donderdag 24 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

29e Midwinter Halve Marathon

Cadzand, zondag 2 februari 2020 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tomas DebevereBrugge1.14.12minM35   17.060  3:314.74672
2  Glenn VanobostTrakks Elite Team1.14.30minMse   16.991  3:324.72663
3  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Gonzalez Running1.14.37minM35   16.965  3:324.71659
4  Michel VerhaegheWambrechies1.15.42minM35   16.722  3:354.64626
5  Boris de Bruijn (PR 1.10.54) AV'561.16.38minM35   16.518  3:384.59598
6  Ralph Wiessner (PR 1.11.53) Dynamica1.16.43minM40   16.500  3:384.58595
7  Tom VanslambrouckAVMO1.17.37minMse   16.309  3:414.53569
8  Nick Van Den BrulleSTAX1.18.09minMse   16.198  3:424.50554
9  Thomas BeirnaertTrakks team1.18.17minM35   16.170  3:434.49550
10  Mark Verhage (PR 1.15.10) Scheldesport1.18.19minMse   16.163  3:434.49549
11  Jozias Boone (PR 1.14.07) AV'561.18.19minM35   16.163  3:434.49549
12  Bert van de VeldeBassevelde1.18.21minM35   16.156  3:434.49548
13  Siebe De WinterSTT1.18.22minMse   16.153  3:434.49548
14  Stefan Schrier (PR 1.14.30) Dynamica1.18.23minM35   16.149  3:434.49547
15  Ruben Martens (debuut) Koewacht1.18.46minMse   16.071  3:444.46536
16  Crum van der Linden (PR 1.18.42) Dynamica1.19.04minMse   16.010  3:454.45528
17  Tom Van DyckSchoten1.19.29minM35   15.926  3:464.42516
18  Maarten VermeulenAarschots Triatlon Team1.20.06minM35   15.803  3:484.39500
19  Liam De Mey (PR 1.19.20) RKHAV1.20.12minM35   15.784  3:484.38497
20  Roland UnterwegerKipkelenge team1.20.15minMse   15.774  3:484.38496
21  Christophe NicolaijHarelbeke1.20.19minMse   15.761  3:484.38494
22  Erwin Adan (PR 1.08.41) Koudekerke1.20.26minMse   15.738  3:494.37491
23  Nelis De ClercqGentbrugge1.21.35minMse   15.516  3:524.31460
24  Didier braetLoppem1.22.26minM45   15.356  3:544.27438
25  Roel van NesStanddaarbuiten1.22.33minM45   15.334  3:554.26435
26  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Vlissingen1.22.38minM35   15.319  3:554.26433
27  Johan Karelse (PR 1.19.12) AV'561.22.38minM45   15.319  3:554.26433
28  Tom SacreZomergem1.22.58minM35   15.257  3:564.24425
29  Patrick SteensLembeek1.24.34minMse   14.969  4:014.16386
30  Ruud Hoosemans (PR 1.13.46) Vlissingen1.24.34minM35   14.969  4:014.16386
31  Martijn Blommaert (PR 1.23.15) Middelburg1.24.36minMse   14.963  4:014.16385
32  Arnoud Rijk (PR 1.22.29) AV'561.24.39minMse   14.954  4:014.15384
33  Martijn DekkerHemiksem1.24.53minMse   14.913  4:014.14378
34  Maarten van den OmpelLovendegem1.24.53minM45   14.913  4:014.14378
35  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Dynamica1.24.53minM50   14.913  4:014.14378
36  Stijn Desseynjc aalter1.24.53minM35   14.913  4:014.14378
37  Jesse Beijer (PR 1.22.57) Middelburg1.25.00minMse   14.892  4:024.14376
38  Peter Balkenende (PR 1.21.35) Goes1.25.19minM50   14.837  4:034.12368
39  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.25.26minM35   14.817  4:034.12366
40  Stefan TemmermanWTT triatlon1.25.26minM35   14.817  4:034.12366
41  Urs de PoorterAalter1.25.32minM35   14.799  4:034.11363
42  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Aart Stigter1.25.42minM50   14.771  4:044.10359
43  Jan Van GilsLint1.25.43minM35   14.768  4:044.10359
44  Johan TiriKapelle op den bos1.25.44minM45   14.765  4:044.10359
45  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Scheldesport1.25.46minM35   14.759  4:044.10358
46  Bert VerbekeSint-Laureins1.25.47minM35   14.756  4:044.10358
47  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Dynamica1.25.49minV35   14.751  4:044.10598
48  Joren GeorgeGent1.25.54minM35   14.736  4:044.09355
