donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Grevelingen cross

Bruinisse, zaterdag 8 februari 2020 - Organisatie: Flakkee
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Okbazgi KidaneSpado26.33minMse   18.079  3:195.02-
2  Ricardo Sint NicolaasFlakkee26.44minMse   17.955  3:214.99+0:11
3  Erwin HarmesGonzalez Running26.57minM35   17.811  3:224.95+0:24
4  Eric WolfertFlakkee27.39minMse   17.360  3:274.82+1:06
5  Boris de BruijnAV'5627.46minM35   17.287  3:284.80+1:13
6  Sander PostScheldesport27.54minM35   17.204  3:294.78+1:21
7  Sander d'HontScheldesport28.07minMse   17.072  3:314.74+1:34
8  Nick van den BleekenSpado28.33minM35   16.813  3:344.67+2:00
9  Mario PoldervaartSpark28.44minMse   16.705  3:364.64+2:11
10  Gerbert van den BiggelaarAVO 198328.54minMse   16.609  3:374.61+2:21
11  Roland SchellevisFlakkee29.24minM35   16.327  3:414.54+2:51
12  Tom FobbePAC29.28minJoA   16.290  3:414.52+2:55
13  Arjo VerhageDynamica29.31minM50   16.262  3:414.52+2:58
14  Arnoud RijkAV'5629.33minMse   16.244  3:424.51+3:00
15  Willem de KorteGonzalez Running29.39minMse   16.189  3:424.50+3:06
16  Erik CapponWielingen30.04minM50   15.965  3:464.43+3:31
17  Michael de HamerScheldesport30.19minM35   15.833  3:474.40+3:46
18  Monica SanderseDynamica30.30minV35   15.738  3:494.37+3:57
19  Laurey van den BergeFlakkee30.35minVse   15.695  3:494.36+4:02
20  Freek GoedhartFlakkee30.45minM35   15.610  3:514.34+4:12
21  Peter BalkenendeAV'5631.02minM50   15.467  3:534.30+4:29
22  Andre MelissantFlakkee31.38minM45   15.174  3:574.21+5:05
23  Michiel LelieRKHAV31.44minMse   15.126  3:584.20+5:11
24  Patrik Mistzke?31.57minM35   15.023  4:004.17+5:24
25  Wilko de VosAV'5632.08minM55   14.938  4:014.15+5:35
26  Erik GoossenScheldesport32.11minM45   14.915  4:014.14+5:38
27  Jos GabrielseMiddelburg32.39minM55   14.701  4:054.08+6:06
28  Jan Willem MeeuwseAV'5632.54minM55   14.590  4:074.05+6:21
29  Peter DekkerZoutelande33.08minM45   14.487  4:094.02+6:35
30  Gerben SoethartScheldesport33.23minM35   14.378  4:103.99+6:50
31  Kees FrankenSpado33.27minM55   14.350  4:113.99+6:54
32  Alwin de ZeeuwScheldesport33.42minM45   14.243  4:133.96+7:09
33  Jeroen StoopFlakkee33.55minM45   14.152  4:143.93+7:22
34  Jaco KleinjanGoes34.09minM45   14.056  4:163.90+7:36
35  Frans FobbePAC34.12minM45   14.035  4:173.90+7:39
36  Lydia KleinjanGoes34.16minVse   14.008  4:173.89+7:43
37  Henk LousDynamica34.25minM60   13.947  4:183.87+7:52
38  Marc DonkersOude-Tonge34.47minM45   13.800  4:213.83+8:14
39  Karol Mtymski?34.50minMse   13.780  4:213.83+8:17
40  Chris KievitOude-Tonge35.02minMse   13.701  4:233.81+8:29
41  Jacob HolwerdaZierikzee35.18minM35   13.598  4:253.78+8:45
