woensdag 5 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

48e Deltacross

Westenschouwen, zaterdag 11 januari 2020 - Organisatie: Delta Sport
10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica38.35minMse   16.173  3:434.49-
2  Yunis StitanDelta Sport39.04minMse   15.973  3:454.44+0:29
3  Bart van TrigtPhanos39.27minMse   15.817  3:484.39+0:52
4  Erwin HarmesGonzalez Running40.09minM35   15.542  3:524.32+1:34
5  Thijs SchramaPAC40.54minMse   15.257  3:564.24+2:19
6  David BoumanPAC41.02minMse   15.207  3:574.22+2:27
7  Boris de BruijnAV'5641.09minM35   15.164  3:574.21+2:34
8  Eric WolfertFlakkee41.13minMse   15.140  3:584.21+2:38
9  Sander d'HontScheldesport41.26minMse   15.060  3:594.18+2:51
10  Sander PostScheldesport41.55minM35   14.887  4:024.14+3:20
11  Khalid MokhtariPAC41.57minMse   14.875  4:024.13+3:22
12  Danny HubregtseWestkapelle43.05minMse   14.484  4:094.02+4:30
13  Jozias BooneAV'5643.36minM35   14.312  4:123.98+5:01
14  Roberto RaymondCapelle43.49minMse   14.241  4:133.96+5:14
15  Roland SchellevisFlakkee44.08minM35   14.139  4:153.93+5:33
16  Arjo VerhageDynamica44.12minM50   14.118  4:153.92+5:37
17  Stefan van MarrewijkScorpio44.15minM45   14.102  4:153.92+5:40
18  Tom FobbePAC44.35minJoA   13.996  4:173.89+6:00
19  Yann SinkeAV'5644.38minMse   13.981  4:183.88+6:03
20  David de LeeuwRhoon44.52minMse   13.908  4:193.86+6:17
21  Freek GoedhartFlakkee45.32minM35   13.704  4:233.81+6:57
22  Jurgen SaurensWemeldinge45.36minM35   13.684  4:233.80+7:01
23  Monica SanderseDynamica45.39minV35   13.669  4:233.80+7:04
24  Peter BalkenendeAV'5645.42minM50   13.654  4:243.79+7:07
25  Michael de HamerScheldesport45.51minM35   13.610  4:253.78+7:16
26  Johan KarelseAV'5645.54minM45   13.595  4:253.78+7:19
27  Arnoud RijkAV'5645.56minMse   13.585  4:253.77+7:21
28  Matthijs van der BeekPAC46.10minMse   13.516  4:263.75+7:35
29  Krispijn de JongeDelta Sport46.19minM35   13.472  4:273.74+7:44
30  Laurey van den BergeFlakkee46.21minVse   13.463  4:273.74+7:46
31  Koen SchippersGapinge46.24minMse   13.448  4:283.74+7:49
32  Rob van 't VeenAV'5646.26minM40   13.439  4:283.73+7:51
33  Michel BuijckMiddelburg46.37minM40   13.386  4:293.72+8:02
34  Jon KeggeGoedereede46.43minMse   13.357  4:303.71+8:08
35  Michiel LelieRKHAV46.46minMse   13.343  4:303.71+8:11
36  Bas GrootheddeDelta Sport47.03minM45   13.262  4:313.68+8:28
37  Jesse BeijerMiddelburg47.06minMse   13.248  4:323.68+8:31
38  Jeffrey van der KrogtRotterdam47.08minMse   13.239  4:323.68+8:33
39  Erik GoossenScheldesport47.21minM45   13.178  4:333.66+8:46
40  Thomas KruisifikxScheldesport47.23minJoA   13.169  4:333.66+8:48
41  Wilko de VosAV'5647.38minM55   13.100  4:353.64+9:03
42  Gert van der VindenDynamica47.42minM55   13.082  4:353.63+9:07
43  Robin RobartPassaat47.47minM45   13.059  4:363.63+9:12
