vrijdag 25 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Erpelkappersloop

Axel, zaterdag 8 februari 2020 - Organisatie: Road Running Axel
14.65 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel54.46minMse   16.050  3:444.46-
2  Kevin de PoorterSerskamp54.51minMse   16.026  3:454.45+0:05
3  Jordy LeenknechtHulst55.34minM40   15.819  3:484.39+0:48
4  Marnix van den BrandeTerneuzen55.57minMse   15.710  3:494.36+1:11
5  Erwin van den BroekeAxel56.23minMse   15.590  3:514.33+1:37
6  Peter de PetterOudegem56.36minMse   15.530  3:524.31+1:50
7  Sander van DoornZaamslag58.08minM35   15.120  3:584.20+3:22
8  Kenneth CollemanSint-Gillis-Waas58.21minMse   15.064  3:594.18+3:35
9  Endy SlockAxel58.30minM45   15.026  4:004.17+3:44
10  Hans BrumSint-Pauwels59.21minMse   14.810  4:034.11+4:35
11  Ronald GeertseSerooskerke1.00.01minMse   14.646  4:064.07+5:15
12  Dennis FlorussenTerneuzen1.00.03minM45   14.638  4:064.07+5:17
13  Davy BraekmanZuiddorpe1.00.30minMse   14.529  4:084.04+5:44
14  Bas JasperseTerneuzen1.00.51minMse   14.445  4:094.01+6:05
15  Fons de RijckeKloosterzande1.02.09minMse   14.143  4:153.93+7:23
16  Sharon BogaertStekene1.02.14minVse   14.124  4:153.92+7:28
17  Geert WaelputAxel1.03.51minM45   13.767  4:223.82+9:05
18  Patrick van RemortelHulst1.06.00minM55   13.318  4:303.70+11:14
19  Johan SchapensWetteren1.06.27minMse   13.228  4:323.67+11:41
20  Evert KuijkTerneuzen1.06.54minM50   13.139  4:343.65+12:08
21  Bart van joleTerneuzen1.07.05minMse   13.103  4:353.64+12:19
22  Eliny DiakakisTerneuzen1.07.16minVse   13.067  4:353.63+12:30
23  Eric van RemortelGoes1.07.33minM60   13.013  4:373.61+12:47
24  Serge MartinuKoewacht1.07.57minMse   12.936  4:383.59+13:11
25  Kees van der HeijdenVlissingen1.09.01minM55   12.736  4:433.54+14:15
26  Bart van HauwermeirenWetteren1.09.10minMse   12.708  4:433.53+14:24
27  Rudi de CaluweSas van Gent1.09.22minMse   12.672  4:443.52+14:36
28  Frank SchoofDestelbergen1.09.28minMse   12.654  4:453.51+14:42
29  Jos WynsHallaar1.09.32minMse   12.641  4:453.51+14:46
30  Andre CruqVlissingen1.09.39minMse   12.620  4:453.51+14:53
31  Danny van DammeSinaai1.09.44minMse   12.605  4:463.50+14:58
32  Jean-Pierre NoletAxel1.10.46minMse   12.421  4:503.45+16:00
33  Menno den DekkerTerneuzen1.11.18minMse   12.328  4:523.42+16:32
34  Robert LafertinTerneuzen1.11.21minMse   12.320  4:523.42+16:35
35  Michel FieretAxel1.11.22minMse   12.317  4:523.42+16:36
36  Iwan JonkheijmKloosterzande1.11.32minMse   12.288  4:533.41+16:46
37  Frans VerwilligenHulst1.12.56minMse   12.052  4:593.35+18:10
38  Piet PijpelinkTerneuzen1.14.25minMse   11.812  5:053.28+19:39
39  alex KoussonskyArc-Ainieres1.14.44minMse   11.762  5:063.27+19:58
40  Carmen BogaertStekene1.15.04minVse   11.710  5:073.25+20:18
41  Patrick van de VeireSint-Jan-In-Eremo1.15.39minMse   11.619  5:103.23+20:53
42  Sjaak VroonlandLamswaarde1.16.20minMse   11.515  5:133.20+21:34
43  Paul ObbelsHijle1.16.47minMse   11.448  5:143.18+22:01
44  Pascal rikersSas van Gent1.16.57minMse   11.423  5:153.17+22:11
45  Eddy WaelputStekene1.17.14minMse   11.381  5:163.16+22:28
46  Linda VinkAxel1.18.45minVse   11.162  5:233.10+23:59
47  Els ZweistraTerneuzen1.19.34minV60   11.047  5:263.07+24:48
48  Leon van BavinchovenTerneuzen1.19.36minM50   11.043  5:263.07+24:50
49  Julie SerrarensLamswaarde1.20.16minVse   10.951  5:293.04+25:30
50  Mia ClymansVosselaar1.20.39minVse   10.899  5:303.03+25:53
51  Marc GorisVosselaar1.20.52minMse   10.870  5:313.02+26:06
52  Chris de KoeVlissingen1.21.44minM70   10.754  5:352.99+26:58
53  Jonathan RouwAxel1.24.25minMse   10.413  5:462.89+29:39
54  Arno SijnesaelSas van Gent1.25.46minMse   10.249  5:512.85+31:00
55  Rene NijsseOud-Sabbinge1.32.35minMse   9.494  6:192.64+37:49
56  Gisela NijsseOud-Sabbinge1.32.39minVse   9.487  6:192.64+37:53
57  Fredrik van de VeldeKluizen1.33.03minMse   9.447  6:212.62+38:17
58  Nicole van PamelenTerneuzen1.36.12minVse   9.137  6:342.54+41:26
Mannen: 49 (84.48%) => M35=1 - M40=1 - M45=3 - M50=2 - M55=2 - M60=1 - M70=1 - Mse=38
Vrouwen: 9 (15.52%) => V60=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