49  Marlon Roels (PR 1.21.03) Scheldesport1.25.55minM45   14.733  4:044.09355
50  Patrik CromphoutGooik1.25.56minM35   14.731  4:044.09354
51  Gino Van BroeckAC Denderland1.25.59minM35   14.722  4:054.09353
52  Angelo van NevelZedelgem1.26.06minMse   14.702  4:054.08350
53  Dries ReheulKnokke-Heist1.26.34minMse   14.623  4:064.06340
54  Mattias van HolmBrugge1.26.48minMse   14.584  4:074.05335
55  Wilhelm MortierGent1.27.09minM35   14.525  4:084.03327
56  Bram EveraertTeam ERT1.27.29minM35   14.470  4:094.02320
57  Mike VerbekeSint-Laureins1.27.32minM35   14.461  4:094.02319
58  Johan van de Woestijne (PR 1.22.58) Zoutelande1.27.37minMse   14.448  4:094.01317
59  Marnix Van den Brande (PR 1.23.19) Scheldesport1.27.48minMse   14.417  4:104.00313
60  Gwendolyn De DeyneBEHO1.27.52minVse   14.406  4:104.00545
61  Rudy De CosterACP1.28.15minM45   14.344  4:113.98303
62  Wilko de Vos (PR 1.12.04) AV'561.28.17minM55   14.338  4:113.98303
63  Bruno KestermontHuizingen1.28.19minM45   14.333  4:113.98302
64  Andy HuybensBeveren1.28.20minM45   14.330  4:113.98302
65  Koen de LausnayZele1.28.21minMse   14.328  4:113.98301
66  Bruno thybautKaag1.28.22minM45   14.325  4:113.98301
67  Bernard BrouckaertGits1.28.24minM45   14.320  4:113.98300
68  Kurt SwalensBeerselse vrije lopers1.28.41minM45   14.274  4:123.96294
69  Thierry CourtensLoopcoach Bart1.28.51minM45   14.247  4:133.96291
70  Jordi KooimanVarsenare1.28.59minMse   14.226  4:133.95288
71  Jason Balfoort8000 Running1.29.15minMse   14.183  4:143.94283
72  Jan van Hollebekebeverhout atletiek1.29.22minM35   14.165  4:143.93280
73  Tom DecostereJoggingclub Waregem1.29.27minMse   14.151  4:143.93279
74  Gert Van der Vinden (PR 1.22.46) Dynamica1.29.35minM55   14.130  4:153.93276
75  Dennis van den BroekeHeikant1.29.35minMse   14.130  4:153.93276
76  Martijn Kox (PR 1.22.35) Axel1.29.48minM35   14.096  4:153.92272
77  Wauters JonasACP1.29.48minMse   14.096  4:153.92272
78  Anne Ruijsink (PR)Kapelle-Biezelinge1.29.50minM35   14.091  4:153.91271
79  Hans AugustynsKalmthout1.29.53minMse   14.083  4:163.91270
80  Kris De VrieseTCR1.29.54minM35   14.081  4:163.91270
81  Filip VermontGeluwe1.29.59minM55   14.068  4:163.91268
82  Marco de Feijter (PR 1.29.57) Schoondijke1.30.05minM35   14.052  4:163.90266
83  Adrian PelsLT Ennert1.30.07minMse   14.047  4:163.90265
84  Bart HubreghtSijsele1.30.08minM35   14.044  4:163.90265
85  Simon MoreelsGent1.30.19minMse   14.016  4:173.89261
86  Wim De VreeseRacing Gent1.30.23minM35   14.005  4:173.89260
87  Henk VandelveldeRuddervoorde1.30.25minM35   14.000  4:173.89259
88  Bram DepickereAC Sodibrug1.30.28minMse   13.992  4:173.89258
89  Michael De PreMaldegem1.30.29minM35   13.990  4:173.89258
90  Klaas VerschaeveBetric1.30.30minMse   13.987  4:173.89258
91  Benny Thuy (PR 1.18.58) RKHAV1.30.33minM50   13.980  4:183.88257
92  Christophe LamontKasvo1.30.34minM45   13.977  4:183.88256
93  Xavier CostenobleAssebroek1.30.35minM45   13.974  4:183.88256
94  Heidi WoutersSTAX1.30.35minV35   13.974  4:183.88479
95  Jan SeynaeveRC Gent1.30.38minM45   13.967  4:183.88255
96  Lion Baas (PR 1.25.40) Dynamica1.30.40minM40   13.962  4:183.88254
97  Elke RoggeBrugge1.30.43minV35   13.954  4:183.88476
98  Domingo PatteeuwMeulebeke1.30.43minMse   13.954  4:183.88253
99  Tim HeymansErembodegem1.30.44minM35   13.951  4:183.88253
100  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) AV'561.30.46minM50   13.946  4:183.87253
101  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Gonzalez Running1.30.50minM50   13.936  4:183.87251
103  Martijn Hoosemans (PR 1.27.48) Dynamica1.30.52minM35   13.931  4:183.87251
