vrijdag 25 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Jeff Thuy Memorial

Heikant, zaterdag 4 januari 2020 - Organisatie: TC Heikant
12.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel42.14minMse   17.403  3:274.83-
2  Sander d'HontKuitaart42.45minMse   17.193  3:294.78+0:31
3  Sander van DoornZaamslag46.08minM35   15.932  3:464.43+3:54
4  Soeri de CaignyHaasdonk46.43minMse   15.733  3:494.37+4:29
5  Marnix van den BrandeTerneuzen46.46minMse   15.716  3:494.37+4:32
6  Jordy LeenknechtHulst48.00minM40   15.313  3:554.25+5:46
7  Bert VerbekeSint-Laureins48.27minMse   15.170  3:574.21+6:13
8  Benny ThuySint Jansteen48.39minM50   15.108  3:584.20+6:25
9  Gunther EmmaneelMoerbeke49.00minMse   15.000  4:004.17+6:46
10  Daan SaloméEindhoven49.24minMse   14.879  4:024.13+7:10
11  Bart JanssensMelsele49.41minM50   14.794  4:034.11+7:27
12  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas49.49minM45   14.754  4:044.10+7:35
13  Wim de RoosStekene50.20minM40   14.603  4:074.06+8:06
14  Hans BurmSint-Pauwels50.29minM50   14.559  4:074.04+8:15
15  Gunther CoppensStekene50.37minM40   14.521  4:084.03+8:23
16  Edwin de la RuelleKoewacht50.43minM50   14.492  4:084.03+8:29
17  Fons de RijckeKloosterzande50.50minM55   14.459  4:094.02+8:36
18  Andy HuybensBeveren50.56minM45   14.431  4:094.01+8:42
19  Matti BuysseStekene51.05minMse   14.388  4:104.00+8:51
20  Endy SlockAxel51.17minM45   14.332  4:113.98+9:03
21  Marnix HillaertMoerbeke51.28minM50   14.281  4:123.97+9:14
22  Nico KroesBreda51.32minMse   14.263  4:123.96+9:18
23  Rudy van DaeleSint-Niklaas51.43minM55   14.212  4:133.95+9:29
24  John CompietHulst51.48minM45   14.189  4:143.94+9:34
25  Dennis FlorussenTerneuzen51.52minM45   14.171  4:143.94+9:38
26  Daan van HoorewijkeMechelen52.41minM40   13.951  4:183.88+10:27
27  Ard van HouteHeikant52.57minM45   13.881  4:193.86+10:43
28  Erwin NachtegaelHeikant53.19minM55   13.786  4:213.83+11:05
29  Erwin van BeljouwKloosterzande54.28minM45   13.494  4:273.75+12:14
30  Chris SchelkensDendermonde55.12minM55   13.315  4:303.70+12:58
31  Bart van JoleTerneuzen55.15minMse   13.303  4:313.70+13:01
32  Davy de WolfHulst55.36minM40   13.219  4:323.67+13:22
33  Kees van der HeijdenVlissingen56.19minM55   13.051  4:363.63+14:05
34  Marcel VerschurenHeikant56.35minM45   12.990  4:373.61+14:21
35  Kylie de BeuleHeikant56.37minVse   12.982  4:373.61+14:23
36  Berry KnibbelerWestdorpe56.41minM55   12.967  4:383.60+14:27
37  Geerd de RijckStekene56.54minM60   12.917  4:393.59+14:40
38  Sepp VermeulenRoosendaal57.18minM60   12.827  4:413.56+15:04
39  Pascal de GraeveWestdorpe57.21minM50   12.816  4:413.56+15:07
40  Danny van LammeSinaai57.44minV60   12.731  4:433.54+15:30
41  Gino DhanisSint Jansteen57.46minM55   12.724  4:433.53+15:32
42  Kris de VleeschouwerStekene57.50minM45   12.709  4:433.53+15:36
43  Sven BuhmannDuivenhoek58.01minM40   12.669  4:443.52+15:47
44  Danny MeeusNijlen58.04minM55   12.658  4:443.52+15:50
45  Michel BarbéTerneuzen58.19minM45   12.604  4:463.50+16:05
46  Patrick GauweZuiddorpe58.32minM50   12.557  4:473.49+16:18
47  Luc de ConinckEeklo58.42minM55   12.521  4:483.48+16:28
48  Rudi de CaluwéSas van Gent58.46minM60   12.507  4:483.47+16:32
49  Dirk WagenaerStekene58.53minM50   12.482  4:483.47+16:39