42  Kees SluiFlakkee35.22minM45   13.572  4:253.77+8:49
43  Lennen JonkerBruinisse35.29minMse   13.527  4:263.76+8:56
44  Rini VerwijsDelta Sport35.44minM45   13.433  4:283.73+9:11
45  Otto MeijDynamica35.47minMse   13.414  4:283.73+9:14
46  Jaap van der VeenScheldesport36.00minM50   13.333  4:303.70+9:27
47  Dore PriesterMiddelburg36.12minVse   13.260  4:323.68+9:39
48  Steef BerrevoetsDelta Sport36.35minM50   13.121  4:343.64+10:02
49  Durby MeijboomVlissingen36.38minV35   13.103  4:353.64+10:05
50  Harold de MaatScheldesport37.18minM50   12.869  4:403.57+10:45
51  Marcel EngelDelta Sport37.24minM50   12.834  4:413.57+10:51
52  Janita van der HaveFlakkee37.27minV45   12.817  4:413.56+10:54
53  Rene GoetheerWolphaartsdijk37.28minM50   12.811  4:413.56+10:55
54  Anouk AntonissenOlympia37.32minVse   12.789  4:423.55+10:59
55  Jasmijn van DierenVZA37.44minVse   12.721  4:433.53+11:11
56  Naomi SchelfhoutScheldesport37.49minV35   12.693  4:443.53+11:16
57  Annemarie VerschuureAV'5638.03minV40   12.615  4:453.50+11:30
58  Wim de JongeAV'5638.06minM70   12.598  4:463.50+11:33
59  Kees den HollanderDreischor38.09minM45   12.582  4:463.49+11:36
60  Henkjan TielemanFlakkee38.43minM45   12.398  4:503.44+12:10
61  Johnny DoomsTerneuzen39.25minM65   12.178  4:563.38+12:52
62  Theo EngelDelta Sport39.35minM55   12.126  4:573.37+13:02
63  Eric GillisRJC39.56minM55   12.020  5:003.34+13:23
64  Martin LelieRKHAV40.22minM50   11.891  5:033.30+13:49
65  Peter van BrusselSommelsdijk40.58minM45   11.717  5:073.25+14:25
66  Dita DaalmeijerDynamica41.06minV45   11.679  5:083.24+14:33
67  John GuequierreDynamica41.30minM65   11.566  5:113.21+14:57
68  Martin van der HaveFlakkee41.50minM45   11.474  5:143.19+15:17
69  Martin van den BoschDelta Sport42.16minM35   11.356  5:173.15+15:43
70  Jolanda van DriesscheRKHAV43.16minV45   11.094  5:253.08+16:43
71  Arthur StijnsDynamica43.21minM70   11.073  5:253.08+16:48
72  Hans GebursDirksland43.31minM45   11.030  5:263.06+16:58
73  Adrie van BavelDelta Sport43.36minM55   11.009  5:273.06+17:03
74  Vincent van DijkDynamica43.53minM65   10.938  5:293.04+17:20
75  Marion GoossenScheldesport44.39minV45   10.750  5:352.99+18:06
76  Jeanet TillemaFlakkee44.49minV45   10.710  5:362.98+18:16
77  Ellen KarsbergenOude-Tonge45.19minVse   10.592  5:402.94+18:46
78  Ruud KarsbergenOude-Tonge45.21minM55   10.584  5:402.94+18:48
79  Lena KleingeldDynamica45.24minV55   10.573  5:412.94+18:51
80  Roelien GrobVlissingen47.15minV35   10.159  5:542.82+20:42
Mannen: 62 (77.5%) => M35=11 - M45=15 - M50=9 - M55=8 - M60=1 - M65=3 - M70=2 - Mse=13
Vrouwen: 17 (21.25%) => V35=4 - V40=1 - V45=5 - V55=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8 km