105  Fons de Rijcke (PR 1.27.55) Kloosterzande1.30.53minM55   13.928  4:183.87250
107  Leonie Ton (PR 1.25.45) AV'561.30.54minV45   13.926  4:193.87471
112  Wim Douw (PR 1.23.33) Diomedon1.31.01minM55   13.908  4:193.86248
113  Jonnathan Duinkerke (PR)Kapelle-Biezelinge1.31.02minMse   13.905  4:193.86247
114  Marius Besuijen (PR 1.16.47) AV'561.31.05minM55   13.898  4:193.86246
121  Michael den Hamer (PR 1.30.44) Scheldesport1.31.46minM35   13.794  4:213.83234
125  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.32.10minV35   13.734  4:223.82442
126  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.32.11minM35   13.732  4:223.81226
128  Robert Vroon (PR 1.26.59) Wielingen1.32.22minM50   13.705  4:233.81223
133  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.32.59minM35   13.614  4:243.78212
139  Dennis ThuyEindhoven1.33.06minMse   13.597  4:253.78210
146  Gijsbert Elstgeest's-Heerenhoek1.33.16minM45   13.572  4:253.77207
148  Ronald Aarts (PR 1.28.23) AV'561.33.20minM55   13.563  4:253.77205
155  Dimmy Ivens (PR)Wielingen1.33.32minMse   13.534  4:263.76202
156  Patrick Van Morrelgem (PR 1.31.32) Sluis1.34.10minM35   13.443  4:283.73191
159  Mirthe Overkamp (PR 1.28.17) Dynamica1.34.33minVse   13.388  4:293.72390
162  Wolter Vos (PR 1.28.28) Middelburg1.34.40minM50   13.372  4:293.71183
163  Tim Kramer (PR 1.28.38) AV'561.34.41minM35   13.369  4:293.71183
165  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Dynamica1.34.51minM35   13.346  4:303.71180
169  Bas Jasperse (PR 1.32.29) Terneuzen1.35.22minMse   13.274  4:313.69172
176  Jens ThuysCadzand1.35.30minMse   13.255  4:323.68170
189  Jeroen van den Broeke (PR 1.27.22) Terneuzen1.35.51minM35   13.207  4:333.67164
190  Christian van der Reest (PR 1.30.42) Oudelande1.35.51minMse   13.207  4:333.67164
194  Endy Slock (PR 1.22.33) Scheldesport1.36.02minM45   13.181  4:333.66161
195  Dennis FlorusssenScheldesport1.36.03minM45   13.179  4:333.66161
201  Nelleke Baldé (PR 1.36.15) Dynamica1.36.27minV35   13.124  4:343.65350
202  Berry Simonse (PR 1.26.54) AV'561.36.27minM45   13.124  4:343.65155
204  Esther van de PolWielingen1.36.32minVse   13.113  4:353.64348
205  Peter Slits (PR 1.26.03) Sluis1.36.35minM50   13.106  4:353.64153
206  Henk Lous (PR 1.28.33) Dynamica1.36.36minM60   13.104  4:353.64153
207  Dennis Vlassenrood (PR 1.35.09) Sint Jansteen1.36.43minM40   13.088  4:353.64151
212  Jan-Niek Boeije (PR 1.34.18) Terneuzen1.37.06minMse   13.037  4:363.62145
213  Bart AerssensIJzendijke1.37.08minMse   13.032  4:363.62145
214  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.37.13minM45   13.021  4:363.62143
215  John Compiet (PR 1.36.19) RKHAV1.37.15minM45   13.016  4:373.62143
219  Dennie KnolScheldesport1.37.45minM35   12.950  4:383.60136
223  Marco Scherbeijn (PR 1.27.25) Cadzand1.38.35minM45   12.840  4:403.57124
231  Robert Lafertin (PR 1.35.20) Terneuzen1.38.47minM35   12.814  4:413.56122
232  Jeroen van Goethem (PR 1.32.23) Kloosterzande1.38.47minMse   12.814  4:413.56122
233  Menno den Dekker (PR 1.29.33) Scheldesport1.38.47minM45   12.814  4:413.56122
235  Gerben Soethaert (PR)Scheldesport1.38.49minM40   12.810  4:413.56121
236  Tijs Schol (PR)Aardenburg1.38.49minM35   12.810  4:413.56121
237  Corné de FrelTholen1.38.50minM35   12.808  4:413.56121
238  Jimmy de LIjserIJzendijke1.38.53minMse   12.801  4:413.56120
242  Marc de Groote (PR 1.35.58) Middelburg1.39.00minM45   12.786  4:423.55119
243  Vicky Wiessner (PR 1.38.21) Middelburg1.39.00minV45   12.786  4:423.55300
245  Barry van der Stel (PR)Zierikzee1.39.01minMse   12.784  4:423.55119
246  Aschwin van den Abeele (PR 1.32.55) Middelburg1.39.06minM45   12.773  4:423.55117