44  Cees DijkmanBurgh-Haamstede47.52minM45   13.036  4:363.62+9:17
45  Martijn de VriesMiddelburg48.28minM35   12.875  4:403.58+9:53
46  Jaap WoutersDynamica48.33minMse   12.853  4:403.57+9:58
47  Marius BesuijenAV'5648.41minM55   12.818  4:413.56+10:06
48  Piet van MourikDelta Sport48.51minM55   12.774  4:423.55+10:16
49  Johan SpruitAV'5649.01minMse   12.730  4:433.54+10:26
50  Michel BouwmanAV'5649.04minM45   12.717  4:433.53+10:29
51  Edwin van AlphenDynamica49.07minM45   12.704  4:433.53+10:32
52  Gerben SoethaertScheldesport49.12minM40   12.683  4:443.52+10:37
53  Kees FrankenSpado49.15minM55   12.670  4:443.52+10:40
54  Leon BalDelta Sport49.28minM40   12.615  4:453.50+10:53
55  Gert-Jan VerbruggeAV'5649.34minM50   12.589  4:463.50+10:59
56  Jan van DongenBurgh-Haamstede49.38minM35   12.572  4:463.49+11:03
57  Patrick van IerselAV'5649.42minM50   12.555  4:473.49+11:07
58  Jan MolendijkKrabbendijke49.45minMse   12.543  4:473.48+11:10
59  Jan-Willem FlorieVlissingen49.53minM35   12.509  4:483.47+11:18
60  Cornelis BakkerDirksland50.08minM35   12.447  4:493.46+11:33
61  Koen van der WekkenGoes50.11minMse   12.434  4:503.45+11:36
62  Jos GabrielseMiddelburg50.13minM55   12.426  4:503.45+11:38
63  Ada GeuzeMiddelburg50.16minV35   12.414  4:503.45+11:41
64  Rahul RavesteijnRotterdam50.19minM45   12.401  4:503.44+11:44
65  Ron van der GraafPAC50.22minM35   12.389  4:513.44+11:47
66  Samuel JobseAagtekerke50.30minM35   12.356  4:513.43+11:55
67  Jan-Willem MeeuwseAV'5651.02minM55   12.227  4:543.40+12:27
68  Edwin SchoeMiddelburg51.22minM35   12.148  4:563.37+12:47
69  Sjef GorisMiddelburg51.25minM55   12.136  4:573.37+12:50
70  Peter DekkerZoutelande51.28minM45   12.124  4:573.37+12:53
71  Lucia van der LaarseEnergie51.32minVse   12.109  4:573.36+12:57
72  Alwin de ZeeuwScheldesport51.42minM45   12.070  4:583.35+13:07
73  Steef BerrevoetsDelta Sport51.44minM50   12.062  4:583.35+13:09
74  Ludolf ReijntjesDelta Sport51.47minM50   12.050  4:593.35+13:12
75  Henk LousDynamica52.10minM60   11.962  5:013.32+13:35
76  Ron HuizerSpijkenisse52.12minM55   11.954  5:013.32+13:37
77  Jaap van der VeenScheldesport52.28minM50   11.893  5:033.30+13:53
78  Paul TimmermansTholen52.32minM55   11.878  5:033.30+13:57
79  Lydia KleinjanGoes52.36minVse   11.863  5:033.30+14:01
80  Jan HeshofSteenbergen52.46minM55   11.826  5:043.28+14:11
81  Manfred ScheiberDomburg52.52minM35   11.803  5:053.28+14:17
82  Frans FobbePAC52.58minM45   11.781  5:063.27+14:23
83  Walther MurreScheldesport53.04minM50   11.759  5:063.27+14:29
84  Edwin de VliegerScharendijke53.14minM50   11.722  5:073.26+14:39
85  Rini VerwijsDelta Sport53.14minM45   11.722  5:073.26+14:39
86  Pieter SturmWoensdrecht53.23minM35   11.689  5:083.25+14:48
87  Michiel van VossenDirksland53.33minM35   11.653  5:093.24+14:58
88  Peter van WeltDelta Sport53.38minM35   11.635  5:093.23+15:03