50  Marco WautersVogelwaarde59.04minM45   12.444  4:493.46+16:50
51  Barthelemy GeldofLeuven59.06minMse   12.437  4:493.45+16:52
52  Jos WynsHallaar59.30minM65   12.353  4:513.43+17:16
53  Patrick MichielsSint-Niklaas59.45minM50   12.301  4:533.42+17:31
54  Michel FieretTerneuzen59.56minM45   12.264  4:543.41+17:42
55  Frank BoerebachHoek1.00.11minM55   12.213  4:553.39+17:57
56  Pascal CottonSint-Pauwels1.00.31minM50   12.145  4:563.37+18:17
57  Paul ObbelsNijlen1.00.36minM65   12.129  4:573.37+18:22
58  Guy van CampenhoutVorselaar1.00.38minM50   12.122  4:573.37+18:24
59  Ebe BlaauwTerneuzen1.00.54minM65   12.069  4:583.35+18:40
60  Carmen BogaertStekene1.01.13minV45   12.007  5:003.34+18:59
61  Frans VerwilligenHulst1.01.15minM60   12.000  5:003.33+19:01
62  Luc KusseneersRumst1.01.39minM60   11.922  5:023.31+19:25
63  Sjaak VroonlandLamswaarde1.02.01minM60   11.852  5:043.29+19:47
64  Patrick PielaatTerneuzen1.02.48minM50   11.704  5:083.25+20:34
65  Wilco FrankenKapellebrug1.02.55minM45   11.682  5:083.25+20:41
66  Patrick van de VeireSint-Jan-in-Eremo1.02.59minM60   11.670  5:083.24+20:45
67  Ronny SmetSinaai1.03.02minM60   11.660  5:093.24+20:48
68  Melissa ten KateAxel1.03.04minVse   11.654  5:093.24+20:50
69  Sandra BeunAxel1.03.45minVse   11.529  5:123.20+21:31
70  Huug SteketeeEllewoutsdijk1.04.15minM60   11.440  5:153.18+22:01
71  Marc van PasselVogelwaarde1.05.21minM55   11.247  5:203.12+23:07
72  Wanda ZegersTerneuzen1.05.53minV45   11.156  5:233.10+23:39
73  Mia ClijmansVosselaar1.06.17minV50   11.089  5:253.08+24:03
74  Marc GorisVosselaar1.06.19minM55   11.083  5:253.08+24:05
75  Monik van LoockVorselaar1.06.40minV55   11.025  5:273.06+24:26
76  Els ZweistraTerneuzen1.06.49minV60   11.000  5:273.06+24:35
77  Etiën FerketHeikant1.08.02minM60   10.804  5:333.00+25:48
78  Jilt PrinsVogelwaarde1.08.05minM55   10.796  5:333.00+25:51
79  Norbert BaartHulst1.08.08minM40   10.788  5:343.00+25:54
80  Johanna van CranenburghVrouwenpolder1.08.10minV55   10.782  5:343.00+25:56
81  Stefan ProvoostStekene1.08.20minM45   10.756  5:352.99+26:06
82  Margo HermansOssenisse1.08.44minV45   10.694  5:372.97+26:30
83  Herman de SobrieVorselaar1.08.47minM65   10.686  5:372.97+26:33
84  Ben van der KaaRilland1.09.21minM50   10.598  5:402.94+27:07
85  Alain EhlingerAntwerpen1.10.17minM65   10.458  5:442.90+28:03
86  Rudy van de VeldeWachtebeke1.10.46minM55   10.386  5:472.89+28:32
87  Ko de KoeijerZaamslag1.11.21minM70   10.301  5:492.86+29:07
88  Nelly PlasschaertHulst1.12.06minV60   10.194  5:532.83+29:52
89  Astrid HamelinkTerneuzen1.12.19minV35   10.164  5:542.82+30:05
90  Leo HoeksmaKoewacht1.13.00minM65   10.068  5:582.80+30:46
91  Gilberte ScheldewaertSint-Amandsberg1.13.15minV60   10.034  5:592.79+31:01
92  Jacqueline d'HontKuitaart1.13.34minV50   9.991  6:002.78+31:20
93  Marc d'HontKuitaart1.13.35minM50   9.989  6:002.77+31:21
94  Patrick de CockStekene1.16.38minM55   9.591  6:152.66+34:24
95  Jack FolkersmaTerneuzen1.17.36minM50   9.472  6:202.63+35:22
96  Dominique de MeySint-Niklaas1.17.38minV55   9.468  6:202.63+35:24
97  Frederik van de VeldeKluizen1.17.45minMse   9.453  6:212.63+35:31
98  Romain BolssensKieldrecht1.18.53minM60   9.318  6:262.59+36:39
