maandag 1 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

31e Kustcross

Vlissingen, zaterdag 29 februari 2020 - Organisatie: Dynamica
10.14 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesGonzalez Running36.29minM35   16.676  3:364.63-
2  Erwin AdanDynamica37.27minMse   16.246  3:424.51+0:58
3  Sander d'HontScheldesport37.44minMse   16.124  3:434.48+1:15
4  Eric WolfertFlakkee37.50minMse   16.081  3:444.47+1:21
5  Stefan SchrierDynamica38.07minM35   15.962  3:464.43+1:38
6  Sander PostScheldesport38.32minM35   15.789  3:484.39+2:03
7  Martijn de KokAV'5639.11minM35   15.527  3:524.31+2:42
8  Luuk BalkenendeGoes39.56minMse   15.235  3:564.23+3:27
9  Willem de KorteGonzalez Running41.05minMse   14.809  4:034.11+4:36
10  Arnoud RijkAV'5641.20minMse   14.719  4:054.09+4:51
11  Arjo VerhageDynamica41.32minM50   14.648  4:064.07+5:03
12  Peter BalkenendeAV'5641.45minM50   14.572  4:074.05+5:16
13  Monica SanderseDynamica41.49minV35   14.549  4:074.04+5:20
14  Michael de HamerScheldesport41.58minM35   14.497  4:084.03+5:29
15  Johan KarelseAV'5642.20minM45   14.372  4:103.99+5:51
16  Erik GoossenScheldesport42.55minM45   14.176  4:143.94+6:26
17  Thomas KruisifikxScheldesport43.10minJoA   14.094  4:153.92+6:41
18  Dennis GeenseSint Philipsland43.12minMse   14.083  4:163.91+6:43
19  Laurey van den BergeFlakkee43.32minVse   13.975  4:183.88+7:03
20  Edwin van AlphenDynamica43.45minM45   13.906  4:193.86+7:16
21  Wilko de VosAV'5644.18minM55   13.734  4:223.81+7:49
22  Rene JakobsenDynamica44.22minM50   13.713  4:233.81+7:53
23  Jaco KleinjanGoes44.59minM45   13.525  4:263.76+8:30
24  Hein van UffelenOost-Souburg45.04minMse   13.500  4:273.75+8:35
25  Ronald GeertseSerooskerke45.07minM35   13.485  4:273.75+8:38
26  Jos GabrielseMiddelburg45.10minM55   13.470  4:273.74+8:41
27  Jan Willem MeeuwseAV'5645.23minM55   13.406  4:293.72+8:54
28  Yunis StitanDelta Sport45.49minMse   13.279  4:313.69+9:20
29  Alwin de ZeeuwScheldesport45.56minM45   13.245  4:323.68+9:27
30  Jan-Willem FlorieVlissingen46.00minM35   13.226  4:323.67+9:31
31  Jeroen StoopFlakkee46.04minM45   13.207  4:333.67+9:35
32  Lydia KleinjanGoes46.13minVse   13.164  4:333.66+9:44
33  Mirthe OverkampDynamica46.40minVse   13.037  4:363.62+10:11
34  Martijn de VriesMiddelburg46.43minM35   13.023  4:363.62+10:14
35  Piet van MourikDelta Sport47.12minM55   12.890  4:393.58+10:43
36  Henk LousDynamica47.39minM60   12.768  4:423.55+11:10
37  Herman BarkmeijerVlissingen47.42minM35   12.755  4:423.54+11:13
38  Dore PriesterMiddelburg48.19minVse   12.592  4:463.50+11:50
39  Gerben SoethartScheldesport48.28minM35   12.553  4:473.49+11:59
40  Jaap van der VeenScheldesport48.34minM50   12.527  4:473.48+12:05
