woensdag 21 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Eindejaarscross

Axel, zaterdag 28 december 2019 - Organisatie: Scheldesport
9.45 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel33.52minMse   16.742  3:354.65-
2  Sander d'HontKuitaart34.29minMse   16.443  3:394.57+0:37
3  Arjo VerhageAagtekerke36.34minM50   15.506  3:524.31+2:42
4  Erwin van den BroekeAxel37.10minM40   15.256  3:564.24+3:18
5  Marnix Van den BrandeTerneuzen37.37minMse   15.073  3:594.19+3:45
6  Jordy LeenknechtHulst37.42minM35   15.040  3:594.18+3:50
7  Dennis Van den BroekeAxel38.03minMse   14.901  4:024.14+4:11
8  Tino d'HontKuitaart38.43minMse   14.645  4:064.07+4:51
9  Stefan van den BroekeAxel38.59minM35   14.545  4:084.04+5:07
10  Ardjan DeurwaarderAxel39.53minMse   14.216  4:133.95+6:01
11  Jeroen van den BroekeTerneuzen40.04minM35   14.151  4:143.93+6:12
12  Marnix HillaertMoerbeke-Waas40.19minM50   14.064  4:163.91+6:27
13  Nico KroesBreda40.22minMse   14.046  4:163.90+6:30
14  Ronald GeertseSerooskerke40.24minM40   14.035  4:173.90+6:32
15  Alexander VanwalleghemVeldegem40.35minM35   13.971  4:183.88+6:43
16  Menno den DekkerTerneuzen40.45minM45   13.914  4:193.87+6:53
17  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas41.03minM45   13.812  4:213.84+7:11
18  John CompietHulst41.11minM45   13.768  4:213.82+7:19
19  Reggy HeijensVogelwaarde41.40minM50   13.608  4:253.78+7:48
20  Yoeri ErlerZelzate41.44minM45   13.586  4:253.77+7:52
21  Jan-Niek BoeijeTerneuzen41.57minMse   13.516  4:263.75+8:05
22  Gert-Jan KolijnTerneuzen41.58minMse   13.511  4:263.75+8:06
23  Paul HaertjensBoekhoute42.14minM55   13.425  4:283.73+8:22
24  Dennie KnolSint Jansteen42.39minM40   13.294  4:313.69+8:47
25  Omar RoelsHulst43.00minM50   13.186  4:333.66+9:08
26  Michiel YsebaertSint Jansteen43.26minM35   13.054  4:363.63+9:34
27  Renate van HuffelSint Jansteen43.28minV40   13.044  4:363.62+9:36
28  Endy SlockAxel43.59minM45   12.891  4:393.58+10:07
29  Dennis FlorussenTerneuzen44.01minM45   12.881  4:393.58+10:09
30  Gian ScheeleZaamslag44.10minMse   12.838  4:403.57+10:18
31  Davy de WolfHulst44.31minM40   12.737  4:433.54+10:39
32  Ard-Jan BakkerAxel45.01minMse   12.595  4:463.50+11:09
33  Peter van den BergHulst45.03minM50   12.586  4:463.50+11:11
34  Jan-Willem BakkerNieuwerkerk45.22minMse   12.498  4:483.47+11:30
35  Mike Van DorsselaerSint Jansteen45.28minMse   12.471  4:493.46+11:36
36  Herman KuijerTerneuzen45.29minM55   12.466  4:493.46+11:37
37  Evert KuijkTerneuzen45.39minM50   12.421  4:503.45+11:47
38  Wilko BroekhovenKloosterzande45.45minM45   12.393  4:503.44+11:53
39  Tom SchauwaertHulst45.57minM55   12.339  4:523.43+12:05
40  Maurice SteketeeMiddelburg46.08minM35   12.290  4:533.41+12:16
41  Paul BosmanKoewacht46.11minM45   12.277  4:533.41+12:19
42  Geert WaelputAxel46.14minM45   12.264  4:543.41+12:22
43  Marijn TraasHeinkenszand46.25minM35   12.215  4:553.39+12:33
44  Kees den HollanderDreischor46.29minM50   12.198  4:553.39+12:37
45  Douwe WortmanAxel46.39minM50   12.154  4:563.38+12:47
46  Peter MaranusAagtekerke46.45minM50   12.128  4:573.37+12:53
47  Martin de JaegerTerneuzen46.54minM50   12.090  4:583.36+13:02
48  William BollemanAxel47.02minM35   12.055  4:593.35+13:10
49  Frans VerwilligenHulst47.08minM60   12.030  4:593.34+13:16
50  Luc CarnoyWachtebeke47.23minM45   11.966  5:013.32+13:31
51  Michel FieretTerneuzen47.24minM45   11.962  5:013.32+13:32
52  Tommy ValckxHulst47.29minM45   11.941  5:013.32+13:37
