60   8.603  6:582.39+17:02
20  Jacqueline van HoijenKloosterzande47.06minVse   8.280  7:152.30+18:48
21  Walter van SplunterStellendam47.18minMse   8.245  7:172.29+19:00
22  Sandra AndewegRijen47.45minVse   8.168  7:212.27+19:27
23  Regina VerhageAagtekerke47.58minV55   8.131  7:232.26+19:40
24  Mara verhulstDelta Sport49.01minVse   7.956  7:322.21+20:43
25  Gisela NijsseAV'5649.52minVse   7.821  7:402.17+21:34
26  RenĂ©e van de VeldeNoordgouwe49.54minVse   7.816  7:412.17+21:36
27  Carla ZegersKoewacht50.14minV50   7.764  7:442.16+21:56
28  Deborah van Toledos-Heer Abtskerke50.15minVse   7.761  7:442.16+21:57
29  Gon Voorham ZuidwijkHellevoetsluis51.06minVse   7.632  7:522.12+22:48
30  Bettina BerrevoetsDelta Sport51.28minVse   7.578  7:552.10+23:10
31  Lenie van KlevenVlissingen51.38minV65   7.553  7:572.10+23:20
32  Robert BongertmanRoosendaal53.24minMse   7.303  8:132.03+25:06
33  Leo SpoorGoudswaard53.33minMse   7.283  8:142.02+25:15
34  Petra van BeljouwKloosterzande53.46minVse   7.254  8:162.01+25:28
35  Noelle junierVeldhoven55.09minVse   7.072  8:291.96+26:51
36  Bella junierVeldhoven55.22minVse   7.044  8:311.96+27:04
37  Ed van der MaasSpijkenisse55.32minMse   7.023  8:331.95+27:14
38  Margo ClasenerBrouwershaven1.01.23minVse   6.354  9:271.76+33:05
Mannen: 17 (44.74%) => M50=1 - M60=2 - Mse=14
Vrouwen: 21 (55.26%) => V35=1 - V50=1 - V55=1 - V65=1 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.527 seconden nodig om deze lijst met 227 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020