donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

29e Midwinter Halve Marathon

Cadzand, zondag 2 februari 2020 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tomas DebevereBrugge1.14.12minM35   17.060  3:314.74672
2  Glenn VanobostTrakks Elite Team1.14.30minMse   16.991  3:324.72663
3  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Gonzalez Running1.14.37minM35   16.965  3:324.71659
4  Michel VerhaegheWambrechies1.15.42minM35   16.722  3:354.64626
5  Boris de Bruijn (PR 1.10.54) AV'561.16.38minM35   16.518  3:384.59598
6  Ralph Wiessner (PR 1.11.53) Dynamica1.16.43minM40   16.500  3:384.58595
7  Tom VanslambrouckAVMO1.17.37minMse   16.309  3:414.53569
8  Nick Van Den BrulleSTAX1.18.09minMse   16.198  3:424.50554
9  Thomas BeirnaertTrakks team1.18.17minM35   16.170  3:434.49550
10  Mark Verhage (PR 1.15.10) Scheldesport1.18.19minMse   16.163  3:434.49549
11  Jozias Boone (PR 1.14.07) AV'561.18.19minM35   16.163  3:434.49549
12  Bert van de VeldeBassevelde1.18.21minM35   16.156  3:434.49548
13  Siebe De WinterSTT1.18.22minMse   16.153  3:434.49548
14  Stefan Schrier (PR 1.14.30) Dynamica1.18.23minM35   16.149  3:434.49547
15  Ruben Martens (debuut) Koewacht1.18.46minMse   16.071  3:444.46536
16  Crum van der Linden (PR 1.18.42) Dynamica1.19.04minMse   16.010  3:454.45528
17  Tom Van DyckSchoten1.19.29minM35   15.926  3:464.42516
18  Maarten VermeulenAarschots Triatlon Team1.20.06minM35   15.803  3:484.39500
19  Liam De Mey (PR 1.19.20) RKHAV1.20.12minM35   15.784  3:484.38497
20  Roland UnterwegerKipkelenge team1.20.15minMse   15.774  3:484.38496
21  Christophe NicolaijHarelbeke1.20.19minMse   15.761  3:484.38494
22  Erwin Adan (PR 1.08.41) Koudekerke1.20.26minMse   15.738  3:494.37491
23  Nelis De ClercqGentbrugge1.21.35minMse   15.516  3:524.31460
24  Didier braetLoppem1.22.26minM45   15.356  3:544.27438
25  Roel van NesStanddaarbuiten1.22.33minM45   15.334  3:554.26435
26  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Vlissingen1.22.38minM35   15.319  3:554.26433
27  Johan Karelse (PR 1.19.12) AV'561.22.38minM45   15.319  3:554.26433
28  Tom SacreZomergem1.22.58minM35   15.257  3:564.24425
29  Patrick SteensLembeek1.24.34minMse   14.969  4:014.16386
30  Ruud Hoosemans (PR 1.13.46) Vlissingen1.24.34minM35   14.969  4:014.16386
31  Martijn Blommaert (PR 1.23.15) Middelburg1.24.36minMse   14.963  4:014.16385
32  Arnoud Rijk (PR 1.22.29) AV'561.24.39minMse   14.954  4:014.15384
33  Martijn DekkerHemiksem1.24.53minMse   14.913  4:014.14378
34  Maarten van den OmpelLovendegem1.24.53minM45   14.913  4:014.14378
35  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Dynamica1.24.53minM50   14.913  4:014.14378
36  Stijn Desseynjc aalter1.24.53minM35   14.913  4:014.14378
37  Jesse Beijer (PR 1.22.57) Middelburg1.25.00minMse   14.892  4:024.14376
38  Peter Balkenende (PR 1.21.35) Goes1.25.19minM50   14.837  4:034.12368
39  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.25.26minM35   14.817  4:034.12366
40  Stefan TemmermanWTT triatlon1.25.26minM35   14.817  4:034.12366
41  Urs de PoorterAalter1.25.32minM35   14.799  4:034.11363
42  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Aart Stigter1.25.42minM50   14.771  4:044.10359
43  Jan Van GilsLint1.25.43minM35   14.768  4:044.10359
44  Johan TiriKapelle op den bos1.25.44minM45   14.765  4:044.10359
45  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Scheldesport1.25.46minM35   14.759  4:044.10358
46  Bert VerbekeSint-Laureins1.25.47minM35   14.756  4:044.10358
47  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Dynamica1.25.49minV35   14.751  4:044.10598
48  Joren GeorgeGent1.25.54minM35   14.736  4:044.09355
