maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

59e Wallenloop

Goes, zaterdag 4 januari 2020 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van de VeldeDuffel23.01minMse   19.395  3:065.39-
2  Maarten de NijsDuffel23.49minMse   18.743  3:125.21+0:48
3  Nick JacobsRoosendaal23.51minM35   18.717  3:125.20+0:50
4  Boris de BruijnAV'5624.23minM35   18.308  3:175.09+1:22
5  Nick van den BleekenHoogerheide24.27minM35   18.258  3:175.07+1:26
6  Othman EttahiriMarokko24.47minMse   18.012  3:205.00+1:46
7  Erwin HarmesGonzalez Running24.51minM35   17.964  3:204.99+1:50
8  Bezuayehu PetersenAV'5625.05minJoA   17.797  3:224.94+2:04
9  Bereket PetersenAV'5625.19minJoA   17.633  3:244.90+2:18
10  Robbert MeeuwseAV'5625.29minMse   17.517  3:264.87+2:28
11  Jurgen TorfsDuffel25.37minM35   17.426  3:274.84+2:36
12  Sander PostTerneuzen25.53minM35   17.247  3:294.79+2:52
13  Danny HuibregtseWestkapelle25.57minMse   17.202  3:294.78+2:56
14  Toon BlommaertsDuffel26.03minMse   17.136  3:304.76+3:02
15  Arjo VerhageDynamica26.32minM50   16.824  3:344.67+3:31
16  Luuk BalkenendeAV'4026.38minMse   16.761  3:354.66+3:37
17  Johan KarelseAV'5626.41minM45   16.730  3:354.65+3:40
18  Arnoud RijkAV'5626.46minMse   16.677  3:364.63+3:45
19  Wim van SparrentakDynamica26.50minM50   16.636  3:364.62+3:49
20  Simon de CockDuffel27.06minMse   16.472  3:394.58+4:05
21  Willem de KorteGonzalez Running27.11minMse   16.422  3:394.56+4:10
22  Yann SinkeAV'5627.18minMse   16.352  3:404.54+4:17
23  Wilko de VosAV'5627.24minM55   16.292  3:414.53+4:23
24  Monica SanderseDynamica27.26minV35   16.272  3:414.52+4:25
25  Wilco BoogaardDynamica28.07minM40   15.877  3:474.41+5:06
26  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge28.14minM50   15.811  3:484.39+5:13
27  John NieuwenhuizeKloetinge28.26minM35   15.700  3:494.36+5:25
28  Mark van der Kooijs-Heer Abtskerke28.30minM35   15.663  3:504.35+5:29
29  Jan van de VijverDuffel28.43minM35   15.545  3:524.32+5:42
30  Tim KramerAV'5628.45minM35   15.527  3:524.31+5:44
31  Mees VerbruggeAV'5628.52minJoA   15.464  3:534.30+5:51
32  Jarno KooijmanAV'5629.02minMse   15.375  3:544.27+6:01
33  Hein van UffelenOost-Souburg29.15minMse   15.262  3:564.24+6:14
34  Jaap WoutersDynamica29.17minMse   15.244  3:564.23+6:16
35  Gilles GeschiereMeliskerke29.20minM50   15.218  3:574.23+6:19
36  Marius BesuijenAV'5629.22minM55   15.201  3:574.22+6:21
37  Johan SpruitAV'5629.24minMse   15.184  3:574.22+6:23
38  Bart van NoordenAV'5629.30minM50   15.132  3:584.20+6:29
39  Jan Willem MeeuwseAV'5629.39minM55   15.056  3:594.18+6:38
40  Ruben BoutensMiddelburg29.47minMse   14.988  4:004.16+6:46
41  Lion BaasDynamica29.59minM40   14.888  4:024.14+6:58
42  Frank HoogstrateYerseke30.06minM35   14.831  4:034.12+7:05
43  Lydia KleinjanGoes30.09minVse   14.806  4:034.11+7:08
44  Patrick van IerselAV'5630.11minM50   14.790  4:034.11+7:10
45  Marcel UitterhoeveAV'5630.12minM35   14.781  4:044.11+7:11
46  Peter DekkerZoutelande30.14minM45   14.765  4:044.10+7:13
47  Johan DomsDuffel30.17minM35   14.741  4:044.09+7:16
48  Maxim AndriesDuffel30.18minMse   14.733  4:044.09+7:17
49  Adriaan van de VreedeKruiningen30.20minMse   14.716  4:054.09+7:19
50  Jolien DenisStabroek30.21minVse   14.708  4:054.09+7:20
51  Tom BernaertsDuffel30.24minM35   14.684  4:054.08+7:23
52  Jan-Kees KooleAV'5630.27minMse   14.660  4:064.07+7:26
53  Jan de WildeAV'5630.30minM60   14.636  4:064.07+7:29
54  Bart de VisserSerooskerke30.33minM35   14.612  4:064.06+7:32
55  Heiko TomaliaHilfart30.36minM45   14.588  4:074.05+7:35
