zaterdag 4 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Dow trimloop

Terneuzen, zaterdag 18 januari 2020 - Organisatie: Jogging Club Dow
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 48.02) Middelburg51.49minM35   17.369  3:274.82668
2  Mark Verhage (PR)Axel53.41minMse   16.765  3:354.66586
3  Pieterjan de BosscherZele54.40minMse   16.463  3:394.57545
4  Marnix van den Brande (PR)Terneuzen59.49minMse   15.046  3:594.18353
5  Sander van Doorn (debuut) Terneuzen59.56minM35   15.017  4:004.17349
6  Marlon Roels (PR 59.40) Terneuzen59.58minM45   15.008  4:004.17348
7  Erik Goossen (PR 51.13) Terneuzen1.00.54minM45   14.778  4:044.11318
8  Ronald Geertse (PR 1.02.43) Serooskerke1.03.10minM40   14.248  4:133.96251
9  Edwin de la Ruelle (PR 51.31) Koewacht1.05.09minM50   13.814  4:213.84199
10  Fons de Rijcke (PR 1.01.07) Kloosterzande1.05.37minM55   13.716  4:223.81187
11  Jan-Niek Boeije (debuut) Terneuzen1.06.33minMse   13.524  4:263.76165
12  Luc DhontZaffelare1.08.27minM55   13.148  4:343.65125
13  Serge Martinu (PR)Koewacht1.08.46minM50   13.088  4:353.64119
14  Jaap van der Veen (PR)Terneuzen1.10.27minM50   12.775  4:423.5589
15  Kees van der Heijden (PR 1.10.33) Vlissingen1.12.08minM55   12.477  4:493.4763
16  Sepp VermeulenRoosendaal1.12.23minM60   12.434  4:503.4559
17  Frank SchoofDestelbergen1.12.32minM45   12.408  4:503.4557
18  Jos WynsHallaar1.13.10minM65   12.301  4:533.4249
19  Frank Boerebach (PR 1.08.41) Hoek1.13.43minM55   12.209  4:553.3943
20  Bart van HauwermeirenWetteren1.14.31minM50   12.078  4:583.3534
21  Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.14.34minM35   12.070  4:583.3533
22  Michel Barbé (PR 1.11.21) Terneuzen1.14.49minM45   12.029  4:593.3431
23  Eric GillisRavels1.15.09minM55   11.976  5:013.3328
24  Roger Moonen (debuut) Westdorpe1.15.26minM50   11.931  5:023.3125
25  Michel Fieret (PR)Terneuzen1.15.51minM45   11.866  5:033.3022
26  Carmen BogaertStekene1.15.53minV45   11.860  5:043.29139
27  Marc d'Hont (PR)Kuitaart1.16.54minM50   11.704  5:083.2514
28  Rene Cornelisse (debuut) Vlissingen1.17.05minM55   11.676  5:083.2413
29  Marco Wauters (PR 1.15.38) Vogelwaarde1.17.17minM45   11.645  5:093.2311
30  Alex KoussonskyArc-Ainieres1.17.38minM50   11.593  5:113.229
31  Corry de Schacht (debuut) Oost-Souburg1.18.01minV45   11.536  5:123.20102
32  Wanda Zegers (PR 1.17.38) Terneuzen1.18.29minV45   11.467  5:143.1995
33  John Guequierre (PR 54.01) Middelburg1.18.34minM65   11.455  5:143.185
34  Piet Pijpelink (PR 1.16.54) Terneuzen1.19.19minM50   11.347  5:173.153
35  Marion Goossen (debuut) Terneuzen1.20.28minV45   11.185  5:223.1167
36  Eddy WaelputStekene1.20.46minM50   11.143  5:233.10-
37  Gerrit Langenberg (PR 1.20.10) Sluiskil1.22.40minM65   10.887  5:313.02-
38  René Hamelink (debuut) Zaamslag1.23.03minM45   10.837  5:323.01-
39  Els Zweistra (PR)Terneuzen1.23.46minV60   10.744  5:352.9831
40  Ko de Koeyer (PR 1.23.39) Zaamslag1.24.14minM70   10.685  5:372.97-
41  Piet Beijer (PR 1.08.33) Middelburg1.25.48minM70   10.490  5:432.91-
42  Chris de Koe (PR 51.00) Vlissingen1.26.44minM70   10.377  5:472.88-
43  Marnix de Jonge (debuut) Goes1.36.10minM40   9.359  6:252.60-
44  Frederik van de VeldeKluizen1.36.11minM35   9.357  6:252.60-
45  Louis Van der SteenGent1.39.25minM65   9.053  6:382.51-
Mannen: 40 (88.89%) => M35=4 - M40=2 - M45=7 - M50=9 - M55=6 - M60=1 - M65=4 - M70=3 - Mse=4
Vrouwen: 5 (11.11%) => V45=4 - V60=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Erwin Harmes51:49Mark Verhage53:41Pieterjan de Bosscher54:40Carmen Bogaert1:15:5345