41  Remco KapteijnAV'5649.41minM45   12.246  4:543.40+13:12
42  Linda VersluijsGapinge49.47minV45   12.221  4:553.39+13:18
43  Walther MurreScheldesport50.15minM50   12.107  4:573.36+13:46
44  Bas DaalmansGoes50.26minM35   12.063  4:583.35+13:57
45  Eric van RemortelAV'5650.41minM60   12.004  5:003.33+14:12
46  Jasmijn van DierenVZA50.53minVse   11.957  5:013.32+14:24
47  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge50.56minMse   11.945  5:013.32+14:27
48  Rene GoetheerWolphaartsdijk50.58minM50   11.937  5:023.32+14:29
49  Andre CrucqDynamica51.01minM65   11.926  5:023.31+14:32
50  Kees den HollanderDreischor51.04minM45   11.914  5:023.31+14:35
51  Maurice SteketeeMiddelburg51.12minM35   11.883  5:033.30+14:43
52  Peter NoordijkeGoes51.16minM55   11.867  5:033.30+14:47
53  Martin KooleVlissingen51.21minM45   11.848  5:043.29+14:52
54  Wim de JongeAV'5651.55minM70   11.719  5:073.26+15:26
55  Piet OvaaMeliskerke52.18minM55   11.633  5:093.23+15:49
56  Naomi SchelfhoutScheldesport52.22minV35   11.618  5:103.23+15:53
57  Siem CornelisseDynamica52.43minM65   11.541  5:123.21+16:14
58  Johnny DoomsTerneuzen52.56minM65   11.494  5:133.19+16:27
59  Renate PleijteDynamica53.03minVse   11.468  5:143.19+16:34
60  Annemarie VerschuureAV'5654.13minV40   11.222  5:213.12+17:44
61  Harold de MaatScheldesport54.16minM50   11.211  5:213.11+17:47
62  Rene CornelisseVlissingen54.19minM55   11.201  5:213.11+17:50
63  John GuequierreDynamica54.32minM65   11.156  5:233.10+18:03
64  Frans BosDynamica54.36minM70   11.143  5:233.10+18:07
65  Saskia GooleAV'5655.21minV45   10.992  5:283.05+18:52
66  Andre van HoovenOost-Souburg55.32minM45   10.956  5:293.04+19:03
67  Marijn TraasHeinkenszand55.39minM35   10.933  5:293.04+19:10
68  Corry de SchachtOost-Souburg55.42minV45   10.923  5:303.03+19:13
69  Ilse TraasHeinkenszand55.52minVse   10.890  5:313.03+19:23
70  Jan MurreVlissingen57.20minM55   10.612  5:392.95+20:51
71  Els GelokDynamica57.34minV55   10.569  5:412.94+21:05
72  Petra VerhulstDynamica58.51minV50   10.338  5:482.87+22:22
73  Arthur StijnsDynamica59.26minM70   10.237  5:522.84+22:57
74  Jolanda van DriesscheRKHAV59.58minV45   10.146  5:552.82+23:29
75  Johana van AltenAxel1.00.38minV35   10.034  5:592.79+24:09
76  Ellie SpaansAV'561.00.56minV60   9.985  6:012.77+24:27
77  Roelien GrobVlissingen1.01.12minV35   9.941  6:022.76+24:43
78  Marion GoossenScheldesport1.02.12minV45   9.781  6:082.72+25:43
79  Lena KleingeldDynamica1.04.28minV55   9.437  6:212.62+27:59
Mannen: 57 (72.15%) => M35=13 - M45=10 - M50=7 - M55=8 - M60=2 - M65=4 - M70=3 - Mse=10
Vrouwen: 21 (26.58%) => V35=4 - V40=1 - V45=5 - V50=1 - V55=2 - V60=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.14 km