53  Bas ValckxHulst47.39minM40   11.899  5:033.31+13:47
54  Mike Van EckHulst47.41minM40   11.891  5:033.30+13:49
55  Rene GoetheerWolphaartsdijk47.59minM50   11.817  5:053.28+14:07
56  Mark WielandTerneuzen48.05minM40   11.792  5:053.28+14:13
57  Patrick PielaatTerneuzen48.07minM50   11.784  5:063.27+14:15
58  Ebe BlaauwTerneuzen48.27minM65   11.703  5:083.25+14:35
59  Leen VerniersWachtebeke48.34minV45   11.675  5:083.24+14:42
60  Franky StandaertZelzate48.37minM45   11.663  5:093.24+14:45
61  Linda vinkAxel48.48minV35   11.619  5:103.23+14:56
62  Wanda ZegersTerneuzen49.10minV45   11.532  5:123.20+15:18
63  Wendy van den BroekeAxel49.12minV35   11.524  5:123.20+15:20
64  Sjaak VroonlandLamswaarde49.22minM60   11.485  5:133.19+15:30
65  Age BaltHulst49.30minM55   11.455  5:143.18+15:38
66  Cor LeunisTerneuzen49.35minM60   11.435  5:153.18+15:43
67  John GuequierreMiddelburg49.41minM65   11.412  5:153.17+15:49
68  Stijn RuiterDelft49.50minMse   11.378  5:163.16+15:58
69  Jan BoonmanAxel49.53minM65   11.367  5:173.16+16:01
70  Willem YmkerTerneuzen50.06minM45   11.317  5:183.14+16:14
71  Frank SchoofDestelbergen50.08minM45   11.310  5:183.14+16:16
72  Stephan SchoutenHulst50.13minM35   11.291  5:193.14+16:21
73  Ilse TraasHeinkenszand50.16minVse   11.280  5:193.13+16:24
74  Willy MerckxStekene50.21minM65   11.261  5:203.13+16:29
75  Marian van DammeMeerdonk50.31minV50   11.224  5:213.12+16:39
76  Fien LelieSint-Gillis-Waas50.41minVse   11.187  5:223.11+16:49
77  Jack FolkersmaTerneuzen51.08minM50   11.089  5:253.08+17:16
78  Julie SerrarensLamswaarde51.13minV45   11.071  5:253.08+17:21
79  Piet BeijerMiddelburg51.19minM70   11.049  5:263.07+17:27
80  Mathias CaluweSint-Gillis-Waas51.36minMse   10.988  5:283.05+17:44
81  Jakobus MeulenbergOudelande51.41minM50   10.971  5:283.05+17:49
82  Johnny DoomsTerneuzen52.07minM65   10.879  5:313.02+18:15
83  Romy HamelinkHulst53.20minVse   10.631  5:392.95+19:28
84  Arthur StijnsOudelande53.26minM70   10.611  5:392.95+19:34
85  Jilt PrinsVogelwaarde54.26minM55   10.416  5:462.89+20:34
86  Helen de BruijneTerneuzen55.25minVse   10.232  5:522.84+21:33
87  Stefanie van de VisserHoek55.58minV40   10.131  5:552.81+22:06
88  Veerle Van WijnsbergeAssenede56.05minV45   10.110  5:562.81+22:13
89  Ellen van HeveleZelzate56.07minV40   10.104  5:562.81+22:15
90  Gerrit de PaterKrabbendijke58.00minM40   9.776  6:082.72+24:08
91  Jelco de PaterKrabbendijke58.33minMse   9.684  6:122.69+24:41
92  Leo HoeksmaKoewacht58.37minM65   9.673  6:122.69+24:45
93  Jacqueline d'HontKuitaart59.23minV50   9.548  6:172.65+25:31
94  Geert StandaertAssenede1.00.51minM50   9.318  6:262.59+26:59
95  Karin den DekkerTerneuzen1.01.11minV45   9.267  6:282.57+27:19
96  Chantal SchilperoordtTerneuzen1.01.17minV45   9.252  6:292.57+27:25
97  Romain BolssensKieldrecht1.01.51minM60   9.167  6:332.55+27:59
98  Ine de DeijneKemzeke1.01.53minV65   9.162  6:332.55+28:01
99  Ignace BuytaertBeveren1.03.16minM65   8.962  6:422.49+29:24
100  Arsene van LaekenAssenede1.03.41minM65   8.903  6:442.47+29:49
101  Davy BoodtsTemse1.11.18minM40   7.952  7:332.21+37:26
Mannen: 83 (82.18%) => M35=9 - M40=9 - M45=15 - M50=15 - M55=5 - M60=4 - M65=8 - M70=2 - Mse=16
Vrouwen: 18 (17.82%) => V35=2 - V40=3 - V45=6 - V50=2 - V65=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Mark Verhage33:52Sander d'Hont34:29Arjo Verhage36:34Renate van Huffel43:28101
2018Menno Mud33:53Sander d'Hont34:18Edwin de Neijs35:50Eliny Diakakis42:52150