249  Dennis de Nooijer (PR)Vlissingen1.39.07minM45   12.771  4:423.55117
261  Hans Tramper (PR)Goes1.39.25minM45   12.733  4:433.54113
267  Leon Vermeulen (PR 1.35.49) Wemeldinge1.39.38minM45   12.705  4:433.53111
275  Sjef Goris (PR 1.30.18) Middelburg1.39.49minM55   12.682  4:443.52108
266  David Scheele (PR)Kloetinge1.39.56minMse   12.667  4:443.52107
283  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Dynamica1.40.07minM60   12.644  4:453.51105
289  Tom du Puy (PR 1.37.52) IJzendijke1.40.33minM35   12.589  4:463.5099
293  Evelien de VisserWielingen1.40.41minV35   12.573  4:463.49270
298  Michael Lips (debuut) IJzendijke1.40.54minM35   12.546  4:473.4895
301  Alco BrinkTerneuzen1.40.59minM35   12.535  4:473.4894
304  Mark Buitendijk (PR)Breskens1.41.14minM45   12.504  4:483.4791
305  Martino Harinck (PR 1.38.50) Middelburg1.41.15minM45   12.502  4:483.4791
306  Peter KoopmanAV'561.41.17minM45   12.498  4:483.4791
308  Erwin NachtegaelRKHAV1.41.20minM55   12.492  4:483.4790
311  Renate van Huffel (PR)Scheldesport1.41.25minV40   12.482  4:483.47257
312  Nick Heijmans (debuut) Hulst1.41.28minMse   12.476  4:493.4788
321  Bram Goethals (PR)Schoondijke1.42.02minM35   12.406  4:503.4582
322  Coen GowthalsMiddelburg1.42.03minMse   12.404  4:503.4582
325  Walther Murre (PR)Scheldesport1.42.05minM50   12.400  4:503.4482
331  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.42.26minM55   12.358  4:513.4378
332  Gerard de Nooijer (PR)Oost-Souburg1.42.27minM50   12.356  4:513.4378
338  Valesca Lefeber (PR 1.40.28) Middelburg1.42.36minVse   12.338  4:523.43237
340  John Birch (debuut) Oostburg1.42.46minM45   12.318  4:523.4274
341  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) AV'561.42.48minM60   12.314  4:523.4274
342  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.42.49minM35   12.312  4:523.4274
344  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.42.56minM35   12.298  4:533.4273
346  Michel de Ruijsscher (PR 1.28.26) Wielingen1.43.13minM50   12.264  4:543.4170
349  Joop AlbrondaDynamica1.43.18minM45   12.254  4:543.4069
354  Thomas CalleTerneuzen1.43.32minM35   12.226  4:543.4066
355  Jaap van der Veen (PR)Scheldesport1.43.32minM50   12.226  4:543.4066
357  Jordy Alvarez Morcus (PR)Kuitaart1.43.36minMse   12.219  4:553.3966
358  Esther Noteboom (PR 1.38.23) AV'561.43.37minVse   12.217  4:553.39220
360  Bo de MuynckHeinkenszand1.43.43minVse   12.205  4:553.39218
361  Wim Flipse (PR 1.32.23) Terneuzen1.43.44minM50   12.203  4:553.3964
367  Annette Bevelander (PR 1.41.17) Rilland1.43.54minV35   12.183  4:553.38215
368  Leon JoosseMiddelburg1.43.54minM45   12.183  4:553.3863
369  David Mullaert (PR)Biervliet1.43.54minM35   12.183  4:553.3863
371  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Scheldesport1.43.57minM55   12.177  4:563.3862
376  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Scheldesport1.44.01minM55   12.170  4:563.3862
379  Pieter-Jan De Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.44.06minM45   12.160  4:563.3861
380  André Meijers (PR 1.33.38) AV'561.44.08minM50   12.156  4:563.3861
388  Marco Olivier (PR 1.44.24) Vlissingen1.44.28minM45   12.117  4:573.3758
389  Wendy Wijnstra (PR 1.42.19) Kapelle-Biezelinge1.44.28minV35   12.117  4:573.37207
395  Tom Erpelinck (PR 1.33.40) Sint Jansteen1.45.24minMse   12.010  5:003.3449
409  Johan van LeeuweWielingen1.45.58minM55   11.946  5:013.3245
413  Kees v.d. Heijden (PR 1.37.59) Dynamica1.46.31minM55   11.884  5:033.3040
429  Bas Daalmans (PR 1.41.57) Goes1.47.07minM35   11.817  5:053.2836
430  Alex ElfrinkBreskens1.47.20minM35   11.794  5:053.2834
432  Piet Ovaa (PR 1.43.16) Meliskerke1.47.22minM55   11.790  5:053.2734
