zondag 31 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Berlaerloop

Koewacht, zaterdag 11 januari 2020 - Organisatie: VV Koewacht
12.45 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ruben MartensKoewacht43.18minMse   17.252  3:294.79-
2  Liam de MeyDoel44.26minMse   16.812  3:344.67+1:08
3  Crum van der LindenOost-Souburg45.02minMse   16.588  3:374.61+1:44
4  Niko SchelfhoutGent47.29minM40   15.732  3:494.37+4:11
5  Peter de PetterOudegem48.07minM55   15.525  3:524.31+4:49
6  Sander van DoornZaamslag48.56minM35   15.266  3:564.24+5:38
7  Hans BurmSint-Pauwels49.59minM50   14.945  4:014.15+6:41
8  Gunther EmmaneelMoerbeke50.33minMse   14.777  4:044.10+7:15
9  Filip van GoethemBelgie51.08minM45   14.609  4:064.06+7:50
10  Benny ThuySint Jansteen52.14minM50   14.301  4:123.97+8:56
11  Fons de RijckeKloosterzande52.22minM55   14.265  4:123.96+9:04
12  Sharon BogaertStekene53.49minV40   13.880  4:193.86+10:31
13  Chris SchelkensDendermonde54.24minM55   13.732  4:223.81+11:06
14  Omar RoelsHulst54.55minM50   13.602  4:253.78+11:37
15  Thomas de SchepperStekene55.28minMse   13.468  4:273.74+12:10
16  Serge MartinuKoewacht55.33minM50   13.447  4:283.74+12:15
17  Kees van der HeijdenVlissingen57.05minM55   13.086  4:353.64+13:47
18  Frank SchoofDestelbergen58.07minM45   12.853  4:403.57+14:49
19  Coen DekkerZaamslag58.50minM45   12.697  4:443.53+15:32
20  Jos CelieAxel59.23minM45   12.579  4:463.49+16:05
21  Danny van DammeSinaai59.42minM60   12.513  4:483.48+16:24
22  Patrick MichielsSint-Niklaas1.00.30minM50   12.347  4:523.43+17:12
23  Marco WautersVogelwaarde1.00.47minM45   12.290  4:533.41+17:29
24  Carmen BogaertStekene1.00.49minV45   12.283  4:533.41+17:31
25  Luc KusseneersRumst1.01.34minM60   12.133  4:573.37+18:16
26  Pascal CottonSint-Pauwels1.02.45minM50   11.904  5:023.31+19:27
27  Guido GelderlandKoewacht1.03.00minM55   11.857  5:043.29+19:42
28  Piet PijpelinkTerneuzen1.03.29minM50   11.767  5:063.27+20:11
29  Rony DhondtKemzeke1.03.35minM55   11.748  5:063.26+20:17
30  Bart van RemoorteleKoewacht1.03.40minMse   11.733  5:073.26+20:22
31  Martijn de LetterKoewacht1.03.49minM45   11.705  5:083.25+20:31
32  Eddy WaelputStekene1.03.56minM50   11.684  5:083.25+20:38
33  Dagmar LensenHulst1.04.23minVse   11.602  5:103.22+21:05
34  Willy MerckxStekene1.04.42minM65   11.546  5:123.21+21:24
35  Cor LeunisTerneuzen1.05.05minM60   11.478  5:143.19+21:47
36  Rene TissinkZaamslag1.05.15minMse   11.448  5:143.18+21:57
37  Wanda ZegersTerneuzen1.05.18minV45   11.440  5:153.18+22:00
38  Marianne KnijffPhilippine1.06.15minV55   11.275  5:193.13+22:57
39  Els ZweistraTerneuzen1.06.56minV60   11.160  5:233.10+23:38
40  Debby LambertSint Jansteen1.07.37minVse   11.048  5:263.07+24:19
41  Eric de LaatKoewacht1.07.48minM50   11.018  5:273.06+24:30
42  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.11.30minM65   10.448  5:452.90+28:12
43  Yara RoelsHulst1.11.36minVse   10.433  5:452.90+28:18
44  Frederik van de VeldeKluizen1.17.37minMse   9.624  6:142.67+34:19
45  Marnix de JongeGoes1.17.39minM40   9.620  6:142.67+34:21
46  Romain BolssensKieldrecht1.20.32minM60   9.276  6:282.58+37:14
Mannen: 38 (82.61%) => M35=1 - M40=2 - M45=6 - M50=9 - M55=6 - M60=4 - M65=2 - Mse=8
Vrouwen: 8 (17.39%) => V40=1 - V45=2 - V55=1 - V60=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.45 km

2020Ruben Martens43:18Liam de Mey44:26Crum van der Linden45:02Sharon Bogaert53:4946

12.5 km

2019Joris Zaman46:28Heather Dobbelaer52:34Mike Cornelis53:15Carmen Bogaert1:03:3048