10 km

2017Mark Verhage35:51Pieter Pladdet38:03Patrick Hembrecht38:20Renate van Huffel49:01116

9.8 km

2016Tim Pleijte32:58Mark Verhage34:59Kevin Cnudde35:09Ingrid Ijsebaert45:1379
2015Kevin Cnudde34:27Jerte Samson35:50Kevin d'Hondt35:57Sabine Vasseur45:4587

10.2 km

2013Matti Buysse35:05Benny Thuy35:28Erwin van de Broeke36:03Ingrid Ijsebaert42:3997
6.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bart MangnusKamerik24.22minMse   16.744  3:354.65-
2  Roy MaaijenKloosterzande24.43minMse   16.507  3:384.59+0:21
3  Sander van DoornTerneuzen24.52minM35   16.408  3:394.56+0:30
4  Matti BuysseStekene25.21minM35   16.095  3:444.47+0:59
5  Erwin HaersAmersfoort25.42minMse   15.875  3:474.41+1:20
6  Edwin de JaegerZuiddorpe26.43minM45   15.271  3:564.24+2:21
7  Dick de BlockStekene26.49minM45   15.214  3:574.23+2:27
8  Noah RoelsHulst27.07minMse   15.046  3:594.18+2:45
9  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel27.35minM50   14.792  4:034.11+3:13
10  Erwin van BeljouwKloosterzande27.37minM45   14.774  4:044.10+3:15
11  Cathy PoppeTerneuzen27.57minV40   14.597  4:074.05+3:35
12  Andre VerdurmenKloosterzande27.59minM50   14.580  4:074.05+3:37
13  Jelle YpmaAxel28.11minMse   14.477  4:094.02+3:49
14  Thierry de CaluweTerneuzen28.54minMse   14.118  4:153.92+4:32
15  Evert de RijkeHoek29.06minMse   14.021  4:173.89+4:44
16  Jochem de DijckerAxel29.19minM40   13.917  4:193.87+4:57
17  Rudi de CaluweSas van Gent30.03minM60   13.577  4:253.77+5:41
18  Tony van den NackerIJzendijke30.21minM35   13.443  4:283.73+5:59
19  Matthias van HoekAxel30.26minMse   13.406  4:293.72+6:04
20  Jos BoidinTerneuzen30.32minM35   13.362  4:293.71+6:10
21  Martin NoensKemzeke30.49minM50   13.240  4:323.68+6:27
22  Frits VervaetWalsoorden30.55minM60   13.197  4:333.67+6:33
23  Michael FreijzerAxel30.57minM40   13.183  4:333.66+6:35
24  Geert WaelputVogelwaarde31.01minM45   13.154  4:343.65+6:39
25  Kyeno FreijzerAxel31.07minMse   13.112  4:353.64+6:45
26  Jacques ZamanTerneuzen31.14minM55   13.063  4:363.63+6:52
27  Ron DellebekeOost-Souburg31.40minM60   12.884  4:393.58+7:18
28  Michael KersBreda32.07minMse   12.704  4:433.53+7:45
29  Corina van de WegePhilippine32.15minV55   12.651  4:453.51+7:53
30  Arjan KestelooKoewacht32.31minM40   12.547  4:473.49+8:09
31  Wouter BoeijeAxel33.04minMse   12.339  4:523.43+8:42
32  Josa van der VlietTerneuzen33.27minV55   12.197  4:553.39+9:05
33  Fiona ReijersTerneuzen33.28minV40   12.191  4:553.39+9:06
34  Freer van RoeyenAxel33.30minM50   12.179  4:563.38+9:08
35  Jean LepoudreIchtegem33.30minM65   12.179  4:563.38+9:08