89  Meijers MeijersAV'5653.42minM45   11.620  5:103.23+15:07
90  Durby MeijboomVlissingen53.48minV35   11.599  5:103.22+15:13
91  Lennen JonkerBruinisse53.50minMse   11.591  5:113.22+15:15
92  Gerben van der BliekGoes53.53minM35   11.581  5:113.22+15:18
93  Jan van GentSpirit53.57minM55   11.566  5:113.21+15:22
94  Marco DielemanMiddelharnis54.08minM45   11.527  5:123.20+15:33
95  Linda VersluijsGapinge54.10minV45   11.520  5:133.20+15:35
96  Emma van MourikDelta Sport54.13minVse   11.509  5:133.20+15:38
97  Peter NoordijkeGoes54.24minM55   11.471  5:143.19+15:49
98  Otto MeijDynamica54.31minMse   11.446  5:153.18+15:56
99  Erik DrijdijkMiddelburg54.39minM35   11.418  5:153.17+16:04
100  Marcel KieboomDelta Sport54.43minM35   11.404  5:163.17+16:08
101  Rene FlorussenScheldesport54.46minM50   11.394  5:163.16+16:11
102  Aart van de VeldeNoordgouwe55.05minM35   11.328  5:183.15+16:30
103  Andries MinderhoudWaarde55.09minM35   11.315  5:183.14+16:34
104  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge55.18minV35   11.284  5:193.13+16:43
105  Remco KapteijnAV'5655.28minM45   11.250  5:203.13+16:53
106  Christel RavesteijnPAC55.32minV45   11.236  5:203.12+16:57
107  John de LeeuwFlakkee55.37minM45   11.220  5:213.12+17:02
108  Hans BienefeltFlakkee55.55minM45   11.159  5:233.10+17:20
109  Baukje DoedeeDriewegen56.02minV35   11.136  5:233.09+17:27
110  Frank NijboerHilversum56.12minMse   11.103  5:243.08+17:37
111  Petra BruisSpado56.15minV45   11.093  5:253.08+17:40
112  Robert-Jan ProvoostDomburg56.19minM45   11.080  5:253.08+17:44
113  Vera ClaassenGoes56.22minVse   11.070  5:253.08+17:47
114  Bas DaalmansGoes56.25minM35   11.061  5:253.07+17:50
115  Wim WoutersAV'5656.27minM65   11.054  5:263.07+17:52
116  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge56.29minV45   11.048  5:263.07+17:54
117  Ko van DammeAV'5656.32minM55   11.038  5:263.07+17:57
118  Sander SerierPortugaal56.34minM35   11.031  5:263.06+17:59
119  Eva van DammeGoedereede56.37minVse   11.021  5:273.06+18:02
120  Maurice SteketeeMiddelburg56.40minM35   11.012  5:273.06+18:05
121  Bas SchietekatteZierikzee56.42minM35   11.005  5:273.06+18:07
122  Arwin GeschiereOostkapelle56.47minMse   10.989  5:283.05+18:12
123  Rob JongeneelMiddelburg56.56minM55   10.960  5:283.04+18:21
124  Jan NoomScherpenisse57.00minMse   10.947  5:293.04+18:25
125  Marcel EngelDelta Sport57.03minM50   10.938  5:293.04+18:28
126  Piet OvaaMeliskerke57.05minM55   10.931  5:293.04+18:30
127  Henny StratingAV'5657.07minV50   10.925  5:303.03+18:32
128  Rene GoetheerWolphaartsdijk57.10minM50   10.915  5:303.03+18:35
129  Annemarie VerschuureAV'5657.12minV40   10.909  5:303.03+18:37
130  Sjaak BrouwerDynamica57.14minM55   10.903  5:303.03+18:39
131  Wim de JongeAV'5657.23minM70   10.874  5:313.02+18:48
132  Adilson da SilvaPAC57.31minM35   10.849  5:323.01+18:56