14.4 km

2017Cedric van de Putte48:52Jente Samson51:36Liam de Mey52:42Kristel de Maeyer1:16:4635
2016Yves Depoorter52:34Jente Samson52:45Stijn Vermeersch52:47Astrid Verhage1:05:3850
7.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ben VyveyMeerdonk24.44minMse   17.466  3:264.85-
2  Louis RaskinSint-Niklaas25.25minMse   16.997  3:324.72+0:41
3  Miguel BethuyneTielt26.32minM45   16.281  3:414.52+1:48
4  Gert?Jan MartensHulst26.43minMse   16.170  3:434.49+1:59
5  Dennis VlassenroodSint Jansteen28.12minM40   15.319  3:554.26+3:28
6  Wim de RoosStekene28.36minM40   15.105  3:584.20+3:52
7  Dick de BlockStekene29.03minM45   14.871  4:024.13+4:19
8  Heidi de PoorterGentbrugge29.46minV40   14.513  4:084.03+5:02
9  Joakim van GasseSint-Pauwels30.28minMse   14.179  4:143.94+5:44
10  Cathy PoppeTerneuzen30.31minV40   14.156  4:143.93+5:47
11  Veerle WuytackHamme30.40minV45   14.087  4:163.91+5:56
12  Thierry de CaluweTerneuzen30.44minMse   14.056  4:163.90+6:00
13  Veerle van RaemdonckTemse31.17minVse   13.809  4:213.84+6:33
14  Benny TorfsItegem31.45minM45   13.606  4:253.78+7:01
15  Pascal de GraeveWestdorpe32.11minM50   13.423  4:283.73+7:27
16  Mario SaerensLokeren32.35minM45   13.258  4:323.68+7:51
17  Arno HerreweghPrinsenbeek32.37minM45   13.245  4:323.68+7:53
18  Tim VaelHulst32.47minMse   13.177  4:333.66+8:03
19  Cedric de BeeldeSint-Niklaas32.57minMse   13.111  4:353.64+8:13
20  Jochen de BeeldeSint-Niklaas32.59minMse   13.098  4:353.64+8:15
21  Martin NoensKemzeke33.15minM50   12.992  4:373.61+8:31
22  Stijn VermeerschDenderleeuw33.31minMse   12.889  4:393.58+8:47
23  Karl MaorietStekene34.18minM55   12.595  4:463.50+9:34
24  Seppe van EsbroeckLaarne34.38minMse   12.474  4:493.46+9:54
25  Michel BarbeTerneuzen34.51minM45   12.396  4:503.44+10:07
26  Marc WelvaertOosteeklo35.11minM55   12.279  4:533.41+10:27
27  Marc GorisVosselaar35.32minM55   12.158  4:563.38+10:48
28  Inge de BooijGraauw35.50minVse   12.056  4:593.35+11:06
29  Bennie BouterseTerneuzen35.54minM50   12.033  4:593.34+11:10
30  Theo van der KraaiKloosterzande35.57minMse   12.017  5:003.34+11:13
31  Benny BouvreSint-Gillis-Waas36.48minM60   11.739  5:073.26+12:04
32  Reggie BunSint Jansteen38.10minM50   11.319  5:183.14+13:26
33  Tom de RidderTemse38.18minM40   11.279  5:193.13+13:34
34  Johan DekkerMiddelburg38.31minM60   11.216  5:213.12+13:47
35  Martin de VosStekene38.57minM55   11.091  5:253.08+14:13
36  Mia ClijmansVosselaar39.00minV50   11.077  5:253.08+14:16
37  Janneke BoutensMiddelburg39.22minV55   10.974  5:283.05+14:38
38  Kevin KoekkoekKoewacht40.12minMse   10.746  5:352.99+15:28
39  Didier van NieuwenhuyzeAssenede40.23minM55   10.697  5:372.97+15:39
40  Daan DielemanZaamslag40.32minM70   10.658  5:382.96+15:48
41  Gilberte ScheldewaertSint Anandsberg41.30minV60   10.410  5:462.89+16:46
42  Anita WielesPhilippine41.46minV60   10.343  5:482.87+17:02
43  Jacky DoomsSluiskil41.48minM55   10.335  5:482.87+17:04
44  Kris de RybelSint-Pauwels42.15minV50   10.225  5:522.84+17:31
45  Eddy van BovenSchoonaarde42.25minM60   10.185  5:532.83+17:41
46  Chantal MartensKoewacht43.43minV60   9.882  6:042.74+18:59
47  Marlies van den BergenHulst44.52minV55   9.629  6:142.67+20:08
48  Maya ClaesSint Jansteen45.03minV40   9.589  6:152.66+20:19
49  Jean?Pierre D'HauwZelzate45.17minM65   9.540  6:172.65+20:33
50  Marina GijselHeikant45.33minV60   9.484  6:202.63+20:49
51  Maria van BelleErtvelde46.23minV70   9.314  6:272.59+21:39
52  Mia GelaudeOosteeklo46.26minV50   9.304  6:272.58+21:42
53  Nikki RoelsHulst46.47minVse   9.234  6:302.57+22:03
54  Aime SamsonSint-Pauwels47.31minM70   9.092  6:362.53+22:47
55  Ine de DeyneKemzeke47.55minV65   9.016  6:392.50+23:11
56  Ilse de SchryverVrasene47.57minV45   9.009  6:402.50+23:13
57  Lian WillemsHulst52.09minMse   8.284  7:152.30+27:25
58  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.00.47minV70   7.107  8:271.97+36:03
59  Rita van AvermaetAssenede1.00.48minV70   7.105  8:271.97+36:04
Mannen: 38 (64.41%) => M40=3 - M45=6 - M50=4 - M55=6 - M60=3 - M65=1 - M70=2 - Mse=13
Vrouwen: 21 (35.59%) => V40=3 - V45=2 - V50=3 - V55=2 - V60=4 - V65=1 - V70=3 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.15 seconden nodig om deze lijst met 105 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020