435  Patrick Vogel (PR 1.33.38) Middelburg1.47.26minM50   11.783  5:063.2734
444  Sven Buhmann (PR)Kloosterzande1.47.57minM35   11.726  5:073.2630
447  Erwin vd BoschDelta Sport1.48.02minM35   11.717  5:073.2529
449  Boudewijn Jansen (PR 1.44.41) Hulst1.48.04minM45   11.714  5:073.2529
451  Peter Warnier (PR 1.38.01) Hulst1.48.05minM45   11.712  5:073.2529
452  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.48.05minM55   11.712  5:073.2529
454  Bram Lampert (PR 1.43.33) Koudekerke1.48.20minM55   11.685  5:083.2528
457  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) Hulst1.48.28minV50   11.670  5:083.24149
458  Paz Boekhout (PR 1.39.49) Sint Kruis1.48.30minM35   11.667  5:093.2426
459  Marco Wauters (PR 1.47.08) Vogelwaarde1.48.31minM45   11.665  5:093.2426
461  Coen Dekker (PR 1.40.52) Zaamslag1.48.32minM45   11.663  5:093.2426
470  Maroeska Ars (PR 1.43.01) AV'561.48.36minV40   11.656  5:093.24147
472  Michel Barbé (PR 1.42.26) Terneuzen1.48.39minM45   11.651  5:093.2426
473  Tommy Valckx (PR)Hulst1.48.42minM45   11.645  5:093.2325
482  Tom Schauwaert (PR)Hulst1.48.51minM55   11.629  5:103.2324
484  Maarten ScheerdersHulst1.48.52minM35   11.628  5:103.2324
489  Mike van Eck (PR)Hulst1.49.02minM35   11.610  5:103.2223
495  Marjon Mulder (PR 1.44.03) Koudekerke1.49.11minVse   11.594  5:113.22140
497  Marco van het Westeinde (PR 1.43.39) AV'561.49.14minM45   11.588  5:113.2222
498  Wilko Broekhoven (PR 1.37.03) Kloosterzande1.49.14minM45   11.588  5:113.2222
500  Bennie Heijmans (PR 1.48.39) Hulst1.49.14minM45   11.588  5:113.2222
501  Annemarie Verschuure (PR 1.47.45) AV'561.49.16minV40   11.585  5:113.22139
503  Alexander van Keulen (PR 1.47.43) Kloetinge1.49.17minM45   11.583  5:113.2222
504  Monique Verschuure (PR 1.22.49) AV'561.49.18minV35   11.581  5:113.22138
507  Chris van Antwerpen (PR 1.47.10) AV'561.49.21minM35   11.576  5:113.2221
510  Martin de Nooijer (PR)Vlissingen1.49.27minM55   11.566  5:113.2121
511  Dimitri Dekker (debuut) Hoek1.49.27minMse   11.566  5:113.2121
515  Mike van Hulst (PR 1.46.56) Kloosterzande1.49.53minMse   11.520  5:133.2019
523  Ellen Hamelink (PR 1.42.53) Terneuzen1.50.14minV35   11.483  5:133.19127
526  Jerry de Krijger (PR 1.36.51) Philippine1.50.19minM45   11.475  5:143.1916
533  Caroline Veringa (PR 1.46.33) Dynamica1.50.41minV45   11.437  5:153.18121
534  Bjorn de Betue (PR 1.42.58) Sint Jansteen1.50.44minM35   11.432  5:153.1814
536  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.50.46minM50   11.428  5:153.1714
537  Leon Bisschops (PR 1.42.20) Terneuzen1.50.55minM45   11.413  5:153.1714
543  Stefhan RegeerBreskens1.51.15minM45   11.378  5:163.1612
546  Edwin Riemens (PR 1.49.05) Axel1.51.31minM55   11.351  5:173.1511
547  Danny Scheffer (PR 1.44.07) Hulst1.51.35minM45   11.344  5:173.1511
550  Sjaak Luteijn (PR 1.12.05) Oostburg1.51.36minM60   11.343  5:173.1511
552  Arjen Luteijn (debuut) Wielingen1.51.37minMse   11.341  5:173.1511
557  Jan van Hoeve (PR 1.32.24) Wielingen1.51.49minM70   11.321  5:183.1410
558  Marije Besuijen (PR 1.45.31) Dynamica1.51.56minV40   11.309  5:183.14107
560  John Guequierre (PR 1.17.01) Dynamica1.52.01minM65   11.301  5:193.149
561  Esther van Sluijs-KoleAV'561.52.01minV45   11.301  5:193.14106
562  Patrick de Sutter (PR 1.41.14) Oostburg1.52.05minM45   11.294  5:193.149
563  Michel FieretScheldesport1.52.07minM45   11.290  5:193.149
564  Jelko Sweegers (PR 1.49.26) Breskens1.52.17minM35   11.274  5:193.138
569  Monique van de Ketterij (PR 1.48.08) Vlissingen1.52.53minV35   11.214  5:213.1196
573  Roland Flipse (PR 1.44.49) Koudekerke1.53.00minM55   11.202  5:213.116
574  Jan Bostelaar (PR 1.35.00) Dynamica1.53.04minM70   11.196  5:223.116