56  Jacques de GrootSpado30.39minM55   14.564  4:074.05+7:38
57  Henk LousDynamica30.58minM60   14.416  4:104.00+7:57
58  Remie OpeneerAV'5631.01minM40   14.392  4:104.00+8:00
59  Gerben van der BliekGoes31.03minM35   14.377  4:103.99+8:02
60  Erwin van HuizenYerseke31.05minMse   14.361  4:113.99+8:04
61  Marco van den BoogaardGoes31.07minM45   14.346  4:113.99+8:06
62  Berry SimonseAV'5631.12minM45   14.308  4:123.97+8:11
63  Andre MeijersHoedekenskerke31.18minM50   14.262  4:123.96+8:17
64  Leo de LeeuwWolphaartsdijk31.20minM55   14.247  4:133.96+8:19
65  Angela BuijckMiddelburg31.26minV35   14.201  4:133.94+8:25
66  Jaap WestrateGoes31.32minM55   14.156  4:143.93+8:31
67  Frank HouwelingAV'5631.44minM45   14.067  4:163.91+8:43
68  Arjen ZuidwegYerseke31.46minMse   14.052  4:163.90+8:45
69  Rinus PaardekooperAV'5631.50minM60   14.023  4:173.90+8:49
70  Robin de VriendHansweert31.53minM35   14.001  4:173.89+8:52
71  Dore PriesterMiddelburg32.01minVse   13.943  4:183.87+9:00
72  Durby MeijboomVlissingen32.14minV35   13.849  4:203.85+9:13
73  Wim WoutersAV'5632.17minM65   13.828  4:203.84+9:16
74  Esther de KoningAV'5632.19minV35   13.813  4:213.84+9:18
75  Bertus van GinnekenEtten-Leur32.21minM65   13.799  4:213.83+9:20
76  Pieter-Jan de BaarAV'5632.23minM45   13.785  4:213.83+9:22
77  Toon BiesemansDuffel32.25minMse   13.771  4:213.83+9:24
78  Pieter MoelkerKloetinge32.52minM45   13.582  4:253.77+9:51
79  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge33.01minM45   13.520  4:263.76+10:00
80  Maurice SteketeeMiddelburg33.18minM35   13.405  4:293.72+10:17
81  Rini BruggemanKloetinge33.21minM55   13.385  4:293.72+10:20
82  Greg van den BleekenDublin33.30minM35   13.325  4:303.70+10:29
83  Arthur van AartsenDynamica33.33minM45   13.306  4:313.70+10:32
84  Petra BruisSpado33.36minV45   13.286  4:313.69+10:35
85  Rene GoetheerWolphaartsdijk33.38minM50   13.273  4:313.69+10:37
86  Eric van RemortelAV'5633.41minM60   13.253  4:323.68+10:40
87  Laurens JobseGoes33.43minMse   13.240  4:323.68+10:42
88  Michel BarbeYerseke33.45minM45   13.227  4:323.67+10:44
89  Marijn TraasHeinkenszand33.48minM35   13.207  4:333.67+10:47
90  Remco KapteijnAV'5633.57minM45   13.149  4:343.65+10:56
91  Rene den ToonderAV'5634.08minM45   13.078  4:353.63+11:07
92  Maroeska ArsAV'5634.23minV40   12.983  4:373.61+11:22
93  Vincent BarentsenMiddelburg34.29minM40   12.945  4:383.60+11:28
94  Jan BostelaarDynamica34.43minM70   12.858  4:403.57+11:42
95  Arjen DommisseKrabbendijke34.46minM35   12.840  4:403.57+11:45
96  Nicolet AdriaanseUSAcona34.49minV45   12.821  4:413.56+11:48
97  Wim de JongeAV'5635.04minM70   12.730  4:433.54+12:03
98  Rene CornelisseVlissingen35.06minM55   12.718  4:433.53+12:05
99  Acronius KramerAV'5635.10minM65   12.694  4:443.53+12:09
100  Kees de HollanderDreischor35.20minM45   12.634  4:453.51+12:19
101  Stefan van den DriesAV'5635.27minM35   12.592  4:463.50+12:26
102  Mark LubbersGoes35.30minM35   12.575  4:463.49+12:29
103  Ron DellebekeDynamica35.37minM60   12.533  4:473.48+12:36
104  Naomi van der SlikkeGoes35.40minVse   12.516  4:483.48+12:39
105  Rocco MeleAV'5635.46minM55   12.481  4:483.47+12:45
106  Ilse TraasHeinkenszand35.48minVse   12.469  4:493.46+12:47
107  Chris van AntwerpenGoes36.02minM35   12.389  4:513.44+13:01
108  Edwin van WelGoes36.05minM35   12.371  4:513.44+13:04
109  Rien de WildeAV'5636.07minM55   12.360  4:513.43+13:06
110  Hans MinnaardYerseke36.09minM55   12.349  4:523.43+13:08
111  Peter VerburgGoes36.12minM55   12.331  4:523.43+13:11
112  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke36.14minM35   12.320  4:523.42+13:13