2020Okbazgi Kidane26:33Ricardo Sint Nicolaas26:44Erwin Harmes26:57Monica Sanderse30:3080
2019Maikel Peeman27:03Job de Feijter27:32Bart van Trigt28:13Noor Dekker32:3486
2018Erwin Harmes26:05Yunis Stitan26:53Job de Feijter27:04Monica Sanderse33:5278
2017Tim Pleijte26:42Job de Feijter27:34Ricardo StNicolaas28:27Monica Sanderse33:5762
2016Maikel Peeman26:22Job de Feijter26:32Erwin Harmes27:23Astrid Verhoeven28:3476
2015Martijn de Kok26:36Tommy Staal26:44Tim van den Broeke27:33Laurey van den Berge31:0190
2014Martijn de Kok28:02Job de Feijter28:57Huub van Noorden29:05Laurey van den Berge31:3548
2.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bereket PetersenAV'568.08minMse   18.443  3:155.12-
2  Jarno KooijmanAV'568.42minMse   17.241  3:294.79+0:34
3  Jasper ZuidhofAV'568.45minMse   17.143  3:304.76+0:37
4  Wouter SchetsAV'568.48minMse   17.045  3:314.73+0:40
5  Wilco BoogaardDynamica8.53minM40   16.886  3:334.69+0:45
6  Daniel van NoordenneEnergie9.02minMse   16.605  3:374.61+0:54
7  Mathijs van DriesschePAC9.06minMse   16.484  3:384.58+0:58
8  Mees VerbruggeAV'569.08minMse   16.423  3:394.56+1:00
9  Edwin StolkFlakkee9.15minMse   16.216  3:424.50+1:07
10  Anjolie EngelsVZA9.42minVse   15.464  3:534.30+1:34
11  Mart GoudzwaardZonnemaire9.54minMse   15.152  3:584.21+1:46
12  Willem Jan ButerScheldesport9.58minMse   15.050  3:594.18+1:50
13  Ian ChapelleAV'4010.10minMse   14.754  4:044.10+2:02
14  Mirthe de ZeeuwScheldesport10.23minVse   14.446  4:094.01+2:15
15  PieterJan de BaarAV'5610.25minMse   14.400  4:104.00+2:17
16  Pascal van de VoordeMiddelburg10.27minMse   14.354  4:113.99+2:19
17  Ruchama HoutzagerDelta Sport10.42minMeB   14.019  4:173.89+2:34
18  Ilse GoudswaardDelta Sport10.48minMeB   13.889  4:193.86+2:40
19  Sanne de BaarAV'5610.51minMeB   13.825  4:203.84+2:43
20  Jacques ZamanScheldesport10.56minM55   13.720  4:223.81+2:48
21  Nicole WondergemDynamica11.37minV40   12.912  4:393.59+3:29
22  Eva den ExterRKHAV11.43minMeB   12.802  4:413.56+3:35
23  Esther van SluijsAV'5611.48minV45   12.712  4:433.53+3:40
24  Ron DellebekeDynamica11.54minM60   12.605  4:463.50+3:46
25  Ronny den ExterScheldesport12.52minMse   11.658  5:093.24+4:44
26  John van der ZandenWemeldinge12.59minMse   11.553  5:123.21+4:51
27  Jane van der VloetHulst13.30minVse   11.111  5:243.09+5:22
28  Fleur LeenheerDelta Sport13.39minMeB   10.989  5:283.05+5:31
29  Marielle SimonseAV'5614.24minV45   10.417  5:462.89+6:16
30  Mara VerhulstDelta Sport14.41minVse   10.216  5:522.84+6:33
31  Bettina BerrevoetsDelta Sport15.11minVse   9.879  6:042.74+7:03
32  Mareij SchoonenNoordgouwe15.39minVse   9.585  6:162.66+7:31
33  Lenie van KlevenVlissingen15.58minV65   9.395  6:232.61+7:50
34  Koen HartoghECT Runners16.00minMse   9.375  6:242.60+7:52
35  Els van ZwietenDelta Sport16.17minV70   9.212  6:312.56+8:09
Mannen: 19 (54.29%) => M40=1 - M55=1 - M60=1 - Mse=16
Vrouwen: 11 (31.43%) => V40=1 - V45=2 - V65=1 - V70=1 - Vse=6
Meisjes: 5 (14.29%) => MeB=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.194 seconden nodig om deze lijst met 115 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

