dinsdag 7 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

9e Kapellecross

Kapelle-Biezelinge, zondag 23 februari 2020 - Organisatie: JARO
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Okbazgi KidaneSpado20.05minMse   19.120  3:085.31-
2  Erwin HarmesMiddelburg20.08minM35   19.073  3:095.30+0:03
3  Jozias BooneAV'5621.09minM35   18.156  3:185.04+1:04
4  Jasper ZuidhofAV'5622.16minMse   17.246  3:294.79+2:11
5  Peter van ElsackerPAC22.26minMse   17.117  3:304.75+2:21
6  Peter BalkenendeAV'5622.37minM50   16.979  3:324.72+2:32
7  Edwin StolkFlakkee22.49minMse   16.830  3:344.67+2:44
8  Rogier LoosBergen op Zoom23.02minMse   16.671  3:364.63+2:57
9  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge23.05minMse   16.635  3:364.62+3:00
10  Robbert MeeuwseAV'5623.28minMse   16.364  3:404.55+3:23
11  Anne RuijsinkKapelle-Biezelinge23.45minM35   16.168  3:434.49+3:40
12  Coen van der WekkenGoes23.50minMse   16.112  3:434.48+3:45
13  Jan Willem MeeuwseAV'5623.58minM55   16.022  3:454.45+3:53
14  Hein van UffelenOost-Souburg24.04minMse   15.956  3:464.43+3:59
15  Monique VerschuureAV'5624.06minV35   15.934  3:464.43+4:01
16  Berry SimonseAV'5624.09minM45   15.901  3:464.42+4:04
17  Ingrid van BaalRoosendaal24.32minVse   15.652  3:504.35+4:27
18  Robin de VriendHansweert25.11minMse   15.248  3:564.24+5:06
19  Martijn de VriesRunderground25.15minMse   15.208  3:574.22+5:10
20  Alex Traass-Heer Abtskerke25.19minMse   15.168  3:574.21+5:14
21  Michael de WolfAart Stigter25.21minMse   15.148  3:584.21+5:16
22  Vincent LagRunderground25.47minMse   14.893  4:024.14+5:42
23  Dore PriesterLG Zeeland25.54minVse   14.826  4:034.12+5:49
24  Jan-Willem RietbergLG Zeeland25.58minMse   14.788  4:034.11+5:53
25  Erick VermeiHeinkenszand26.07minM60   14.703  4:054.08+6:02
26  Sjef GorisRunderground26.17minMse   14.610  4:064.06+6:12
27  Danny MeeusNijlen26.20minMse   14.582  4:074.05+6:15
28  Silvain KooleMiddelburg26.22minMse   14.564  4:074.05+6:17
29  Jos PutVlissingen26.28minM55   14.509  4:084.03+6:23
30  Daniel WalhoudRunderground26.36minMse   14.436  4:094.01+6:31
31  Peter NoordijkeGoes26.39minMse   14.409  4:104.00+6:34
32  Douwe DrabbeRoosevelt Runner26.42minMse   14.382  4:104.00+6:37
33  Remco KapteijnAV'5626.47minM45   14.337  4:113.98+6:42
34  Marijke JacobsACSS26.50minVse   14.311  4:123.98+6:45
35  Karlijn van der LindenVlissingen26.53minVse   14.284  4:123.97+6:48
36  Eric van RemortelAV'5627.01minM60   14.213  4:133.95+6:56
37  Patrick VogelRunderground27.08minMse   14.152  4:143.93+7:03
38  John de KrakerKapelle-Biezelinge27.14minMse   14.100  4:153.92+7:09
39  Vera ClaassenGoes27.17minVse   14.075  4:163.91+7:12
40  Marco OlivierVlissingen27.21minM45   14.040  4:163.90+7:16
41  Sander de VriesRunderground27.24minMse   14.015  4:173.89+7:19
42  Marco OverheemRunderground27.29minMse   13.972  4:183.88+7:24
43  Jasmijn van DierenAV'5627.33minVse   13.938  4:183.87+7:28