Mannen: 82 (83.67%) => M35=1 - M40=7 - M45=14 - M50=15 - M55=15 - M60=11 - M65=6 - M70=1 - Mse=12
Vrouwen: 16 (16.33%) => V35=1 - V45=3 - V50=2 - V55=3 - V60=4 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.25 km

2020Mark Verhage42:14Sander d'Hont42:45Sander van Doorn46:08Kylie de Beule56:3798
2019Edwin de Neys44:23Sander van Doorn45:02Frederiek van Landschoot45:14Melissa Ten Kate56:00107
2018Thijs Verbeeck42:08Jordi van Guyse42:38Mark Verhage43:19Jent Samson42:52125
2017Martijn Kox46:28Edwin de Jaeger47:21Endy Slock47:47Cathy Poppe53:5381

12.2 km

2016Thijs Verbeeck42:35Sander Post43:17Jente Samson44:08Martine Boute56:23131
2015Thijs Verbeeck43:01Edwin de la Ruelle43:55Filip van Goethem45:30Cathy Poppe55:2097
2014Sander Verminck42:47Edwin de la Ruelle43:23Rudi Willems44:32Ingrid Ijsebaert54:00148
2013Jordi van Guyse42:59Sander Verminck43:35Henk de Brauwer43:42Fransesco Degroote46:33127
5.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Filip Van BuytenHamme18.55minM40   17.128  3:304.76-
2  Gino Van BroeckTemse19.30minMse   16.615  3:374.62+0:35
3  Dennis VlassenroodSint Jansteen21.00minM40   15.429  3:534.29+2:05
4  Noah RoelsHulst21.05minMse   15.368  3:544.27+2:10
5  Dick De BlockStekene21.18minM45   15.211  3:574.23+2:23
6  Filip Van HeckeStekene21.27minM45   15.105  3:584.20+2:32
7  Edwin De JaegerZuiddorpe21.43minM45   14.919  4:014.14+2:48
8  Rex CastelijnTemse21.52minM50   14.817  4:034.12+2:57
9  Heidi De PoorterGentbrugge22.02minV40   14.705  4:054.08+3:07
10  Patrick RoelandtBelsele22.04minM55   14.683  4:054.08+3:09
11  Robert LafertinTerneuzen22.29minMse   14.411  4:104.00+3:34
12  Robbie HerweghSint Jansteen22.38minMse   14.315  4:113.98+3:43
13  Niek VerschurenHeikant22.42minMse   14.273  4:123.96+3:47
14  Luc PierssensSint-Gillis-Waas22.49minM60   14.200  4:143.94+3:54
15  Paul HaertjensBoekhoute22.51minM55   14.179  4:143.94+3:56
16  Yannick RottierSint-Niklaas22.56minMse   14.128  4:153.92+4:01
17  Cathy PoppeTerneuzen23.03minV40   14.056  4:163.90+4:08
18  Benny Van GeeterunenBelsele23.06minM55   14.026  4:173.90+4:11
19  Jos CelieAxel23.08minM45   14.006  4:173.89+4:13
20  Eelco FranckaertSint Jansteen23.12minMse   13.966  4:183.88+4:17
21  Benny TorfsItegem23.38minM45   13.709  4:233.81+4:43
22  Mario SaerensLokeren23.47minM45   13.623  4:243.78+4:52
23  Marc BruggemansSchoten23.55minM60   13.547  4:263.76+5:00
24  Mats VierbergenHulst24.02minMse   13.481  4:273.74+5:07
25  Maurits VerbeeckDendermonde24.11minM60   13.398  4:293.72+5:16
26  Joakim Van GasseSint-Pauwels24.13minMse   13.379  4:293.72+5:18
27  Van Eetvelt MelissaSint-Pauwels24.18minVse   13.333  4:303.70+5:23
28  Paul SmetHaasdonk24.24minM65   13.279  4:313.69+5:29
29  Natasja de BooijWalsoorden24.38minV45   13.153  4:343.65+5:43
30  Martin NoensKemzeke24.44minM50   13.100  4:353.64+5:49
31  Romain GeleynDe Klinge24.47minM65   13.073  4:353.63+5:52
32  Louis BarbeTerneuzen24.52minMse   13.029  4:363.62+5:57
33  Filip ThoenStekene25.48minMse   12.558  4:473.49+6:53
34  Marc WelvaertOosteeklo25.58minM55   12.478  4:493.47+7:03
35  Josee De VetterHeikant26.14minV35   12.351  4:513.43+7:19
36  Bennie BouterseTerneuzen26.38minM50   12.165  4:563.38+7:43
37  Maxime verbruggenKoewacht26.39minVse   12.158  4:563.38+7:44
38  Leo KayserTerneuzen26.40minM55   12.150  4:563.38+7:45