113  Niels van KootenWolphaartsdijk36.16minMse   12.309  4:523.42+13:15
114  Nick HesensLille36.19minMse   12.292  4:533.41+13:18
115  Gerben van KootenGoes36.23minMse   12.269  4:533.41+13:22
116  Martijn RuissenWolphaartsdijk36.33minMse   12.213  4:553.39+13:32
117  Paul JeremiasseKloetinge36.48minMse   12.130  4:573.37+13:47
118  Madeleine RommersMiddelburg37.04minV35   12.043  4:593.35+14:03
119  Yannick SohilaitKloetinge37.11minMse   12.005  5:003.33+14:10
120  William de JongeAV'5637.14minM45   11.989  5:003.33+14:13
121  John GuequierreDynamica37.29minM65   11.909  5:023.31+14:28
122  Jos van Stees-Gravenpolder37.31minM45   11.899  5:033.31+14:30
123  Andre Goedegebures-Heer Hendrikskinderen37.34minM45   11.883  5:033.30+14:33
124  Steef BerksAV'5637.37minM35   11.867  5:033.30+14:36
125  Jolanda MaasKloetinge37.39minV35   11.857  5:043.29+14:38
126  Corry DeschachtOost-Souburg37.41minV45   11.846  5:043.29+14:40
127  Lennard ZuidwegYerseke37.50minMse   11.799  5:053.28+14:49
128  Sarien WisseHoogerheide37.58minVse   11.758  5:063.27+14:57
129  Peter JobseBreda38.20minMse   11.645  5:093.23+15:19
130  Edith van DijkeAV'5638.25minVse   11.620  5:103.23+15:24
131  Angela WalhoutAV'5638.27minV35   11.610  5:103.22+15:26
132  Merijn HuurmanGoes38.30minMse   11.595  5:103.22+15:29
133  Wim RooseGoes38.32minM65   11.585  5:113.22+15:31
134  Wim HuurmanGoes38.34minM60   11.575  5:113.22+15:33
135  Arthur StijnsDynamica38.38minM70   11.555  5:123.21+15:37
136  Niels van HarnKloetinge39.11minM35   11.393  5:163.16+16:10
137  Matthieu ArendsenGoes39.31minM35   11.296  5:193.14+16:30
138  Kobus BotmanDynamica39.38minM65   11.263  5:203.13+16:37
139   ?39.48minMse   11.216  5:213.12+16:47
140  Krista de KamAV'5639.55minV35   11.183  5:223.11+16:54
141  Kevin KuitemsGoes40.15minMse   11.091  5:253.08+17:14
142  Jacqueline MeijersHoedekenskerke40.24minV45   11.050  5:263.07+17:23
143  Adrie MathijsenAV'5640.33minM65   11.009  5:273.06+17:32
144  Marco BogaardsAV'5640.35minM45   11.000  5:273.06+17:34
145  Jack KarelseGoes40.45minM45   10.955  5:293.04+17:44
146  Henriette van LindenGoes40.50minV35   10.932  5:293.04+17:49
147  Janneke BoutensMiddelburg41.11minV45   10.839  5:323.01+18:10
148  Herman AbbinkAV'5641.44minM60   10.696  5:372.97+18:43
149  Harald de BilAV'5642.24minM35   10.528  5:422.92+19:23
150  Wilbert ElissenIJsselstein42.44minM45   10.446  5:452.90+19:43
151  Kees van den PolAV'5643.30minM70   10.262  5:512.85+20:29
152  Ilya JeremiasseGoes43.44minVse   10.207  5:532.84+20:43
153  Janneke WiskerkeAV'5643.55minV50   10.165  5:542.82+20:54
154  Marcel MohrAV'5644.05minM65   10.126  5:562.81+21:04
155  Lennert NienhuisGoes44.14minM35   10.092  5:572.80+21:13
156  Carolien HoogestegerAV'5644.50minV45   9.957  6:022.77+21:49
157  Joke GoversKapelle-Biezelinge44.57minV35   9.931  6:032.76+21:56
158  Danny van 't WesteindeVlissingen45.00minM45   9.920  6:032.76+21:59
159  Sabine GutierrezGoes45.03minV35   9.909  6:032.75+22:02
160  Ad van LiereGoes45.05minM55   9.902  6:042.75+22:04
161  Henk de KiewietKapelle-Biezelinge45.25minM35   9.829  6:062.73+22:24
162  Hans BalGoes47.30minM65   9.398  6:232.61+24:29
163  Lidy KuitemsGoes47.34minV45   9.385  6:242.61+24:33
Mannen: 132 (80.98%) => M35=32 - M40=4 - M45=21 - M50=8 - M55=13 - M60=7 - M65=9 - M70=4 - Mse=34
Vrouwen: 28 (17.18%) => V35=11 - V40=1 - V45=7 - V50=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.688 seconden nodig om deze lijst met 163 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020