44  Rick de SmitRunderground27.41minMse   13.871  4:203.85+7:36
45  Freddy de GrootACSS27.47minMse   13.821  4:203.84+7:42
46  Guillaume de JongeRunderground27.56minMse   13.747  4:223.82+7:51
47  Dylan den HartogRunderground28.22minMse   13.537  4:263.76+8:17
48  Rene CornelisseVlissingen28.24minMse   13.521  4:263.76+8:19
49  Caroline VeringaLG Zld28.30minVse   13.474  4:273.74+8:25
50  Lucia BertoldiniRoosevelt RR28.32minVse   13.458  4:283.74+8:27
51  Lauran KooleMiddelburg28.36minMse   13.427  4:283.73+8:31
52  Paul PoulardRunderground28.40minMse   13.395  4:293.72+8:35
53  Ramon GroenGoes29.15minMse   13.128  4:343.65+9:10
54  Ron DellebekeDynamica29.26minM60   13.046  4:363.62+9:21
55  Ekke CornelisseACSS29.56minMse   12.829  4:413.56+9:51
56  John GuequierreRunderground30.11minMse   12.722  4:433.53+10:06
57  Paul BurgerRunderground30.13minMse   12.708  4:433.53+10:08
58  Carina MichelsACSS30.19minVse   12.666  4:443.52+10:14
59  Rob de JongeKapelle-Biezelinge30.35minMse   12.556  4:473.49+10:30
60  Peter KoopmanAV'5630.57minMse   12.407  4:503.45+10:52
61  Wouter van den DriesHeinkenszand31.17minMse   12.275  4:533.41+11:12
62  Jack KarelseAV'5631.21minM50   12.249  4:543.40+11:16
63  Arthur StijnsDynamica31.22minM70   12.242  4:543.40+11:17
64  Timo de FynACSS31.25minMse   12.223  4:553.40+11:20
65  Rosette VerkaartVlissingen31.43minV40   12.107  4:573.36+11:38
66  Wim RooseACSS32.29minMse   11.821  5:053.28+12:24
67  Fred WesterveldRunderground33.03minMse   11.619  5:103.23+12:58
68  Fiona MckinlayRossevelt RR33.31minVse   11.457  5:143.18+13:26
69  Barrie HobbsDeportivoParedes34.10minMse   11.239  5:203.12+14:05
70  Yolande HobbsRoosevelt RR35.15minVse   10.894  5:303.03+15:10
71  Henk de KiewitLG Fysiokapelle35.35minMse   10.792  5:343.00+15:30
72  Helen GrootjansGoes36.12minVse   10.608  5:392.95+16:07
73  Lenie van KlevenVlissingen37.02minV65   10.369  5:472.88+16:57
74  Andre van KeerACSS37.19minMse   10.290  5:502.86+17:14
75  Dick BuysACSS39.24minMse   9.746  6:092.71+19:19
Mannen: 60 (80%) => M35=3 - M45=3 - M50=2 - M55=2 - M60=3 - M70=1 - Mse=46
Vrouwen: 15 (20%) => V35=1 - V40=1 - V65=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.4 km

2020Okbazgi Kidane20:05Erwin Harmes20:08Jozias Boone21:09Monique Verschuure24:0675
2019Patrick de Vos21:05Job de Feijter21:10Erwin Harmes21:15Bianca van Aartsen27:55141

5 km

2018Jozias Boone18:20Jasper Zuidhof18:37Sven Vermeulen19:15Martje van Dixhoorn22:4853

8 km

2017Tim van den Broeke28:43Erwin Harmes28:47Patrick de Vos30:42Anjolie Engels34:1763
2016Job de Feijter29:43Erwin Harmes29:50Martijn de Kok30:30Amy van den Broek35:3862

6 km

2015Robbert Meeuwse22:25Patrick de Vos22:39Gunter D'Hondt22:46Yvonne Moerland27:5340

7.3 km

2014Luuk Balkenende28:22Robbert Meeuwse29:08Matthias van Keer29:38Andere afstand64

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.113 seconden nodig om deze lijst met 75 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020