49  Marlon Roels (PR 1.21.03) Scheldesport1.25.55minM45   14.733  4:044.09355
50  Patrik CromphoutGooik1.25.56minM35   14.731  4:044.09354
51  Gino Van BroeckAC Denderland1.25.59minM35   14.722  4:054.09353
52  Angelo van NevelZedelgem1.26.06minMse   14.702  4:054.08350
53  Dries ReheulKnokke-Heist1.26.34minMse   14.623  4:064.06340
54  Mattias van HolmBrugge1.26.48minMse   14.584  4:074.05335
55  Wilhelm MortierGent1.27.09minM35   14.525  4:084.03327
56  Bram EveraertTeam ERT1.27.29minM35   14.470  4:094.02320
57  Mike VerbekeSint-Laureins1.27.32minM35   14.461  4:094.02319
58  Johan van de Woestijne (PR 1.22.58) Zoutelande1.27.37minMse   14.448  4:094.01317
59  Marnix Van den Brande (PR 1.23.19) Scheldesport1.27.48minMse   14.417  4:104.00313
60  Gwendolyn De DeyneBEHO1.27.52minVse   14.406  4:104.00545
61  Rudy De CosterACP1.28.15minM45   14.344  4:113.98303
62  Wilko de Vos (PR 1.12.04) AV'561.28.17minM55   14.338  4:113.98303
63  Bruno KestermontHuizingen1.28.19minM45   14.333  4:113.98302
64  Andy HuybensBeveren1.28.20minM45   14.330  4:113.98302
65  Koen de LausnayZele1.28.21minMse   14.328  4:113.98301
66  Bruno thybautKaag1.28.22minM45   14.325  4:113.98301
67  Bernard BrouckaertGits1.28.24minM45   14.320  4:113.98300
68  Kurt SwalensBeerselse vrije lopers1.28.41minM45   14.274  4:123.96294
69  Thierry CourtensLoopcoach Bart1.28.51minM45   14.247  4:133.96291
70  Jordi KooimanVarsenare1.28.59minMse   14.226  4:133.95288
71  Jason Balfoort8000 Running1.29.15minMse   14.183  4:143.94283
72  Jan van Hollebekebeverhout atletiek1.29.22minM35   14.165  4:143.93280
73  Tom DecostereJoggingclub Waregem1.29.27minMse   14.151  4:143.93279
74  Gert Van der Vinden (PR 1.22.46) Dynamica1.29.35minM55   14.130  4:153.93276
75  Dennis van den BroekeHeikant1.29.35minMse   14.130  4:153.93276
76  Martijn Kox (PR 1.22.35) Axel1.29.48minM35   14.096  4:153.92272
77  Wauters JonasACP1.29.48minMse   14.096  4:153.92272
78  Anne Ruijsink (PR)Kapelle-Biezelinge1.29.50minM35   14.091  4:153.91271
79  Hans AugustynsKalmthout1.29.53minMse   14.083  4:163.91270
80  Kris De VrieseTCR1.29.54minM35   14.081  4:163.91270
81  Filip VermontGeluwe1.29.59minM55   14.068  4:163.91268
82  Marco de Feijter (PR 1.29.57) Schoondijke1.30.05minM35   14.052  4:163.90266
83  Adrian PelsLT Ennert1.30.07minMse   14.047  4:163.90265
84  Bart HubreghtSijsele1.30.08minM35   14.044  4:163.90265
85  Simon MoreelsGent1.30.19minMse   14.016  4:173.89261
86  Wim De VreeseRacing Gent1.30.23minM35   14.005  4:173.89260
87  Henk VandelveldeRuddervoorde1.30.25minM35   14.000  4:173.89259
88  Bram DepickereAC Sodibrug1.30.28minMse   13.992  4:173.89258
89  Michael De PreMaldegem1.30.29minM35   13.990  4:173.89258
90  Klaas VerschaeveBetric1.30.30minMse   13.987  4:173.89258
91  Benny Thuy (PR 1.18.58) RKHAV1.30.33minM50   13.980  4:183.88257
92  Christophe LamontKasvo1.30.34minM45   13.977  4:183.88256
93  Xavier CostenobleAssebroek1.30.35minM45   13.974  4:183.88256
94  Heidi WoutersSTAX1.30.35minV35   13.974  4:183.88479
95  Jan SeynaeveRC Gent1.30.38minM45   13.967  4:183.88255
96  Lion Baas (PR 1.25.40) Dynamica1.30.40minM40   13.962  4:183.88254
97  Elke RoggeBrugge1.30.43minV35   13.954  4:183.88476
98  Domingo PatteeuwMeulebeke1.30.43minMse   13.954  4:183.88253
99  Tim HeymansErembodegem1.30.44minM35   13.951  4:183.88253
100  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) AV'561.30.46minM50   13.946  4:183.87253
101  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Gonzalez Running1.30.50minM50   13.936  4:183.87251
103  Martijn Hoosemans (PR 1.27.48) Dynamica1.30.52minM35   13.931  4:183.87251
105  Fons de Rijcke (PR 1.27.55) Kloosterzande1.30.53minM55   13.928  4:183.87250
