zaterdag 4 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Erpelkappersloop

Axel, zaterdag 8 februari 2020 - Organisatie: Road Running Axel
14.65 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel54.46minMse   16.050  3:444.46-
2  Kevin de PoorterSerskamp54.51minMse   16.026  3:454.45+0:05
3  Jordy LeenknechtHulst55.34minM40   15.819  3:484.39+0:48
4  Marnix van den BrandeTerneuzen55.57minMse   15.710  3:494.36+1:11
5  Erwin van den BroekeAxel56.23minMse   15.590  3:514.33+1:37
6  Peter de PetterOudegem56.36minMse   15.530  3:524.31+1:50
7  Sander van DoornZaamslag58.08minM35   15.120  3:584.20+3:22
8  Kenneth CollemanSint-Gillis-Waas58.21minMse   15.064  3:594.18+3:35
9  Endy SlockAxel58.30minM45   15.026  4:004.17+3:44
10  Hans BrumSint-Pauwels59.21minMse   14.810  4:034.11+4:35
11  Ronald GeertseSerooskerke1.00.01minMse   14.646  4:064.07+5:15
12  Dennis FlorussenTerneuzen1.00.03minM45   14.638  4:064.07+5:17
13  Davy BraekmanZuiddorpe1.00.30minMse   14.529  4:084.04+5:44
14  Bas JasperseTerneuzen1.00.51minMse   14.445  4:094.01+6:05
15  Fons de RijckeKloosterzande1.02.09minMse   14.143  4:153.93+7:23
16  Sharon BogaertStekene1.02.14minVse   14.124  4:153.92+7:28
17  Geert WaelputAxel1.03.51minM45   13.767  4:223.82+9:05
18  Patrick van RemortelHulst1.06.00minM55   13.318  4:303.70+11:14
19  Johan SchapensWetteren1.06.27minMse   13.228  4:323.67+11:41
20  Evert KuijkTerneuzen1.06.54minM50   13.139  4:343.65+12:08
21  Bart van joleTerneuzen1.07.05minMse   13.103  4:353.64+12:19
22  Eliny DiakakisTerneuzen1.07.16minVse   13.067  4:353.63+12:30
23  Eric van RemortelGoes1.07.33minM60   13.013  4:373.61+12:47
24  Serge MartinuKoewacht1.07.57minMse   12.936  4:383.59+13:11
25  Kees van der HeijdenVlissingen1.09.01minM55   12.736  4:433.54+14:15
26  Bart van HauwermeirenWetteren1.09.10minMse   12.708  4:433.53+14:24
27  Rudi de CaluweSas van Gent1.09.22minMse   12.672  4:443.52+14:36
28  Frank SchoofDestelbergen1.09.28minMse   12.654  4:453.51+14:42
29  Jos WynsHallaar1.09.32minMse   12.641  4:453.51+14:46
30  Andre CruqVlissingen1.09.39minMse   12.620  4:453.51+14:53
31  Danny van DammeSinaai1.09.44minMse   12.605  4:463.50+14:58
32  Jean-Pierre NoletAxel1.10.46minMse   12.421  4:503.45+16:00
33  Menno den DekkerTerneuzen1.11.18minMse   12.328  4:523.42+16:32
34  Robert LafertinTerneuzen1.11.21minMse   12.320  4:523.42+16:35
35  Michel FieretAxel1.11.22minMse   12.317  4:523.42+16:36
36  Iwan JonkheijmKloosterzande1.11.32minMse   12.288  4:533.41+16:46
37  Frans VerwilligenHulst1.12.56minMse   12.052  4:593.35+18:10
38  Piet PijpelinkTerneuzen1.14.25minMse   11.812  5:053.28+19:39
39  alex KoussonskyArc-Ainieres1.14.44minMse   11.762  5:063.27+19:58
40  Carmen BogaertStekene1.15.04minVse   11.710  5:073.25+20:18
41  Patrick van de VeireSint-Jan-In-Eremo1.15.39minMse   11.619  5:103.23+20:53
42  Sjaak VroonlandLamswaarde1.16.20minMse   11.515  5:133.20+21:34
43  Paul ObbelsHijle1.16.47minMse   11.448  5:143.18+22:01
44  Pascal rikersSas van Gent1.16.57minMse   11.423  5:153.17+22:11
45  Eddy WaelputStekene1.17.14minMse   11.381  5:163.16+22:28
46  Linda VinkAxel1.18.45minVse   11.162  5:233.10+23:59
47  Els ZweistraTerneuzen1.19.34minV60   11.047  5:263.07+24:48
48  Leon van BavinchovenTerneuzen1.19.36minM50   11.043  5:263.07+24:50
49  Julie SerrarensLamswaarde1.20.16minVse   10.951  5:293.04+25:30
50  Mia ClymansVosselaar1.20.39minVse   10.899  5:303.03+25:53
51  Marc GorisVosselaar1.20.52minMse   10.870  5:313.02+26:06
52  Chris de KoeVlissingen1.21.44minM70   10.754  5:352.99+26:58
53  Jonathan RouwAxel1.24.25minMse   10.413  5:462.89+29:39
54  Arno SijnesaelSas van Gent1.25.46minMse   10.249  5:512.85+31:00
55  Rene NijsseOud-Sabbinge1.32.35minMse   9.494  6:192.64+37:49
56  Gisela NijsseOud-Sabbinge1.32.39minVse   9.487  6:192.64+37:53
57  Fredrik van de VeldeKluizen1.33.03minMse   9.447  6:212.62+38:17
58  Nicole van PamelenTerneuzen1.36.12minVse   9.137  6:342.54+41:26
Mannen: 49 (84.48%) => M35=1 - M40=1 - M45=3 - M50=2 - M55=2 - M60=1 - M70=1 - Mse=38
Vrouwen: 9 (15.52%) => V60=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