133  Peter MaranusAagtekerke57.34minM45   10.840  5:323.01+18:59
134  Bram KotvisAV'5657.37minM55   10.830  5:323.01+19:02
135  Jan BostelaarDynamica57.40minM70   10.821  5:333.01+19:05
136  Jasmijn van DierenVZA57.46minVse   10.802  5:333.00+19:11
137  Harold de MaatScheldesport57.49minM50   10.793  5:343.00+19:14
138  Gert ZweedijkZierikzee57.51minM45   10.787  5:343.00+19:16
139  Ilona HartenOost-Souburg57.56minV45   10.771  5:342.99+19:21
140  Arjen DommisseKrabbendijke57.59minM35   10.762  5:352.99+19:24
141  Saskia GooleAV'5658.01minV45   10.756  5:352.99+19:26
142  Kees den HollanderDreischor58.04minM45   10.746  5:352.99+19:29
143  Corina GrimLewedorp58.09minV55   10.731  5:352.98+19:34
144  Erwin van den BoschDelta Sport58.26minM35   10.679  5:372.97+19:51
145  Erwin LemsDelta Sport58.28minM35   10.673  5:372.96+19:53
146  Renate PleijteDynamica58.33minVse   10.658  5:382.96+19:58
147  Aart SimmelinkKerkwerve58.48minM35   10.612  5:392.95+20:13
148  Paul-Jan DorstOosterland58.57minMse   10.585  5:402.94+20:22
149  Casper PleijteBiggekerke59.01minMse   10.573  5:402.94+20:26
150  Alexander DavidseKoudekerke59.10minM35   10.546  5:412.93+20:35
151  Naomi SchelfhoutScheldesport59.13minV35   10.538  5:422.93+20:38
152  Willem de LeeuwBruinisse59.24minMse   10.505  5:432.92+20:49
153  Werner BerkhoutOuwerkerk59.31minM45   10.484  5:432.91+20:56
154  Dennis PostmaHellevoetsluis59.33minM45   10.479  5:442.91+20:58
155  Eric GillisRJC59.39minM55   10.461  5:442.91+21:04
156  Theo EngelDelta Sport59.46minM55   10.441  5:452.90+21:11
157  Rene CornelisseVlissingen59.52minM55   10.423  5:452.90+21:17
158  Frank SchoonwaterVlissingen59.55minM45   10.414  5:462.89+21:20
159  Jos OomsSpado59.58minM55   10.406  5:462.89+21:23
160  Berry KnibbelerScheldesport1.00.01minM55   10.397  5:462.89+21:26
161  Ebe BlaauwScheldesport1.00.52minM65   10.252  5:512.85+22:17
162  Marjon MulderKoudekerke1.00.55minVse   10.244  5:512.85+22:20
163  Wibo ZijlstraZwijndrecht1.00.58minM45   10.235  5:522.84+22:23
164  Seth DijkstraGonzalez Running1.01.02minM45   10.224  5:522.84+22:27
165  Ron VerhaarKlaaswaal1.01.14minM55   10.191  5:532.83+22:39
166  Henkjan TielemanFlakkee1.01.24minM45   10.163  5:542.82+22:49
167  Gertjan van de SluisDelta Sport1.01.29minM45   10.149  5:552.82+22:54
168  Jan-Pieter BevelanderSint Maartensdijk1.01.32minMse   10.141  5:552.82+22:57
169  George HahnGoes1.01.38minM45   10.124  5:562.81+23:03
170  Martin LelieRKHAV1.01.44minM50   10.108  5:562.81+23:09
171  John de KrakerKapelle-Biezelinge1.01.49minM55   10.094  5:572.80+23:14
172  Maarten van HasselZierikzee1.01.56minMse   10.075  5:572.80+23:21
173  Richard de VlaamDelta Sport1.02.02minM45   10.059  5:582.79+23:27
174  John GuequierreDynamica1.02.26minM65   9.995  6:002.78+23:51
175  Leon de MunnikDelta Sport1.02.41minM50   9.955  6:022.77+24:06