107  Leonie Ton (PR 1.25.45) AV'561.30.54minV45   13.926  4:193.87471
112  Wim Douw (PR 1.23.33) Diomedon1.31.01minM55   13.908  4:193.86248
113  Joannathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge1.31.02minMse   13.905  4:193.86247
114  Marius Besuijen (PR 1.16.47) AV'561.31.05minM55   13.898  4:193.86246
121  Michael den Hamer (PR 1.30.44) Scheldesport1.31.46minM35   13.794  4:213.83234
125  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.32.10minV35   13.734  4:223.82442
126  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.32.11minM35   13.732  4:223.81226
128  Robert Vroon (PR 1.26.59) Wielingen1.32.22minM50   13.705  4:233.81223
133  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.32.59minM35   13.614  4:243.78212
139  Dennis ThuyEindhoven1.33.06minMse   13.597  4:253.78210
146  Gijsbert Elstgeest's-Heerenhoek1.33.16minM45   13.572  4:253.77207
148  Ronald Aarts (PR 1.28.23) AV'561.33.20minM55   13.563  4:253.77205
155  Dimmy Ivens (PR)Wielingen1.33.32minMse   13.534  4:263.76202
156  Patrick Van Morrelgem (PR 1.31.32) Sluis1.34.10minM35   13.443  4:283.73191
159  Mirthe Overkamp (PR 1.28.17) Dynamica1.34.33minVse   13.388  4:293.72390
162  Wolter Vos (PR 1.28.28) Middelburg1.34.40minM50   13.372  4:293.71183
163  Tim Kramer (PR 1.28.38) AV'561.34.41minM35   13.369  4:293.71183
165  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Dynamica1.34.51minM35   13.346  4:303.71180
169  Bas Jasperse (PR 1.32.29) Terneuzen1.35.22minMse   13.274  4:313.69172
176  Jens ThuysCadzand1.35.30minMse   13.255  4:323.68170
189  Jeroen van den Broeke (PR 1.27.22) Terneuzen1.35.51minM35   13.207  4:333.67164
190  Christian van der Reest (PR 1.30.42) Oudelande1.35.51minMse   13.207  4:333.67164
194  Endy Slock (PR 1.22.33) Scheldesport1.36.02minM45   13.181  4:333.66161
195  Dennis FlorusssenScheldesport1.36.03minM45   13.179  4:333.66161
201  Nelleke Baldé (PR 1.36.15) Dynamica1.36.27minV35   13.124  4:343.65350
202  Berry Simonse (PR 1.26.54) AV'561.36.27minM45   13.124  4:343.65155
204  Esther van de PolWielingen1.36.32minVse   13.113  4:353.64348
205  Peter Slits (PR 1.26.03) Sluis1.36.35minM50   13.106  4:353.64153
206  Henk Lous (PR 1.28.33) Dynamica1.36.36minM60   13.104  4:353.64153
207  Dennis Vlassenrood (PR 1.35.09) Sint Jansteen1.36.43minM40   13.088  4:353.64151
212  Jan-Niek Boeije (PR 1.34.18) Terneuzen1.37.06minMse   13.037  4:363.62145
213  Bart AerssensIJzendijke1.37.08minMse   13.032  4:363.62145
214  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.37.13minM45   13.021  4:363.62143
215  John Compiet (PR 1.36.19) RKHAV1.37.15minM45   13.016  4:373.62143
219  Dennie KnolScheldesport1.37.45minM35   12.950  4:383.60136
223  Marco Scherbeijn (PR 1.27.25) Cadzand1.38.35minM45   12.840  4:403.57124
231  Robert Lafertin (PR 1.35.20) Terneuzen1.38.47minM35   12.814  4:413.56122
232  Jeroen van Goethem (PR 1.32.23) Kloosterzande1.38.47minMse   12.814  4:413.56122
233  Menno den Dekker (PR 1.29.33) Scheldesport1.38.47minM45   12.814  4:413.56122
235  Gerben Soethaert (PR)Scheldesport1.38.49minM40   12.810  4:413.56121
236  Tijs Schol (PR)Aardenburg1.38.49minM35   12.810  4:413.56121
237  Corné de FrelTholen1.38.50minM35   12.808  4:413.56121
238  Jimmy de LIjserIJzendijke1.38.53minMse   12.801  4:413.56120
242  Marc de Groote (PR 1.35.58) Middelburg1.39.00minM45   12.786  4:423.55119
243  Vicky Wiessner (PR 1.38.21) Middelburg1.39.00minV45   12.786  4:423.55300
245  Barry van der Stel (PR)Zierikzee1.39.01minMse   12.784  4:423.55119
246  Aschwin van den Abeele (PR 1.32.55) Middelburg1.39.06minM45   12.773  4:423.55117