2020Erwin Harmes36:29Erwin Adan37:27Sander d'Hont37:44Monica Sanderse41:4979
2019Tim Pleijte34:47Erwin Harmes34:58Job de Feijter35:37Monica Sanderse42:1190
2018Yunis Stitan35:16Tim van den Broeke35:41Erwin Harmes36:14Monica Sanderse43:4992
2017Tim Pleijte35:19Eric Wolfert37:44Michael Dewilde37:46Mirthe Overkamp44:2473

9.66 km

2016Tim Pleijte34:04Job de Feijter35:41Erwin Adan35:54Laurey van den Berge42:0580
2015Tim Pleijte33:34Martijn de Kok35:24Erwin Harmes36:27Katleen Meire48:4775

11 km

2014Tommy Staal38:49Erwin Adan39:22Robert Willemse39:46Laurey van den Berge43:1495
3.22 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bereket PetersenAV'5612.02minMse   16.055  3:444.46-
2  Jasper ZuidhofAV'5612.36minMse   15.333  3:554.26+0:34
3  Franklin van AnrooijAV'5612.40minMse   15.253  3:564.24+0:38
4  Nathan de ZeeuwScheldesport12.43minMse   15.193  3:574.22+0:41
5  Jarno KooijmanAV'5612.45minMse   15.153  3:584.21+0:43
6  Niels van TuilAV'5613.26minMse   14.382  4:104.00+1:24
7  Edwin StolkFlakkee13.32minMse   14.276  4:123.97+1:30
8  Henrik WesterweeleDynamica13.39minM35   14.154  4:143.93+1:37
9  Pieter-Jan de BaarAV'5614.50minM45   13.025  4:363.62+2:48
10  Mirthe de ZeeuwScheldesport15.41minVse   12.319  4:523.42+3:39
11  Sanne de BaarAV'5615.44minMeB   12.280  4:533.41+3:42
12  Jacques ZamanScheldesport15.48minM55   12.228  4:543.40+3:46
13  Ruchama HoutzagerDelta Sport15.51minMeB   12.189  4:553.39+3:49
14  Rachida de GuchteneireScheldesport16.04minVse   12.025  4:593.34+4:02
15  Ilse GoudswaardDelta Sport16.15minMeB   11.889  5:033.30+4:13
16  Bert JoppeFlakkee16.18minMse   11.853  5:043.29+4:16
17  Eva den ExterRKHAV17.14minMeB   11.211  5:213.11+5:12
18  Nicole WondergemDynamica17.26minV40   11.082  5:253.08+5:24
19  Ron DellebekeDynamica17.54minM60   10.793  5:343.00+5:52
20  Madeleine RommersMiddelburg18.31minVse   10.434  5:452.90+6:29
21  Ina WillemseKoudekerke18.48minVse   10.277  5:502.85+6:46
22  Ronny den ExterScheldesport19.27minMse   9.933  6:022.76+7:25
23  Anke FranseDynamica20.10minVse   9.580  6:162.66+8:08
24  Sjoerd WassinkVlissingen20.12minMse   9.564  6:162.66+8:10
25  Jane van der VloetHulst20.38minVse   9.363  6:242.60+8:36
26  Marina MolAV'5621.02minV40   9.185  6:322.55+9:00
27  Lenie van KlevenVlissingen22.58minV65   8.412  7:082.34+10:56
28  Els van ZwietenDelta Sport24.08minV70   8.006  7:302.22+12:06
Mannen: 14 (50%) => M35=1 - M45=1 - M55=1 - M60=1 - Mse=10
Vrouwen: 10 (35.71%) => V40=2 - V65=1 - V70=1 - Vse=6
Meisjes: 4 (14.29%) => MeB=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.489 seconden nodig om deze lijst met 107 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

   Hse-34                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Stitan          Yunis abu      Delta 006 241 250 241 241 250     164 05 1228  6
 2 Wolfert         Eric           Flakk 007 215 241 215 207 233 226 226 15 1156  7
 3 Hont            Sander 'd      Breda 116 211         203 215 211 233 00 1073  5
 4 Rijk            Arnoud         AV'56 394     211 203 164 203 188 200 05 1010  6
 5 Lelie           Michiel        RKHAV 388     182 184 157 176 174     00 0873  5
 6 Meij            Otto           Dynam 165 155     143 100 158 148     00 0704  5

   starts  105
   H35-44                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harmes          Erwin          Gonza 004 220     226 226 241 233 250 05 1181  6
 2 Post            Sander         Schel 338 203 233 211 200 226 215 215 15 1115  7
 3 Hamer           Michael de     Schel 105 188 191 178 168 197 182 191 15 0964  7
 4 Goedhart        Freek          Flakk 092 186 197 186 174 180 180     05 0934  6
 5 Soethart        Gerben         Schel 238 158 164 163 140 172 162 156 15 0834  7