176  Piet BeijerDynamica1.02.44minM70   9.947  6:022.76+24:09
177  Gerard van WissenNieuw-Beijerland1.02.47minM65   9.939  6:022.76+24:12
178  Marjanne van der SluisDelta Sport1.02.56minV45   9.915  6:032.75+24:21
179  Jack FolkertsmaScheldesport1.02.59minM45   9.907  6:032.75+24:24
180  Michiel StepRotterdam1.03.15minM45   9.866  6:052.74+24:40
181  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland1.03.22minM55   9.847  6:062.74+24:47
182  Kees KloostermanWolphaartsdijk1.03.25minM45   9.840  6:062.73+24:50
183  Nigel SandifortBorssele1.03.28minMse   9.832  6:062.73+24:53
184  Natalie SinkeGonzalez Running1.03.31minV45   9.824  6:062.73+24:56
185  Ellie SpaansAV'561.03.41minV60   9.798  6:072.72+25:06
186  Erik de ReusMiddelburg1.03.56minM45   9.760  6:092.71+25:21
187  Carlo ColpaertGoes1.03.58minM45   9.755  6:092.71+25:23
188  Henry van KlinkenDelta Sport1.04.05minM35   9.737  6:102.70+25:30
189  Frits BurgerZierikzee1.04.33minM55   9.667  6:122.69+25:58
190  William de JongeNieuwdorp1.04.53minM45   9.617  6:142.67+26:18
191  Petra VerhulstDynamica1.05.22minV50   9.546  6:172.65+26:47
192  Marijn WegmanMiddelharnis1.05.38minMse   9.507  6:192.64+27:03
193  Ronald NuijtenDordrecht1.05.55minM45   9.466  6:202.63+27:20
194  Marion GoossenScheldesport1.06.19minV45   9.409  6:232.61+27:44
195  Kees LegemaateBurgh-Haamstede1.06.29minM45   9.386  6:242.61+27:54
196  Jannie de VriesDynamica1.06.34minV60   9.374  6:242.60+27:59
197  Bill StegersVlissingen1.06.37minM45   9.367  6:242.60+28:02
198  Claudia WaterhamWolphaartsdijk1.06.52minV35   9.332  6:262.59+28:17
199  Lennard SplunterAV'561.06.55minM40   9.325  6:262.59+28:20
200  Arthur StijnsDynamica1.07.00minM70   9.313  6:272.59+28:25
201  Louis van DijkMaassluis1.07.37minM45   9.228  6:302.56+29:02
202  Rosa FransRotterdam1.07.48minVse   9.204  6:312.56+29:13
203  Tessa LeerU-track1.08.02minVse   9.172  6:332.55+29:27
204  Jolanda van DriesscheRKHAV1.08.09minV45   9.156  6:332.54+29:34
205  Ruben ColijnDelta Sport1.08.14minM35   9.145  6:342.54+29:39
206  Ciska-Rob ButterDelta Sport1.08.22minV55   9.127  6:342.54+29:47
207  Frank van RotterdamNoordgouwe1.08.26minM45   9.118  6:352.53+29:51
208  Vincent van DijkDynamica1.08.36minM65   9.096  6:362.53+30:01
209  Jakobus MeulenbergAV'561.08.55minM50   9.054  6:382.52+30:20
210  Jeanet TillemaFlakkee1.09.16minV45   9.009  6:402.50+30:41
211  Katja de GroesVrouwenpolder1.09.31minV35   8.976  6:412.49+30:56
212  Reinier AquinoBurgh-Haamstede1.10.09minMse   8.895  6:452.47+31:34
213  Ernesta VerburgDreischor1.10.28minV45   8.855  6:472.46+31:53
214  Corne van LomwelOost-Souburg1.10.38minM45   8.834  6:482.45+32:03
215  Pim CouwenberghZierikzee1.10.44minV55   8.822  6:482.45+32:09
216  Lena KleingeldDynamica1.10.49minV55   8.811  6:492.45+32:14
217  Leo SpoorGoudswaard1.11.21minM65   8.746  6:522.43+32:46
