woensdag 21 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Grand Slam

Vlissingen, zaterdag 30 november 2019 - Organisatie: Grand Slam
16,7 km
001 Harmes Erwin         Middelburg       420 1:04:24    1eM13   
002 Provoost Robert-Jan  Domburg          426 1:05:30    2eM13   
003 Kok Martijn de       Heinkenszand     400 1:10:37    3eM13 

13 km
001 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     433 0:54:24    1eM13   
002 Hoogesteger Olof     Vlissingen       401 0:54:28    2eM13   
003 Sparentak Wim van    St Laurens       395 0:55:12    3eM13   
004 Woestijne Johan v d  Zoutelande       439 0:56:50    4eM13   
005 Flipse Emiel         Waarde           430 0:57:31    5eM13   
006 Visser  Bart de      Serooskerke      405 0:58:34    6eM13   
007 Vinden Gert van der  Biggekerke       434 0:58:41    7eM13   
008 Wege Richard van de  Vlissingen       454 0:59:04    8eM13   
009 Schippers Koen       Gapinge          462 0:59:12    9eM13   
010 Kleinjan Jaco        Goes             456 0:59:53   10eM13   
011 Verhage Arjo         Aagtekerke       414 1:01:07   11eM13   
012 Nood Jeroen van      Middelburg       389 1:01:09   12eM13   
013 Duinkerke Jonathan   Kapelle          438 1:01:13   13eM13   
014 Goris Sjef           Middelburg       436 1:01:15   14eM13   
015 Kleinjan Lydia       Goes             457 1:01:42    1eD13   
016 Lous Henk            Vlissingen       421 1:03:49   15eM13   
017 Voorde Pascal van de Middelburg       411 1:03:56   16eM13   
018 Simonse Leonard      Waarde           432 1:04:30   17eM13   
019 Hoogstrate Frank     Yerseke          391 1:04:49   18eM13   
020 Janse Leo            Middelburg       393 1:04:54   19eM13   
021 Versluis Linda       Gapinge          461 1:05:05    2eD13   
022 Baas Lion            Vlissingen       455 1:05:17   20eM13   
023 Heshof Jan           Steenbergen      425 1:05:24   21eM13   
024 Schrier Michel       Vlissingen       419 1:06:06   22eM13   
025 Leeftink Henk        Souburg          399 1:07:04   23eM13   
026 Daalmans Bas         Goes             458 1:07:06   24eM13   
027 Overweel John        Middelburg       417 1:07:50   25eM13   
028 Put Jos              Souburg          398 1:08:43   26eM13   
029 Aartsen Arthur van   Middelburg       390 1:08:54   27eM13   
030 Dieren Jasmijn van   Middelburg       427 1:09:00    3eD13   
031 Clowting Erwin       Vlissingen       435 1:09:29   28eM13   
032 Crucq Andre          Vlissingen       415 1:09:47   29eM13   
033 Steketee Maurice     Middelburg       460 1:10:03   30eM13   
034 Goetheer Rene        Wolpaartsdijk    423 1:10:31   31eM13   
035 Ridder Laus de       Vlissingen       428 1:10:34   32eM13   
036 Ars Maroeska         Goes             429 1:10:52    4eD13   
037 Wallenburg Jeroen v  Domburg          453 1:11:16   33eM13   
038 Wijnsta Wendy        Kapelle          437 1:12:04    5eD13   
039 Roskam Rob           Zoutelande       450 1:12:10   34eM13   
040 Gelok Els            Vlissingen       463 1:12:26    6eD13   
041 Koole Adri           Serooskerke      407 1:12:36   35eM13   
042 Schuilwerve Tara     Middelburg       467 1:12:52    7eD13   
043 Maranus Peter        Aagtekerke       402 1:12:56   36eM13   
044 Jong Sjirk de        Vlissingen       424 1:13:17   37eM13   
045 Moerland Rene        Yerseke          392 1:14:09   38eM13   
046 Cornelisse Siem      Arnemuiden       422 1:14:16   39eM13   
047 Delezene Mert-Jan    Krabbendijke     394 1:14:35   40eM13   
048 Dijke Vincent van    Middelburg       470 1:14:39   41eM13   
049 Daalmeijer Dita      Middelburg       469 1:14:47    8eD13   
050 Statema Anne         Steenbergen      404 1:15:58    9eD13   
051 Janse Jaap           Middelburg       413 1:17:42   42eM13   
052 Verhulst Petra       Westkapelle      459 1:18:44   10eD13   
053 Spaans Ellie         Goes             408 1:19:14   11eD13   
054 Buren Elodie van     Vlissingen       397 1:21:03   12eD13   
055 Botman Kobus         Middelburg       472 1:21:15   43eM13   
056 Stijns Arthur        Oudelande        468 1:22:23   44eM13   
057 Louws Dave           St Laurens       406 1:23:36   45eM13   
058 Koe Chris de         Vlissingen       471 1:26:42   46eM13   
059 Simons Theo          Middelburg       418 1:33:26   47eM13   
060 Kusters Peter        Rath             396 1:33:42   48eM13   
061 Nijsse Rene          Oud-Sabbinge     410 1:35:45   49eM13   
062 Nijsse Gisela        Oud Sabbinge     409 1:35:47   13eD13 

6 km
001 Zuidhof Jasper       s-H Abtskerke    043 0:23:03    1eH 6   
002 Wege Robin vd        Vlissingen       044 0:24:10    2eH 6   
003 Hekhuis Robert       Vlissingen       046 0:24:46    3eH 6   
004 Molendijk Jan        Krabbendijke     019 0:26:14    4eH 6   
005 Koole Stijn          Zoutelande       033 0:27:06    5eH 6   
006 Deschacht Corry      Souburg          040 0:29:45    1eD 6   
007 Koole Chantal        Zoutelande       032 0:30:08    2eD 6   
008 Dellebeke Ron        Souburg          023 0:30:21    6eH 6   
009 Louwerse Rene        Souburg          042 0:30:54    7eH 6   
010 Rietberg Stein       Souburg          022 0:30:58    8eH 6   
011 Koopman Kasper       Biggekerke       030 0:31:22    9eH 6   
012 Franse Anke          Vlissingen       013 0:33:36    3eD 6   
013 Rijkeboer Johan      Middelburg       021 0:33:42   10eH 6   
014 Broekert Hester de   Koudekerke       015 0:33:56    4eD 6   
015 Dekker Johan         Middelburg       047 0:34:06   11eH 6   
016 Epker Sigrid         Middelburg       036 0:34:42    5eD 6   
017 Theune Wendy         Vlissingen       039 0:35:42    6eD 6   
018 Ridder Laura de      Middelburg       026 0:36:58    7eD 6   
019 Toledo Deborah van   s-H Abtskerke    028 0:38:06    8eD 6   
020 Ettema Christa       Zoutelande       017 0:38:34    9eD 6   
021 Wassink Sjoerd       Vlissingen       014 0:39:54   12eH 6   
022 Pamelen Patricia van Vlissingen       024 0:39:55   10eD 6   
023 Belle Mia van        Vlissingen       038 0:49:57   11eD 6   


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
Atletiek Zeeland © 2020