zondag 29 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Scheldeloop

Terneuzen, zaterdag 29 februari 2020 - Organisatie: Scheldesport
25 km >>> Zeeuws record staat met 1.16.01 vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Woonplaats/Vereniging
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Christoph SchelfhoutWetteren1.31.27minM45   16.402  3:394.56629
2  Ruud Hoosemans (PR)Vlissingen1.34.55minM35   15.803  3:484.39546
3  Wim SmetsErpe Mere1.35.12minM45   15.756  3:484.38539
4  Luc DelattereRoosdaal1.42.39minM50   14.613  4:064.06382
5  Gino Van BroeckTemse1.44.19minM35   14.379  4:103.99351
6  Steven CossementHarelbeke1.45.03minM45   14.279  4:123.97337
7  Filip van GoethemSint Gilles-Waas1.45.03minM45   14.279  4:123.97337
8  Peter Meeuwsen (PR 1.39.16) Krabbendijke1.49.51minMse   13.655  4:243.79256
9  Michiel Van ImpeHerzele1.50.18minM40   13.599  4:253.78249
10  Bart JanssensMelsele1.53.37minM50   13.202  4:333.67200
11  Wouter GeorgesLievegem1.55.58minM40   12.935  4:383.59168
12  Davy Dubbeldam (PR)Sluiskil1.59.58minM45   12.503  4:483.47121
13  Marlon Roels (PR 1.42.08) Terneuzen2.00.11minM45   12.481  4:483.47119
14  Serge Martinu (PR 1.54.49) Koewacht2.00.32minM55   12.445  4:493.46115
15  Alco BrinkTerneuzen2.00.33minM40   12.443  4:493.46115
16  Michael Lips (debuut) IJzendijke2.00.55minM40   12.405  4:503.45111
17  Sylvie ChristiaensZwevegem2.01.00minV40   12.397  4:503.44285
18  Danny De SchryverBonheiden2.03.13minM55   12.174  4:563.3888
19  Menno den Dekker (PR 2.01.44) Terneuzen2.04.02minM45   12.094  4:583.3681
20  Robert Lafertin (PR 2.01.58) Terneuzen2.04.04minM40   12.090  4:583.3681
21  Paul HaertjensBoekhoute2.07.39minM55   11.751  5:063.2652
22  Dimitri AntonissenAntwerpen2.08.18minM45   11.691  5:083.2547
23  Johan SchepensWetteren2.08.41minM55   11.657  5:093.2445
24  Samson WilleZelzate2.09.28minM35   11.586  5:113.2240
25  Sofie Van Den BosscheSint-Lievens-Latem2.10.54minV40   11.459  5:143.18157
26  Lennert Van DammeStekene2.14.05minM35   11.187  5:223.1116
27  Frans Verwilligen (PR 1.53.59) Hulst2.18.28minM65   10.833  5:323.014
28  Herman Kuijer (PR 1.57.27) Terneuzen2.19.14minM55   10.773  5:342.992
29  Ebe Blaauw (debuut) Terneuzen2.19.15minM65   10.772  5:342.992
30  Piet Pijpelink (PR 2.10.57) Terneuzen2.19.25minM50   10.759  5:352.992
31  Pascal van HulleMaldegem2.21.20minM50   10.613  5:392.95-
32  Roger Moonen (debuut) Westdorpe2.24.28minM50   10.383  5:472.88-
33  Els Zweistra (PR 2.16.18) Terneuzen2.28.03minV60   10.132  5:552.8125
34  Jack Folkersma (PR 2.14.15) Terneuzen2.28.04minM50   10.131  5:552.81-
Mannen: 31 (91.18%) => M35=4 - M40=5 - M45=8 - M50=6 - M55=5 - M65=2 - Mse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2020Christoph Schelfhout1:31:27Ruud Hoosemans1:34:55Wim Smets1:35:12Sylvie Christiaens2:01:0034

halve marathon

2016Tim Pleijte1:15:39Robert de Korte1:22:00Erwin van de Broeke1:22:21Cathy Poppe1:35:3652
2015Sander Post1:16:42Pieter Pladdet1:22:50Adriaan Wieles1:26:54Corina Grim1:43:2747
2014Richie Azombo1:14:47Sander Post1:19:13Erwin van den Broeke1:20:03Cathy Poppe1:41:5172
2013Sander Verminck1:16:33Filip van Goethem1:20:02Patrick Hembrecht1:20:17Marian Sturm1:55:4575
12.8 km
PltsNaam
Woonplaats/Vereniging
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Marnix van den BrandeClinge50.53minMse   15.093  3:594.19-
2  Edwin de la RuelleKoewacht53.19minM50   14.405  4:104.00+2:26
3  Alex EversdijkTerneuzen53.58minMse   14.231  4:133.95+3:05
4  Bart van JoleTerneuzen59.09minM35   12.984  4:373.61+8:16
5  Rudi de CaluweSas van Gent59.46minM60   12.850  4:403.57+8:53
6  Joris De NeveEeklo59.48minM45   12.843  4:403.57+8:55
7  Pommeline WarringaTerneuzen1.03.36minVse   12.075  4:583.35+12:43
8  Luc KusseneersRumst 1.03.50minM60   12.031  4:593.34+12:57
9  Evert KuijkTerneuzen1.04.16minM50   11.950  5:013.32+13:23
10  Michel FieretTerneuzen1.04.19minM45   11.941  5:013.32+13:26
11  Marc WelvaertOosteeklo1.06.10minM55   11.607  5:103.22+15:17
12  Franky StandaertAssenede1.06.55minM50   11.477  5:143.19+16:02
13  Cor LeunisTerneuzen1.07.56minM60   11.305  5:183.14+17:03
14  Willy MerckxStekene1.08.19minM65   11.242  5:203.12+17:26
15  Willem IJmkerTerneuzen1.09.24minM45   11.066  5:253.07+18:31
16  Johan UytdehaagTerneuzen1.10.03minM40   10.964  5:283.05+19:10
17  Jan StrymesSint-Laureins1.12.21minM60   10.615  5:392.95+21:28
18  Mia ClijmansVosselaar1.12.56minV50   10.530  5:422.93+22:03
19  Marc GorisVosselaar1.12.56minM55   10.530  5:422.93+22:03
20  Ludwig van GeyteZele1.14.10minM60   10.355  5:482.88+23:17
21  Daan DielemanZaamslag1.20.57minM70   9.487  6:192.64+30:04
22  Dominique De MeySint-Niklaas1.21.40minV55   9.404  6:232.61+30:47
23  Romain BolssensKieldrecht1.22.12minM65   9.343  6:252.60+31:19
24  Dimitri GoossensKieldrecht1.22.13minM55   9.341  6:252.59+31:20
25  Ine De DeyneKemzeke1.22.13minV65   9.341  6:252.59+31:20
26  Rudy VandeveldeWachtebeke1.24.27minM55   9.094  6:362.53+33:34
27  Greta de VijlderSint Gilles-Waas1.27.57minV75   8.732  6:522.43+37:04
Mannen: 22 (81.48%) => M35=1 - M40=1 - M45=3 - M50=3 - M55=4 - M60=5 - M65=2 - M70=1 - Mse=2
Vrouwen: 5 (18.52%) => V50=1 - V55=1 - V65=1 - V75=1 - Vse=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.506 seconden nodig om deze lijst met 61 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020