   Hse-34                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Stitan          Yunis abu      Delta 006 241 250 241 241 250         00 1223  5
 2 Wolfert         Eric           Flakk 007 215 241 215 207 233 226     05 1135  6
 3 Rijk            Arnoud         AV'56 394     211 203 164 203 188     00 0969  5
 4 Lelie           Michiel        RKHAV 388     182 184 157 176 174     00 0873  5
 5 Hont            Sander 'de     Breda 116 211         203 215 211     00 0840  4
 6 Meij            Otto           Dynam 165 155     143 100 158 148     00 0704  5

   starts  95
   H35-44                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harmes          Erwin          Gonza 004 220     226 226 241 233     00 1146  5
 2 Post            Sander         Schel 338 203 233 211 200 226 215     05 1093  6
 3 Hamer           Michael de     Schel 105 188 191 178 168 197 182     05 0941  6
 4 Goedhart        Freek          Flakk 092 186 197 186 174 180 180     05 0934  6
 5 Bruijn          Boris de       AV'56 376         220 211 220 220     00 0871  4
 6 Soethart        Gerben         Schel 238 158 164 163 140 172 162     05 0824  6

   starts  96
   H45-54                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verhage         Arjo           Dynam 273 191 207 180 184 200 191     05 0978  6
 2 Cappon          Erik           Wieli 362 194 203 197     184 184     00 0962  5
 3 Balkenende      Peter          AV'56 372     200 194 170 194 178     00 0936  5
 4 Goossen         Erik           Schel 098     186 176 153 178 168     00 0861  5
 5 Dekker          Peter          Zoute 063 172 166 162 123 163 163     05 0831  6
 6 Veen            Jaap van der   Schel 259 148 158 151 117 162 147     05 0771  6
 7 Zeeuw           Alwin de       Schel 325     159 148 122 164 160     00 0753  5
 8 Karelse         Johan          AV'56 384     188 191 166 188         00 0733  4
 9 Murre           Walther        Schel 171 152 156 145 112 161         00 0726  5
10 Goetheer        Rene           Wolph 093 144     136 078 153 143     00 0654  5
11 Maat            Harold de      Schel 358 139     138 071 156 145     00 0649  5
12 Lelie           Martin         RKHAV 387     148 122 044 150 136     00 0600  5

   starts  155
   H55-64                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos             Wilko de       AV'56 296 184 176 182 151 174 170     05 0891  6
 2 Mourik          Piet van       Delta 170 176 172 170 144 168         00 0830  5
 3 Gabrielse       Jos            Midde 083 162 163 161 130 166 166     05 0823  6
 4 Meeuwse         Jan-Willem     AV'56 163 164 168 172 126     164     00 0794  5
 5 Lous            Henk           Dynam 156 150 155     119     156     00 0580  4
 6 Noordijke       Peter          Goes  177 146 152 140 101             00 0539  4
 7 Knibbeler       Berry          Schel 131 140     130 053 155         00 0478  4
 8 Gillis          Eric           RJC   501         120 058 154 137     00 0469  4

   starts  84
   H65+                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dooms           Johnny         Terne 070 138 146 126     151 139     00 0700  5
 2 Jonge           Wim de         AV'56 122 147 147 134 076     142     00 0646  5
 3 Dijk            Vincent van    Dynam 065 133 144 115 017     128     00 0537  5
 4 Guequierre      John           Dynam 104         119 040 149 134     00 0442  4
 5 Stijns          Arthur         Dynam 469         113 021 147 131     00 0412  4

   starts  39
   JA 01/02                                 Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas         Schel 138 174 184     152 186         00 0696  4

   starts  8
   Vse-34                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van       Delta 169 226 233 226 207 220         00 1112  5
 2 Dieren          Jasmijn van    VZA   064 203 220 207 180 215 207     05 1057  6
 3 Kleinjan        Lydia          Goes  130         233 220 241 233     00 0927  4

   starts  37
   V35-44                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica         Dynam 010 250 250 250 250 250 250     05 1255  6
 2 Meijboom        Durby          Vliss 008 215 226 215 215 226 220     05 1107  6
 3 Verschuure      Annemarie      AV'56 280     207 197 182 207 200     00 0993  5
 4 Schelfhout      Naomi          Schel 215     211     170 211 203     00 0795  4

   starts  32
   V45-54                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Daalmeijer      Dita           Dynam 053 197 203 194     197 197     00 0988  5
 2 Driessche       Jolanda van    RKHAV 072 191 200 184 156 191 194     05 0965  6
 3 Goossen         Marion         Schel 097     197 180 161 188 191     00 0917  5
 4 Goole           Saskia         AV'56 096 207 215 200 176             00 0798  4

   starts  40
   V55+                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Spaans          Ellie          AV'56 239 194     186 163 194         00 0737  4

   starts  16
   MA  01/02                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lelie           Fien           RKHAV 386     250 250 250 250 250     00 1250  5

   starts  6
   JB  03/04                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Tobias de      Schel 324 241 250 250 250 250 250     05 1250  6
 2 Dikkenberg      Jesse van den  AV'56 066 226 241 233 241 233 226     05 1174  6
 3 Kooten          Thijs van      AV'56 136 220 233     233 226 233     00 1145  5
 4 Maat            Ralph de       Schel 160 233     241     241 241     00 0956  4
 5 Vierbergen      Mats           RKHAV 286 215 226 226 226             00 0893  4