   starts  109
   H45-54                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verhage         Arjo           Dynam 273 191 207 180 184 200 191 197 15 1001  7
 2 Balkenende      Peter          AV'56 372     200 194 170 194 178 194 05 0965  6
 3 Cappon          Erik           Wieli 362 194 203 197     184 184     00 0962  5
 4 Karelse         Johan          AV'56 384     188 191 166 188     188 00 0921  5
 5 Goossen         Erik           Schel 098     186 176 153 178 168 186 05 0899  6
 6 Dekker          Peter          Zoute 063 172 166 162 123 163 163     05 0831  6
 7 Zeeuw           Alwin de       Schel 325     159 148 122 164 160 163 05 0799  6
 8 Veen            Jaap van der   Schel 259 148 158 151 117 162 147 155 15 0789  7
 9 Murre           Walther        Schel 171 152 156 145 112 161     153 05 0772  6
10 Goetheer        Rene           Wolph 093 144     136 078 153 143 149 05 0730  6
11 Maat            Harold de      Schel 358 139     138 071 156 145 139 05 0722  6
12 Lelie           Martin         RKHAV 387     148 122 044 150 136     00 0600  5

   starts  172
   H55-64                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos             Wilko de       AV'56 296 184 176 182 151 174 170 178 15 0909  7
 2 Mourik          Piet van       Delta 170 176 172 170 144 168     159 05 0850  6
 3 Gabrielse       Jos            Midde 083 162 163 161 130 166 166 168 15 0840  7
 4 Meeuwse         Jan-Willem     AV'56 163 164 168 172 126     164 166 05 0839  6
 5 Lous            Henk           Dynam 156 150 155     119     156 158 00 0738  5
 6 Noordijke       Peter          Goes  177 146 152 140 101         145 00 0684  5

   starts  94
   H65+                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dooms           Johnny         Terne 070 138 146 126     151 139 140 05 0719  6
 2 Jonge           Wim de         AV'56 122 147 147 134 076     142 143 05 0718  6
 3 Guequierre      John           Dynam 104         119 040 149 134 137 00 0579  5
 4 Stijns          Arthur         Dynam 469         113 021 147 131 132 00 0544  5
 5 Dijk            Vincent van    Dynam 065 133 144 115 017     128     00 0537  5

   starts  46
   JA 01/02                                 Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas         Schel 138 174 184     152 186     184 00 0880  5

   starts  9
   Vse-34                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kleinjan        Lydia          Goes  130         233 220 241 233 233 00 1160  5
 2 Mourik          Emma van       Delta 169 226 233 226 207 220         00 1112  5
 3 Dieren          Jasmijn van    VZA   064 203 220 207 180 215 207 211 15 1075  7

   starts  44
   V35-44                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica         Dynam 010 250 250 250 250 250 250 250 15 1265  7
 2 Meijboom        Durby          Vliss 008 215 226 215 215 226 220     05 1107  6
 3 Verschuure      Annemarie      AV'56 280     207 197 182 207 200 200 05 1016  6
 4 Schelfhout      Naomi          Schel 215     211     170 211 203 207 00 1002  5

   starts  37
   V45-54                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goole           Saskia         AV'56 096 207 215 200 176         197 00 0995  5
 2 Daalmeijer      Dita           Dynam 053 197 203 194     197 197     00 0988  5
 3 Driessche       Jolanda van    RKHAV 072 191 200 184 156 191 194 184 15 0975  7
 4 Goossen         Marion         Schel 097     197 180 161 188 191 176 05 0937  6

   starts  46
   V55+                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Spaans          Ellie          AV'56 239 194     186 163 194     180 00 0917  5

   starts  19
   MA  01/02                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lelie           Fien           RKHAV 386     250 250 250 250 250 250 05 1255  6

   starts  7
   JB  03/04                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Tobias de      Schel 324 241 250 250 250 250 250 250 15 1265  7
 2 Maat            Ralph de       Schel 160 233     241     241 241 241 00 1197  5
 3 Dikkenberg      Jesse van den  AV'56 066 226 241 233 241 233 226 233 15 1196  7
 4 Kooten          Thijs van      AV'56 136 220 233     233 226 233     00 1145  5
 5 Vierbergen      Mats           RKHAV 286 215 226 226 226         226 00 1119  5

