woensdag 5 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Scheldesportloop

Terneuzen, zaterdag 30 november 2019 - Organisatie: Scheldesport
12.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel44.05minMse   17.422  3:274.84-
2  Sander PostTerneuzen44.05minM35   17.422  3:274.84+0:00
3  Filip van BuijtenHamme44.56minM40   17.092  3:314.75+0:51
4  Thomas WulffraatTerneuzen46.48minM35   16.410  3:394.56+2:43
5  Martijn KoxWestdorpe48.31minM40   15.830  3:474.40+4:26
6  Erwin HaersAmersfoort49.41minMse   15.458  3:534.29+5:36
7  Michael den HamerHoek50.25minM40   15.233  3:564.23+6:20
8  Sander van DoornTerneuzen50.54minM35   15.088  3:594.19+6:49
9  Eric ClausGent51.13minM55   14.995  4:004.17+7:08
10  Rudy Van DaeleSint-Niklaas51.27minM55   14.927  4:014.15+7:22
11  Sharon BogaertStekene51.32minV40   14.903  4:024.14+7:27
12  Menno den DekkerTerneuzen51.34minM45   14.893  4:024.14+7:29
13  Hans BurmSint-Pauwels51.48minM50   14.826  4:034.12+7:43
14  Marnix HillaertMoerbeke52.45minM50   14.559  4:074.04+8:40
15  Patrick van RemortelHulst55.35minM55   13.817  4:213.84+11:30
16  Raoul de WildeZele55.50minM55   13.755  4:223.82+11:45
17  Rudi de CaluweSas van Gent56.55minM60   13.493  4:273.75+12:50
18  Arie van BurenTerneuzen57.37minM35   13.329  4:303.70+13:32
19  Kees v/d HeijdenVlissingen57.57minM55   13.253  4:323.68+13:52
20  Patrick MichielsNieuw-Namen58.05minM50   13.222  4:323.67+14:00
21  Frank BoerebachHoek58.43minM55   13.080  4:353.63+14:38
22  Tom SchauwaertHulst1.00.25minM55   12.712  4:433.53+16:20
23  Peter Van den BergHulst1.00.42minM50   12.652  4:453.51+16:37
24  Eddy de CaluweOssenisse1.02.26minM55   12.301  4:533.42+18:21
25  Luc KusseneersRumst 1.02.34minM60   12.275  4:533.41+18:29
26  Evert KuijkTerneuzen1.02.46minM50   12.236  4:543.40+18:41
27  Carmen BogaertStekene1.03.11minV45   12.155  4:563.38+19:06
28  Frans VerwilligenHulst1.03.11minM60   12.155  4:563.38+19:06
29  Piet PijpelinkTerneuzen1.03.25minM50   12.110  4:573.36+19:20
30  Cor LeunisTerneuzen1.04.06minM60   11.981  5:003.33+20:01
31  Willy MerckxStekene1.04.59minM65   11.818  5:053.28+20:54
32  Jack FolkersmaTerneuzen1.05.06minM50   11.797  5:053.28+21:01
33  Eddy WaelputStekene1.05.15minM50   11.770  5:063.27+21:10
34  Michel FieretTerneuzen1.05.22minM45   11.749  5:063.26+21:17
35  Wanda ZegersTerneuzen1.05.40minV45   11.695  5:083.25+21:35
36  Els ZweistraTerneuzen1.07.48minV60   11.327  5:183.15+23:43
37  Cor de JongeTerneuzen1.08.37minM55   11.193  5:223.11+24:32
38  Mia ClijmansVosselaar1.08.41minV50   11.182  5:223.11+24:36
39  Marc GorisVosselaar1.08.41minM55   11.182  5:223.11+24:36
40  Hubert RoelsKloosterzande1.15.56minM70   10.114  5:562.81+31:51
41  Romain BolssensKieldrecht1.19.52minM60   9.616  6:142.67+35:47
42  Rudy Vande VeldeWachtebeke1.20.19minM55   9.562  6:162.66+36:14
Mannen: 37 (88.1%) => M35=4 - M40=3 - M45=2 - M50=8 - M55=11 - M60=5 - M65=1 - M70=1 - Mse=2
Vrouwen: 5 (11.9%) => V40=1 - V45=2 - V50=1 - V60=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.8 km

2019Mark Verhage45:42Chris de Smit47:59Sander d'Hont48:31Eliny Diakakis55:5447
2017Sander Post44:06Mark Verhage47:04Jan Riemens47:25Carolien van de Kreeke50:3147
2016Jente Samson44:54Stijn Vermeersch46:25Davy Vanderroost46:48Cathy Poppe54:4741
2015Sander Post45:24Jody Schoorens45:32Erik Goossen46:29Fiona Reijers1:01:1857
2014Henk De Brauwer47:26Erwin van den Broeke47:59Sander Post48:28Katrien Lievens54:2963
6.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Kevin StrubbeAdegem23.32minM40   16.827  3:344.67-
2  Marlon RoelsTerneuzen24.23minM45   16.241  3:424.51+0:51
3  Matti BuysseStekene24.27minM35   16.196  3:424.50+0:55
4  Benny ThuySint Jansteen25.04minM50   15.798  3:484.39+1:32
5  Dennis VlassenroodSint Jansteen25.20minM40   15.632  3:504.34+1:48
6  Filip van HeckeStekene26.03minM45   15.202  3:574.22+2:31
7  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel26.08minM50   15.153  3:584.21+2:36