   starts  27
   MB  03/04                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goudswaard      Ilse           Delta 976 233 250 250 250 233 241     05 1224  6
 2 Baar            Sanne de       AV'56 970 220 241 233 233 250 233     05 1190  6
 3 Exter           Eva den        RKHAV 965 215 220 226 215     226     00 1102  5
 4 Houtzager       Ruchama        Delta 953     233 241 226     250     00 0950  4
 5 Kapteijn        Lisa           AV'56 980 226 226     220 241         00 0913  4

   starts  31
   Hkcr+JA                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Petersen        Bereket        AV'56 960 241 250 241 233 250 250     05 1232  6
 2 Schets          Wouter         AV'56 986 226 241     200 241 226     00 1134  5
 3 Kooijman        Jarno          AV'56 963 211 226 215 211 226 241     05 1119  6
 4 Zeeuw           Nathan de      Schel 996 207 215 211 207 233         00 1073  5
 5 Driesche        Mathijsvan     PAC   974 215 220 207 191     211     00 1044  5
 6 Stolk           Edwin          Flakk 992 194 200 200 188 211 203     05 1008  6
 7 Joppe           Bert           Flakk 979 186 188 186 174 200         00 0934  5
 8 Dellebeke       Ron            Dynam 973 178 184 180 164 194 184     05 0920  6
 9 Zaman           Jacques        Schel 995 184 186 184 168     186     00 0908  5
10 Verbrugge       Mees           AV'56 961 233     220 215     207     00 0875  4
11 Boogaard        Wilco          Dynam 972     211     186 220 220     00 0837  4
12 Buter           WillemJan      Schel 966 188     197 184     197     00 0766  4
13 Voorde          Pascal van de  Midde 939         191 178 207 188     00 0764  4
14 Baar            PieterJan de   AV'56 969         188 176 203 191     00 0758  4

   starts  121
   Vkcr+MA                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Engels          Anjolie        VZA   975 250 250     250 250 250     00 1250  5
 2 Zeeuw           Mirthe de      Schel 997 233 226 241 241 241 241     05 1197  6
 3 Vloet           Jane van der   Hulst 994 207     203 200 211 220     00 1041  5
 4 Simonse         Marielle       AV'56 988 203 203 200 203     215     00 1024  5
 5 Mol             Marina         AV'56 985 200 200 207 194 203         00 1004  5
 6 Kleven          Lenie van      AVVN  982 197 197     188 194 200     00 0976  5
 7 Guchteneire     Rachida de     Schel 977 226 220 233     233         00 0912  4
 8 Smits           Veerle         AV'56 991 220     226 233 226         00 0905  4
 9 Wondergem       Nicole         Dynam 945         220 220 220 233     00 0893  4
10 Sluijs          Esther van     AV'56 989 215     215 211     226     00 0867  4
11 Zwieten         Els van        Delta 998 194 194     182     197     00 0767  4

   starts  76
   JC  05/06                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dobbelaar       Lukas          Schel 068 220 233 250 233 233 233     05 1182  6
 2 Maat            Fabian         Schel 159     215 233 226 250 250     00 1174  5
 3 Koole           Stijn          Dynam 134 215 220 241 220 241 241     05 1163  6
 4 Koopman         Kasper         Dynam 135 203 207 226 215 226         00 1077  5
 5 Verschuren      Niels          Schel 279 188 200 203 211 215 211     05 1040  6
 6 Groosman        Ivar           Schel 102 191 197 207 207 207 203     05 1021  6
 7 Pijnen          Benjamin       Schel 189 197 211 215     211         00 0834  4
 8 Dees            Rody           AV'56 061 186     200 203     200     00 0789  4

   starts  63
   MC  05/06                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde          Kyra van de    Dynam 295 203     250 250 250 241     00 1194  5
 2 Vierbergen      Kirsten        RKHAV 285 200 250 233 233 241 226     05 1183  6
 3 Simonse         Marit          AV'56 228 194 241 226 241 233 220     05 1161  6
 4 Elias           Alexandra      RKHAV 076 184 233 215     226 211     00 1069  5
 5 Dikkenberg      Inke van den   AV'56 067 186 226 220     220 215     00 1067  5