249  Dennis de Nooijer (PR)Vlissingen1.39.07minM45   12.771  4:423.55117
261  Hans Tramper (PR)Goes1.39.25minM45   12.733  4:433.54113
267  Leon Vermeulen (PR 1.35.49) Wemeldinge1.39.38minM45   12.705  4:433.53111
275  Sjef Goris (PR 1.30.18) Middelburg1.39.49minM55   12.682  4:443.52108
266  David Scheele (PR)Kloetinge1.39.56minMse   12.667  4:443.52107
283  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Dynamica1.40.07minM60   12.644  4:453.51105
289  Tom du Puy (PR 1.37.52) IJzendijke1.40.33minM35   12.589  4:463.5099
293  Evelien de VisserWielingen1.40.41minV35   12.573  4:463.49270
298  Michael Lips (debuut) IJzendijke1.40.54minM35   12.546  4:473.4895
301  Alco BrinkTerneuzen1.40.59minM35   12.535  4:473.4894
304  Mark Buitendijk (PR)Breskens1.41.14minM45   12.504  4:483.4791
305  Martino Harinck (PR 1.38.50) Middelburg1.41.15minM45   12.502  4:483.4791
306  Peter KoopmanAV'561.41.17minM45   12.498  4:483.4791
308  Erwin NachtegaelRKHAV1.41.20minM55   12.492  4:483.4790
311  Renate van Huffel (PR)Scheldesport1.41.25minV40   12.482  4:483.47257
312  Nick Heijmans (debuut) Hulst1.41.28minMse   12.476  4:493.4788
321  Bram Goethals (PR)Schoondijke1.42.02minM35   12.406  4:503.4582
322  Coen GowthalsMiddelburg1.42.03minMse   12.404  4:503.4582
325  Walther Murre (PR)Scheldesport1.42.05minM50   12.400  4:503.4482
331  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.42.26minM55   12.358  4:513.4378
332  Gerard de Nooijer (PR)Oost-Souburg1.42.27minM50   12.356  4:513.4378
338  Valesca Lefeber (PR 1.40.28) Middelburg1.42.36minVse   12.338  4:523.43237
340  John Birch (debuut) Oostburg1.42.46minM45   12.318  4:523.4274
341  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) AV'561.42.48minM60   12.314  4:523.4274
342  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.42.49minM35   12.312  4:523.4274
344  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.42.56minM35   12.298  4:533.4273
346  Michel de Ruijsscher (PR 1.28.26) Wielingen1.43.13minM50   12.264  4:543.4170
349  Joop AlbrondaDynamica1.43.18minM45   12.254  4:543.4069
354  Thomas CalleTerneuzen1.43.32minM35   12.226  4:543.4066
355  Jaap van der Veen (PR)Scheldesport1.43.32minM50   12.226  4:543.4066
357  Jordy Alvarez Morcus (PR)Kuitaart1.43.36minMse   12.219  4:553.3966
358  Esther Noteboom (PR 1.38.23) AV'561.43.37minVse   12.217  4:553.39220
360  Bo de MuynckHeinkenszand1.43.43minVse   12.205  4:553.39218
361  Wim Flipse (PR 1.32.23) Terneuzen1.43.44minM50   12.203  4:553.3964
367  Annette Bevelander (PR 1.41.17) Rilland1.43.54minV35   12.183  4:553.38215
368  Leon JoosseMiddelburg1.43.54minM45   12.183  4:553.3863
369  David Mullaert (PR)Biervliet1.43.54minM35   12.183  4:553.3863
371  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Scheldesport1.43.57minM55   12.177  4:563.3862
376  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Scheldesport1.44.01minM55   12.170  4:563.3862
379  Pieter-Jan De Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.44.06minM45   12.160  4:563.3861
380  André Meijers (PR 1.33.38) AV'561.44.08minM50   12.156  4:563.3861
388  Marco Olivier (PR 1.44.24) Vlissingen1.44.28minM45   12.117  4:573.3758
389  Wendy Wijnstra (PR 1.42.19) Kapelle-Biezelinge1.44.28minV35   12.117  4:573.37207
395  Tom Erpelinck (PR 1.33.40) Sint Jansteen1.45.24minMse   12.010  5:003.3449
409  Johan van LeeuweWielingen1.45.58minM55   11.946  5:013.3245
413  Kees v.d. Heijden (PR 1.37.59) Dynamica1.46.31minM55   11.884  5:033.3040
429  Bas Daalmans (PR 1.41.57) Goes1.47.07minM35   11.817  5:053.2836
430  Alex ElfrinkBreskens1.47.20minM35   11.794  5:053.2834
432  Piet Ovaa (PR 1.43.16) Meliskerke1.47.22minM55   11.790  5:053.2734