14.65 km

2020Mark Verhage54:46Kevin de Poorter54:51Jordy Leenknecht55:34Sharon Bogaert1:02:1458
2019Sander d'Hont52:19Mark Verhage54:20Erwin van den Broeke54:35Carmen Bogaert1:14:2445

14.6 km

2018Bart Raes52:01Erwin Adan53:34Liam de Mey54:16Mirthe Overkamp1:02:0775

17.02 km

2016Davy Stieperaere57:52Jente Samson1:00:14Maarten Seghers1:00:24Lies Deruddere1:12:4371

17 km

2015Erwin van den Broeke1:02:19Dirk van Wesepoel1:02:50Sander Post1:03:15Sofie Claus1:11:4679

12.8 km

2013Jordi van Guyse43:55Edwin de la Ruelle44:05Sander Verminck44:31Irma Karahotka55:1498
7.95 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Gino van BroeckTemse29.08minMse   16.373  3:404.55-
2  Bart AperStekene29.30minMse   16.169  3:434.49+0:22
3  Gert-Jan MartensHulst29.33minMse   16.142  3:434.48+0:25
4  Thomas KruijsifixAxel29.45minMse   16.034  3:454.45+0:37
5  Marc WelvaertOost-Eeklo29.55minMse   15.944  3:464.43+0:47
6  Andy HuybensBeveren29.58minMse   15.918  3:464.42+0:50
7  Dennis VlassenroodSint Jansteen30.42minM40   15.537  3:524.32+1:34
8  Patrick RoelandtBelsele32.15minMse   14.791  4:034.11+3:07
9  Dick de BlockStekene32.36minMse   14.632  4:064.06+3:28
10  Edmond HelskensZelzate32.48minMse   14.543  4:084.04+3:40
11  Erwin van BeljouwKloosterzande33.03minMse   14.433  4:094.01+3:55
12  Heidi de PoorterGentbrugge33.11minVse   14.375  4:103.99+4:03
13  Andre MeijersHoedekenskerke33.35minM50   14.203  4:133.95+4:27
14  Benny TorfsItegem34.19minMse   13.900  4:193.86+5:11
15  Coen DekkerZaamslag34.23minMse   13.873  4:193.85+5:15
16  Jochem de DyckerAxel34.30minMse   13.826  4:203.84+5:22
17  Mario WynantsKoewacht34.35minMse   13.793  4:213.83+5:27
18  Danny MeeusNijlen34.46minMse   13.720  4:223.81+5:38
19  ChrisDendermonde34.50minMse   13.694  4:233.80+5:42
20  Ben AperStekene34.53minMse   13.674  4:233.80+5:45
21  Joakim van GasseSint-Pauwels35.17minMse   13.519  4:263.76+6:09
22  Wim LagaeTemse35.30minMse   13.437  4:283.73+6:22
23  Arno HerreweghPrinsenbeek36.12minMse   13.177  4:333.66+7:04
24  Roland SylvertsenSint-Niklaas36.16minMse   13.153  4:343.65+7:08
25  Dirk BreynaertSint-Niklaas36.36minMse   13.033  4:363.62+7:28
26  Martin NoensKemzeke36.40minMse   13.009  4:373.61+7:32
27  Jochem de BeeldeSint-Niklaas37.13minMse   12.817  4:413.56+8:05
28  Marc WelvaertOost-Eeklo38.21minMse   12.438  4:493.46+9:13
29  Acronius KramerGoes38.23minM65   12.427  4:503.45+9:15
30  Luc KusseneersRumst39.00minMse   12.231  4:543.40+9:52
31  Rony AdrianssensLokeren39.08minMse   12.189  4:553.39+10:00
32  Luc HutsebautAalter39.17minMse   12.143  4:563.37+10:09
33  Bennie BouterseTerneuzen39.40minMse   12.025  4:593.34+10:32
34  Marnix BogaertZaamslag39.44minMse   12.005  5:003.33+10:36
35  Leo KaijserTerneuzen39.50minM55   11.975  5:013.33+10:42
36  Eri ColierBuggerhout39.55minVse   11.950  5:013.32+10:47
37  Willy MerckzStekene40.16minMse   11.846  5:043.29+11:08
38  Cedric van BeeldeSint-Niklaas40.21minMse   11.822  5:053.28+11:13
39  Jan BoonmanAxel40.28minMse   11.787  5:053.27+11:20