   starts  31
   MB  03/04                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goudswaard      Ilse           Delta 976 233 250 250 250 233 241 233 15 1239  7
 2 Baar            Sanne de       AV'56 970 220 241 233 233 250 233 250 15 1222  7
 3 Houtzager       Ruchama        Delta 953     233 241 226     250 241 00 1191  5
 4 Exter           Eva den        RKHAV 965 215 220 226 215     226 226 05 1118  6

   starts  35
   Hkcr+JA                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Petersen        Bereket        AV'56 960 241 250 241 233 250 250 250 15 1256  7
 2 Kooijman        Jarno          AV'56 963 211 226 215 211 226 241 220 15 1143  7
 3 Schets          Wouter         AV'56 986 226 241     200 241 226     00 1134  5
 4 Zeeuw           Nathan de      Schel 996 207 215 211 207 233     226 05 1097  6
 5 Driesche        Mathijsvan     PAC   974 215 220 207 191     211     00 1044  5
 6 Stolk           Edwin          Flakk 992 194 200 200 188 211 203 211 15 1040  7
 7 Joppe           Bert           Flakk 979 186 188 186 174 200     197 05 0962  6
 8 Baar            PieterJan de   AV'56 969         188 176 203 191 203 00 0961  5
 9 Dellebeke       Ron            Dynam 973 178 184 180 164 194 184 194 15 0951  7
10 Zaman           Jacques        Schel 995 184 186 184 168     186 200 05 0945  6

   starts  135
   Vkcr+MA                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Engels          Anjolie        VZA   975 250 250     250 250 250     00 1250  5
 2 Zeeuw           Mirthe de      Schel 997 233 226 241 241 241 241 250 15 1229  7
 3 Guchteneire     Rachida de     Schel 977 226 220 233     233     241 00 1153  5
 4 Wondergem       Nicole         Dynam 945         220 220 220 233 233 00 1126  5
 5 Vloet           Jane van der   Hulst 994 207     203 200 211 220 211 05 1057  6
 6 Simonse         Marielle       AV'56 988 203 203 200 203     215     00 1024  5
 7 Mol             Marina         AV'56 985 200 200 207 194 203     207 05 1022  6
 8 Kleven          Lenie van      AVVN  982 197 197     188 194 200 203 05 0996  6
 9 Zwieten         Els van        Delta 998 194 194     182     197 200 00 0967  5

   starts  86
   JC  05/06                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dobbelaar       Lukas          Schel 068 220 233 250 233 233 233 215 15 1197  7
 2 Maat            Fabian         Schel 159     215 233 226 250 250 233 05 1197  6
 3 Koole           Stijn          Dynam 134 215 220 241 220 241 241 226 15 1184  7
 4 Koopman         Kasper         Dynam 135 203 207 226 215 226     203 05 1082  6
 5 Verschuren      Niels          Schel 279 188 200 203 211 215 211 194 15 1055  7
 6 Groosman        Ivar           Schel 102 191 197 207 207 207 203     05 1021  6

   starts  75
   MC  05/06                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde          Kyra van de    Dynam 295 203     250 250 250 241 250 05 1246  6
 2 Vierbergen      Kirsten        RKHAV 285 200 250 233 233 241 226 233 15 1205  7
 3 Simonse         Marit          AV'56 228 194 241 226 241 233 220 241 15 1197  7
 4 Dikkenberg      Inke van den   AV'56 067 186 226 220     220 215 220 05 1106  6
 5 Elias           Alexandra      RKHAV 076 184 233 215     226 211 211 05 1101  6