435  Patrick Vogel (PR 1.33.38) Middelburg1.47.26minM50   11.783  5:063.2734
444  Sven Buhmann (PR)Kloosterzande1.47.57minM35   11.726  5:073.2630
447  Erwin vd BoschDelta Sport1.48.02minM35   11.717  5:073.2529
449  Boudewijn Jansen (PR 1.44.41) Hulst1.48.04minM45   11.714  5:073.2529
451  Peter Warnier (PR 1.38.01) Hulst1.48.05minM45   11.712  5:073.2529
452  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.48.05minM55   11.712  5:073.2529
454  Bram Lampert (PR 1.43.33) Koudekerke1.48.20minM55   11.685  5:083.2528
457  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) Hulst1.48.28minV50   11.670  5:083.24149
458  Paz Boekhout (PR 1.39.49) Sint Kruis1.48.30minM35   11.667  5:093.2426
459  Marco Wauters (PR 1.47.08) Vogelwaarde1.48.31minM45   11.665  5:093.2426
461  Coen Dekker (PR 1.40.52) Zaamslag1.48.32minM45   11.663  5:093.2426
470  Maroeska Ars (PR 1.43.01) AV'561.48.36minV40   11.656  5:093.24147
472  Michel Barbé (PR 1.42.26) Terneuzen1.48.39minM45   11.651  5:093.2426
473  Tommy Valckx (PR)Hulst1.48.42minM45   11.645  5:093.2325
482  Tom Schauwaert (PR)Hulst1.48.51minM55   11.629  5:103.2324
484  Maarten ScheerdersHulst1.48.52minM35   11.628  5:103.2324
489  Mike van Eck (PR)Hulst1.49.02minM35   11.610  5:103.2223
495  Marjon Mulder (PR 1.44.03) Koudekerke1.49.11minVse   11.594  5:113.22140
497  Marco van het Westeinde (PR 1.43.39) AV'561.49.14minM45   11.588  5:113.2222
498  Wilko Broekhoven (PR 1.37.03) Kloosterzande1.49.14minM45   11.588  5:113.2222
500  Bennie Heijmans (PR 1.48.39) Hulst1.49.14minM45   11.588  5:113.2222
501  Annemarie Verschuure (PR 1.47.45) AV'561.49.16minV40   11.585  5:113.22139
503  Alexander van Keulen (PR 1.47.43) Kloetinge1.49.17minM45   11.583  5:113.2222
504  Monique Verschuure (PR 1.22.49) AV'561.49.18minV35   11.581  5:113.22138
507  Chris van Antwerpen (PR 1.47.10) AV'561.49.21minM35   11.576  5:113.2221
510  Martin de Nooijer (PR)Vlissingen1.49.27minM55   11.566  5:113.2121
511  Dimitri Dekker (debuut) Hoek1.49.27minMse   11.566  5:113.2121
515  Mike van Hulst (PR 1.46.56) Kloosterzande1.49.53minMse   11.520  5:133.2019
523  Ellen Hamelink (PR 1.42.53) Terneuzen1.50.14minV35   11.483  5:133.19127
526  Jerry de Krijger (PR 1.36.51) Philippine1.50.19minM45   11.475  5:143.1916
533  Caroline Veringa (PR 1.46.33) Dynamica1.50.41minV45   11.437  5:153.18121
534  Bjorn de Betue (PR 1.42.58) Sint Jansteen1.50.44minM35   11.432  5:153.1814
536  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.50.46minM50   11.428  5:153.1714
537  Leon Bisschops (PR 1.42.20) Terneuzen1.50.55minM45   11.413  5:153.1714
543  Stefhan RegeerBreskens1.51.15minM45   11.378  5:163.1612
546  Edwin Riemens (PR 1.49.05) Axel1.51.31minM55   11.351  5:173.1511
547  Danny Scheffer (PR 1.44.07) Hulst1.51.35minM45   11.344  5:173.1511
550  Sjaak Luteijn (PR 1.12.05) Oostburg1.51.36minM60   11.343  5:173.1511
552  Arjen Luteijn (debuut) Wielingen1.51.37minMse   11.341  5:173.1511
557  Jan van Hoeve (PR 1.32.24) Wielingen1.51.49minM70   11.321  5:183.1410
558  Marije Besuijen (PR 1.45.31) Dynamica1.51.56minV40   11.309  5:183.14107
560  John Guequierre (PR 1.17.01) Dynamica1.52.01minM65   11.301  5:193.149
561  Esther van Sluijs-KoleAV'561.52.01minV45   11.301  5:193.14106
562  Patrick de Sutter (PR 1.41.14) Oostburg1.52.05minM45   11.294  5:193.149
563  Michel FieretScheldesport1.52.07minM45   11.290  5:193.149
564  Jelko Sweegers (PR 1.49.26) Breskens1.52.17minM35   11.274  5:193.138
569  Monique van de Ketterij (PR 1.48.08) Vlissingen1.52.53minV35   11.214  5:213.1196
573  Roland Flipse (PR 1.44.49) Koudekerke1.53.00minM55   11.202  5:213.116
574  Jan Bostelaar (PR 1.35.00) Dynamica1.53.04minM70   11.196  5:223.116