14.65 km

2020Mark Verhage54:46Kevin de Poorter54:51Jordy Leenknecht55:34Sharon Bogaert1:02:1458
2019Sander d'Hont52:19Mark Verhage54:20Erwin van den Broeke54:35Carmen Bogaert1:14:2445

14.6 km

2018Bart Raes52:01Erwin Adan53:34Liam de Mey54:16Mirthe Overkamp1:02:0775

17.02 km

2016Davy Stieperaere57:52Jente Samson1:00:14Maarten Seghers1:00:24Lies Deruddere1:12:4371

17 km

2015Erwin van den Broeke1:02:19Dirk van Wesepoel1:02:50Sander Post1:03:15Sofie Claus1:11:4679

12.8 km

2013Jordi van Guyse43:55Edwin de la Ruelle44:05Sander Verminck44:31Irma Karahotka55:1498
7.95 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Gino van BroeckTemse29.08minMse   16.373  3:404.55-
2  Bart AperStekene29.30minMse   16.169  3:434.49+0:22
3  Gert-Jan MartensHulst29.33minMse   16.142  3:434.48+0:25
4  Thomas KruijsifixAxel29.45minMse   16.034  3:454.45+0:37
5  Marc WelvaertOost-Eeklo29.55minMse   15.944  3:464.43+0:47
6  Andy HuybensBeveren29.58minMse   15.918  3:464.42+0:50
7  Dennis VlassenroodSint Jansteen30.42minM40   15.537  3:524.32+1:34
8  Patrick RoelandtBelsele32.15minMse   14.791  4:034.11+3:07
9  Dick de BlockStekene32.36minMse   14.632  4:064.06+3:28
10  Edmond HelskensZelzate32.48minMse   14.543  4:084.04+3:40
11  Erwin van BeljouwKloosterzande33.03minMse   14.433  4:094.01+3:55
12  Heidi de PoorterGentbrugge33.11minVse   14.375  4:103.99+4:03
13  Andre MeijersHoedekenskerke33.35minM50   14.203  4:133.95+4:27
14  Benny TorfsItegem34.19minMse   13.900  4:193.86+5:11
15  Coen DekkerZaamslag34.23minMse   13.873  4:193.85+5:15
16  Jochem de DyckerAxel34.30minMse   13.826  4:203.84+5:22
17  Mario WynantsKoewacht34.35minMse   13.793  4:213.83+5:27
18  Danny MeeusNijlen34.46minMse   13.720  4:223.81+5:38
19  ChrisDendermonde34.50minMse   13.694  4:233.80+5:42
20  Ben AperStekene34.53minMse   13.674  4:233.80+5:45
21  Joakim van GasseSint-Pauwels35.17minMse   13.519  4:263.76+6:09
22  Wim LagaeTemse35.30minMse   13.437  4:283.73+6:22
23  Arno HerreweghPrinsenbeek36.12minMse   13.177  4:333.66+7:04
24  Roland SylvertsenSint-Niklaas36.16minMse   13.153  4:343.65+7:08
25  Dirk BreynaertSint-Niklaas36.36minMse   13.033  4:363.62+7:28
26  Martin NoensKemzeke36.40minMse   13.009  4:373.61+7:32
27  Jochem de BeeldeSint-Niklaas37.13minMse   12.817  4:413.56+8:05
28  Marc WelvaertOost-Eeklo38.21minMse   12.438  4:493.46+9:13
29  Acronius KramerGoes38.23minM65   12.427  4:503.45+9:15
30  Luc KusseneersRumst39.00minMse   12.231  4:543.40+9:52
31  Rony AdrianssensLokeren39.08minMse   12.189  4:553.39+10:00
32  Luc HutsebautAalter39.17minMse   12.143  4:563.37+10:09
33  Bennie BouterseTerneuzen39.40minMse   12.025  4:593.34+10:32
34  Marnix BogaertZaamslag39.44minMse   12.005  5:003.33+10:36
35  Leo KaijserTerneuzen39.50minM55   11.975  5:013.33+10:42
36  Eri ColierBuggerhout39.55minVse   11.950  5:013.32+10:47
37  Willy MerckzStekene40.16minMse   11.846  5:043.29+11:08
38  Cedric van BeeldeSint-Niklaas40.21minMse   11.822  5:053.28+11:13
39  Jan BoonmanAxel40.28minMse   11.787  5:053.27+11:20