   starts  52
   JD  07/08                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Julius         Dynam 219 241 250 250 250 250 250     05 1250  6
 2 Steels          Jaro           RKHAV 243 233 241 241 241 241 241 241 15 1220  7
 3 Boogaard        Ezra           Dynam 030     220 226 233 226 233 233 05 1156  6
 4 Joppe           Zedie          Flakk 124 207 226 233 220 220 226 220 15 1140  7
 5 Engels          Ivar           Dynam 077 226 233     226 233 220     00 1138  5
 6 Giele           Midas          Schel 088 194 203 215 215 215 211 211 15 1082  7
 7 Wieles          Victor         Schel 314 197 215 220 211 211     207 05 1069  6
 8 Lous            Jochem         Dynam 157 145 176 178 180 186 184 250 15 0993  7
 9 Rijk            Ynnic          Midde 377     186 200 200 203     203 00 0992  5
10 Verbiest        Kyano          Schel 264 153 207 203     207 207     00 0977  5
11 Schillings      Roemer         Dynam 218 148 180 182 182 200 194 200 15 0973  7
12 Zandstra        Lucas          Wieli 323 164 194 180 188 197 188 191 15 0973  7
13 Koert           Ruben          AV'56 132 163 191 184     194 191     00 0923  5
14 Jonge           Dylano de      AV'56 121 159 184 001 186     186 194 05 0914  6

   starts  149
   MD  07/08                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wibbelink       Felien         Dynam 313 241 250 250 250 241 250 250 15 1265  7
 2 Hamer           Benthe         Schel 106 250 241 241 233 250 233 226 15 1230  7
 3 Mol             Elise          AV'56 168 226 233 233 241 226 226 241 15 1189  7
 4 Schletterer     Bowien         Dynam 220 233 226 226 226 233 241     05 1159  6
 5 Pijnen          Valerie        Schel 190 182 220 211 207 211 215 207 15 1079  7
 6 Damme           Marit van      Schel 058 180 211 197 197 207 211 220 15 1061  7
 7 Steigerwald     Myrthe         AV'56 246 207     215 220 215     203 00 1060  5
 8 Bustraan        Tess           AV'56 044 176 207 194     203 220 211 05 1040  6
 9 Fierloos        Iris           AV'56 081 161     203 194 200 203     00 0961  5
10 Dobbelaar       Rebekka        Schel 069 157 200     188     194 200 00 0939  5

   starts  102
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2   09                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houwing         Jiska          Dynam 117 241 250 250 250 250     250 00 1250  6
 2 Vegt            Thijs van der  Delta 262 194 241 241 220 233 226 226 00 1167  7
 3 Broekhuis       Luuk           Flakk 428         220 241 226 241 215 00 1143  5
 4 Dalen           Rens van       AV'56 054 186 211 226 215 220 250     00 1122  6
 5 Boonman         Jasper         Nieuw 374     233 211     215 233 220 00 1112  5
 6 Tuller          Sven           Schel 256 182 215     211 211 220 241 00 1098  6
 7 Heijens         Maxim          RKHAV 107 188 226 207 233 207 211 203 00 1084  7
 8 Berman          Florian        AV'56 024 184 207 203 203 200 207     00 1020  6
 9 Duinkerke       Pepijn         Schel 073 178 220 200 207 203         00 1008  5
10 Vroegindewey    Stijn          Flakk 474         197 200 197 203 200 00 0997  5

   starts  87
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MAp2   09                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne         Flakk 123 220 250 250 250 250 250 250 00 1250  7
 2 Vervuurt        Sophie         Dynam 284 203 233 241 241 241 241     00 1197  6
 3 Vermaelen       Sara           Schel 276 207 226 226 233 226 233 241 00 1159  7
 4 Vloet           Sabine van der RKHAV 294 211 241 226 220 215 211 233 00 1135  7
 5 Soethaert       Jo-Ann         Schel 237 197 220 215 203 220 220 215 00 1090  7
 6 Koning          Nikki de       AV'56 133 194 211     200 233 226     00 1064  5
 7 Govers          Anouk          AV'56 099 200     207 226     207 207 00 1047  5
 8 Visser          Britt de       Dynam 291 184 203 203 194 211 200 211 00 1028  7
 9 Visser          Sterre         Dynam 290 178 197 194 197 207 182 197 00 0992  7
10 Verschuure      Fayenne        AV'56 281 186 207 197 207     194     00 0991  5
11 Post            Jasmijn        Schel 197 182 188 188 184 200 184 226 00 0986  7
12 Toonder         Maya de        Schel 252 176 191 191     203 197 203 00 0985  6