36  Sander SmitsTerhole33.33minMse   12.161  4:563.38+9:11
37  Richard WullemsAxel33.37minM40   12.137  4:573.37+9:15
38  Marianne KnijffPhilippine34.54minV55   11.691  5:083.25+10:32
39  Yannick VastenhoutTerneuzen34.57minMse   11.674  5:083.24+10:35
40  Jonathan RouwAxel35.34minM50   11.471  5:143.19+11:12
41  Yara RoelsHulst35.44minVse   11.418  5:153.17+11:22
42  Danny OeleAxel35.49minM45   11.391  5:163.16+11:27
43  Margo HermansOssenisse35.54minV45   11.365  5:173.16+11:32
44  Kim JanseTerneuzen36.30minV40   11.178  5:223.11+12:08
45  Rene NijsseOud-Sabbinge36.40minM55   11.127  5:243.09+12:18
46  Rudy van de VeldeWachtebeke37.12minM55   10.968  5:283.05+12:50
47  Didier Van NieuwenhuyzeAssenede37.39minM55   10.837  5:323.01+13:17
48  Gilberte ScheldewaertSint-Amandsberg37.43minV60   10.817  5:333.00+13:21
49  Ron SalomeKloosterzande37.50minM55   10.784  5:343.00+13:28
50  Maaike VerdurmenKloosterzande38.10minVse   10.690  5:372.97+13:48
51  Daan DielemanZaamslag38.29minM70   10.602  5:402.94+14:07
52  Andrea VermoteEernegem38.47minV60   10.520  5:422.92+14:25
53  Bernadette SalomeKloosterzande38.59minV50   10.466  5:442.91+14:37
54  Jacky DoomsSluiskil39.34minM55   10.312  5:492.86+15:12
55  Gisela NijsseOud-Sabbinge39.39minV55   10.290  5:502.86+15:17
56  Thijs van doornAxel39.41minMse   10.281  5:502.86+15:19
57  Willem Jan van DoornAxel39.43minM40   10.273  5:502.85+15:21
58  Antoine HaersVogelwaarde40.13minM60   10.145  5:552.82+15:51
59  Eddy van BovenSchoonaarde40.20minM60   10.116  5:562.81+15:58
60  Tally ZamanTerneuzen40.23minV55   10.103  5:562.81+16:01
61  Jacqueline van HoijeKloosterzande41.03minV45   9.939  6:022.76+16:41
62  Sophie VroonlandHulst41.06minVse   9.927  6:032.76+16:44
63  Maya ClaeysSint Jansteen42.21minV40   9.634  6:142.68+17:59
64  Marlies van den BergenHulst42.25minV55   9.619  6:142.67+18:03
65  Aime SamsonSint-Pauwels42.33minM70   9.589  6:152.66+18:11
66  Petra van BeljouwKloosterzande45.49minV45   8.905  6:442.47+21:27
67  Nancy AsselmanMoerbeke-Waas47.24minV50   8.608  6:582.39+23:02
68  Dominque van den DaeleWachtebeke47.28minV50   8.596  6:592.39+23:06
69  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas47.56minV70   8.512  7:032.36+23:34
Mannen: 47 (68.12%) => M35=4 - M40=5 - M45=5 - M50=5 - M55=6 - M60=5 - M65=1 - M70=2 - Mse=14
Vrouwen: 22 (31.88%) => V40=4 - V45=3 - V50=3 - V55=6 - V60=2 - V70=1 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.26 seconden nodig om deze lijst met 170 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
Atletiek Zeeland © 2020