575  Patrick Pielaat (PR 1.44.11) Terneuzen1.53.04minM45   11.196  5:223.116
577  Wietse LipsOostburg1.53.06minM35   11.192  5:223.116
581  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.53.13minM55   11.181  5:223.115
583  Rudie Hogervorst (PR 1.41.25) Wielingen1.53.20minM50   11.169  5:223.105
586  Barry van Meele (PR 1.50.33) Kloosterzande1.53.23minM35   11.164  5:223.105
589  Linda Vermeulen (PR 1.52.23) Schoondijke1.53.28minV35   11.156  5:233.1090
594  Patrick Vervaet (PR 1.20.24) Sint Jansteen1.53.42minM45   11.133  5:233.094
596  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Scheldesport1.53.45minM45   11.128  5:233.094
597  Kees van Haveren (PR 1.39.40) Dynamica1.53.47minM65   11.125  5:243.094
598  Melissa ten Kate (PR 1.39.32) Scheldesport1.53.51minVse   11.119  5:243.0986
599  Piet Pijpelink (PR 1.46.50) Terneuzen1.53.52minM45   11.117  5:243.094
602  Karel van der PolCadzand-Bad1.54.04minM55   11.097  5:243.083
604  Wilco Franken (PR 1.35.49) RKHAV1.54.07minM45   11.093  5:253.083
608  Corina van de WegeScheldesport1.54.12minV55   11.085  5:253.0883
609  Fiona ReijersScheldesport1.54.12minV35   11.085  5:253.0883
618  Richard Klap (PR 1.49.29) Goes1.54.24minM45   11.065  5:253.072
619  René VerhoeffOostburg1.54.28minMse   11.059  5:263.072
620  Marc Rammant (PR)Oostburg1.54.32minM55   11.052  5:263.072
625  Johan Brouwers (PR 1.53.06) Ossenisse1.54.41minM45   11.038  5:263.072
630  Erwin van der Maas (PR 1.45.25) Kortgene1.55.10minM45   10.991  5:283.051
635  Esmâ Guigui (PR 1.49.30) AV'561.55.27minVse   10.964  5:283.0571
643  Geesje Helleman (debuut) Middelburg1.55.50minV35   10.928  5:293.0468
644  Coen Sander (PR 1.42.18) Heinkenszand1.55.51minM45   10.927  5:293.04-
645  Sonja FijnautBreskens1.55.51minV45   10.927  5:293.0467
646  Mirjam Janssen (PR 1.47.41) AV'561.55.51minV35   10.927  5:293.0467
650  Wim Strobbe (PR 1.41.33) Kloosterzande1.55.58minM55   10.916  5:303.03-
651  Xavier Duthoy (PR 1.55.15) Aardenburg1.55.58minM45   10.916  5:303.03-
654  Martijn Heijens (PR 1.48.46) Hulst1.56.04minM35   10.906  5:303.03-
659  Jannie de Vries (PR 1.43.38) Dynamica1.56.18minV60   10.884  5:313.0264
671  Davy Dubbeldam (PR 1.39.36) Sluiskil1.56.35minM45   10.858  5:323.02-
675  Inder MunozSluis1.56.41minM45   10.849  5:323.01-
682  Gerben van Kooten (debuut) Goes1.56.54minMse   10.828  5:323.01-
686  Rini Fenijn (PR 1.50.59) Nieuwvliet1.57.02minM55   10.816  5:333.00-
688  Lydia spruytHoek1.57.10minVse   10.804  5:333.0056
689  Heleen de Bruyne-ColenbranderWielingen1.57.10minV45   10.804  5:333.0056
691  Niels van den BoschYerseke1.57.18minMse   10.792  5:343.00-
692  Etiën Ferket (PR 1.53.10) Heikant1.57.18minM55   10.792  5:343.00-
695  Harold de Maat (PR 1.42.39) Scheldesport1.57.19minM50   10.790  5:343.00-
699  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.57.26minM55   10.779  5:342.99-
701  Arjen van DixhoornTerneuzen1.57.29minM35   10.775  5:342.99-
702  Dita Daalmeijer (PR)Vlissingen1.57.31minV45   10.772  5:342.9953
705  Rien Moeleker (PR 1.54.42) Oostdijk1.57.33minMse   10.769  5:342.99-
706  Sandra Beun (PR 1.55.01) Axel1.57.33minVse   10.769  5:342.9953
707  Ellie Spaans (PR 1.53.12) AV'561.57.33minV60   10.769  5:342.9953
708  Ingrid Koene (PR 1.44.36) Middelburg1.57.35minV55   10.766  5:342.9953
713  Marjolein Mesie (PR 1.57.36) Zoutelande1.57.42minV45   10.755  5:352.9952
715  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen1.57.43minV50   10.753  5:352.9952
718  Frans Daalman (PR 1.40.20) Breskens1.57.52minM65   10.740  5:352.98-
721  Rosette Verkaart (PR 1.49.18) Vlissingen1.57.59minV40   10.729  5:362.9850