   starts  45
   JD  07/08                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Julius         Dynam 219 241 250 250 250 250 250     05 1250  6
 2 Steels          Jaro           RKHAV 243 233 241 241 241 241 241     05 1205  6
 3 Boogaard        Ezra           Dynam 030     220 226 233 226 233     00 1138  5
 4 Engels          Ivar           Dynam 077 226 233     226 233 220     00 1138  5
 5 Joppe           Zedie          Flakk 124 207 226 233 220 220 226     05 1125  6
 6 Giele           Midas          Schel 088 194 203 215 215 215 211     05 1059  6
 7 Wieles          Victor         Schel 314 197 215 220 211 211         00 1054  5
 8 Verbiest        Kyano          Schel 264 153 207 203     207 207     00 0977  5
 9 Zandstra        Lucas          Wieli 323 164 194 180 188 197 188     05 0947  6
10 Schillings      Roemer         Dynam 218 148 180 182 182 200 194     05 0938  6
11 Koert           Ruben          AV'56 132 163 191 184     194 191     00 0923  5
12 Lous            Jochem         Dynam 157 145 176 178 180 186 184     05 0904  6
13 Beuns           Jens           AV'56 025 186 211 211         203     00 0811  4
14 Rijk            Ynnic          Midde 377     186 200 200 203         00 0789  4
15 Jonge           Dylano de      AV'56 121 159 184 001 186     186     00 0716  5
16 Lensen          Quinten        Schel 150 150 178 176     188         00 0692  4

   starts  135
   MD  07/08                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wibbelink       Felien         Dynam 313 241 250 250 250 241 250     05 1241  6
 2 Hamer           Benthe         Schel 106 250 241 241 233 250 233     05 1215  6
 3 Mol             Elise          AV'56 168 226 233 233 241 226 226     05 1159  6
 4 Schletterer     Bowien         Dynam 220 233 226 226 226 233 241     05 1159  6
 5 Pijnen          Valerie        Schel 190 182 220 211 207 211 215     05 1064  6
 6 Damme           Marit van      Schel 058 180 211 197 197 207 211     05 1023  6
 7 Bustraan        Tess           AV'56 044 176 207 194     203 220     00 1000  5
 8 Fierloos        Iris           AV'56 081 161     203 194 200 203     00 0961  5
 9 Steigerwald     Myrthe         AV'56 246 207     215 220 215         00 0857  4
10 Boonman         Madelief       AV'56 032 168     207 203 220         00 0798  4
11 Potter          Marit de       Schel 199 160 203 191 191             00 0745  4
12 Dobbelaar       Rebekka        Schel 069 157 200     188     194     00 0739  4

   starts  92
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2   09                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houwing         Jiska          Dynam 117 241 250 250 250 250         00 1241  5
 2 Vegt            Thijs van der  Delta 262 194 241 241 220 233 226     00 1161  6
 3 Dalen           Rens van       AV'56 054 186 211 226 215 220 250     00 1122  6
 4 Heijens         Maxim          RKHAV 107 188 226 207 233 207 211     00 1084  6
 5 Tuller          Sven           Schel 256 182 215     211 211 220     00 1039  5
 6 Berman          Florian        AV'56 024 184 207 203 203 200 207     00 1020  6
 7 Duinkerke       Pepijn         Schel 073 178 220 200 207 203         00 1008  5
 8 Broekhuis       Luuk           Flakk 428         220 241 226 241     00 0928  4
 9 Boonman         Jasper         Nieuw 374     233 211     215 233     00 0892  4
10 Vroegindewey    Stijn          Flakk 474         197 200 197 203     00 0797  4

   starts  74
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MAp2   09                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne         Flakk 123 220 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Vervuurt        Sophie         Dynam 284 203 233 241 241 241 241     00 1197  6
 3 Vermaelen       Sara           Schel 276 207 226 226 233 226 233     00 1144  6
 4 Vloet           Sabine van der RKHAV 294 211 241 226 220 215 211     00 1113  6
 5 Soethaert       Jo-Ann         Schel 237 197 220 215 203 220 220     00 1078  6
 6 Koning          Nikki de       AV'56 133 194 211     200 233 226     00 1064  5
 7 Visser          Britt de       Dynam 291 184 203 203 194 211 200     00 1011  6
 8 Verschuure      Fayenne        AV'56 281 186 207 197 207     194     00 0991  5
 9 Visser          Sterre         Dynam 290 178 197 194 197 207 182     00 0977  6
10 Toonder         Maya de        Schel 252 176 191 191     203 197     00 0958  5
11 Post            Jasmijn        Schel 197 182 188 188 184 200 184     00 0944  6
12 Govers          Anouk          AV'56 099 200     207 226     207     00 0840  4
13 Pijnen          Victoria       Schel 191 188 200 200 215             00 0803  4
14 Trompetter      Senna          Dynam 397     186     180 197 176     00 0739  4