8  Erik LoofTerneuzen26.18minM35   15.057  3:594.18+2:46
9  Dick de BlockStekene26.41minM45   14.841  4:034.12+3:09
10  Heidi De PoorterGentbrugge26.56minV40   14.703  4:054.08+3:24
11  Paul HaertjensBoekhoute27.01minM55   14.658  4:064.07+3:29
12  Mats VierbergenHulst27.44minMse   14.279  4:123.97+4:12
13  Omar RoelsHulst27.49minM50   14.236  4:133.95+4:17
14  Veerle WuytackHamme27.58minV45   14.160  4:143.93+4:26
15  Thierry de CaluweTerneuzen27.59minMse   14.151  4:143.93+4:27
16  Rene FlorussenTerneuzen28.01minM50   14.134  4:153.93+4:29
17  Cathy PoppeTerneuzen28.08minV40   14.076  4:163.91+4:36
18  Benny TorfsIlegem28.28minM45   13.911  4:193.86+4:56
19  Natasja de BooijWalsoorden28.46minV45   13.766  4:223.82+5:14
20  Cedric de BeeldeSint-Niklaas28.51minMse   13.726  4:223.81+5:19
21  Jochem de BeeldeSint-Niklaas28.59minMse   13.663  4:233.80+5:27
22  Gino DhanisSint Jansteen29.01minM55   13.647  4:243.79+5:29
23  Martin NoensKemzeke29.52minM50   13.259  4:323.68+6:20
24  Mario SaerensLokeren30.04minM45   13.171  4:333.66+6:32
25  Jacques ZamanTerneuzen30.22minM55   13.041  4:363.62+6:50
26  Laura WulffraatTerneuzen30.27minV35   13.005  4:373.61+6:55
27  Marc WelvaertOosteeklo31.36minM55   12.532  4:473.48+8:04
28  Corina van de WegePhilippine31.40minV55   12.505  4:483.47+8:08
29  Wim BakkerTerneuzen31.43minM65   12.486  4:483.47+8:11
30  Michiel ElshoutSas van Gent31.54minMse   12.414  4:503.45+8:22
31  Bennie BouterseTerneuzen32.27minM50   12.203  4:553.39+8:55
32  Nadia SymoensSint-Niklaas32.55minV50   12.030  4:593.34+9:23
33  Filip ClaeysSint-Laureins33.06minM45   11.964  5:013.32+9:34
34  Ludwig van GeyteZele34.23minM60   11.517  5:133.20+10:51
35  Marc de BaetsHeusden34.24minM60   11.512  5:133.20+10:52
36  Margo HermansOssenisse34.31minV45   11.473  5:143.19+10:59
37  Arlette HendrickxHallaar34.36minV60   11.445  5:153.18+11:04
38  Peter ScheeleAxel34.38minM40   11.434  5:153.18+11:06
39  Patrick CeuppensHalle34.58minM60   11.325  5:183.15+11:26
40  Annelies RombautKieldrecht35.19minV65   11.213  5:213.11+11:47
41  Gre Hendriks-PelsTerneuzen35.25minV65   11.181  5:223.11+11:53
42  Matthijs BijlsmaSas van Gent35.28minM35   11.165  5:223.10+11:56
43  Leo HoeksmaKoewacht35.52minM65   11.041  5:263.07+12:20
44  Ron SalomeKloosterzande36.09minM55   10.954  5:293.04+12:37
45  Didier van den BulckGent36.31minM50   10.844  5:323.01+12:59
46  Stefanie vd VisserHoek37.01minV40   10.698  5:372.97+13:29
47  Daan DielemanZaamslag37.06minM70   10.674  5:372.96+13:34
48  Isabelle de BuckSint-Laureins37.07minV45   10.669  5:372.96+13:35
49  Arsene van LaekenAssenede37.13minM65   10.640  5:382.96+13:41
50  Ronald BreepoelSluiskil37.27minM60   10.574  5:402.94+13:55
51  Bernadette SalomeKloosterzande37.48minV50   10.476  5:442.91+14:16
52  Jacky DoomsTerneuzen37.53minM55   10.453  5:442.90+14:21
53  Kris RijbelSint-Pauwels39.09minV50   10.115  5:562.81+15:37
54  Mia GelaudeOosteeklo40.00minV50   9.900  6:042.75+16:28
55  Ilse de ZeeuwTerneuzen40.24minV45   9.802  6:072.72+16:52
56  Jean-Pierre d'HauwZelzate40.29minM65   9.782  6:082.72+16:57
57  Ine De DeyneKemzeke41.07minV65   9.631  6:142.68+17:35
58  Aime SamsonSint-Pauwels42.45minM70   9.263  6:292.57+19:13
59  Maria Van BelleSleidinge42.52minV70   9.238  6:302.57+19:20
60  Antoine MathysDe Pinte47.08minM70   8.402  7:082.33+23:36
61  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas47.40minV70   8.308  7:132.31+24:08
62  Rita Van AvermaetAssenede47.40minV70   8.308  7:132.31+24:08
63  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas47.40minV70   8.308  7:132.31+24:08
Mannen: 41 (65.08%) => M35=3 - M40=3 - M45=6 - M50=7 - M55=6 - M60=4 - M65=4 - M70=3 - Mse=5
Vrouwen: 22 (34.92%) => V35=1 - V40=3 - V45=5 - V50=4 - V55=1 - V60=1 - V65=3 - V70=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.185 seconden nodig om deze lijst met 105 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020