722  Linda Dekker (PR 1.48.50) Middelburg1.57.59minV45   10.729  5:362.9850
723  Anne-Marie Thomaes (PR 1.53.16) Hoofdplaat1.58.02minV45   10.725  5:362.9849
725  Wendy Van de Velde (PR 1.43.26) Wielingen1.58.10minVse   10.712  5:362.9848
726  Niek Rijnberg (PR 1.34.11) Zuidzande1.58.12minM50   10.709  5:362.97-
732  Jacqueline Maas (PR 1.54.45) Wielingen1.58.45minV50   10.660  5:382.9644
733  Paul d'Haens (PR 1.56.11) Hulst1.58.47minM45   10.657  5:382.96-
735  Johnny Dooms (PR 1.42.17) Terneuzen1.58.48minM65   10.655  5:382.96-
738  Pieter Janssen (PR 1.55.25) AV'561.58.49minM45   10.654  5:382.96-
740  Age Balt (PR 1.47.51) Hulst1.58.52minM55   10.649  5:382.96-
742  Eric Hensen (debuut) Aardenburg1.59.04minM45   10.631  5:392.95-
743  Julie Serrarens (PR 1.52.44) Lamswaarde1.59.05minV45   10.630  5:392.9542
744  Maureen den Hamer (PR 1.55.08) Biervliet1.59.05minV45   10.630  5:392.9542
746  Jan Ducaat (PR 1.54.58) Groede1.59.09minM55   10.624  5:392.95-
747  Isabel Capelle (PR)Middelburg1.59.10minV35   10.623  5:392.9541
748  Ilona Lips (PR)Oostburg1.59.10minVse   10.623  5:392.9541
751  Brenno de ZwartZuidzande1.59.23minM45   10.603  5:402.95-
753  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge1.59.29minM65   10.594  5:402.94-
758  Wim Boogert (PR)Middelburg1.59.58minM55   10.552  5:412.93-
760  Dennis de KrakerTerneuzen2.00.07minM35   10.539  5:422.93-
766  Jeanet Verhaagen (PR 1.53.58) AV'562.00.24minV50   10.514  5:422.9233
767  Alex Fenijn (PR 1.50.17) Philippine2.00.26minM45   10.511  5:432.92-
768  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) AV'562.00.27minM50   10.509  5:432.92-
771  Emanuela Bracke (PR 1.57.30) Axel2.00.51minV45   10.475  5:442.9130
774  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Scheldesport2.01.01minV55   10.460  5:442.9129
775  Jolanda Jasperse (PR 1.53.44) Terneuzen2.01.10minV35   10.447  5:452.9028
776  Piet Beijer (PR 1.46.43) Dynamica2.01.27minM70   10.423  5:452.90-
777  Marjan Verhage (PR 2.01.12) Axel2.01.31minV35   10.417  5:462.8927
781  Elvera Alewijnse (debuut) Oost-Souburg2.01.46minVse   10.396  5:462.8925
791  Robbert WentzlerKloosterzande2.02.19minM45   10.349  5:482.87-
795  Diana Valk (PR 2.00.47) Aardenburg2.02.47minV45   10.310  5:492.8620
799  Bill Stegers (debuut) Vlissingen2.03.00minM45   10.291  5:502.86-
802  Conrad de Ridder (PR 2.02.55) Philippine2.03.12minM45   10.275  5:502.85-
805  Tianda Donker Curtius (PR 1.57.50) Middelburg2.03.24minVse   10.258  5:512.8517
806  Joost Mortier (PR)Sint Jansteen2.03.25minMse   10.257  5:512.85-
810  Anika Riemens (PR)Terneuzen2.03.42minVse   10.233  5:522.8416
818  Pascal ElogeertHulst2.04.10minM45   10.195  5:532.83-
821  Alex den Hamer (PR 1.42.03) Terneuzen2.04.15minM50   10.188  5:532.83-
828  Bas BrandPhilippine2.04.22minM55   10.178  5:542.83-
834  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Dynamica2.04.38minM70   10.157  5:542.82-
841  Andre Luteijn (PR 2.03.03) Kapelle-Biezelinge2.04.54minM45   10.135  5:552.82-
843  Els Zweistra (PR 1.57.09) Scheldesport2.05.05minV60   10.120  5:562.8110
844  Peter van GelderenVlissingen2.05.09minM45   10.115  5:562.81-
845  Imo JongepierNieuw en Sint Joosland2.05.15minM65   10.107  5:562.81-
852  Margo Hermans (PR 1.57.41) Ossenisse2.05.35minV45   10.080  5:572.809
858  Suset de Feijter- de SmetOostburg2.05.44minV45   10.068  5:582.808
859  Johan de Feijter (PR 1.58.46) Oostburg2.05.44minM45   10.068  5:582.80-
870  Annet PolBreskens2.07.10minV35   9.954  6:022.774
873  Nicole Serrarens (PR 1.56.01) Sint Jansteen2.07.34minV45   9.923  6:032.764
874  Jolanda VenageTerneuzen2.07.38minV45   9.918  6:032.753
887  Lisette Groosman CauwelsSluis2.08.13minV35   9.873  6:052.742