218  Miranda de LeeuwFlakkee1.11.53minV45   8.681  6:552.41+33:18
219  Arjan VoogtBrielle1.11.56minM45   8.675  6:552.41+33:21
220  Jacqueline MeijersAV'561.12.00minV45   8.667  6:552.41+33:25
221  Jeanine ColijnDelta Sport1.12.05minV35   8.657  6:562.40+33:30
222  Sandy RemisRockanje1.12.19minV35   8.629  6:572.40+33:44
223  Marielle van DijkHendrik Ido Ambacht1.12.22minV35   8.623  6:582.40+33:47
224  Martin SparreboomSpijkenisse1.12.38minM35   8.591  6:592.39+34:03
225  Joke GoversKapelle-Biezelinge1.15.43minVse   8.241  7:172.29+37:08
226  Ron ZoeteweijVoorne Atl1.15.48minM55   8.232  7:172.29+37:13
227  Femke de JagerNoordwijkerhout1.16.08minVse   8.196  7:192.28+37:33
228  Adrie van BavelDelta Sport1.16.23minM55   8.169  7:212.27+37:48
229  Marleen HozeeVlissingen1.16.26minV35   8.164  7:212.27+37:51
230  Gommert VlielanderStellendam1.16.49minM65   8.123  7:232.26+38:14
231  Wim GoudswaardPuttershoek1.17.48minM55   8.021  7:292.23+39:13
232  Nick van EenennaamNieuw- en Sint Joosland1.20.25minMse   7.760  7:442.16+41:50
233  Annelies BaakBurgh-Haamstede1.21.37minV55   7.645  7:512.12+43:02
234  Jeanette BlankerMiddelburg1.24.25minV45   7.392  8:072.05+45:50
235  Mariette SteevensMiddelburg1.24.28minV55   7.388  8:072.05+45:53
236  Co de FeijterDelta Sport1.24.40minM55   7.370  8:082.05+46:05
Mannen: 183 (77.54%) => M35=38 - M40=5 - M45=44 - M50=16 - M55=31 - M60=1 - M65=7 - M70=4 - Mse=37
Vrouwen: 51 (21.61%) => V35=12 - V40=1 - V45=15 - V50=2 - V55=6 - V60=2 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.4 km

2020Tim Pleijte38:35Yunis Stitan39:04Bart van Trigt39:27Monica Sanderse45:39236

11 km

2019Tim Pleijte39:11Tim van den Broeke39:29Job de Feijter41:12Monica Sanderse47:46231
2018Erwin Harmes39:05Erwin Adan40:30Tim van den Broeke40:44Laurey van den Berge47:26203
2017Tim Pleijte41:17Erwin Adan43:05Patrick de Vos45:04Laurey van den Berge49:22196

11.5 km

2016Erwin Adan45:18Tim van den Broeke45:19Eric Wolfert45:36Laurey van den Berge52:31145

11.4 km

2015Tim Pleijte42:06Erwin Harmes44:18Martijn de Kok45:29Laurey van den Berge51:16157
2014David Schrier45:18Ruden Grim45:33Wim van Sparrentak45:46Laurey van den Berge48:26143
2.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tommy StaalZierikzee7.41minMse   18.742  3:125.21-
2  Wouter VerstraateGonzalez Running7.51minMse   18.344  3:165.10+0:10
3  Bereket PetersenAV'568.09minMse   17.669  3:244.91+0:28
4  Yohannes Hiensch8.15minMse   17.455  3:264.85+0:34
5  Eyoel HienschPhanos8.22minMse   17.211  3:294.78+0:41
6  Mees VerbruggeAV'568.24minMse   17.143  3:304.76+0:43
7  Jarno KooijmanAV'568.27minMse   17.041  3:314.73+0:46
8  Nathan de ZeeuwScheldesport8.29minMse   16.974  3:324.72+0:48
9  Niels van TuilAV'568.31minMse   16.908  3:334.70+0:50
10  Wouter SchetsAV'568.33minMse   16.842  3:344.68+0:52
11  Willem de KorteGonzalez Running8.36minMse   16.744  3:354.65+0:55