575  Patrick Pielaat (PR 1.44.11) Terneuzen1.53.04minM45   11.196  5:223.116
577  Wietse LipsOostburg1.53.06minM35   11.192  5:223.116
581  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.53.13minM55   11.181  5:223.115
583  Rudie Hogervorst (PR 1.41.25) Wielingen1.53.20minM50   11.169  5:223.105
586  Barry van Meele (PR 1.50.33) Kloosterzande1.53.23minM35   11.164  5:223.105
589  Linda Vermeulen (PR 1.52.23) Schoondijke1.53.28minV35   11.156  5:233.1090
594  Patrick Vervaet (PR 1.20.24) Sint Jansteen1.53.42minM45   11.133  5:233.094
596  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Scheldesport1.53.45minM45   11.128  5:233.094
597  Kees van Haveren (PR 1.39.40) Dynamica1.53.47minM65   11.125  5:243.094
598  Melissa ten Kate (PR 1.39.32) Scheldesport1.53.51minVse   11.119  5:243.0986
599  Piet Pijpelink (PR 1.46.50) Terneuzen1.53.52minM45   11.117  5:243.094
602  Karel van der PolCadzand-Bad1.54.04minM55   11.097  5:243.083
604  Wilco Franken (PR 1.35.49) RKHAV1.54.07minM45   11.093  5:253.083
608  Corina van de WegeScheldesport1.54.12minV55   11.085  5:253.0883
609  Fiona ReijersScheldesport1.54.12minV35   11.085  5:253.0883
618  Richard Klap (PR 1.49.29) Goes1.54.24minM45   11.065  5:253.072
619  René VerhoeffOostburg1.54.28minMse   11.059  5:263.072
620  Marc Rammant (PR)Oostburg1.54.32minM55   11.052  5:263.072
625  Johan Brouwers (PR 1.53.06) Ossenisse1.54.41minM45   11.038  5:263.072
630  Erwin van der Maas (PR 1.45.25) Kortgene1.55.10minM45   10.991  5:283.051
635  Esmâ Guigui (PR 1.49.30) AV'561.55.27minVse   10.964  5:283.0571
643  Geesje Helleman (debuut) Middelburg1.55.50minV35   10.928  5:293.0468
644  Coen Sander (PR 1.42.18) Heinkenszand1.55.51minM45   10.927  5:293.04-
645  Sonja FijnautBreskens1.55.51minV45   10.927  5:293.0467
646  Mirjam Janssen (PR 1.47.41) AV'561.55.51minV35   10.927  5:293.0467
650  Wim Strobbe (PR 1.41.33) Kloosterzande1.55.58minM55   10.916  5:303.03-
651  Xavier Duthoy (PR 1.55.15) Aardenburg1.55.58minM45   10.916  5:303.03-
654  Martijn Heijens (PR 1.48.46) Hulst1.56.04minM35   10.906  5:303.03-
659  Jannie de Vries (PR 1.43.38) Dynamica1.56.18minV60   10.884  5:313.0264
671  Davy Dubbeldam (PR 1.39.36) Sluiskil1.56.35minM45   10.858  5:323.02-
675  Inder MunozSluis1.56.41minM45   10.849  5:323.01-
682  Gerben van Kooten (debuut) Goes1.56.54minMse   10.828  5:323.01-
686  Rini Fenijn (PR 1.50.59) Nieuwvliet1.57.02minM55   10.816  5:333.00-
688  Lydia spruytHoek1.57.10minVse   10.804  5:333.0056
689  Heleen de Bruyne-ColenbranderWielingen1.57.10minV45   10.804  5:333.0056
691  Niels van den BoschYerseke1.57.18minMse   10.792  5:343.00-
692  Etiën Ferket (PR 1.53.10) Heikant1.57.18minM55   10.792  5:343.00-
695  Harold de Maat (PR 1.42.39) Scheldesport1.57.19minM50   10.790  5:343.00-
699  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.57.26minM55   10.779  5:342.99-
701  Arjen van DixhoornTerneuzen1.57.29minM35   10.775  5:342.99-
702  Dita Daalmeijer (PR)Vlissingen1.57.31minV45   10.772  5:342.9953
705  Rien Moeleker (PR 1.54.42) Oostdijk1.57.33minMse   10.769  5:342.99-
706  Sandra Beun (PR 1.55.01) Axel1.57.33minVse   10.769  5:342.9953
707  Ellie Spaans (PR 1.53.12) AV'561.57.33minV60   10.769  5:342.9953
708  Ingrid Koene (PR 1.44.36) Middelburg1.57.35minV55   10.766  5:342.9953
713  Marjolein Mesie (PR 1.57.36) Zoutelande1.57.42minV45   10.755  5:352.9952
715  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen1.57.43minV50   10.753  5:352.9952
718  Frans Daalman (PR 1.40.20) Breskens1.57.52minM65   10.740  5:352.98-
721  Rosette Verkaart (PR 1.49.18) Vlissingen1.57.59minV40   10.729  5:362.9850