40  Pim VinkeAxel40.50minMse   11.682  5:083.24+11:42
41  Liesbet Meysman?40.57minVse   11.648  5:093.24+11:49
42  Filip VlaeminckLembeke40.59minMse   11.639  5:093.23+11:51
43  Willem IjmkerTerneuzen41.02minMse   11.625  5:103.23+11:54
44  Isabel van NieuwenhuyKalken41.04minVse   11.615  5:103.23+11:56
45  Jack de BooyHulst41.31minMse   11.489  5:133.19+12:23
46  Ludwig van GeyteZele41.39minMse   11.453  5:143.18+12:31
47  Wendy VerscheldenHamme42.11minVse   11.308  5:183.14+13:03
48  Tom de VacklerDendermonde42.15minMse   11.290  5:193.14+13:07
49  Johanna van AltenAxel42.47minMse   11.149  5:233.10+13:39
50  Marc LefevreDendermonde42.49minMse   11.141  5:233.09+13:41
51  Rudi NuijtenTerneuzen43.01minMse   11.089  5:253.08+13:53
52  Marc de BaetsHeusden43.07minMse   11.063  5:253.07+13:59
53  Jacqueline MeijersHoedekenskerke43.11minV45   11.046  5:263.07+14:03
54  Tommy TimmermansAxel43.34minMse   10.949  5:293.04+14:26
55  Marc StuerBeveren44.33minMse   10.707  5:362.97+15:25
56  Janneke BoutensMiddelburg44.38minVse   10.687  5:372.97+15:30
57  Karin den DekkerTerneuzen44.48minV45   10.647  5:382.96+15:40
58  Didier van NieuwenhuiAssenede44.52minMse   10.632  5:392.95+15:44
59  Annelies RombautKieldrecht44.55minVse   10.620  5:392.95+15:47
60  Arlette HendrickxHallaar44.58minVse   10.608  5:392.95+15:50
61  Miranda BogaertZaamslag45.01minVse   10.596  5:402.94+15:53
62  Didier van den BuldeGent45.19minMse   10.526  5:422.92+16:11
63  Robby WinneWestdorpe45.23minMse   10.510  5:432.92+16:15
64  Tom de RudderTemse45.27minMse   10.495  5:432.92+16:19
65  Leo HoeksmaKoewacht45.56minMse   10.385  5:472.88+16:48
66  Leen StuerSint Jansteen45.59minMse   10.373  5:472.88+16:51
67  Chantal SchiperoordtTerneuzen46.03minVse   10.358  5:482.88+16:55
68  Ron SalomeKloosterzande46.36minMse   10.236  5:522.84+17:28
69  Anita WielesPhilippine46.52minVse   10.178  5:542.83+17:44
70  Bernadette SalomeKloosterzande46.57minV55   10.160  5:542.82+17:49
71  Daan DielemanZaamslag47.33minMse   10.032  5:592.79+18:25
72  Dennis GoossensKieldrecht48.35minMse   9.818  6:072.73+19:27
73  Ine de deyneKemzeke48.49minVse   9.771  6:082.71+19:41
74  Jean Pierre D HauwZelzate49.10minMse   9.702  6:112.69+20:02
75  Romain BolssensKieldrecht50.28minMse   9.452  6:212.63+21:20
76  Arsein van LaekenAssenede50.31minMse   9.442  6:212.62+21:23
77  Maria van BelleErtvelde53.16minVse   8.955  6:422.49+24:08
78  MiaOost-Eeklo53.24minVse   8.933  6:432.48+24:16
79  Ilse de SchryverVrasene55.10minVse   8.647  6:562.40+26:02
80  Samson AimeSint-Pauwels55.13minMse   8.639  6:572.40+26:05
81  Greta De VylderSint-Gillis-Waas1.06.06minVse   7.216  8:192.00+36:58
82  Rita van AvermaetAssenede1.06.10minVse   7.209  8:192.00+37:02
Mannen: 62 (75.61%) => M40=1 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=58
Vrouwen: 20 (24.39%) => V45=2 - V55=1 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.226 seconden nodig om deze lijst met 140 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020