12  Yannick HienschGroningen8.53minMse   16.210  3:424.50+1:12
13  Mathijsvan DrieschePAC8.56minMse   16.119  3:434.48+1:15
14  Edwin StolkFlakkee8.59minMse   16.030  3:454.45+1:18
15  Wilco BoogaardDynamica9.02minM40   15.941  3:464.43+1:21
16  Anjolie EngelsVZA9.26minVse   15.265  3:564.24+1:45
17  Willem Jan ButerScheldesport9.41minMse   14.871  4:024.13+2:00
18  Niek van der ZandeZierikzee9.43minMse   14.820  4:034.12+2:02
19  Mart GoudzwaardZonnemaire9.45minMse   14.769  4:044.10+2:04
20  Pascal van de VoordeMiddelburg9.55minMse   14.521  4:084.03+2:14
21  Pieter-Jan de BaarAV'5610.16minMse   14.026  4:173.90+2:35
22  Mirthe de ZeeuwScheldesport10.21minVse   13.913  4:193.86+2:40
23  Ilse GoudswaardDelta Sport10.23minMeB   13.868  4:203.85+2:42
24  Tessa SchetsAV'5610.26minMeB   13.802  4:213.83+2:45
25  Bert JoppeFlakkee10.29minMse   13.736  4:223.82+2:48
26  Sanne de BaarAV'5610.36minMeB   13.585  4:253.77+2:55
27  Ruchama HoutzagerDelta Sport10.47minMeB   13.354  4:303.71+3:06
28  Veerle SmitsAV'5610.51minVse   13.272  4:313.69+3:10
29  Tim HienschTerneuzen10.54minMse   13.211  4:333.67+3:13
30  Rien de WildeAV'5610.57minM55   13.151  4:343.65+3:16
31  Jacques ZamanScheldesport11.08minM55   12.934  4:383.59+3:27
32  Lisa KapteijnAV'5611.19minMeB   12.725  4:433.53+3:38
33  Paulette de KrakerDynamica11.22minVse   12.669  4:443.52+3:41
34  Nicole WondergemDynamica11.32minV40   12.486  4:483.47+3:51
35  Wouter Hendrikse11.34minMse   12.450  4:493.46+3:53
36  Eva den ExterRKHAV11.37minMeB   12.396  4:503.44+3:56
37  Esma GuiguiAV'5611.39minVse   12.361  4:513.43+3:58
38  Esther van SluijsAV'5611.54minV45   12.101  4:583.36+4:13
39  Ron DellebekeDynamica11.57minM60   12.050  4:593.35+4:16
40  Madeleine RommersMiddelburg12.04minVse   11.934  5:023.31+4:23
41  Co de FeijterDelta Sport12.19minM55   11.691  5:083.25+4:38
42  Merijn Boer12.22minMse   11.644  5:093.23+4:41
43  Marielle SimonseAV'5613.22minV45   10.773  5:342.99+5:41
44  Jane van der VloetHulst13.34minVse   10.614  5:392.95+5:53
45  Jolanda t JongDelta Sport13.51minVse   10.397  5:462.89+6:10
46  Marina MolAV'5614.05minV40   10.225  5:522.84+6:24
47  Ingrid RasenbergDelta Sport14.22minVse   10.023  5:592.78+6:41
48  Lenie van KlevenVlissingen14.56minV65   9.643  6:132.68+7:15
49  Bettina BerrevoetsDelta Sport15.27minVse   9.320  6:262.59+7:46
50  Marian BeverlooOud-Beijerland15.36minVse   9.231  6:302.56+7:55
51  Eugene LouwerseMiddelburg16.15minM65   8.862  6:462.46+8:34
52  Els van ZwietenDelta Sport16.25minV70   8.772  6:502.44+8:44
Mannen: 29 (55.77%) => M40=1 - M55=3 - M60=1 - M65=1 - Mse=23
Vrouwen: 17 (32.69%) => V40=2 - V45=2 - V65=1 - V70=1 - Vse=11
Meisjes: 6 (11.54%) => MeB=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.378 seconden nodig om deze lijst met 288 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020