722  Linda Dekker (PR 1.48.50) Middelburg1.57.59minV45   10.729  5:362.9850
723  Anne-Marie Thomaes (PR 1.53.16) Hoofdplaat1.58.02minV45   10.725  5:362.9849
725  Wendy Van de Velde (PR 1.43.26) Wielingen1.58.10minVse   10.712  5:362.9848
726  Niek Rijnberg (PR 1.34.11) Zuidzande1.58.12minM50   10.709  5:362.97-
732  Jacqueline Maas (PR 1.54.45) Wielingen1.58.45minV50   10.660  5:382.9644
733  Paul d'Haens (PR 1.56.11) Hulst1.58.47minM45   10.657  5:382.96-
735  Johnny Dooms (PR 1.42.17) Terneuzen1.58.48minM65   10.655  5:382.96-
738  Pieter Janssen (PR 1.55.25) AV'561.58.49minM45   10.654  5:382.96-
740  Age Balt (PR 1.47.51) Hulst1.58.52minM55   10.649  5:382.96-
742  Eric Hensen (debuut) Aardenburg1.59.04minM45   10.631  5:392.95-
743  Julie Serrarens (PR 1.52.44) Lamswaarde1.59.05minV45   10.630  5:392.9542
744  Maureen den Hamer (PR 1.55.08) Biervliet1.59.05minV45   10.630  5:392.9542
746  Jan Ducaat (PR 1.54.58) Groede1.59.09minM55   10.624  5:392.95-
747  Isabel Capelle (PR)Middelburg1.59.10minV35   10.623  5:392.9541
748  Ilona Lips (PR)Oostburg1.59.10minVse   10.623  5:392.9541
751  Brenno de ZwartZuidzande1.59.23minM45   10.603  5:402.95-
753  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge1.59.29minM65   10.594  5:402.94-
758  Wim Boogert (PR)Middelburg1.59.58minM55   10.552  5:412.93-
760  Dennis de KrakerTerneuzen2.00.07minM35   10.539  5:422.93-
766  Jeanet Verhaagen (PR 1.53.58) AV'562.00.24minV50   10.514  5:422.9233
767  Alex Fenijn (PR 1.50.17) Philippine2.00.26minM45   10.511  5:432.92-
768  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) AV'562.00.27minM50   10.509  5:432.92-
771  Emanuela Bracke (PR 1.57.30) Axel2.00.51minV45   10.475  5:442.9130
774  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Scheldesport2.01.01minV55   10.460  5:442.9129
775  Jolanda Jasperse (PR 1.53.44) Terneuzen2.01.10minV35   10.447  5:452.9028
776  Piet Beijer (PR 1.46.43) Dynamica2.01.27minM70   10.423  5:452.90-
777  Marjan Verhage (PR 2.01.12) Axel2.01.31minV35   10.417  5:462.8927
781  Elvera Alewijnse (debuut) Oost-Souburg2.01.46minVse   10.396  5:462.8925
791  Robbert WentzlerKloosterzande2.02.19minM45   10.349  5:482.87-
795  Diana Valk (PR 2.00.47) Aardenburg2.02.47minV45   10.310  5:492.8620
799  Bill Stegers (debuut) Vlissingen2.03.00minM45   10.291  5:502.86-
802  Conrad de Ridder (PR 2.02.55) Philippine2.03.12minM45   10.275  5:502.85-
805  Tianda Donker Curtius (PR 1.57.50) Middelburg2.03.24minVse   10.258  5:512.8517
806  Joost Mortier (PR)Sint Jansteen2.03.25minMse   10.257  5:512.85-
810  Anika Riemens (PR)Terneuzen2.03.42minVse   10.233  5:522.8416
818  Pascal ElogeertHulst2.04.10minM45   10.195  5:532.83-
821  Alex den Hamer (PR 1.42.03) Terneuzen2.04.15minM50   10.188  5:532.83-
828  Bas BrandPhilippine2.04.22minM55   10.178  5:542.83-
834  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Dynamica2.04.38minM70   10.157  5:542.82-
841  Andre Luteijn (PR 2.03.03) Kapelle-Biezelinge2.04.54minM45   10.135  5:552.82-
843  Els Zweistra (PR 1.57.09) Scheldesport2.05.05minV60   10.120  5:562.8110
844  Peter van GelderenVlissingen2.05.09minM45   10.115  5:562.81-
845  Imo JongepierNieuw en Sint Joosland2.05.15minM65   10.107  5:562.81-
852  Margo Hermans (PR 1.57.41) Ossenisse2.05.35minV45   10.080  5:572.809
858  Suset de Feijter- de SmetOostburg2.05.44minV45   10.068  5:582.808
859  Johan de Feijter (PR 1.58.46) Oostburg2.05.44minM45   10.068  5:582.80-
870  Annet PolBreskens2.07.10minV35   9.954  6:022.774
873  Nicole Serrarens (PR 1.56.01) Sint Jansteen2.07.34minV45   9.923  6:032.764
874  Jolanda VenageTerneuzen2.07.38minV45   9.918  6:032.753
887  Lisette Groosman CauwelsSluis2.08.13minV35   9.873  6:052.742