15.6 km

2019Sander Post54:48Sander d'Hont55:22Sander van Doorn58:02Monica Sanderse1:00:1242
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444

15 km

2017Sander Post54:34Wim Vercruyssen59:37Henk de Brauwer59:55Martine Boute1:12:5845

15.6 km

2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sven Vermeulen (PR 36.39) Vlissingen38.34minM40   15.557  3:514.32369
2  Andy HuybensBeveren39.11minM45   15.313  3:554.25337
3  Tim Kramer (PR)s-Heer Hendrikskinderen39.15minM35   15.287  3:564.25333
4  Dick de BlockStekene41.03minM45   14.616  4:064.06249
5  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel41.33minM50   14.440  4:094.01228
6  Henk Lous (PR 40.07) Vlissingen42.21minM60   14.168  4:143.94195
7  Erwin van Beljouw (PR)Kloosterzande42.31minM45   14.112  4:153.92189
8  Edmond HelskensZelzate44.34minM50   13.463  4:273.74119
9  Davey De WolfHulst44.37minM40   13.448  4:283.74118
10  Joakim van GasseSint-Niklaas44.49minM35   13.388  4:293.72112
11  Benny TorfsItegem44.58minM45   13.343  4:303.71108
12  Rudi de Caluwé (PR 44.18) Sas van Gent46.23minM60   12.936  4:383.5971
13  Jochem de BeeldeSint-Niklaas46.52minMse   12.802  4:413.5660
14  Marc WelvaertOosteeklo50.01minM55   11.996  5:003.3312
15  Bennie Bouterse (PR 45.37) Terneuzen50.15minM50   11.940  5:023.3210
16  Martin van den BoschZierikzee50.19minM40   11.924  5:023.319
17  Luc KusseneersRumst50.27minM60   11.893  5:033.308
18  Rony AdriaenssensLokeren51.58minM60   11.546  5:123.211
19  Willy MerckxStekene52.10minM65   11.502  5:133.191
20  Jean Piere LepoudreIchtegem52.29minM65   11.432  5:153.18-
21  Jack de Booij (debuut) Hulst53.02minM65   11.314  5:183.14-
22  Cedric de BeeldeSint-Niklaas55.07minMse   10.886  5:313.02-
23  Leon van Bavinchoven (PR 44.17) Terneuzen55.29minM50   10.814  5:333.00-
24  Kerstin SeibertTerneuzen56.12minV40   10.676  5:372.9710
25  Philippe van GeertruyEkeren57.29minM50   10.438  5:452.90-
26  Marc de BaetsHeusden57.36minM60   10.417  5:462.89-
27  Arlette HendrickxHallaar57.38minV60   10.411  5:462.892
28  Annelies RombautKieldrecht57.40minV65   10.405  5:462.892
29  Andrea VermoteEernegem57.45minV60   10.390  5:472.892
30  Daan Dieleman (PR 51.56) Zaamslag59.27minM70   10.093  5:572.80-
31  Ron Salomé (PR 56.32) Kloosterzande59.54minM55   10.017  5:592.78-
32  Bernadette Salomé (PR 56.38) Kloosterzande1.00.09minV55   9.975  6:012.77-
33  Didier van de BulckeGent1.01.24minM50   9.772  6:082.71-
34  Isabel StaelensAssenede1.02.51minVse   9.547  6:172.65-
35  Ine de DeyneKemzeke1.05.16minV65   9.193  6:322.55-
36  Jean Piere D'HauwZelzate1.05.18minM65   9.188  6:322.55-
37  Romain BolssensKieldrecht1.05.23minM60   9.177  6:322.55-
38  Mia GelaudeOost Eeklo1.08.41minV50   8.736  6:522.43-
39  Maria van BelleErtvelde1.08.42minV70   8.734  6:522.43-
40  Aimé SamsonSint-Pauwels1.08.42minM70   8.734  6:522.43-
41  Antoine MathysDe Pinte1.15.03minM70   7.995  7:302.22-
42  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.25.24minV70   7.026  8:321.95-
43  Rita van AvermaetAssenede1.25.25minV70   7.024  8:331.95-
Mannen: 32 (74.42%) => M35=2 - M40=3 - M45=4 - M50=6 - M55=2 - M60=6 - M65=4 - M70=3 - Mse=2
Vrouwen: 11 (25.58%) => V40=1 - V50=1 - V55=1 - V60=2 - V65=2 - V70=3 - Vse=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.739 seconden nodig om deze lijst met 88 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020