895  Camiel Rentmeester (PR 1.59.10) AV'562.08.45minM45   9.832  6:062.73-
896  Marielle Simonse (PR 2.00.25) AV'562.08.46minV45   9.831  6:062.732
904  Janet de Heij (debuut) Oostburg2.09.15minV45   9.794  6:082.721
905  Theo van de VeldeGoes2.09.20minM45   9.788  6:082.72-
912  Didier BuysseBreskens2.09.45minM65   9.756  6:092.71-
913  Marnix De Jonge (PR 2.09.04) Goes2.09.52minM35   9.747  6:092.71-
916  Josa van der Vliet (PR 1.55.11) Scheldesport2.10.07minV55   9.729  6:102.70-
917  Kim Janse (debuut) Scheldesport2.10.07minV40   9.729  6:102.70-
918  Jacquelien SmitAV'562.10.10minV45   9.725  6:102.70-
923  Marjan de SchipperDynamica2.10.19minV45   9.714  6:112.70-
925  Judith Wentzler (PR 1.59.59) Kloosterzande2.10.43minV35   9.684  6:122.69-
928  Peter Hamelink (PR 1.43.41) Terneuzen2.11.01minM35   9.662  6:132.68-
929  Gertjan HamelinkTerneuzen2.11.01minM35   9.662  6:132.68-
932  Jacqueline Meijers (PR)AV'562.11.13minV45   9.647  6:132.68-
936  Ronald van de Veire (PR 1.45.46) Oostburg2.11.23minM60   9.635  6:142.68-
939  Wendy Wortman (PR 2.01.12) Hengstdijk2.11.33minV45   9.623  6:142.67-
940  Ineke van Morrelgem (PR 2.04.53) Sluis2.11.40minV35   9.614  6:142.67-
944  Eric de Keijzer (PR 2.07.08) Kruiningen2.11.51minM55   9.601  6:152.67-
945  Yolanda Krombeen (PR 1.54.02) Kruiningen2.11.59minV45   9.591  6:152.66-
948  Aron FenijnZuidzande2.12.06minMse   9.583  6:162.66-
951  Freer van Roeyen (PR 2.03.39) Scheldesport2.12.15minM45   9.572  6:162.66-
955  Guido Gelderland (PR 1.51.47) Koewacht2.12.53minM55   9.526  6:182.65-
956  Verena VerelstHeikant2.12.54minVse   9.525  6:182.65-
961  Chantal Nachtegael (PR 1.54.42) Heikant2.13.51minV55   9.457  6:212.63-
962  Andre van MeerkerkKloetinge2.13.51minM55   9.457  6:212.63-
964  Hugo Meeusen (PR 1.51.27) Terneuzen2.14.08minM50   9.437  6:212.62-
966  Inge Quataert (PR 2.07.32) Aardenburg2.14.33minV55   9.408  6:232.61-
967  Henk van DrielHoek2.14.34minM45   9.407  6:232.61-
969  Cindy Dijkers (PR)Biervliet2.14.38minV35   9.402  6:232.61-
973  Judith HerreweghHulst2.15.48minV55   9.321  6:262.59-
974  Coosje van Eekelen (PR 2.14.22) Hulst2.15.48minV45   9.321  6:262.59-
978  Bram van Hoeve (PR 1.57.16) Scheldesport2.16.21minM65   9.284  6:282.58-
986  Sjaak Oosterling (PR 1.53.03) Breskens2.17.27minM70   9.210  6:312.56-
988  Kerstin SeibertTerneuzen2.18.05minV35   9.167  6:332.55-
990  Sandra Van der Valk (PR 2.01.06) Krabbendijke2.18.09minV45   9.163  6:332.55-
996  Karin den Dekker (PR 2.15.39) Scheldesport2.21.12minV45   8.965  6:422.49-
997  Chantal Schilperoordt (PR 2.11.59) Terneuzen2.21.12minV45   8.965  6:422.49-
1006  Jack de GrooteAV'562.24.10minM65   8.780  6:502.44-
1007  Marjan MistiaenWielingen2.26.24minV35   8.647  6:562.40-
1009  Theo Simons (PR 1.43.57) Dynamica2.27.11minM65   8.600  6:592.39-
1018  Steven van de Veire (PR 1.33.49) Wielingen2.35.38minM40   8.134  7:232.26-
1019  Tineke van DixhoornTerneuzen2.36.51minV35   8.070  7:262.24-
1020  Brenda van GraefschepeBreskens2.36.53minV35   8.069  7:262.24-
1024  Diana Koopman (debuut) Krabbendijke2.45.49minV45   7.634  7:522.12-
Mannen: 297 (75.96%) => M35=75 - M40=5 - M45=81 - M50=23 - M55=35 - M60=5 - M65=10 - M70=5 - Mse=58
Vrouwen: 94 (24.04%) => V35=27 - V40=6 - V45=30 - V50=4 - V55=7 - V60=3 - Vse=17

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Tomas Debevere1:14:12Glenn Vanobost1:14:30Erwin Harmes1:14:37Monica Sanderse1:25:49392
2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55416
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.345 seconden nodig om deze lijst met 391 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020