40  Pim VinkeAxel40.50minMse   11.682  5:083.24+11:42
41  Liesbet Meysman?40.57minVse   11.648  5:093.24+11:49
42  Filip VlaeminckLembeke40.59minMse   11.639  5:093.23+11:51
43  Willem IjmkerTerneuzen41.02minMse   11.625  5:103.23+11:54
44  Isabel van NieuwenhuyKalken41.04minVse   11.615  5:103.23+11:56
45  Jack de BooyHulst41.31minMse   11.489  5:133.19+12:23
46  Ludwig van GeyteZele41.39minMse   11.453  5:143.18+12:31
47  Wendy VerscheldenHamme42.11minVse   11.308  5:183.14+13:03
48  Tom de VacklerDendermonde42.15minMse   11.290  5:193.14+13:07
49  Johanna van AltenAxel42.47minMse   11.149  5:233.10+13:39
50  Marc LefevreDendermonde42.49minMse   11.141  5:233.09+13:41
51  Rudi NuijtenTerneuzen43.01minMse   11.089  5:253.08+13:53
52  Marc de BaetsHeusden43.07minMse   11.063  5:253.07+13:59
53  Jacqueline MeijersHoedekenskerke43.11minV45   11.046  5:263.07+14:03
54  Tommy TimmermansAxel43.34minMse   10.949  5:293.04+14:26
55  Marc StuerBeveren44.33minMse   10.707  5:362.97+15:25
56  Janneke BoutensMiddelburg44.38minVse   10.687  5:372.97+15:30
57  Karin den DekkerTerneuzen44.48minV45   10.647  5:382.96+15:40
58  Didier van NieuwenhuiAssenede44.52minMse   10.632  5:392.95+15:44
59  Annelies RombautKieldrecht44.55minVse   10.620  5:392.95+15:47
60  Arlette HendrickxHallaar44.58minVse   10.608  5:392.95+15:50
61  Miranda BogaertZaamslag45.01minVse   10.596  5:402.94+15:53
62  Didier van den BuldeGent45.19minMse   10.526  5:422.92+16:11
63  Robby WinneWestdorpe45.23minMse   10.510  5:432.92+16:15
64  Tom de RudderTemse45.27minMse   10.495  5:432.92+16:19
65  Leo HoeksmaKoewacht45.56minMse   10.385  5:472.88+16:48
66  Leen StuerSint Jansteen45.59minMse   10.373  5:472.88+16:51
67  Chantal SchiperoordtTerneuzen46.03minVse   10.358  5:482.88+16:55
68  Ron SalomeKloosterzande46.36minMse   10.236  5:522.84+17:28
69  Anita WielesPhilippine46.52minVse   10.178  5:542.83+17:44
70  Bernadette SalomeKloosterzande46.57minV55   10.160  5:542.82+17:49
71  Daan DielemanZaamslag47.33minMse   10.032  5:592.79+18:25
72  Dennis GoossensKieldrecht48.35minMse   9.818  6:072.73+19:27
73  Ine de deyneKemzeke48.49minVse   9.771  6:082.71+19:41
74  Jean Pierre D HauwZelzate49.10minMse   9.702  6:112.69+20:02
75  Romain BolssensKieldrecht50.28minMse   9.452  6:212.63+21:20
76  Arsein van LaekenAssenede50.31minMse   9.442  6:212.62+21:23
77  Maria van BelleErtvelde53.16minVse   8.955  6:422.49+24:08
78  MiaOost-Eeklo53.24minVse   8.933  6:432.48+24:16
79  Ilse de SchryverVrasene55.10minVse   8.647  6:562.40+26:02
80  Samson AimeSint-Pauwels55.13minMse   8.639  6:572.40+26:05
81  Greta De VylderSint-Gillis-Waas1.06.06minVse   7.216  8:192.00+36:58
82  Rita van AvermaetAssenede1.06.10minVse   7.209  8:192.00+37:02
Mannen: 62 (75.61%) => M40=1 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=58
Vrouwen: 20 (24.39%) => V45=2 - V55=1 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.48 seconden nodig om deze lijst met 140 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020