   starts  99
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1   10                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Post            Thijmen        Schel 196 241 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Zweedijk        Tim            Delta 405     241 241 233 241 233     00 1189  5
 3 Rijk            Maxime         Midde 210 215 233 233 241 233 241     00 1181  6
 4 Driedijk        Aneirin        Dynam 071 207 226 215 226 226 215     00 1108  6
 5 Waesberghe      Michael van    RKHAV 303 197 203 200 211 220 226     00 1060  6
 6 Schraaf         Robin van de   AV'56 223 174 194 194 194 200 200     00 0982  6
 7 Boot            Damian         Delta 033 168 188 186 184 191 197     00 0946  6
 8 Plas            Justus van der AV'56 192 203 220 226 220             00 0869  4
 9 Prins           Hylke          Schel 201     211 211 207 215         00 0844  4
10 Luijk           Daan van       AV'56 158 182 200 220 215             00 0817  4
11 Gijsel          Lars           Schel 091 180         197 207 203     00 0787  4
12 Schoonen        Rex            Delta 467         188 186 197 194     00 0765  4
13 Overbeeke       Kiron          Schel 179 172     191 188 194         00 0745  4

   starts  99
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1   10                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Dorethe        Dynam 221 241 250 233 233 250 250     00 1224  6
 2 Verboom         Jet            Delta 401     233 250 250 241 241     00 1215  5
 3 Steels          Ona            RKHAV 244 233 226 241 241 233 233     00 1181  6
 4 Putter          Lynn de        Wieli 409     220 220 226 226 226     00 1118  5
 5 Westerweele     Vivian         AV'56 312 200 207 203 215 220 215     00 1060  6
 6 Strobos         Danitshia      Dynam 250 211 203 211 207     211     00 1043  5
 7 Veen            Nienke van     AV'56 260     215 200 220     220     00 0855  4
 8 Schuit          Senna          Schel 224 207 200 207 211             00 0825  4

   starts  52
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB    11                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Soethaert       Kevin          Schel 236 220 250 250 241 250 250     00 1241  6
 2 Waesberghe      Floris van     RKHAV 304 207 241 241 233 241 241     00 1197  6
 3 Verschuren      Luca           Schel 278 182 220 233 250 226 233     00 1162  6
 4 Elias           Nicolas        RKHAV 075 188 215 203 215 220 226     00 1079  6
 5 Heijens         Julian         RKHAV 108 186 211 207 220 211 220     00 1069  6

   starts  54
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB    11                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wandel          Elin           Delta 306 250 250 250 250     241     00 1241  5
 2 Boudewijns      Jill           AV'56 035 215     241 241 250 250     00 1197  5
 3 Toonder         Stella den     Schel 253 200 241 233     241 233     00 1148  5
 4 Tuller          Evi-Marlene    Schel 257 207 233 226 226 233 220     00 1138  6
 5 Peeters         Maila          Schel 186 191 226     233 226         00 0876  4

   starts  39
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC    12                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Jansen          Vince          Schel 118 226 250 250 241 241 241     00 1223  6
 2 Andriessen      Liam           Schel 012 186     226 220 233 226     00 1091  5
 3 Wondergem       Kees           Dynam 476         241 250 250 250     00 0991  4
 4 Jole            Mees van       Schel 119 182 241 220     226         00 0869  4

   starts  41
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC    12                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schoonen        Lorelei        Delta 222 226 241 250 233 241 233     00 1198  6
 2 Verboom         Liv            Delta 402     215 207 220 226 220     00 1088  5
 3 Westerweele     Veerle         AV'56 311 215 226 215 226     203     00 1085  5
 4 Gijsel          Ymke           Schel 090 197 207 211 215 220 211     00 1064  6
 5 Meijer          Noortje        Delta 166 188 211 197 211 215 207     00 1041  6
 6 Guchteneire     Lois de        Schel 103 233 250         250 241     00 0974  4
 7 Gorter          Fabienne       AV'56 438         241 241 233 226     00 0941  4

   starts  55
   totaal  1711 starts

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020