895  Camiel Rentmeester (PR 1.59.10) AV'562.08.45minM45   9.832  6:062.73-
896  Marielle Simonse (PR 2.00.25) AV'562.08.46minV45   9.831  6:062.732
904  Janet de Heij (debuut) Oostburg2.09.15minV45   9.794  6:082.721
905  Theo van de VeldeGoes2.09.20minM45   9.788  6:082.72-
912  Didier BuysseBreskens2.09.45minM65   9.756  6:092.71-
913  Marnix De Jonge (PR 2.09.04) Goes2.09.52minM35   9.747  6:092.71-
916  Josa van der Vliet (PR 1.55.11) Scheldesport2.10.07minV55   9.729  6:102.70-
917  Kim Janse (debuut) Scheldesport2.10.07minV40   9.729  6:102.70-
918  Jacquelien SmitAV'562.10.10minV45   9.725  6:102.70-
923  Marjan de SchipperDynamica2.10.19minV45   9.714  6:112.70-
925  Judith Wentzler (PR 1.59.59) Kloosterzande2.10.43minV35   9.684  6:122.69-
928  Peter Hamelink (PR 1.43.41) Terneuzen2.11.01minM35   9.662  6:132.68-
929  Gertjan HamelinkTerneuzen2.11.01minM35   9.662  6:132.68-
932  Jacqueline Meijers (PR)AV'562.11.13minV45   9.647  6:132.68-
936  Ronald van de Veire (PR 1.45.46) Oostburg2.11.23minM60   9.635  6:142.68-
939  Wendy Wortman (PR 2.01.12) Hengstdijk2.11.33minV45   9.623  6:142.67-
940  Ineke van Morrelgem (PR 2.04.53) Sluis2.11.40minV35   9.614  6:142.67-
944  Eric de Keijzer (PR 2.07.08) Kruiningen2.11.51minM55   9.601  6:152.67-
945  Yolanda Krombeen (PR 1.54.02) Kruiningen2.11.59minV45   9.591  6:152.66-
948  Aron FenijnZuidzande2.12.06minMse   9.583  6:162.66-
951  Freer van Roeyen (PR 2.03.39) Scheldesport2.12.15minM45   9.572  6:162.66-
955  Guido Gelderland (PR 1.51.47) Koewacht2.12.53minM55   9.526  6:182.65-
956  Verena VerelstHeikant2.12.54minVse   9.525  6:182.65-
961  Chantal Nachtegael (PR 1.54.42) Heikant2.13.51minV55   9.457  6:212.63-
962  Andre van MeerkerkKloetinge2.13.51minM55   9.457  6:212.63-
964  Hugo Meeusen (PR 1.51.27) Terneuzen2.14.08minM50   9.437  6:212.62-
966  Inge Quataert (PR 2.07.32) Aardenburg2.14.33minV55   9.408  6:232.61-
967  Henk van DrielHoek2.14.34minM45   9.407  6:232.61-
969  Cindy Dijkers (PR)Biervliet2.14.38minV35   9.402  6:232.61-
973  Judith HerreweghHulst2.15.48minV55   9.321  6:262.59-
974  Coosje van Eekelen (PR 2.14.22) Hulst2.15.48minV45   9.321  6:262.59-
978  Bram van Hoeve (PR 1.57.16) Scheldesport2.16.21minM65   9.284  6:282.58-
986  Sjaak Oosterling (PR 1.53.03) Breskens2.17.27minM70   9.210  6:312.56-
988  Kerstin SeibertTerneuzen2.18.05minV35   9.167  6:332.55-
990  Sandra Van der Valk (PR 2.01.06) Krabbendijke2.18.09minV45   9.163  6:332.55-
996  Karin den Dekker (PR 2.15.39) Scheldesport2.21.12minV45   8.965  6:422.49-
997  Chantal Schilperoordt (PR 2.11.59) Terneuzen2.21.12minV45   8.965  6:422.49-
1006  Jack de GrooteAV'562.24.10minM65   8.780  6:502.44-
1007  Marjan MistiaenWielingen2.26.24minV35   8.647  6:562.40-
1009  Theo Simons (PR 1.43.57) Dynamica2.27.11minM65   8.600  6:592.39-
1018  Steven van de Veire (PR 1.33.49) Wielingen2.35.38minM40   8.134  7:232.26-
1019  Tineke van DixhoornTerneuzen2.36.51minV35   8.070  7:262.24-
1020  Brenda van GraefschepeBreskens2.36.53minV35   8.069  7:262.24-
1024  Diana Koopman (debuut) Krabbendijke2.45.49minV45   7.634  7:522.12-
Mannen: 297 (75.96%) => M35=75 - M40=5 - M45=81 - M50=23 - M55=35 - M60=5 - M65=10 - M70=5 - Mse=58
Vrouwen: 94 (24.04%) => V35=27 - V40=6 - V45=30 - V50=4 - V55=7 - V60=3 - Vse=17

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Tomas Debevere1:14:12Glenn Vanobost1:14:30Erwin Harmes1:14:37Monica Sanderse1:25:49392
2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55416
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.569 seconden nodig om deze lijst met 391 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020