   starts  111
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1   10                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Post            Thijmen        Schel 196 241 250 250 250 250 250 250 00 1250  7
 2 Rijk            Maxime         Midde 210 215 233 233 241 233 241 241 00 1189  7
 3 Zweedijk        Tim            Delta 405     241 241 233 241 233 233 00 1189  6
 4 Driedijk        Aneirin        Dynam 071 207 226 215 226 226 215 220 00 1113  7
 5 Plas            Justus van der AV'56 192 203 220 226 220         226 00 1095  5
 6 Waesberghe      Michael van    RKHAV 303 197 203 200 211 220 226 211 00 1071  7
 7 Luijk           Daan van       AV'56 158 182 200 220 215         215 00 1032  5
 8 Schraaf         Robin van de   AV'56 223 174 194 194 194 200 200 200 00 0988  7
 9 Gijsel          Lars           Schel 091 180         197 207 203 197 00 0984  5
10 Schoonen        Rex            Delta 467         188 186 197 194 194 00 0959  5
11 Boot            Damian         Delta 033 168 188 186 184 191 197 191 00 0953  7
12 Overbeeke       Kiron          Schel 179 172     191 188 194     207 00 0952  5

   starts  112
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1   10                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verboom         Jet            Delta 401     233 250 250 241 241 250 00 1232  6
 2 Schletterer     Dorethe        Dynam 221 241 250 233 233 250 250     00 1224  6
 3 Steels          Ona            RKHAV 244 233 226 241 241 233 233 241 00 1189  7
 4 Putter          Lynn de        Wieli 409     220 220 226 226 226     00 1118  5
 5 Veen            Nienke van     AV'56 260     215 200 220     220 233 00 1088  5
 6 Westerweele     Vivian         AV'56 312 200 207 203 215 220 215 226 00 1083  7
 7 Strobos         Danitshia      Dynam 250 211 203 211 207     211 220 00 1060  6

   starts  57
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB    11                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Soethaert       Kevin          Schel 236 220 250 250 241 250 250 250 00 1250  7
 2 Waesberghe      Floris van     RKHAV 304 207 241 241 233 241 241 226 00 1197  7
 3 Verschuren      Luca           Schel 278 182 220 233 250 226 233 233 00 1175  7
 4 Elias           Nicolas        RKHAV 075 188 215 203 215 220 226 203 00 1079  7
 5 Heijens         Julian         RKHAV 108 186 211 207 220 211 220 207 00 1069  7

   starts  63
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB    11                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wandel          Elin           Delta 306 250 250 250 250     241 250 00 1250  6
 2 Boudewijns      Jill           AV'56 035 215     241 241 250 250 241 00 1223  6
 3 Toonder         Stella den     Schel 253 200 241 233     241 233 220 00 1168  6
 4 Tuller          Evi-Marlene    Schel 257 207 233 226 226 233 220 233 00 1151  7
 5 Peeters         Maila          Schel 186 191 226     233 226     215 00 1091  5

   starts  45
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC    12                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wondergem       Kees           Dynam 476         241 250 250 250 250 00 1241  5
 2 Jansen          Vince          Schel 118 226 250 250 241 241 241 226 00 1223  7
 3 Andriessen      Liam           Schel 012 186     226 220 233 226 215 00 1120  6
 4 Jole            Mees van       Schel 119 182 241 220     226     207 00 1076  5

   starts  49
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC    12                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Guchteneire     Lois de        Schel 103 233 250         250 241 241 00 1215  5
 2 Schoonen        Lorelei        Delta 222 226 241 250 233 241 233 233 00 1198  7
 3 Verboom         Liv            Delta 402     215 207 220 226 220 226 00 1107  6
 4 Westerweele     Veerle         AV'56 311 215 226 215 226     203 215 00 1097  6
 5 Gijsel          Ymke           Schel 090 197 207 211 215 220 211 220 00 1077  7
 6 Meijer          Noortje        Delta 166 188 211 197 211 215 207 207 00 1051  7

   starts  64
   totaal  1941 starts

 
Atletiek Zeeland © 2020