39  Nicole SerrarensSint Jansteen27.05minV45   11.963  5:013.32+8:10
40  Rony AdriaenssensLokeren27.07minM60   11.948  5:013.32+8:12
41  Jack De BooyHulst27.26minM65   11.810  5:053.28+8:31
42  Pieter NUIJTENHulst27.28minMse   11.796  5:053.28+8:33
43  Pascal HerweghStekene27.57minV45   11.592  5:113.22+9:02
44  Ingrid SenaeveSint-Niklaas28.01minVse   11.565  5:113.21+9:06
45  Cedric De BeeldeSint-Niklaas28.36minMse   11.329  5:183.15+9:41
46  Peter VerlindenSluiskil28.39minM60   11.309  5:183.14+9:44
47  Martin De VosStekene28.51minM55   11.231  5:213.12+9:56
48  Chantal NachtegaelHeikant28.59minV55   11.179  5:223.11+10:04
49  Sandrina SmetBelsele29.23minV50   11.027  5:263.06+10:28
50  Marion GoossenTerneuzen29.30minV45   10.983  5:283.05+10:35
51  Ron SalomeKloosterzande29.52minM55   10.848  5:323.01+10:57
52  Marian SturmZaamslag30.02minV50   10.788  5:343.00+11:07
53  Annelies RombautKieldrecht30.15minV60   10.711  5:362.98+11:20
54  Arlette HendrickxHallaar30.29minV60   10.629  5:392.95+11:34
55  Marita HofmansDendermonde30.35minV60   10.594  5:402.94+11:40
56  Jacky DoomsSluiskil30.46minM55   10.531  5:422.93+11:51
57  Daan DielemanZaamslag30.48minM70   10.519  5:422.92+11:53
58  Annick VlassenroodMechelen30.52minV40   10.497  5:432.92+11:57
59  Bernadette SalomeKloosterzande31.06minV55   10.418  5:462.89+12:11
60  Frank SmitsHulst31.20minM60   10.340  5:482.87+12:25
61  Daphne BoddaartSint Jansteen31.22minVse   10.329  5:492.87+12:27
62  Jacqueline Van Hoye VerduKloosterzande31.59minV45   10.130  5:552.81+13:04
63  Kris De RybelSint-Pauwels32.03minV50   10.109  5:562.81+13:08
64  Stefan De SaedeleerZelzate32.22minM45   10.010  6:002.78+13:27
65  Sophie de RoosAntwerpen32.24minV35   10.000  6:002.78+13:29
66  Harrie StempherEindhoven32.36minM65   9.939  6:022.76+13:41
67  Jean Pierre D'HauwZelzate33.53minM65   9.562  6:162.66+14:58
68  Eddy DriessensHechtel33.57minM60   9.543  6:172.65+15:02
69  Carine CleemputZelzate34.04minV50   9.511  6:192.64+15:09
70  Mia GelaudeOosteeklo34.12minV50   9.474  6:202.63+15:17
71  Ine De DeyneKemzeke34.29minV60   9.396  6:232.61+15:34
72  Michael De DetterHeikant35.17minMse   9.183  6:322.55+16:22
73  Yara RoelsHulst35.36minVse   9.101  6:362.53+16:41
74  Petra Van BeljauwKloosterzande35.37minV45   9.097  6:362.53+16:42
75  Godelieve Van OtterdijkHechtel35.41minV60   9.080  6:362.52+16:46
76  Maria Van BelleErtvelde35.44minV60   9.067  6:372.52+16:49
77  Aime SamsonSint-Pauwels36.29minM70   8.881  6:452.47+17:34
78  Lucas VerhelstSinaai36.31minMse   8.873  6:462.46+17:36
79  Ilse SmetSinaai36.36minVse   8.852  6:472.46+17:41
80  Nancy De SmetAssenede36.44minV35   8.820  6:482.45+17:49
81  DominiqueWachtebeke38.12minV55   8.482  7:042.36+19:17
82  Nancy AsselmanMoerbeke38.14minV50   8.474  7:052.35+19:19
83  Greta De VylderSint-Gillis-Waas44.36minV60   7.265  8:162.02+25:41
84  Rita Van AvermaetAssenede44.38minV60   7.259  8:162.02+25:43
Mannen: 49 (58.33%) => M40=2 - M45=7 - M50=3 - M55=8 - M60=7 - M65=5 - M70=2 - Mse=15
Vrouwen: 35 (41.67%) => V35=3 - V40=3 - V45=6 - V50=6 - V55=3 - V60=8 - Vse=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.231 seconden nodig om deze lijst met 182 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020